Επιστρέφει στην ΑΕΚ ο Τζεμπούρ

Επιστρέφει στην ΑΕΚ ο Τζεμπούρ



Στην ΑΕΚ θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Ραφίκ Τζεμπούρ. Ο Αλγερινός επιθετικός τα βρήκε σε όλα με τους ανθρώπους της «Ένωσης» και θα υπογράψει συμβόλαιο για 1+1 χρόνια.

Ο Ράφικ Τζεμπούρ επιστρέφει στην ΑΕΚ. Ο Αλγερινός επιθετικός ήρθε την Τετάρτη (17/6) στην Αθήνα και έδωσε τα χέρια με τους ανθρώπους της «Ένωσης».

Ο «Τρομοκράτης» αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο για 1+1 χρόνια και η επίσημη ανακοίνωση είναι θέμα ωρών. Ο Δημήτρης Μελισσανίδης επιθυμούσε να ντύσει στα κιτρινόμαυρα τον 31χρονο επιθετικό, ο οποίος θα επιστρέψει στην ΑΕΚ μετά από τέσσερα χρόνια.

Τη φετινή σεζόν ο Αλγερινός σημείωσε 11 γκολ σε 29 αγώνες με τη φανέλα του ΑΠΟΕΛ και θα αγωνιστεί ξανά στο ελληνικό πρωτάθλημα μετά το φινάλε της σεζόν 2012-13, όταν αποχώρησε από τον Ολυμπιακό.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 17/06/2015 17:32
Aekaraaaaaaaaa

στις 17/06/2015 17:41
Tρομοκράτηηηη παικταρά !!

στις 17/06/2015 17:42
Θα τους σκοτώσει όλους με το όπλο του

στις 17/06/2015 17:44
poooo irthe o tromokratis exei na faei kokkines makari na min ksexase tin mpala pou i3ere pame AEKARA

στις 17/06/2015 17:50
Μεγαλος παιχτης που δεν μπαινει σε καλουπι και δεν θελει να τον αμφισβητεις... Μακαριβνα βοηθησει και να μηνεχει εκρηξεις αν χρειαστει να κατσει παγκο....αν και δεν υπαρχει λογος να κατσει παγκο γιατι ειναι παιχτουρα μπραβο δτο τιγρη καλη κινηση..

στις 17/06/2015 18:13
tromokrath paixtara poy otan htan ston olympiako ton brizate..poso hli8ioi paizei na eiste dhladh..ekei exei katanthsei o ellhnas!!

στις 17/06/2015 19:50
ΣΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΡΕΘΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ.ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Ο ΚΟΛΟΣ ΤΩΝ ΓΑΒΡΩΝ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ.

στις 17/06/2015 20:38
Boukadoros να δεις ποσο μας ερεθίζει το δικό σου κωλαρακι

στις 17/06/2015 21:38
PAPPAPAPAAPAPAPAPAPAPAPPAAPAPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPPAA ALGERINO APAPPAPPA

στις 17/06/2015 22:11
Καλως ηρθες στην μεγαλυτερη ομαδα που εχεις παιξει και σου ευχομαι οτι καλυτερο..Οποιος εχει προβλημα απλα να κατσει να σκεφτει οτι ειναι ενας παικταρας που παθιαζεται και καυλωνει με την ομαδα (ποσο μαλλον με την αεκ,αφου και ο ιδιος ειπε οτι κατι χρωσταει σε αυτην και στον κοσμο της...)ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ IS BACK ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ..!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ 20-22 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΣΕ!!!

στις 18/06/2015 00:35
kalh kinisi dn lew alla o paidia afiste me na exw tis epifulaxeis mou an o algerinos mporei na einai o pro dietias epithetikos p perase apo thn ellada

στις 18/06/2015 00:56
Καλο παιχτακι για να δουμε...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.