Τέλος και επίσημα ο Περέιρα

Τέλος και επίσημα ο Περέιρα



Παρελθόν από τον Ολυμπιακό αποτελεί και επίσημα ο Βίτορ Περέιρα. Η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ γνωστοποίησε την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Πορτογάλο τεχνικό, ο οποίος αναμένεται να υπογράψει στην Φενέρμπαχτσε.

Όπως αναμενόταν, ο Βίτορ Περέιρα δεν θα συνεχίσει και τη νέα σεζόν στον Ολυμπιακό. Με λιτή της ανακοίνωση, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ γνωστοποίησε την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Πορτογάλο τεχνικό, ο οποίος βρίσκεται ήδη στην Τουρκία και αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο με τη Φενέρμπαχτσε.

Την ίδια ώρα, οι ιθύνοντες του Ολυμπιακού κινούνται για τον διάδοχο του και τις επόμενες ημέρες αναμένεται να καταλήξουν στο νέο προπονητή.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ολυμπιακού: «Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την, κοινή συναινέσει, λύση της συνεργασίας της με τον προπονητή Βίτορ Περέιρα.»



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 11/06/2015 00:24
sto kalo

στις 11/06/2015 00:32
Μπασταρδος του γαμανε την μανα τουρκοι

στις 11/06/2015 01:42
Διώξαμε τον κύριο Μίτσελ. Και πήραμε εναν για ούτε μισή περίοδο... Τα ίδια κάθε φορά ...

στις 11/06/2015 07:14
ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΠΛΥΝΤΉΡΙΟ..!!

στις 11/06/2015 08:20
Ti na τους κάνετε τους προπονητές εσεις.

Ενα γυμναστη χρειάζεστε.

Τα υπόλοιπα τα κανονίζει ο

"μπάρμπας". Οσο ζει η μπαραηκα και είναι ακόμη εξω ο Μαρινάκης μη παρετε προπονητη, στη θεση του βάλτε ενα ποδοσφαιριστή.

στις 11/06/2015 09:47
Are Prodoth Mas Prodwses Kala Eixame Ton Mitchel Gmt Asxeta An Den Ta Phgiane Kala Me Ton Afelai

στις 11/06/2015 10:23
autos o proponitis gauroi den sas teriaze k to kserate ena karagkiozis tipotenios pou pire ena prota8lima xtismeno apo ton proigoumeno k stin europh apoklistika to kipelo me to zori kai xeresastan enaderbi den kerdise !!!

στις 11/06/2015 10:24
karagkiozhs kaeu8inomenos pigene kai ksesikone ton kosmo o karagkiozhs

στις 11/06/2015 12:11
Ο μεγαλητερος καραγκιοζης που περασε ποτε απο ελληνικο παγκο...!!

στις 11/06/2015 12:11
Twra Na An Paroume Ton Mitchel Xana Tha Einai Mia Xara

στις 11/06/2015 15:38
POUTANAS GIE SE ITHELA OAKA FETOS NA KSANARTHEIS STO PETALO GAMW THN NEKRH SOU MANA

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.