«Έκλεισε Αλέιξ Βιδάλ η Μπαρτσελόνα»

«Έκλεισε Αλέιξ Βιδάλ η Μπαρτσελόνα»



Για συμφωνία της Μπαρτσελόνα με τον Αλέιξ Βιδάλ κάνουν λόγο τα ισπανικά Μέσα! «Ανακοινώνεται μετά τον τελικό» λένε οι Ισπανοί.

Ο Αλέιξ Βιδάλ φαίνεται ότι είναι ο εκλεκτός της Μπαρτσελόνα για να καλύψει το κενό του Ντάνι Άλβες. Σύμφωνα με την καταλανική «Sport», οι «μπλαουγκράνα» ήρθαν σε συμφωνία με τον 25χρονο άσο της Σεβίλλη, που στο παρελθόν είχε περάσει δανεικός για μια σεζόν στον Πανθρακικό!

Σύμφωνα με το δημοσίευμα, ο δεξιός μπακ-χαφ θα υπογράψει πενταετές συμβόλαιο και θα έχει δικαίωμα συμμετοχής τον Ιανουάριο του 2016, λόγω της γνωστής απαγόρευσης μεταγραφών απ' την FIFA.

Το ποσό της μεταγραφής υπολογίζεται στα 10 εκατ. ευρώ, ενώ η μεταγραφή –σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα- θα ανακοινωθεί μετά τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12
5.503.901.501.751.752.281.18
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.002.152.051.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.903.0014.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 06/06/2015 17:37
Mετά τα ΜΜΕ λένε ότι η Μπαρτσελόνα δε μπορεί να κάνει μεταγραφές εμένα με λές. Που θα τον βάλουν στο πάγκο μάλλον.

στις 06/06/2015 18:19
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ "ΜΑΤΙ" ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ Ο ΒΙΔΑΛ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΞ ΓΥΑΛΙΖΕ ΠΑΓΚΟ.ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΕΔΩ,ΩΣ "ΑΧΡΗΣΤΟΙ" ΚΑΙ ΔΙΕΠΡΕΨΑΝ ΕΞΩ.ΠΑΝΤΙΤΣ,ΝΤΙΑΡΑ,ΚΑΛΑ,ΑΛΒΕΣ,ΑΣΟΥΝΣΑΟ,ΛΟΝΤΙΓΚΙΝ,ΤΖΟΝΣΟΝ ΚΛΠ.

στις 06/06/2015 18:26
ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ 1ΑΟΥΝΙΤΑ1.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ.ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΞΕΠΛΥΜΑ ΧΡΗΜΑΤΩΝ.

στις 06/06/2015 19:11
file exeis apolito dikio alla apo thn allh skepsou...ama ka8otan ston pan8rakiko 8a eixe tetoia exelixh?den nomizw...kanenas ma kanenas paixths o opoios 8elei n anadeixtei den menei sto ellada(thn pio voria xora ths afrikhs)...opote upoxrewtika feygei exw g na deixei thn axia tou...aytoi pou pezoun edw kanoun apoklisthka mono g ellada,ektos kapoion exeresews,vlepe mirallas...

στις 06/06/2015 19:26
den 8a efeyga gia kanenan logo apo thn sevilla gia na paw sthn barcelona!!!!einai apo toys kalyteroys sthn sevilla paizei panta kai anti na katsei 8elei na paei sthn barcelona poy 8a ka8arizei ton pagko...dhladh eleos!!

στις 06/06/2015 20:40
ειναι που δεν θα εκανε μεταγραφες

στις 06/06/2015 20:47
arsenal95 ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΤΑΝΙ ΑΛΒΕΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΙΝ ΠΑΡΙ Σ.Ζ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΙ ΟΙ ΔΙΟΙΚΟΥΝΤΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ.ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΒΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΡΑΚΙΤΙΤΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΑΛΛΑ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΣΕΒΙΛΛΗ (ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ Ο ΝΤΑΝΙ ΑΛΒΕΣ,Ο ΡΑΚΙΤΙΤΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΒΙΔΑΛ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2016 ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ (2015) ΙΣΧΥΕΙ Η ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.

στις 06/06/2015 21:04
gtp metagrafi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.