Αθανασιάδης: «Ντρέπομαι, θα μας έδιωχνα όλους…»

Αθανασιάδης: «Ντρέπομαι, θα μας έδιωχνα όλους…»

Αφορά τον αγώνα ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ


Ξέσπασε ο Στέφανος Αθανασιάδης μετά τη νέα ήττα του ΠΑΟΚ. «Ντρέπομαι», «υπάρχει αρρώστια στα αποδυτήρια», «αν ήμουν πρόεδρος θα μας έδιωχνα όλους», ήταν μερικές από τις κουβέντες του Κλάους που αποδεικνύουν την κατάσταση που επικρατεί αυτή τη στιγμή στην ομάδα.

Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε από τον Ατρόμητο στην Τούμπα (1-0) και πλέον κινδυνεύει να τερματίσει στην 4η θέση των πλει-οφ που θα τον αναγκάσει να ξεκινήσει τη νέα σεζόν από τις 16 Ιουλίου και τον 2ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ.

Αμέσως μετά το παιχνίδι, ο Στέφανος Αθανασιάδης βγήκε στην κάμερα της Nova όπου ξέσπασε, χρησιμοποιώντας σκληρά λόγια για την κατάσταση που επικρατεί στην ομάδα:

«Ντρέπομαι που είμαι εδώ. Όλοι οι παίκτες του ΠΑΟΚ θα έπρεπε να ντρέπονται. Αν ήμουν πρόεδρος θα μας έδιωχνα όλους. Μετά την Τρίπολη θα πω περισσότερα για όσα έγιναν όλη την χρονιά και ο πρόεδρος ας αποφασίσει. Η ομάδα είναι άρρωστη μέσα στα αποδυτήρια. Προσωπικά ντρέπομαι να βλέπω έτσι την ομάδα που μεγάλωσα και αγάπησα» δήλωσε έντονα συναισθηματικά φορτισμένος.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.753.253.952.051.501.141.211.78
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.251.904.501.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.501.704.0025.00

Σχολιασμός

31 σχόλια:

στις 03/06/2015 23:58
Γυρίζει ο τροχός Στεφανάκ..Πριν λίγους μήνες έδειχνες 5 δαχτυλάκια και τώρα κινδυνέυεις να βγεις 5ος ,πριν λίγους μήνες εκανες μαγκιές μέσα στο Καραισκακι και τώρα κλαίγεσαι.

στις 04/06/2015 00:21
Πριν λιγους μηνες γαμουσα την ομαδουλα σου και εκλαιγες

στις 04/06/2015 01:02
:)

στις 04/06/2015 01:40
Α,ρε κακομοίρη Ιβάν.Πόσα έριξες μέχρι σήμερα; 68 μύρια; Πού 'ντα;

στις 04/06/2015 01:56
Ναι παπαρανζτα γραψτο σε αλλα 100 ποστ δεν το ειδε κανεις. ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ ΡΕΑΛ ΡΕ

στις 04/06/2015 03:56
paparantza eno den ksereis ta vasika sinexizeis na grafeis paparologies pou pas me auto to name ta lefta den pigan mono se paixtes kai proponites alla plirose me auta ola liksiprothesma xrei,ekane lifting sto gipedo,efere nea stelexi opos texnikous kai athlitikous dieuthintes,anavathimise tis akadimies kai alla otan o proponitis einai provlimatikos kai ftanei sta oria tous paixtes apo ton proto giro me apotelesma na min boroun na paroun ta podia tous meta osa lefta kai na valei o proedros den prokeite na kataferei kati opote den einai thema xrimaton mono mathe epitelous ta vasika...

στις 04/06/2015 09:36
prepei kapoia stigmh na katalavoun kapoioi oti o paok kalos h kakos den htan pote megalh omada kai den tha ginei pote

στις 04/06/2015 10:13
ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΛΑΟΥΣ..!!

στις 04/06/2015 10:46
Ακούστε εσείς παόκια και αφήστε εσείς τις παπαριές.Σε μία επένδυση όπως το ποδόσφαιρο,εννοείται ότι δεν ρίχνεις λεφτά μόνο σε προπονητή και παίκτες.Εννοείται υπάρχουν υποδομές και δεκάδες παρατρεχάμενοι που πρέπει να πληρώνονται.Μάλιστα σε έναν ΠΑΟΚ που δεν είχε καμμία διαφορά από άλλες ομάδες,όσον αφορά οικονομικά προβλήματα και ίσως ήταν και πολύ χειρότερα.Για βάλτε τώρα εσείς την απλή καθημερινή λογική σας και πείτε μας.Ο Σαββίδης που είναι ναι μεν τεράστιος επιχειρηματίας,από ποδόσφαιρο και εννοώ διαχείριση ομάδων και δεν μιλάω σαν εταιρείες,τι ξέρει; Πρέπει να βασιστεί στο κάθε παρατρεχάμενο λαμόγιο,που πληρώνει αδρά και στον κάθε ατζέντη να του φέρουν παίκτες,στο κάθε τσουτσέκι να δώσει ψυχή στο γήπεδο για να πάρει αποτέλεσμα και ενώ αυτός πληρώνει,να έχει κι εσάς να κάνετε λέει αποχή,όταν η ομάδα δεν τραβάει.Όλα αυτά στο πιο βρώμικο πρωτάθλημα,τουλάχιστον της Ευρώπης.'Oταν ρίχνεις τόσα λεφτά,σε όλους τους τομείς,τα αποτελέσματα έπρεπε να φανούνε.Αύγουστο σας βλέπω και εκτός Ευρώ

στις 04/06/2015 10:49
Αύγουστο σας βλέπω και εκτός Ευρώπης με τα χάλια που έχετε.........Ρε Σαββίδη,68 μύρια ρε πού ΄ντα; Θα το γράφω κάθε φορά ρεεεεεε.

στις 04/06/2015 11:31
prwta8lhths xeimwna

στις 04/06/2015 11:38
KALA KANEIS KAI NTREPESAI ROBBEN TWN XAZWN

στις 04/06/2015 11:58
apo ena daxtylaki se kathe kwlotrypida valte twra...prwtathlites septemvriou!

στις 04/06/2015 13:38
paparantzas eise apolita sostos file ,...ase merikous na lene apla

στις 04/06/2015 16:45
xaxaxaxaxaxaxa esena lene paparantza pos ginetai na leme emeis paparies eno paradextikes oti eixes pei paparia sxetika me ton savvidi???afou ksereis oti ta lefta den pigan mono se paixtes kai proponites giati rotas pou pigan ta lefta eno den ksereis oute posa exei dosei sinolika???ta oikonomika provlimata teleiosan ston paok lefta iparxoun allou einai tora to provlima...eisai toso asxetos pou den ksereis oti itan apo to 2002 proedros se mia apo tis megaliteres omades tis Rossias opote i ebeiria pou exei sxetika me tis omades einai megali...lamogia stin omada den iparxoun kserei poious exei dipla tou kai fisika oloi oi proedroi vasizontai se manager gia tin agora paixton auta eprepe na ta ksereis...

στις 04/06/2015 16:49
den exeis katalavei xristo mou fainetai ta apotelesma eprepe na fanoun giati ekane kapoies kales metagrafes stin periptosi pou o proponitis den itan provlimatikos otan den boroun na paiksoun bala meta to 60' den iparxei periptosi mia omada na kerdisei...eisai toso xazos pou milas gia ton paok eno den ksereis akoma ti metagrafes tha kanei tragiko kai mathe epitelous posa evale ston paok mexri tora 43 kai 11 mas kanei 54 oxi 68 oute o gayros mazi me ton vazelo den exoun valei tosa lefta...

στις 04/06/2015 16:52
kai elega pou xathikan oi gayroi den tha emfanistei oute ena kolopsaro protathlites xeimona eimastan tourkospore oute auto den thimasai pare ta @@ tora kai alli fora na thimasai poios se karfose 2 goal sto propersino imiteliko kipellou otan me proskinises gia alli mia fora!!!

στις 04/06/2015 16:55
apolita lathos einai se auta pou den einai autonoita alla pou na katalavei tin alitheia otan den kserei ti rolo varaei o proponitis se mia omada autos nomizei oti me allagi proponiti i omada pali borei na parei brosta...

στις 04/06/2015 20:13
o paparatzas 3erei tosh mpala oso h giagia mou .. re paparatza ama 3ereis mhn milas o savvidhs htan 3 xronia sthn rostov.fc apo to 2002-2005 opote exei empeiria me omades

στις 04/06/2015 21:08
Mezzox αν η γιαγιά σου ξέρει την μπάλα που ξέρω,τότε ξέρει τόνους μπάλα.Μήπως το μόνο που ξέρει είναι να ανοίγει τραχανά και προσπαθεί να σου μάθει εσένα μπαλίτσα;Όσο για την Ροστόφ....ανατρίχιασα.Η 11η θέση ήταν η καλύτερη που είχε επί Σαββίδη.ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΜΑΔΑ ααααχαχαχαχα.Φοβερό βιογραφικό ο πόντιος.Του έφαγαν λεφτουδάκια κι εκεί του κακομοίρη.Εσύ τι νομίζεις,ο ίδιος διαχειρίζεται καταστάσεις στις τόσες επιχειρήσεις που έχει;Τα υψηλόβαθμα στελ'εχη του είναι αυτά που υποτίθεται φέρουν εις περας τα πάντα.Ο άνθρωπος την μόνη γνώση που έχει από ποδόσφαιρο είναι να πληρώνει.

στις 04/06/2015 21:11
Νevermore ούτε μπήκα στη διαδικασία να διαβάσω τις μαλακίες που γράφεις.Σε έχω γραμμένο στο καραπαπάρι μου.Εξού και το όνομα.Φιλάκια.

στις 04/06/2015 21:13
By the way..........68 μύρια ρε Πόντιε!!!!!!!!!!!! Ρε πού ΄ντααααααααα;;;;;;;;;;;

στις 05/06/2015 01:26
xaxaxaxaxaxaxa mezzox kala ta les alla apokleietai na valei mialo prepei na to exoun ktipisei apo tora oi zestes an ikseres balitsa den tha me eleges oti o paok tha meinei ektos Europis apo ton augousto eno den exeis dei akoma ti metagrafes tha kanei...pali oti theleis katalavaineis logo anapirias egrapse kaneis oti i rostov einai omadara auto to grapsame gia na katalaveis oti exei o proedros embeiria kai apo alli omada epeidi nomizes oti einai apeiros...poia 11i thesi re abale ekei emeines molis anelave proedros o savvidis eftase ston teliko tou kipellou Rossias tin epomeni xronia...

στις 05/06/2015 01:30
lefta tou efagan meta tin proedreia tou otan tou zitisan ena daneio kai den tou to epistrepsan...kaneis den eipe oti ta kanei ola monos tou exei kai simvoulous apo piso alla autous tous exei epileksei autos opote mathe balitsa epitelous auto eleipe na kserei mono na plironei kopse epitelous tis paparalogies kai pare ta @@ mou gia alli mia fora afou den apantises se tipota dioti i alitheia ponaei 54 ekatommiria exei dosei sinolika mathe epitelous ta vasika...

στις 05/06/2015 01:33
68 μύρια ρε Ιβάν έχεις δώσει.........δώσε κανένα ακόμα και φτιάξε μαλακοκομείο για τους οπαδούς σου............τουλάχιστον εκεί θα πιάσουν τόπο.

στις 05/06/2015 01:35
Ελ΄Αλέκο πόόόόόσα; 68; ααααααααχαχαχαχαχα.

στις 05/06/2015 16:41
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa den ginontai auta apo pano akrivos grafo 54 ekatommiria kai sinexizei na grafei 68 ekatommiria xoris na apantaei se tipota apla tragiko prin arxisoun oi zestes xazepses perissotero siga min ftiaksei kai nosokomeio gia tous opadous pou erxontai stin touba kai tous anoigoume ta kefalia xaxaxaxaxaxa paparantza epiases pato den paei pio kato...

στις 05/06/2015 17:29
Iβάν και μία ειδική πτέρυγα για τρελούς μαλάκες σαν τον Nevermore.Εκεί είναι που επιτέλους τα φράγκα που σκορπάς.θα πιάσουνε τόπο................και επιτέλους ρε Σαββίδη.......68 μύρια,πού ΄ντα!!!!!!!!!!!!!

στις 05/06/2015 17:37
xaxaxaxaxaxaxaxaxa klaiw akoma sinexizei na grafei lathos noumero xoris na apantaei se tipota to ksero oti ponaei i alitheia alla esi ta exeis paiksei teleios paparologe ena eidiko domatio sto dromokaiteio tha zitiso na se vroune prin einai arga se eipa pou pigan ta lefta exo varethei na se mathaino ta vasika!!!

στις 06/06/2015 02:20
ελα μαγκες μην το ψαχνετε ουτε οι διοικουντες του παοκ δεν το πιστευουν οτι θα νικησετε τον αστερα πηγαινετε να παιξετε με κανα χωριο χειροτερο και απο αυτο της μολδαβιας που παιξατε περσυ και να σας γινει μαθημα αυτο που περασε η ομαδα φετος με τον γκουρου της προπονητικης Α.Α

στις 06/06/2015 17:04
xaxaxaxaxaxaxaxaxa den exei ksanaginei auto kala re ronaldo214 meta apo 3 imeres pos sou irthe na grapseis tora eno evlepes mexri tora ola ta sxolia...epeidi einai teleutaios agonas kai tha ta dosoun ola ginetai na perasoume apo ekei opos perase o vazelos pou erikse 4ara gia plaka emas ena goal mas ftanei distixos den mas egine mathima akoma triti sinexomeni xronia tin patame sto thema tou proponiti pali kala pou katalaves amesos ti eftaikse stin omada o paparologos akoma me rotaei...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.