Θέλει να επιστρέψει ο Σισέ

Θέλει να επιστρέψει ο Σισέ



Την επιθυμία του να επιστρέψει στον Παναθηναϊκό συνεχίζει να εκφράζει ο Τζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος επιθετικός δήλωσε πως θα βρεθεί την 1η Ιουλίου στην Αθήνα και έγραψε ότι του λείπει ο Παναθηναϊκός, οι οπαδοί του και η πόλη.

Λέτε να ξαναδούμε τον Τζιμπρίλ Σισέ στην Ελλάδα με τη φανέλα του Παναθηναϊκού; Ο Γάλλος επιθετικός, που λατρεύτηκε όσο λίγοι φορώντας την πράσινη φανέλα, έμεινε ελεύθερος από τη Μπαστιά και ο ίδιος εξέφρασε για ακόμα μια φορά την επιθυμία του να επιστρέψει στους «πράσινους».

Αφού απάντησε σε φίλο του Παναθηναϊκού στο twitter, λέγοντας πως θα επέστρεφε μετά χαράς στην παλιά του ομάδα, ο 34χρονος επιθετικός προανήγγειλε την άφιξη του στην Αθήνα την 1η Ιουλίου και σχολίασε πόσο του λείπει ο Παναθηναϊκός, οι οπαδοί του και η πόλη:

«Τόσο χαρούμενος που έρχομαι στην Αθήνα την 1η Ιουλίου. Mου λείπει η Αθήνα, μου λείπει το σπίτι μου, μου λείπουν οι φαν μου, μου λείπει ο Παναθηναϊκός» , έγραψε ο Γάλλος στο Instragram, ενώ ανέβασε και φωτογραφία με τη φανέλα του Παναθηναϊκού.

Βέβαια, το ενδεχόμενο της επιστροφής του Σισέ στον Παναθηναϊκό αυτή τη στιγμή συγκεντρώνει λίγες πιθανότητες. Η διοίκηση δεν αναζητεί επιθετικό με το στυλ του Γάλλου, ο οποίος πριν λίγους μήνες μάλιστα είχε αποκαλύψει πως νιώθει ενοχλήσεις στο ισχίο και ότι πονάει 24 ώρες το 24ωρο.

Ωστόσο, ο Γάλλος φορ είχε δηλώσει πως μπορεί να σφίξει τα δόντια και να παίξει για μια ακόμα σεζόν. Άλλωστε ο ίδιος δείχνει ότι επιθυμεί να κλείσει την καριέρα του στην Ελλάδα με τη φανέλα του τριφυλλιού. Τη φετινή σεζόν στο πρωτάθλημα αγωνίστηκε μόλις 57 λεπτά (7 συμμετοχές ως αλλαγή) χωρίς να σκοράρει, ωστόσο πέτυχε 4 γκολ σε 4 συμμετοχές σε Λιγκ Καπ και Κύπελλο Γαλλίας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.453.755.751.851.651.162.27
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.852.155.501.801.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 19/05/2015 16:22
den ime vazelos alla makari..

στις 19/05/2015 16:24
Έφτασε το πλήρωμα του χρόνου και για σένα Τζιμπρίλαρε , κυρίως λόγω τραυματισμών , τα χρόνια τα βάζω σε 2η μοίρα , καθώς στη Σούπερ Λιγκ βγάζεις μια 2ετία άνετα , αλλά δεν αξίζει να ρισκάρεις τα πόδια σου ούτε ο ΠΑΟ να έχει τον φόβο να βρει τον αντικαταστάτη σου στη μέση της σεζόν σε πιθανό τραυματισμό σου .

Η καλύτερη λύση είναι να κρεμάσεις τα παπούτσια σου .

στις 19/05/2015 16:36
ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ

στις 19/05/2015 16:53
Sta @@mas

στις 19/05/2015 16:54
Μεγάλος παίκτης.

στις 19/05/2015 17:20
Etsi panatha mou trelane mas !!! Arxh me sise esien k sigosigoura 2 3 akoma kiniseis apo ton proedro k tote ena mono tha pw mazi me ta ypolipa aderfia palikaria ....kavlose mas n.a. to leme Ton imno tou champions k pote ksana protathlima sto pirea !!! Kanapedaki sta pedia k ante geia!!!

στις 19/05/2015 17:48
ΚΑΙ ΖΗΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ.

στις 19/05/2015 17:49
Johhnakos1313 an kai den thelo na sou xalaso ton ypno kalo einai na ksipnisis giati kimase vathi ypno

στις 19/05/2015 17:54
Arxisane ta oneira therinis nyxtos ta vazelakia mas...xexexexe

στις 19/05/2015 17:57
MLK SISE

στις 19/05/2015 18:01
eee vevea 8elei na epistrepsei tetoio parakmiako prwta8lima na vazei ta gkol averta pou 8a xanavrei...mazi me berg 8a einai oti prepei pantws!!!

στις 19/05/2015 20:01
respect για τον Σισε μιλάμε....

στις 19/05/2015 20:05
μακαρι να ξανάρθει, αν και τπτ δν θα ναι πλέον ίδιο.

στις 19/05/2015 21:45
OEOEOE DJIBRILL CISSE GIRNA ARXIGARAA NA TUS [email protected] OPWS KAPOTE!!!

στις 20/05/2015 00:41
ευκαιρεια για τα ενσημα μαζι με το φιλαρακι τον εσιεν

στις 20/05/2015 01:07
ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΞΑΝΑ ΦΟΡΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΝΣΙΤΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΡΕ ΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ?ΑΜΑΝ Ο ΚΑΖΑΜΠΟΥΜΠΟΥ?ΠΩΣ ΜΑΥΡΙΣΕΣ ΜΩΡΗ ΦΟΥΤΙΤΣΑ ΠΑΛΙΟ ΛΟΥΓΚΡΑ?ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΠΑΛΙ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?ΕΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ

στις 20/05/2015 07:58
River gia na deis poso mikros eisai sto mialo agori mou gluko apo ta thia pou vrizis eprepe na ntrepese ligo vlepi autos ekei pano Omos ;) oso gia tin aderfara pou les thimisou to penalty tou nini thimisou goal tou katsourani ton kalipte olos o pireas kai esis sto 89 me goal kanoniko to leme pirate to 2-1 ante ksipna min tros mia zwh xorto!!!

στις 20/05/2015 09:49
river7 vrise opoion goustareis tin panagia min tin xanapiaseis sto stoma sou giati tha sou parw to kefali san kotopoulo katalaves;;

στις 20/05/2015 10:49
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ.-

στις 20/05/2015 14:38
Vrizeimo river ton viasti tou pou irthe kai mas efere protathlim a kia kerdise roma ktlp tote . Polla xeris bravo kai krazis tetious pextes p stin ellada den patan

στις 20/05/2015 15:20
akoma kai na epistre4ei sta 34 den mporei na voithisei tin omada tou pao to polli 5 gkol na valei

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.