Κατηγορούμενος και ο Μαρινάκης

Κατηγορούμενος και ο Μαρινάκης



Για «δωροδοκία - δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος του αγώνα Ολυμπιακός - Βέροια» κατηγορείται και ο Βαγγέλης Μαρινάκης, σύμφωνα με το κατηγορητήριο του ανακριτή διαφθοράς.

Η εκπομπή «Δίκη στον ΣΚΑΪ» έφερε στην επιφάνεια το κατηγορητήριο του ανακριτή διαφθοράς, Γιώργου Ανδρεάδη, σύμφωνα με το οποίο ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλης Μαρινάκης και ο πρόεδρος της ΠΑΕ Βέροια, Γιώργος Αρβανιτίδης, φέρονται να έχουν συμφωνήσει «με αθέμιτες ενέργειες να διαμορφώσουν το τελικό σκορ του αγώνα» των ομάδων τους από τις 6 Ιανουαρίου του 2013.

Στην εκπομπή παρουσιάστηκε μέρος του δικαστικού εγγράφου στο οποίο αναφέρεται πως «… οι πρόεδροι των δύο ομάδων συμφώνησαν με αθέμιτες ενέργειες να διαμορφώσουν το τελικό σκορ του αγώνα, ο οποίος περιλαμβανόταν σε στοιχηματικές διοργανώσεις και με τις πράξεις τους πέτυχαν τον σκοπό που επεδίωκαν».

«O πρόεδρος της ΠΑΕ Βέροια Γεώργιος Αρβανιτίδης, σε μη επακριβώς προσδιορισθείσα ημερομηνία, πάντως πριν τις 6/1/2013, ημερομηνία διεξαγωγής του ποδοσφαιρικού αγώνα Ολυμπιακός-Βέροια, συμφώνησε με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού Ευάγγελο Μαρινάκη τη διαμόρφωση του τελικού αποτελέσματος του ως άνω αγώνα, ήτοι να λήξει με 3-0 υπέρ του Ολυμπιακού, πλην όμως η γηπεδούχος ομάδα και παρά το γεγονός ότι η ομάδα της Βέροιας ήταν αποδυναμωμένη λόγω απουσίας παικτών που εξέτιαν ποινές από κάρτες, δεν είχε καλή απόδοση, με αποτέλεσμα το ημίχρονο του αγώνα να λήξει ισόπαλο 0-0».

Για το συγκεκριμένο αγώνα έχει ήδη έχει ασκηθεί δίωξη από τον ποδοσφαιρικό εισαγγελέα κατά της Βέροιας, του Γιώργου Αρβανιτίδη και του γενικού αρχηγού Γιώργου Λαναρή, ενώ μένει να φανεί αν θα γίνει το ίδιο και με τον Βαγγέλη Μαρινάκη και την ΠΑΕ Ολυμπιακός. Εφόσον κάτι τέτοιο συμβεί, τότε οι «ερυθρόλευκοι» κινδυνεύουν με υποβιβασμό εφόσον μετά τη σχετική δίκη κριθεί η ενοχή τους.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΒΕΡΟΙΑ

Σχολιασμός

171 σχόλια:

στις 12/05/2015 09:52
Apokliete den to pisteuw o marinakis ton blexane ton anthropo tn vrikan agatho kai kalo kai na ton ftexane ..kali tixi marinaki oi kali panta kerdizoun sto telos .....

Prota xanoume tn psomiadi twra tn marinaki eleos !!!!!!

στις 12/05/2015 10:38
xaxaxaxaxaxaxaxa ....! nai re gamoto krima ta pedia..! dld nomizo oti einai to telio elliniko protipo o marikanis..! GAMISTE TOUS SAS PARAKALO ..! parakalao ap ta 18 mou xronia na do podosfero kai eimai 23 ..! makari na mpoune filaki na pesei o OSFP b MPAS LEO MPAS kai doume pote podosfero ..! gt an dn kano lathos an o marinakis vgei enoxos tote o osfp paei apo b ews kai diaxrafi tis PAE ..! opos i AEK tha ginei ..!

στις 12/05/2015 10:42
ANTE STA TARTARA ... euxomaste oloi ton Ioulio na doume mia aspri mera ston athlitismo .. MPENONTAS FILAKI AUTO TO GAMOPEDO ..! kai ola ta tsirakia pou kouvalaei ..! H EPO GAMO TA PETHAMENA TOUS kai oles tis PAE pou exoun meros se autin tin parania ..! An o savvidis pragmatika aposirei tin omada tou ap tou xronou efoson kai sinexisei o OSFP ta orgia..! BRAVO TOU .. thelei arxidia na les oxi sto vromiko xrima..! ( Dn eimai paoktzis PROODEUTIKARA eimai ) apla to anafero gt pragmatika an to kanei exei olo to respect mou ..!

στις 12/05/2015 10:45
etsi kai skasei to mpam...oloi oi gayroi tha jaxnoun lagoumi na kriftoun me ayton ton antrwpo tis ithikis kai tis timiotitas

στις 12/05/2015 11:12
Να είχαμε να λέγαμε είναι αυτή η είδηση .

Στο τέλος δεν θα γίνει κάτι , θα παραιτηθεί από την προεδρία και θα βάλει δικό του άτομο στο τιμόνι του ΟΣΦΠ , ο Βαγγέλας και τελείωσε η υπόθεση .

Επίσης , σχετικά με τις κατηγορίες που διώκεται , θα στάξει μερικά τάλλαρα που λέγαν οι παλιοί και οι υποθέσεις θα μπουν στο φάκελο και δεν θα ανοίξουν ποτέ .

ΕΛΛΑΔΑ είμαστε κύριοι .

στις 12/05/2015 12:17
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ "Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΑΣΚΟΥΖΟΥ" ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..

ΥΓ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ??

στις 12/05/2015 12:17
42*

στις 12/05/2015 12:51
Djokos.....ksipna

στις 12/05/2015 13:51
Σοβαρός σταθμός ο Σβάι ουδέτερος αντικειμενικός

Ότι σκατα ειναι στα πολιτικά τα ίδια σκατα και στα αθλητικά ,με παπαγάλους που λένε πάντα την προςωπικη τους άποψη και οχι ειδήσεις

Δική ....για τον εργοδότη τούς

Και εχουν έδρα στον Πειραιά και πολεμάνε μεχρι και την Εκκλησία τον Μαρινάκη θα αφήσουν

στις 12/05/2015 14:07
υποπτος ο μαρινακης; δεν το πιστευω! αυτος ο αγιος ανθρωπος ειναι υποπτος; που τον μπλεξατε παλι τον καημμενο;

στις 12/05/2015 14:31
Σιγά τα ωά.

Θα φαει ένα καζάνι φασολάδα και στο δικαστήριο θα τους κλάσει όλους.

Δεν θα αντέξουν θα αναβληθεί η δίκη και έως να ξαναγίνει θα έχουν παραγραφεί τα αδικήματα.-

στις 12/05/2015 14:32
Re pote 8a to parete xampari oso lasph Kai na petate ston olympiako Kai ston proedro tou Mia zwh Katw apo ta arxidia mas eiste allo8riskoi

στις 12/05/2015 14:59
'' ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ '' .............. ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ...... ΧΟΝΤΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ ...... ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΔΙΑΣΥΡΜΟ ...... ΜΕΣΑ ΚΑΡΙΟΛΗ ΣΤΗ ΣΤΕΝΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΤΟΥΣ ΙΣΟΒΙΤΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΛΑΝΑ ΑΛΑΝΑ ......... ΣΚΑΤΟΜΠΟΥΧΕΣΑ ΚΛΑΝΙΑΡΗ , ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΝΘΥΓΙΕΙΝΗ !!! ΚΙ Ο ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΗΝ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟ ΛΙΜΟ , ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ !! ΣΙΧΑΜΕΝΑ ΑΦΡΟΨΑΡΑ ...... ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΟΥΤΣΑ !!

στις 12/05/2015 16:00
ναι ρε μαλακες..ενω ολοι οι αλλοι προεδροι.πανε με το σταυρο στο χερι...ξυπνατε!!!!!!!!χαιβανια!!!!!

στις 12/05/2015 16:02
AN PESEI MONO I VEROIA APO TIN SUPER LEAGUE EPEIDI STITHIKE ENAS AGONAS ME ANTIPALO TON GAYRO KAI STAMATISE NA EINAI DORIFOROS TOU XORIS NA TIMORITHEI KAI O GAYROS THA GINEI TIS POUTANAS AUTO ELEIPE ENAS AGONAS NA STINETAI APO MIA OMADA KAI OI DIO FISIKA VGALANE XRIMA...KOLOPSARA EXETE BERDEPSEI TIN ALITHEIA ME TIN LASPI AUTO ELEIPE ENO IPARXEI APO PISO OLOKLIRI PARAGKA NA MIN STINETE AGONES PANTA THA SAS GAMAME KAI ESEIS THA PROSKINATE KANONIKO PROTATHLIMA DEN PROKEITE NA PARETE POTE TOURKOSPOROI!!!

στις 12/05/2015 16:04
Mαλιστα και κυριοτερα τα σχολια ολων σας....Παντα απολαυστικα....ΔΗλαδη τωρα μαθαμε οτι ο Μαρινακης δινει ματσακια για το στοιχημα....Και τοτε πως εχει τοσα Χ και ηττες σε ντερμπυ με τους ανυπαρκτους τα τελευταια τρια χρονια βλεπε με Παοκ ,βαζελο Αρη κλπ κλπ...Με την Βεροια μας ενοχλησε...Με τον βαζελο που τα στηνει με τον φιλαρακο του τον αλαφουζο και ερχεται το ματσακι καθε χρονο χ???Δεν περνανε απο το καραισκακης ομαδες οπως ατλετικο μαδριτης,μαντσεστερ,αρσεναλ την τελευταια πενταετια αλλα η παναθα περνει χ και διπλα...Με την Βεροια σας πειραξε ρουφιανοι δημοσιογραφοι χειραγωγουμενοι...Να πεσει και ο Παοκ με τον Παναθηναικο τοτε β Εθνικη...δεν καταλαβα με ποιους κερδισανε τα τελευταια χρονια τον ΟΣΦΠ???με τι παικτες???με τι ομαδες???αιντε βγαλτε τα γυαλια πιτσιρικαδες panosaek21 klp κλπ και σκεφτειτε...ριξανε την αεκ β εθνικη γιατι την επαιξε στο στοιχημα μεγαλομετοχος της ομαδας σας (αεκ)...μαθετε μπαλιτσα...αν θελουμε εξυγιανση ολοι στο κουρμπετι οχι μονο ο βαγγελας....οι υπολοιπο

στις 12/05/2015 16:08
για ψαχτε το λιγο καλυτερα κυρ θωμαιδη γιατι δεν μας τα λες καλα...κυρ θωμαιδη καθολου καλα....κυρ θωμαιδη μην βρεθεις σε καμια φυλακα κυρ θωμαιδη και κανεις την κοπελα του αρχηγου των απατσι.....

στις 12/05/2015 16:13
Εχει ομαδα ο παοκ να αποκλεισει τον ΟΛυμπιακο που κερναει ψολες καθε χρονο μαντσεστερ γιουβεντους και τις ομαδαρες,και καθεται και χανει στην τουμπα και απο τον βαζελο τους ανυπαρκτους εκει δεν ειναι για το στοιχημα αλλα μαθαινουν μπαλα οι αμπαλοι του παοκ και κερδιζουν την ομαδα του Ολυμπιακου...βγαλτε τα γυαλια ρε ζωα εκει στην θεσσαλονικη γιατι δεν θα δειτε πρωταθλημα ποτε...μαθετε μπαλιτσα ορνεα...

στις 12/05/2015 16:14
αυτα να ψαξεις θωμαιδη πως ο ολυμπιακος γκελαρει καθε χρονο σε Ελλαδα σε υποτιθεμενα ντερμπι με ανυπαρκτους και ασε τις βεροιες και τους πλατανιαδες αιντε μουνοπανα δημοσιογραφοι πορωνεται τον κοσμακη αληταραδες....

στις 12/05/2015 16:22
ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΕΣΑ ΦΥΛΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΙΟΡΤΗ ...... !!!!!!!!!!!!!

στις 12/05/2015 16:32
ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΘΩΜΑΙΔΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ !! ΚΑΛΟΜΑΘΑΤΕ ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ Τ' ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΠΟΥΣΤΡΟΚΑΝΑΛΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ......... !!

στις 12/05/2015 16:38
Red Kozani 7 το οτι μιλας κατα αυτον τον τροπο δειχνει ελλειψη επιχειρημάτων καθως απαντας σε καποιον ο οποιος σου εχει δειξει βασιμες αποδείξεις για την ενοχη καποιου λες και σου εθιξε καποιο αγαπητο σου προσωπο χωρις λογο. γιαυτο σε παρακαλω αν δεν εχεις κατι σοβαρο να πεις απλα περιμενε να αποδειχθει η αθωοτητα του πρεζεμπορα...μεχρι τοτε....ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ

στις 12/05/2015 16:46
GAYRE SE PONAEI I ALITHEIA APO OTI KATALAVA KAI META EXEIS MEINEI PISO DEN STINONTAI PLEON TA DERBY ME TON VAZELO AUTA GINOTAN TIN EPOXI TOU KOKKALI I 3ARA POU SAS ERIKSE ITAN KANONIKI AUTO ELEIPE NA DEXOTAN NA FAEI 3ARA STIN EDRA TOU LOGO STISIMATOS...FISIKA DEN MATHAME TORA OTI O MARINAKIS STINEI AGONES AUTO EINAI GNOSTO EDO KAI XRONIA POIOS SE EIPE GAYRE OTI TO MATCH ME TIN ATLETICO DEN ITAN STIMENO GINETAI ENO EXETE KALES SXESEIS NA ITAN KANONIKOS ASSOS ENO DEN BOREI OUTE I REAL NA TIN KERDISEI STIN EDRA TIS KAI TIN JUVENTUS TIN NIKISATE LOGO KOLOFARDIAS DEN PISTEUE AUTA POU EVGAZE O ROBERTO STON AGONA O BUFFON...ME TIN VEROIA IPARXOUN KATAGGELIES APO PAIXTI OPOTE GIA AUTO TON LOGO ANAFERTHIKAN STO STISIMO MIN BERDEUESAI TOSO EUKOLA...KAI EGO KAI O VAZELOS SE NIKISAME KANONIKOTATA MESA STIN EDRA SOU AN KAI I DIAITISIA PALI ITAN MAZI SOU OLOKLIRO GOAL MAS AKIROSE ENO TO PAIXNIDI ITAN STO TELOS ME TI OMADA ITHELES NA MAS KERDISEIS FETOS DEN VLEPESAI...

στις 12/05/2015 16:55
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA EPESE I AEK B ETHNIKI LEEI EPEIDI TIN EPAIKSE STO STOIXIMA O MELISSANIDIS SPORE TI EINAI AUTA POU GRAFEIS I AEK EPESE EPEIDI ITHELE NA DIAGRAPSEI OLA TA XREI TIS AFOU DEN ITHELE NA TA PLIROSEI MONO O DIKOS MAS EXEI TA @@ NA TO KANEI KAI TO EKANE SIMERA!!!ENNOEITAI OTI OLOI STINOUNE AGONES SE OLO TON KOSMO GINETAI AUTO TO THEMA EINAI OTI DEN IPARXEI PARAGKA APO PISO SE ALLI OMADA OPOTE IPARXEI MEGALI DIAFORA EINAI ALLO OTAN VGAZEIS XRIMA KAI ALLO OTAN ELEGXEIS TIN DIAITISIA MATHE TA VASIKA EPITELOUS KOLOPSARA...O THOMAIDIS KANEI POLI KALA TIN DOULEIA TOU OSO KAI NA PONAEI ETSI PREPEI NA GINETAI KANONIKO PROTATHLIMA DEN PROKEITE NA DEITE POTE TOURKOSPOROI I OMADA SAS DEN VLEPETE GIA PLAKA PIRAME DIPLO MESA STIN EDRA SAS!!!

στις 12/05/2015 17:30
Gamiete I mana saa re mpastrda kai I mana tou marinaki ton perni apo ton kolo na sas gamisoun mia fora re arxidia mia zoi stin zoula tin vgazete re mpastarda sri n Γ @re mpastarda ekei me ton ari re arxidia

στις 12/05/2015 17:43
Ααα με την ατλετικο ηταν στημενο για να κερδισει ο γαυρος για το στοιχημα αλλα εσυ με κερδιζεις στα ισια με τους αναπηρους που μου σημαδευουν το σαντουιτσ που τρωω καθε φορα στην κερκιδα που καθομαι...Εσυ με κερδισες στα ισια και εγω κερδισα ατλετικο γιουβεντους αρσεναλ μαντσεστερ κλπ κλπ η λιστα των μεγαλων ευρωπαικων συλλογων που εφαγαςν πουτσα απο τον Θρυλο τα τελευταια χρονια δεν εχει τελειωμο...ΑΝτε ρε μαγκα εισαι ζωντανη ενημερωση θα σε διαβαζω πιο συχνα nevermore champion is sallonica...ANte θα στειλω και την αποψη σου στην OYEFA ΝΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΣΤΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΔΡΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΛΙΓ ΑΛΟΓΙΑ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΑΟΚΙΤΣΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΟΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΣΑΣ..ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΤΕΤΡΑΜΑΛΑΚΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 12/05/2015 17:46
και nevermore champions in salonica χαχαχαχαχχαχα γατουλες με τις ροζ μυτουλες χαχαχαχα

στις 12/05/2015 17:51
χααχαχαχ beavis iq πατατας... και παραδεχεσε οτι ειστε πελατες "γιαυτο εχει τοσα χ και ηττες τοσα χρονια" περα απο αυτο το οτι κερδισες μι ομαδα σαν την ατλεντικο και την γιουβεντους ειναι ολα μια αλυσιδα. ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ->ΛΕΦΤΑ->ΠΑΙΧΤΕΣ->ΦΥΜΗ->ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΝΙΚΕΣ... αλλα μεχρι εκει ουτε για πορειες ουτε για τιποτα δεν ειστε ισα ισα μονο για κανα φραγκο παιζετε...

στις 12/05/2015 17:55
αντε ευκαιρια αν ριξουν τον Θρυλο β εθνικη να παρει κανενα πρωταθλημα η Ατρομηταρα...γιατι στον βορρα πρωταθλημα nevermore again .....φενταγιν και μπενταντιν στις πληγες κοριτσοπουλα...χαχαχαχαχα μονο αν πεσει και ο ατρομητος θα παρεις πρωταθλημα παοκιτση θυμησου τι σου γραφω....αιντε τελειωσε ο χρονος σου αρκετα σου απευθυνα τον λογο θα εχεις να διηγησε στα εγγονια σου οτι συγγραψες μαζι μου κοροιδο...

στις 12/05/2015 17:58
ποι πελατες βρε μαλακιδι οσες νικες εχω στην εδρα σου μεσα βλακα δεν εχεις στα μεταξυ μας στο συνολο πανυηλιθιε βαζελε....βλακα δεν μιλαω με βαζελους τραβα να τσακωθεις με κανενα ατρομητο κοπανε

στις 12/05/2015 18:03
Πρωτα απο λα ηρεμησε γιατι θα σπασεις κανα πληκτρο και θα φωναζει η μαμα. δεύτερο αν δεν εχεις να πεις κατι σημαντικο τον πουλο γιατι σου μιλαω με στοιχεια αν θες!!! κομπλεξικε πουυεενα

στις 12/05/2015 18:18
χαχαχαχαχα να στειλει τα στοιχεια που εχεις στην ουεφα...Εγω κονομαω χρημα απο αυτα ...Και παντα θα κονομαω απο το στοιχημα εσαει ειτε στηνουν και ακομα περισσοτερα οταν δεν στηνουν φιλαρακο...εμενα θα με βολευε να μην στηνουν εχω χασει χιλιαδες ευρω σε απιθανες νικες του βαζελου με τον ΟΣΦΠ τις τελευταιες χρονιες...Που ηταν στημενα ματσακια απο τα δυο φιλαρακια ...μαρινακη και αλαφουζο εγω δεν ειπα οτι δεν στηνει ο βαγγελας....Ο Κοκαλης δεν εστηνε και τον κυνηγαγαν οι αγγλικες στοιχηματικες μεσω του ελεγχομενου κυριου καθολα θωμαιδη...ο κυρ θωμαιδης μηπως εχει απο πισω μεγαλη αγγλικη στοιχηματικη εταιρια???γιατι εγω ειμαι ασχετος αλλα εχω και εγω κατι στοιχεια ......αντε λοιπον στειλε τα στειχεια σου στην ουεφα γιατι σε εμενα να τα γραφεις πιστεψε με τα ξερω πολυ καλυτερα απο σενα...πολυ καλυτερα ομως....

στις 12/05/2015 18:25
και ακριβως για αυτο θα γλυτωσει ο βαγγελης επειδη απο πισω εχει τους αγγλους ..αυτη ειναι η διαφορα του με τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗ...που ηξερες οτι παιζει ο θρυλος με τον Αρη και θα του ριξει 4 μπαλακια κεφαλι ετσι απλα και καθε επαγγελματιας οτι χασουρα ειχε απο την πρεμιερ λιγκ την εβγαζε απο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ γιατι ακριβως ποτε δεν εστηνε ματς να γκελαρει ο ΟΣΦΠ.....Αυτος ηταν και ο λογος οπου ο ΟΣΦΠ επι εποχη Κοκκαλη ειχε τον μεγαλυτερο τζιρο σε στοιχημα ακομα συγκρινομενο με ομαδες της πρεμιερ λιγκ...τελος οτι καταλαβες καταλαβες....χαιρετω καλο βραδυ και καλο υπνο

στις 12/05/2015 18:26
beavis και εσεις οι υπολοιποι παρτε χαμπαρι οτι ζουμε σε μπουρδελοκρατος το δικαιο του ισχυρου και του ζαπλουτου και ολοι οι αλλοι να πατε να γαμ....το ιδιο ισχυει και στο ποδοσφαιρο.λοιπον ξυπνατε κανενας γαυρος δεν θα πεσει γιατι πολυ απλα την αλλη μερα θα πεσει και η κυβερνηση.μη χαλατε τσαμπα την ζαχαρενια σας απολαυστε τη ζωη σας ηρεμα,ασχοληθειτε με αλλα πρωταθληματα δειτε σημερα C.L. να ανοιξει το ματι σας και αφηστε τους μαλακες τους κομποτηδες και τους μαρινακηδες να σηκωνουν χαρτινα κυπελλακια.αυτα τους αξιζουν αλλωστε τους χασισεμπορες και εμενα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση οτι η UEFA διαχειριστηκε με διαφορετικο τροπο τους στημενους αγωνες στην τουρκια με τους δικους μας εδω και το θεμα αποκλεισμου των ομαδων απο την ευρωπη ενω στη φενερ ειπαν ή φευγετε μονοι ή σας διωχνουμε εμεις ενω εδω παρακαλαγαν τον κοντονη να αλλαξει το νομοσχεδιο.κατι βρωμαει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΔΩ.

στις 12/05/2015 18:27
Βάλτε τον χοντρό στην φυλακή να γίνει ωραία η Κυριακή.

στις 12/05/2015 18:34
Ο κυριος κοκκαλης χαχαχαχαχαχα γελασαμε και σσημερα

στις 12/05/2015 18:35
η διαφορα του χοντρου και κοκκαλη ειναι οτι ο σωκρατης εστεινε υπερ της ομαδας του δημοσιου ενω ο χοντρος στηνει στοιχηματικά ανοιξε τα ματια σου!!!

στις 12/05/2015 18:43
cristianoronaldo852 το εχεις καπου στο βαθος αλλα να με συγχωρεις πολυ ο ΟΣΦΠ πλεον απο τους ειδικους του αντικειμενου θεωρηται στις top 10 συλλογους ευρωπαικους αυτη την στιγμη και δεν ξερω απο πο προκυπτει το χαρτινο κυπελακι οταν στην Ελλαδα η διαφορα του σε τμημata scouting kai ακαδημιων απο την δευτερη ομαδα της χωρας ειναι χαωδεις....Ο Θρυλος εχει ξεφυγει επιπεδο απο οιαδηποτε ΕΛληνικη ομαδα .....Εχει υποδομες εχει παικταραδες και πλεον ναι ειναι εφικτο να δινει ματς σε Ατρομητους παναθηναικους και παοκ και καλα με το σπρωξιμο της διαιτησιας αλλα δεν μου βγηκε και εχασα απο Αστερα αλλα ο διαιτητης με εσπρωχνε να κερδισω....Βραζιλιανικα κλασσικα στησιματα παιχνιδιων......Ανοιξες μεγαλο θεμα που δεν σχολιαζεται εκ του παροντος χαιρετω....

στις 12/05/2015 18:48
το χαρτινο κυπελλακι το ειπα μεταφορικα με την εννοια οτι ολοι γνωριζουμε πριν αρχισει το πρωταθλημα ποιος θα το παρει και αρα δεν εχει καμια αξια οπως...το χαρτι.και επομενο ειναι ρε φιλε ο συλλογος να εχει αυτη την καταληξη που μου λες διοτι τα τελευται 15 χρονια εχει βγει 13 φορες πρωτος κανε 13Χ25.μμυρια και δες ποσα φραγκα βγαινουν ετσι?λογικο ειναι θεωρω το αποτελεσμα

στις 12/05/2015 18:58
εε ναι μα εχει και τμηματα scouting me μπαλες...αγοραζει μανωλα 100.000 και πουλαει με εκατομυρια...θεωρηται πλεον ανωτερος σε τμημα scouting απο το διαχρονικο τεραστιο τμημα scouting της everton πας στην λιστα των top 30 under 19 kai βλεπεις 3 παικτες απο Την under 19 toy OSFP ΚΛΠ ΚΛΠ...Δεν ειναι ετσι παιδια ο ΟΣΦΠ δυστυχως δεν εχει αντιπαλο σε αυτη την χωρα ...Ο δευτερος επρεπε να τρωει 5 μπαλακια μεσα εξω και αυτο ειναι που με κανει να δυσανασχετω με την κατασταση στην Ελλαδα οχι η βεροια ουτε το Χ με τον Πλατανια για οσους ξερουν λιγο μπαλιτσα καταλαβαινουν τι λεω και η επιλογη περειρα και παει λεγοντας η ιστορια....Εννοειται οτι θα βγαινει πρωτος δηλαδη αν ειχες την Ρεαλ Μαδριτης στην ΕΛλαδα θα εβγαινε δευτερη??Επειδη δηθεν ο ΟΣΦΠ εχει την παραγκα??οχι βεβαια θα επαιρνε το πρωταθλημα απο τον ΟΣΦΠ!!!Ετσι ειναι ο ΟΣΦΠ αυτη την στιγμη στην ΕΛΛΑΔΑ πως να το κανουμε??ειναι η Ρεαλ Μαδριτης τετοια διαφορα εχει απο τον δευτερο... παιδια δητε μεσα απο την ουσια του πραγματος δεν μπορω να π

στις 12/05/2015 19:04
Και ξερεις γιατι ο δευτερος δεν τρωει 5 μπαλακια μεσα εξω??γιατι υπαρχει οδηγια απο τους αγγλους που ελεγχουν το παγκοσμιο ποδοσφαιρο...Οτι δηθεν δυσκολευεται με παοκ και βαζελο...Με ποιους ??με τους ανυπαρκτους και παει να παρει διπλο απο την Γιουβεντους που ειναι τετραδα sto τσαμπιονς λιγκ..Δηλαδη λιγο μπαλιτσα να ξερει κανεις αντιλαμβανεται πως ο ΟΣΦΠ προσπαθει εκ των εξω να κρατηθει στο χαμηλο επιπεδο δυναμικοτητας των εσω...Παιδια ετσι ειναι δυστυχως...Ναι στινονται ματς αλλα οχι οπως σας περναει το καθε μουνοπανο θωμαιδης που ελεγχεται απο εδω και αιωνες απο στοιχηματικς εταιριες αγγλικων συμφεροντων...

στις 12/05/2015 19:05
ο δευτερος λεει πρεπει να τρωει 5 λεει χαχαχαχαχ. που στα 6 ντερμπι νικησες 2 ολυμπιακος-παοκ παοκ-ολυμπιακος -ολυμπιακος-παο παο-ολυμπιακος ατρομητος-ολυμπιακος ολυμπιακος-ατρομητος και το 1 κατηγορισε για δωροδοκια

στις 12/05/2015 19:07
Ρε συ αφροψαρο beavis ........ με συγκινησες ρε λαγε !! Αυτα που γραφεις τα σκεφτεσαι ρε λαμογιο η αστραπιαια σου 'ρχονται ρε ?? Τα παρταλια που περασαν απ' την ομαδουλα σου σαν προεδροι ειναι παγκοσμιου φημης κοπροσκυλα ρε βουτυρομπεμπε, ειδικα ο προηγουμενος αν δεν γνωριζεις κατηγορηθηκε και για Εθνικη Προδοσια ο Ανθελληνας .............. Να τα χαιρεσαι τα λιμα σου αλλα μονο εσυ, εμεις οι Ελληνες δεν ....... !!! Κι επειδη εισαι πολυ μεγαλος συλλογος και φραγκατος μαθε λαμογιο οτι ο Ρωσσοποντιος του ΠΑΟΚ οπως κοροιδευεις τ' ακουμπησε μεχρι σεντς και ξεχρεωσε τον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ !!! Οταν και το δικο σου παχυδερμο αφεντικο πληρωσει τα 58.000.000 ευρω που χρωσταει ο πουστροσυλλογος του Πειραια σου μονο τοτε θα μιλησεις για ΠΑΟΚ ....... τωρα τουμπεκι ......... κοκκινοσκουφιτσα !!

στις 12/05/2015 19:10
beavis πες μου τωρ

στις 12/05/2015 19:10
α σοβαρα τα λες αυτα?

στις 12/05/2015 19:11
σε λιγο θα μας πεις πως οι αγγκοι κρατανε τον ολυμπιακό απτο να μην κατακτησει το τσ λ. χαχαχαχα πλακα εχεις

στις 12/05/2015 19:14
φιλε Defte13 αυτο που λεει ο beavis ισχυει και το οριζει το financial fair play οτι δηλαδη πρεπει να υπαρχει και ενας 'υγιης'ανταγωνισμος και μετρο οχι ο πρωτος να εχει 50 ποντους διαφορα απο τον δυετερο γι'αυτο κραξαν και την μπαγερν πριν 2 χρονια.τον ολυμπιακο ρε επρεπε να τον ειχατε διαλυσει πριν εικοσι χρονια τοτε που εκανε τις βρωμιες ο θειος σωκρατης τωρα οσο και να φωναζετε δεν γινεται τιποτα.ειναι σαν τον σιμητη αφου δεν τον στειλατε στο διαολο τοτε με το χρηματηστηριο και τον αφησατε να κυβερναει για αλλα 4 χρονια τα γαμησε τη μανα περισοοτερο και τωρα βγαινει και μιλαει κιολας.

στις 12/05/2015 19:20
τωρα εσεις οι παοκτσηδες που χαιρεστε με τον μεγαλομετοχο σας που πληρωσε τα χρεη να πατε πρωτα να φιλησετε το χερι του τσιπρα που σας χαρεισαι τα προστιμα και τις προσαυξησεις και δεν κληθηκατε να πληρωσετε 20 και 30 εκατομμυρια.ρε το καλοκαιρι ουτε μια μεταγραφη δε θα σας κανει θα γυρισει και ο λουκας και θα παιζετε με χαριση και κοροβεση

στις 12/05/2015 19:31
gayre prota apo ola allakse simadaki san na klais einai me auto den to stisate to match mono gia ta lefta alla kai gia na perasete stous 16 esi ti nomizes oti stinei mono agones stin super league eno to xrima einai allou???ti kaneis stin kerkida tros santouits xaxaxaxaxaxaxaxa mipos paraggelneis spore na se feroun kai kamia pizza otan paizei o gayros???pali kala pou katalaves oti se nikisa kanonika mesa stin edra sou prin mas eleges oti prepei na timorithoun oloi den exei teleiomo o viasmos sas stin Europi theleis na peis akoma kai oukranikes omades kanoun party to poutanaki tous exeis ginei kanoniki megali niki xoris stisimo i kolofardia einai mono me tin man utd dioti den vlepotan perisi alla pali sas karfose 3ara stin Agglia...prepei na ksereis ta vasika gia auto sta leo sallonika me 2 l proti fora vlepo xaxaxaxaxaxaxaxa pio asxetos pethaineis giotobalo esi oti kai na steileis den tha se dosei kaneis simasia...

στις 12/05/2015 19:34
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa i anapiria sou den exei oria gayre gia emena allakse name kanto apo beavis boufos tairiazei perissotero afou eisai entelos gia ton poutso meta apo 3 lepta vlepo to diorthose kai to egrapses me ena l xaxaxaxaxaxaxaxa periptosara eno eisai to poutanaki tis Europis kai pelatis mou tosa xronia nomizeis oti exeis omada i alitheia ponaei alla auti einai kanoniko protathlima den prokeite na pareis pote!!!

στις 12/05/2015 19:39
Το παραμυθι σου αλλου φιλαρακο ........... αν μειωθηκαν οπως λες οι προσαυξησεις μιας και τα ξερεις ολα και μικρυνε κατα πολυ το ποσο αυτο ειναι προβλημα του Ελληνικου Δημοσιου κι οχι της ομαδας . Ο ΠΑΟΚ ειναι πλεον χωρις χρεη , πεντακαθαρος κι αυτο μετραει ............ ας το κανουν και οι υπολοιποι κι οχι να τα κονομανε απο διοργανωσεις και να τα κανουν γουστα. Τωρα αν κανει στραβοπατημα με τις μεταγραφες ......... οταν το κανει ...... εδω θα ειμαστε για να κραξετε παλι !!!

στις 12/05/2015 19:41
ronaldo852 leei xaxaxaxaxaxaxaxa giati den to ekanes 104 ligotero tairiazei???pali kala na leei o tsipras pou iparxei o savvidis theleis na peis kai plironei ta xrei giati o dikos sas eno xrostaei perissotera den prokeite na to kanei pote ektos an bei filaki kanenas allos den exei dosei mexri tora tosa xrimata sto kratos oute posa xrostousame akrivos me tis prosauksiseis den ksereis...

στις 12/05/2015 19:46
1.δεν το ειπα με την κακη εννοια αυτο με τα προστιμα αλλα αν δεν στα εβγαζε δεν προκειτε να στα πληρωνε ο ρωσσος 2.εγω γαυρος δεν ειμαι και γενικα εχω σταματησει να βλεπω ελλαδα εδω και 3 χρονια (την θεση μου για τον γαυρο διαβασε την πανα απο το σχολιο μου για τα χρεη σας)3.το ονομα τι σε πηραξε δεν καταλαβα με εβγαζε οτι το cristianoronaldo χρησιμοποιειται ηδη και εβαλε εκει 3 αριθμους

στις 12/05/2015 20:02
Οχι μονο να κραζουμε ............ να επαινουμε κιολας οταν γινεται κατι σωστο ανεξαρτητου συλλογου !!!

στις 12/05/2015 20:15
ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ?ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ-ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΘΡΥΝΟΥ?ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΒΛΑ,ΣΤΟΚΟΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ?ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΣΕ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΟΥΣ.

στις 12/05/2015 20:16
σωστος....

στις 12/05/2015 20:21
περιμενω απο τους διαχειριστές του agones.gr να βγαλουν την ειδήσει οτι ο μαρινακης δεν διώκεται.και οτι επτά ποδοσφαιριστές της Βέροιας κατέθεσαν οτι Γεωργέας και ο Καλαϊτζίδης ψεύδονται.Μην χαίρεστε βαζελωχανουμια και παοκια και champions league θα πεζουμε του χρονου και πρωταθλημα θα συνεχίζουμε να το περνουμε

στις 12/05/2015 20:27
ειδατε τι σας ειπα δικιο εχει ο χριστος μπειτε red planet να δειτε,δεν διωκεται ο μαρινακης με την δικαιολογια της ελλειψης αποδειξεων οι οποιες θα απαρτιζουν το κατηγορητηριο.εχετε καταντησει γραφικοι πια αλλη δικαιολογια δεν μπορειτε να βρισκετε εσεις οι χαρτογιακαδες του αρειου παγου?

στις 12/05/2015 20:31
μην ασχολειστε ρε με ελληνικο ποδοσφαιρο βλαπτετε σοβαρα την νοημοσυνη σας

στις 12/05/2015 20:52
auto eleipe na plirone kai tis prosauksiseis den petaei ta lefta tou fisika ego se egrapsa oti o Tsipras prepei na leei pali kala pou plirose ta xrei o proedros afou kaneis allos den exei dosei tosa xrimata epeidi to eides apo tin mia pleura...den leei mono mesa apo tin tileorasi na vlepeis agones as einai kai to kalitero protathlima tou kosmou gia na apolauseis to podosfairo prepei na pigaineis sto gipedo logiko itan na stamatiseis na vlepeis super league auto se leo otan ena onoma einai piasmeno vazoun allo iparxoun kalitera kai meta den grafei pouthena oti o marinakis dioketai alla oti einai katigoroumenos den ifistatai dioksi...

στις 12/05/2015 21:09
Na ta ta elega exthes kai vrizane ta gayrakiaoust leres vromia kai sapila aftoi iste

στις 12/05/2015 21:17
ante geia marinaiki!!!!

στις 12/05/2015 21:17
lathos marinaki!!!!

στις 12/05/2015 21:35
Ωραιο ανεγδοτο ο ολυμπιακος κινδυνευη με υποβιβασμο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.............

στις 12/05/2015 22:37
οσο και να τσακωνεστε δεν κερδιζετε κατι......ο μαρινακης οσο και να κατηγορηθει δεν εχουν τρανταχτα στοιχεια για να τον ριξουν...εχει γνωριμιες κι ετσι οπως ειπε κι αυτος εχει αλλα 15 να παρει

στις 12/05/2015 22:37
τουλαχιστον*

στις 12/05/2015 22:46
To 2048 tha ginei to dikastirio

στις 12/05/2015 22:52
mesa o marinakhs kai g ethnikh o osfp ama apodhxthei.. na pa na gamhthoune oloi kanena eleos

στις 12/05/2015 23:47
O αλλος ο τριμαλακας πανεξυπνιδης nevermore championship in salonica, απο ολα οσα εγραψα καταλαβε οτι ειπα στο δια ταυτα οτι μας κερδισανε στα ισια στο καραισκακης....Εχεις δει πολλες ευρωπαικες ομαδες να κερδιζουν στο Καραισκακης τον Θρυλο μπουγατσοκεφτεδοπουλε??Ρε μαλακες παοκιτσηδες εκτος του οτι δεν ξερετε και να διαβαζετε βγαζετε και δικα σας συμπερασματα οπως σας βολευουν απο αυτα που γραφουμε...Πιο βλακες μετα γινεστε αρειανοι χαχαχαχαχαχαχα Αρθρωσε στοιχηματικο πουδοσφαιρικο λογο τωρα ο καφροκαγκουρας nevermore champion in salonica....χαχαχαχαχα πλακα εχετε συνεχιστε κοροιδα με διασκεδαζετε,αλλα πρωταθλημα θα παρετε μονο αν πεσουν β εθνικη ΟΣΦΠ Ατρομητος,αστερας και κανα δυο ομαδες ακομα μεγαλες που σας γαμανε καθε χρονο υπερομαδα του βορρα.....Καταλαβετε το οσες ομαδες και να πεσουν πρωταθλημα στην θεσσαλονικη δεν θα δειτε γιατι ειστε ηλιθιοι και αμπαλοι...Ναι βλακιδι το παλευω με τον παοκ οταν παιζω καραισκακης παιρνω και πιτσες αφου δεν εχει ενδιαφερον το παιχνιδι...Αλλα σε

στις 12/05/2015 23:53
καθε αντεπιθεση του αθανασιαδη μου σημαδευει ην πιτσα στην κερκιδα που καθομαι....Τρωμερος παικτης μια μερα θυμαμαι ειχε βγαλει την μπαλα εκτος γηπεδου και μου ειχε σπασει το παμπριζ στο αυτοκινητο...Πρεπει να μου χρωσταει τουλαχιστον 200 ευρω απο τις πιτσες και τα σαντουιτς που μου εχει ριξει στην κερκιδα...Μεγαλη ομαδα ο μπαοκ τεραστιοι αικτες σκονδρας βιτορ τζανδαρης κλπ κλπ χανεται το τοπι απο αυτους τους μαγους της μπαλας...Βεβαια πρεπει να το γυρνας σε γρηγορη κινηση αν το βλεπεις σε βιντεο για να μην σε παρει ο υπνος...Η ομαδα που ειναι πιο αργη απο το ιδιο το slow motion χαχαχαχαχαχαχα μαθετε μπαλιτσα ρε ζουδια

στις 13/05/2015 00:02
beavis για να τα λεμε ομως ολα εδω μεσα καλο το τμημα scouting που μου το'πες 3 φορες πιο πανω αλλα και ο χοντρος σου μεταγραφες δεν εκανε και αποκλειστηκες απο την ντνιπρο.μα θα με πεις ειναι στους 4 και πηρε και προβαδισμα(αυτο παντως ειναι μια αλλη ιστορια που αν θες να την συζητησουμε δεν θα σου πω οχι)καλα ολα αυτα αλλα ο ολουμπιακος φετος ηταν ενας ρομπερτο ενας μαζουακου ενας ντομινγκες και ποιον αλλο να πω τον κασαμι?αντε και αυτον απο εκει και περα τι?το γεγονος δηλαδη πως δεν εχεις ανταγωνιστη στην ελλαδα δε σημαινε οτι πρεπει να λενε οι αλλοι στη διοικηση εε ενταξει εμεις ευρωπη βγηκαμε θα παρουμε τα 25 και ολα μελι γαλα.

στις 13/05/2015 00:04
Γιαυτο βλακα τον περνεις στα ντερμπι γιατι οι αλλοι δεν εχουν ομαδα κεφτε.Μας ζαλοσες τον ερωτα με τα championships σου βαλτα στην οπισθεν τα κλεμμενα και τα 42 ζωο ε ζωο

στις 13/05/2015 00:05
να εγραψα και το τρομερος με ''ω'' ρε κανε μου παρατηρηση για την ορθογραγια μου ξανα,βλακα μπουγατσοκεφτε ιδιοφυια χαχαχαχαχαχαχ αρθρωσε ποδοσφαιρικο λογο ο σαλονικιος...αντε δεν σε ξαναλεω τιποτα σαλονικιε ....και μην με λες να μην σε λεω δικιε μου αλλα πολυ σε παω γιατι εχεις πλακα...φιλακια μεγαλοκοπελα κατσε τωρα πανω την πουτσαρα μου...ματς μουτς γλυκια μου σαλονικια

στις 13/05/2015 00:09
Προσεχε ρε γαμια του υπολογιστη απτο πρωι δεν εχεις ξεκολλησει απο εδω μεσα ρεεε να φανταστω εχεις να πιασει λιγο κωλαρακι.....καμια δεκαετια ε;

στις 13/05/2015 00:24
ρε μπαγλαμα βαζελακο τι σου ειπα πριν??δεν σου εγραψα οτι δεν απευθυνω τον λογο σε βαζελους??τραβα να μαλωσεις με κανενα πανιωνιο και ασε τα κολαρακια που εχω πιασει γιατι ουτε σε τσοντες δεν τα εχεις δει χαβαλε...42 και τρελελε παω και για σαραντα τρια και σε στριμωχνω στην γωνια ...και σε γαμω με ζεστες και με κρυα.....μεσα και εξω...στην εδρα μου και στην εδρα σου....αν δεν σου δωσει το ματσακι ο Βαγγελαρος που το χει παιξει στο στοιχημα...φιλακια στα χειλακια πανω και κατω σε ολα τα βαζελακια ...τα πελατακια σε ολα τα αθληματα.....φιλακια βαζελακια...

στις 13/05/2015 02:33
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ Ο ΠΡΟΘΙΠΟΥΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΣΗ Η ΚΙΒΕΡΝΙΣΗ ΓΙΑΤΗ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΠΟΛΑ ΑΠΛΙΤΑ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΤΙΜΕΝΑ ΟΝΟΟΝ ΝΟΙΤ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΡΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

στις 13/05/2015 02:38
AMA a8oo8ei omos na dw meta ti 8a lete allo8riska

στις 13/05/2015 02:51
Kai Kati allo defte13 den 8a Mou peis esy AMA milaw Kai ti 8a lew katalaves bourdelo Kai koita na ftiaksete sovarh omada alliws Mia pipes 8a MAs kanete pikramene

στις 13/05/2015 02:51
xaxaxaxaxaxaxaxaxa titanomegiste boufe apo ola osa egrapsa katalaves mono oti sas viasame kanonika mesa sto kotetsi sas???kolopsaro akoma kai i metalist sas exeis viasei mesa stin edra sas min se thimiso tis 4ares apo tin psg,valencia kai lyon edo kai xronia oloi kseroun poios einai to poutanaki tis Europis!!!esi den ksereis oute apo orthografia kai les gia emas xaxaxaxaxaxaxaxa periptosara emeis leme panta tin alitheia oso kai an ponaei...pou tous eides tous arianous re psaroukla xaxaxaxaxaxaxa arthrose stoiximatiko poudosfairiko logo leei esi koitakse na arthroseis sosta tin leksi kai ase tous logous gayrogiotobalo...emeis vgazoume mono gousta me gayrous afou nomizete oti ta protathlimata einai kanonika kai stin b ethniki an pesete pali to protathlima se esas tha to dosoun me eidiki tropologia tis epo xaxaxaxaxaxaxa stis pousties eiste panta protoi...

στις 13/05/2015 03:02
kathe xrono pairnete ta @@ mas gia plaka mia sto protathlima mia sto kipello pelates sas exoume kanei xoris tin voitheia tis paragkas panta!!!valto ligo na douleuei to exo pei toses fores kanoniko protathlima den prokeite na parete pote giati exete palta kai kolopsara pou exoun mathei stis pousties...opade tou kanape siga min paraggelneis kiolas na se feroune tis pizzes sto gipedo xaxaxaxaxaxaxaxa kaliteros paixtis einai o mitroglou pou simadeuei ton gerano me tin camera oste na min ton vlepoun apo psila kai gelane...emas den mas xrostaei katholou lefta stin nova omos exeis bei xiliades euro mesa milas esi gia paixtes tou paok xaxaxaxaxaxaxa pou pas abale me mitroglou,siova kai fortouni na pareis kanoniko protathlima xoris voitheia oute tin aek den boreis na kerdiseis stin edra sou me goal xeri sto 87' pires tin prokrisi giati stis pousties eiste korifi...

στις 13/05/2015 03:09
aniparxtoi kathe xrono sas gamame kai eseis mas proskinate alla mialo den vazete akoma kai ta kipella pisteuetai oti einai kanonika eno i omada den vlepetai oute me tin voitheia ton diaititon me to zori nikaei omades b ethnikis panta poustika kai otan den iparxei paragka panta xanei apo omadoules tou europa league...tha se kano paratirisi kai gia tin orthomana xaxaxaxaxaxaxa afou den boreis na grafeis sosta sta Ellinika giati to kourazeis tourkospore anapiroeides kolopsaro mathe epitelous ta vasika den ginetai na sta po ola ego skoupise tora ta xisia mou kai apolause gia alli mia fora ton viasmo sou panta tha mia fleva apo ta @@ mas tha eiste kai poli evala!!!

στις 13/05/2015 03:14
╔═══╦═══╦══╦═══╦═══╦══╦═══╦════╦═══╦═══╗

║╔═╗║╔══╩╣╠╣╔═╗║╔═╗╠╣╠╣╔═╗║╔╗╔╗║╔══╣╔═╗║

║╚═╝║╚══╗║║║╚═╝║║─║║║║║║─║╠╝║║╚╣╚══╣╚══╗

║╔══╣╔══╝║║║╔╗╔╣╚═╝║║║║║─║║─║║─║╔══╩══╗║

║║──║╚══╦╣╠╣║║╚╣╔═╗╠╣╠╣╚═╝║─║║─║╚══╣╚═╝║

╚╝──╚═══╩══╩╝╚═╩╝─╚╩══╩═══╝─╚╝─╚═══╩═══╝

╔═══╗╔═══╗╔═╗╔═╗╔══╦═╗╔═╦═══╦═╗─╔╦═══╦══╗ ║╔═╗║║╔═╗║║║╚╝║║╚╣╠╣║╚╝║║╔══╣║╚╗║║╔═╗╠╣╠╝ ║║─╚╝║║─║║║╔╗╔╗║─║║║╔╗╔╗║╚══╣╔╗╚╝║║─║║║║ ║║╔═╗║╚═╝║║║║║║║─║║║║║║║║╔══╣║╚╗║║║─║║║║ ║╚╩═║║╔═╗║║║║║║║╔╣╠╣║║║║║╚══╣║─║║║╚═╝╠╣╠╗ ╚═══╝╚╝─╚╝╚╝╚╝╚╝╚══╩╝╚╝╚╩═══╩╝─╚═╩═══╩══╝ ╔═══╗╔═══╗╔═══╗╔═══╗╔╗╔═╗╔═══╗╔═══╗╔═╗─╔╗ ║╔═╗║║╔═╗║║╔═╗║║╔═╗║║║║╔╝╚╗╔╗║║╔══╝║║╚╗║║ ║║─║║║╚═╝║║║─║║║║─║║║╚╝╝──║║║║║╚══╗║╔╗╚╝║ ║║─║║║╔══╝║╚═╝║║║─║║║╔╗║──║║║║║╔══╝║║╚╗║║ ║╚═╝║║║───║╔═╗║║╚═╝║║║║╚╗╔╝╚╝║║╚══╗║║─║║║ ╚═══╝╚╝───╚╝─╚╝╚═══╝╚╝╚═╝╚═══╝╚═══╝╚╝─╚═╝ ╔═══╦═══╦════╦╗─╔╦═══╦══╦═╗─╔╦═══╦══╗╔╦╦╗ ║╔═╗║╔══╣╔╗╔╗║║─║║╔═╗╠╣╠╣║╚╗║║╔══╩╣╠╝║║║║ ║╚═╝║╚══╬╝║║╚╣╚═╝║║─║║║║║╔╗╚╝║╚══╗║║─║║║║ ║╔══╣╔══╝─║║─║╔═╗║╚═╝║║║║║╚╗║║╔══╝║║─╚╩╩╝ ║║──║╚══╗─║║─║║─║║╔═╗╠╣╠╣║─║║║╚══╦╣╠╗╔╦╦╗ ╚╝──╚═══╝─╚╝─╚╝─╚╩╝─╚╩══╩╝─╚═╩═══╩══╝╚╩╩╝

στις 13/05/2015 05:14
oxi bre μαλακα ανθρωπε απλα διαβασα αποσπασματικα αυτα που εγραψες...χαχαχαχα βλακα ποιος καθεται να σε διαβασει ανιδεε τρισμεγιστε μαλακα που θα μας κανεις και συντακτκο μαθημα αγραμματε λυκε ντυμενε προβατο...τραβα αυτοκτονα μην ανεβω και σε μαγκωσω σε καμια γωνιτσα στο σπιτακι σου και κλαις με παρακαλετα να μην στο χωσω μεσα σου....μαλακα ποιος καθεται να σε διαβασει πανυβλακα nevermore again champion in town.....xaxaxaxaxa τι μαλακας Θεε μου χαχαχαχα δακρυσα

στις 13/05/2015 05:18
και κοφτε το τουρκοσποροι ανιστοριτοι σαλονικιοι οι ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΙΔΡΥΘΙΚΑΝ ΑΠΟ ΜΑΝΙΑΤΕΣ και αν δεν υπηρχαν οι μανιατες θα μιλαγες ακομα τουρκικα πουτανας γυιε σαλονικιε...ΑΝτε παω μεσα τωρα γιατι με φωναζει η μανα σου να της ριξω αλλο ενα μανικι...ακου οι βλακες κολησανε με το τουρκοσποροι...τραβα βγαλε το λυκειο βρε πανυηλιθιες και ελα μετα να μας κανεις και υποδειξεις ζωο γαμω το σπιτι σου...αντε γεια σου τωρα φιλακια μπουμπουκα

στις 13/05/2015 05:19
ιδρυθηκαν*

στις 13/05/2015 07:58
Red kozani7 αν εισαι τοσο αμμορφωτος δεν μπορω να κανω κατι....

στις 13/05/2015 09:24
Και καταρχας πωτα σ πηραμε πιπα ρε ψευη πελατακο; στο 0-3 στο 2-1 ποτε νικησες με αυτη την "σοβαρη" ομαδα και δεν το θυμαμαι. Και μην πεις την καραμελα για τα 42 γιατι ο πρωτος ειναι πελατης του δευτερου του τριτου και του τεταρτου και αυτο αν μη τι αλλο θα πρεπε να σε ανυσηχει. Περαστικα ομως την πουστια στον πειραια την βαφτισαν λεβεντια!!

στις 13/05/2015 11:16
ade gia gamw ton olibiako..na figi na paiksoume katharo podosfero stin ellada gamw ton olibiako r

στις 13/05/2015 11:30
poytsa malaka marinaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 13/05/2015 15:22
poyanes eiste sketi ntropi..poy exete to thrasos k mpenete k grafete kiolas...bre malakismena xereste gia tin omada poy exete oyte na ti ftiso den tha eithela...ksekoliarides gamo esas k to poysti to xontro poy sas kanei oti thelei k toy pernete tsimpoykia gia na mpite gipedo...tsirakia gamimeni ksilo fapa k toympeki

στις 13/05/2015 15:35
sta @@ mou ti diavases esi kolopsaro to thema einai oti den katalavaineis xristo mono oti den itan stimenos o viasmos sas sto kotetsi prepei na pires prefa...pos na katseis na ta diavases ola otan i alitheia ponaei titanoskatoflore eno den ksereis apo orthografia oute tin leksi auti den egrapses sosta sinexizeis na grafeis sta Ellinika xaxaxaxaxaxaxa periptosara otan ego iksera grammata esi akoma etroges kremoules vazontas saliara gia na min gemizeis olo to spiti afou apo tote isoun kathisterimeno me psixologika provlimata...dese mia petra sto laimo kai pese sto limani xoris logo zeis gia ton poutso entelos eisai oute ta vasika den ikseres ego eprepe na sta po...spore kopse tin mlkia prin einai arga mlks kai Ellinas den pane mazi meso tis die einai to mono eukolo na se vroume oste na fas poli ksilo bas kai ksipniseis...

στις 13/05/2015 15:37
[email protected] gia mazepsoy palio malaka les kai h aek einai kalyteri poytanes xanoymitses!!!!

στις 13/05/2015 15:42
kaneis den dinei vasi se auta pou grafeis oloi sta xonoun kai sinexizeis na grafeis ta dika sou eno kanei bam oti eisai mia fleva apo ta @@ mas xaxaxaxaxaxaxaxa periptosara perases kai ton paxazo autos ligotero vlamenos einai alli fora prota tha kaneis gargares me rodonero kai meta tha grafeis oti theleis bas kai se fotisei o theos...you will never get normal champion boufe auto na to thimasai mia zoi tourkosporoi eiste oloi ekei gamo to mouni pou sas petakse aderfes oxi logo katagogis alla logo katastrofis tis xoras 400 xronia auti katastrefan tin Ellada toulaxiston 40 xronia eseis to Elliniko podosfairo...ti na pidikseis kai esi re spore oute tin palami den boreis dioti den xoraei simfona me ta logia tis manas sou otan tin pidousa sto bourdelo tou peiraia pou douleuei dorean epeidi emeis oi paoktsides pidame kalitera leei!!!pare ta @@ mou tora gia alli mia fora kai apolause ton viasmo oso kai an ponaei prepei na ksereis ta vasika...

στις 13/05/2015 15:45
ante more palio mpoygatza koita na pareis kanena protathlima kai meta mila palio malaka

στις 13/05/2015 15:47
╔═══╦═══╦═══╦══╗╔═══╦═══╦═╗─╔╗╔═══╦═══╦═══╦══╗

║╔═╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝╚╗╔╗║╔══╣║╚╗║║║╔═╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝

║╚═╝║║─║║╚══╗║║──║║║║╚══╣╔╗╚╝║║╚═╝║║─║║╚══╗║║

║╔══╣╚═╝║╔══╝║║──║║║║╔══╣║╚╗║║║╔══╣╚═╝║╔══╝║║

║║──║╔═╗║╚══╦╣╠╗╔╝╚╝║╚══╣║─║║║║║──║╔═╗║╚══╦╣╠╗

╚╝──╚╝─╚╩═══╩══╝╚═══╩═══╩╝─╚═╝╚╝──╚╝─╚╩═══╩══╝

╔═══╗╔═══╦═══╦═══╦╗╔═╗╔═══╦═══╦═╗─╔╦════╦═══╗ ║╔═╗║║╔═╗║╔═╗║╔═╗║║║╔╝║╔═╗║╔═╗║║╚╗║║╔╗╔╗║╔═╗║ ║║─║║║╚═╝║║─║║║─║║╚╝╝─║╚═╝║║─║║╔╗╚╝╠╝║║╚╣║─║║ ║║─║║║╔══╣╚═╝║║─║║╔╗║─║╔══╣╚═╝║║╚╗║║─║║─║╚═╝║ ║╚═╝║║║──║╔═╗║╚═╝║║║╚╗║║──║╔═╗║║─║║║─║║─║╔═╗║ ╚═══╝╚╝──╚╝─╚╩═══╩╝╚═╝╚╝──╚╝─╚╩╝─╚═╝─╚╝─╚╝─╚╝ ╔═══╦═══╦═══╗╔═══╦═══╦═╗╔═╦═══╦═══╦══╗╔╦╦╦╦╦╗ ║╔═╗║╔═╗║╔═╗║║╔═╗║╔═╗║║╚╝║║╔═╗║╔══╩╣╠╝║║║║║║║ ║╚══╣║─║║╚══╗║║─╚╣║─║║╔╗╔╗║║─║║╚══╗║║─║║║║║║║ ╚══╗║╚═╝╠══╗║║║╔═╣╚═╝║║║║║║╚═╝║╔══╝║║─╚╩╩╩╩╩╝ ║╚═╝║╔═╗║╚═╝║║╚╩═║╔═╗║║║║║║╔═╗║╚══╦╣╠╗╔╦╦╦╦╦╗ ╚═══╩╝─╚╩═══╝╚═══╩╝─╚╩╝╚╝╚╩╝─╚╩═══╩══╝╚╩╩╩╩╩╝

στις 13/05/2015 15:50
esi koita na pareis kapote to champions league pou den iparxei paragka kai meta mila gia ton paok ego einai san na exo vgei protathlitis 10 fores toulaxiston kai meta mathe orthografia spore an theleis na grapseis mathe ta vasika epitelous vlaxo...

στις 13/05/2015 15:52
poy phres protathlima 10 fores more poystare???

στις 13/05/2015 16:02
zhtw syggnomh gia ta sxolia peri marinaki stoys olympiakoschori10 kai paylo

στις 13/05/2015 16:24
poutanas gie sto germaniko protathlima pira 10 fores ton titlo den to ikseres xaxaxaxaxaxaxaxa zito siggnomi peri marinaki leei dixasmeni prosopikotita prin liges ores ton evrizes kai tora ipostirizeis tin paragka tragiko...

στις 13/05/2015 16:47
xaxaxaxa ακομα εδω γραφεις ρε θυμα...Καλα μπες να με βρεις και ελα να μου κλασεις μια ματρα αρχιδια..Προσεξε ομως μην κανω κινηση εγω και σε βρω και χασεις την οποια παρθενια σου εχει απομεινει...Βλακα πολλα ειπες και δεν τα διαβαζει και κανενας μας χαχαχαχαχαχα original μαλακισμνενα παρτε φορα και κλαστε μας μια μαντρα αρχιδια....Παντα περιπατο θα ερχομαστε στο μπουρδελακι σας οταν και αν το φτιαξετε και παντα θα ερχεστε συνοδεια ματ ελικοπτερων και τανκς...Φλωρακια γαμιαδες των σπρει και των pc...ΧΑΧΑΧΑΧα καλα με διασκεδασατε και σημερα αλλα τελειωσε ο χρονος σας κοροιδα...nevermore τραβα ρε παναγια μου και βγαλε κανενα νυχτερινο γυμνασιο να συννενοηθουμε πρυτανη της αγραμματοσυνης και της αμορφωσιας ....αρθρωσε παλι λογοτεχνικο λογο πανεστημιακου επιπεδου ο nevermore...κιλοτες ολα δυο φαπες το καθενα

στις 13/05/2015 16:57
Nevermore χασισακι ή τσιμπιεσαι κιολας?τι ειναι αυτα που γραφεις ρε μαλακα.εισαι ο μονος παοκτσης που μπαινεις εδω μεσα και γραφεις μαλακιες ολη την ωρα ομως.δηλαδη ειναι κριμα και για την ομαδα σου τωρα που ο σαββιδης σας ξεχρεωσε και εχει ενα πλανο κατα νου αλλα και για τους αλλους συνοπαδους σου που φαινεται τωρα τελευταια να βγαινουν σιγα-σιγα απο αυτη την κατασταση του ουγκ-ουγκ μογγολισμου και να γινονται ανθρωποι.τι 10 πρωταθληματα γραφεις ρε χαχααχαχχαχααχα γελαει ο κοσμος.και τωρα κλασικα ξερεις εσυ αρχισε να βριζεις μανες σπιτια χριστους παναγιες αυτα που κανατε τοσα χρονια,δυστυχως αυτα κανει η στερηση και η σφαλιαρα,δειτε και τα συνεταιρακια σας τους πρασινους λαγους και αυτοι τωρα τα ιδια ξεκιναν,υπερμαχοι της εννομης ταξης και ετσι χαχαχα

στις 13/05/2015 18:34
xaxaxaxaxaxaxaxaxa akoma edo grafeis leei kai sinexizei na grafei mlkies eno se exoun parei oi perissoteroi xambari boufos genithikes kai etsi tha psofises logiko...mia matra @@ borei na min se klaso alla mia mantra sigoura xaxaxaxaxaxaxaxa posa gousta tha vgalo akoma prepei na ta deikso kai se gnostous sindesmites auta na gelame oloi mazi...esi ti kinisi na kaneis mexri na sikotheis anapire apo ton kanape pou tros santouits otan vlepeis ton gayro tha exoume ftasei emeis athina ekso apo ton spiti sou gia na se deiroume bas kai ksipniseis...den ta grafo mono gia na ta deis esi iparxoun kai alloi gayroi pou prepei na ksipnisoun oste na mathoun ta vasika teleutaia fora pou to grafo you will never get normal champion!!!

στις 13/05/2015 18:41
panta tha sas gamame kai eseis tha proskinate tin kaliteri omada tis Ellados tosa videos iparxoun me anoigmena kefalia gayron kai fisika den iparxei tipota me opado tou paok afou o viasmos einai aneleitos exete faei apisteuto ksilo stin touba molis ta thimaste trexete na sotheite pali...emeis vgazoume gousta mono den iparxei atomo pou na se ipostirizei edo o monadikos gayros eisai esi xaxaxaxaxaxaxaxaxa ksemeines me liga logia afou se aresei na sta xonoun...den arxisa ego kolopsaro na vrizo manes eseis ta kserete kalitera auta oso kai na ponaei i alitheia eprepe na tin ksereis prospathisa xoris vrisimo alla den ginotan afou i anapiria sou den exei oria...den exoume kanena doriforo emeis apo pote einai sinetairakia kapoioi pou mas eklepsan perisi tin thesi sta prokrimatika tou champions league logo tis poustias pou egine me tin afairesi 3 vathmon sta playoff asxete se ola oute ta vasika den gnorizeis exo varethei na sta mathaino...

στις 13/05/2015 18:53
ronaldo tora sovara tin vlakeia ti tin exeis den ftanei pou exeis gtp name kai den apantises se tipota xthes sinexizeis na grafeis paparies se ligo tha ipostirizeis logo vlakeias sto kefali ton gayro...ronaldo104 pes mas ti pineis kai den mas dineis apo pote exeis apopsi esi gia tous opadous tou paok se katastasi nirvana vriskesai i ta les gia na se vrizoume???i vlakeia einai anikiti alla an prospathiseis kamia fora borei na mathei kapoios tin alitheia oso kai an ponaei den perimena na miliseis me logia gayrou an valeis periptosara poses fores exoume vgei deuteroi me ton gayro proto mas kanei perissotera apo 10 protathlimata oute tin logiki den boreis na valeis brosta eisai toso xazos pou nomizes oti ego arxisa na vrizo manes alli fora tha ta diavazeis ola min gelame amesos logo tis anapirias pou exeis sto kefali...

στις 13/05/2015 18:56
nevermore poytanas gios eisai kai fenesai oso gia ton pion yposthrizo einai diko moytheema.a kai mhn sygrineis olympiako me paok oyte marinaki me sabidi palio boylgare!!!!

στις 13/05/2015 19:36
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa pio dixasmeni prosopikotita pethaineis ti egine tora spore apo opados tis bayern egines opados tis Ethnikis Ellados skatoflore auta ta lene paidakia tou dimotikou eisai kai fenesai leei xaxaxaxaxaxaxaxa thema me 2 e proti fora vlepo pali kala pou den evales perissotera asxete tourkospore den sigrino ton olympiako me ton paok alla ton sigkrino iparxei diafore dixasmene...

στις 13/05/2015 19:50
εσυ ο ιδιος μας απεδειξες τι ανθρωποι ειστε λεγοντας πως εχετε σπασει τα πιο πολλα κεφαλια και αλλα τετοια μογγολιστικα αρα με επαληθευεις οσο για το οτι ασχολεισαι με το ονομα που επελεξα ενω χθες σου ειπα τον λογο αποδεικνυει οτι εισαι κομπλεξικος και δεν ξερεις με τι να ασχοληθεις

στις 13/05/2015 19:52
fysika eimai kai bayern kai ethniki ellados kai olympiakos.your problem pithike?

στις 13/05/2015 20:23
απαντα ρε

στις 13/05/2015 21:00
όταν κερδίζει ο (ολυμπια)κούλης και αισθάνονται ότι κερδίζουν οι ίδιοι ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι είναι κομπλεξικοί. όταν ικανοποιούνται να κερδίζουν με κάθε τρόπο, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι τους ταϊζουν. όταν υπερασπίζονται τον αρχηγό εγκληματικής οργάνωσης, έμπορο ηρωίνης, στημένο στοιχηματζή κ.λ.π. ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι είναι για λύπηση. Αυτός ο κόκκινος ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ στρατός στήθηκε από τον Κόκκαλη και κληρονομήθηκε στον Μαρινάκη. όποιος ψάξει τις δηλώσεις του Ριβάλντο όταν έφυγε από την ΑΕΚ και πήγε σε μια ομάδα του Καζακτσάν, θα καταλάβει εύκολα ότι ο άνθρωπος σιχάθηκε την ομάδα που έπαιζε πριν από την ΑΕΚ. Δηλαδή τον (ολυμπια)Κούλη... Άντε να δούμε τι θα κάνει με το Κερατσίνι και την Κοκκινιά...... κοκκινοπάρταλα. ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.

στις 13/05/2015 21:19
apanta re leei eno den me exei apantisei apo exthes akoma xaxaxaxaxaxaxaxa periptosara theleis na pas gia ipno pali apo noris kai den boreis na perimeneis???opoios spaei kefalia gayron logo tou oti ipostirizoun tin paragka den simainei oti einai moggolos auto eleipe eno einai protoi stis pousties na tous afinoume na mas dernoun kiolas...se ligo tha me peis oti se zileuo pou evales auto to onoma xaxaxaxaxaxaxaxa ti allo tha do gia na se voithiso to egrapsa auto me to name oste na min se theoroun psonio i vlameno epeidi den vriskeis kanoniko onoma panta ksero me ti na asxolitho...

στις 13/05/2015 21:23
xaxaxaxaxaxaxaxaxa den ginontai auta o allos evrize ton marinaki legontas ante geia marinaki kai tora to paizei gayros esi perases stin anapiria kai ton boufo den exo dei alli tetoia periptosi dixasmenis prosopikotitas pane se ena psixologo na to koitakseis...teo opos ta les einai autoi oi tourkosporoi katestrepsan to Elliniko podosfairo akoma kai oi tourkoi mas perasan stin vathmologia tis uefa tha paizoun prokrimatika tou xronou kai fisika den tha bainoun pote stous omilous...

στις 13/05/2015 21:24
ααα μιλαμε εσυ αγορι μου απο κανα δαφνι θα το'σκασες εισαι περιπτωσαρα +οτι παιζει η ρεαλ εκτος αν εσυ προσεξες μονο το ονομα οποτε σε χαιρετω για σημερα ναι?.τελος παντων τι να πω σας ευχομαι εκει στη τουμπα να συνεχισετε ετσι καλα το πατε αντε κι αλλα 30 χρονια ατιτλια σας ευχομαι να τα κανετε 60...

στις 13/05/2015 22:06
Τι εγινε ρε ΑΦΡΟΨΑΡΑ ........ εχουμε γιορτουλα ??? (πουτανας γιοι , βουλγαροι ) ποιοι ρε ...... οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ??? Ρε κολοπαιδα , για κανετε πως ανεβαινετε ΣΑΛΟΝΙΚΑ να δω την μαγκια σας ρε βλαχακια κλανιαρικα ....... που πηρατε φορα και λετε μαλακιες πατωντας τα πληκτρα . Αυτο το ΓΑΤΑΚΙ Ο beavis απειλει ΠΑΟΚΤΣΗ οτι θα βρει το σπιτι και θα τον πηδηξει ??? Με τι προσοντα μωρη κοκκινοσκουφιτσα ...... με το κολαρακι σου το ανοιγμενο θα μας την κανεις την δουλεια ??? Για σοβαρευτειτε ρε ΠΕΤΑΜΕΝΑ εδω μεσα..... ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΛΛΟΓΟ ΣΑΣ ..... ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΓΑΤΙΑ .... ε' ΓΑΤΙΑ !!

στις 13/05/2015 22:15
'' ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ ΦΥΛΑΚΗ .... ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΙΟΡΤΗ '' ρεεεεεε.................. ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΑΦΡΟΨΑΡΑ !! ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΑΔΕΡΦΑΡΕΣ ΚΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ ...... ΠΑΝΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ !! ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΦΑΠΑ ΣΤ' ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΤΡΙΓΓΑΚΙΑ ...... ΠΑΛΙΟΚΙΟΥΣΠΕΣ !!!

στις 13/05/2015 22:35
Αντε ..... και μολις δειτε το ματσακι και γουσταρετε μεχρι να πεσετε για νανι βγειτε παλι κι αρχιστε να απειλητε οτι θα βρειτε σπιτια και θα στειλετε τους ΝΙΝΤΖΑ να σακατεψουν ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ............... Μαλακισμενα !! Αντε καλο βραδυ ρε ΣΚΛΗΡΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ..... ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΕΞΩ ΑΠ' ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ !!

στις 13/05/2015 23:51
κομπλεξ κατωτεροτητας εχετε ρε και με τον αγροτικο αστερα να σε βαλω τελικο κυπελου θα τον χασεις στα πεναλντυ.κατεβηκατε περσυ και καλα ποσοι? 30.000 ουγκ ουγκ για τον τελικο και φαγατε 4 απο τον συνεταιρο που και να εισασταν αιωνιοι εχθροι δηλαδη ποσα θα τρωγατε καμια 7αρα?

στις 14/05/2015 01:20
xaxaxaxxaxa γουσταρω να γραφω σε παοκιτσηδες....ρε κυλοτες που δηθεν ειστε και συνδεσμιτες...Που αν ειναι ετσι οι συνδεσμιτες του παοκ δεν διαφερουν απο την τζουλια αλεξανδρατου...βρε κυλοτες ξεγανωτες μην ενεργοποιησω συστηματα και σας μαγκωσω και τρωτε ξυλο για μερονυχτα σε σκοτεινα δωματεια....απαγωγη ξυλο και γαμησι θα σας εχω λουκιες ....Ρε κιλοτακια μαθετε απο τους συνδεσμιτες φιλους σας παοκιτσηδες αν εχετε,οτι οι Ολυμπιακοι γαμιαδες δυο φορες τους επετρεψε το ''κρατος'' να ανεβουν Θεσσαλονικη με κοσμο,η μια ηταν δεκαετια του 70 που καναμε την τουμπα Πειραια,ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ που ειμασταν λιγοτεροι απο τοτε και περιπου 5000 δεκαετια 90 το 1998 που παιζαμε μπαλα με το κεφαλι του αγαλματος του Κουδα....Κοριτσοπουλα μας το κοψανε να ερχομαστε πανω στο νηπιαγωγειο σας γιατι πιστεψτε με αν εκεινες τις εποχες ανεβαιναμε πανω καθε χρονο με τον κοσμο που μπορουσαμε να ανεβαζουμε θα το ειχατε κοψει το γηπεδο κυλοτουλες....Ας μην αναφερθω σε λεπτομερειες ρωτα παλιους συνδεσμιτες σου που μετρ

στις 14/05/2015 01:23
http://www.ultras.gr/olympiakos/olympiakos-news/item/778-%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CF%80%CE%B1-1998

στις 14/05/2015 01:30
Παντα οταν μας αφηναν και ερχομασταν μπαιναμε μεσα απο το δευτερο ημιχρονο,παντα τρωγατε τις κλοτσοπατιναδες σας οπου σας βρισκαμε εκτος κατι χρονιες που ανεβαιναν 50 ανθρωποι και τους κυνηγαγαν 2000 μεχρι εκει ειστε...Παντα οταν ανεβηκα με κοσμο με θαυμαζες με δεος και θαυμασμο και ξυλο και γκολ μεσα εξω οπου σε βρισκα ειτε ερχοσουν Πειραια ειτε εκανα Πειραια την εδρα σου οταν με αφηνε το ''κρατος'' Ρωτα τιποτα παλιους συνδεσμιτες (εχετε 2-3 σοβαρους) να σου πουν για τον κοσμο του Θρυλου ορισμενοι ξερουν.....Να μαθαινεις κοριτσακι μου δεν υπαρχει σοβαρος Ελληνας συνδεσμιτης Οπαδος οιασδηποτε ομαδας που να μην σεβεται και να μην παραδεχεται την ανωτεροτητα στα παντα των γαμιαδων της Θυρας 7....Ρωτα και μαθε θα σου πουν....Αντε κυλοτες τελος εκπαιδευτικου προγραμματος για σημερα αυριο παλι θα συνεχισετε να με διασκεδαζετε αν και θα γουσταρα να σας γλενταγα με τιποτα κατακεφαλιες απο κοντα οπως σας συνηθιζουμε οταν σας βρισκουμε αλλα δεν βαριεσαι βγαζετε γουστα και απο το διαδικτυο..Με δ

στις 14/05/2015 01:34
Με διασκεδαζετε κοριτσια...asterix eee astikatzis οταν διαβαζω αυτα που γραφεις μου σηκωνεται ρε συ λουλουκα προσεξε το αυτο,γιατι τον χωνω καπου οταν μου σηκωνεται....παντα ξεχαρμανιαζω κοριτσια....Αντε φιλακια μεγαλοκοπελες με καυλωσατε παλι γαμιολιτσες....χαχαχαχαχαχαχα

στις 14/05/2015 01:47
Ανώνυμος29 Αυγούστου 2009 - 7:31 μ.μ.

epeidi edo mesa kanenas apo saw anyparktoi vazeles kai komplejika paokakia den einai pano apo 30, pou simenei oti tin alamana mono akousta tin exei, ara oti grafei einai paramuthia tis xalimas. Epeisis esu re vazela anonyme pou les gia pele kai malakies, oxi re htan o gkerintsa kai mas triplare oplous pitsirikokaragkiozaki. To oti tis araksane xontra ta paokia mporeite na to vreite efkola apo ta antigrafa ton dikografeion kai tin ekthesi tis astynomias kathos kai apo ton arithmo ton travmation sta arxeia nosokomeiou lamias, kai oxi na vazete paidakia pou itan to 88 5 kai 7 eton na lene dithen dokumenta kai malakies. Apo tis 12 mexri tis 5 to proi de mporousate na parete ntou kai sto telos ontos sas mazepse h astunomia kai sas evgale apo ton agrotiko drmo parallila me tin ethniki giati allios de tha ftanate pote thessaloniki. Koitakste sta arxeia tis A/D FTHIOTIDAS kai tha deite tin analitiki perigrafi ton epeisodion, poioi etrexan pioi eixan tous p

στις 14/05/2015 01:51
Αιντε μουνες να μαθαινετε απο τους παλιους και για την Αλαμανα γιατι πολυ παραμυθι εχετε φαει εκει πανω....Θα σας τα πουνε οι παλαιοι και οι πατεραδες σας για δεκαετια του 70 που ανεβηκαμε 12000 γαρυοι στο μπουρδελο σας και εγινε Πειραιας και απο τοτε οταν μας αφηνε το κρατος και ερχομαστε μπαιναμε στο 60 μεσα...Μπουγατσες τολματε να μιλατε για κατεστημενο που αν δεν ειχατε το κρατος θα σας ειχαμε κανει να φοβαστε να πηγαινετε γηπεδο με τον Λεβαδειακο ρουφιανακια του βορρα τσαμπουκαδες στην ποιηση και στην ρουφιανια.....ΑΝτε γεια χαρα κιλοτακια και τον κοσμο του Θρυλου λιγοι τον εχουν...Ο κοσμος παιρνει τους τιτλους κιλοτες ουτε οι προεδροι ουτε το κρατος...Ο ΚΟΣΜΟΣ ...Ο ΛΑΟΣ ΡΕ ΜΟΥΝΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ...ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

στις 14/05/2015 01:53
Apo tis 12 mexri tis 5 to proi de mporousate na parete ntou kai sto telos ontos sas mazepse h astunomia kai sas evgale apo ton agrotiko drmo parallila me tin ethniki giati allios de tha ftanate pote thessaloniki. Koitakste sta arxeia tis A/D FTHIOTIDAS kai tha deite tin analitiki perigrafi ton epeisodion, poioi etrexan pioi eixan tous perissoterous travmaties kai sullifthentes. Ta ksero apo ton adelfo moy pou upiretouse gia xronia astynomikos sti Lamia kai ta epsaxne otidipote gia skinika tetoia afou itan kia aftos xronia sundesmitiskai malista aektzis original(ego eimai gavros palio melos tis 7 (apo to 88)alla pleon exo kopsei tis malakies edo kai xronia, afou kontevo ta 40. Pantos o telefteos filos exei dikio oti tora to karaiskaki exei psiloflorepsei alla ti dekaetia tou 80 kai tou 90 o laos mas itan xiliometra mprosta apo to deftero.

Kai kati telefteo, re paokia pou vlepete oneira de mas lete na to mathoume ki emeis pote mas pirate ntou sto karaiskaki, afou os to 89 (Thumaste ti ei

στις 14/05/2015 01:56
Kai kati telefteo, re paokia pou vlepete oneira de mas lete na to mathoume ki emeis pote mas pirate ntou sto karaiskaki, afou os to 89 (Thumaste ti eixe ginei tote kotoules, pou sas eixan valei oi mpatsoi apo tis 11 to proi mesa, gia na mi sas paroume grammi kai ginoun manoures) den eixate patisei pote to podi sas organomena (oute emeis stin toumpa) para erxosaste mono sto olympiako stadio pou einai to asfalestero gipedo tis evropis???? Edo re kseftiles sas vgalane oi vazeles me fapes ekso apo ti leoforo kai thelete na peite oti mas kanate kai ntou sto karaiskaki. Oust re pseftes!!! Ego irtha toumpa os tin thura me ta poulman mou,sou gamisa to gipedo sou espasa to agalma toy malaka tou kouda, ksananevika stin poli sou kai de se eida pouthena apo konta mono sta 100 metra na petas petres florako, esu sto faliro pote magkies, oso gia to irthes asunodeftos asto, megalutero anekdoto den paizei, den exei ginei pote, oute me ton ethiko de pigenes xoris sunodeia karagkiozako .Telos epeidi eist

στις 14/05/2015 01:57
Ego irtha toumpa os tin thura me ta poulman mou,sou gamisa to gipedo sou espasa to agalma toy malaka tou kouda, ksananevika stin poli sou kai de se eida pouthena apo konta mono sta 100 metra na petas petres florako, esu sto faliro pote magkies, oso gia to irthes asunodeftos asto, megalutero anekdoto den paizei, den exei ginei pote, oute me ton ethiko de pigenes xoris sunodeia karagkiozako .Telos epeidi eiste pitsirikades kai apla lete oti akoute, kapois edo mesa anefere to manavi os atomo klp. Ego de tha sou po apo onomata ton 80's polla mono (pantelis neokosmitis,mpampis rodellas, sokolatenios, tiramola, akrovatis, ufo klp.) tha sou po mon na rotiseis na matheis pos glitose o arxigos sas to sti nea smyrni prin to mats paok panionios arxes dekaetias 90 otan kaname ti gnosti katadromiki kai trexate panikovlitoi na sothite sta stena tis neas smurnis.o manavis o magkas xothike stin avli mias mononkatoikias kai me to lastixo paristane oti potize ta louloudia kai rotouse fonaxta kai kala ti

στις 14/05/2015 02:01
xothike stin avli mias mononkatoikias kai me to lastixo paristane oti potize ta louloudia kai rotouse fonaxta kai kala ti mana tou poia na potisei. Afta einai pragmatika peristatika ki oxi oi malakies pou kathe pitsirikas oneirevete i akouei apo do kia po kei an den ta exete zisei i akousei esto apo proto xeri na min grafete malakies paokakia, oi megaliteroi pseftes tis elladas, to 91-92 mexri kai ta ariana sas treksane sthn toumpa kai sas xosane mesa stin 4 kai paraligo na mpoun kia afta mesa alla sas sosane oi mpatsoi, i mipos einai psemata???? Florakia tou vorra, pinokioi kai propaganda anyparktoi

στις 14/05/2015 09:02
Καλημερα στην κοκκινοσκουφιτσα του ΠΕΙΡΑΙΑ .......... Λοιπον ακου γιατι δεν θα ξαναασχοληθω μαζι σου ....... Εγω δεν θα πω οτι η μανουλα σου εκανε πιπες κατω απ' τον ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΓΟ κι ο μπαμπακας σου οτι ηταν τρυπιος κι αλλες τετοιες μαλακιες ........ θα ηθελα πολυ ομως ρε μαγκα επειδη εισαι και παλιος και γαμιας μεγαλος και ψολαρας αρχιμαλακας Γαυρος να βαλεις μπρος τα μηχανηματα σου απο το F.B.I που σου δανεισε μαλλον ο Ομπαμα να μας βρεις εμας ολες τις γκομενιτσες του Βορρα και να μας βαρας στα σκοτεινα και υγρα υπογεια που εχεις κατασκευασει αποκλειστικα και μονο για να βασανιζεις ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ. Ειμαι μαζοχα γκομενα του Βορρα και γουσταρω να τρωω σκαμπιλια απο κατι ΣΚΛΗΡΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ σαν εσενα ρε αφροψαρο. Αν δεν το κανεις μεσα σε μια εβδομαδα μην ξαναβγεις ομως ........ γιατι θα σε κανω ρομπιτσα απο ρομπα που εισαι ....... ΒΛΑΜΕΝΟ γατοψαρο ....... τενεκε .......... Αντε και γαμησου τωρα ....... μαλακισμενα φλωρια .......... γαμω τα χημικα που ρουφατε και χανεστε ...... ΚΟΥΝΑΒΙΑ

στις 14/05/2015 09:16
'' ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ '' ............ ολοκληρη εκθεση το βλαμενο για να μας αποδειξει οτι ειναι ΤΡΥΠΙΟΣ .......... Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΓΑΥΡΑΚΟΣ ......... ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ........ ΤΟ ΠΟΥΣΤΑΡΙΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ........ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ ......... ΠΡΕΖΟΝΑΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ........... ΠΑΛΙΟΑΔΕΡΦΗ .......... ΛΟΥΛΟΥ ε' ΛΟΥΛΟΥ ........ ΑΤΡΙΧΗ ΧΑΖΟΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ ........... ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ .......... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΡΕ ΛΑΓΕ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ , ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗ ΞΑΝΑΒΓΕΙΣ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΕ, ΤΡΥΠΙΕ ...... ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ...... ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ

στις 14/05/2015 09:23
ΟΛΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ ΡΕ ΦΛΩΡΟΙ ........... ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!! ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟ ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΛΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ....... ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ , ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ

στις 14/05/2015 09:43
Εεεεεεε' ΠΑΟΚΙΑ .......... οπου τον ξαναδειτε αυτον τον γαμια τον beavis που μας γαμαει με την κολαρα του απ' το 1960 τουλαχιστον , προσεξτε ......... εχει ηλεκτρονικα μηχανηματα που βρισκει ποιος γραφει εδω μεσα, γι' αυτο ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ . Ειναι κατασκοπος της Κ.Υ.Π ......... εμενα παντως με φοβισε ........... δεν ξερω που να κρυφτω !! ουουουχχααααααα ..... απο τα κουτουλιδια που μαζεψε τοσα χρονια , εχασε τη μπαλα ...... το καημενο !!

στις 14/05/2015 09:48
beavis .........ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΒΛΑΜΕΝΟ ΓΑΤΟΨΑΡΟ ......... κοιμασαι ρε μαλακισμενο ?? Να σε γουσταριζα λιγο , με καμια μαλακια σου γαμω τον μπελα σου .............

στις 14/05/2015 12:34
asterix αν κανω κινηση και σας βρω πιστεψε με δεν θα το διαλαλω εδω μεσα,οταν και αν κανω τετοιες κινησεις γινονται μεθοδευμενα και με συστημα οπου δεν θα με θυμασαι καν...Ηδη τον προηγουμενο μηνα συνεβει ενα ατυχημα σε ενα αλβανακο που εβριζε μανες πριν εφτα (7 ναι καλα διαβασες) χρονια...Ουτε που ηξερε ποιος ειμουν με τα ιδια μου τα χερια του εσπασα 4 δαχτυλα χεριων και ποδιων...Χωρις οπλα και μαλακιες ειμαι τοσο τεραστιος που αν με δεις μπροστα σου θα θυμηθεις τους χειροτερους εφιαλτες σου λουκια...Αλλα πολλα εγραψα ηδη και εγω δεν ειμαι του μπλαμπλα κιλοτουλα ασπρομαυρη...Απλα εχθες ειχε εκπαιδευτικο μαθηματακι για να θυμουνται οι παλιοι και οι παλαιοτεροι...Για την πορεια μας στο μπουρδελακι σας δεκαετια του 70 ουτε στο ρημαδι το διαδικτυο βρισκω τιποτα...Θα βρω κατι φιλαρακια απο τα παλια και θα κανουμε download στο νετ καμια φωτογραφια να μαθαινετε οι νεωτεροι...Ο μπαμπας σου μπορει να θυμαται αν δεν ηταν και αυτος μικρος...Μην φανταστεις τιποτα ιδαιτερα πρααγματα τοτε ηταν ειρι

στις 14/05/2015 12:37
ειρηνικες πορειες που μονο ο ΟΣΦΠ εκανε εκεινες τις εποχες...Κατι ψευτομαγκες 10 στον αριθμο πηγαν να πουλησουν μουρη σε τρεις και μαζεψαν οι δεκα απο τους τρεις ξυλιες και για τα εγγονια τους...Αρκετες τετοιες ιστοριες στην κατα τα αλλα φιλησυχη εκδρομη μας τοτε στο μπουρδελακι σας...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΜΑΣ ΡΟΜΑΝΤΣΟ ...εισαι η νεα διαδικτυακη μου κοπελιτσα μικρη μου αστερα εεε αστικα πως σε λενε τελος παντων...φιλια μπουμπου

στις 14/05/2015 12:58
για την μεγαλη δεν βρηκα τιποτα αλλα θα βρουμε φωτογραφιες απο φιλαρακια οψομεθα 12000 γαμιαδες στο μπουρδελακι ....Προς το παρων θα βαλω ενα λιγο παλαιοτερο εποχες που οι μονες εκδρομες που κανατε εσεις οι παοκιτσηδες ηταν για μπανιο στην χαλκιδικη και μεχρι εκει χαχαχαχαχααχαχαχαχα

στις 14/05/2015 12:58
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/130307/ekstrateia-gayron-sti-thessaloniki-1966

στις 14/05/2015 13:05
Διαβαζετε να μαθαινετε μπουληδες τι δεν σας ομολογουν οι πατεραδες σας..Και εκει στο λευκο υον πυργο που πιναμε τον καφε μας εμφανιστηκαν καμια δεκαπενταρια ψευτομαγκες που 3 ατομα αν ηταν λιγο ολιγοτερο φειδωλοι στις φαπες θα εριχναν τους δεκαπεντε στην θαλασσα...Τετοια πολλα χωρις ποτε να προκαλουμε,Παντα προκαλειτε και στο τελος αμα της φαπας το ταμειο ζητατε ευχαριστω.....Εγω θα σας τα μαθω ρε βρακακια???Ρωτηστε τους παλιους να μαθενετε στους συνδεσμους σας...Μεταξυ σας παραμυθιαζεστε??Ντροπη γατουλες με τις ροζ μυτουλες.....

στις 14/05/2015 14:11
ρε πας καλα ρε;; μας δειχνεις το συνδεσμο του ποντικου που σας παει προπαγανδα στο φουλ; καλα σας κανουν και σας ξεζουμιζουν ρεεε. τα θελει ο κωλος σας

στις 14/05/2015 14:48
Γαυρακοοοοο ............ τρεις λαλουν και δεκαεφτα χορευουν εισαι !! Αντε αγορι μου ....... καλο μεσημερι και το απογευματακι ψησε τη μανουλα να σ' αφησει να πας καμια βολτα να σε χτυπησει λιγο αερας να ξελαμπικαρεις γιατι δεν σε βλεπω καθολου καλα ....... Περαστικα να ειναι !!!

στις 14/05/2015 17:59
XAXAXAXAXAXAXAXAXA MONO LOGIA EISAI PERIPTOSARA APO TIN MIA ME LES AKOMA EDO GRAFEIS KAI APO TIN ALLI SINEXIZEIS NA GRAFEIS MLKIES KOLOPSARO...TOUS EXEIS KSEPERASEI OLOUS GIOTOBALO I ANAPIRIA SOU DEN EXEI ORIA PIO XAZOS PETHAINEIS SE EXO VIASEI ANELEITA KAI GRAFEIS SINEXEIA OTI THELEIS OPOS TO THELEIS GIA NA VGAZOUME ATELEIOTA GOUSTA!!!POS NA MIN VGALO SIMPERASMA OTI EISAI METHISMENOS ME AUTA POU ME GRAFEIS MONO ANAPIROI TA GRAFOUN AUTA EPEIDI PONAEI I ALITHEIA XORIS NA KATALAVAINOUN XRISTO PALI APODEIKTIKE OTI EISAI MIA FLEVA APO TA @@ MOU KAI POLI EVALA!!!AKOMA KAI APO TO SIMADAKI POU EVALES KANEI BAM OTI EISAI ENAS SPOROS POU KLAIEI SINEXEIA XAXAXAXAXAXAXA THA ZITISO APO TON ADMIN NA VALEI GIA SIMA ENA ANAPIRIKO KAROTSAKI POU EINAI OTI PREPEI GIA ESENA TAIRIAZEI APOLITA...

στις 14/05/2015 18:04
I ANAPIRIA SOU DEN EXEI ORIA SPORE ENO DEN EXEIS PATISEI POTE STO GIPEDO AFOU DEN KSEREIS OUTE TI POULANE MESA MILAS GIA SINDESMITES TOU PAOK ENO DEN KSEREIS OUTE POU EINAI O SINDESMOS SAS STO PEIRAIA POUTANES POU TREXETE SINEXEIA EMEIS SAS EXOUME KANEI TOSA XRONIA!!!EXO STEILEI PM STON ADMIN GIA NA ME DOSEI TIN IP SOU KAI TO HOSTNAME MOLIS SE VROUME MESO TIS DIE EXEIS NA FAS POLI KSILO SKATOFLORE BAS KAI KSIPNISEIS OTAN KATEVOUME STO DERBY ME TON VAZELO...PANTA SAS GAMAME KAI ESEIS MAS PROSKINATE DEN KSEREIS ASXETE OUTE POSES FORES ANEVIKATE STIN THESSALONIKI GIA NA PROSKINISETE GIA ALLI MIA FORA TIN MEGALITERI OMADA TIS ELLADOS!!!

στις 14/05/2015 18:08
KATHE FORA GIA NA BEITE STIN 8 TREXATE GIA NA SOTHEITE APO TON KSILO POU SAS PERIMENE PAROLO POU IPIRXAN PANTOU DIMOIRIES TON MAT KAI OTAN FEUGATE APO TO GIPEDO OLOI EIXATE FAEI TOSO AGRIO VROMOKSILO POU PROSPATHOUSATE ME TA KASKOL NA STAMATISETE TIN AIMORAGIA APO TA KEFALIA SAS...POS VIAZAME ETSI KRIMA POU DEN MAS AFINOUN PLEON NA ERXOMASTE STO KOTETSI SAS THA VGAZAME POLLA GOUSTA ALLI MIA FORA TOSO MEGALOI FLOROI POU EISTE OUTE 1000 ATOMA DEN THA TOLMOUSATE NA RTHEITE AFOU KSERETE OTI SAS PERIMENEI APISTEUTOS PONOS!!!DEN IPARXEI KATI POU NA MIN GNORIZO EKSALOU STA VIDEOS FAINONTAI PENTAKATHARA O VIASMOS SAS POLLA KEFALIA ANOIKSAME BAS KAI VALETE MIALO ALLA AKOMA SINEXIZETE NA IPOSTIRIZETE TIN PARAGKA...

στις 14/05/2015 18:13
OPOS TA LES SKATOFLORE BAINATE MESA APO TO DEUTERO IMIXRONO MOLIS EIXAME BEI OLOI STO GIPEDO GIA NA PARETE ALLI MIA FORA TA @@ MAS PIO PRIN DEN TOLMOUSATE NA PATISETE GIATI KSERETE OTI THA DEXTEITE NTOU MESA STIN KERKIDA...ASXETE SE OLA ENO DEN KSEREIS TA VASIKA SINEXIZEIS NA MILAS GIA EKDROMES GAYRON ENO DEN EXEIS PATISEI OUTE STO KARAISKAKI 50 ATOMA POTE DEN ANEVIKATE PANO PANTA EISASTAN TOULAXISTON 1000 ATOMA MESA STIN 8 GIA NA EXOUME PERISSOTERES PITHANOTITES NA SAS PETIXOUME ME FOTOVOLIDES...PANTOU ME PROSKINOUSES ANAPIRE OPOU KAI AN PAIZAME AFOU PARAKALOUSES NA SE AFISOUME NA FIGEIS OSTE NA MIN FAS PERISSOTERO KSILO AUTA OLA EINAI GNOSTA EDO KAI XRONIA TOSA VIDEOS IPARXOUN POU TO APODEIKNIOUN MEXRI KAI STIN TOURKIA KANAME PARTY ME TOUS TOURKOUS OLOS O PLANITIS PROSKINAEI!!!

στις 14/05/2015 18:50
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA EISAI TOSO XAZOS POU ARXISES NA KANEIS KAI ANTIGRAFI APO ENA ALLO SITE POU EXEI DIALITHEI ME NAME XAROS7TOUKORYDALLOU TA SXOLIA KAPOION ALLON GAYRON AKOMA THIMAMAI TI MLKIES GRAFANE SE AUTO PRIN XRONIA EIXA RIKSEI TOTE AGRIOUS VIASMOUS PANO APO 10 GAYROI ALLAKSAN MIALA MOLIS KATALAVAN OTI IPOSTIRIZOUN MIA PARAGKA POU DEN PROKEITE NA PAREI POTE KANONIKO PROTATHLIMA ME LIGA LOGIA EINAI ARROSTIA KAI MLKIA NA EISAI GAYROS SE AUTI TIN KOINONIA NA SE GAMANE NA SE VARANE KAI TO MOUNI TIS MANAS NA TRAGOUDANE!!!DES TA VIDEOS GIA NA KATALAVEIS ME APODEIKSEIS POS MAS PROSKINOUSES TOSA XRONIA:

https://www.youtube.com/watch?v=V2XOMgOBvZg

https://www.youtube.com/watch?v=63q9wUPhQMI

https://www.youtube.com/watch?v=Z3Nm8ytXEhs

στις 14/05/2015 19:25
H αθλητικη ηχω τα εγραφε μεγαλε και εφημεριδες της τοτε Θεσσαλονικης.....Δεν σου εβαλα του φωτος...Η μια ηταν εφημεριδα σου και η αλλη αντικειμενικη για να μαθαινεις επειδη εισαι μικρος ακομα defte....Nevermore champions again εισαι απολαυση μικρη λουλου χαζι σε κανω...χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα

στις 14/05/2015 19:27
Αν ειχες περασει ποτε εξω απο συνδεσμο σας μπουλη nevermore δεν θα εγραφες αυτα που γραφεις,αλλα me diaskedazeις χαλαλι σου ρε μπαγλαμα ωωωωωχ χαχαχαχαχα δακρυσα με τον μαλακα τον μυρωδια

στις 14/05/2015 19:31
Και αν ειμαι τοσο τυχερος και με βρεις ελα με μεγαλη παρεα και να κρατατε και ροπαλα γιατι θελω πολλους μαζι να με κανουν καλα....Ξερεις εσυ 100 την πεφτετε στον ενα...Εγω θελω ομως περισσοτερους μπουμπουκΑ...αντε για νανι τωρα αρκετα επαιξα μαζι σου...Μην σοβαρευτω και εχουμε αλλα...

στις 14/05/2015 20:04
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA POS VIAZO ETSI DEN APANTISES SE TIPOTA SKATOFLORE ME ANAGKASES TORA NA PSAKSO TO SITE GIA NA FANEI OTI EXEIS KANEI TA PERISSOTERA ANTIGRAFI POU KOLAEI I ATHLITIKI IXO PSAROUKLA AKOMI STIS PHOTOS EXEIS MEINEI EGO SE POSTARA 3 VIDEOS OPOU FAINETAI KATHARA POSO AGRIO KSILO FAGATE!!!KLAPSIARIKO GAYRAKI EXOUME VGALEI APISTEUTA GOUSTA KAI SINEXIZEIS NA LES TA DIKA SOU NA EISAI KALA SPORE EIXA KAIRO NA VRO TOSO BOUFO GAYRO DEN EVALES TIXAIA TO NAME KAI TO SIMADAKI...AN EIXES ERTHEI POTE TOUBA DEN THA EGRAFES AUTES TIS MLKIES DIOTI THA IKSERES POSO KSILO TROGATE KATHE FORA DES TA VIDEOS ANAPIRE NA KATALAVEIS TI SE LEO APORO POS TIN PALEUEIS ME TOSO ASXETOSINI GIA NA SE KLAIME EISAI...

στις 14/05/2015 20:09
πΑΛΙ ΠΟΙΗΣΗ γραφεις ρε πλατυεμλυνθα??Εκθεση σε εβαλα να μου γραψεις το διημερο για τιμωρια λουλουκα χαχαχαχαχαχαχα και να τα διαβαζε κανεις αυτα που γραφεις παει στο διαολο χαχαχαχα κανεις δεν σε διαβαζει ρε κακομοιρο...αντε για απαντησε μου τωρα στα μηνυματα που σου εστειλα αρκετα μας διασκεδασες ολους εμας τους παλιους που γνωριζουμε...Ωρα να γινεις η κοπελα μου και σε θελω prive megaloκοπελα....φιλακια κιλοτα

στις 14/05/2015 20:12
τα γραψαμε απο πανω κοπελιτσα μην αναμασαμε τα ιδια οταν ερχομαι περιπατο στο μπουρδελακι σου ειναι πορειες πικνικ ποτε δεν σε βλεπω κοντυτερα των 200 μετρων και απο εκει ριχνεις πετριδια μεχρι εκει...Αν ειναι μαγκια αυτο οκ τοτε παω πασο ρε goyligkans οι γουλιγκανς της πετρας χαχαχαχαχαχα τι μαλακας Θεε μου εκλασα απο το γελιο χαχαχαχαχαχαχα

στις 14/05/2015 20:14
AN SE VROUME DEN THA EISAI TIXEROS ALLA ANAPIROS ME KINITIKA PROVLIMATA AFOU THELEIS NA GINEIS KALA THA FERO PERISSOTEROUS XAXAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA DEN TO IKSERA OTI EISAI KAI MAZOXISTIS TORA PANE PIES TO GALATAKI SOU KAI TRAVA MIA MLKIA PRIN PAS GIA IPNO POUSTRAKI POU KANEI ANTIGRAFI SXOLIA ALLON GAYRON APO EDO:

http:[email protected]/2009/03/blog-post_4384.html

στις 14/05/2015 20:20
PALI STA XONO ANAPIRE GIA NA VGAZOUME PERISSOTERA GOUSTA OUTE AUTO DEN KATALAVES PATSAVOURA FISIKA EPEIDI I ALITHEIA PONAEI DEN APANTISES SE TIPOTA ELPIZO OMOS NA EIDES TA VIDEOS GIA NA KATALAVEIS OTI EISTE MIA FLEVA APO TA @@ ME APODEIKSEIS OLOI TA DIAVAZOUNE EKTOS APO ESENA EMEIS FISIKA DEN ASXOLOUMASTE ME ANTIGRAFES POU KANEI BAM OTI TA GRAFOUN ALLOI I MANA SOU EXEI GINEI IDI I KOPELA BOUFOS KATHE FORA POU KATEVAINOUME STIN ATHINA PIGAINOUME STO BOURDELO TOU PEIRAIA POU DOULEUEI GIA NA TIN PIDIKSOUME PANTA DOREAN EPEIDI PIDAME KALITERA LEEI...XAXAXAXAXAXAXAXA KOUKLITSA MOU ENO KANEI BAM OTI EISAI MIA FLEVA APO TA @@ MAS SINEXIZEIS NA GRAFEIS MLKIES KAI NA ANTIGRAFEIS SXOLIA ALLON ENO ME ELEGES AKOMA EDO GRAFEIS TITANOSKATOFLORE GIA TON POUTSO ENTELOS EISAI ME APODEIKSEIS!!!

στις 14/05/2015 20:27
ναι οχι εδω μαγκιες απαντα στα μηνυματα που σου γραφω...εδω μεσα ενταξει μου αποδειξες οτι εισαι μαγκας με το video για την αλαμανα....Ειχε βουηξει ο τοπος 120 τραυματιες παοκιτσηδες και 15 Ολυμπιακοι αλλα μας γαμησατε κατα τα αλλα χαχαχαχαχαχα βρε χαβαλε εγω τραβιομουνα εκδρομες εκεινες τις εποχες ειμαι μεγαλυτερος σου τουλαχιστον μια δεκαετια μεγαλοκοπελα μου.....Γιατι σου ειπα οτι τα σχολια ειναι δικα μου ???χαχαχαχαχαχαχαχαχα περιμενω απαντηση στα μηνυματα ελα πολλα λες μπουλη και αρχιζω και χανω την ψυχραιμια μου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 14/05/2015 20:34
POUTANOGENIMA GIATI FOVASAI NA MAS PEIS POU EISAI TOSO POLI THELEIS NA APOFIGEIS TON KSILODARMO SOU POU LOGO TIS DIE EINAI SIGOURO GIA NA ME LES GIA TIN ALAMANA EIDES TO VIDEAKI SKATOFLORE ARA KATALAVES POSO MIKROI EISTE BROSTA MAS ESI FISIKA DEN EXEIS NA ME DEIKSEIS KANENA VIDEAKI MONO ANTIGRAFI APO SITE GAYRON KSEREIS NA KANEIS XAXAXAXAXAXAXAXA AN EIXAME EMEIS 120 TRAUMATIES ESEIS THA EPREPE NA EXETE PSOFISEI OLOI APO TO POLI KSILO POU FAGATE DEN GINETAI ESI ENAS SPOROS NA TA KSEREIS AUTA STIN TIXI TA GRAFEIS PERIPTOSARA 10 XRONIA TOULAXISTON MIKROTEROS EISAI DEN GINETAI FISIKA ENAS ENILIKOS NA LEEI OTI TROEI SANDWICH STO GIPEDO MESA KAI NA KANEI ANTIGRAFI ALLON GAYRON GIA NA NOMIZOUME OTI TA GRAFEI AUTOS MONO POUSTRAKIA KANOUN KATI TETOIO ETSI THA BOROUSA KAI EGO NA GRAPSO 20 KEIMENA GIA PLAKA...GIATI ME EIPES OTI TA SXOLIA DEN EINAI DIKA SOU XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA STA @@ MOU TI XANEIS ESI TO THEMA EINAI OTI PIRES TA @@ MOU GIA PLAKA ALLI MIA FORA SE PIRANE XAMBARI OLOI!!!

στις 14/05/2015 20:50
ME TOSES PAPAROLOGIES POU EIDA KSEXASA NA APANTISO STON ANAPIRO RONALDO104 XAXAXAXAXAXAXA POS GINETAI PERIPTOSARA ENO EINAI DIPLA TO NAME APO TO SIMADAKI NA MIN PROSEKSA OTI IPOSTIRIZEIS TIN REAL???POIA ATITLIA VRE ASXETO PAIDAKI THEMA XRONOU EINAI NA AFAIRETHOUN OI PERISSOTEROI TITLOI APO TON GAYRO KAI NA PANE KAPOIOI SE EMAS IDI EXOUN VGEI ARKETA STIN FORA DEN ASXOLEISAI DEN ASXOLEISAI ME TON ELLINIKO PODOSFAIRO ALLA GIA TON PAOK MILAS GIOTOBALO KAI LES META OTI EXOUME COBLEX XAXAXAXAXAXAXAXA DEN GINONTAI AUTA SE LIGO THA SE KANO KAI GAYRO AFOU SE ARESEI NA TA AKOUS OPOS EGINE ME ENAN ALLON VLAMENO...4ARA APO TON VAZELO FAGAME GIATI PAIZAME ME TIN MISI VASIKI 11ADA KAI EPEIDI TA EIXAME DOSEI OLA GIA TIN NIKI APENANTI STON GAYRO MATHE TA VASIKA ABALE RONALDO208 EXO VARETHEI NA SE MATHAINO TA VASIKA...

στις 14/05/2015 20:57
χαχαχαχα εδω εισαι ακομα ρε goyligkan toy pc //??/ωωωωωωωχαχαχαχαχαχαχαχα απολαυση εισαι ρε κοροιδο χαχαχαχαχαχχαχα τα ειπαμε νομιζω σε μηνυματα ,εξαντληθηκε μπουγατσοζελε η συνεχεια απο κοντα οταν ερθεις στο νησι αναμενω μηνυμα σου...ελα πολυ μπλαμπλα και ουσια μηδεν κουραδα εισαι ασπρομαυρη....

στις 14/05/2015 21:02
τα ειχαν δωσει ολα με τον γαυρο και ηταν με την μιση ομαδα και ανοιξανε τα μπουτακια στον βαζελο αυτο μας λεει ο μπουγατσοκεφτες...χωρις ξυλο μαρτυρανε ετουτοι.....χαχαχαχαχαχαχαα μας μαθαινει τα βασικα χαχαχαχχαχαχαχαχαχα αυτο λεω και εγω εισαι ζωντανη ενημερωση απο προχθες στο εγραψα...βεβαια δεν διαβαζω ολες τις εκθεσεις που γραφεις αλλα την εχω την περιληψη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μας μαθαινεις ρε θηριο χαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 14/05/2015 21:06
XAXAXAXAXAXAXAXAXA APODEIKTIKE PALI OTI I FLORIA DEN EXEI ORIA 10 MINIMATA ME ESTEILES XORIS NA ME DOSEIS TIN DIEUTHINSI GIA NA RTHOUME STON PEIRAIA NA SE VROUME OTAN KATEVOUME ME TON ATROMITO I TON VAZELO ENO ME ROTOUSES AKOMA KAI STON TITLO AN THELEIS SOU LEO POU EIMAI XAXAXAXAXXAXAXA TITANOSKATOFLORE GIA TON POUTSO ENTELOS EISAI EXEI APODEIKTEI TOSES FORES EXOUME VGALEI APISTEUTA GOUSTA OLOI EDO PERIMENE ESI NA RTHOUME STIN XIO POU KAI KALA THA PAS EKEI GIA DIAKOPES ENO ESI ENA BATIRAKI ESI KANEIS ANTIGRAFI SXOLION ALLON GAYRON KAI LES GIA EMENA XAXAXAXAXAXAXAXA EPIASES PATO DEN PAEI PIO KATO GIA PLAKA PIRES TA @@ MOU PANTA THA SAS GAMAME KAI ESEIS THA PROSKINATE TIN MEGALITERI OMADA TIS ELLADOS!!!

στις 14/05/2015 21:09
DEN EXEIS AFISEI MINIMA POU NA MIN DIAVASEIS XAXAXAXAXAXAXAXA AKOMI KAI AUTA POU GRAFO STON RONALDO312 VLEPEIS SAS EIXAME VIASEI STO KIPELLO PENTAKATHARA ENO I DIAITISIA STO KOTETSI SAS ITAN 80-20 XORIS KSILO PROSKINATE THELEIS NA PEIS AFOU KSERETE OTI DEN BOREITE NA MAS FTASETE EGO MILAS ESI ZONTANI ANTIGRAFI XAXAXAXAXAXAXAXA PIGE KAI EKANE ANTIGRAFI 10 SXOLIA APO GAYROUS KAI LEEI GIA EMENA AUTO DEN EXEI KSANAGINEI PERIPTOSARA TOUS KSEPERASES OLOUS AKOMA KAI O PAXAZOS PIO EKSIPNOS EINAI...

στις 15/05/2015 16:54
χαχαχαχαχαχαχαχαχα απιθανος ειναι ο τυπος καιρο ειχα να κλασσω στο γελιο ετσι!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ειδες οτι εισαι μπογατσοκεφτεδακος???ΣΟυ δινω Χιο να ερθεις και σιγα μην ερθεις μονο σου τα γραφεις αλλωστε και μου λες να σου δωσω διευθυνση να ρθεις Πειραια να με βρεις....Πειραια βρε κακομοιρο εσυ φοβασαι να περασεις με το καραβι τον Αυγουστο για να πας διακοπες που θα ρθεις να με βρεις βρε κακομοιρο,Εχεις δει τον Πειραια απο φωτογραφιες??χαχαχαχαχα ετσι πηραμε μια γευση σε γενικες γραμμες πως ειναι οι μπουγατσοκεφτεδες μαγκες της πετρας και του pc...Aλλα στα ραντεβου σιγα μην ερθουν.....μπλα μπλα μπλα...Θα πει καποιος μα αυτος ο χαζος δεν εχει σχεση με συνδεσμους του μπαοκ...Ναι γιατι αυτοι που εχουν ειναι διαφορετικοι κωμικοι χαχαχαχαχαχα Ειχαν γεμισει ολα τα νοσοκομεια με το σκηνικο στην αλαμανα και βγαινουν και λενε οτι μας τρεχανε κιολας χαχαχαχαχαχαχαχα τσαμπουκαδες των βιντεο της πετρας και απο το pc....γενικα τσαμπουκαδες του μακροθεν και της ασφαλειας...Ανυπαρκτοι ειστε ρε

στις 15/05/2015 16:57
λουλουκες μετα τα χανουμια και τα αρειανα εισαστε σε ατομα για ξυλο και πολυ ψηλα σας εβαλα.....χαχαχαχαχαχαχα τι κοροιδο

στις 15/05/2015 17:01
Nevermore

(14/05/2015 21:13)

Προς:

beavis

Τίτλος:Χωρίς Τίτλο

XAXAXAXAXAXAXAXAXA SIGA MIN ERTHOUME STIN XIO GIA NA SE DEIROUME BAS KAI KSIPNISEIS TO THEMA EINAI OTI APODEIKTIKE POS I FLORIA SOU DEN EXEI ORIA ARA OTAN SE VROUME TO MONO EUKOLO EINAI NA SE DEIROUME SPORE BAS KAI KSIPNISEIS GIATI MLKS KAI ELLINAS DEN PANE MAZI KANEI BAM OTI EISAI MIA FLEVA APO TA @@ MAS THEMA XRONOU EINAI NA SE VROUME TORA OTI KAI NA LES EINAI ARGA GAMO TIN GIAGIA SOU

στις 15/05/2015 17:03
καλα αν ερθεις εσυ και με βρεις πεστο μου και εμενα να εχω ετοιμασμενες τις καμερες να γυρισουμε τσοντα.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μπλαμπλα μπλα και σιγα μην ερθω στην Χιο....θελει να μου δωσει λεει ραντεβου στον Πειραια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαουουουουουοουουουουουουουουουοουχαχαχαχαχαχαχααχα γελαγα ενα τεταρτο μονος στο σπιτι οταν το διαβασα για πρωτη φορα......χαχαχαχαχαχα λουκια κολοτρυπιδα

στις 15/05/2015 17:16
Θα ρθει λεει με την εκδρομη με τον βαζελο στον Πειραια ο μυρωδιας και θελει να του δωσω διευθυνση περιοδο που θα ειμαι στην Χιο...Λες και οταν πανε εκδρομες οι παοκιτσηδες στην Αθηνα κυκλοφορουν ελευθερα...Μορη κυλοτα αν δεν ειχατε τους μπατσους συνοδεια μεχρι και στο κατουρημα θα σας κρατουσαμε αιχμαλωτους στην Αθηνα δεν θα γυριζες ποτε σπιτακι στην μαμακα σου μπουγατσοκουραδο...χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα απολαυση εισαι ρε λουλου

στις 15/05/2015 18:33
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA DEN EXEI KSANAGINEI AUTO TORA KANEI ANTIGRAFI KAI TA LOGIA MOU ENO DEN TA VLEPEI PLEON KANEIS ALLOS XAXAXAXAXAXAXA PSONARA SKOUPISE TA XISIA MOU APO XTHES KAI APOLAUSE TON NEO VIASMO SOU OSO KAI AN PONAEI KLAPSIARI...ENO OLOI KATALAVAN POS EISAI MIA FLEVA APO TA @@ MOU KAI POLI EVALA SINEXIZEIS NA GRAFEIS MLKIES XORIS NA APANTAS OUTE STA PM SOU DINO XIO NA ERTHEIS LEEI XAXAXAXAXAXAXAXA SKATOFLORE STIN ATHINA EINAI TA PLAYOFF OXI STIN XIO AUTO ELEIPE NA KSODEUTOUME KIOLAS GIA NA SE DEIROUME BAS KAI KSIPNISEIS XAXAXAXAXAXA OUTE TIN LOGIKI DEN VAZEI BROSTA PIO XAZOS PETHAINEIS TRAGIKO...TO MONO EUKOLO EINAI NA ERTHOUME STON PEIRAIA OI PERISSOTEROI SKATOFLOROI EISTE EKEI MIAS BATSAS ANTHROPOI SINEXEIA PIGAINOUME STA BOURDELA TIS PERIOXIS GIA NA PIDIKSOUME TIS POUTANES MANES SAS!!!

στις 15/05/2015 18:37
XAXAXAXAXAXAXAAXA DEN GINONTAI AUTA ENO OLOI EXOUN KATALAVEI POS I FLORIA SOU DEN EXEI ORIA ME APODEIKSEIS AFOU FOVASAI NA MAS PEIS AKOMA KAI POU MENEIS KAI ANTIGRAFEIS LOGIA ALLON GAYRON SINEXIZEIS META APO TETOIO VIASMO NA GRAFEIS OTI THELEIS GIA NA VGAZOUME PERISSOTERA GOUSTA!!!POS NA ERTHOUME EKEI POU EISTE SKATOFLOROI ENO DEN KSEROUME TO SIMEIO AKOMA KAI ENA PSEUTIKO SIMEIO FOVASAI NA MAS PEI GIA NA TO DIASTAUROSO META MESO TIS DIE XAXAXAXAXAXAXAXAXA ANAPIRE MIA ZOI GIA TON POUTSO THA EISAI FISIKA ESI DEN THA TOLMISEIS NA ERTHEIS POTE THESSALONIKI KAI EIDIKA STIN TOUBA POU NOIKIAZO EGO...XAXAXAXAXAXAXAXAXA AKOMA PERIMENO VIDEO ME PAOKTSIDES POU EXOUN ANOIGMENA KEFALIA I EXOUN FAEI KSILO TITANOSKATOFLOROI AUTA FISIKA DEN IPARXOUN MONO EMEIS SAS VIAZOUME ANELEITA PANTA ME APODEIKSEIS!!!DEN PROKEITE NA MAS FTASETE POTE RE MIA ZOI STIN FAPA THA SAS EXOUME KAI PANTA THA EISTE FISIKA PELATES MAS EIDIKA STIN TOUBA KOLOPSARA PANTA STO KIPELLO PROSKINATE TIN MEGALITERI OMADA TIS ELLADOS!!!

στις 15/05/2015 18:43
MEGALITERES KOTES APO TOUS GAYROUS DEN IPARXOUN TOUS EXOUN KSEPERASEI OLOUS STO TREKSIMO EXOUME RIKSEI ATELEIOTO KINIGI MESA STA XORAFIA GIA NA PAROUME TA PANO IPARXOUN TOSES FOTOGRAFIES ME KAMMENA PANO GAYRON PANTOU TA @@ MAS PAIRNETE AFOU PANTA SAS GAMAME KAI ESEIS MAS PROSKINATE AKOMA KAI TA TIROGALA POU DEN PATOUSAN TOUBA POTE PIO MAGKES OPADOUS EXOUN...ARXISES NA KANEIS KAI SPAM VLEPO XAXAXAXAXAXAXAXA EXEIS PIASEI PATO DEN PAEI PIO KATO DEN PROKEITE NA SE POUME POTE THA ERTHOUME KSAFNIKO THA EINAI OTAN KATEVEIS APO TO KOTETSI POU MENEIS THA MATHEIS TIN IMERA ALLA THA EINAI ARGA KAI KALA TORA THA PAS SKATOFLORE DIAKOPES STIN XIO APO MAIO MINA XAXAXAXAXAXAXAXA POS KANEI BAM OTI FOVASAI NA MAS PEI POU EISAI ALLA AS EINAI KALA I DIE THEMA IMERON EINAI NA SE ENTOPISOUME AN DEN VRISKESAI SE INTERNET CAFE GIA NA PROSKINISEIS KAI ESI TON VIASTI SAS OS KLASIKO POUTANAKI MAS POU EISAI GIA NA VGAZOUME ATELEIOTA GOUSTA!!!

στις 15/05/2015 18:47
╔═══╗╔═══╗╔╗──╔╗╔═══╗╔═══╗╔══╗

║╔═╗║║╔═╗║║╚╗╔╝║║╔═╗║║╔═╗║╚╣╠╝

║║─╚╝║║─║║╚╗╚╝╔╝║╚═╝║║║─║║─║║

║║╔═╗║╚═╝║─╚╗╔╝─║╔╗╔╝║║─║║─║║

║╚╩═║║╔═╗║──║║──║║║╚╗║╚═╝║╔╣╠╗

╚═══╝╚╝─╚╝──╚╝──╚╝╚═╝╚═══╝╚══╝

╔═╗╔═╗╔═══╗╔╗─╔╗╔═╗─╔╗╔══╗╔═══╗ ║║╚╝║║║╔═╗║║║─║║║║╚╗║║╚╣╠╝║╔═╗║ ║╔╗╔╗║║║─║║║║─║║║╔╗╚╝║─║║─║║─║║ ║║║║║║║║─║║║║─║║║║╚╗║║─║║─║╚═╝║ ║║║║║║║╚═╝║║╚═╝║║║─║║║╔╣╠╗║╔═╗║ ╚╝╚╝╚╝╚═══╝╚═══╝╚╝─╚═╝╚══╝╚╝─╚╝ ╔═══╦═══╦═╗╔═╦═══╗╔════╦═══╦═╗─╔╗ ║╔═╗║╔═╗║║╚╝║║╔═╗║║╔╗╔╗║╔═╗║║╚╗║║ ║║─╚╣║─║║╔╗╔╗║║─║║╚╝║║╚╣║─║║╔╗╚╝║ ║║╔═╣╚═╝║║║║║║║─║║──║║─║║─║║║╚╗║║ ║╚╩═║╔═╗║║║║║║╚═╝║──║║─║╚═╝║║─║║║ ╚═══╩╝─╚╩╝╚╝╚╩═══╝──╚╝─╚═══╩╝─╚═╝ ╔═══╦═══╦══╦═══╦═══╦══╦═══╗╔╦╦╦╦╗ ║╔═╗║╔══╩╣╠╣╔═╗║╔═╗╠╣╠╣╔═╗║║║║║║║ ║╚═╝║╚══╗║║║╚═╝║║─║║║║║║─║║║║║║║║ ║╔══╣╔══╝║║║╔╗╔╣╚═╝║║║║╚═╝║╚╩╩╩╩╝ ║║──║╚══╦╣╠╣║║╚╣╔═╗╠╣╠╣╔═╗║╔╦╦╦╦╗ ╚╝──╚═══╩══╩╝╚═╩╝─╚╩══╩╝─╚╝╚╩╩╩╩╝

στις 16/05/2015 01:04
βρε αφησε μου εσυ την διευθυνση σου στην τουμπα ή οπου μενεις στην Θεσσαλονικη και ερχομαιγια δουλειες εγω στην φραπεδουπολη θα τα βρουμε ολα.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι να αφησεις μορη λουκια χαχαχαχαχαχαχα μονο εκθεση ξερεις να γραφεις τιμωρια σε εχω εδω και ενα τριημερο οτι δεν εγραφες στην δασκαλα στο δημοτικο το γραφεις εδω μαζι μου κιλοτα....χαχαχαχαχαχαχαχουουουουουουουουουουουουχαχαχαχαχαχαχαχαχα ετσι τετοια γραφε αν και τυχον σας δωσουν τιποτα εισητηρια και ερθεται Αθηνα να τους σκοτωσουνε τους κακομοιρους τους μπουγατσες τους φιλους σου οι μουρλογαμιαδες του Πειραια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα βλεπε μπασκετακι τις μεγαλες ομαδες φλουφλη και πανηγυριζε παλι θα σηκωσω κουπα ευρωπαικη λουκια μου.....ουουουυουουουοοχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαιω με τον χαζο πιπα κολο εμπλοκη τον εχω αθυρμα μου σε ενα διαδικτυο χαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 16/05/2015 01:42
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA TITANOSKATOFLORE SINEXIZEIS NA KANEIS SPAM VLEPO XORIS NA APANTAS SE TIPOTA META APO TIN XIO THA ERTHEIS GIA DIAKOPES STIN THESSALONIKI DILADI XAXAXAXAXAXAXA KALO SPORE ESI OUTE STO GIPEDO DEN BOREIS NA PAS LOGO ANAPIRIAS KAI THELEIS NA ERTHEIS THESSALONIKI GIA NA FAS KSILO XAXAXAXAXAXA MAZOXISTI GIA TON POUTSO ENTELOS EISAI EXOUME RIKSEI APISTEUTO GELOIO KAI SINEXIZEIS NA MAS DIASKEDAZEIS OSO KANENAS ALLOS... TON VIASMO SOU ESI KOLOPSARO TO LES EKTHESI DILADI OTAN SE DERNOUME TI THA LES OTI KANOUME GIMNASTIKI???THA MAS KLASETE TA @@ OSOI KAI AN EISTE TOURKOSPOROI AKOMA PERIMENO NA ME DEIKSEIS ENA VIDEO ME OPADOUS TOU PAOK SKATOFLOROI ME APODEIKSEIS POIOS TO GAMAEI TO BASKETAKI STIN BALA EISTE PELATES MAS EDO KAI XRONIA KLAPSIARIKO ME TOSO SPAM DEN FAINONTAI KAI AUTA POU GRAFEIS TON EXO ATHIRMA MOU LEEI XAXAXAXAXAXA TRAGIKO MATHE ORTHOGRAFIA ASXETE SE OLA...

στις 16/05/2015 01:44
┏┓┏━┓┏━━━┓┏━━┓┏━━━━┓┏━━┓┏━┓╋┏┓┏━━━┓

┃┃┃┏┛┃┏━┓┃┗┫┣┛┃┏┓┏┓┃┗┫┣┛┃┃┗┓┃┃┃┏━┓┃

┃┗┛┛╋┃┃╋┃┃╋┃┃╋┗┛┃┃┗┛╋┃┃╋┃┏┓┗┛┃┗┛┏┛┃

┃┏┓┃╋┃┗━┛┃╋┃┃╋╋╋┃┃╋╋╋┃┃╋┃┃┗┓┃┃╋╋┃┏┛

┃┃┃┗┓┃┏━┓┃┏┫┣┓╋╋┃┃╋╋┏┫┣┓┃┃╋┃┃┃╋╋┃┃

┗┛┗━┛┗┛╋┗┛┗━━┛╋╋┗┛╋╋┗━━┛┗┛╋┗━┛╋╋┗┛

┏┓┏━┓┏━━━┓┏━━┓┏━━━━┓┏━━┓┏━┓╋┏┓┏━━━┓ ┃┃┃┏┛┃┏━┓┃┗┫┣┛┃┏┓┏┓┃┗┫┣┛┃┃┗┓┃┃┃┏━┓┃ ┃┗┛┛╋┃┃╋┃┃╋┃┃╋┗┛┃┃┗┛╋┃┃╋┃┏┓┗┛┃┃┗━┛┃ ┃┏┓┃╋┃┗━┛┃╋┃┃╋╋╋┃┃╋╋╋┃┃╋┃┃┗┓┃┃┃┏━┓┃ ┃┃┃┗┓┃┏━┓┃┏┫┣┓╋╋┃┃╋╋┏┫┣┓┃┃╋┃┃┃┃┗━┛┃ ┗┛┗━┛┗┛╋┗┛┗━━┛╋╋┗┛╋╋┗━━┛┗┛╋┗━┛┗━━━┛ ┏━━━┓┏━━━┳━┓┏━┓┏━━━┓┏━━━━┓┏━━━┓┏━┓╋┏┓ ┃┏━┓┃┃┏━┓┃┃┗┛┃┃┃┏━┓┃┃┏┓┏┓┃┃┏━┓┃┃┃┗┓┃┃ ┃┃╋┗┛┃┃╋┃┃┏┓┏┓┃┃┃╋┃┃┗┛┃┃┗┛┃┃╋┃┃┃┏┓┗┛┃ ┃┃┏━┓┃┗━┛┃┃┃┃┃┃┃┃╋┃┃╋╋┃┃╋╋┃┃╋┃┃┃┃┗┓┃┃ ┃┗┻━┃┃┏━┓┃┃┃┃┃┃┃┗━┛┃╋╋┃┃╋╋┃┗━┛┃┃┃╋┃┃┃ ┗━━━┛┗┛╋┗┻┛┗┛┗┛┗━━━┛╋╋┗┛╋╋┗━━━┛┗┛╋┗━┛ ┏━━━┳┓╋┏┓╋╋┏┳━┓┏━┳━━━┳━━┳━━━┳┓┏━┳━━━┓ ┃┏━┓┃┃╋┃┗┓┏┛┃┃┗┛┃┃┏━┓┣┫┣┫┏━┓┃┃┃┏┫┏━┓┃ ┃┃╋┃┃┃╋┗┓┗┛┏┫┏┓┏┓┃┗━┛┃┃┃┃┃╋┃┃┗┛┛┃┃╋┃┃ ┃┃╋┃┃┃╋┏╋┓┏┛┃┃┃┃┃┃┏━━┛┃┃┃┗━┛┃┏┓┃┃┃╋┃┃ ┃┗━┛┃┗━┛┃┃┃╋┃┃┃┃┃┃┃╋╋┏┫┣┫┏━┓┃┃┃┗┫┗━┛┃ ┗━━━┻━━━┛┗┛╋┗┛┗┛┗┻┛╋╋┗━━┻┛╋┗┻┛┗━┻━━━┛

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.