Καρβαχάλ: «Δεν δάγκωσα τον Μάντζουκιτς...» (video)

Καρβαχάλ: «Δεν δάγκωσα τον Μάντζουκιτς...» (video)

Αφορά τον αγώνα ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ


Ο Ντάνι Καρβαχάλ κατηγορήθηκε από ισπανικά Μέσα ότι δάγκωσε τον Μάριο Μάντζουκιτς κατά τη διάρκεια του αγώνα της Ρεάλ με την Ατλέτικο, ωστόσο ο Ισπανός αμυντικός διέψευσε κατηγορηματικά ότι προχώρησε σε μια τέτοια ενέργεια.

Γεμάτο ένταση και νεύρα ήταν το πρώτο παιχνίδι της Ατλέτικο με τη Ρεάλ για τα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Στο δεύτερο ημίχρονο η τηλεοπτική κάμερα έπιασε τον Μάντζουκιτς να τραβάει τον Καρβαχάλ έχοντας ήδη κίτρινη και τον Ισπανό να απαντάει ρίχνοντας μπουνιά στα πλευρά του Κροάτη, με τους δύο παίκτες να γλιτώνουν την αποβολή.

Ωστόσο, ισπανικά Μέσα κατηγόρησαν τον αμυντικό της Ρεάλ ότι… δάγκωσε το δεξί χέρι του Μάντζουκιτς, προκαλώντας την αντίδραση του ποδοσφαιριστή, ο οποίος διέψευσε το περιστατικό:

«Είδα μετά το παιχνίδι ότι κατηγορούμε για δάγκωμα σε αντίπαλο παίκτη. Να ξεκαθαρίσω ότι δεν δάγκωσα κανέναν και ούτε προσπάθησα να κάνω κάτι τέτοιο…» έγραψε στο twitter ο Καρβαχάλ.

Η μονομαχία των δύο ποδοσφαιριστών:





Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ
1Χ2OverUnderX2
1.077.2517.001.252.855.08
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.253.2512.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 15/04/2015 02:57
Μπουκετο τον εσκασε ρε παιδια τι δαγκωμα λετε

στις 15/04/2015 03:37
αηδια εχει καταντησει το τσου λου. Με το ζορι να το παρει καποια ομαδα του κατεστημενου.

στις 15/04/2015 04:00
ta musia fenode san dagoma araxte den ine XD

στις 15/04/2015 06:05
ΡΕ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΣΑΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΣΟ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΧΑΙΔΕΥΕΤΑΙ ΤΙΣ ΚΟΛΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΟΠΩΣ Η ΡΕΑΛ ΚΑΙ Η ΓΙΟΥΒΕ?ΡΕ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΜΙΛΑΜΕ 2 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟ 1 ΤΟ ΛΕΤΕ ΣΤΟ 51 ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΟ ΦΡΥΔΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΤΖΟΥΚΙΤΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 61 ΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ Ο ΚΑΒΡΑΧΑΛ ΤΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΓΚΩΝΙΑ ΠΑΛΙΟ ΞΕΦΤΙΛΕΣ Ε ΠΑΛΙΟ ΞΕΦΤΙΛΕΣ.

στις 15/04/2015 06:08
ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟΙ ΕΔΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΟΛΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΟΤΙ ΔΕ ΕΔΩΣΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΗ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΣΤΟ 38 ΛΕΠΤΟ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΓΕΛΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΕΡΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΛΙΒΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΚΑΙ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΤΗΣ ΛΙΒΕ ΠΟΙΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΡΕΠΑΛΙΟ ΓΕΛΙΟΙ ΜΑΣΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΗΝ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ?ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΑΛΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ?

στις 15/04/2015 09:24
ela twra kai i atletico den einai kamia athwa omadoula tin eida kai me thn barca ti poustiko podosfairo epaize dolofonika taklin panw se neymar k messi agkwnies ksulo ta kala p ekane o simeone san paixths ta didaskei k sthn omada tou

στις 15/04/2015 10:54
αφηστε ρε τις μαλακιες! τον ματζουκιτς τον γαμησαν χτες! προσπαθουσαν να τον εκνευρισουν για να παρει κοκκινη αλλα την γλυτωσε.ο ραμος που τον εδωσε αγκωνια και τον ματωσε αυτο τουλαχιστον εκανε μπαμ

στις 15/04/2015 10:54
Δε τον εδάγκωσε! Τα ΜΜΕ μια ζωή σαχλαμάρες λένε... Ο Καρβαχάλ δεν είναι τέτοιος άνθρωπος.. Όλον τον αγώνα είδα και δεν διαπίστωσα καμμίαν δαγκωνιά... Πολλή΄ενταση το μάτς και στην ρεβάνς το ίδιο θα γίνει.. ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ! Χρηστός Ανέστη!!

στις 15/04/2015 11:35
Βοηθοι δεν υπαρχουν για να δουν την μπυνια που του εχωσε στην συνεχεια ο καρβαχαλ . Μια αποβολη μπορουσε να στιχιζε πλυνστην ρεαλ και να εκρινε το ματς. Και ειδικα με μια τοσο εμφανες πραξη . Ελεος . Να βλεπουν ξανα τους αγωνες απο την αρχη καμνα τιμωρουνται τετιες πραξεις

στις 15/04/2015 11:47
ΜΠΟΡΕΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΚΑΡΒΑΧΑΛ ΝΑ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΕ...

ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ,ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΧΙΔΗΣ Ο ΜΑΝΤΖΟΥΚΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ...

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ...

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ...

ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΓΑΜΩΣΠΙΤΟΥΣ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ...

στις 15/04/2015 14:34
river sto 51 lepto o ramos den to ithele re bala ine ola simvenun tha itan poli afstiri h apofasi tou dietiti na dosi penalty

στις 15/04/2015 14:36
chris den itan toso faneri h fasi me ti bunia k esi apo edo tha to ides -.-

στις 15/04/2015 14:54
ΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΕ Ή ΟΧΙ???????ΕΔΩ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ ΜΠΟΥΝΙΑ.

ΣΥΝΕΖΕΙΑ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΑΚΟΣ ΕΡΙΧΝΕ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΝΩ Ο ΣΟΥΑΡΕΖ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ ΠΗΡΕ 4 ΜΗΝΕΣ.

ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ.

στις 15/04/2015 15:34
Ο αλλος λεει ο Καρβαχαλ δεν ειναι τετοιος ανθρωπος. ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Μπουνια του ριχνει ρε. Τι ειναι ? Αγιος ?

στις 15/04/2015 17:24
mporei n tn xerei proswpika fike nothu katey8in na kraxeis :P

στις 15/04/2015 17:39
meta apo 15 mats pou etroge xilo i real k i atletiko den efage oute kokini erixe k i real kana mpounidi epitelous se autous tous karatistes k to kanoun k thema re edo ine na trelenese are zoaaaaaaa

στις 15/04/2015 22:45
Φίλε 2.2.2.2.2 ,όλα καλά άλλα ξέρεις κάτι; Ο Χριστός Ανέστη και όχι ο Χρήστος!!!!!!!!!!!!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.