Football League: Νίκη και πλει-οφ η Λάρισα, υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς (video)

Football League: Νίκη και πλει-οφ η Λάρισα, υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς (video)



Με τον Γιάντση να σκοράρει στο 83’ και τον Αποστολίδη να αποκρούει πέναλτι στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα, η Λάρισα κέρδισε με 1-0 τον Ηρακλή στο Καυτανζόγλειο και πήρε το εισιτήριο για τα πλει-οφ, αφήνοντας 4η τη Λαμία. Υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς.

Σε ένα επεισοδιακό παιχνίδι στο «Καυτανζόγλειο», η Λάρισα υποχρέωσε τον Ηρακλή στην πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα (1-0) και πήρε την τελευταία αγωνιστική την πρόκριση για τα πλει-οφ.

Οι «βυσσινί» ήθελαν μόνο νίκη για να πάρουν το εισιτήριο για το μίνι πρωτάθλημα καθώς με ισοπαλία, στα πλει-οφ θα έμπαινε η Λαμία. «Χρυσός σκόρερ» για την ομάδα του Σούλη Παπαδόπουλου ήταν ο Γιάντσης ο οποίος άνοιξε το σκορ στο 83’, ένα λεπτό μετά την είσοδο του στο παιχνίδι.

Η Λάρισα κρατούσε στα χέρια της το εισιτήριο για τα πλει-οφ ώσπου στις... καθυστερήσεις των καθυστερήσεων ο διαιτητής έδωσε πέναλτι υπέρ του Ηρακλή σε ανατροπή του Πασά. Αφού ακολούθησε χάος με έντονες διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων, ο Περόνε εκτέλεσε αλά Πανένκα το πέναλτι, ωστόσο ο Αποστολίδης απόκρουσε, χαρίζοντας στην ομάδα του την πρόκριση για τα πλει-οφ.

Εκτός από το αήττητο, ο Ηρακλής έχασε και δύο βαθμούς για τα πλει-οφ και θα ξεκινήσει το μίνι πρωτάθλημα με 7 βαθμούς, ενώ Λάρισα και Ολυμπιακός Βόλου θα μπουν χωρίς βαθμό.

Να σημειωθεί πως το παιχνίδι δεν μεταδόθηκε τηλεοπτικά μετά από επίθεση αγνώστων στο βαν του OTE TV. Πέντε άνθρωποι που εργάζονταν μέσα στο βαν τραυματίστηκαν και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο ενώ το βαν αποχώρησε.

Υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς


Football League: Νίκη και πλει-οφ η Λάρισα, υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς (video)Στη Γ’ Εθνική θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Απόλλων Καλαμαριάς, καθώς οι Πόντιοι ηττήθηκαν με 2-0 στην έδρα τους από τον Αγροτικό Αστέρα και αποχαιρέτησαν την κατηγορία.

Η ομάδα του Ευόσμου πήρε τη νίκη με γκολ των Βελλίνη (58’) και Βαγγελόπουλου (65’) και γλίτωσε τον υποβιβασμό από την κανονική διάρκεια, «κλειδώνοντας» θέση για τα πλει-άουτ μαζί με τον Τύρναβο, ο οποίος επικράτησε με 2-0 του Εθνικού Σερρών χάρη σε γκολ του Λαμπρόπουλο (83’) και του Αλεξίου (90+4’).

Σπουδαία νίκη με 2-1 κόντρα στον Πιερικό πήρε η Ζάκυνθος, η οποία τερμάτισε στην 5η θέση και θα μπει με έξι βαθμούς στα πλει-άουτ. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Κρισμάρεβιτς (38’), όμως ο Πιερικός έφερε το σκορ στα ίσα στο 78’ με τέρμα του Μυστακίδη. Παρόλα αυτά η Ζάκυνθος πήρε τη νίκη, με τον Πλαβούκο να διαμορφώνει το τελικό σκορ στο 82’.

Μεγάλη νίκη και για την Αναγέννηση Καρδίτσας, η οποία κέρδισε με 2-0 τον Ολυμπιακό Βόλου και θα μπει με τρεις βαθμούς στα πλει-άουτ. Τζέκος (9’) και Βουτσιάς (89’) πέτυχαν τα γκολ της νίκης για τους γηπεδούχους, ενώ οι Βολιώτες θα μπουν χωρίς βαθμό στα πλει-οφ.

Τέλος, άνετη νίκη για τον Αιγινιακό, ο οποίος διέλυσε με 4-0 τον ήδη υποβιβασμένο Φωκικό και τερμάτισε στην 7η θέση του 2ου ομίλου. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 18' με τον Πολύζο, ενώ στο 40’ ο Καζάκης «έγραψε» το 2-0. Το τελικό σκορ διαμόρφωσαν στην επανάληψη οι Ίτσιος (82') και Κυνηγόπουλος (85').

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου:


1. Ηρακλής 57
2. Ολυμπιακός Βόλου 45
3. Λάρισα 45
--------------------------------
4. Λαμία 43
--------------------------------
5. Ζάκυνθος 39
6. Αν. Καρδίτσας 32
7. Αιγινιακός 30
8. Πιερικός 30
9. Αγροτικός Αστέρας 29
10. Τύρναβος 29
--------------------------------
11. Απόλλων Καλαμαριάς 26
12. Εθν. Σερρών 15
13. Φωκικός 12

Το πέναλτι του Περόνε:





Ομάδες που αφορά: ΛΑΡΙΣΑ, ΗΡΑΚΛΗΣ

Σχολιασμός

38 σχόλια:

στις 05/04/2015 17:45
a re poylima kai stisimo poy egine pali.kai thymytheite oti i larisa tha vasei kai sta dyo me ton irakli.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1broma kai dysodia.oyst.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 05/04/2015 18:03
ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΑΛΑ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕ .. ΔΕΙΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ

στις 05/04/2015 18:03
ΣΤΗΜΕΝΟ.

στις 05/04/2015 18:04
ΓΙΑΥΤΟ ΨΗΦΗΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΛΒΑΝΙΑ ΜΑΡΟΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ

στις 05/04/2015 18:12
ΣΤΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ ΟΛΑ...

στις 05/04/2015 18:17
ρε μαλακα ηρακλη μην κανεις ηττες απο ομαδες της πουστιας και της ρουφιανιας

στις 05/04/2015 18:18
περονε ασε τις μαλακιες και κοιτα να βαρας με σιγουρια

στις 05/04/2015 18:20
1. ΑΕΚ 10

2. ΗΡΑΚΛΗΣ 7

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 0

4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0

5. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 0

6. ΛΑΡΙΣΑ 0

AEK-HΡΑΚΛΗΣ χαλαρή άνοδο .

στις 05/04/2015 18:26
GAMW TA STHMENA SAS BASTARDA

στις 05/04/2015 18:26
ΚΑΘΗΣΤΕ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ, ΣΕ ΠΟΙΟΝ Κ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΟΥΣΤΙΑ? ΤΟ ΠΕΝΑΛΝΤΥ ΗΤΑΝ ΜΟΥΦΑ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΩΝΑΖΕ "ΕΞΩ"! οΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ Η ΑΧΛΑΔΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑ...

στις 05/04/2015 18:29
Αν ηταν στημενο θα ειχε ληξει στο 93 και οχι στο 110

στις 05/04/2015 18:43
ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, Η' ΜΗΠΩΣ Ο ΗΡΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ Η' ΜΕ Χ ΝΑ ΕΧΕΙ 8 Κ ΜΕ ΝΙΚΗ 9 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΟΦΦΣ? οΛΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ εΙΧΑΝ ΣΚΥΛΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ ΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΔΕΙΣ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ, ΕΠΙΣΗΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΛ ΕΠΑΙΖΕ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΛΑΜΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΙΓΟΥΡιΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ Κ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΒΟΛΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ 6Β. Κ σΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΝΙΚΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ Κ ΠΗΓΕ 9Β. Κ ΑΝΕΒΑΙΝΑΝ Κ 2+1 (3). ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ Α' ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ Κ ΕΓΩ. 10 ΜΑΤΣ ΕΧΕΙ 30 ποντοι εΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ

στις 05/04/2015 19:02
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΑΒΙΑ... ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ!

στις 05/04/2015 19:19
ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ.. ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΕ ..

στις 05/04/2015 19:23
οσο για το πεναλντυ του περονε επιτηδες το εχασε

στις 05/04/2015 20:11
κατω τα χερια σας ρε πουστρακια απο την ΑΕΛΑΡΑ.......5 λεπτα καθυστερυσεις εδειξε και το πεναλντυ(που δεν ηταν με τιποτα)εγινε στο 97'........που θα πειτε εσεις για την ΑΕΛΑΡΑ

στις 05/04/2015 20:26
Υποβιβάστηκε ο Απόλλων Καλαμαριάς

στις 05/04/2015 20:51
ante vre malaka milaei k o lariseos apo kei...

στις 05/04/2015 21:07
ΒΡΕ ΤΥΡΟΓΑΛΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΠΗΓΑΤΕ PLAY OFF ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ.ΑΕΚ ΚΑΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ SUPERLIGA Ή ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΛΥΨΕΤΕ ΤΟΥΣ 7 ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ?ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΓΩ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ!

στις 05/04/2015 21:08
ΕΔΩ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΖΩΙΚΟ ΚΑΙ ΦΥΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ.ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΑ PLAY OFF

στις 05/04/2015 22:06
ΕΓΩ ΞΑΝΑΛΕΩ ΘΑ ΓΕΛΑΣΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΩΡΑ, ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΞΕΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ. Υ.Γ. ΟσΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΕΝΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΛΕΓΕ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΕΝΩ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ. ΟΣΟ ΠΕΡΙ ΜΠΑΡΑΖ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ ΜΠΟΥΚΑΔΟΡΕ, ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΑΒΑΝΤΑΖ ΑΕΚ (ΕΙΔΙΚΑ) Κ ΗΡΑ, ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ 10 ΜΑΤΣ-30 ΒΑΘΜΟΙ (ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΘΥΜΗΣΩ ΤΑ ΠΕΡΥΣΙΝΑ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ) κ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΕΛ-ΚΟΥΝΑΒΙΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ-ΗΡΑΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΞΑΔΑ Κ ΜΕ ΦΑΝΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΟΥΣΤΑ (ΠΕΡΑΣΑΝ ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΒΟΡΙ ΕΞ ΑΡΧΗΣ), ΤΕΛΟΣ!

στις 05/04/2015 22:23
Μπορει καποιος να μου πει.....!

1. ΑΕΚ 10

2. ΗΡΑΚΛΗΣ 7

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 0

4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0

5. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 0

6. ΛΑΡΙΣΑ 0 ποσοι ανεβαινουν;;; οι πρωτοι 4;;;

στις 05/04/2015 22:24
Ποια στημενα μωρε μαλακες θα μας τρελανετε τελειως??? Δεν ειδατε οτι απο την στιγμη που εφαγε γκολ ο ηρακλης ο διαιτητης επαιζε τον ηρακλη 90-10??? 7 κιτρινες και μια κοκκινη δεχτηκαμε και ενω εδωσε 5 λεπτα καθυστερησεις αυτος στο 96 λεπτο εδωσε πεναλτυ ανυπαρκτο!!!! Μεχρι και ο κοσμος του ηρακλη χειροκροτησε τον περονε οταν το εχασε φανταστητε!! Και για πηγαιντε να δειτε τον περονε τι εκτελεσεις πεναλτι κανει....παντα ετσι τα βαραει!! Αντε γτ πολλες μαλακες ακουσα....

στις 05/04/2015 22:26
Armenos ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ.

στις 05/04/2015 22:27
Η διοικηση του ηρακλη τρελαθηκε γιαυτο το ματς μεχρι και τεστ ντοπας ζητησε να γινει και μας λετε οτι ηταν στημενο???

στις 05/04/2015 22:28
Η αεκ ειναι η μονη σιγουρη και εγω προσωπικα δινω 60% στον ηρακλη για την δευτερη ομαδα!

στις 05/04/2015 22:29
Μην λεμε μεγαλες κουβεντες,ολα θα φανουν στο τελος! Να σας θυμισω οτι περυσι ο Ολυμπιακος βολου ξεκινησε με 6 βαθμους και νικησε στο πρωτο παιχνιδι οποτε αυτοματος πηγε 9...κι ομως τερματησε τριτος στα πλευ οφ και πηγε στα μπαραζ ανοδου

στις 05/04/2015 22:31
Και επισης ενα μπραβο στον κοσμο του ηρακλη που χειροκροτησε την ομαδα μας για την προσπαθεια της και που αποδοκιμασε την αποφαση για το μουφα πεναλτυ του διαιτητη.Αυτος ειναι ο αληθινος κοσμος του ηρακλη και οχι εσεις που σχολιαζετε και λετε αυτες τις μαλακιες εδω περα

στις 05/04/2015 22:33
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΣΟΛΙΝΤ, ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΛΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ!

στις 05/04/2015 22:49
ο νεμπεγλερας ποσο χρονων ειναι κ παιζει ακομα μπαλα ρε ....

στις 05/04/2015 23:17
ΠΑΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ, ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ "ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ, ΚΑΚΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΤΗΝ ΨΩΛΗ", ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ... "ΜΑΛΛΙ ΜΠΑΜΠΑΚΙ, ΨΩΛΗ ΦΑΡΜΑΚΙ"-ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΑΣ (ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΡΟΜΑΡΙΟ)

στις 06/04/2015 01:06
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ... ΠΑΛΙ Β ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ.... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΟΙ... ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΚΑΤΣΑΝΕ ΚΑΙ ΧΑΣΑΝΕ!!! ΠΟΣΑ ΠΗΡΑΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ???? ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥΓΚΑ!!! ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΚΑΤΟΜΑΛΑΚΕΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!

στις 06/04/2015 03:10
BRAVO STHN LARISA!!! DIKAIH NIKH!! MAKARI K STH SUPERLIGDA!!

στις 06/04/2015 17:44
μισο να τα παρουμε απο την αρχη για να τελιωνουμε με αυτα.πρωτον σε οσους λενε πως αντε και μπηκε η λαρισσα στα play off και τι θα κανει που ο ηρακλης ειναι στο +7 εχω να πω πως ακομα και αν αποσυρθηκαν οφη και νικη βολου απο την superleague αυτο δε σημαινει πως θα πεσουν 2 ομαδες αλλα 2 επιπλεον(γιατι νομιζετε οτι ο πανιωνιος εριξε χθες 3 στον παναιτωλικο αφου υποτιθεται οτι εχει σωθει και επειτα γιατι ο παναιτωλικος εβγαλε ανακοινωση για διαφθορα στο πρωταθλημα? για ψαξτε το) 2 η λαμια ειναι δυλωμενη ομαδα του γαυρου οποτε το πιο πιθανο σεναριο επιστημονικης φαντασιας που αν το καλοσκεφτειτε ομως στεκει ειναι το εξης.η επιθεση στο βανακι του οτε να εγινε απο μεριδα οπαδων του ηρακλη μιλημενων απο τη διοικηση προκειμενου ο αγωνας να μην μεταδωθει.οι παικτες των ομαδων να ηταν μιλημενοι και αυτοι μεταξυ τους εκτος απο τον διαιτητη ο οποιος πηγε εκει φυσικα προκειμενου να βαλει στα play off τη λαμια.γιατι αλλωστε την ωρα που περνει φορα ο περονε κανεις παικτης εκτος απο κανα-δυο του η

στις 06/04/2015 17:48
ηρακλη δεν πατανε περιοχη μηπως και συνεχιστει η φαση?κατα την δικη μου αποψη το ματς ηταν στημενο απο δυο μεριες απο των δυο διοικησεων και απο την αλλη απο τον διαιτητα ο οποιος πηγε εκει για να ανεβασει τη λαμια γι αυτο το καρατησε μεχρι το 97 και γι αυτο εδωσε πετσινο πεναλντυ.παντως με αυτο που εγινε ο ηρακλης ανοιξε πολεμο με τον χοντρο με την επικειμενη κιολας ανοδο του στην α'.αν αυτοι οι δυο πανε τελικο (γαυρος-ηρακλης) η ομαδα της θεσσαλονικης μου φαινεται θα δεχτει αγρια σφαγη...αυτα ειχα να πω διαβαστετα αν δεν βαριεστε και πειτε αποψεις

στις 07/04/2015 00:48
Μίλησε το σκουλήκι για πουστιά αρέ ουστ............. από δω . Με 90-10 διαιτησία πέτσινο πέναλτι στο 97..... (κατά άλλα είχε 5 λεπτά καθυστερήσεις ) ήταν στημένο από εμάς κ τον Ηρακλή ε? Απλά ήθελαν Λαμία πλέι οφ αυτό ήταν όλο. Όσο για μας δεν έχουμε ελπίδα απλά πάμε κ ότι γίνει

στις 07/04/2015 04:04
Pantos vlepo apo antikimenikotita skizoume magkes edo mesa ..! Opoios kai na anevei .. (pera tis aek) .. distixos dromo tha parei noris apo tin A ethniki ..!PIOS IRAKLIS KAI PIA LARISA RE PEDESSSSSSSSS elate 3ipniste ..! stin ellada eimaste

στις 08/04/2015 16:55
ΠΟΛΛΟΙ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗ λΑΡΙΣΑ ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΛΕΙ ΟΦ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΑΛΟΓΑΚΙΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.