Τελείωσαν τρεις στον ΠΑΟΚ

Τελείωσαν τρεις στον ΠΑΟΚ



Παρελθόν αποτελούν από τον ΠΑΟΚ οι Κατσικάς, Τζανδάρης και Σπυρόπουλος, καθώς ο Γιώργος Γεωργιάδης τους ενημέρωσε πως δεν υπολογίζονται και ότι από εδώ και στο εξής δεν θα προπονούνται καν με την πρώτη ομάδα.

Δεν θα αγωνιστούν ξανά με τη φανέλα του ΠΑΟΚ οι Γιώργος Κατσικάς, Φάνης Τζανδάρης και Νίκος Σπυρόπουλος. Ο Γιώργος Γεωργιάδης ενημέρωσε τους τρεις ποδοσφαιριστές πως δεν υπολογίζονται και ότι από εδώ και στο εξής δεν θα προπονούνται με την πρώτη ομάδα.

Όσον αφορά τους Τζανδάρη και Κατσικά, διαπιστώθηκε ότι έχουν πάρει τις αποφάσεις τους για το μέλλον τους, ενώ ο Σπυρόπουλος αποτελεί εδώ και καιρό ξένο σώμα.

Τα συμβόλαια και των τριών παικτών λήγουν το καλοκαίρι, ενώ από τον Ιανουάριο έχουν το δικαίωμα να συνομιλήσουν με άλλες ομάδες για να συνεχίσουν την καριέρα τους.



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 24/03/2015 19:00
Ωρα να συσπειρωθειτε παοκια, του χρονου θα παρετε πρωταθλημα ;)

στις 24/03/2015 19:19
Του χρονου θα παρουν οτι και φετος...δλδ τα αρχιδια μου...οπως καθε χρονο...απο κει και περα ερπετο, κατσε εσυ να παιζεις με τα κατσικοχωρια σου.. Βγαλε διαρκειας στα κτελ ...χαχαχα

στις 24/03/2015 21:21
Αυτος ο τιτλος εχει υπονοουμενο ή ετσι νομιζω?

"Τελειωσαν στον ΠΑΟΚ".....

στις 24/03/2015 22:39
eseis gaurakia kathe xrono pernete ta arxidia toy paok pantws pelateia

στις 24/03/2015 23:03
an 8ewreis pelateia to na mas kanoun to trapezi kai na tous kanoume to krevati exeis apoluto dikio...pantou panta oloi zileuoun ton kalutero...giati eseis oi ligoi na apotelesetai e3airesi??

στις 25/03/2015 02:08
Tsaxpini .... τραβα κανε καμια τσαχπινια να σε ζηλεψουμε βρε ορνιο.

στις 25/03/2015 11:04
ενταξει με τον σπυροπουλο αλλα με τα παιδια που ειναι το μελλον του παοκ και οχι μονο, αντι να μαζεψει ολουs τουs δανεικουs που εχει σκορπισμενουs αυτοs τουs εξαφανιζει..λεs και αυτοι φταινε για το φετινο χαλι ..δεν φταιη ο σταματημενοs τζιοληs η αυτοs που σκονταφτη στην μπαλλα ο αθανασιαδηs ενταξει οσαλπι δεν μπορει ομωs ..σεβασμο μην τον ξεφτιλιζεται.. αυτοs ο τυποs ο γεωργιαδηs απ' οτι θυμαμαι οταν επαιζε εχει στειλη αρκετουs νεουs στα αζητητα ...πχ παπαζογλου κλπ..καμια ομαδα δεν εχει μελλον μονον με μισθοφορουs θελει παιχτεs -οπαδουs να τρωνε σιδερα ..να ματωνουν.. αυτα για τον παοκ ..οι καθε μαντουρο δεν προσφερουν και δεν γεμιζουν γηπεδα...

στις 25/03/2015 21:52
καλα ο παοκ εχει τοσους πολλους παικτες και αυτοι του ειναι αχρηστοι και του περισεβουν; νομιζω πως ο τζανδαρης ηταν καλος και δεν χρειαζεται να τον διωξουν

στις 26/03/2015 16:54
Και να θελεις να μιλησεις σοβαρα για την ομαδα σου εδω μεσα δεν μπορεις απ' αυτα τα γαυρακια που πεταγονται σαν τα πουτανακια οπου ακουσουν για ΠΑΟΚ !! Σας τσουζει η ασπρομαυρη π@@τσα ρε κοκκινα κουνελια και σκουζετε σαν τα ποντικακια στη φακα ............ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΑΦΡΟΨΑΡΑ !!!

στις 26/03/2015 17:01
Η γνωστη κοκκινοσκουφιτσα stasoumygdalou μαζι με την tsaxpina. Ελατε πουτανακια και τα δυο και καθηστε πανω στα κονταρια μας να γεμισουν οι οπες σας να γουσταρετε μπας και το βουλωσετε γιατι μας τα εχετε ζαλισει ......... ΤΑ ΑΧΛΑΔΙΑ ΜΑΣ !!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.