Υποβιβάζεται για στημένα η Νιμ του Βλαχοδήμου

Υποβιβάζεται για στημένα η Νιμ του Βλαχοδήμου



Στην 3η κατηγορία της Γαλλίας θα υποβιβαστεί η Νιμ του Παναγιώτη Βλαχοδήμου ύστερα από απόφαση της ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας της χώρας, λόγω της συμμετοχής της σε στημένους αγώνες.

Άσχημα νέα για τη Νιμ και για τον Παναγιώτη Βλαχοδήμο. Όπως αποφάσισε η γαλλική ποδοσφαιρική ομοσπονδία, η γαλλική ομάδα, που βρίσκεται στην 8η θέση της δεύτερης κατηγορίας της χώρας, θα υποβιβαστεί στην 3η κατηγορία στο φινάλε της σεζόν λόγω της συμμετοχής της σε στημένους αγώνες.

Υπενθυμίζεται πως ο Βλαχοδήμος αγωνίζεται στη Νιμ με τη μορφή δανεισμού από τον Ολυμπιακό και μέχρι στιγμής μετράει 4 συμμετοχές. Όπως αναφέρουν τα γαλλικά Μέσα, η ομάδα έχει δικαίωμα να καταθέσει έφεση κατά της απόφασης.



Ομάδες που αφορά: ΝΙΜ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 17/03/2015 21:24
Etsi prepei...na timorountai oi stimenoi...koloanithikes omades..

στις 17/03/2015 21:32
alla apo tin alli les ti ftene oi opadoi px egw eimai panathinaikos an o proedros mou einai dieftharmenos xwris na t kserw pefti i omada mou katigoria ??

στις 17/03/2015 21:55
ANTE NIM TWRA EINAI EUKAIRIA NA TA GAMHSETE OLAAAAA!!!!PANTOY ANATROPH THA SE PEZW

στις 17/03/2015 22:46
τα οικογενειακά φιλικά έστηναν.

στις 17/03/2015 23:04
Theloume Kai stin ellada to idio ipovivasmo gia ta stimena

στις 17/03/2015 23:04
Kai oloi kserete pies omades anafairomai 3 einai

στις 17/03/2015 23:05
OVK

στις 17/03/2015 23:05
Ta arxika tous

στις 17/03/2015 23:06
Ver oly kal

στις 17/03/2015 23:06
H slips veria olympiakos kalloni

στις 17/03/2015 23:22
na ta vlepoun oi dikoi mas auta

στις 17/03/2015 23:41
rikste levadiako veria

στις 18/03/2015 01:19
ΑΛΛΟ ΝΙΜ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ..!!

στις 18/03/2015 01:25
ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΥΣΙΜΟ, ΤΥΧΑΙΟ..???

στις 18/03/2015 12:57
Olympiacos kai veroia prepei na akoulouthisoun ton dromo tis Nim

στις 18/03/2015 15:28
Καλά να πάθει η γαμημένη μου νικάει 4-5 την Ντιζόν πως γίνετε αυτό και στην έδρα της με ανατροπή...

στις 19/03/2015 11:33
tous ekpedeuoun sta kalitera protathlimata vlepw tous danikous tou olympiakou..allous stin v gallias allous stin seria A tis italias meta erxonte edw kai pernoun oskar!!

στις 19/03/2015 11:35
sygnwmh pou grafw akrivws apo katw defterh fora..alla vlepeis akti tetia pramata na symbainoun gyrw sou kai nomizeis oti zeis se allon planith dld to ellhniko prwtathlima se pion galaksia(mallon sta super market galaksias)gynete eleos dld!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.