Τέλος η σεζόν για Μανιάτη, Ντουρμάζ

Τέλος η σεζόν για Μανιάτη, Ντουρμάζ

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ


Πύρρειος αποδείχτηκε η νίκη του Ολυμπιακού κόντρα στην ΑΕΚ, καθώς Γιάννης Μανιάτης και Τζίμι Ντουρμάζ έχουν υποστεί ρήξη πρόσθιου χιαστού και ρήξη έσω πλαγίου συνδέσμου αντίστοιχα και θα χάσουν το υπόλοιπο τη σεζόν.

Επιβεβαιώθηκαν τα άσχημα νέα όσον αφορά τους τραυματισμούς των Γιάννη Μανιάτη και Τζίμι Ντουρμάζ στο παιχνίδι με την ΑΕΚ.

Ο Έλληνας μεσοαμυντικός έχει υποστεί ρήξη πρόσθιου χιαστού και θα μείνει εκτός δράσης για 4 έως 6 μήνες, κάτι που σημαίνει πως θα χάσει το υπόλοιπο της σεζόν. Από την άλλη, ο Σουηδός εξτρέμ έχει υποστεί ρήξη έσω πλαγίου συνδέσμου και θα επιστρέψει στην ενεργό δράση σε περίπου τρεις μήνες.

Από τον Ολυμπιακό δηλώνουν πως το ιατρικό τιμ θα κάνει το παν για να επιστρέψουν οι δύο τραυματίες το συντομότερο δυνατό στις υποχρεώσεις της ομάδας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
1Χ2OverUnderX2
1.155.7511.001.452.153.78
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.352.659.002.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.102.206.50

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 12/03/2015 13:40
Ti na pw... 4 traumatistikan se enan agwna... :(

στις 12/03/2015 17:23
maniati poutanas gie mpastardi na min xanapexis mpala arxidi to megalitero mounopano sto eliniko podosfero mpastardi pseutomaga ton gipedon ere taklin stin karotida re to malakismeno,....

στις 12/03/2015 17:31
file mporei n einai malakas kai antipa8itikos,gkriniaris mexri aidia alla den mporoume na euxomaste na stamathsei th kariera tou apo traymatismo einai oti xeirotero..parola ayta kalh anarwsh kai s aytous kai ston mantalo ton paixtara...

στις 12/03/2015 18:19
perastika stous paiktes tou olumpiakou

στις 12/03/2015 18:30
Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες μέχρι να γίνει καλά ο μανιάτης.

στις 12/03/2015 18:59
Μηδενισμος ΠΑΟ για τις χειρονομιες των παικτων του ΟΣΦΠ και τον τραυματισμο του Μανιατη και του Jimmy the hipster boy.Περα ομως απο την πλακα περαστικα.

στις 12/03/2015 19:18
Με το καλό να επιστρέψουν !!! Ρε Carmelo... Ντροπιάζεις και το όνομα που έχεις βάλει .τι σε πειράζει που σε γαμαει ο μανιατης ..αφού σου αρέσει .ψευτομαγκα

στις 12/03/2015 21:09
Ρε κολογαυρακια .......... ειδικα γι αυτον τον βλακα τον Μανιατη σας στ' αρχιδια μας. Ετσι ενημερωτικα....... απ' τους γαμιαδες σας πανω απο τα βορεια ....... !! ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΛΑΓΟΙ !!

στις 12/03/2015 21:55
'' ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ '' ........... ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ !! Αντε και περαστικα στο Μανιατη το Αρχιπουσταριο , το κολοπαιδο αυτο που το αγαπαμε ολοι εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ και θελουμε απλα να το γαμησουμε ........... ουουουχαααα !!! Αντε καλο βραδυ σε ολους τους ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ !!!

στις 12/03/2015 22:23
Re ti egine oloi vgalane provlima me to gonato maniatis tzourmas mantalos

στις 13/03/2015 00:11
osoi xairontai gia opoiondipote paixth p pa8enei kati tetoio, einai poly gay k dn milaw mono gia maniath, alla kai gia mantalo k gia osoys pa8enoun xontro traumatismo... mn eiste toso skatopsyxoi... mlkia einai...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.