Αναβλήθηκε το Πανθρακικός-Ολυμπιακός

Αναβλήθηκε το Πανθρακικός-Ολυμπιακός

Αφορά τον αγώνα ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Αναβλήθηκε το παιχνίδι του Πανθρακικού με τον Ολυμπιακό στη Κομοτηνή, καθώς ο διαιτητής Δελφάκης αποφάσισε πως ο αγωνιστικός χώρος είναι ακατάλληλος για την διεξαγωγή της αναμέτρησης. Δεν θα γίνει ούτε την Κυριακή ο αγώνας.

Το «κόκκινο» φως για την διεξαγωγή του αγώνα Πανθρακικός-Ολυμπιακός άναψε ο διαιτητής, Ιωάννης Δελφάκης καθώς η έντονη βροχόπτωση στην Κομοτηνή έχει μετατρέψει σε… βούρκο τον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου.

Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός πως η μπάλα δεν έκανε γκελ σχεδόν σε κανένα σημείο του γηπέδου, ενώ σε πολλά σημεία το νερό και η λάσπη έχουν καλύψει το χόρτο.

Όπως ανακοίνωσε αργότερα η Σούπερ Λιγκ, ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί ούτε την Κυριακή και θα οριστεί εκ νέου από τη διοργανώτρια αρχή.

Αυτό σημαίνει πως η αποστολή του Ολυμπιακού επιστρέφει άμεσα στην Αθήνα και την Κυριακή οι «ερυθρόλευκοι» θα ξεκινήσουν την προετοιμασία τους ενόψει του επαναληπτικού με την ΑΕΚ για το Κύπελλο.

Η ανακοίνωση της Σούπερ Λιγκ:


Ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με το άρθρο 21 παρ. 1 (α) του Κ.Α.Π., κατόπιν της προ ολίγου αναβολής του αγώνα "Πανθρακικός - Ολυμπιακός" και αφού ελήφθη υπόψη η τεχνική έκθεση της εταιρείας συντήρησης του αγωνιστικού χώρου που κατηγορηματικά αποκλείει τη διεξαγωγή του αγώνα όχι μόνο για την επόμενη ημέρα, αλλά για μακρότερο χρονικό διάστημα (ακόμη και για την περίπτωση που βελτιωθούν άρδην οι επικρατούσες καιρικές συνθήκες), ο εν λόγω αγώνας δε θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή, την ίδια ώρα, αλλά θα οριστεί εκ νέου από τη διοργανώτρια αρχή.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.453.251.951.751.751.671.251.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.751.952.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

27 σχόλια:

στις 07/03/2015 20:00
Peste T0 T0sh Wra Phaxnw Na Dw Th Egine Me T0n Agwna Aman Pia

στις 07/03/2015 20:01
:D :D :D

στις 07/03/2015 20:02
Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ.ΕΚΛΑΣΕ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΙΚΕ ΝΕΦΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΜΟΤΙΝΗ ΚΑΙ ΕΒΡΕΞΕ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

στις 07/03/2015 20:02
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΩΝ.

στις 07/03/2015 20:03
ΤΟ ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΜΠΑΟΚΤΟΥΡΚΟΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ...ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

στις 07/03/2015 20:10
fetos eNA ntermpi Exete parei re kolozWa kai auto apo tuxh kanonika 0-0 eprepe na eixe bgei toso poli mas gamate xaxaxa

στις 07/03/2015 20:11
gamate kati xwria dhladh ta parathrmata sas kai nomizete oti etsi gamate emas xaxa ti probata thee mou

στις 07/03/2015 20:22
καλητερα νεκρος παρα ολυμπιακος

στις 07/03/2015 20:43
ωραιος dimi33 πολυ σωστος

στις 07/03/2015 20:49
Kala na doume pote tha ginei.Kanonika aurio alla...ligh ksekurash gia thn omadara den blaptei..

στις 07/03/2015 22:32
Σε ολο τον κοσμο πηγαινουν μετα απο 24 ωρες στο γηπεδο το ελεγχουν ξανα και αποφασιζουν αναλογα....αλλα εδω ειναι το κοκκαλισταν... Οποτε κανονικα ο πανθρακικος θα αργησει πολυ να παιξει ξανα φετος στο γηπεδο του....κκαραπαπαρα σε περιμενει ο βασιλομπιλαρος στο οακα την τεταρτη κανονισε μην δεν ερθεις...

στις 07/03/2015 22:42
T paixnidi eprepe n ginei aurio . Daksi ksekourasi osfp gt tn proetimasia tis putsas pou tha faei apo tn aek ! Ksekurasteee floroiiiiii !!!

στις 07/03/2015 22:53
ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.Αντι να εξεταστει και αυριο ο αγωνιστικος χωρος το ανεβαλαν εντελως για να γυρισει η κουρασμενη υπερομαδα του θρυλου απο σημερα στην Αθηνα και να ετοιμαστει για την ΑΕΚ.Το εφτιαξαν το πρωταθλημα παιδια.ΝΑΙΙΙΙ

στις 07/03/2015 23:56
Ακριβως, ουτε εκλασε για να βγουν συννεφα και να ειναι χαλια ο.. "αγωνιστικος χωρις" /ορσα προβατο. Αλλα αντι να πανε ξανα μεσα σε 24 ωρες οπως πρεπει να δουνε για το γηπεδο ωστε αν ειναι οκ να παιξουν, φυγαν σημερα για αθηνα σαν κυριοι. Ωραιοι νομοι, προβατα.

στις 08/03/2015 01:08
vrikate pathma kai patate mounopana.na pate na gamithite poustogauroi

στις 08/03/2015 07:17
ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..!!

στις 08/03/2015 07:21
Γελοία υποκείμενα. Αναβαλλατε το σεξ γιατί είχατε μαζεμενους αγώνες. Φερατε το ματς με τον Πανθρακικό 1 μέρα πριν για να είστε πιο ξεκουραστεί. Βαλατε αυτον τον διαιτητή-υπάλληλό σας να ρίχνει την μπαλλα στα νερά μήπως αναπηδήσει.... (Αστείες αδερφές.....). Μπουληηη.....σε όλη την Ευρώπη έβρεχε και μόνο ο αγώνας του θρήνου σου αναβλήθηκε. Καλέ... Πως έγινε αυτό; Αστείες κοκκινες αδερφές..... Θα προσκυνησετε τον Ντουνη...όσο καθυστερημένα θέλετε...... Αδερφαδες μια ζωή. Σιχαμενη ομάδα του ελέους.

στις 08/03/2015 08:03
Ρε, αν είμαστε γνήσιοι Έλληνες, οφείλουμε να τηρούμε τις παραδόσεις μας, που θέλουν τις γριές να κουτσομπολεύουν, τους γέρους να παίζουν τάβλι και πρέφα στο καφενείο, και τον Ολυμπιακό να παίρνει κάθε χρόνο πρωτάθλημα και κύπελλο. Αυτά μας κράτησαν ως έθνος! (Στην μιζέρια). Τι γκρινιάζετε; Αφού βρέθηκε και το παραθυράκι στον κανονισμό, που λέει ότι οι αγώνες που αναβάλλονται λόγω καιρικών συνθηκών ορίζονται αυτομάτως για μετά από εικοσιτέσσερις ώρες, να το αφήσουμε να πάει χαμένο; Τα παιδιά δίνουν το ντέρμπι της χρονιάς με μία ομάδα Β κατηγορίας, να τα κουράσουμε βάζοντας τα να παίξουν Κυριακή αντί για Σάββατο; Ελάτε λοιπόν, όλοι μαζί να κρατήσουμε τις παραδόσεις μας, κι αφήστε την γκρίνια και την μιζέρια!

στις 08/03/2015 11:20
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΩΝ.

στις 08/03/2015 11:22
ΞΥΡΙΣΤΕ ΚΟΛΟΓΑΒΡΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΑΛΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΜΑΟΥΝΙΕΡΗΔΕΣ.

στις 08/03/2015 11:59
ηταν σιγουρο οτι δεν θα γινοταν ο αγωνας το σαββατο.....για την κυριακη φυσικα κ εννοειτε οτι αποκλειετε!!!!!! για αυτο του ριχνουμε 5-6 γκολ το χρονο βρεξει δεν βρεξει....

στις 08/03/2015 14:44
καριολακια ολλοι αλοθρησκοι δεν βαζετε μυαλο ποτε, σαs εχουμε γαμημενουs μια ζωη και μυαλο δεν βαζετε, κοιταξτε λιγο το κωλο σαs που ειναι χωνι απο τον ολυμπιακο χρονια τωρα και μετα μιληστε

στις 08/03/2015 15:42
bookadoros ειναι τοσο βαθια η πουτσα μεσα στον κωλο σασ μετα απο κατι εξαμπαλα που ουτε τα δισεγκονα σασ δεν θα μπορουνε να την βγαλουν, αυτη ειναι η αληθεια και ολλα τ αλλα ειναι να λεμε καμια μαλακια να περναει η ωρα

στις 08/03/2015 16:12
balane 6 goal sta pitsirikia ths aek pou htan xreokophmenh kai xarhkan xaxaxa . twra omws thn fagate th poutsa akoma kai apo ta pitsirikia poustrakia

στις 09/03/2015 05:55
τζιοβανι, "όλοι" είναι με ένα λάμδα. Τον 'κώλο" τον έγραψες σωστά όμως..... Λαθρομετανάστη...... ανθρωποειδές...καφρουλίνι.

στις 09/03/2015 05:56
Μητσοτακούλη, το "κλαίτε" και το "γίνεται" γράφονται έτσι. Έλληνες της πλάκας.

στις 09/03/2015 05:57
αγράμματη μάζα του κόκκινου στρατού. Δημιουργήματα του Κόκκαλη.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.