Στις 11/3 το ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Στις 11/3 το ΑΕΚ-Ολυμπιακός



Την Τετάρτη 11 Μαρτίου και ώρα 19:00 θα διεξαχθεί η ρεβάνς της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ για τα προημιτελικά του Κυπέλλου.

Η ΕΠΟ όρισε για την Τετάρτη 11 Μαρτίου και ώρα 19:00, τον αγώνα ΑΕΚ-Ολυμπιακός στο ΟΑΚΑ.

Υπενθυμίζεται πως ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί στις 5 Μαρτίου, ωστόσο δεν μπορούσε να γίνει το ματς για λόγους ασφαλείας επειδή την ίδια ημέρα αγωνίζεται στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός με τη Μπαρτσελόνα για την Euroleague.

Η ανακοίνωση: «Σας ενημερώνουμε ότι η Επιτροπή Κυπέλλου Ελλάδας όρισε για την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2015 και ώρα 19:00 τον αγώνα ΑΕΚ-Ολυμπιακός, ο οποίος εντάσσεται στην 2η αγωνιστικής της 4ης φάσης του Κυπέλλου Επαγγελματικών Ομάδων»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X
10.005.001.201.651.853.33
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
8.002.601.452.101.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 03/03/2015 12:18
Άντε ρε ΑΕΚΑΡΑ ! !

στις 03/03/2015 12:58
ade epitelous vrhte pali hmerominia na paixete kai t endiamesa paixnidia pou apomenoun g na eiste xekourastoi...xaxaxaxaxa gelia kathnthse ayth h hmerominia eleos..dld pali kala pou dn perase apo thn dnipro gt o epanaliptikos 8a ginotan st agia sofia st telos!!!

στις 03/03/2015 12:59
opws kai na xei kalh epitixia sthn omada m ...tpt omws den exei teliosei opws polu aektzides nomizoune

στις 03/03/2015 13:44
pao gia isitirio bb

στις 03/03/2015 13:58
Δεν εχει ξαναγινει ο επαναληπτικος προημητελικου να γινεται 1 μηνα μετα χαχαχα!! Δηλαδη ολο το σκεπτικο του μαρινακη ποιο ηταν?? να καθυστερησει ο εναπαναληπτικος επειδη η ομαδα ηταν πτωμαααα ειχε τις γνωριμιες τις ακρες το εκανε....... με το σκεπτικο οτι σε 1 μηνα η ομαδα θα εχει παρει τα πανω της και θα ειναι σε φορμα χαχαχα!! Κοιτα ομως που ακομα σερνωνται χαχα τι θα αλαξει σε 8 μερες? δηλαδη θα κερδισει μια ομαδα το σαββατο και ξαφνικα θα βρουν τη φορμα τους???χαχαχ!!! ΕΙΣΤΕ ΓΕΛΟΙΟΙ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΤΣΙΡΚΟΥ

!

στις 03/03/2015 14:08
Α(ντε)Ε(λατε)Κ(ουρασμενα) παλικαρια στο ΟΑΚΑ....

στις 03/03/2015 14:25
ΧΟΝΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ οτι και να κανεις ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 03/03/2015 15:06
Περιμένουμε και κάθαρση του πρωταθλήματος , ενώ ο Γαύρος ορίζει τα παιχνίδια όποτε τον βολευουν ώστε να 'ναι ξεκούραστος...Ποτέ δεν προκειταί να γίνει τίποτα σ'αυτή τη χωρά. Μια ζωή το λαμόγιο ο χοντρός θα κάνει ό,τι θέλει εκτός αν πάρει άλλο λαμόγιο τα ηνία...

στις 03/03/2015 15:07
οχι φιλε δεν παιζει ρολο η φορμα..παιζει ρολο η κουραση που ειχαν οι κωλογαυροι και κανανε τις κοτες..η κουραση και ενεσεις που εκαναν για τα παιχνιδια με ντινμπρο και παναθηναικο δεν θα τους εκαναν καλο..αλλα ετσι στην ελλαδα ο καθε ενας κανει οτι θελει..

στις 03/03/2015 15:14
επισης κατι αλλο..παρακαλω οι αεκτζηδες να απαντησουν..ο τιγρης (σας) ολο υποσχεσεις και μεγαλα λογια ειναι(απο οτι φανηκε)..ακομα μια φορα μια μαντρα αρχιδια εκλασε του χοντρου..οχι για να λεμε την αληθεια..αμα περναγε απο το χερι του το παιχνιδι θα γινοτανε..αλλα..αρχιδια..μου φαινεται ακομα μια φορα που καποιο λαμογιο κοροιδευει αυτην ιστορικη ομαδα..εχω αδικο..?

στις 03/03/2015 15:25
AEKαρα νικηστε τους ρε απο εναν ΠΑΟΚ

στις 03/03/2015 15:25
amilas22a ναι...! γιατι κανεις δεν ξερει εαν το ηθελε ο μελλισανιδης εκεινη τη χρονικη στιγμη γιατι μου φεναιτε τωρα ειναι σε ακομη καλυτερη κατασταση η Αεκ απο τοτε το ματς στο καραισκακη ενω τοτε ισως ηταν και κουραση ενω ο δελλας τωρα εχει κανεις και ροτεσιον..... ετσι το αντιλαμβανωμαι εγω...........!! Δεν πιστευω σε καμια περιπτωση ο μαρινακης να κανει τα ιδια οπως πχ με τον αστερα να παει κατω στους διαιτητες κ καλα να δωσει συγχαρητηρια.. να βγαζουν με χερια τη μπαλα... να δινωνται ανυπαρκτα οφσαιτ.. και να το αφησει ετσι ο αλλος οχι!!

στις 03/03/2015 15:28
και το αλλο σκεψου αυτο που ειχε πει και ο αλαφουζος και κανεις δεν βγηκε να το διαψευση......! Εχει γινει συζητηση για να κανουν δικια τους λιγκας.... δε θα μου φανει καθολου περιεργο εαν σφαξουν την ΑΕΚ και επειδη ο μελισα. εχει ΚΑΚΑΛΑ δεν ειναι αλαφουζος ! να πει Ελα εδω ΑΕΚ-ΠΑΟ-ΠΑΟΚ=ΛΑΡΙΣΑ-ΑΡΗ-ΗΡΑΚΛΗ-ΞΑΝΘΗ-ΟΦΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΕ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΕ......! παμε να φτιαξουμε δικο μας πρωταθλημα και αφηστε αυτοι να παιζουν με πλατανιαδες και βεροιες και εργοτεληδες... δε θα μου φανει καθολου περιεργο! ΘΑ ΤΙΝΑΞΕΙ ΣΤΟ ΑΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

στις 03/03/2015 15:43
εν μερη συμφωνω μαζι σου αλλα θα σου θυμισω κατι..ξανθη χρονια τωρα παραρτημα του γαυρου..οφη προς τα εκει παει και αυτος..ο μαχλας μονο που δεν του εχει στησει κωλο του χοντρου..ατρομητος απο τοτε με την ιστορια του σπανου τα βρηκε με τον μαρινακη..εχει και 2-3 παιχτες δανεικους ο γαυρος εκει..οποτε πρωταθλημα δεν μπορεις να κανεις με 4 ομαδες..

στις 03/03/2015 16:57
Σιγουρα;;;;;μην δεν ερθουν παλι;

στις 03/03/2015 17:11
Το Σάββατο lerok παίζουν με τον Πάνθραξ στη Κομοτηνή , εαν κουραστούν τα παιδιά ή δεν είναι καλή η πτήση και πάθουν κάνα τζετ λαγκ , τότε το ματς θα γίνει η πριν ή μετά το Πάσχα , διαθέσιμες ημερομηνίες υπάρχουν.

στις 03/03/2015 19:20
amilas22a συμφωνω μαζι σου οτι υπαρχουν <<συμπαθιες>> ομαδες στο ολυμπιακο αλλα χορηγια απο που θα παρουν αυτες οι ομαδες?? απο τον ΟΠΑΠ Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΒΑ? λογικα απο κανεναν αλλα ας πουμε οτι η νοβα ποσα θα δωσει? τα εκατομυρια που δινει τωρα?? τωρα τα δινει γιατι ειναι και παοκ και παναθηναικος και ολυμπιακος. μετα?? χαχα!

MHTSOTAKHS-2015

Που με ειδες ρε προβατο να ασχολουμε μονο με τον ολυμπιακο? ποιος σου μιλησε για ευρωπη ρε χαπατοοοοοοοοο η φενερ που εφαγε 2 χρονια αποκλεισμος απο την ευρωπη τι επαθε ζωο ε ζωο δε πουλισε εξω παικτες?? ξερεις οτι παιρνεις ορισμενα εκα.απο την ομοσπονδια εαν βγεις πρωταθλητης? αρχιδια ξερεις ζωο ε ζωο το μυαλο σου στην ευρωπη ειναι! Βλακα! Λες και ο μιραλας χρειαζοταν την ευρωπη να δειξει την αξια του και να φυγει με εκατομυρια βλακα!

στις 03/03/2015 22:14
Ρε παιδια οι 500000 προστιμο που ερειξε ο Μαρινακης ερειξε και στους διαιτητες οι αυτοι παιζουνε καλα???

στις 03/03/2015 22:15

στις 03/03/2015 22:50
xaaxaxaxaxaxa oreos o apo panw...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.