Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)

Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)



Άσχημες και ντροπιαστικές εικόνες στη Λαμία, στον αγώνα της τοπικής ομάδας με την Αναγέννηση Καρδίτσας, καθώς οπαδοί ήρθαν στα χέρια με αστυνομικές δυνάμεις.

Λίγη ώρα μετά την απόφαση της διακοπή των επαγγελματικών πρωταθλημάτων με στόχο την πάταξη της βίας στα γήπεδα, μερικοί θερμόαιμοι προκάλεσαν σοβαρά επεισόδια στο ματς μεταξύ της Λαμίας και της Αναγέννησης Καρδίτσας, που βρήκε τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με 2-1.

Στο γήπεδο υπήρχαν οπαδοί και των δύο ομάδων και τα επεισόδια σημειώθηκαν πριν τον αγώνα, ενώ δεν έχει ξεκαθαριστεί ακόμα αν υπάρχουν τραυματίες.

Οι εικόνες μιλούν από μόνες τους…


Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)Άγριο ξύλο στη Λαμία (photos)



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 25/02/2015 18:30
o karaflas tous gamise tou bikan olio kai den epefte xD

στις 25/02/2015 18:49
file arias toita tin ptwth ikona xaxaxa

... ti trwi

στις 25/02/2015 18:56
Σιγά το ξύλο μωρέ, ο ένας τραβάει τον άλλον, μεγάλοι άνθρωποι και χτυπιούνται σαν παιδάκια του δημοτικού.

Για αυτό δεβ πάει μπροστά αυτή η χώρα, ούτε αγνό καθαρό και γνήσιο ξύλο δεν έχουμε μάθει να παίζουμε.

Στις φωτό ο Undertaker και ο Triple H λείπουν για να γίνει πιο θεαματική η εικόνα.

στις 25/02/2015 19:05
ο μαρινακηs φταιει!!!

στις 25/02/2015 19:08
παντωs ο καραφλαs εφαγε το ξυλο τηs αρκουδαs, και απο οπαδουs και απο τουs μπατσουs

στις 25/02/2015 19:24
ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ!!!!! ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ

στις 25/02/2015 19:35
παντου μπουρδελο και ξυλο πεφτει!

στις 25/02/2015 21:27
tha kleisei leei to prwtsthlima mia bdomada.tipota den prokeitai na allaxsei.THA KLEISW LEGONTAS H ZWH MAS KYLAEI ORIGINAL MIA ZWH THA TA SPAME KAI THA MASTE HOOLIGANS

στις 25/02/2015 22:00
Ζηλέψαν οι Καρδιτσιότες είπαν να ακουστούν... είναι κάτι σαν τους "Ράππερς" που κράζουν για να ακουστούν... αυτό κάνουν και εδώ!

στις 25/02/2015 22:30
re o karaflas de pefti poses efage kai akoma adexe XD :p

στις 25/02/2015 22:37
karditsara deep mialo...i xaaaa

στις 26/02/2015 00:31
Kl gia auto phgainei gia ton putso to podosfairo apo kati hli8ious fanatikous opadous... mono edw stn ellada ginontai auta na to kleisoun mia kai kalh mpas kai baloun mialo an oxi prostimo kai timwria stn omada

στις 26/02/2015 05:13
εδω δεν ξερουμε αν θα υπαρξουμε σαν χωρα και αυτοι οι πιθηκοι εχουν λυσει ολα τους τα προβληματα φαινεται και μονο αυτο τους ελειπε, αυτην την γρια[θεοςχωρεστην] μπορει να ηταν αντιπαθητικη στην αγγλια αλλα τους εβαλε μυαλο..μονο ετσι..φυλακη 10 χρονια σε οσους κανουν τετοια επεισοδεια και αποβολη οποιασδηποτε ομαδας αι αφαιρεση βαθμων που να ποναει..αει σιχτιρ πια ρε πουστη βαρεθηκαμε ελεος

στις 26/02/2015 14:01
ΗΘΟΣ

στις 26/02/2015 14:03
Λοιπον φυλακη οποιος πεταει φωτοβολιδες σε καραισκακη λεωφορο ανω κατω κολοπετινιτσα.Ελεγχος απο σεκιουριτι των ομαδων(που θα τους πληρωνουν αυτοι αρα θα ποναει το χρημ που θα φευγει),ηλεκτρονικα εισητηρια,οχι μεταπωλησεις και δωρεαν εισιτηρια απο γνωστους σε συνδεσμους και μαλακιες.

στις 26/02/2015 17:16
saranta xronia kleino poy akoyo ta idia kai ta idia.oi proedroi ton omadon theloyn na exoyn to strato toys kai epeidi mpekontai me polla oikonomika k alla symferonta dn tha allaksei tipota.eimaste kai kafroi alla to thema einai kathara oi organomenoi poy einai epagelmaties opadoi kai zoyn apo ayto.einai axristoi gia oti allo.kai to exontas yparksei melos syndesmon kai sta dioikitika toys.polles fores niotho blakas poy den ekana lefta otan mporoysa.AHDIA kai mono.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 26/02/2015 17:16
* leo

στις 26/02/2015 17:20
gia na min pareksigisei kapoios ayta poy grafo milao gia mia omada ton syndesmiton poy kanoyn koymanto kai to paizoyn kathodigites.oi alloi apla akoloythoyn mexri na ksypnisoyn.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 28/02/2015 23:03
το καλυτερο βασικα θα ηταν να καταργηθει ποδοσφαιρο και μπασκετ και να μας αφησουν να βλεπουμε μονο βολλευ μπας και βαλουμε ποτε μυαλο

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.