Κύπελλο Ελλάδας: Πήρε προβάδισμα η ΑΕΚ

Κύπελλο Ελλάδας: Πήρε προβάδισμα η ΑΕΚ

Αφορά τον αγώνα ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Προβάδισμα πρόκρισης ενόψει του επαναληπτικού στο ΟΑΚΑ πήρε η ΑΕΚ, η οποία με πολύ καλή εμφάνιση έφυγε με την ισοπαλία (1-1) από την έδρα του Ολυμπιακού και καλείται να υπερασπιστεί το υπέρ της σκορ για να πάρει το εισιτήριο για τα ημιτελικά. Αραβίδης (14’) και Μιλιβόγιεβιτς (48’) τα γκολ, αποδοκιμασίες από τον κόσμο των «ερυθρόλευκων» στο φινάλε.

Με μεγάλη εμφάνιση και έχοντας «όπλο» το ασφυχτικό πρέσινγκ, η ΑΕΚ κατάφερε να φύγει με την ισοπαλία (1-1) από το «Καραϊσκάκη» και να πάρει προβάδισμα πρόκρισης ενόψει του επαναληπτικού στο ΟΑΚΑ (5/3).

Η «Ένωση» παρουσιάστηκε διαβασμένη, δημιούργησε αρκετά προβλήματα στον Ολυμπιακό και κατάφερε να προηγηθεί με γκολ του Αραβίδη (14’). Στον αντίποδα, ο Περέιρα αποφάσισε να ξεκουράσει αρκετούς βασικούς και η εικόνα των γηπεδούχων ήταν απογοητευτική.

Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν την κατοχή, ωστόσο δεν μπορούσαν να δημιουργήσουν αξιόλογες ευκαιρίες και κατάφεραν απλώς να ισοφαρίσουν στο 48' με γκολ του Μιλιβόγιεβιτς, έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη.

Ολυμπιακός: Μέγιερι, Σαλίνο, Μαζουακού, Σιόβας, Σαντάνα (46 Αφελάι), Μιλιβόγεβιτς, Εντινγκά, Φουστέρ (46΄ Μήτρογλου), Φορτούνης, Ντουρμάζ, Διαμαντάκος (65' Τσόρι)

ΑΕΚ: Ανέστης, Μπακάκης, Λαμπρόπουλος, Τζανετόπουλος, Σοϊλέδης, Γιόχανσον, Ανάκογλου, Πλατέλλας (92' Σαρρής), Μπαρμπόσα (72 Ρόβας), Μάνταλος (87 Κρισάντους) , Αραβίδης.

Το ματς:


Κύπελλο Ελλάδας: Πήρε προβάδισμα η ΑΕΚΗ ασφυχτική πίεση ΑΕΚ σε όλο το γήπεδο προκάλεσε αρκετά προβλήματα στον Ολυμπιακό, ο οποίος παρότι είχε την κατοχή, δεν μπορούσε να δημιουργήσει φάσεις για γκολ.

Αντίθετα, η «Ένωση» ήταν ιδιαίτερα απειλητική και έχασε την πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο 4ο λεπτό. Ο Μπαρμπόσα εκμεταλλεύτηκε το μεγάλο κενό στην άμυνα του Ολυμπιακού και βρήκε το χώρο για σουτ, ωστόσο ο Μέγιερι κατάφερε να διώξει, στέλνοντας τη μπάλα στο δοκάρι.

Οι παίκτες του Τραϊανού Δέλλα συνέχιζαν να πιέζουν ασφυχτικά τους γηπεδούχους και «άγγιξαν» το γκολ στο 11ο λεπτό, με τον Μάνταλο να κλέβει τη μπάλα από τον Σαντάνα, ωστόσο πρώτα ο Μέγιερι και στη συνέχεια η άμυνα του Ολυμπιακού κατάφεραν να απομακρύνουν.

Ωστόσο δεν έγινε το ίδιο στο 14ο λεπτό. Μετά από αντεπίθεση, ο Σοϊλέδης βρέθηκε μόνος του από τα αριστερά και με ωραίο γύρισμα βρήκε τον Αραβίδη, ο οποίος δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει από κοντά τον Μέγιερι, «γράφοντας» το 1-0 για τους φιλοξενούμενους.

Ο Ολυμπιακός προσπάθησε να απαντήσει, ωστόσο αδυνατούσε να φτιάξει ευκαιρίες στην εστία του Ανέστη. Χαρακτηριστικό είναι πως η μοναδική αξιόλογη ευκαιρία που δημιούργησε στο πρώτο μέρος σημειώθηκε στο 38’ με κεφαλιά του Φουστέρ που πέρασε άουτ.

Στο ξεκίνημα της επανάληψης, ο Περέιρα επιχείρησε να κάνει πιο επιθετική την ομάδα του, ρίχνοντας στο παιχνίδι τους Μήτρογλου και Αφελάι (αντί των Σαντάνα και Φουστέρ) και ο Ολυμπιακός κατάφερε να σκοράρει με το… καλημέρα στο δεύτερο ημίχρονο.

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη στο 48’, ο Διαμαντάκος έπιασε την κεφαλιά, με τη μπάλα να χτυπάει στον Μιλιβόγιεβιτς και να καταλήγει στα δίχτυα. Οι «ερυθρόλευκοι» πίεσαν για ένα δεύτερο γκολ, ωστόσο η ΑΕΚ αμύνονταν σωστά, δεν άφηνε χώρους και ήταν αυτή που απείλησε με σουτ των Σοϊλέδη (51’) και Πλατέλλα (60’) για να πάρει εκ νέου το προβάδισμα.

Στο 65ο λεπτό ο Περέιρα ολοκλήρωσε τις αλλαγές του ρίχνοντας στο παιχνίδι τον Τσόρι αντί του Διαμαντάκου και ένα λεπτό μετά ο Ολυμπιακός απείλησε με μακρινό σουτ του Φορτούνη. Οι γηπεδούχοι είχαν την κατοχή, ωστόσο στα υπόλοιπα λεπτά δεν κατάφεραν να διασπάσουν την άμυνα της ΑΕΚ.

Μάλιστα η «Ένωση» «άγγιξε» το γκολ στο 81’, με τον Ντουρμάζ να γυρίζει λανθασμένα τη μπάλα στον Πλατέλλα, ο οποίος βρέθηκε απέναντι στον Μέγιερι, ωστόσο ο Μαζουάκου τον πρόλαβε την τελευταία στιγμή. Στον αντίποδα, ο Ολυμπιακός δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί τη λανθασμένη έξοδο του Ανέστη στο 89’ σε σέντρα του Τσόρι, με την άμυνα των φιλοξενούμενων να απομακρύνει σωτήρια.

Ως «εχθρική» χαρακτήρισαν τη διαιτησία του Λαμπρόπουλου οι άνθρωποι της ΑΕΚ, οι οποίοι διαμαρτύρονται για το φάουλ στον Σαλίνο από το οποίο ήρθε το γκολ της ισοφάρισης. Αξίζει να σημειωθεί πως ο διευθυντής του ποδοσφαιρικού τμήματος της ομάδας, Βασίλης Δημητριάδης αποβλήθηκε από τον πάγκο της «Ένωσης» για διαμαρτυρία στον διαιτητή.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.453.251.951.751.751.671.251.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.751.952.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

79 σχόλια:

στις 11/02/2015 21:37
ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ..

στις 11/02/2015 21:38
ANTE RE DIKEFALARA MOU GAMHSE TON KARKINIARH TON GAURO MPROSTA STON KOSMO SOU!

στις 11/02/2015 21:40
parteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee taaaaaaaaaaaaaa mounopanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xaxaxaxaxaxaxaxaxa etsi mpoutsaaaaaaaaaaaaa kologayroi xaxaxaxa!!!!!!!!!pame mwrh omadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!mes to mouni sas!!!!

στις 11/02/2015 21:40
ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΤΕ 5,6,7 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 8 ΓΚΟΛ;ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΣΟΥΖΕΙ.

στις 11/02/2015 21:40
Ήρθαμε Καραϊσκάκη και μας κλασατε τα φρύδια

στις 11/02/2015 21:40
ΠΑΛΙΟΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

στις 11/02/2015 21:41
ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.

στις 11/02/2015 21:41
Έτσι πηδαει ο Αραβιδης πειραιωτικα κωλαράκια

στις 11/02/2015 21:41
Sto oaka tha erthete eksouthenwmenoi meta apo sinexomena diskola mats kai thA erthete me fore na mas klasete ta arxidia

στις 11/02/2015 21:43
tpt re tpt den mporousan na kanoun oi kologauroi ta exasan! mas ipotimisan kai twra pou efagan thn psolara katalaban

στις 11/02/2015 21:43
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟ Η ΑΕΚ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ(ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ)

στις 11/02/2015 21:44
Στο ΟΑΚΑ θα πανηγυρίσουμε την μεγάλη πρόκριση

Sold out

στις 11/02/2015 21:45
Me 90-10 diaithsia mas klasate ta arxidia

στις 11/02/2015 21:46
paxarfe esena se ponai idi

στις 11/02/2015 21:46
Olh h ellada ine me thn aekara . ta lamogia k ta probata me to katesthmeno olympiako opws nea dhmokratia pasok hahah tha pesete k eseis re poustrakia k tha exete asxhmo telos

στις 11/02/2015 21:46
OLOI OI GAVROI TO MONO POU BORITE NA PITE INE FAGAME POUTSOBANAN ME BAKALIAROUS KAI APO TO KOLO AVGA BAKALIARU AYTO MONO PITE

στις 11/02/2015 21:47
OPOIOS DEN PIDAEI GAUROSSSS EINAI REEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

στις 11/02/2015 21:48
Που είναι οι γαυροι που λέγανε για 4 αρες και 5αρες ??

Σας γλεντησε ο Τζανετοπουλος και οι άλλοι πιτσιρικάδες

στις 11/02/2015 21:48
ομαδα συνοθύλευμα έχουν οι γαύροι,γελάει ο κόσμος ρεεεεεεε παντοτινε πρωταθλητή!!!

στις 11/02/2015 21:49
ME AYTO TO TSIRKO THA GELASOYME STI LEOFORO XAXAXAXA

στις 11/02/2015 21:50
TO PARAMI8IIII EDO TELEIONEIII STIN LEOFORO KANEIS DEN TIN GLITONEIIIIII ELATE MOUNOPANAAAAAA

στις 11/02/2015 21:50
a re poutsa kai o plirwmenos o dietitis krima pou einai kologauros kai tin efage kai autos tin poutsa

στις 11/02/2015 21:51
ΜΟΝΟ ΑΕΚ

στις 11/02/2015 21:51
sto metaksi eidate ena offside pou edwse stin aek ston aravidi? san tou paok m 8imise oi poustides

στις 11/02/2015 21:53
ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ.... ΤΣΟΥΠ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ!!

οι ξεφτιλες του ελληνικου ποδοσφαιρου... που θα πετουσα και 3,4,5 γκολ.....!! 2 χρονια ΚΟΡΟΔΙΔΕΥΑΤΕ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Β ΕΘΝΙΚΗ!! Και ηρθε στο καραισκακη σας επαιξε στα ισα και εφυγε με το Χ!! αν καποιος αξιζε την νικη ηταν η ΑΕΚ! Δε μπορεσατε να κερδισετε ομαδα Β ΕΘΝΙΚΗΣ Ρεζιλια.......! το μπατζετ της ΑΕΚ ειναι 11 εκατομυρια και ο μητρογλου μονος του κοστιζει 10.! ρεζιλια!! δε μπορεσατε να κερδισετε ροββα σολειδη πλατελα λαμπροπουλο! ΞΕΦΤΙΛΕΣ!!! φαντασου να κανει και 3-4 σοβαρες μεταγραφες η ΑΕΚ τι θα σας κανει......! Μπραβο στην ΑΕΚ.... δεν ειμαι Αεκ αλλα αποψε συγχαρητηρια ΒΟΥΛΩΣΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΜΑΤΑ!! Κοντεψαν να χασουν στο σπιτι τους απο αυτους που κοροιδευαν 2 χρονια! Τη ειρωνια χαχαα! ΞΕΦΤΙΛΕΣ

στις 11/02/2015 21:58
POU KRIFTIKAN OI LAGOGABROI RE PAIDIA

στις 11/02/2015 21:59
που ειναι τα 6 γκολ βρωμοπουτανες παλιο ξεφτιλισμενοι κωλογαυρο ?

στις 11/02/2015 22:03
Παντως τετια τρεξιματα ειχα χρονια να δω.....!! Οι νεοι της ΑΕΚ ξεσκιστηκαν να τρεχουν σημερα μπαρμποσα και πλατελλας πολλες πολλες κινησεις χωρις τη μπαλα... και ειδικα στο πρωτο μερος Σπριντ απο τον εναν αμυντικο στο αλλο! πολυ παθος απο τα παιδια μπραβο του! Αυτος ο σαντανα ΘΕΙΚΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ο μπαρμποσα γιογιο τον ειχε κανει χαχα!

στις 11/02/2015 22:09
olloi sto oaka magkes

στις 11/02/2015 22:11
Αν αξιζε να νικησει καποια ομαδα ,αυτη ηταν η αεκ .Δεν υπηρχε ο ολυμπιακος σημερα ,επεζαν χωρις παθος ,εκαναν λαθη σε ευκολες πασες...Επισης λαθος του Περειρα που υποτιμησε την αεκ και εβγαλε 8 εντεκαδατους παιχτες (λες κ επαιζε με τον Τυρναβο).

στις 11/02/2015 22:16
armenos ετσι εινια φιλε μεγαλη μπαλα η ΑΕΚΑΡΑ σημερα αν δεν ειχαν το κορακι θα ηταν 2 μεγαλο!!! ανυπαρκτο οφσαιντ κ ουταν καν φαουλ στο γκολ το γαυρου..κρα κρα κρα το κορακι πουλημενοι διαιτητες μια ζωη στο γαυρο ...παρτε την ψωλια τωρα κ στο οακα εχει κ αλλο !!!!! ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕ Κ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΑ ΘΑ ΦΑΤΕ ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕ!!

στις 11/02/2015 22:16
Ηρθανεεεεε :D

στις 11/02/2015 22:19
mpravo stin aek.o telikos einai iraklis - aek kai oti ginei=.toylaxiston tha doyne kali mpala apo pitsirikades polloi apo aytoys ellines pathos kai 50/50 diaitisia.kai pali mpravo stin aek.mathane me plataniades k.l.p. kai nomizoyn oti oi fanela dn metraei.tora einai i ora na mpoyne stis trypes toys oloi oi sernamenoi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 11/02/2015 22:19
Η αεκ ξεφτυλισε γαυρο και κατεστημενο σημερα!!!

στις 11/02/2015 22:19
Παχαρε ετσουξε ε? χαχαχα ηθελες και 6-7 γκολ διαφορα πανηλιθιε κομπλεξικε. Πολυ το ευχαριστηθηκα, μπραβο στην ΑΕΚ.

στις 11/02/2015 22:20
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΔΕΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ, ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΕΣ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΑΞΙΟΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ !!

στις 11/02/2015 22:21
paidia iparxei kai deuteros giros kaliteri i aek odos..oso gia tous vazeles ena leo skodaaaaaaaaaaaaa,gia tous paoktzides -8 mia zoi atitloi reee min milate tora....armenos vgike kanenas vazelos meta to pano...eimaste oxi eiste oi dropi ton opadon oloi mas

στις 11/02/2015 22:28
krima pados xathike to oreo podosfairo stin ellada...paizoun paok olympiakos stin touba kai adi na deis orea bala vrizode kai skotonode

στις 11/02/2015 22:31
Στο redplanet διαβάζω σε σχόλια να κράζουν το διαιτητή που σφύριζε συνεχώς αρκετά ανύπαρκτα φάουλ υπέρ του ΟΣΦΠ, ένα από αυτά ήταν και το γκολ.

Τελικά υπάρχει σωτηρία σε τούτο τον κόσμο!!

στις 11/02/2015 22:33
panos siga ti perimenes epeidi ksereis bala apo oti fainetai itan site tou olympiakou ti perimenes na grafoun ?

στις 11/02/2015 22:33
APLA kai eseis adi na xarite gia auto to megalo katorthoma kati tin gnomi mou klete gia tin poli kaki odos diaitisia

στις 11/02/2015 22:34
χικ ονειρο βλεπω ζαλιστικα ρε παιδια τι τουs δινει τουs κοντοπουτανουs ο δελλασ και ειναι σαν αφιονισμενοι αμοιρο ελληνικο ποδοσφαιρο

στις 11/02/2015 22:36
φυσικα με την αεκ ημουνα

στις 11/02/2015 22:36
πολυ καλυτερη η αεκ

στις 11/02/2015 23:06
H AEK sovara tora htan kalyterh.Aksize thn nikh.

στις 11/02/2015 23:06
ΑΠΛΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ

στις 11/02/2015 23:16
Ρε μάγκες που έγινε Φάουλ στο goal του Ολυμπιακού ?? Και αυτά περί διαιτησίας αφήστε τα το γαμήσατε εντελώς. Πάντως μπράβο στην ΑΕΚ ήταν πολύ καλή και έχει προβάδισμα στο ΟΑΚΑ.

στις 11/02/2015 23:37
armenos mpori i aek na einai b ethniki ala min ksexnas kai pali einai nterdi episis to eixa pi kaiprin ton agona to kipelo einai tis aek

στις 11/02/2015 23:45
εγω θα πω αυτο που λεω παντα....ο μαρινακης μας κοροιδευει ολους μας!!!επειδη ειμαστε καλυτερη απο τον παο και τον παο δεν σημαινει οτι ειμαστε καλοι!!!ξυπνατε!!!ειχαμε παιχταραδες και τωρα τσουτσεκια!

Συνχαρητηρια στην αεκ που ηρθε σε μια απο τις καλυτερες εδρες της ευρωπης και επαιξε μπαλα!!!

στις 11/02/2015 23:46
*απο τον παοκ και παο ηθελα να γραψω

στις 11/02/2015 23:49
TELEIA KAI PAULA AEK EISAI KAULA!!

στις 11/02/2015 23:54
pou einai oi gayrroi tipou paxarou pou legane 4-5-6...xaxaxaxaxa gelioi kai ampaloi sinama....vges re manga01 kai sansan na mas ite g thn megaliterh omada t kosmou...pigenete na deite apla proigoumena sxolia 8a liosete oloi exafanismenoi...ola 8a kri8oun sto oaka tpt den teliose akoma

στις 12/02/2015 00:05
Και τον μπεκατσό k1n1g0s ξέχασες που μας προσφέρει διασκέδαση με τα σχόλια του.

στις 12/02/2015 00:07
xaxaxaxaxa sostos file!!!

στις 12/02/2015 00:37
βρε μαλακες στα στραβά αποτελέσματα σας φταίει ο μαρινάκης.. ένταξη ο ολυμπιακός ήταν χαλια σήμερα αλλα και η αεκ έπαιξε έξυπνα της ταίριαζε το παιγνίδι τον αντεπιθέσεων

στις 12/02/2015 01:14
εισαι σοβαρος???θυμασε τι παιχτες ειχαμε επι κοκκαλη???λεγαμε το χειμωνα 3 μεταγραφες 3 εκταομμυριων τουλαχιστον και εφερε μονο τον σαντανα και εμεις πανυγηριζαμε...!!!το ξαναλεω ,ειμαστε η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα,δεν το αμφισβητει κανεις...αλλα ειμαστε χαλια!!!!πουλησαμε παιχτες 15 εκατομυρια και τους αναπληρωσαμε με ελευθερους!!!ελεος!!!!!τι αλλος πρεπει να γινει για να δουμε τι παιζει???και οσο θρυλος και να ειμαι η ομαδα μας δεν ειναι καλη!!η διατησια σημερα ητανε 90-10 και παλι δεν μπορεσαμε να κανουμε φαση!!!ελεοςςςςςς.........

φερτε τον κοκκαλη!!!!!αυτος νοιαζοτανε πραγματικα για την ομαδα!!!

στις 12/02/2015 01:29
paaxare ise fake ?

στις 12/02/2015 01:37
με τον 2 ειμαστε διαφορετικα ατομα......!!αλλα οχι δεν ειμαι φεικ

στις 12/02/2015 01:54
paxare gamo to spith sou...an ksanapiaseis thn aek sto stoma s...poutanosperma

στις 12/02/2015 02:24
Κριμα που δεν κέρδισε ο καλυτερος σημερα... Ελπιζω στην ρεβανς να μας αφησουν τα κορακια να παιξουμε μπαλιτσα μπροστα σε 70000 αρρωστους ...και να περασουμε στην επομενη φαση.ειναι ανυπαρκτοι πρεπει να τους ξεβρακωσουμε

στις 12/02/2015 02:27
8a fate megalh poutsa sto oaka...8a sas xeftilisoume ,,poutanitses

στις 12/02/2015 02:41
PRAGMATIKA XAIROMAI GIA THN AEKAR MOU,ALLA MOU ERXETAI NA KSERASW ME THN GAMHMENH PARAGKA-DIAITHSIA TOU GABROU,PRAGMATIKA AHDIASA.TELEIWSATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

στις 12/02/2015 02:41
leo ke go o paxaros de tha ta elege poten ayta o2 XD

στις 12/02/2015 02:42
san Lorenzo telika den eprepe na fovame exume megali omada k apo fetos

στις 12/02/2015 02:42
MOU ERXETAI NA KSERASW,AP THN AHDIA,ALLA ETSI THELW THN AEKARA,KAI ME KONTRA DIAITHSIA NA GAMAEI

στις 12/02/2015 02:43
FILE MOU ARIAS EIDA THN HLIKIA POU EXEIS OTAN TO EGRAPSES STON ALLO.PRAGMATIKA EGW EIMAI 29 DEN EXEIS DEI TI THA PEI AEK

στις 12/02/2015 02:44
AEK NA SAI KAI MH FOVASAI.STO EPANALYPTIKO OLOI GHPEDO KOLASH TOU DANTH THA GINEI MESA STO OAKA

στις 12/02/2015 02:46
etsiii oloi gipedoooooooo na panigirisume tin prokrisiiiiii

στις 12/02/2015 03:07
pou tsaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ston gauro...twra gatakia na sas akousoume....kseroume kseroume exei kai oaka...an erxotan 2-0 tha legate perasame kai tetoia..re roufateeeee....

στις 12/02/2015 04:16
EISAI STO MYALO KATI SIXAMERO!!! TELEIWSATEEEEEEEEEE GAY-ROI. OPOIOS SAS GAMAEI EINAI AEK

στις 12/02/2015 07:49
Ο λαμπροπουλος εδωσε πολλα φαουλ στο ολυμπιακο διχως λογο.......κοπηκαν 2 οφσαιτ και απο τις 2 πλευρες γενικα η διαιτισια στην ελλαδα ειναι ΑΘΛΙΑ μονη λυση Ξενος ρεφερι......!! Ο Ολυμπιακος και pereyra τους υποτιμησαν καθως ειναι ομαδα β κατηγοριας μεγαλο λαθος!! 2) αυτη η εικονα δεν φταει ουτε παικτες ουτε κοουτς φταει Προεδρος οταν καθε χρονο αλαζεις ολοι την ενδεκαδα και φετος το εκανες με παικτες χαμηλοτερης δυνανοτητας απο περσυ ειναι λογικο να παιζεις κακο ποδοσφαιρο και να περιμενςι το ρεφερι να βγαλει το φιδι απο το τρυπα.......! Πρωσοπικα βλεπω τη Ξανθη στο τελικο οχι επειδη ειμαι ξανθιωτης απλα νομιζω πως ατομικα εχει καλυτερες μοναδες απο τον Ηρακλη! Οσο για του "φιλους" Ολυμπιακους.....αλλη φορα να μη λετε θα φατε 3.4.5 γκολ γιατι μετα η ομαδα σας, σας εκθετει!

στις 12/02/2015 12:49
συγχαρητηρια στην αεκ ! επαιξε πολυ καλη μπαλα ειδικα στο πρωτο ημχ. ο ολυμπιακος πηρε πολλα σφυριγματα και στο 2 ημχ ανεβασε αποδοση αλλα δεν εκανε πολλες ευκαιριες

στις 12/02/2015 12:53
SIXAMERH DIAITHSIA EMETIKH ELEOS PIA!!! !!!!!!!!!

στις 12/02/2015 12:54
AN SFYRAGE 50-50 0-4 THA EIXE ERTHEI

στις 12/02/2015 13:38
AN SFYRAGE 50-50 0-4 THA EIXE ERTHEI

στις 12/02/2015 15:29
o termatofulakas ths aek htan plhrwmenos, 2 fores (1 to goal) ekane kati a8lies energeies

στις 12/02/2015 16:13
ΦΤΙΑΞΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΟΑΚΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ...ΝΑ ΧΑΣΕΙ Ο GAY-ROS ΠΡΙΝ ΜΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!!!

στις 12/02/2015 17:14
des sas blepo na milate tora skatogaurakia

στις 12/02/2015 19:08
valte ton maniati sto terma einai kalos

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.