«Επίθεση» Τζαβέλλα σε Αναστασιάδη

«Επίθεση» Τζαβέλλα σε Αναστασιάδη



«Επίθεση» στον Άγγελο Αναστασιάδη εξαπέλυσε μέσω instagram ο Γιώργος Τζαβέλλας, ο οποίος κάνει λόγο για ψέματα από την πλευρά του Έλληνα τεχνικού του ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά το μήνυμα του Γιώργου Τζαβέλλα:

«Μπορώ να αντέχω να με βρίζουν να με φθείρουν και να διαρρέουν ψέματα, όσοι αντίπαλοι θέλουν. Μπορούν να το κάνουν και μέλη της οικογένειας μου, αφού όμως μάθουν την αλήθεια. Και εγώ πιστεύω στον Θεό, αλλά θεωρώ ότι την πίστη σου την υπηρετείς μόνο με ΑΛΗΘΕΙΑ.

Πέρασα ένα δύσκολο εξάμηνο και δεν μίλησα για να μην κάνω κακό στην ομάδα μου, που μου φέρεται άψογα. Παρότι εξασφάλισα ειδική άδεια για να επισκεφτώ τον προσωπικό μου γιατρό (ενώπιον των συμπαικτών μου) και ενώ ενημέρωσα την επόμενη μέρα τον προπονητή μου ότι θα μπορέσω να συμμετέχω κανονικά στην αποστολή για το Καραϊσκάκη, προς έκπληξή μου ενημερώθηκα μέσα σάιτ ότι βρίσκομαι εκτός αποστολής.

Τις επόμενες ημέρες κι ενώ ο προπονητής αναγνώρισε το λάθος του και με διαβεβαίωσε πως θα το κάνει αυτό δημόσια, ποτέ δεν το έκανε αυτό πειστικά. Έπειτα, μετά το παιχνίδι της Τρίπολης, μου ανακοίνωσε πως επειδή είμαι εγώ ο φταίχτης της ήττας, δεν πρόκειται με εκείνο προπονητή να ξαναπαίξω και με έθεσε ακόμα μία φορά εκτός ομάδας.

Εγώ μιλάω με το όνομά μου μπροστά Δεν βάζω τον πλαϊνό μου να διοχετεύει επανειλημμένα ψέματα στα media. Εξάλλου, η Παναγία και το ψέμα δεν πάνε μαζί».



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 02/02/2015 22:52
«Επίθεση» στον Άγγελο Αναστασιάδη εξαπέλυσε μέσω instagram..

Βαρύμαγκας ο Τζαβέλλας, θα μπορούσε όμως να γίνει πιο απειλητικός αν έκανε επίθεση μέσω facebook ή twitter.

στις 02/02/2015 22:55
Ξέρουμε ότι ο προπονητής του Αγίου Όρους έχει ψυχολογικά Γιώργαρε, εμείς σαν λαός σε στηρίζουμε, ΤΖΑΒΈΛΛΑ ΓΕΡΆ, ΓΆΜΑ ΤΗΝ ΑΘΉΝΑ ΚΑΙ ΟΛΌΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΆ!

στις 02/02/2015 23:08
kai mallon erxete stin aekara ela edo na gamisume tous padess <3333

στις 02/02/2015 23:33
oso kalos proponitis einai o anastasiadis alles toses mlkies leei...

στις 03/02/2015 00:50
ENA MPOURDELO EISASTE !!! KOULA TOU VORA

στις 03/02/2015 01:29
Enw h panathinaikara gamaei kotes

στις 03/02/2015 01:57
MILAEI O LAGOS POU KRUVOTAN STA MPURDELA TOUS BORA STIN SALONIKA VOULOSETO ASXETE GAMW TONVAZELO SOU DEN MPOREIS NA MILEISEIS GIA PAOK!

στις 03/02/2015 03:30
paok vale mesa ton tzaveeela pounai protos sta mpourdeeeela,

στις 03/02/2015 03:58
RONNIE GIA TON POUTSO EISASTE POUTANES TOU PEIRAIA KALA TON EKANE AFOU TO EPAIZE TRAUMATIAS OTAN ITAN NA ERTHEI STO KOTETSI SAS...

στις 03/02/2015 08:20
ποιος κρυβοτανε ρε βλαχο..?ποιος ετρεχε στο πανθεσαλικο..??και ποιος κρυβοτανε ξαναρωταω...???

στις 03/02/2015 10:18
O anastasiadis to vale me 8iria opos paolo souza,kai 8a fovata apo sena?oksooo kolopedo!

στις 03/02/2015 11:19
xaxaxaxax pantos vlepo i propaganda sto site einai san ARETH edo mesa..! gia peite mou oloi eseis pou malonete eisastan sta skinika pou aneferete .... i apo oti akousate ? :P ..

στις 03/02/2015 11:20
hooligan ton pc... PROSEXTE MIN KOLLISETE KANAN IO.. vlakes

στις 03/02/2015 21:19
πιο βλακες απο τους παοκτζηδες δεν υπαρχουνε ρε....ο τζαβελας ο βαζελας μεχρι το κοκκαλο τους πουλαει παοκτζιδικη τρελα και ο αλλος ο βλαξ απο πανω γραφει τζαβελα γαμα την αθηνα...τιποτα τυχαιο σαυτη τη ζωη...

στις 04/02/2015 07:05
poios krivotane 2 fores leei o gidovoskos re asxete afou den ksereis giati milas oute o tzavellas na isoun mitso kopse tin mlkia prin einai arga exeis berdepsei tin alitheia me tin propaganda den xreiazete na eisai mesa stin dioikisi gia na katalaveis oti ekane epitides ton traumatia gia na min paiksei tin alli evdomada sto karaiskaki esi prosexe min koliseis sinaxi apo tis mlkies pou les xaxaxaxaxaxaxa iparxei enas pou einai pio vlakas apo tous paoktsides palouli-luk21 legetai auta pathainei opoios kanei mlkies tora tha proponeitai me tin deuteri omada krima gia allagi tou rats itan mia xara...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.