Σούπερ Λιγκ: Ξέφυγε με +5 ο Ολυμπιακός

Σούπερ Λιγκ: Ξέφυγε με +5 ο Ολυμπιακός



Με σκόρερ τους Μήτρογλου (71') και Ντοσεβί (87'), ο Ολυμπιακός έφυγε με τη νίκη (2-0) από την έδρα της Βέροιας και ξέφυγε με +5 από τον ΠΑΟΚ μια εβδομάδα πριν το μεταξύ τους παιχνίδι στην Τούμπα. Με εννέα παίκτες τελείωσαν τον αγώνα οι γηπεδούχοι που είχαν δοκάρι για να ανοίξουν το σκορ.

Ο Ολυμπιακός ζορίστηκε αρκετά κόντρα στη Βέροια, ωστόσο κατάφερε να πάρει τη νίκη (2-0) που του επέτρεψε να ξεφύγει με +5 από τον ΠΑΟΚ.

Οι «ερυθρόλευκοι» αγωνίζονταν με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 12’ λόγω αποβολής του Μπαλάφα (για εξύβριση στον διαιτητή), ωστόσο δεν μπορούσαν να βρουν τον τρόπο για να διασπάσουν την άμυνα των γηπεδούχων, οι οποίοι μάλιστα είχαν δοκάρι με κεφαλιά του Μπατιόν (18’) για να πάρουν το προβάδισμα.

Στο 24’ οι φιλοξενούμενοι διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι σε ανατροπή του Ελαμπντελαουί στην περιοχή, με την εικόνα του αγώνα να μην αλλάζει στην επανάληψη, καθώς με εξαίρεση δύο σουτ των Μήτρογλου (48’) και Φορτούνη (57’), η ομάδα του Περέιρα δεν μπορούσε να απειλήσει την εστία της Βέροιας.

Μάλιστα στο 63’ οι γηπεδούχοι έχασαν νέα μεγάλη ευκαιρία για να πάρουν προβάδισμα, με τον Ντουμίτρου να βγαίνει απέναντι στον Μέγιερι, ωστόσο προτίμησε το σουτ αντί την πάσα στον αμαρκάριστο Καλτσά, με αποτέλεσμα ο Ούγγρος πορτιέρο να μπλοκάρει τη μπάλα.

Ο Περέιρα έριξε στο παιχνίδι τους Τσόρι και Χάρα αντί των Αφελάι και Μαζουάκου και στο 71’ ο Ολυμπιακός κατάφερε να πάρει προβάδισμα. Μετά από εξαιρετική πάσα του Φορτούνη, ο Μήτρογλου βρέθηκε απέναντι στον Καντιμοίρη και δεν δυσκολεύτηκε να «γράψει» το 1-0.

Πέντε λεπτά μετά η Βέροια έμεινε με εννέα παίκτες για φάουλ του Μπαρτιόν, ο οποίος χειροκρότησε ειρωνικά για την απόφαση του διαιτητή, με αποτέλεσμα να σημειωθεί ένταση με τον Μανιάτη.

Το τελικό 2-0 διαμόρφωσε στο 87’ ο Ντοσεβί, «κλειδώνοντας» τη νίκη για τον Ολυμπιακό, που ξέφυγε με +5 μια εβδομάδα πριν το ντέρμπι στην Τούμπα.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΒΕΡΟΙΑ

Σχολιασμός

28 σχόλια:

στις 01/02/2015 23:13
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

στις 01/02/2015 23:30
me 9 paiktakia.Den sas xalase

στις 01/02/2015 23:35
Πουστρακια μην χαιρεστε γιατι αυτο το 5 που εχετε τωρα στο τελος στον δικο σας κωλο θα μπει, ο οφη φυσικα στηριζει ΠΑΟΚ

Νοτος βορρας γαμιεται ο πειραιας 4444

στις 01/02/2015 23:39
Re den ftaine Oi gauroi emeis ftaime pou asxoloumaste me auta ta karkinwmata you ellhnikou podosfairou. Prepei amesa na apoxwrwrhsoume h alla na stamathsoume na asxoloumaste me ta karkimwmata ftanei pia re

στις 01/02/2015 23:42
Afou den uparxei eisageleas se auth th xwra na tous mazepsei as kathomaste san malakes na paraponiomaste

στις 02/02/2015 00:01
Γιατί ρε μαλακα lugadriso τι πάθατε πάλι και κλαιτε έγινε κάποια μαλακια παλι. Είστε όλοι καριολια κάθε φορά που νικάει ο Ολυμπιακός κλαιτε και μας πριζετε τα αρχιδια. Ο άλλος ο μαλακας απο πάνω που γράφει είναι ΟΦΗ και ΠΑΟΚ μαζί τέτοιοι μαλακες είστε ασχοληθείτε με την πάρτι σας. Εμείς φταίμε που ο ΠΑΟΚ απο +5 πήγε στο -5 μόνος του ξυπνατε λίγο και πηγαίνετε να κραξετε τους μαλακες τους προέδρους σας. Ο σαββιδης τους κοροϊδεύει τόσο καιρό και αυτοί επειδή ήταν για λίγο πρώτοι χαίρονται σαν μαλακες. Ο Μελισσανίδης ο βλάκας είπε πως δεν θα ανέβουν ποτε χωρίς το γήπεδο και τώρα ανεβαίνει χωρίς τίποτα και εσείς οι μαλακες χαίρεστε. Ο άλλος ο πιγκουίνος εχει βάλει τον βλάκα τον Αναστασίου και σας κοροϊδεύει και εσείς χαίρεστε ξυπνατε λίγο βλάκες εεεεεεεε

στις 02/02/2015 00:09
ΠΕ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ 1 ΖΩΗ ΟΙ ΜΕΓΑ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ?ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΘΑΡΟ ΣΤΟ 23 ΛΕΠΤΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΕΛΑΜΠΝΤΕΛΑΛΟΥΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ 1 ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΟΥ ΜΠΑΡΚΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΡΑΟΥΤ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΡΕ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ?ΕΓΩ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΙΣΤΕ.

στις 02/02/2015 00:12
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΤΡΟΠΑΙΔΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΣΕΙΣ ΣΚΑΤΟ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΙΛΑΣ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ?ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΡΤΕΣ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 1 ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΕ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΑ.ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΛΤΣΑΣ Ο ΜΠΙΝΕΣ.ΚΑΛΤΣΑ ΓΑΜΙΕΤΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΣΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΟΠΑΔΙΛΙΚΙ ΣΟΥ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΑΛΑΟΥΖΟΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΡΕ ΚΟΥΡΑΔΟΚΕΦΤΕ.

στις 02/02/2015 00:15
ΠΑΛΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΟ 23 ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΟΛΟΣΩΣΤΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ?ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΚΑΡΤΕΣ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΣΑΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ?ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΠΑΛΙΟ ΚΛΕΦΤΕΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΠΑΛΙΟ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟΙ ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΙ.ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΥΡΩΔΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΑΛΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΒΛΑΚΕΣ Ε ΒΛΑΚΕΣ?

στις 02/02/2015 00:16
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 2 ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΜΕ 2 ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ?ΣΤΗΝ 2 ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΓΚΡΕΜΟΤΣΑΚΙΣΕ.ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΤΕ.

στις 02/02/2015 00:18
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΡΗΤΙΚΕ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ.ΟΙ ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΜΑΛΑΚΑ ΟΦΑΚΙ.ΕΤΣΙ ΠΑΛΙΟ ΚΟΛΟ ΤΣΑΤΣΟΙ ΝΑ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ Β ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΟΡΟΙΔΑ

στις 02/02/2015 00:41
Ntroph mono exw na pw meta apo auto pou egine k simera

στις 02/02/2015 00:49
Gia mia fatsa pou exei o mitroglou o asxhmomourhs les k to ferane ap tis sofades ton paliopusta ton xontro

στις 02/02/2015 08:29
τη θελετε και ασχοληστε με τον ολυμποακο αεξαξια στης 11-02-15 θα σας φυτεψουμε στο φαληρο.

στις 02/02/2015 10:31
oi gauroi oi polu ilithioi eiste h para poly ilithioi dn eksigite allios afta p lete..san na m les oti o papandreou dn efage lefta ahahahaha kleo

στις 02/02/2015 11:00
ΙΒΑΝ ΓΕΡΑ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΛΕΓΕ Η ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΡΩΣΙΚΗ ΑΠΟΙΚΙΑ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΤΟΥ ΦΥΛΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.

στις 02/02/2015 11:06
ΕΥΚΟΛΟ ΚΟΥΙΖ. ΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΠΑΟΚΤΣΗΣ 30 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΕΙ?

στις 02/02/2015 15:08
wraia nikh mprabo..na xairestai

στις 02/02/2015 15:22
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 02/02/2015 15:29
holevas ?σου εχω και εγω ενα ευκολο...ποιο ειναι το μονο προβλημα που δεν θα εχει ποτε ο Περειρα με τους παικτες του? οτι ποτε κανεις δεν θα ειναι τιμωρημενος απο κοκκινη καρτα...εξυπναδες πετσινοι πρωταθλητες

στις 02/02/2015 15:37
27 κίτρινες ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός σε 20 ματς (πήρε τη νίκη άνευ αγώνος με τη Νίκη Βόλου) στη Super League έχει δει τους παίκτες του να κιτρινίζονται μόλις 27 φορές, ενώ ακόμα δεν έχουν αντικρίσει την κόκκινη κάρτα!

Από την άλλη, η Βέροια που είδε 6 κίτρινες και 2 κόκκινες από τον διαιτητή Ιωαννίδη, ήταν μέχρι χθες η ομάδα με τις λιγότερες κάρτες στο πρωτάθλημα πίσω από τον Ολυμπιακό, δείχνοντας ότι δεν είναι τόσο αντιαθλητική!

71 κάρτες οι αντίπαλοι του...

Αδιαμφισβήτητα αν κρίνουμε από τις κάρτες και τα φάουλ, οι διαιτητές βλέπουν με άλλο μάτι τον Ολυμπιακό και άλλο τον αντίπαλο τους, καθώς το μεγάλο όνομα φαίνεται να έχει την εύνοια των ρέφερι. Ομως, τα νούμερα είναι εξωπραγματικά! Οι 20 αντίπαλοι που έχουν αντιμετωπίσει τους πρωταθλητές έχουν δεχθεί 68 κίτρινες κάρτες και 3 κόκκινες! Δηλαδή 3,5 κάρτες ανά αγώνα

Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ, Αστέρας, Βέροια και Παναιτωλικός την πλήρωσαν!

Ποιες, όμως, είναι οι ομάδες που έχουν δεχτεί τις περισσότερες κάρτες όταν αντιμετώπισαν τον Ολυμπιακό

στις 02/02/2015 15:43
η διαιτησια στην Ελλαδα ειναι χαλια.Αλλες φορες ευνοει μια ομαδα και αλλες την αδικει.Εχθες η κοκκινη του Μπαλαφα ηταν σωστη και βγηκε μονος του και ειπε οτι εβρισε τον διαιτητη.Θελει ελεγχο απο ξενο η διαιτησια, κακως εφυγε ο Νταλας.Οσο γινονται λαθη βρισκουν αφορμη καποιοι να λενε αυτα που θελουν να πιστευουν.

στις 03/02/2015 00:43
Οταν ενα λαθος γινεται επανελημενα υπερ καποιου ... παυει να ειναι λαθος.

Εγω ενα εχω να πω ... ΝΤΡΟΠΗ ΡΕΕΕΕΕ ... ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. Εχετε ομαδα με μπατζετ οσο ολη η υπολοιπη σουπερ λιγκα οπως ειπε και καποιος πιο πανω. Παιξτε μπαλα και παρτε οσα πρωταθληματα θελετε, δεν χρειαζεστε τους διατητες. Δεν ειναι αναγκη να παρετε ολα τα πρωταθληματα με πουστιες. Παρτε τα με την αξια σας και ας χασετε και κανενα ... δεν ειναι και τοσο κακο πια.

στις 03/02/2015 00:43
ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΑΣΧΕΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΓΩΙΣΤ13 ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΗΓΜΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ/ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΟΠΩΣ ΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΕΤΣΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΓΕ?

στις 03/02/2015 00:45
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ Ο ΚΑΛΤΣΑΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ ΟΣΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΑΛΑΚΑ Ε ΑΣΧΕΤΕ ΤΡΙΣΑΘΛΙΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΚΛΟΥΡΑΔΟΚΕΦΤΕ.

στις 03/02/2015 00:46
ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟ 23 ΛΕΠΤΟ ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.

στις 03/02/2015 00:47
ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ Η ΒΕΡΟΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΟ ΑΡΑΟΥΤ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΝΤΟΣΕΒΙ.ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΧΑΡΙΣΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΑΛΙΟ ΜΑΛΑΚΑ

στις 03/02/2015 03:28
gia tin den evgale kana duo kokkines akoma;bravo stous filathlous ths veroias gi auto pou ekanan..exoume aidiasei oloi me sas..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.