Σούπερ Λιγκ: «Διπλό» στην Τούμπα ο Παναιτωλικός!

Σούπερ Λιγκ: «Διπλό» στην Τούμπα ο Παναιτωλικός!



Με τον Άλβες να πετυχαίνει δύο γκολ (7’, 90+4’), ο Παναιτωλικός κέρδισε με 2-1 τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα και έκανε σημαντικό βήμα για την είσοδο του στα πλει-οφ. Ισοφάρισαν προσωρινά στο 73’ με τον Μακ οι γηπεδούχοι, με το τελικό σκορ να δίνει την ευκαιρία στον Ολυμπιακό να ξεφύγει με +5 στην κορυφή.

Νέο έδαφος στη μάχη για τον τίτλο έχασε ο ΠΑΟΚ. Ο «δικέφαλος του Βορρά» γνώρισε ήττα με 2-1 μέσα στην Τούμπα και κινδυνεύει να βρεθεί στο -5 από τον Ολυμπιακό

Και τα δύο γκολ του Παναιτωλικού πέτυχε ο Άλβες, ο οποίος άνοιξε το σκορ με πέναλτι στο 7ο λεπτό, ενώ ο ίδιος «πάγωσε» την Τούμπα στο 90+4’, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα. Ισοφάρισε με τον Μακ στο 74’ ο ΠΑΟΚ, ο οποίος δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει την ανατροπή και το πλήρωσε με ένα δεύτερο γκολ στο φινάλε της αναμέτρησης.

Η ομάδα του Μάκη Χάβου ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο και κατάφερε να πάρει προβάδισμα μόλις στο 7ο λεπτό. Ο Αθανασιάδης ανέτρεψε τον Κούσα στην περιοχή και ο Άλβες δεν έχασε την ευκαιρία να δώσει το προβάδισμα στα «καναρίνια».

Σούπερ Λιγκ: «Διπλό» στην Τούμπα ο Παναιτωλικός!Ο ΠΑΟΚ παρουσίασε πρόβλημα ανάπτυξης, δεν μπορούσε να απειλήσει και θα μπορούσε να δεχτεί ένα δεύτερο τέρμα στο πρώτο μέρος. Στο 10’ ο Ιτάντζ απόκρουσε σωτήρια το σουτ του Καπέλ, ενώ έκανε το ίδιο στο 20’ σε σουτ του Μπεχαράνο.

Η πρώτη ευκαιρία των γηπεδούχων ήρθε στο 27’ με ένα σουτ του Περέιρα που πέρασε άουτ. Ο Παναιτωλικός απείλησε ξανά στο 37’, ωστόσο ο Καπέλ δεν κατάφερε να νικήσει με κεφαλιά τον Ιτάντζ.

Η είσοδος του Μακ στο δεύτερο μέρος βοήθησε τον «δικέφαλο του Βορρά», ο οποίος ανέβασε ρυθμό και στο 56’ έχασε μεγάλη ευκαιρία για την ισοφάριση, με τον Νομπόα (ντεμπούτο) να στέλνει τη μπάλα άουτ με κεφαλιά, παρότι ήταν αφύλαχτος στην περιοχή.

Ωστόσο στο 73’, μετά από εξαιρετική πάσα του νεοαποκτηθέντα μέσου, ο Μακ κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1 με ωραίο πλασέ. Μάλιστα ο Σλοβάκος θα μπορούσε να ολοκληρώσει την ανατροπή στο 74’, όμως δεν κατάφερε να νικήσει για δεύτερη φορά τον Στεφανάκο.

Η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος με εξαίρεση μια κεφαλιά του Βίτορ, δεν κατάφερε να απειλήσει ξανά τον Παναιτωλικό και το πλήρωσε στην τελευταία φάση του αγώνα. Η άμυνα των γηπεδούχων ήταν πολύ ψηλά και ο Άλβες με προσωπική ενέργεια, πέρασε τον Ιτάντζ, διαμορφώνοντας το τελικό 2-1.

Με αυτή τη νίκη ο Παναιτωλικός έφτασε τους 35 βαθμούς και ανέβηκε στην 4η θέση, ενώ ο ΠΑΟΚ έμεινε στους 46 και κινδυνεύει να βρεθεί στο -5 από τον Ολυμπιακό, μια εβδομάδα πριν το μεταξύ τους ντέρμπι στην Τούμπα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.553.505.001.801.701.182.06
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.052.004.751.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

57 σχόλια:

στις 31/01/2015 21:39
ΕΥΡΩΠΗ:ΦΑΠ

ΚΥΠΕΛΛΟ:ΦΑΠ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:ΦΑΠ

ΠΟΣΗ ΠΟΥΤΣΑ ΠΙΑ ΡΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΠΟΣΗ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ!! ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΔΙΠΛΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΚΑΤΩ!!

στις 31/01/2015 21:40
PANAITOLIKARA!! EKANES DIPLARA PAME EUROPA LEAGUE!!!!

στις 31/01/2015 21:41
Poytsa poly mou arese sto 90+4 ponese poly mpougatses

στις 31/01/2015 21:41
o paok den einai katholou statheros ets den pairnei protathlima pote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 31/01/2015 21:42
ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΗΝ ΓΚΕΛΑ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.

στις 31/01/2015 21:42
πρωταθλημα ξανα στον πειραια

στις 31/01/2015 21:42
etsi re panaitolikara pame eurwph ole ole

στις 31/01/2015 21:46
Pali poutsa? Afou phrate ton Noboa kai ton Ricardo mesa apo ta xeria mas! Den borei auth h amyntikara na markarei paixtes tou panaitolikou? (xwris pare3hghsh)

στις 31/01/2015 21:48
dikio exeis file mou alla emeis paizoume me kardia oxi me akrivous paixtes

στις 31/01/2015 21:49
διαγραφή

Tzakonatsis

στις 31/01/2015 20:56:44

Ο ΠΑΟΚ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ! ΣΤΟ 66' ΑΚΟΜΑ 0-1 1/2 ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ !

στις 31/01/2015 21:50
MHTSOTAKHS-2015

στις 31/01/2015 21:15

x1-1 H 1-2 THA TELIOSEI....

Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 1-2

στις 31/01/2015 22:02
ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ . ΒΑΣΙΚΑ ΤΙ ΣΠΙΤΙΑ ΣΕ ΤΖΑΝΤΙΡΙΑ ΖΕΙΤΕ ΖΩΑ , ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

στις 31/01/2015 22:03
ΕΡΧΕΤΕ Η ΠΟΥΤΣΑ 8/2 ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!

στις 31/01/2015 22:03
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ +2 . FUCK YOU

στις 31/01/2015 22:04
Α ΡΕ ΨΩΝΙΑ ΜΠΑΟΚΙΑ, ΤΟΣΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΕΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΛΛΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΟΝΟΙΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

στις 31/01/2015 22:08
re paxare mathe na milas giati i mana soy me boylgaro gamiete kathe mera poystropaido.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 31/01/2015 22:19
POUTSA MPAOKIA KAI AYRIO -5...TASO KLAPSE KIALLO KLAPSARXIDI SOY PONESAN POLY TA GKOL TOY ALVES

στις 31/01/2015 22:25
Συγχαρητήρια στον Παναιτωλικό.Επειδη ήμουν στον αγώνα πράγματι έδειξε μια οργανωμένη ομάδα.Επισης θα ήθελα να πω μπράβο στους γονείς κάποιων φίλων του ολυμπιακού για το ήθος των παιδιών τους.......Όσο για το Βούλγαροι πέρα απο αγεωγραφητος πρέπει να ειναι πολύ τενεκές αυτός που λέει.

στις 31/01/2015 22:33
valouk ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ, ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΕΡΗΜΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΟΝΟ, ΜΑΛΟΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΤΩΝ ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ ΕΙΝΑΙ

στις 31/01/2015 23:07
Εννοώ τους συγκεκριμένους που γράφουν στο site.Ασφαλως θα ήταν λάθος να το γενικευσω .

στις 31/01/2015 23:13
τζιοβανι που το βλεπεις το σπρωξιμο? εδω και 4-5 αγωνες η διατησια μας σφαζει! η μονη ομαδα που δεχεται σπρωξιμο ειναι η δικια σου

στις 31/01/2015 23:13
αλλα φυσικα δεν επαιξε καλα ο παοκ σημερα

στις 31/01/2015 23:14
αλλα και ο γαυρος δεν παιζει πολλες φορες αλλα κερδιζει με την βοηθεια διατησιας στο τελος

στις 31/01/2015 23:15
valouk, γίνεται και μην κρίνεις τους "ολυμπιακούς" γιατί "όλοι" το κάνουν οποιαδήποτε ομάδα και αν είναι.. και φυσικά δεν λέω πως είναι σωστό. Αλλά διαφορετικό είναι κάποιος να πανηγυρίζει για την ομάδα του και άλλο να το κάνει με τρόπους χιδαίους.. και δεν γίνεται μόνο στο σαιτ. αλλά παντού.. πόσο μάλλον στο γήπεδο που υποτίθεται πως πηγαίνεις.. εδώ σκοτώνονται κάποιοι επειδή είναι διαφορετικοί ομάδα τι να λέμε τώρα..

στις 31/01/2015 23:17
τουλαχιστον ο βουλγαρος πιο πανω (συμφωνα με εσας ) δεν γραφει με greeklish και ανορθογραφα

στις 31/01/2015 23:17
απλά οι περισσότεροι Παοκτζήδες τόσο καιρό λέγανε για τον Ολυμπιακό και ότι αυτοί θα πάρουν πρωτάθλημα δεν λέγαμε τίποτα ούτε για διαιτησία ούτε εσείς.. και τώρα που πέσατε και κάνετε γκέλες αρχίσατε.. ΜΠΟΡΕΙ ΟΧΙ ΕΣΥ! αλλά οι άλλοι ΝΑΙ.. οπότε παίρνει όλους οι μπάλα.

στις 31/01/2015 23:31
η*μπάλα. Και δεν θεωρώ πως δεν υπάρχουν πουστράκια Ολυμπιακοί.. όπως φυσικά και Παοκτζήδες όπως και γενικά οποιεςδήποτε ομάδες.. άλλο να αγαπάς την ομάδα σου και να πηγαίνεις στα γήπεδα και άλλο να πηγαίνεις στα γήπεδα για να πλακώνεσαι επειδή είσαι ΑΔΕΛΦΗ. Γιάτι τέτοια άτομα έτσι είναι.

στις 31/01/2015 23:32
δεν πειράζει η βεροιαρα αύριο άσσο και θα κοπεί ο αέρας τους :p

στις 31/01/2015 23:41
eseis oi olimpilagoi den mporeitai na milate gia ton paok giati mesa sto tigani sas tin fagate gia ta kala kai oso gia to "sproksimo' an emas mas sproxnoun esas ti sas kanoun?

στις 01/02/2015 00:10
valouk=korufi!

στις 01/02/2015 00:12
xaxaxaxaxa Kala pou kanate metagrafes protathlimatos re alaniaaaaa ..! genale kai oi petres.. MAS PLIROSE I PANAITOLIKARA KOUFALES xaxaoxaoxoaxoaxo

στις 01/02/2015 00:17
Bgalane glwssa ta karkinwmata tou ellhnikou podosfairou oi gauroi hahah. De. Tha erthei o septembrhs re kolozwa tha ta poume

στις 01/02/2015 01:17
Lucredia ΕΣΥ που λες για καρκινώματα .φανταζομαι ένα παιδάκι 15ετων πρέπει να σαι .πρεπει να σταματήσουν να σε Βαράνε είτε στο σχολείο είτε γενικότερα... Και κάνε υπομονή πιο Σεπτεμβρη τωρα στο κύπελλο θα έχει φάπα ..υπομονή!!!μιας και ο ΠΑΟΚ τωρα βλέπει να αποχαιρετα και το πρωτάθλημα βλέπω την άλλη Κυριακή μόνο μπάλα δεν θα παιχτεί στην τούμπα...

στις 01/02/2015 01:18
PALI POUTSA H DIKEFALH KOTA,ANTE KLAPSTE TWRA OTI ADIKITHIKATE PALI.... ME GHPEDO EKKLHSIA PERIMENONTAS NA PATE MONO OTAN ERTHOU ATHINAIKES OAMDES GIA NA VGALETE TO KOMPLEKS SAS KAI O GAVROS DN PATE POUTHENA, XESTES

στις 01/02/2015 01:40
VAZELE GIA TON POUTSO ENTELOS EISAI ANTI NA KOITAKSEIS TA XALIA SOU MILAS GIA EMAS 0-1 SE VIASE I KSANTHI MESA STIN EDRA SOU ME DIAITISIA 50-50 EMEIS APO TIN ARXI EIXAME TON DIAITITI ME TO MEROS TOU PANAITOLIKOU EDOSE ENA PENALTY POU DEN ITAN STO 5' LEPTO TOU AGONA DEN GINONTAI AUTA MIN MILISO GIA TO OFFSIDE TOU DEUTEROU IMIXRONOU POU DEN ITAN FISIKA TERASTIO GIOTOBALO TI EVLEPES AFRICA CUP KAI DEN PARAKOLOUTHISES KATHOLOU TO GIPEDO ITAN MISOGEMATO PAROLO POU EVREXE EXEIS BERDEPSEI TIN ALITHEIA ME TA KOMPLEX ABALOI KOITAKSTE NA MIN XASETE TORA APO TON PLATANIA KAI GELANE PALI MAZI SAS OLOI...

στις 01/02/2015 01:46
GENALE KAI OI PETRES LEEI O ALLOS XAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA OI METAGRAFES POU EKANA EDOSAN TIN PASA STON MAK GIA NA VALEI GOAL KAI I ALLI METAGRAFI BIKE STO DEUTERO IMIXRONO OPOTE DEN PROLAVE NA DEIKSEI POLLA OUTE TA VASIKA DEN KSEREIS KOLOPSARO TA PALTA POU SAS PIRE O PROEDROS THELO NA DO AURIO TI THA KANOUN EXOUN NA PAIKSOUN VASIKOI GIA MINES XAXAXAXAXAXAXAXA KSODEUTIKE PALI...O ALLOS LEEI APOXAIRETA TO PROTATHLIMA XAXAXAXAXAXAXA ESEIS STO +7 EISASTAN KAI MAS PERASETE DEN BOROUME TORA NA KANOUME TO IDIO ENO SAS EXOUME STIN EDRA MAS???TO MONO EUKOLO EINAI GIA EMAS AN FERETE TORA ENA X ME VEROIA I ATROMITO KAI TO GAMISI TIS KIRIAKIS EINAI SIGOURO SAS EXOUME PERASEI AFOU STIN ISOVATHMIA META TON VIASMO STO KOTETSI SAS PAIRNAME EMEIS!!!

στις 01/02/2015 02:09
Sas perimenoume toumpa poustogauroi sto mpurdelo sas sas gamisame

στις 01/02/2015 02:15
re nevermore antikeimenika twra ok? pisteveis oti pio logiko einai na kanei gkeles o olympiakos h o paok? sas exoun glentisei ola ta xwria ths elladas.Kai na xasw sthn toumpa pali 1os eimai. Kai nai yparxei spro3imo alla kai se osfp kai se paok. Mono des ta paixnidia p epe3es prin se perasw.(eidika auto me paniwnio).Opws loipon paradexomai oti me esprw3an p.x sthn tripolh etsi pes to kai esy kai oloi oi alloi paoktsides.

στις 01/02/2015 02:51
ante kai apo aurio +5 kala einai ..

στις 01/02/2015 04:11
edgehead7 milas gia xoria eno den boreses oute esi na ta kerdiseis 1-1 eixes ferei stin edra tou se antithesi me emena pou kerdisa mesa ekei tora an eixa diaitisia 50-50 pali tha nikousa kai as min epaiza se 1 imixrono kala emeis kanoume perissoteres gkeles logo diaitisias posa xronia exoun na dosoun stous antipalous sas mesa stin edra penalty sto proto 10lepto???emeis sas glentisame mesa stin edra sas apoliti kseftila diladi kati perissotero den boroume na kanoume kai les gia emas xaxaxaxaxaxaxaxa ti antikeimenika den ginetai na to do sovara an fereis isopalia me veroia i atromito ego tha eimai 1os se emas pou to eides to sproksimo tis diaitisias me ton panionio penalty pou den itan tous edose kala tha itan an sas eunoouse i diaitisia mono me ton astera tora tha eimastan brosta exeis parei polla perissotera penalty xoris na se exei diskolepsei fisika i diaitisia as einai kala i paragka o allos apo tis metagrafes to pige sto +5 epeidi den exei ti na pei xaxaxaxaxaxaxa to protathlima p

στις 01/02/2015 04:12
pantos tora apokta perissotero endiaferon!!!

στις 01/02/2015 07:38
εφυγαν οοι τη κετε παοηαηια τον ολυμπιαηο δεν το πιανη κανενας ο παο εφυγε και τωρα σε 11 ημερες ελατε στο φαληρο ολοι γαυβροι κα διαλησουμε την αεκσε 11 ημερες οι γιορτη καλο μηνα στους γαυβρους.

στις 01/02/2015 09:56
πουτσα αιτωλιτικη ερχεται και η πειρεωτικη. Α! nevermore πηγαινε παιξε κανα πιγκ πογκ γιατι αν αυτο δεν ηταν πεναλτυ να μου τα κοψουν ρε μαλακα.Μη σας φταινε οι διαιτητες.ομαδα δεν εχετε.το ματς ηταν δικαιο απο πλευρας διαιτητη.

στις 01/02/2015 10:51
Λοιπον να πουμε αληθειες...! ο ρεφερι ηταν λιγο στραβος πολλες κιτρινες διχως να υπαρχουν, κ για μενα πεναλτι υπαρχει! Ας αφησουμε το ρεφερι........! η ομαδα ειναι σε ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ δεν βλεπεται.....! Φετος ειχαμε ευκαιρια με τον ΚΑΚΟ ολυμπιακο.... αλλα λιγο οι σιγουρα λαθος κινησεις καλοκαιριου που περιμεναμε να ερθει ιανουαριος να παρουμε παικτες... λιγο τα κολληματα του αγγελου με μαντουρο χουσεν και οτι σαπιοκαραβο υπαρχει μας εχουν φερει στο -5! οταν δε μπορεις να κερδισεις ξανθη πλατανια γιαννενα... δε μπορεις να απαιτεις πρωταθλημα!!! σε αυτη τη χωρα και μιλαω για τον σαλπι..... βριζουμε αυτους που εχουν προσφερει στο συλλογο... με κατεβασμενο κεφαλι να δουλεουν διχως ΟΥΔΕΠΟΤΕ να εχουν προκαλεσει..! ΔΙΧΩΣ ΟΥΔΕΠΟΤΕ να εχει πεσει σε πειθαρχικο παραπτωμα διχως ποτε να γκριναζει ας βγει αλλαγη διχως ποτε να μην δειχνει την δυσαρεσκεια του που μενει στο παγκο... να ειναι στα 35 και να το βλεπεις παθος 25 αρι να τρεχει σαν 25 αρις....! και να το βριζουμε....... ενω τους τατουατζηδες τις

στις 01/02/2015 10:51
ενω τους τατουατζηδες τις ανταβιες τα ινσταγραμ φωτο και πρασινες πεταλουδες τους καναμε Θεους διχως να ξερουν τη σχημα εχει η μπαλα....! αυτο λεγεται ΚΟΜΠΛΕΞ και δυστηχως με τετιου ειδους κινησης οπως στο βρισιμο στο σαλπι αυτο δειχνουμε!! Ηταν κανενας καλος χθες κ ομως ο σαλπι τα ακουσε, αυτος που εχει προσφερι τα ποιο πολλα στο συλλογο του ΠΑΟΚ!

στις 01/02/2015 11:53
ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΜΑΣ,ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ,ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟ............

στις 01/02/2015 13:41
TO GHPEDO SOU ITAN ADEIO,MONO STOSU ORGANOMENOUS EIXES TIN MISH KERDIDA GEMATH KAI OLO TO ALLO ADEIO,PLAKA MAS KANEIS? MILATE GIA EDRES ALLA OUTE TO MISO DN GEMIZETAI TRAVA DES MESO ORO EISHTHRIWN MIN EISAI TOSO PROVATO OSO GIA TO PENALTI POU LES EISAI TOSO POUSTARA POU KSEREIS OTI AN ITAN UPER SOU TETOIO PENALTI KAI DEN STO DINANE THA GRINIAZES GAI TO ANTITHETO ,O MALAKAS O KLAOUS KANEI TAKLIN APO PISW TON ANATREPEI KANONIKA KAI TWRA TI MAS LES? ALLA TETOIOS POUSTHS EISAI KAI H DIAFORA MAS EINAI OTI EGW VLEPW TA XALIA M KAI POSH KOROIDIA TRWW APO ALAFOUZO KAI THYRA 13 MAZI POU MOU POULANE TRELA GIA TON GAVRO ENW O MONOS POU FTAIEI EIMASTE EMEIS DN EIMAI APO KLEISMENOS APO EVROPI ME MHDEN NIKES APO KUPELO MESA STIN EDRA M OPWS LES KAI STO -8 APO TON XEIROTERO OLUMPIAKO TIS 10ETIAS EPEIDI ADIKOUME,EGW TO SANO AUTO DN TO MASAW,THELW NA XW OMADA NA TO PARW STA ISA KAI OXI ME TIN AVANTA POU EXEIS ESU FETOS KAI TO XANEIS. EGW TON POUSTOGAVRO PALIA TON EPERNA STA ISA TIN TELEUTAIA 20ETIA 3-4

στις 01/02/2015 15:21
Oi gaurines kanoun kalo krevati exo parei arketes kai ksero eidika manes

στις 01/02/2015 17:17
XAXAXAXAXAXAXAXA POS TO KSEREIS ESI PERIPTOSARA OTI ITAN ADEIO STA EPISIMA ISOUN MESA I EKANE ENAN KIKLO I CAMERA OLO TO GIPEDO???MISOADEIO ITAN TO GIPEDO EPEIDI O KAIROS ITAN XALIA EVREXE KAI TIN ALLI EVDOMADA PAIZOUME ME GAYRO OPOTE EINAI LOGIKO NA MIN EXEI POLI KOSMO...EMEIS KOVOUME 10.000 EISITIRIA AKOMA KAI SE AGONES POU DEN EINAI DERBY ESEIS ENO EISTE PERISSOTEROI DEN BOREITE NA GEMISETE OUTE TIN LEOFORO TI NA LEME TORA ANTI NA KOITAS TA XALIA SOU MILAS GIA ALLI OMADA EISAI ME LIGA LOGIA KLASIKI PERIPTOSI GIOTOBALOU...OUTE POS GRAFETE TO PENALTY DEN KSEREIS POUTANA STIN PSIXI EMENA STO PROTO 10LEPTO DEN ME EXOUN DOSEI POTE TETOIO PENALTY AFOU DEN ITAN KAI OI DIO PESANE KATO LOGO TOU OTI PERASE I BALA APO BROSTA TOUS GLISTROUSE KAI TO GIPEDO ASXETE OUTE POIOS EINAI O DIAITITIS DEN KSEREIS DES KSANA TON AGONA KIPELLOU PANAXAIKI-GAYROS BAS KAI MATHEIS TA VASIKA...

στις 01/02/2015 17:25
TI VLEPEIS ESI XAXAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA MIA ZOI GIA TON POUTSO THA EISAI POS VLEPEIS TA XALIA ENO DEN ANAFERTHIKES KATHOLOU STO GAMISI TIS XANTHIS ME DIAITISIA 50-50???ENNOEITAI OTI EISAI KOROIDO AFOU ME KANALARXI PROEDRO DEN GINETAI NA PAS BROSTA DEN EXEI IDEA APO BALA KAI FISIKA DEN EXEIS ADIKITHEI TOSO OSO EGO XEIROTEROS O GAYROS ITAN TO 2010 OTAN TO NIKISA 2 FORES STIN EDRA TOU KAI PIRES PROTATHLIMA ESI MIN BERDEUESAI TOSO EUKOLA...STA ISA DEN BOREIS NA PAREIS PROTATHLIMA XORIS PARAGKA APO PISO DEN GINETAI SE AFISE 2 FORES GIA NA MIN KANEI BAM OTI EINAI STIMENO TO PROTATHLIMA 17 STA 17 THA ITAN TRELO...TI KANOUN SE EMENA AVANTA XAXAXAXAXAXAXAXAXA TI LES PALI RE ANAPIRE SE KATHE AGONA APO TO MATCH ME TON GAYRO FTINO AIMA GIA NA NIKISO LOGO DIAITISIAS KIRIOS APO TIN ARXI SFIRIZEI IPER TIS ALLIS OMADAS KAI MOLIS TROME TO GOAL APO DORIFORO TOU GAYROU KLEINONTAI PISO KAI PAIZOUN ME ANTEPITHESEIS AFOU OI ENTOLES TOUS EINAI AUTES EGO KAI ME DIAITISIA IPER TOU GAYROU TON EXO MESA STI

στις 01/02/2015 17:34
KAMARIZA KAI EGO AN EIXA MIA PARAGKA APO PISO DEN THA ME EPIANE KANENAS AFOU DEN KSEREIS ORTHOGRAFIA GIATI GRAFEIS STA ELLINIKA???TORA ERXETAI DEUTEROS VIASMOS THEMA XRONOU EINAI NA MAS PROSKINISETE GIA ALLI MIA FORA ORIONA NA PAS STON OFTHALMIATRO PREPEI EDO DEN DINETAI STO PROTO 5LEPTO KITRINI KARTA STON PAIXTI GIATI EINAI ARXI POSO MALLON PENALTY AKOMI KAI AN ITAN MATHE TA VASIKA ASXETE I DIAITISIA MAS EKOPSE TA PODIA APO TIN ARXI PERIMENAME OTI THA KANEI KAI ALLES POUSTIES ALLA POU NA TO KATALAVEIS ESI KOLOPSARO GIATI DEN APANTISES POSO KAIRO EXOUN NA DOSOUN STOUS ANTIPALOUS SAS PENALTY MESA STIN EDRA SAS STO PROTO 10LEPTO???

στις 01/02/2015 18:02
osoi poutanas gioi grafoun me kefalaia apla den diavazontai :)

στις 01/02/2015 18:39
STA @@ MOU AN DEN BOREIS NA TA DIAVASEIS ALLAKSE TO NAME APO EKPLIKSAKIAS SE PSIXAKIAS TAIRIAZEI PERISSOTERO XAXAXAXAXAXA POUSTRAKI DIAVAZE TA MISA ESI AFOU DEN BOREIS TA KEFALAIA...

στις 01/02/2015 20:06
paok kai esu mporeis gia prwtathlima xaxaxaxaxxaaxaxxaxaxaxaxxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 01/02/2015 21:52
ONTOS KAI EMEIS BOROUME XORIS TIN VOITHEIA TIS PARAGKAS XAXAXAXAXAXAXAXAXA TI ALLO THA DO KOKKINI KARTA STO 12' APLA TRAGIKO...

στις 02/02/2015 04:22
file ena tha sou pw mia zwi tha vlepeis tin plati ,mou oti kai na ginei!!!!!!

στις 02/02/2015 20:42
DILADI PARADEXESAI OTI IPARXEI PARAGKA XAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA MIA ZOI THA EISAI APO KATO MOU AKOMA KAI FAPES MESA STIN EDRA SOU THA TROS SINEXEIA BAS KAI KATALAVEIS POIOS EXEI TIN KALITERI OMADA STIN ELLADA LOGO PARAGKAS ISOS PAREIS TO PROTATHLIMA ALLA DEN THA EXEI AKSIA ETSI...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.