Και επίσημα στον Λεβαδειακό ο Πουλίδο

Και επίσημα στον Λεβαδειακό ο Πουλίδο

Αφορά τον αγώνα ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ


Την απόκτηση του Άλαν Πουλίδο μέχρι το καλοκαίρι του 2016 ανακοίνωσε και επίσημα ο Λεβαδειακός.

Μετά από 8 μήνες, ο Άλαν Πουλίδο βρέθηκε τελικά στην Ελλάδα, ωστόσο δεν θα αγωνιστεί με τη φανέλα του Ολυμπιακού. Ο Μεξικανός ταξίδεψε το πρωί στην Λιβαδειά και υπέγραψε συμβόλαιο με τον Λεβαδειακό, ο οποίος ανακοίνωσε την απόκτηση του.

Σύμφωνα με την ΠΑΕ, το συμβόλαιο έχει διάρκεια μέχρι το καλοκαίρι του 2016 και ο διεθνής Μεξικανός επιθετικός θα ενισχύσει τους Βοιωτούς στην προσπάθεια παραμονής τους στην Σούπερ Λιγκ.

Η ανακοίνωση: Η ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Alan Pulido.
O Μεξικανός διεθνής επιθετικός βρέθηκε σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της ΠΑΕ και συμφώνησε να αγωνίζεται με τη φανέλα του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ έως τις 30/6/2016.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.953.303.201.901.601.231.211.62
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.501.903.601.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.753.5020.00

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 30/01/2015 00:16
KLAIWWW

στις 30/01/2015 00:21
Κοιτα που κατεληξε τελικα, τυχαιο οταν λενε πολλοι " λεβαδειακος παραρτημα του γαυρου?" και βγαινουνε σε σχολια οι τουρκοι και λνε οτι ειμαστε παραρτημα του κεφτε, γελαμε μαζι σας κομπλεξαρες ενωσιτολαγουδινες

στις 30/01/2015 00:21
σοβαρά τώρα? αυτός δεν ήταν να πήγαινε στον Ολυμπιακό? και είχε γίνει φασαρία επειδή δεν του έδιναν εκεί το χαρτί? και τώρα πάει στο Λεβαδειακό?

στις 30/01/2015 01:09
einai aplo!!!!! o marinakhs fylakh kai telos kalokairioy o poylido sto mexiko!!!! h mhpws kanw lathos??? re pws ta fernei h zwh!!! MARINAKH OLA EDW PLHRWNONTE!!!!

στις 30/01/2015 01:09
xaxaxaxaaxxaxa

στις 30/01/2015 01:10
SIGA SIGA ENA ENA PARARTHMMA STA TSAKIDIA!!!! BLEPE PROSWXWS!!!!

στις 30/01/2015 02:09
Ο ελευθερόπουλος τερματοφύλακας του Ολυμπιακού προπονητής του Πναιωνίου με τον Ιμπαγάσα επίθεση επίσης μεταγραφή απο Ολυμπιακό, Ο ολαιτάν στον εργοτέλη "δανεικός" Ο μήτρογλου πριν καιρό στον Ατρόμητο και σήμερα είναι ακόμα ο Τάτος. ΕΜΕΤΟΣ ΓΑΥΡΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ

στις 30/01/2015 02:57
vre vodia san daneikos tha einai apo ton gauro...akoma na to katalavetai..poutana tou gaurou h livadia...kompoth tha fas poutsa tou xronou...den milaw gia olous...makari na doume teliko..aek-hraklh...tou xronou tha einai kai gamw ta prwtathlimata..

στις 30/01/2015 17:18
αυτον εδω ηθελε ο ολυμπιακος; δηλαδη ο λεβαδιακος ειναι καλυτερη ομαδα; η αυτος ειναι αμπαλος;

στις 30/01/2015 17:18
μαλλον ειναι παρταλι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.