Ο Αρντά πέταξε το παπούτσι του στον επόπτη! (video)

Ο Αρντά πέταξε το παπούτσι του στον επόπτη! (video)



Ένα απίστευτο στιγμιότυπο έλαβε χώρα στο παιχνίδι της Ατλέτικο με την Μπαρτσελόνα για τους «8» του Κυπέλλου, με τον Αρντά Τουράν να πετάει εκνευρισμένος το παπούτσι του στον επόπτη για ένα φάουλ που δεν του καταλογίστηκε!

Έξω φρενών έγινε ο Αρντά Τουράν στο παιχνίδι της Ατλέτικο με την Μπαρτσελόνα για ένα φάουλ που δεν του καταλογίστηκε στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους. Ο Τούρκος μέσος βγήκε εκτός εαυτού και πέταξε το παπούτσι του στον επόπτη!

Το πιο απίστευτο είναι ότι ο διαιτητής δεν απέβαλε τον ποδοσφαιριστή της Ατλέτικο, η οποία θα έμενε με 9 παίκτες, καθώς ο Γκάμπι αποβλήθηκε στην ανάπαυλα για επεισόδια στη φυσούνα!



Μάλιστα ο επόπτης ήταν πρωταγωνιστής σε ακόμα ένα τρομερό στιγμιότυπο, καθώς στο πρώτο μέρος χτύπησε άθελα του με το σημαιάκι τον Τζόρντι Άλμπα!





Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΪΜΠΑΡ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X12
5.003.751.502.001.552.141.15
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.151.951.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 28/01/2015 23:27
Ston diaithth to Petaxe H Se anthrwpo re? Aa re koufales

στις 28/01/2015 23:31
Δεν βλέπω το ματς ωστόσο αν παρατηρήσετε στο βίντεο την ώρα που πετά το παπούτσι φοράει ήδη παπούτσια, προφανώς είχε κάποιο θέμα και ζήτησε άλλο και του έστειλαν από τον πάγκο, όσον αφορά το σημάδι δεν νομίζω να σημαδεύει τον επόπτη αλλά η οπτική γωνία του βίντεο το κάνει να φαίνεται.

Παίζει λίγο ψιλομοντάζ στο βιντεάκι, μπορεί να κάνω και λάθος όμως διότι δεν βλέπω Live το ματς και.

στις 28/01/2015 23:32
έχω χάσει την ζωντανή στιγμή του περιστατικού.

στις 28/01/2015 23:39
axaxa are ardan

στις 28/01/2015 23:55
ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΑΝ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ. ΧΧΑΧΑ ΘΕΟΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

στις 28/01/2015 23:55
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ...ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ

στις 29/01/2015 00:29
χαχαχα μα το θεο δεν εχω ξαναδει να γινεται κατι τετοιο και οταν το ειδα live εκλαψα,πραγματικα δεν το εκανε αυτο το πραγμα χαχαχαχαχ

στις 29/01/2015 01:12
Ksilo sth brwmikh omada ths fifa

στις 29/01/2015 07:36
καταντια,..για ατλετικο

στις 29/01/2015 10:49
ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ.

στις 29/01/2015 13:06
το πεταξε στον εποπτι,γιατι δεν εδωσε φαουλ υπερ του,το εβλεπα live,γενηκως ηταν μια κακη διαιτησια με πολλα νευρα και καρτες,το εχασε το παιχιδι ο ρεφερι απο το 20 λεπτο!

στις 29/01/2015 13:34
τι εγινε εκει

στις 29/01/2015 13:34
της τρελης

στις 29/01/2015 14:33
Ma na diamartyrontai oi madrilenoi(kokkinoi kai leukoi) gia diaithsia einai geloio.Kathara goal ths Barca akyrothike.Penalty gia thn atletico pou htan ektos perioxhs dothike.Apla se mia fash zhthse penalty h atletico epeidh kontrare h mpala sto xeri to alba(akousio alla tespa)all den dothike.Sthn antepithesi vazei h barca to 2-2.Metat to 2-3 ston dromo pros ta apodythria o Gabi phg na deirei ton Neymar kai phre kokkinh.Meta oloi sthn atletcio htan ekneyrismenoi kai se mia fash pou paizei na ekanan foul ston Turan den dothike kai tou vgike ligo to papoutsi apo to markarisam.Autos neuriase kai sthn synexeia to petakse ston voitho.Phre apla kitrinh eno eprepe kokkinh.Sto 85 phre kai deuterh kokkinh h atletico,deuterh kitrinh dhladh, epeidh o Mario Suarez xthphse me thn tap to Messi.Den diamartyrithike kan kai efyuge gia ta apodythria.

Auta ta liga eginan.

στις 29/01/2015 16:05
Ρε παιδια τιλετε θα μας τρελανετε για πιο λογο να πταξει το παππουτσι στο αλλον απο πισω και αφυ καταλατην μαλακια π εκανε το ζηταγε πισω το παππουτσι για πια αλλαγη παπποτσιου μιλατε? . Αποβολκα καπια μεγαλητερη τιμωρια ισως. Η διαιτησια κακιστη δν δοθηκε πεναλτυ στη ατλετικο στο χερι απ το σουτ του γκριεζμαν . Αλλα τα υπολοιπα ειναι υερ της μπαρτσελονα οι παιχτες της αλετικο ολο χτυπουσαν εππρεπε να ειχε δωθει νωριτε δευτερη κοκκινη καρτα . Ο νευμαρ ολο γελουσε ειρωνικ αλλα δν συμπερφερεσαι ετσι . Απλα δν δινεις σιμασια

στις 29/01/2015 17:32
καλα τον εκανε

στις 30/01/2015 02:04
ela twra poutso omada h atletiko otan dn mporei arxizei kai dernei?? mpala h 3hlo hr8e na pai3ei??

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.