Πήγε να… πνίξει τον Μάουρι ο Μεξές! (video)

Πήγε να… πνίξει τον Μάουρι ο Μεξές! (video)



Με βαριά τιμωρία αναμένεται να τιμωρηθεί ο Φιλίπ Μεξές, καθώς ο Γάλλος αμυντικός έχασε την ψυχραιμία του στο φινάλε του αγώνα της Μίλαν με την Λάτσιο, πιάνοντας τον Μάουρι από τον λαιμό ενώ στη συνέχεια του έκανε και κεφαλοκλείδωμα!

Μια σκληρή μονομαχία του Μάουρι με τον Μεξές στις καθυστερήσεις του αγώνα της Λάτσιο με την Μίλαν έκανε τον Γάλλο αμυντικό των «ροσονέρι» να χάσει τελείως τη ψυχραιμία του.

Συγκριμένα ο 32χρονος έπιασε από τον λαιμό τον αρχηγό της Λάτσιο ενώ στη συνέχεια του έκανε κεφαλοκλείδωμα.

Μάλιστα χρειάστηκε η παρέμβαση του Μοντολίβο και του Μπίλια προκειμένου ο Μάουρι να απομακρυνθεί από τον Μεξές, ο οποίος αναμένεται να τιμωρηθεί για αρκετές αγωνιστικές για την ενέργεια του.

Οι εικόνες μιλούν από μόνες τους…







Ομάδες που αφορά: ΛΑΤΣΙΟ, ΜΙΛΑΝ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 25/01/2015 00:35
Οκ, αλλά για να φτάσει σε τέτοιο σημείο ο άλλος.. λογικά κάτι θα του είπε? κάτι θα του έκανε? δεν είναι όλοι τρελοί να πιάνονται έτσι και να ρίχνουν ξύλο

στις 25/01/2015 00:38
Πάντα αληταράς ήταν ο Μεξές, δεν βάζει ποτέ μυαλό, έφαγε το 3μπαλο και ησύχασε

στις 25/01/2015 00:39
εγώ προσωπικά για να κάνω κάτι παρόμοιο πρέπει ο άλλος να με προκαλέσει.. δεν χαρίζομαι αλλά ούτε θα πλακώνομαι έτσι για τα μάτια του κόσμου.

στις 25/01/2015 00:49
+7 καθυστερήσεις τόσο πολύ πήγε.... βλάκας εδώ η Μεξές... πρέπει να μάθει να συγρατεί τα νεύρα του. Σίγουρα θα φάει βαριά καμπάνα....

στις 25/01/2015 00:57
Παλιά η Μίλαν είχε παίκτες με ήθος Νέστα, Μαλντίνι και άλλους πολλούς πλέον με τους ψυχάκηδες που έχει Μεξές ή πέρσι Μπαλοτέλι όχι κούπα δεν θα δουν αλλά θα λένε και ευχαριστώ που βρίσκονται στη 10η θέση.

στις 25/01/2015 01:06
tzakonatsis tou pe oti oso nixtonei i poutsa megalonei ... epese poli papari ..!

στις 25/01/2015 01:07
χαχαχα έτσι

στις 25/01/2015 02:45
μεξες κατσε να σκουπιζεις το παγκο 6-7 αγωνιστικες τωρα συν το προστιμο για να μαθεις οτι οι βλαχομαγκιες πληρωνονται

στις 25/01/2015 04:59
Καλα ρε Μεξες .... για κουνελι τον περασες και πηγες να τον πνιξεις ??/ χαχαχαχαχ

στις 25/01/2015 10:42
Απτο βιντεο δν φαινεται να λεει κατι ο αμαουρι. Ισως ακριβως επειδη δν του εδωσε σημασια εκνευριστηκε περισσοτερο ο μεξες. Ωραιος ο αμαουρι επαγγελματιας

στις 25/01/2015 10:58
Ο Αμάουρι παίζει στο Τορίνο φίλε μου, αυτός εδώ είναι ο Μάουρι.

στις 25/01/2015 11:32
μουνοπανο μεξες εισαι μεγαλο αρχιδι

στις 25/01/2015 11:33
θα φας τωρα 5-7 αγωνιστικες και αντε γεια

στις 25/01/2015 11:51
https://www.youtube.com/watch?v=11ZeHLeE0oI deite ton logo !

στις 25/01/2015 13:09
που ηταν ο Cana να του ριξει κανα μπουκετιδι ;;

στις 25/01/2015 13:09
chris_doukas13 μπερδεψες την βουρτσα με την πουτσα..

στις 25/01/2015 14:14
sto kalo kai na mas grafei o mexez !!!!

στις 25/01/2015 14:14
to kalokairi ston gavro

στις 25/01/2015 17:01
βασικα τα πραγματα ειναι πολυ απλα για οποιον ειδε το ματς.και για να μην τα πολυλογω..0.51 https://www.youtube.com/watch?v=F9CY353hVmc τωρα αν δεν παιξει απλα αντιγραψτε το και δειτε

στις 26/01/2015 21:53
pali kala pou o amaouri einai wraios

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.