Ζήτησε συγνώμη για την κλωτσιά ο Ρονάλντο

Ζήτησε συγνώμη για την κλωτσιά ο Ρονάλντο



Ο Κριστιάνο Ρονάλντο αποβλήθηκε στην αναμέτρησης της Ρεάλ με την Κόρντοβα για χτύπημα στον Εντιμάρ και ο ίδιος έσπευσε να ζητήσει συγνώμη στον Βραζιλιάνο για την ενέργεια του.

Την απόφαση να ζητήσει συγγνώμη για το χτύπημα του στον Εντιμάρ πήρε ο Ρονάλντο λίγο μετά το παιχνίδι της Ρεάλ με την Κόρδοβα, όπου η Ρεάλ πήρε τη νίκη με 2-1 στο 89’.

Ο Πορτογάλος άσος αποβλήθηκε στο 82’ για κλωτσιά που έριξε εκτός φάσης στον πρώην παίκτης της Ξάνθης, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως πριν την αποβολή του, η τηλεοπτική κάμερα τον έπιασε να χτυπάει στο πρόσωπο τον Χοσέ Κρέσπο.

«Ζητάω συγνώμη από όλους και ιδιαίτερα από τον Εντιμάρ για την απερίσκεπτη ενέργειά μου στο σημερινό παιχνίδι», έγραψε στο twitter ο Ρονάλντο.






Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΚΟΡΔΟΒΑ

Σχολιασμός

29 σχόλια:

στις 24/01/2015 23:25
poustopaido

στις 24/01/2015 23:31
Μπράβο του

στις 24/01/2015 23:35
Exei neural twra pou h prwhn you filaei ton the rock .. 5 meres peasane to nomizes re Rinaldo oti use antikatastatos? Hhaha pswnio xwris logo

στις 24/01/2015 23:37
Neura # perasane # ronaldo #

στις 24/01/2015 23:55
nai mono pou lucadisio o ronaldo ta eftiakse me alli blaka

στις 24/01/2015 23:55
kai me tin alli teriazoun pio poli pisteuo

στις 24/01/2015 23:56
Lucia Villalon λεγετε.

στις 25/01/2015 00:27
εχει δικιο ο lucadirisio εχει νευρα ο ροναλντο επειδη η ιρινα γαμιεται με τον dwayne johnshon

στις 25/01/2015 00:28
Se mia mera haha. Ine polla ta lefta arh

στις 25/01/2015 00:29
Ennow gia thn gkomena pou brhke o ronaldo

στις 25/01/2015 00:49
o klapsas den mporese na scorari smr kai ton piraxe

στις 25/01/2015 01:29
xaxaxaxa eipe signomi omos o moulos.. dn paei na pidiete kai me to rooney sti poutsa mou pragmatika .. ta lefta tou na mas dosei kai tha ta vroume ta upolipa.. thelo ena miniatiko tou tpt allo

στις 25/01/2015 01:49
γιατί τον κτύπησε; μήπως του έσκισε το καλτσόν; γι'αυτό δεν πρόκειται ποτέ να γίνει μεγάλος παίκτης!! τσουτσέκι μια ζωή!!!!

στις 25/01/2015 02:57
ΕΙΣΤΕ ΑΧΡΗΣΤΕΣ!!!!!!...ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ!

στις 25/01/2015 03:12
ΈΧΕΙ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΗΣΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Η ΛΟΥΓΚΡΑ ΜΕ ΤΟ STRING ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΣΣΙ Η ΑΔΕΛΦΗ.

στις 25/01/2015 03:13
Η ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΑΑΑΑΑ!!!

στις 25/01/2015 04:57
Eπρεπε να του χωσει και ο αλλος κανα μπουκετο για να αρχισει να κλαιει υστερα !!!

στις 25/01/2015 05:42
ρε παιδια ενα 5Χ5 παιζουμε και πλακονωμαστε,και αυτοι ανθρωποι ειναι,κποια στιγμη στα 500 παιχνιδα π εχει παιξει εχασε την ψυχραιμια του!!σιγα ρε μαγκες ολοι σας κατευθειαν να το παιξετε ανωτεροι!

στις 25/01/2015 07:05
Αρχισανε τα τσουκιματακια Ροναλτουλα..η ρεαλ δεν ειναι και στα καλυτερα της κακα τα ψεματα εχει πεσει σε σχεση με το πως ηταν πριν 2 μηνες,δεν βαζουμε γκολακια οταν ο Μεσσι δεν πεφτει κατω απο τα 2 στο καθε ματς και απο την αλλη η γκομενα μας γαμιεται και με αλλον..φατα γιατι εισαι και γερο κωλοπαιδαρελι!

στις 25/01/2015 09:54
απο μενα συχωρεμενος.

στις 25/01/2015 10:31
greg kai otan arxize h season itan deforme h real tha xanagni opos itan kai o messi tha xanafai poutsa blackkosta otan sou gamage ti mana tis arese kai aki ama tou exane o allos meta tha tou erixne mia sfaliara na to pigene sto diaolo ade gamomana

στις 25/01/2015 12:50
Ntroph ston Ancelotti pou leei oti den eide thn fash.Ntroph ston paikth ths Cordoba pou parakalaei tora na mhn timorithei o Ronaldo giati eixe neura.Ntroph ston diaithth poy logo tou ti egrapse mporei na mhn apovlithei o kalos sas.Otan gia ena dagoma pano sta neura tou o Suarez vgainei ektos gia 4 mhnes ton "Xryso" sas den apodexontai aoute 3 agonistikes na tou riksoun gia klotsompounidia.Kai pou opos fainetai ta ekane kai pio prin se korner alla kaneis den to eide.Kai pou to eixe ksanakanei kontra sthn Atletico ston Godin all kaneis den to eide.Kai ayton edo ton exoun os eidolo mikra paidakia.Ti na po...

στις 25/01/2015 13:07
απο ποτε εγινε τσαμπουκας το πουστακι ο κριστιανο εγω θυμαμαι τις κλωτσιες που ετρωγε απο τον γκατουζο με τη μιλαν και κλαιγοτανε σαν μυξοπαρθενα...

στις 25/01/2015 13:20
toche mia for a egine ayto den exi xanagini kai o suarez to exi kani ales 3 fores gia ayto efage tetis timoria paloukki nevra ixe kai esi tha ixes tsadisti ligo

στις 25/01/2015 13:44
Arias τοση υποστηριξη ο Ροναλντακος ουτε απο την γκομενα του δεν θα περιμενε να εχει. Τι εγινε φιλαρακο, μηπως εισαι9 πουστακος και εσυ σαν το φιλαρακι σου και ονειρευεσαι αλλαξοκωλιες με τον αγαπημενο σου ???

στις 25/01/2015 15:39
to patera sou ta les afta; timoria de tha xanadis to pc gia 1 xrono XD

στις 25/01/2015 17:16
ΡΕ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΓΤ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ... ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΑΛΛΗ ΡΕ ΘΗΡΙΟ. ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΕΙΧΕ Η ΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΡΙΨΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΩΡΑ?

στις 26/01/2015 09:04
απλα κολόπαιδο!

στις 26/01/2015 11:10
arias to exei ksanakanei ston Godin.Alla kai prin apo liga lepta.Einai dikaio mia dagonia na timoreiatai gia 4 mhnes eno ta klotsompounidia gia 2-3 mats?????????

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.