Καρεμπέ: «Με 30 εκατ. ίσως δίναμε τον Μαζουάκου»

Καρεμπέ: «Με 30 εκατ. ίσως δίναμε τον Μαζουάκου»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


Στον Ολυμπιακό τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι θα μείνει ο Αρτούρ Μαζουάκου σύμφωνα με τον Κριστιάν Καρεμπέ, ο οποίος δήλωσε πως οι «ερυθρόλευκοι» θα παραχωρήσουν τον παίκτη με ένα ποσό στα… 30 εκατ. ευρώ

Σύμφωνα με ιταλικά δημοσιεύματα, Ίντερ, Γιουβέντους και Ρόμα φέρεται να ενδιαφέρονται για την απόκτηση του Αρτούρ Μαζουάκου, ωστόσο ο Κριστιάν Καρεμπέ δήλωσε πως ο 21χρονος μπακ θα μείνει στον Ολυμπιακό τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι.

Μάλιστα ο στρατηγικός σύμβουλος της ΠΑΕ τόνισε πως οι «ερυθρόλευκοι» επιθυμούν ένα ποσό που να αγγίζει τα 30 εκατ. ευρώ για να παραχωρήσουν τον παίκτη:

«Ο Μαζουακού είναι μέλος της γενιάς των Πογκμπά, Βαράν και είναι σίγουρα ένας παίκτης που απασχολεί τη μισή Ευρώπη. Πρόθεσή μας είναι να τον κρατήσουμε τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι. Με 30 εκατομμύρια ευρώ ίσως να τον δίναμε και να παίρναμε 5-6 παίκτες», δήλωσε στο «tuttosport.com» ο Καρεμπέ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1Χ2OverUnderX2
1.029.0025.001.302.606.62
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.103.6014.002.351.35
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 02/01/2015 14:52
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

στις 02/01/2015 14:53
ΚΑΙ Ο ΜΠΟΤΙΑ 50 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ

στις 02/01/2015 14:53
ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ

στις 02/01/2015 14:53
ΓΕΛΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

στις 02/01/2015 15:14
xaxaxaxaxaxa....egines kai esy poystogalle enas ksekwlos sapiomalakas......xeiroteros kai apo ellina arximizadoro exeis ginei mwri gallida....teleiwsate kai IRTHAME....

στις 02/01/2015 15:21
imperator pare kai vazelini mazi sou

στις 02/01/2015 15:27
XAXAXAXAX........THA TIN PARW KAI THA TIN VALW MESA STON PATO SOY GAY-RAKO.......AXAXAXAXA....IRTHAME........

στις 02/01/2015 15:39
Magkes aste ta gelia kai sovareuteite..diladi epeidi pezei ston olympiako den mporeite na deite tin podosfairiki tou axia???toso poly loipon sas exei tyflwsei to misos kai to koblex kata tou olympiakou....O pextis dikaiologimena theoreite enas apo tous treis kalyterous aristerous back ston kosmo kai gia auto ton logo kostologeite konta sta 30-40 myria apo ton palio thrylo tou olympiakou karebe...einai 20 xronwn exei perithwria veltiwsis...thimizei poly marcelo sta niata tou....vreite eseis kalyterous attacking full back auti tin stigmi konta stin ilikia tou mouzouakou....dikaiologimena loipon exei trelathei oli i podosfairiki evrwpi gia auton ton pexti....

στις 02/01/2015 15:43
VALTE TO KALA STO MAYLO SAS...O OLYMPIAKOS EXEI ORISMENOUS PEXTES PAGKOSMIAS KLASHS POU THA MPOROUSAN NA PEXOUN ME EPITYXIA SE OPOIODHPOTE MEGALO CLUB TIS EYRWPIS...MATHETE EPITELOUS NA DIAXWRIZETE TON OLYMPIAKO APO TIS DIKES SAS BOURDELOMADES...

στις 02/01/2015 16:34
axxaxaxaxa are manga01 den xereis poso polu perimenw pws kai pws ka8e s minima!!!ta les polu gamata re file!!na s kala kai xronia polla s eyxomai kai kalh xronia na eise edw na mas xarizeis gelio me ayta ta trollarismata s!!!

στις 02/01/2015 16:45
RE AGORI MOY GIA TO KALO SOY TO LEW......ASXOLISOY ME KATI ALLO STIN ZWI SOY...ESY EISAI TYFLOS.......TON KYRIO MOYZOYAKOY DEN TON IKSERES MEXRI PERYSI.....KAI KSAFNIKA EINAI MESA STOYS 3HS KALYTEROYS ARISTEROYS BACK TOY KOSMOY?????META APO 14 MATS STIN SUPERLIGDA KAI KANA 5ARIA STO CH.L...........AXAXAXAX........ETSI EINAI OI PAIXTES RE.......DANI ALVES EISAI ENA MIDENIKO KAI ESY ALABA STAMATA TIN BALLA AMESA.........NA FANTASTW PWS O MONOS POY SYGKRINETAI ME TON BANANOFLOYDI EINAI O HOLEBAS POY EPAIZE TYXAIA STON GAY-RO???????POLLES SYMPTWSEIS RE PAIDI MOY......

στις 02/01/2015 17:01
O pextis dikaiologimena theoreite enas apo tous treis kalyterous aristerous back ston kosmo kai gia auto ton logo kostologeite konta sta 30-40 myria

Τι να πω ρε παλικαρια... δε μπορει οι Ευρωπαιοι μας ψεκαζουν τοση βλακεια στον εγκεφαλο... δεν ειναι λογικο φαινομενο...!

στις 02/01/2015 17:02
Ο Μαζουακού είναι μέλος της γενιάς των Πογκμπά, Βαράν..

Μόνο που ο ένας παίζει Γιούβε και ο άλλος Ρεάλ, αφήστε το παιδάκι ήσυχο ρε να παίξει την μπαλίτσα που ξέρει αφήστε τις παπαρολογίες mister Καρεμπέ.

Τα ίδια λέγανε και με τον Μπονγκ και το κατέστρεψαν το παλικάρι, το έκαψαν.

στις 02/01/2015 17:15
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ0χα0χα0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χα0χ0α0χ0αχ0α0χα0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χα0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χα ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΟΥ 2015! ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ

στις 02/01/2015 17:16
πολύ καλός είναι αλλά όχι και 30 εκ.

αν ήταν έτσι θα έπαιζε και στην εθνική!και αφίστε όλοι της βλάκείες του καρεμπέ με 10 εκ. τον πουλάει ο μαρινάκης

στις 02/01/2015 17:17
με 30 εκ. παίρνεις άλλους παίχτες

στις 02/01/2015 17:35
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ Ο ΜΑΖΟΥΑΚΟΥ 30 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΝ ΡΟΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 02/01/2015 19:06
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟς ΣΥΛΟΓΟς ΠΟΥΛΑΗ ΜΕ 30 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑΓΙΑ ΕΣΑς ΟΛΟΥς ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΟΝΕ ΟΛΕς Η ΑΛΛΕς ΟΜΑΔΕς ΟΛΥΜΠΟΚ ΝΤΕ ΠΙΡΕ.

στις 02/01/2015 19:14
GELAAAATE ALLO8RHSKOI OSO THELETE. DEN ASXOLEITAI KANEIS MAZI SAS.

YG. O MAZOUAKOU EINAI O MPAMPAS SAS KOUFALES MILATE KALA!

στις 02/01/2015 20:34
se sfaliares h se poutses ta thete ta 30 ...mas ekane n gelasoume pali o pithikos....Y.Γ.(merikoi edw mesa prepei n travixoun kamia malakia g na erthei to myalo toys se ghhna epipeda!

στις 02/01/2015 22:18
kalos pexths o Μαζουάκου alla tosa lefta diskolo... polla pazaria 8a iparxoun

στις 03/01/2015 04:21
se selida me anekdota mphka?

στις 03/01/2015 17:04
συγνωμη να μιλησουμε λιγο λογικα...απο που και ως που ο μαζουακου 30 μυρια,δε λεω καλο το παικτακι αλλα να βαλουμε και καποιους παραγοντες στο παιχνιδι της κοστολογισης.Κατ'αρχας ενας παιχτης για να παρει ακριβη μεταγραφη θα πρεπει να εχει κανει στο πρωταθλημα που αγωνιζεται και στην ευρωπη καποιες καλες εμφανισεις.Αυτος εκτος απο το γκολ που εβαλε με την ατλετικο που αλλου επαιξε καλη μπαλα?με τον παοκ και το βαζελο που υποτιθεται οτι ειναι τα μεγαλυτερα ματς του πρωταθληματος,που ηταν το μεγαλο πουλεν του καρεμπε εε? Απο δεξιοτητα δε λεω καλα τα παει αλλα σε αυτη την ηλικια εχει περιθωρια βελτιωσης.επισης αποψη μου ενας παικτης που μεχρι περσι επαιζε στα αζητητα της γαλλιας δεν μπορει σε μιση χρονια να γινει ο superstar για τον οποιο η Ιντερ και η καθε ιντερ θα ξοδεψει 30 μυρια.να παρει περισσοτερα παιχνιδια να βελτιωθει να μεγαλωσει και 2-3χρονια και μετα πουλα τον οσο θες

στις 04/01/2015 16:13
mono?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.