Ρήξη με Αφελάι

Ρήξη με Αφελάι



Στην πόρτα της εξόδου φαίνεται να βρίσκεται ο Ιμπραϊμ Αφελάι, καθώς μετά από απόφαση του Μίτσελ, ο Ολλανδός άσος προπονήθηκε μόνος του στη σημερινή (29/12) επιστροφή του Ολυμπιακού στις προπονήσεις και είναι φανερό ότι το γυαλί στις σχέσεις των δύο πλευρών έχει πλέον ραγίσει.

«Αν ο Αφελάι δεν αλλάξει νοοτροπία, θα έχει πρόβλημα με μένα στον Ολυμπιακό και σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα», είχε δηλώσει πριν λίγες ημέρες στο ραδιοφωνικό σταθμό «Cadena Ser» ο Μίτσελ και στη σημερινή (29/12) προπόνηση των «ερυθρόλευκων» έκανε πράξη τα λεγόμενα του, στέλνοντας τον Ολλανδό εξτρέμ να γυμναστεί μόνος του.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Ισπανός τεχνικός μίλησε πρώτα με τον Αφελάι ωστόσο όλα δείχνουν πως δεν βρέθηκε καμία άκρη καθώς στη συνέχεια ο διεθνής άσος γυμνάστηκε ατομικά.

Οι εξελίξεις δείχνουν πως πολύ δύσκολα ο Αφελάι θα συνεχίσει στον Ολυμπιακό εφόσον δεν αλλάξει κάτι δραματικά τις επόμενες ημέρες.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

33 σχόλια:

στις 29/12/2014 20:24
MA AYTOS ITAN O MESSI TIS ELLADAS...TI EGINE???????XAXAXAX

στις 29/12/2014 20:29
Μα τι εγινε με αυτον τον τεραστιο παικτη που εφερε ο χοντρος και ειχατε γεμισει με σχολια το site οταν ειχε ερθει;

στις 29/12/2014 20:29
Σπουδαια μεταγραφη!

στις 29/12/2014 20:43
vouloste to re komple3ika eine kalos pextis kai 8a parakalousate na eine stin omada sas kai imperator pos paei stin B' ? ela A'gia na arxiseis na tros kokkines poutses pali

στις 29/12/2014 20:47
ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΑΦΕΛΑΙ ΚΑΙ ΣΥ...ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΣ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ...ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΦΕΛΑΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΦΑΝΕΛΑΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ...ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΦΕΛΑΥ ΕΙΝΑΙ ΜΥΓΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ...ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ....ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΚΡΟΝΙΓΚΕΝ Η ΕΛΞΕΣΙΟΡ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ!

στις 29/12/2014 20:47
Ρε παιδια ποσο χρονων ειπε μπαμπα ο μπουλης;;;;

στις 29/12/2014 20:53
Τι σχεση εχει αυτο ρε , σας βοηθησε εσας ο αφελαι οσο εμας οι Μακ,Ρατς,Περειρα ;

στις 29/12/2014 20:55
Επειδη απο οτι ακουγεται ειπε μαμα δτα εικοσι.... ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ κουφαλες!!!!

στις 29/12/2014 20:57
Αστροναυτη για ρωτα ρε συ την μανουλα σου ποσο χρονων ημουνα οταν της τον σφηριξα;;

στις 29/12/2014 21:07
Τωρα που εφυγε ο αφελαι καο ο αμπινταλ. Θα ερθουν δανεικοι για 6 μ ηνες ανρι και βιειρα

στις 29/12/2014 21:07
Α μπορει και π μεγαλος λιλιαν τιραμ

στις 29/12/2014 21:09
lerok ... tha fas ta moutra sou apotoma mazi me pollous xiliades akoma.. an pisteueis oti i aek otan anevei tha kaneis kati.. poutanaki you astera kai tou atromitou tha ste.. egw sta lew..! Edw tha maste

στις 29/12/2014 21:10
ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΗΔΗ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΝΤΕΛ ΠΙΕΡΟ ΣΤΑ ΧΑΦ,ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΤΟΝ ΑΝΕΛΚΑ ΚΑΙ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ ΤΟΝ ΜΠΑΡΕΖΙ.ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ.

στις 29/12/2014 21:11
MAGES O MARINAKIS XTES ERI3E TIN KIVERNISI twra ti lete esei ... Pane oi dikografies.. paei to nomosxedio peri stimenon... Apla koumanto .. Parte to xampari auto dn einai mpala pou vlepoume :)

στις 29/12/2014 21:13
ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ ΓΑΒΡΟΠΟΥΛΑ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ IQ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ.ΟΣΟ ΓΡΗΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΤΕ.

στις 29/12/2014 21:15
katharise o gavros apo barceloneous tr tha pari kipelo protathlima kai Europa

στις 29/12/2014 21:17
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΡΙΞΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ Ο ΜΠΌΥΛΗΣ.ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.ΘΑ ΤΟΝ ΧΩΣΟΥΝ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΕΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΑΝΕ Η ΝΤΟΡΑ Η ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ.

στις 29/12/2014 21:18
ΑΛΛΑ ΜΕ ΝΙΑΚΑΡΑ ΜΙΛΆΩ.ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ.ΜΕ ΒΡΕΦΗ ΤΙ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ?Η ΝΤΟΡΟΥΛΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΤΩΡΑ ...ΓΑΜΗΣΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ

στις 29/12/2014 21:22
ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΧΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΕΛΑΦΟΚΥΝΗΓΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΑ.

στις 29/12/2014 21:27
ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΕΛΕΜΕ ΓΑΒΡΕ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΔΙΩΞΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΤΩΝΒ ΒΑΡΥΠΟΙΝΙΤΩΝ ΑΛΒΑΝΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΩΝ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΨΑΡΕΜΠΟΡΑ.

στις 29/12/2014 21:28
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΒΡΕ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ?

στις 29/12/2014 21:33
ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ?ΤΙ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΕΙΣΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΣ?ΑΝΤΕ ΓΙΔΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΖΟ.

στις 29/12/2014 21:48
ήταν μεγάλος παίκτης πριν το σοβαρό τραυματισμό του, δεν μπόρεσε να ξαναβρεί τα πατήματά του, εύχομαι να τα βρει όπου κι αν αγωνίζεται. Λάθος της ομάδας μου που αγοράζει παίκτες ελεύθερους ή προερχόμενους από τραυματισμό...

στις 29/12/2014 21:51
ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ

στις 29/12/2014 22:01
bookadoros ευγε παλικαρε εχω δακρυσει

στις 29/12/2014 22:08
LEON-64 ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΒΟΛΗΣ ΓΑΒΡΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΕΤΕ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΕΙΑ.

στις 29/12/2014 22:43
Polla logia ftoxia an den symorfonete anoixtes oi portes sto kalo na paei yparxoun kai alloi den Masai o xontros tha vrei tin akri me allous paiktes klasis

στις 30/12/2014 00:37
mpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kante provata poustogayroi

στις 30/12/2014 01:53
an kai aek...ti xaireste re vodakia gauroi..akoma ponaei to 2 tou paok..tou xronou tha sas glentisei kala h triada!!

στις 30/12/2014 01:54
me tosa lefta pou exete kai agorazetai tous paiktarades,pou h omadara sas tous gamaei olous kai kerdizetai me ton spatha kai kathe spatha..

στις 30/12/2014 01:55
toulaxiston min mas lete malakies....den milaw gia olous tous opadous tou gaurou,milaw gia ta vodakia

στις 30/12/2014 09:55
κατι ζωα σαν και εσενα capten21 καταντισαν ομαδες με ιστορια ομαδουλες οπως και η Αεκ φυσικα... Θελετε συνεργασια με τους 'μεγαλους' αντιπαλους εεε?

στις 30/12/2014 19:45
Αεκάκια,παίκτες σαν τον αφελλάυ ούτε στα ονειρά σας δεν θα δείτε.Εμάς όποιος παικταράς και αν έρθει,αν κάνει τσαλιμάκια τρώει φτύσιμο και τον στέλνουμε απο εκεί που ήρθε

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.