Το ψάχνει για Μπλάνκο ο Ατρόμητος

Το ψάχνει για Μπλάνκο ο Ατρόμητος



Σε επαφές με τον Ίσμαελ Μπλάνκο βρίσκεται, σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Ατρόμητος ο οποίος επιθυμεί να φέρει ξανά στην Ελλάδα τον Αργεντινό επιθετικό.

Μετά τον Κώστα Κατσουράνη, ο Ατρόμητος προσπαθεί να αποκτήσει ακόμα έναν πρώην παίκτη της ΑΕΚ, καθώς ενδιαφέρεται για τον Ίσμαελ Μπλάνκο.

Ο 31χρονος επιθετικός έχει προταθεί στους ανθρώπους του Ατρόμητου, οι οποίοι βρίσκονται ήδη σε επαφές με τον Αργεντινό άσο, όμως αυτή τη στιγμή φέρεται ότι υπάρχει διαφορά στο οικονομικό.

Τη φετινή σεζόν ο Μπλάνκο αγωνίζεται στον Ισημερινό, μετρώντας 14 γκολ σε 24 παιχνίδια με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα, ωστόσο σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο παίκτης εμφανίζεται θετικός στο ενδεχόμενο να επιστρέψει στην Ελλάδα.



Ομάδες που αφορά: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 27/12/2014 22:16
stin aek tha erthi mlkies lei kai kales giortes elipa ligo kero kai tha xanalipso apo vdomada ta leme bb

στις 27/12/2014 23:31
xestikame

στις 27/12/2014 23:31
plaka kano file...

στις 28/12/2014 00:17
axaxaxxaaxxa auti h omadoulo parartima tou poustogavrou thelei ton zoro xaxaxxaxxxxxxaaxaxxxaxxaxaxxaxxaxaxa

στις 28/12/2014 00:21
MAKRIA APO MAS KAI OPOU THES PHGAINE MYRWDIA!!!MONO O NATSO SCOCCO PREPEI NA GYRISEI

στις 28/12/2014 03:03
ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΚΙΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΛΟ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΑΕΚΑΚΙ ΤΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΡΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ?Ο ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ Η ΠΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΝΤΟΜΙΝΓΚΕΖ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΛΟΥΓΚΡΑ?Ο ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΠΑΛΙΟ ,ΟΥΝΟΠΑΝΟ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ?ΑΠΑΝΤΑ ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΛΙΟ ΠΡΕΖΑΚΙΑ.

στις 29/12/2014 00:15
ο ατρομητος δεν πηρε τον παπαζογλου για να δωσει τον καραμανο.Α παραλιγο να το ξεχασω ο τατος απο που πηγε στον ολυμπιακο απο τον ατρομητο νομιζω και μολις δεν εδωσε τα αναμενομενα τον εδωσε δανεικο μια χρονια στον αρη και την αλλη τον ξαναδωσε πισω στον ατρομητο καλλιστα θα μπορουσε να ερθει σε μεγαλυτερη ομαδα βλεπε παναθηναικος οπου θα ειχε ηγετικο ρολο.

στις 29/12/2014 18:28
makari na paei ekei kai na apodwsei.......wraios paixtis alla emeis theloyme paixti 3 etias kai o blanco den to exei gia toso.......

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.