Σούπερ Λιγκ: Έβαλε… φωτιά στο πρωτάθλημα ο ΠΑΣ

Σούπερ Λιγκ: Έβαλε… φωτιά στο πρωτάθλημα ο ΠΑΣ

Αφορά τον αγώνα ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ


Φωτιά στο πρωτάθλημα έβαλε ο ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος κέρδισε με 3-0 τον ΠΑΟΚ στους Ζοσιμάδες επιτρέποντας έτσι στον Ολυμπιακό να πλησιάσει στο -1 από την πρώτη θέση, την ώρα που ο Παναθηναϊκός με νίκη στη Ξάνθη μειώνει στο -2 από την κορυφή!

Μετά τον Ολυμπιακό (ισοπαλία 2-2 στο «Καραϊσκάκη»), ο ΠΑΣ Γιάννινα έκανε ζημιά και στον ΠΑΟΚ, καθώς υποχρέωσε την ομάδα του Αναστασιάδη σε ήττα με 3-0 στους Ζοσιμάδες χάρη σε γκολ των Λίλα (26’), Κοροβέση (73’) και Μανιά (90+3’).

Το παιχνίδι είχε καλό ρυθμό στο πρώτο μέρος, με τον ΠΑΣ να μπαίνει πιο δυνατά και να απειλεί δύο φορές με σουτ του Λίλα (8’, 11’) ενώ η απάντηση του ΠΑΟΚ ήρθε στο 13’ με σουτ του Σαλπιγγίδη που απόκρουσε ο Βελλίδης.

Ο γκολκίπερ του ΠΑΣ πραγματοποίησε διπλή επέμβαση στο 18’ σε προσπάθειες των Σαλπιγγίδη και Αθανασιάδη και στο 24’ ο Γλύκος έδιωξε σωτήρια το σουτ του Τσάβες κρατώντας το μηδέν.

Ωστόσο δύο λεπτά μετά, ο Λίλα με μακρινό σουτ «έγραψε» το 1-0 για τους γηπεδούχους, νικώντας τον Γλύκο, ο οποίος τραυματίστηκε στη φάση του γκολ και αποχώρησε με φορείο, με τον Ιτάνζ να παίρνει έτσι τη θέση του.

Ο ΠΑΟΚ προσπάθησε να απαντήσει, ωστόσο με εξαίρεση μια ευκαιρία με σουτ του Κλάους στο 33’ και ένα επικίνδυνο γύρισμα του Τζανδάρη στον Περέιρα στο 69’, δεν κατάφερε να γίνει απειλητικός.

Από την πλευρά του, ο ΠΑΣ ήταν πολύ καλά στημένος, είχε ευκαιρία στο 52’ με σουτ του Λίλα και τελικώς στο 73’, ύστερα από εξαιρετική κάθετη πάσα του Τσάβες, ο Κοροβέσης νίκησε από κοντά τον Ιτάνζ «γράφοντας» το 2-0.

Η απάντηση δεν ήρθε ποτέ από τον ΠΑΟΚ και στις καθυστερήσεις ο Μανιάς με ωραίο σουτ διαμόρφωσε το τελικό 3-0, με τον ίδιο να αποβάλλεται στη συνέχεια με δύο κίτρινες για τον πανηγυρισμό του (φανέλα και κλωτσιά στο σημαιάκι).

Έτσι με τη νίκη του, ο ΠΑΣ ανέβηκε στην 6η θέση με 23 βαθμούς, με τον ΠΑΟΚ να μένει στους 31 και να βλέπει τον Ολυμπιακό να βρίσκεται σε απόσταση ενός βαθμού από την κορυφή.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.753.601.551.801.702.051.171.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.102.051.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

51 σχόλια:

στις 18/12/2014 19:15
Παοκ μια ζωη τριτοτεταρτος

στις 18/12/2014 19:15
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

στις 18/12/2014 19:17
akoma den exi teliosi tpt mexri kai o vazelos bori na to pari Xd

στις 18/12/2014 19:17
LILA PAIXTARA!!!

στις 18/12/2014 19:24
kolo gauroi akoma me thn ita thn plath mas vlepete oso gia to pexnidi me 10 apousies pezama

στις 18/12/2014 19:25
eseis kolo gauroi exete leoforo toumpa kai ales duskoles edres kai fetos eiste gia ton poutso

στις 18/12/2014 19:26
γεια σου ρε κλαους πεχταρα με την μεγαλη ομαδα σου περαστε και απο την λειβαδια νμαπατε να πεζετε μαζι με τον απολονα και την προδευτηκη, τους ελεγασ το σκορ κανης δεν πιστευε οση το πεξανε θα δοσουμε και στους φτοχουςε η μεγαλη πεχτουρα ο κλαους κυταξε τη θα παθουνε τα βαζελακια σε λιγο.

στις 18/12/2014 19:27
Μαλιστα.....Κρισιμο πρωταθλημα ας κερδησει ο καλυτερος

στις 18/12/2014 19:38
ΑΜΑΝ ΚΑΚΙΕΣ

στις 18/12/2014 19:39
ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΕΡΕΙ na stini agwnes

στις 18/12/2014 19:40
ο παοκ δεν ειναι σταθερος μπορει να κανει μια τελεια εμφανιση και μια χαλια

στις 18/12/2014 19:42
ΧΕΣΤΗΚΕ Η ΦΑΤΜΕ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

στις 18/12/2014 19:53
mpravo ston pas

στις 18/12/2014 19:56
XAXAXA poustotourkoi

στις 18/12/2014 20:09
ΤΏΡΑ Η ΠΑΝΆΓΙΑ ΦΤΑΊΕΙ Η Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ??

στις 18/12/2014 20:13
ναι μαλακες ο μαρινακης σας φταιει που σας γλενταει η ξανθη

στις 18/12/2014 20:13
σορι ο πας σας γλενταει

στις 18/12/2014 20:17
pes ta re ventetta

στις 18/12/2014 20:37
BOUGATSES KALOBOULGAROI PALI POUTSA!!!

στις 18/12/2014 20:52
πρωταθλημα ξανα στον πειραια

στις 18/12/2014 21:24
γεια σου μανια γαμια

στις 18/12/2014 21:24
παοκια 3η συνεχομενη πουτσα

στις 18/12/2014 21:58
το λεγαμε παιδια αλλα τοσο ανετα δεν το περιμεναμε σιγουρα...

στις 18/12/2014 22:20
ΤΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΛΑ ΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ Η ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ?ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΔΡΑΣ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Ο ΠΑΟΚ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΜΥΝΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.Η ΞΑΝΘΗ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΕ 4 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 2-3 ΔΟΚΑΡΙΑ.ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟ ΣΚΟΡ.

στις 18/12/2014 22:55
μπασταρδα γαβρακια κάτω απο τα αρχιδια μας είστε πουστρακια ακονα αρα βουλοστε το στομα σας με τον πουτσο μας μπαστρδα γαβρακια που σας γαμαμε την μανα

στις 18/12/2014 23:01
Αυτό δεν θέλατε τόσα χρόνια? Δύσκολο και ανταγωνιστικό πρωτάθλημα... Φέτος που οι μικρομεσέες ομάδες μας πάνε πίπα-κώλο, κλάμα αμέσως. Βουλώστε το κ απολαύστε το όσο θα κρατήσει.

στις 18/12/2014 23:26
oloi h ellada katw apo ta arxidia mas paramilaei olh me thn megalhterh kai thn pio arxidath omada 8a asxoliste mpastardogenimata. PAOKARA mia zwh sas pidame tis manes kai tis zwes sas mia zwh soutia apo paoktsides 8a exete gemath

στις 18/12/2014 23:32
"Μια ζωή"..? Για γίνε πιο σαφής, μήπως ζείς σε άλλο σύμπαν παράλληλο με αυτό της γής όπου είστε μονίμως πρωταθλητές? Γιατί απο όσο θυμάμαι στον πλανήτη γή έχεις να δεις πρωτάθλημα 30 χρόνια!

στις 18/12/2014 23:40
Ase...provatakia san ton PabloGarciaG4 mas kanoune na gelame....xaxaxaxa akou ekei mia zwi xaxaxaxaxaaxa...tin exei dei yperomada o kahmenos....xaxaxaxaxaxaxa mia zwi leeii xaxaxaxaxaxax...pragmatika komikotragiki i katastasi...

στις 18/12/2014 23:41
ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΜΕΝΟΥΣ ΡΕ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΤΓΝ ΚΑΒΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΑΣ

στις 18/12/2014 23:44
Αφού κερδίσατε τον Ολυμπιακό τέλειωσε η χρονιά ως άκρως επιτυχημένη.

στις 19/12/2014 00:01
FAPAAAAAA POUTANES VRWMIARIDEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS

στις 19/12/2014 00:02
Πας οεοεοεο....blue vayeros!!!!

στις 19/12/2014 00:02
η ομαδα παιδες για να εχει ελπιδες φετος (οχι οτι πιστευω το πρωταθλημα αλλα για κατι ρομαντικους που καταπιανονται με την ιδεα αυτη) θελει δυο πραγματακια 1) μεταγραφες (και αγορα και πωληση γιατι πολυ σαβουρα μαζευτηκε) και 2 να ξεφωρτοσει λιγο εγωισμο ο αναστασιαδης και να δει τι γινεται.δεν μπορεις με μιση ομαδα να πας σε μια εδρα οπως τα γιαννινα για να παρεις το διπλο υπο αυτες τις συνθηκες

στις 19/12/2014 00:04
Τα υβριστικα σχολια δεν θα τα σχολιασω....! Ειπαμε και σε αλλα αρθρα... ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ με αυτους που εχουμε... αλλοι Παοκτσηδες ας ειναι φανατικοι και ας λενε οτι θελουν οταν βγαλουν τα ασπρομαυρα γυαλλια θα δουν οτι δεν περνουμε ετσι πρωταθλημα... ποιο σιγουρος ειναι ο αστερας γιατι η ξανθη θα κανει κοιλια......! ΣΕ 3 ΜΑΤΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ 10 γκολ........ οι αμυνα μας ειναι απο γελοια εως ερασιτεχνικη..... δε μας φταιξει κανεας ρεφερι... ο πας επαιξε μπαλα και κερδισε.....γιατι παλι δικαιολογουμαστε σε ρεφερι......! οι ποδοσφαιριστες δεν εχουν καταλαβει οτι ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΟΚΟΡΕΥΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΔΕΙΧΝΕΙ 5 ΔΑΧΤΥΛΑ (+5) ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ.. αλλα κοιτας να κερδισετε εσεις........ και το μονο που κανετε εσεις ειναι να ρεζιλευετε τον ΠΑΟΚ........ τελικα η απουσια του κατσουρανη ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ Ακομα και στοπερ ηταν καλος.....! αφηστε τα ρεφερι και δικαιολογιες του κωλου....... αυτη τη στιγμη ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ.........! και αν δε κανει κατι ο σαββιδης η φρ

στις 19/12/2014 00:04
η φραση παμε για το πρωταθλημα ειναι ΓΕΛΟΙΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ!!

στις 19/12/2014 00:08
Κερδισαμε το οσφπ και αυτο ηταν η χρονια τελειωση πετυχημενη??? τοτε λεγαμε ειμαστε πρωταθλητες δεν το χανουμε με το πεθαμενο γαυρο.....!! ΝΑΙ ΟΚ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΠΡΩΧΝΕΤΑΙ ΞΕΝΔΙΑΝΤΟΠΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΟΚ...! αλλα εσυ που πας για πρωταθλημα τι κανεις με ομαδες που εχουν στοχο την παραμονη?? ξεφτιλιζεσε σου φταιει ο ρεφερι η ο οσφπ?? ΚΕΡΔΙΣΕ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΜΕΤΑ...! κερδισαμε το γαυρο πηραν τα μυαλια αερα πρωταθλητες τους πεταξαμε 2 μπαλακια ΚΑΙ? σε 3 ματς 10 γκολ εφαγες τι πρεπει να κανουμε να βγαλουμε με τα 2 χερια μια μουτζα?!!! ΚΑΝΕΜΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ.. Παικτες που δεν το αξιζουν.....!!!

στις 19/12/2014 00:12
γαμηστε τους πουστηδες τους βουλγαρους!!!

στις 19/12/2014 00:18
ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΣΤΑΙ ΤΙ ΜΙΛΑΤΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ 'ΞΕΡΑ

στις 19/12/2014 00:24
Βλακα paxare αλλοδαπε ασε τις μαλακιες και σκασε. Και επειδη δεν εισαι Ελληνας καλο ειναι να το βουλωνεις και να σεβεσαι την χωρα στην οποια ζεις.

στις 19/12/2014 00:31
sostos eise armenos se ola osa les simfonw apolita mazi s...etsi k alliws einai laa8os na pisteyoume oti 8a to parei o paok t prwta8lima akoma kai sto +7 na htan pou leei o logos...to prwta8lima apo to septembrh xeroume pios 8a to parei mn koroideyomaste!!!deite to ligo logika monaxa....mono file armeno giati exeis to sima ths xan8hs??filika etsi...

στις 19/12/2014 02:23
ARMENOS DEN KSEREIS POLLA APO BALITSA PALI PREPEI NA FAO ORA GIA NA SE MATHO TA VASIKA AUTOI POU EXOUME MAZEPSANE TOUS PERISSOTEROUS VATHMOUS APO OPOIADIPOTE ALLI XRONIA TA TELEUTAIA 30 XRONIA ENNOEITAI OTI DEN PAIRNOUME ETSI PROTATHLIMA GIA AUTO THA KANOUME 3 METAGRAFES 1 CENTER BACK KAI 2 HAF PAIZEI NA ERTHEI KAI ENAS EXTREME...OTAN PAIZEIS ME DEKSI BACK SALPIGIDI KAI SISTIMA 3-5-2 POS NA MIN FAS 10 GOAL SE 3 AGONES DEN EINAI THEMA MONO OTI MAS LEIPEI ENAS CENTER BACK KAI META DEN EGRAPSE KANEIS OTI FTAIEI O DIAITITIS POU XASAME MIN FANTAZESAI OTI THELEIS...OTAN PAIZEIS ME TIN MISI VASIKI 11ADA KAI EINAI TO TRITO MATCH SE MIA EVDOMADA DEN BOREIS NA PERIMENEIS POLLA EIDIKA OTAN EINAI EKTOS EDRAS O AGONAS AUTO EPREPE NA TO KSEREIS...

στις 19/12/2014 02:29
O KATSOURANIS DEN EINAI KATHARO CENTER BACK AUTOS POU EPREPE NA MEINEI EINAI O INSAURRALDE AN DEN EKANE TIN MLKIA O SAVVIDIS NA TON AFISEI NA FIGEI TORA THA EIMASTE +10 VATHMOUS APO TON GAYRO AFOU APOKLEIETAI NA XANAME APO OMADOULES...KANEIS DEN EGRAPSE OTI I XRONIA EINAI PETIXIMENI EPEIDI MAS PROSKINISE O GAYROS KAI MIN GRAFEIS SINEXEIA OTI FTAIEI PANTA O DIAITITIS ENNOEITAI OTI FTAIME KAI EMEIS LOGO APOUSION KAI KOURASIS DEN XREIAZETAI NA TO GRAPSO KSANA...TI KAI RE ASXETE TO DIPLO MESA STO KOTETSI EINAI MEGALI EPITIXIA AFOU XASANE ME DIAITISIA IPER TOUS ENO EIMASTAN IDI APO PANO TOUS FANIKE PIOS EXEI TIN KALITERI OMADA STIN ELLADA!!!OI PAIXTES POU PAIZOUN TORA DEN PAIZANE STO DERBY OI MISOI KAI AUTOI POU PAIZANE DEN ITANE KOURASMENOI MIN TA BERDEUEIS AUTA SINEXEIA TO 2015 TORA EIDIKA POU MEINAME EKTOS EUROPIS THA DEIS TON PAOK NA TA PIGAINEI AKOMI KALITERA AFOU THA GINOUN OI KATALLILES METAGRAFES!!!

στις 19/12/2014 08:13
Nevermore Εαν εγραφες ελληνικα εστω και με ορθογραφικα θα ηταν καλυτερα φιλε στην αναγωνση και εγω κανω πολα ορθογραφικα δεν πειραζει ειδικα και και κεφαλαια τα δικα σου πολυ ωρα με πηρε να διαβασω ολο το κειμενο φιλικα......! Εγω δεν μιλω για καθε παικτη ατομικα........... σιγουρα θελουμε μεταγραφες λεω γενικα για την εικονα τις ομαδας... για το στησιμο της ομαδας στο γηπεδο ειναι δουλεια της Παναγιας..........! Οταν πας για πρωταθλημα και εχεις να το παρεις 30 χρονια... δεν υπαρχουν δικαιολογιες παιζω 3 ματς και πρασινα αλογα.... τι να πουμε στην αγγλικα 2 αγονες καθε βδομαδα και οχι μπαλα να πονανε τα ματια σου.. πανω κατω να τρεχουν και ομως αντεχουν..... και δε μπορουμε εδω με 2 ματς με ομαδες πας και κερκυρα? που η μπαλα μας εδω ειναι κανουμε σεντρα στη περιοχη και περιμενουμε καποια καραμπολα κατι να πετυχουμε γκολ?? ουτε το 10% του ρυθμου τις αγγλιας δεν παιζουμε δεν ειναι δικαιολογια αυτο..... αλλα ειναι και η ευρωπη οκ υπαρχει κουραση....αλλα και ο οσφπ ειχε ευρωπη κι ομω

στις 19/12/2014 08:14
κι ομως ακομα και σε αυτο το χαλι που βρισκεται... λες παλι εχει καλυτερη ομαδα απο μας.....!!! τα αγωνιστικα που ειπες ειναι θεμα κοουτς.. εγω μιλω για την εικονα..... οσο για τις μεταγραφες.... οταν ακουω απο την μια πλευρα Μπεν αρφα και απο την αλλη stankovic απο την παρτιζαν...... ποια πιστευεις θα ειναι η εξελιξει του πρωταθληματος....... Θελει να μπει ΒΑΘΙΑ το χερι στη τσεπη και το οποιο ο σαββιδης ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! και θα φερει 4-5 παικτες και θα του βγουν 1-2!!

στις 19/12/2014 08:16
Η ζωη Ρισκαρετε... το σημα της Ξανθης το εχω απο τοτε που ανοιξα το λογαριασμο εδω..... ειναι λογο οτι ειμαι Ξανθιωτης!!

στις 19/12/2014 08:22
Aπό:

KostasMhtroglou

(18/12/2014 20:56)

Προς:

imperator21_is_back

Τίτλος:

POUTANAS GIE THA ERTHOUME NA SE SKWTOSOUME KAI META THA SOU GAMHSOUME THN MANA Aπό: imperator21_is_back (19/12/2014 08:21) entaksei agori moy......xalarwse ligo..vres akti allo stin zwi soy apo to na apeileis kosmo gia mia omada......edw kanoyme tin plaka mas sta oria toy kwmikoy den apeiloyme zwes....gia ayto chill ligo kai xamogela....

στις 19/12/2014 12:28
μπεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 19/12/2014 21:58
TO IDIO EUKOLA EPREPE KANONIKA NA DIAVAZEIS TA GREEKLISH KAI ESI EPREPE NA GRAFEIS ETSI AFOU KANEIS ORTHOGRAFIKA LATHI EGO TO KANO GIA LOGOUS TAXITITAS...MILISES ATOMIKA AFOU ANEFERES TO ONOMA TOU KATSOURANI GIA NA SE GRAPSO OTI ALLOS PAIXTIS EPREPE NA MEINEI ENNOEITAI OTI THELOUME METAGRAFES OPOS OLES OI OMADES KATI PREPEI NA KANEI O SAVVIDIS EGRAPSES ESI DEN MILISES SIGKEKRIMENA...DOULEIA TIS PANAGIAS EINAI NA FERNEI TIN EPIFOITISI STO MIALO TOU ANASTASIADI I ALITHEIA DEN EINAI DIKAIOLOGIES KANEI BAM OTI EINAI KOURASMENI I OMADA AFOU PAIZOUNE SINEXEIA OI IDIOI PAIXTES KAI OTI IPARXOUN APOUSIES ME MISI VASIKI 11ADA DEN NIKAS OUTE OMADA FOOTBALL LEAGUE EIDIKA AN LEIPOUN OI KALITEROI SOU PAIXTES...

στις 19/12/2014 22:07
STIN AGGLIA OI MEGALES OMADES OTAN PAIZOUN AGONES LEAGUE CUP I KIPELLOU VAZOUN SINITHOS TIS DEUTERES OMADES OPOTE DEN IPARXEI THEMA KOURASIS...TIN KERKIRA TIN NIKISAME GIATI POLI APLA O AGONAS ITAN ENTOS EDRAS KAI MAS ITHELE I TIXI MIN BERDEUESAI TORA ME TON PAS GIANNENA PIGANE OLA STRAVA OPOS EIPE O AGGELOS ETIXE TORA MIA FORA NA MIN VALOUME GOAL MIN TA VLEPEIS OLA STRAVA TORA POU PAIZOUME 3 AGONES SE MIA EVDOMADA TO IDIO TREKSIMO ME TIS AGGLIKES OMADES EXOUME RIKSEI SINEXEIA GENIKEUEIS TA PANTA ME APOTELESMA NA KANEIS LATHOS...OTI THELEIS LES KANEIS DEN EIPE OTI EXEI KALITERI OMADA APO EMAS O GAYROS TO ANTITHETO EGRAPSA EGO EKSALOU GIA AUTO MAS PROSKINISAN ENO EIXAN TIN DIAITISIA IPER TOUS MESA STIN EDRA TOUS!!!

στις 19/12/2014 22:14
TA AGONISTIKA EINAI THEMA METAGRAFON KAI APOUSION AN DEN EXEI PAIXTES NA VALEI O PROPONITIS DEN BOREI NA KANEI POLLA I EIKONA TOU PAOK EINAI AUTI GIA TOUS LOGOUS POU ANEFERA MIN AKOUS FIMES THA ERTHOUN KALITEROI PAIXTES STON PAOK KAI META POU EIDES TO ENTIPOSIAKO OTAN ME GRAFEIS OTI O SAVVIDIS DEN THA DOSEI LEFTA ENO EXEI APOFASISTEI IDI NA DOTHOUN TOULAXISTON 2 EKATOMMIRIA???PALI OLA STRAVA TA VLEPEIS KAI DEN KSERO GIATI 3-4 PAIXTES THA ERTHOUN KAI THA VGOUN OLOI GIATI THA EINAI KALA PSAGMENO EIDIKA STIN THESI TOU CENTER BACK...KOLOPSARA EXO VARETHEI NA SAS KSIPNAO KANEIS DEN EIPE OTI GIA OLA AUTA O MARINAKIS ALLA ME ONOMA ASTRONAUTIS TI PERIMENES NA GRAPSEI O ALLOS KANEI MEXRI KAI TO PROVATO XAXAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARES O ARIANOS PANTOS EINAI OLA TA LEFTA ENO EXEI GIA TON POUTSO OMADA OUTE TON PANSERAIKO DEN BOROUN NA KERDISOUN MILAEI GIA TON PAOK POU EINAI STIN KORIFI TOU PROTATHLIMATOS EDO KAI 3 MINES ETSI EINAI AUTA PONAEI I ALITHEIA!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.