Μανιάτης: «Μαζέψαμε εννιά βαθμούς και δεν περάσαμε»

Μανιάτης: «Μαζέψαμε εννιά βαθμούς και δεν περάσαμε»



Στο ότι οι εννιά βαθμοί που συγκέντρωσε στον όμιλο του ο Ολυμπιακός δεν έφτασαν για να προκριθεί στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ, στάθηκε ο Γιάννης Μανιάτης.

Για 5η φορά στην ιστορία του ο Ολυμπιακός αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Τσάμπιονς Λιγκ παρότι είχε συγκεντρώσει 9 βαθμούς και πάνω, γεγονός στο οποίο αναφέρθηκε ο Γιάννης Μανιάτης με δηλώσεις του μετά το παιχνίδι:

«Συγχαρητήρια σε όλους τους συμπαίκτες μου, παίξαμε πολύ καλά, πήραμε και πάλι 9 πόντους, αλλά δεν περάσαμε, ήταν κομβικό σημείο το ματς με τη Μάλμε» δήλωσε στη Nova ο Έλληνας μέσος, που αφιέρωσε τη νίκη στον Κούλη Δουρέκα:

«Θέλω να πω περαστικά στον Κούλη Δουρέκα που περνάει δύσκολες στιγμές. Του αφιερώνω αυτή τη νίκη. Σε περιμένουμε, ξέρουμε πως είσαι δυνατός και όλα θα πάνε καλά».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X
10.007.251.121.452.154.2
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.503.001.452.101.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.002.102.206.50

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 10/12/2014 03:41
αρε μανιατη αρχοντα!!παρε την ομαδα στην πλατη σου!!

στις 10/12/2014 07:50
dhl perisi ston omilo ths napoli pou eixan oloi 12bathmous ti na poun

στις 10/12/2014 13:39
ελα ρε αρχηγε

στις 10/12/2014 14:37
και το 9 τι σημαινει?οτι περνας σιγουρα?αφου οι αλλοι μαζεψανε περισσοτερους απο σενα και αμα η τεταρτη ομαδα ειναι για ερασιτεχνικο,λογικο ειναι!!

στις 10/12/2014 14:39
τουλαχιστον κανατε μεγαλες νικες που δυσκολα τις εκανε ελληνικη ομαδα παλια.Του χρονου αμα θελει ο χοντρος να παρει παιχτες για να περασετε και στην επομενη φαση.Το ιδιο ισχυει και για μας που ουτε νικη δεν εχουμε κανει με χειροτερες ομαδες σε δυναμικοτητα.

στις 10/12/2014 16:50
imperium an h malme einai erasitexikh tote h estoril ti einai re mpine gamw thn 13 sou

στις 10/12/2014 17:54
Το ξέρουμε

στις 10/12/2014 20:36
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΕΙ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;ΕΜΕΙΣ;ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΧΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΜΕ ΣΤΗ ΣΟΥΗΔΙΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ Η ΜΑΛΜΕ 4 ΓΚΟΛ ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΟΛΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ!ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.

στις 10/12/2014 20:53
i vasilia pire x apo tin gamiola tin liverpoul mas perasan ta mpastarda pou den kseroun apo pou katagontai eleos diladi o vazelos sta arxidia oute niki olumpiakos autoktonise me tin malme kai me tous amuntikous pou pire kai paok exei 2.30 pextes kai i galloi me 1 pexti mporei na perasoune ouefa

στις 10/12/2014 20:58
δεν πειράζει ρε μανιάτη να'ναι καλά ο βαγγελας να σε πάει και του χρόνου να παίξεις,η αεκ που είχε αποκλειστεί αήττητη τι να πει?

στις 10/12/2014 22:37
Oi bazeloi tha apne sto champion se 100 xronia Edo de pane Europa tha trelathoume

R3eeeeeeeeeee e e e e e e e e e e e e e

στις 10/12/2014 23:17
ΘΑ ΣΑς ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΔΙΚΙΑ... ΠΟΥ ΜΕ 2 ΦΑΣΕΙς ΒΑΛΑΤΕ 3 ΓΚΟΛ ΣΕ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ

στις 10/12/2014 23:42
Βαζέλια είστε ανύπαρκτοι,δεν σας παίρνει να μιλάτε.Δεν σας βλέπω να λέτε τίποτα για το στήσιμο που έριξε η ατλέτικο με την γιούβε για να μην περάσει ο ολυμπιακός.Και δεν είναι η πρώτη φορά που το παθαίνουμε αυτό.Κατα τα άλλα είστε λαλίλαστοι

στις 11/12/2014 00:15
imperioum EKSUPNE POUTANAS GIE EPERNES TSIBOUKIA AP TIN ESTORIL RE GAMWMANE GAMW OTI AGAPAS

στις 11/12/2014 00:15
KSEFTILES MILATE GIA EVRWPI POUTANES

στις 11/12/2014 00:16
DEN DREPESTE GAMWMANA

στις 11/12/2014 00:16
kai go re mpaglama evala 7gool stin atleiko madritis kai de perasa kai ti na lei????? ainte trava na ksiristis prota dioti eisai xiroterosos apo ton mparkouli kai meta ela na dosis sinenteuksi.paliotsompani...

στις 11/12/2014 00:53
PEDIA STIMENO ITANE NA MIN PERASI O GAUROS TON FOVOUNTE STIN EUROPI EDO KAI 20 XRONIA CL AUTO KANOUNE DEN TON AFINOUNE NA PERASI EPITIDES OK? K <3

στις 11/12/2014 15:49
takiasbe GAMW THN MANA SOU THN KSEFTILISMENH KAI THN XYNW STO STOMA,KAI TON PATERAS SOU TON XINOUN KATI PAKISTANIA STO STOMA

στις 11/12/2014 19:22
aporw 7 κατσε διαβασε οτι εγραψα και μετα ξαναμιλα μου.Ειπα οτι εμεις παιξαμε με καλυτερες παπαρα βλαχε?

takiasbe οταν επαιζα ευρωπη ,εσυ με κοιταγες.

Εχω τα αρχιδια και σου λεω οτι καθομαι καναπε γιατι ετσι καταντησανε την ομαδα μου.Αλλα εισαι τοσο καμμενος και δεν βλεπεις πιο μακρια απο τον κωλο σου οτι εγω μιλησα αντικειμενικα και δεν εβρισα καθολου τον Ολυμπιακο,το αντιθετο μαλιστα.Αι ξυπνα λιγο!!!

στις 11/12/2014 22:02
ESY VRWMIARH KANE ONEIRA TIPOTENIE

στις 11/12/2014 22:03
AEKSARA

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.