Αθανασιάδης: «Είμαστε μεγάλη ομάδα»

Αθανασιάδης: «Είμαστε μεγάλη ομάδα»

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ


Πανευτυχής για τη νίκη του ΠΑΟΚ στο «Καραϊσκάκη» εμφανίστηκε μετά το παιχνίδι ο Στέφανος Αθανασιάδης ο οποίος δήλωσε πως οι παίκτες έδειξαν ψυχή και πάθος και έφτασαν στη νίκη που φέρνει τον «δικέφαλο του Βορρά» στο +5 από τη δεύτερη θέση.

«Θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά. Όλοι βρίσκονται πολύ δίκαια σε αυτήν την ομάδα. Δείξανε ψυχή και πάθος. Δούλεψαν πολύ. Είμαστε μεγάλη ομάδα και αυτό το αποδείξαμε από το πρώτο λεπτό. Δεν φοβηθήκαμε τίποτα και γι' αυτό ήρθε αυτή η νίκη», τόνισε ο σκόρερ του πρώτου γκολ της νίκης και πρόσθεσε:

«Ξέραμε ότι θα μας πιέσει ο Ολυμπιακός από το πρώτο λεπτό και δεν έπρεπε να ρισκάρουμε. Ξέραμε επίσης ότι θα βρίσκαμε χώρους στην κόντρα. Έτσι πετύχαμε και το πρώτο γκολ. Στη συνέχεια δεχθήκαμε ένα γκολ από αυτά που λες ότι δεν μπαίνουν, κι όμως μπήκε. Στο δεύτερο ημίχρονο πιστέψαμε στους εαυτούς μας, μπήκαμε στον αγωνιστικό χώρο και τα δώσαμε όλα. Βάλαμε ένα γρήγορο γκολ με τον Περέιρα και πήραμε τη νίκη.

Είναι μία νίκη ψυχολογίας. Θέλαμε να μείνουμε πρώτοι και μετά από αυτό το παιχνίδι. Το καταφέραμε. Δεν σταματάμε εδώ. Τέλειωσε αυτό το παιχνίδι. Το ξεχνάμε και κοιτάμε τη συνέχεια».

Σκόνδρας: «Τώρα πρέπει να σταματήσουν τα πανηγύρια»

Από την πλευρά του, ο Γιάννης Σκόνδρας, ο οποίος αποχώρησε τραυματίας, είπε: «Τώρα πρέπει να σταματήσουν τα πανηγύρια για εμάς γιατί έχουμε ένα δύσκολο ματς με την Ξάνθη. Αντιδράσαμε καλά μετά το τέρμα που δεχτήκαμε. Στο δεύτερο ημίχρονο αν και 1-1, μπήκαμε με μεγαλύτερη ψυχολογία από τον Ολυμπιακό και κερδίσαμε».





Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12
5.003.751.501.651.852.141.15
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.201.951.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.001.902.6010.00

Σχολιασμός

41 σχόλια:

στις 04/12/2014 00:34
ΠΑΟΚ ΘΑ ΠΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ

ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ

ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΛΑΜΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ

ΤΡΩΕΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΤΥΡΙ

ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙΟΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΛΑΟΥΣ ΤΟ +5 ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ Η ΜΑΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ(ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ) 3 ΚΑΙ ΤΑ 2 ΔΑΚΤΥΛΑ...

ΤΡΩΤΕ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ

στις 04/12/2014 00:34
POSO TSOUZEI!!!!!!

στις 04/12/2014 00:35
KLAOUS!! ENAS PATERAS,POLLOI GIOI!!

στις 04/12/2014 00:43
Πονάει παχαρε ε;;;

στις 04/12/2014 00:53
PAXARE MPASTARDES APOGONE TOU STOLOU ,DAFNOTSIMPOUKOMENE,MEXI KAI O XONTROS PIGE STA APODITIRIA TOU MEGALOU PAOK KAI EDOSE SINXARITIRIA AN THES NA KSERIS GAMOSPITE MONO EMATHES ENA VOULGARO KAI VOULGARO ,KARAVLAXE,AITE TREXA STO MANTI S TORA KAI VOULONE GIATI ARXISE PALI I PAGONIA THA TA TSOUKSOUN TA KRIARGIA -55555555555555 MALAKA PAXAREEEEEEEEEEEEEEEEEEE

στις 04/12/2014 00:55
paxare tora de tha eprepe na milas mila ama pate protoi alios me to dikio tous se vrizoun XD

στις 04/12/2014 00:56
Τι μαλακιες λες ρε παχαρε εχασες δικαια και βγαινεις κ λες μλκιες οκ δν εγινε κ τπτ π χασατε δν κιθηκε κατι απλα μη βριζεις για να δικαιολογηθεις

στις 04/12/2014 02:04
O paxar0s einai o pio diasimos se auto to site OLOI gia auton milate.

στις 04/12/2014 02:40
ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΗ ΨΩΛΑΡΑ ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ

στις 04/12/2014 02:48
Klapste twra psologayroi sti pipa twra peste kai min sikonete kefali

στις 04/12/2014 05:13
XAXAXAXAXAXAXAXA XATHIKAN OLOI OI GAYROI O PONOS EINAI AVASTAXTOS ETSI EINAI AUTA I ALITHEIA PONAEI EPITELOUS KATALAVATE OTI SAS EKANE O PROEDROS OMADOULA AFOU TO MONO POU KOITAEI EINAI NA VGALEI XRIMA...

στις 04/12/2014 05:14
EINAI ARROSTIA KAI MALAKIA....

NA EISAI GAYROS SE AUTI TIN KOINONIA...

NA SE VARANE,NA SE GAMANE...

KAI TO MOUNI TIS MANAS SOU NA TRAGOUDANE...

THRIPSALA TA TZAMIA STON ILEKTRIKO...

TA AIMATA POTAMIA STA @@ MOU EGO...

TO MONO POU THIMAMAI APO PAIDI MIKRO... STON POUTSO MOU NA GRAFO KATHE OLYMPIAKO...

στις 04/12/2014 06:43
Νταξ μη λεμε μλκιες τωρα, οχι μονο ηταν δικαιο να παρει το 3ποντο ο ΠΑΟΚ, αλλα θα επρεπε να του ειχαν μετρησει και την γκολαρα του Τζανδαρη.

Αν κατι ριχνει τον Ολυμπιακο στα ματια μας πρεπει να ειναι το παιχνιδι της διαιτησιας που τον κανει ρεζιλι, η φωτοβολιδα στον Γλυκο πριν την εναρξη κλπ. Κατα τ'αλλα, δεν επαιξαν οσο καλα επαιξε ο ΠΑΟΚ και δεν αξιζαν ουτε βαθμο ισοπαλιας. Αυτα, φιλαρακια.

στις 04/12/2014 09:00
Δικαια ο παοκ πηρε το παιχνιδι.Ηταν καλυτερος,και αξιζε την νικη.Αυτη η νικη ειναι μισο πρωταθλημα,και μαλλον μετα απο πολλα χρονια θα το παρει.

στις 04/12/2014 09:58
Ο παχαρος φίλε δεν ειναι ο πιο διάσημος εδώ σε αυτήν την σελίδα. Ο παχαρος ειναι ο πιο διάσημος μαλακας, αμορφωτος και ανθέλληνας σε αυτήν την σελίδα. Ειμαι σίγουρος ότι αν παει για μέτρηση IQ το κοντέρ θα σπάσει προς τα κάτω. Για αυτα που λέει για την βόρεια ελλαδα αξίζει περισσότερο φυλακή απο κάθε φουκαρά που βάζουν μεσα καθημερινά γιατι δεν μπορει να πληρώσει τα χρέη του. Με λίγα λόγια: ο πιο διάσημος βλάκας.

στις 04/12/2014 10:10
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΟΚ, ΗΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑΣ!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΠΑΟΚ. ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΦΕΤΙΝΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΠΑΟΚ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ! ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΗΚΩΣΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ; ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

στις 04/12/2014 10:11
Pleon den blepw ta mats san opados alla san fila8los. exei terastia diafora auto pisteuw giati teleutaia fora pou phga toumpa sixa8hka na blepw me8usmenous kai narkomaneis na malwnoun meta3u tous kai na maxaironontai, ok wraia h kaula na pas ghpedo kai na fwnazeis kai na goustareis alla 8a eisai polu malakas an skotwnesai gia mia omada.

Oi omades einai san thn politikh, uparxoun kapoioi pou plhrwnontai kala gia tis fasaries kai to na porwnoun kosmo, kai uparxoun meta ta probata na akolou8oun kai na trelenontai les kai 8a taisei ta paidia tous o ka8e Paok kai o ka8e Olumpiakos.

Auta eixa na pw, oso gia to paixnidi mpravo sthn PAOKARA mas giati epai3e kalutera kai phre apotelesma.



Y.G Paxar0s aporw re mlk giati h mana sou den ta katapie kalutera alla ebgale thn apotuxia tou 21ou aiwna....

στις 04/12/2014 10:15
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ Nerazzurro4 ΗΤΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΤΟ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΣ!! ΤΡΟΜΕΡΟΣ Ο ΠΑΟΚ ΧΤΕΣ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ!!

στις 04/12/2014 10:24
ego leventes mou exo na po pti o olympiakos kai oi filathloi tou didaksan filoksenia,kai oxi to aisxos pou eixame emeis sto kypelo persy

στις 04/12/2014 10:31
ΑΣΤΑ ΡΕ simonacorina ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΙΣΧΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΥΡΗ ΕΧΟΥΝ.

στις 04/12/2014 10:53
gioxar

Blepw oti uparxoun kai kapoioi pou antilambanontai akoma sto pou zoun kai ti blepoun. Oxi mono gia Olumpiako kai Paok alla genika, wraios, xairomai pou uparxoun akoma kapoioi pou mporeis na peis thn gnwmh sou kai na mporei o allos na s apanthsh me logikh kai epixeirhmata kai oxi na petaei mpourdes...

στις 04/12/2014 11:58
Nαι ρε Στεφανε, σου αξιζει να εισαι πανευτυχης μπραβο. Μπραβο και σε ολα τα παιδια που παιξανε με ψυχη και τσαμπουκα και ξεβρακωσανε ολο το κατεστημενο και πανω απο ολα ΜΠΡΑΒΟ σε σενα Αγγελε !!! Απο παλια φαινοσουνα πως εισαι πολυ μεγαλη προπονηταρα !!! Παρε καναδυο πρωταθληματα με την ΠΑΟΚαρα, γαμα καλα το συστημα για να σε σεβονται και υστερα παρε την Εθνικη να κοουτσαρεις για να την ξαναπας εκει ποτυ ητανε. ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ σε ολους σας, τωρα ομως μαγκες χαμηλα το κεφαλι και δουλεια για να το σηκωσετε, ολη η Ελλαδα το θελει !!!!

στις 04/12/2014 12:29
malaka paxare fae kamia mpougatsa apo apo aytes pou meirazei h paokara kai mi milas poli kai min ksexname kai to goal offside pou edwse o diaititis.ola ta mpravo sto alani ton anastasiadh!!!!

στις 04/12/2014 12:29
didaxan filoxeneia leei o allos apo panw...e nai h fotovolida ston Gluko einai mia apo tis energeies gia na ipodexteis ton allo sto ghpedo s ...a re kati mialaaaaa krimaaa

στις 04/12/2014 12:39
ela nta3ei magkes o paok meta apo posa xronia kanei kati.. tespa to protathlima dn exei teliosei kai sto telos m fenete allos tha kleei pali..! Kalo o paok pantos... APARADEXTOS osfp..! exei3 fores kaliteri omada..! alla ginonte kai auta

στις 04/12/2014 15:01
ΠΑΟΚΑΡΑ ΛΕΜΕ ΡΕ

ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ

Και κλαμα τα ερυθρολευκα κοριτσια του μιτσελ,στις βουτιες πρωτη και με διαφορα

στις 04/12/2014 15:04
Μπραβο στον παοκ !!! Ειδα το ματς και δειξατε οτι μπορειτε να παρετε ακομα και το πρωταθλημα!!! Νικησατε παρολο που σας αδικησε η διαιτησια οπως με το ενα απο τα δυο γκολ που δεν ηταν οφφ-σαιντ , το πεναλτυ που δεν θας δοθηκε και πολλα φαουλ εξω απο την περιοχη!!!

στις 04/12/2014 15:07
Οι ολιμπιακοι ενω τους ενιαζε αυτη η νικη παρα πολυ λενε οτι θα περασουν τον παοκ και παλι!!! ΕΤΣΤΕ ΑΣΤΙΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ !!! ΕΡΧΟΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ !!!

στις 04/12/2014 15:08
CHAMPIONS LEAGUE LEGATE OTI 8A PERASETE STOUS 16 EPEIDH NIKHSATE THN ATLETICO !!! KAI LOIPON ?... EIDATE TO APOTELESMA!

στις 04/12/2014 15:20
simacronia oi fotovolidees ti itan ayta pou petagate sto glyko itan apo ti zesti sas filoxenia e; axaxxaxaxa

στις 04/12/2014 15:27
ΠΑΛΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΖΕΣ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΟΥ, ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΗΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ, ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΙΚΟΥΣΕΣ ΠΕΤΑΓΕΣ ΣΤΟΥΣ 7 ΟΥΡΑΝΟΥΣ, ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΟ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΓΙΟ ΓΙΟ Ο ΒΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΡΙΠΛΕΣ ΤΟΥ, ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΥΣΕΙΣ ΑΙΜΑ!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!! ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΔΩ;; ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΑΪΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ 300ΣΙΩΣΤΗ ΚΟΥΠΑ;; ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΟ Η ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΕΜΑΡΑ!!

στις 04/12/2014 15:37
afto to prwtathlima axizei apo oles tis apopseis na to kataktisei o PAOK..skefteite pos o gauros exei ektos kai ton PAOK kai ton PAO st 2o guro..xareite loipon paoktsides filoi mou gt tou xronou o dimitrakis tha kanei pleon koumanto sth super ligda...

στις 04/12/2014 16:43
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ 4ΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ

στις 04/12/2014 17:30
ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΑΦΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

στις 04/12/2014 17:35
ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ ΠΑΧΑΡΕ ΓΑΜΩ ΕΜΠΟΛΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ.!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΟΚΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ , ΧΑΜΗΛΑ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

στις 04/12/2014 18:32
μπραβο στον παοκ επαιξε και κερδισε. Παξαρος απο τους κομπλεξικους οπαδους του Ολυμπιακου κλασικα... Προσπαθησε να συνηθησεις τις ητες απο του χρονου θα χανεις και απο αλλου :D

στις 04/12/2014 19:23
φημες λενε οτι ο κλαους θα τιμωρηθει για χρηση τοξου εντος αγωνιστικου χωρου.

στις 04/12/2014 20:50
EXO NA PO LEEI OTI O GAYROS KAI OI FILATHLOI DIDAKSAN FILOKSENIA XAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA POION AGONA EVLEPES OXI MONO PETOUSATE FOTOVOLIDES ALLA KAI KROTIDES DIPLA STON TERMATOFILAKA MIN MILISO GIA TIN KLOTSIA STON PAIXTI MAS MOLIS VALATE GOAL EMEIS OPOS KSEREIS EIMASTE PERISSOTERO FILOKSENOI AUTI TIN FORA TA PSARIA GIA NA MIN VROMANE KAI DIAKOPEI O AGONAS THA TA VALOUME SE ENIDREIO PISO APO TON PAGKO TOU GAYROY XAXAXAXAXAXAXAXAXA DEN PERIGRAFETAI TIS SAS PERIMENEI SE 3 MINES!!!LEON64 AN EIXAME KAI EMEIS STISEI PARAGKA THA TELIONAME STO PROTO GIRO TO PROTATHLIMA ALLIOS SIGA MIN VGAINATE PROTATHLITES APO TOUS PROTOUS 15 AGONES EMEIS XORIS TIN VOITHEIA TIS DIAITISIAS THA TO KATAKTISOUME GIA NA THEOREITE KANONIKO!!!

στις 04/12/2014 21:18
bravo ston paok gia tin niki.bravo kie ston proponoti tou paok pou 3eri na kratisi xamilous tonous,orea kie irema kani orea tin dulia tou.omos apo tin ali kanenas den lei enan kalo logo gia ton marinaki gia tin kinisi pou e kane.skeftite na xasi o paok stin toumba apo osfp kie o proedros na sinexari tous adipalus!8a ton ixan fai zodanos!makari i kinisi afti na boi8ai na alaksi i klima meta3i opadous kie na girname sta palia,na pame sta gipeda mazi,opadous tou aek,pao,paok,osfp na xaroume to padosfero.

στις 05/12/2014 01:02
gioxar se paradexome dioti skampazis apo mpala kai merikoi aloi fisika ala gia tin parti s brv s......

στις 06/12/2014 04:57
Φιλε αυτη την κινηση του Μαρινακη να την υποψιαζεσαι. Αυτο μονο. Μακαρι να ειμαι λαθος.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.