Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος του ΠΑΟΚ στο «Καραϊσκάκη»

Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος του ΠΑΟΚ στο «Καραϊσκάκη»

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ


Μεγάλη νίκη για ΠΑΟΚ, καθώς ο «δικέφαλος του Βορρά» κέρδισε με 2-1 τον Ολυμπιακό στο «Γ. Καραϊσκάκης» και ξέφυγε με +5 στην κορυφή δείχνοντας πιο έτοιμος από ποτέ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Κλάους (43’) και Περέιρα (49’) τα γκολ, ισοφάρισε προσωρινά ο Φουστέρ (45+1’), ακυρώθηκε κανονικό γκολ των φιλοξενούμενων στο 90+3'.

Μεγάλο βήμα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος έκανε ο ΠΑΟΚ, ο οποίος κέρδισε με 2-1 τον Ολυμπιακό στο «Καραϊσκάκη» και ξέφυγε με 5 βαθμούς στην κορυφή της Σούπερ Λιγκ.

Κλάους (43’) και Περέιρα (49’) τα γκολ για τον «δικέφαλο του Βορρά», με τον Ολυμπιακό να ισοφαρίζει προσωρινά με τρομερό γκολ του Φουστέρ (45+1’), ωστόσο δεν μπόρεσε στο δεύτερο μέρος να βρει τρόπο για να φτάσει την ισοφάριση.

Αρκετά διαβασμένοι οι φιλοξενούμενοι οι οποίοι στο φινάλε διαμαρτυρήθηκαν δίκαια για γκολ του Τσανδάρη που ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Ένταση στο φινάλε με την είσοδο μερίδας οπαδών στον αγωνιστικό χώρο αλλά και εκτός του γηπέδου καθώς σημειώθηκαν συμπλοκές ανάμεσα σε οπαδούς του Ολυμπιακού και δυνάμεις της Αστυνομίας.

Το ματς:


Σούπερ Λιγκ: Θρίαμβος του ΠΑΟΚ στο «Καραϊσκάκη» Το παιχνίδι ξεκίνησε με τον Ολυμπιακό να έχει την υπεροχή, αλλά να μην μπορούσε να δημιουργήσει ρήγματα στην άμυνα του ΠΑΟΚ απειλώντας μόνο με μακρινά σουτ. Στο 8’ ο Φουστέρ και στο 13’ ο Μιλιβόγιεβιτς δεν ανησύχησαν τον Γλύκο, με τον δεύτερο να χάνει την πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο 22’ με δυνατό σουτ που έδιωξε δύσκολα ο Έλληνας γκολκίπερ.

Η απάντηση του ΠΑΟΚ ήρθε στο 27’ με σουτ του Τσανδάρη που έδιωξε ο Ρομπέρτο, με τον ρυθμό του αγώνα να πέφτει στη συνέχεια, καθώς ο «δικέφαλος του Βορρά» αμύνονταν σωστά και ο Ολυμπιακός δεν μπορούσε να βρει τρόπο για να μπει στην περιοχή του.

Μάλιστα στο 43’ η ομάδα του Αναστασιάδη εκμεταλλεύτηκε τα λάθη στην άμυνα των γηπεδούχων, με τον Σκόνδρα να βγάζει στον Αθανασιάδη, ο οποίος από το μισό μέτρο δεν δυσκολεύτηκε να «γράψει» το 1-0.

Ωστόσο στο 45+1’ ο Ολυμπιακός κατάφερε να ισοφαρίσει με εκπληκτικό γκολ του Φουστέρ ο οποίος έπιασε το σουτ στην κίνηση μετά από κόρνερ του Τσόρι, φέρνοντας το ματς στα ίσα. Αξίζει να σημειωθεί πως οι φιλοξενούμενοι διαμαρτυρήθηκαν στη συνέχεια για κλοτσιά του Μιλιβόγιεβιτς στον πεσμένο Γλύκο αμέσως μετά το γκολ.

Στην επανάληψη, ο ΠΑΟΚ μπήκε αρκετά δυνατά και αφού προειδοποίησε στο 48’ με σουτ του Σαλπιγγίδη, στο 52’ ο Περέιρα, έχοντας αρκετό χώρο μπροστά του, νίκησε τον Ρομπέρτο με άπιαστο βολέ για το 2-1 των φιλοξενούμενων.

Ο Ολυμπιακός «άγγιξε» την ισοφάριση στο 58’, με τον Τσόρι να μην σημαδεύει σωστά όταν ο Γλύκος βρέθηκε εκτός θέσης, ωστόσο στη συνέχεια οι γηπεδούχοι δεν μπόρεσαν να ανησυχήσουν σημαντικά τον ΠΑΟΚ.

Ο Αναστασιάδης επέλεξε να ρίξει στο ματς τον Παπαδόπουλο αντί του τραυματία Σκόνδρα και να φέρει τον Σαλπιγγίδη σε ρόλο δεξιού μπακ, με τον Μίτσελ στον αντίποδα να βάζει τους Κασάμι-Ντοσεβί, αντί των Μανιάτη-Αφελάι, ενώ στη συνέχεια ο Μπενίτες μπήκε στη θέση του Μήτρογλου που ήταν εκτός αγώνα και αποδοκιμάστηκε.

Οι «ερυθρόλευκοι» απείλησαν στο 69’ με τον Φουστέρ ο οποίος δεν μπόρεσε να σκοράρει με προβολή, ενώ στο 77’ ο Ρατς έδιωξε σωτήρια την σέντρα του Μπενίτες.

Στα υπόλοιπα λεπτά όμως η ομάδα του Μίτσελ δεν μπόρεσε να απειλήσει, με τον ΠΑΟΚ μάλιστα να πετυχαίνει γκολ με τον Τσανδάρη στο 90+3’ ωστόσο ο διαιτητής το ακύρωσε λανθασμένα ως οφσάιντ.

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Ελαμπντελαουϊ, Μαζουακού, Αμπιντάλ, Αυλωνίτης, Μιλιβόγεβιτς, Μανιάτης (61' Κασάμι), Φουστέρ, Αφελάι (61' Ντοσεβί), Τσόρι, Μήτρογλου (67' Μπενίτες).

ΠΑΟΚ: Γλύκος, Σκόνδρας (52' Παπαδόπουλος), Ρατς, Βίτορ, Τζιόλης, Γκολάσα, Κάτσε (81' Μάρτενς), Τζανδάρης, Σαλπιγγίδης, Περέιρα (90' Μποζαντζίδης), Αθανασιάδης.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12
5.003.751.501.651.852.141.15
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.201.951.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.001.902.6010.00

Σχολιασμός

71 σχόλια:

στις 03/12/2014 21:59
Αντε γεια

στις 03/12/2014 21:59
Αντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ

στις 03/12/2014 21:59
+5

στις 03/12/2014 22:00
░░░░░░▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░░░░

░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░░░

░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░

░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░

░░░░▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓░░░░

░░▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓░░

░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓░ ▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓ ▓░▓▓░▓▓▓▓░░░▓▓░▓▓░░░▓░▓░▓▓▓▓░▓▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓▓░▓░▓░▓░▓░▓░▓░░▓▓▓▓░▓░▓░▓ ▓░▓░▓▓▓▓▓░▓░▓░▓░▓░░░▓░▓░▓▓▓▓▓░▓░▓ ▓▓▓░▓░▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓░▓░▓▓▓ ▓░▓░▓░▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓░▓░▓░▓ ▓░▓▓▓░▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓░▓▓▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓░▓░▓ ▓░▓░▓▓▓░▓░▓▓▓▓░▓▓▓░▓▓▓▓░▓░▓▓▓░▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓░▓░▓▓▓░▓▓▓░▓▓▓░▓░▓▓░▓░▓░▓ ▓▓▓░▓░▓░▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓░▓░▓░▓░▓▓▓ ▓░▓░▓▓░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓░▓░▓▓░▓░▓ ▓░▓░▓░▓░▓░░▓▓░▓░▓░▓░▓▓░░▓░▓░▓░▓░▓ ▓░▓▓░▓░░░░▓▓░▓░▓░▓░▓░▓▓░░░░▓░▓▓░▓ ▓░▓░▓░░░░▓▓░▓░▓▓░▓▓░▓░▓▓░░░░▓░▓░▓ ▓▓░▓░░░░▓▓▓▓▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓░░░░▓░▓▓ ▓░▓░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓░░░░░░░▓░░

στις 03/12/2014 22:00
DEN BORESE I ATLETICO MADRID DEN BORESE I JUVENTUS TO KATAFERE O PAOK PROSKINATE KOLOPSARA DIPLO MESA STO KOTETSI GIA PLAKA SAS VIASAME ENO EIXATE TIN DIAITISIA IPER SAS KANONIKA 1 - 3 EPREPE NA ERTHEI KAI LIGO EVALA AUTO THA PEI OLOKLIROTIKOS VIASMOS OLOI STO AERODROMIO NA IPODEKTOUME TON PROTATHLITI XEIMONA!!!

στις 03/12/2014 22:01
tavla ta gayrakia

στις 03/12/2014 22:01
ΚΑΛΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΓΚΟΛΑΡΕΣ ΤΟΥ ΦΟΥΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΕΙΡΑ.ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΔΙΚΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΜΑΣ.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΗΝΗ.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ.

στις 03/12/2014 22:03
Ο ΠΑΟΚ με ψυχη,παθος δυναμη, τακτικη,μπαλαρα,αμυνα και Αναστασιαδη νικησε την σαπιλα του ξεφτιλισμενου συστηματος,και τους 14 παικτες του γαυρου.

στις 03/12/2014 22:04
Πρωταθλητης Χειμωνα

στις 03/12/2014 22:04
AKUROSAN KANONIKO GOAL TON FILO3ONEMOUNON NA TO VLEPETE KAI AUTO!

στις 03/12/2014 22:05
klapse paxare twra den imaste oi mpougatses imaste i gamiades sas paok reeeeeeeeeeeeeeeeee trelenomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

στις 03/12/2014 22:05
1-3 teliko kartharo scor

στις 03/12/2014 22:05
Oreos o poutsos kologayroi? Den eimai paok alla xarika porolo pou ston paok akirosan 1 goal kai ena penalty kerdise!! ANTE GEIA SKATOGAYRoiiii

στις 03/12/2014 22:06
Συγχαρητηρια στους παικταραδες μας.

στις 03/12/2014 22:06
KARKINO SE KATHE OLYMPILAGO

στις 03/12/2014 22:07
Klapste

στις 03/12/2014 22:07
γαμω την βουλγαρια σας,βαλατε βουλγαρο διαιτητη και κερδισατε ενω επρεπε να ειναι 5-0 τουλαχιστον

στις 03/12/2014 22:08
1-2 αντι 1-4

στις 03/12/2014 22:08
ASXETE SE OLA PAXAZE OUTE ORTHOGRAFIA DEN KSEREIS POU NA MIN EKANES KAI COPY PASTE TA KEIMENA TI PERIMENES ME TO PALTO POU EXETE NA VALETE GOAL XAXAXAXAXAXAXAXAXA PERIPTOSARA MONO SE KENI ESTIA BOREI NA VALEI GOAL KAI AUTO AN STA 2-3 METRA MAKRIA MEGALI EUTHINI GIA TON APOTELESMA FERNEI O DIAITITIS AN DEN MAS KITRINIZE OLI TIN OMADA KAI DEN EDINE OFFSIDE TO TRITO GOAL I 4ARA ITAN SIGOURI!!!

στις 03/12/2014 22:09
mpaok vs paragkas den dothike penaldi ston mpaok kai tou akirosane kai gkoal bgite tora oloi sas skatofloroi kolagauri kai miliste

στις 03/12/2014 22:13
POUTSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ETSIIIIIIIIIIIIIII

στις 03/12/2014 22:14
DEN ITAN PENALTY THEATRO EKANE O SKONDRAS FISIKA AUTO DEN SIMAINEI OTI I DIAITISIA DEN ITAN 70-30 AFOU O ARETOPOULOS EINAI MEROS TIS PARAGKAS PERISI TOU EIXE DOSEI STON AGONA ME TO PAS GIANNENA 2 PENALTY KAI ME 10 PAIKTES FANTASTEITE TI THA GINOTAN ME 50-50 DIAITISIA XAXAXAXAXAXAXAXAXA PROSKINATE GIOTOBALO SE 3 MINES STON NAO ERXETAI MEGALITERO GAMISI!!!

στις 03/12/2014 22:15
KATHARO GOAL AKYRWSE STO 90 O POUSTHS O EPOPTHS

στις 03/12/2014 22:16
AKOU TI EIPE AX0AX0AX0AX0AX0AX0AX0 VOULGARRO DIAITTH ENW EIXANE SUNOLIKA 25 FAOUL KAI O PAOK 4 TO POLU KAI EMEIS 6 KITRINES KAI ESEIS 1; KAI HTAN DIKOS MAS DIATITHS RE RWMIARIDES; KLAPSTE ME TO 1-3!

στις 03/12/2014 22:16
Μεγαλυτερο προπονητη απο τον Αναστασιαδη δεν θα μπορουσαμε να εχουμε.

στις 03/12/2014 22:16
ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Ο ΠΑΟΚ.ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΩΘΗΚΕ ΠΕΝΑΜΤΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΙ ΓΚΟΛ 'ΟΦΣΑΙΝΤ' ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΞΙΖΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΑΔΙΚΙΜΕΝΟ.

στις 03/12/2014 22:19
STIN ELLADA I KALITERI OMADA...

STIN EUROPI TO KALITERO SIROPI...

SΤΟΝ KOSMO O KALITEROS LAOS...

KAI STO STITHOS O DIKEFALOS AETOS...

στις 03/12/2014 22:20
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΠΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΣ,,,ΣΑΠΙΛΑ Η ΔΙΑΙΤΙΣΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..

στις 03/12/2014 22:20
─╔╗─────╔═══╗╔═══╦══╦═══╗

╔╝║─────║╔═╗║║╔═╗╠╣╠╣╔═╗║

╚╗║─────╚╝╔╝║║║─╚╝║║║║─║║

─║║─╔══╗╔═╝╔╝║║╔═╗║║║╚═╝║

╔╝╚╗╚══╝║║╚═╗║╚╩═╠╣╠╣╔═╗║

╚══╝────╚═══╝╚═══╩══╩╝─╚╝

╔═══╗╔╗───╔═══╗╔╗╔═╗╔═══╗ ║╔═╗║║║───║╔═╗║║║║╔╝║╔═╗║ ║╚═╝║║║───║║─║║║╚╝╝─║║─║║ ║╔══╝║║─╔╗║╚═╝║║╔╗║─║╚═╝║ ║║───║╚═╝║║╔═╗║║║║╚╗║╔═╗║ ╚╝───╚═══╝╚╝─╚╝╚╝╚═╝╚╝─╚╝ ╔╗───╔═══╗╔═╗╔═╗╔═══╗╔╦╦╗ ║║───║╔══╝║║╚╝║║║╔══╝║║║║ ║║───║╚══╗║╔╗╔╗║║╚══╗║║║║ ║║─╔╗║╔══╝║║║║║║║╔══╝╚╩╩╝ ║╚═╝║║╚══╗║║║║║║║╚══╗╔╦╦╗ ╚═══╝╚═══╝╚╝╚╝╚╝╚═══╝╚╩╩╝

στις 03/12/2014 22:21
ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑ!!!!ΕΤΣΙ!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ.

στις 03/12/2014 22:24
Paxare klapseeeee

στις 03/12/2014 22:26
μια ζωη θα σας γλενταμε ρουφιανοι του βορα!!!!

στις 03/12/2014 22:29
XAXAXAXAXAXAXAXA TI PERIPTOSARES IPARXOUN ANTEGRAPSE O ALLOS TO ONOMA TOU PAXAZOU NOMIZONTAS OTI PISTEUON KAPOIOI OTI EINAI O IDIOS TOURKOSPOROI GAMO TIN FARA SAS MIA ZOI THA SAS GAMAME KAI ESEIS THA MAS PROSKINATE!!!

στις 03/12/2014 22:29
GIA NA METRISOYN 2 GKOL KATA TOY GAYROY PREPEI NA TRWEI 3-4 THN FORA

στις 03/12/2014 22:38
μπραβο παοκ ολη η ελλαδα μαζι σου ηταν σημερα!

στις 03/12/2014 22:40
tous kseftilhse o paok mesa sto spitaki tous

στις 03/12/2014 22:43
anti gia 1-5 1-2 me diaithsia 100-0 yper kai pali poutso!paokara eisai terastios

στις 03/12/2014 22:45
Λοιπον εχουμε και λεμε!

1)Μπραβο στο ΠΑΟΚ το χαρηκα το ματς

2)Ο Περειρα εχει να δειξει ακομα..

3) Κλαους απλα ρισπεκτ δε ξερω τι να πω, χωρις τον κλαους ο παοκ πρωτος δεν ηταν μπραβο στο παλικαρι το λεει η καρδια του

4)μητρογλου παικτης αυτη τη στιγμη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

5)Καθαρο γκολ, προφανως ο εποπτης δεν ηθελε τον διασυρμο του οσφπ δεν εξηγηται αλιως

6)Αναστιαδης ενα σπιτι αχουρι και το εχει κανει λαμπικο και για τελος 2 λογια! Κυριοι το ολυμπιακου που βγαινετε και λετε για το τεραστιο ηθος του ολυμπιακου.. ρωτο περσυ για τα ψαρια στο παγκο ο παοκ αφαιρεθηκε 3 βαθμους.. σημερα η φωτοβολιδα στον γλυκο τι τιμωρια θα εχει? Κυριοι του ολυμπιακου που βγαινετε και λετε πατε το ελληνικο ποδοσφαιρο μπροστα.. πως ακριβως το πατε? κανωντας ΜΕΓΑΛΑ επεισοδια εξω απο το γηπεδο με την αστυνομια?? ετσι μαθαινετε να πηγαινετε το ποδοσφαιρο μπροστα?? και οι επομενοι ερωτηση στους νοημουν φιλαθλους του ολυμπιακου, που δυστηχως νομιζουν οτι υποστηριζουν την αγαπημε τους ομαδα γιατι αυτο μαθανε να λενε απο μι

στις 03/12/2014 22:46
την αγαπημε τους ομαδα γιατι αυτο μαθανε να λενε απο μικροι.. ειστε περηφανοι για την ομαδα σας? το οτι ο οσφπ δεν προκειτε να φαει τιμωρια το ξερουμε και το ξερετε ο φιλος σας κανει κουμαντο...ειστε περηφανοι??? Γιατι καποτε στα 13 μου και εγω ολυμπιακος ημουν και πολυ περηφανος οταν μεγαλωσα και καταλαβα τι εστι ολυμπιακος, χερωμαι σε καθε ηταν ειτε ελλαδα ειτε ευρωπη.! κ ομως ακομα ποτε δεν ειναι αργα να βγαλετε να κοκκινα γυαλια απο τα ματια σας δε θελετε να υποστηριζετε παοκ αεκ παο? υποστηριξτε επαρχια η μια ποιο μικρη ομαδα υγιεις.....αλλα οχι την ΧΟΥΝΤΑ!!

στις 03/12/2014 22:47
μπραβο στον ΠΑΟΚ παλικαρισια νικη πεναλντι δεν υπηρχε τριτο γκολ ομως υπηρχε.Ο Ολυμπιακος ηταν αχρωμος και χωρις φαντασια στο παιχνιδι του. Υ.Γ. εκτος απο τον παξαρο γιατι δεν εχει σχολιασει κανενας γαυρος?

στις 03/12/2014 22:55
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΑΒΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΦΕΝΟΣ ΚΛΑΙΝΕ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΟΥΡΕΣ ΣΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΟΥΝ.

στις 03/12/2014 22:56
GIATI TO GAMISI ITAN TERASTIO POU NA DOUNE TI EXEI NA GINEI STIN FLEGOMENI TOUBA OTAN THA KRITHEI TO PROTATHLIMA AUTO POU EGINE STO KIPELLO PRIN 8 MINES OTAN SAS NIKISAME,KSEFTILISAME ME TA PSARIA KAI TELOS FAGATE KSILO AKOMA KAI MESA STO GIPEDO THA MOIAZEI OS EKKLISIA BROSTA SE AUTO POU PROKEITAI NA DEITE ERXETAI OLOKLIROTIKO TIGANISMA!!!

στις 03/12/2014 23:08
πουτσα βουλγαροι πουτσα!!!θα σας γαμαμε μια ζωη

στις 03/12/2014 23:10
στις επιτυχιες ειναι πρωτοι ενω στις αποτυχιες κρυβονται.Ενας οπαδος που αγαπαει την ομαδα του πρεπει να υποστηριζει την ομαδα του στα ευκολα αλλα και στα δυσκολα.

στις 03/12/2014 23:11
εξαιρειται ο παξαρος

στις 03/12/2014 23:18
GIA TON POUTSO MIA ZOI THA EISTE KOLOTOURKOI XAXAXAXAXAXAXAXA FASI THA EXEI NA EFTIAKSE AUTO TO ACCOUNT O IDIOS O PAXAZOS OSTE NA VRIZEI APO AUTO XORIS NA FOVATAI OTI THA FAEI PALI BAN LOGO ANAPIRIAS PANTA THA SAS GAMAME KAI ESEIS THA PROSKINATE!!!

στις 03/12/2014 23:20
Ο ΜΠΑΟΚ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ 13 ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ 11, ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ Κ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

στις 03/12/2014 23:24
O GAYROS EPAIZE ME 14 EIXE TON DIAITI KAI TOUS 2 VOITHOUS MAZI TOU ARA PALI EIXE PLEONEKTIMA XAXAXAXAXAXAXAXAXA ME TO POU BIKE ENAS ARXIDIAITIS STIN SUPER LEAGUE ALLAKSANE POLLA AMESOS FANIKE POS KERDIZE TOSA XRONIA TA PROTATHLIMATA -5 GIA ALLI MIA FORA APO KATO MAS EISASTE THA TO THIMASTE GIA KAIRO AUTO TO DIPLO!!!

στις 03/12/2014 23:25
axaaxaxaxaaxxaaa paoole axaxx

στις 03/12/2014 23:25
axxa never to termatises re xaxaxa

στις 03/12/2014 23:26
Δεν έμαθε να χάνει αυτή η ομάδα...!! και δεν θα μάθει ποτέ.Μπράβο στον ΠΑΟΚ που κέρδισε στα ίσια το φάντασμα πρωταθλητή επί σειρά ετών...

στις 03/12/2014 23:26
o paok axize na nikisi aek paok brothers

στις 03/12/2014 23:35
xaxaxaxa poso 8a exane smr o paok?5?6?xaxaxaxa mpravo re paok to xarhka mono kai mono gt oi gayroi legane oti dn 8a prolavenete n metrate ta gkol...alla opws kai na xei duskola h eukola 8a to parei o gayros to prwta8lima...kai ayto giati opoios dei to akirw8en gkol tou paok 8a katalabei ti ennow..makari na ton kodrarei oso mporei toulaxiston...kai pali sigxaritiria

στις 03/12/2014 23:37
Ο γλυκος μεγαλος κλαψιαρης φοβοταν μη φαει κανα τσιμεντολιθο στο κεφαλι

στις 03/12/2014 23:47
sixaritiria ston paok gia tin megali niki simera emeis den axizame tpt afou pezame xoris epithesi kai pragmatika o poak thetos axizei to protathlima mexri stigmis

oso gia ta vazelia alakte omada teliose o agonas

στις 03/12/2014 23:52
Πραγματικα ο ΠΑΟΚ αξιζε την νικη σημερα αλλα θα συμφωνησω με τον φιλο μου πιο πανω που λεει οτι δυσκολα η ευκολα το πρωταθλημα και παλι οι γαυροι θα το παρουν.Δυστυχως ειναι μια ελληνικη πραγματικοτητα

στις 04/12/2014 00:07
P.A.O.K.

στις 04/12/2014 00:08
putsa sta gavrakia !!! forca paok....dn eimai paok..alla ta gavrakia panta pulo ithela na pernun

στις 04/12/2014 00:26
Παξαρε σε γαμαμεεεεεεεεεεε πουτανας σπερμα παρε τα αρχιδια τα δικα μου και του φακουντοοοοοοοοο

στις 04/12/2014 00:29
den einai duskolo na to katalabei kaneis file chris...opws eipes einai mia ellinikh pragmatikothta me to idio telos pou vlepoume ka8e xrono

στις 04/12/2014 00:42
poutsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

στις 04/12/2014 00:55
ENA MEGALO BRV STA AGORIA MAS ...IPAME PAOK EISAI...SE 4 MINAKIA ELATE TOUMPA NA SASA DO MPASTARDAKIA OLA EDO PLIRONONTE..

στις 04/12/2014 02:01
mia erotisi ama to protathlima to protathlima to pari o paok pou lete tote tha einai stimeno?? diladi ama to pari o olympiakos tha einai stimeno ama to pari ali omada den tha einai??

στις 04/12/2014 02:23
kapos etsi giorgo.. koita ta proigoumena xronia sas...gemata ntropi kapoia apo auta...

στις 04/12/2014 02:49
MIA ZΩΗ ΘΑ ΜΑΣ ΓΛΕΝΤΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ. ΜΕΤΑ ΤΟ SEX ΦΑΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΒΑΡΔΑΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΤΕ.

... ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΩΣΑΣΤΕ ΠΩΣ ΓΑΜΑΕΙ Η ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ !!!

στις 04/12/2014 02:51
U.S.A - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

1 - 2

στις 04/12/2014 05:02
KRIMA POU DEN EXEI EKEI STON PEIRAIA BOUGATSAN THA TO XONEUATE KALITERA TORA XAXAXAXAXAXAXAXA TOURKOSPOROI TI PARTOUZA ITAN AUTI FETOS 3ARA APO TON VAZELO 3ARA KAI APO EMAS AN DEN AKIRONE TO GOAL ALLAKSTE TO ONOMA APO KARAISKAKI SE BOURDELAKI PERISSOTERO TAIRIAZEI...

στις 04/12/2014 06:48
Αυτος ο εποπτης που ακυρωσε το γκολ στο 93' θελει ξυλο και απολυση απο την ομοσπονδια.

στις 04/12/2014 13:33
TELEIWSATE GAUROI POUTSA KAI FAPA STO EKSHS

στις 04/12/2014 13:53
OI GAUROI EGINAN IDOS PROS EKSAFANISI

στις 04/12/2014 14:12
PAXARE EISAI TO MONO BASTARDO GAURAKI POU MILAS KEFTE!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.