Νέο γκολ στην Ινδία ο Κατσουράνης (video)

Νέο γκολ στην Ινδία ο Κατσουράνης (video)



Το 4ο γκολ του στο πρωτάθλημα της Ινδίας πέτυχε ο Κώστας Κατσουράνης, βοηθώντας την Πούνε Σίτι να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας (1-1) απέναντι στην Ατλέτικο Κολκάτα.

Στη δεύτερη θέση των σκόρερ στο ινδικό πρωτάθλημα πέρασε ο Κώστας Κατσουράνης, χάρη στο γκολ που πέτυχε στην ισοπαλία της Πούνε Σίτι με την Ατλέτικο Κολκάτα (1-1).

Ο Έλληνας μέσος με δυνατό σουτ εντός περιοχής έφερε το παιχνίδι στα ίσα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, φτάνοντας τα 4 γκολ στο ινδικό πρωτάθλημα.

Παρόλα αυτά η ομάδα του έμεινε χωρίς νίκη για 5η συνεχόμενη αγωνιστική και υποχώρησε στην 7η θέση με 13 βαθμούς, δύο λιγότερους από την 4η θέση που οδηγεί στα πλει-οφ.




Ομάδα που αφορά: ΙΝΔΙΑ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 29/11/2014 20:26
megalos pextis xaxaxaax

στις 29/11/2014 20:30
axaxaxaxaxaxaxax

στις 29/11/2014 20:31
ηταν και γκολαρα χαχαχαχαχ

στις 29/11/2014 20:36
META TIS EKPLIKTIKES EMFANISIS STIN INDIA,TON BLEPO NA PIGENI SENA APO TA PIO FOBERA PROTATHLIMATA TIS AFRIKIS, SIKGEKRIMENA STO PRASINO AKROATIRIO! :p

στις 29/11/2014 21:08
Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΡΕΚΟΡ ΤΟΥ ΜΕΣΣΙ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ!

στις 29/11/2014 22:25
tetia goal tha vazi o katsour kai tou xronou me tin aekara

στις 30/11/2014 00:28
Σκαστε ρε παλιο μαλακες! Οταν εβαζε γκολ με την εθνικη δεν μιλουσατε ... Παλιο καθυστεριμενα ! Εσεις ουτε για Ινδια δεν είστε ρε οσοι παιζετε!

στις 30/11/2014 06:08
pesta re arias

στις 30/11/2014 12:42
an einai dinaton re paidia eiste aek kai 8elete enan tetio pexth sthn omada pou tou xronou 8a pezoume super league...den lew st parel8on htan polu pextaras kai poli xrisimos g opoia omada epeze...alla pleon paei perase h mpogi tou...ase pou 8a pernei kai 8esh apo nea paidia sth endekada...ama htan pextaras 8a epeze akoma se ena metrio prwta8lima alla pezei india...htan pextaras magkes tora kalitera na aposir8ei...filika panta

στις 30/11/2014 14:56
Επιτέλους και ένας Αεκτζής με μυαλό. Μόνοι σας κάνετε μικρή την ομάδα σας.

στις 30/11/2014 17:47
Αι ειστε ολοι καρακολια. Μπραβο ρε κατσουραναρα στην ελλαδα παλτο στην ινδια ο πελε της ασιας

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.