Νέα ήττα και… κατρακύλα  (video)

Νέα ήττα και… κατρακύλα (video)



Ακόμα μία ήττα, έστω και σε φιλικό, για την Εθνική μας ομάδα, η οποία ηττήθηκε με 2-0 από τη Σερβία στα Χανιά και αναμένεται να πέσει κάτω από την 18η θέση στην κατάταξη της FIFA. Τα γκολ των Σέρβων οι Πέτροβιτς (60’) και Γκουντέλι (90+1’), ευκαιριες με το σταγονομετρο δημιούργησε η Ελλάδα.

Λίγες ημέρες μετά την ήττα-ντροπή από τα Ν. Φερόε και την αποχώρηση του Κλαούντιο Ρανιέρι από τον πάγκο, η Εθνική έδειξε για ακόμα ένα παιχνίδι προβληματικό πρόσωπο, καθώς ηττήθηκε με 2-0 από τη Σερβία σε φιλικό που διεξήχθη στα Χανιά και αναμένεται να υποχωρήσει κάτω από την 18η θέση στην κατάταξη της FIFA.

Ο Πέτροβιτς με κεφαλιά στο 60’ και ο Γκουντέλι με εκπληκτικό μακρινό σουτ που άφησε άγαλμα τον Γλύκο στο 90+1’, χάρισαν τη φιλική νίκη στους Σέρβους, που είχαν να κερδίσουν από ένα φιλικό με τη Τζαμάικα τον Μάιο.

Κακό παιχνίδι στο πρώτο μέρος, με την Εθνική να μην μπορούσε να απειλήσει και τη Σερβία να είχε δύο καλές στιγμές στο φινάλε με εκτέλεση φάουλ του Τόσιτς (38’) και πλασέ του Μίτροβιτς (44’) , με τον Γλύκο να ήταν σε ετοιμότητα και στις δύο φάσεις.

Στην επανάληψη, η Ελλάδα, που είχε στον πάγκο της τον Κώστα Τσάνα, μπήκε πιο δυνατά και είχε καλή ευκαιρία στο 50’ με σουτ του Χριστοδουλόπουλου που έδιωξε ο Στοΐκοβιτς, ο οποίος είπε «όχι» και σε σουτ του Κονέ στο 63’.

Το γκολ του Πέτροβιτς (60’) ανάγκασε την Εθνική να πιέσει για την ισοφάριση, ωστόσο δεν μπόρεσε βρει διαδρόμους για να απειλήσει τους Σέρβους, έχοντας για καλή στιγμή μόλις μια κεφαλιά του Μάνταλου στο 86’ μετά από φάουλ του Χριστοδουλόπουλου.

Τελικώς στις καθυστερήσεις ο Γκουντέλι με τρομερό σουτ διαμόρφωσε το τελικό 2-0, σκορ που αφήνει την Εθνική χωρίς νίκη από το παιχνίδι με την Ακτή Ελεφαντοστού στο Μουντιάλ.

Ελλάδα: Γλύκος, Τοροσίδης (61’ Μπακάκης), Βύντρα, Παπαδόπουλος, Μανωλάς (73’ Μόρας), Μανιάτης, Κονέ (64’ Τζιόλης), Σάμαρης (79’ Μάνταλος), Μαυρίας (71’ Κολοβός), Χριστοδουλόπουλος, Αθανασιάδης (64’ Γκέκας).

Σερβία: Στοϊκοβιτς, Ιβάνοβιτς, Τόμοβιτς, Τόσιτς Ντούσκο (89' Ρουκάβινα), Μαξίμοβιτς, Πέτροβιτς (82' Γκουντέλι), Μάτιτς, Γιόζιτς (66’ Τζούρισιτς), Μάρκοβιτς (66’ Λάζοβιτς), Τόσιτς Ζόραν, Μίτροβιτς.

Τα γκολ:




Η αντίδραση του Κονέ μετά το φάουλ του Μάτιτς:


Το… άγαρμπο χτύπημα του Μάτιτς στο πρόσωπο του Κονέ στο δεύτερο μέρος προκάλεσε τον έντονο εκνευρισμό του δεύτερου, ο οποίος κινήθηκε με σηκωμένη τη γροθιά του εναντίον του άσου της Τσέλσι, ωστόσο συγκράτησε τα νεύρα του. Παρόλα αυτά λίγα δευτερόλεπτα μετά έσπρωξε τον Μανιάτη, που προσπάθησε να τον ηρεμήσει.

Αξίζει να σημειωθεί πως ο μέσος της Ουντινέζε θα υποβληθεί σε εξετάσεις καθώς υπάρχουν φόβοι για κάταγμα στη μύτη.






Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΣΕΡΒΙΑ

Σχολιασμός

32 σχόλια:

στις 18/11/2014 21:01
ΕΛΑ ΣΑΡΡΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΔΙΑΛΥΣΤΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΙΑ

στις 18/11/2014 21:03
TA SERBAKIA EIDATE PWS GAMISAN TON SIPTARH TON KONE K TO GYFTO TON XRISTODOYLOPOYLO! AYTH EINAI NEA SAS ELLADA!

στις 18/11/2014 21:08
ante sari to poulo mpastardoi

oloi ekei mesa

στις 18/11/2014 21:09
BRAVO STOYS SERBOYS GIA TH NIKH!

στις 18/11/2014 21:20
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ..ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ! ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΙ? ΓΙΝΑΜΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ? ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ! ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΤΟΝ ΑΜΑΝΕ!

στις 18/11/2014 21:22
re eiste oloi varemenoi edw mesa? To oti den exoume nikh edw kai kati mhnes den toso sfalma tou sarrh kai tou ranieri oso twn PAIKTWN ta tsoutsekia pou exoun mazeftei ekei pane gia aggaria kai akoma na to katalavete!!!

στις 18/11/2014 21:24
ο κινυγος καλα τ λει τα μπασταρα οι βντεες φταινε π φιλανε κ τ ποδια τους λες κ ειναι μεσσι κ ροναλντο κεγω τν ρανιερι κοιμιση τν θεωρω αλλα του αναγνωριζω οτι εδινε ευκαιριες σ νεα παιδια

στις 18/11/2014 21:24
AFOY ME ALBANOYS PAIZOYME RE KOPROSKYLO TOY KERATA TSOGLANI! EDGEHEAD PALIOMOYNO SOY GAMW TH MANA POYSTH! ZWO! FATE POYTSES TWRA MALAKES ME TA ALBANA!!! XAX

στις 18/11/2014 21:24
βεντετες*

στις 18/11/2014 21:31
ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΓΚΟΛ..ΟΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΠΑΣ..ΑΜΠΑΛΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ'ΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

στις 18/11/2014 21:32
Ap ton kairo pou arxise na pezei o athanasiadis exei xasei entelws tin xhmeia pou eixe....ferte pextes tou olympiakou reeeeeeeeeee

στις 18/11/2014 21:33
οταν βαζης σεντροφορ τον κλαους που τον κανη αλληγη ι αναστασιαδης τη να κανης ετσι εινε οι δυναστιες και η βραζιλια [7] εφαγε θα ξαναγενηθουμε οσο για τον ρανιερι ηταν τυχοδιοκτης και επεσε κολητοςν με το νσαρι υδου κυρ4ιοι

στις 18/11/2014 21:36
ΟΙ ΔΥΝΑΣΤΙΕΣ ΛΕΕΙ..ΠΟΤΕ ΕΓΝΕ Η ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΥΝΑΣΤΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ? Η ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ 5 ΦΟΡΕΣ..ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΕΛΕ,ΡΟΝΑΛΝΤΟ,ΚΑΦΟΥ,ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ,ΡΟΜΠΙΝΙΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΑΚΟΜΑ..ΕΜΕΙΣ ΠΟΙΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ? ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Η ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ? Η ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ..ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΕ ΔΥΝΑΣΤΙΑ? ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΜΠΑΛΑ ΞΕΡΕΤΕ!

στις 18/11/2014 21:38
δεν εινε κοτβεντα κ τσανα να αντολφθουν οι πεχτες που πεζουν εσεις τη κανετε πασεμτσες ριχνετετο ψαρο βρομαη απο το κεφαλη.

στις 18/11/2014 21:45
i vlakeia oti kalountai pextes entelws asxetoi kai menoun exw poiotikoi ellines pextes opws mitoglou,diamantakos,mpouxalakis kai aulwnitis

στις 18/11/2014 21:49
ΠΟΙΟΤΚΟΤΑΤΟΙ MANGAS01..Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, Ο ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ, Ο ΜΠΟΥΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ ΚΑΙ Ο ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΣΤΗΝ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΕ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ! ΝΑ ΠΑΡΤΑ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!

στις 18/11/2014 21:53
panta gia ta ellinika dedomena milousa etsi...kai sigoura einai kalyteroi apo athanasiadi,mantalos,mavrias,tzioli kai ta loipa kai ta loipa....

στις 18/11/2014 22:17
ΜΑΝΓΚΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΑΡΘΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ @@@ ΓΡΑΦΕΙΣ!! ΒΓΑΛΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....!! ΣΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ.... Ο ΓΚΟΥΜΑΣ,. ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΘΕΑΣ ΒΡΥΖΑΣ ΚΑΨΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ.... ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ?? ΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ???? ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ.... ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΙΛΑΣ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?? ΤΟΝ ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΠΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΘΑ ΣΚΟΥΠΙΖΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΓΚΟΥΣ? ΤΟΝ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΝΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΚΙΛΛΕΡ ΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ? ΧΑΧΑΧΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ??? ΑΥΤΙ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΛΟΓΟ ΦΟΡΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΚΑΣ ΚΑΙ ΚΛΑΟΥΣ... ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΛΟΓΟ ΦΟΡΜΑΣ.....! ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΓΚΟΛ ΠΧ Ο ΚΛΑΟΥΣ ΤΙ ΣΙΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ? Ο ΜΕΣΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΣΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ..... ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ?? ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ... ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΙΣ ΚΟΛΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ.....! Τ

στις 18/11/2014 22:18
ΤΟ ΑΛΛΟ....... ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΓΡΑΦΩ.. ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΑΝΤΑΛΟΥ... ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΗ??? ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΤΣΑΝΑ....! ΑΥΤΙ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟΣ...... ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ......! ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΟΙΟΥΣ ΛΕΜΕ? ΤΟ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ?? ΧΑΧΑ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ..... ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!! ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ ΔΙΝΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΣ??? ΧΑΧΧΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΕΛΑΚΗ? ΠΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΖΕ ΣΤΟ ΟΣΦΠ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ... ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑΝ??? ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ??? ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ........!! ΑΥΤΗ Η ΕΘΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΑΝΤΑΥΓΙΑΣ.. ΡΟΖ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ..... ΤΑΤΟΥΑΖ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΙΣ SHOW BIZ ΘΑ @@@@!! ΑΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΘΝΙΚΗ..!

στις 18/11/2014 22:25
ΟΛΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ

στις 18/11/2014 22:35
na psofisoun tous euxomai gamw to mouni ths manas tous mia nikh re gamwmana dn mporoun na kanoun oute kan gkol gia to gamwto entos edras ante na gamhthoun

στις 19/11/2014 00:12
re su armenos esu toulaxiston den perimena na psarones...o mangas01 TROLLAREI parte to xampariii....dn ta ennoei alla kai na ta ennoei siga gela m ayta pou leei re man...den prokite na ton piseis alla dn t ennoei ayta pou leei an8ropinos egkefalos na eise sigouros!!!oso g ayta pou egrapses parapanw me kalipses se ola eise sostos...

στις 19/11/2014 00:15
kai ws apodeixh oti trolarei einai oti den mporei n s apadisei se ola ayta....xaxaxaxa o mitroglou poiotikos mpoouaxaxaxaxa

στις 19/11/2014 02:15
ti gkolaraa htane ayth to 2roo

στις 19/11/2014 02:18
ree tha sinelthei h ethnikh mhn treleneste sth mizeria edw mesa

στις 19/11/2014 11:16
H E.P.O sto mono pou eftaige htan sthn analhpsh proponhth kai mexri ekei (prosophkh mou gnwmh panta) dusthxws oi paiktes tis e8nikhs mas meta to mountial kai tis metagrafes pou phran se megalous sulogous phran ta muala tous aera kai mphkan ston omilo me to mualo oti "emeis 8a eimaste prwtoi kai 8a tous pame treno olous" kai giauto dusthxws epaizan toso xalara se ola ta mats mexri twra!! mesolabei polus kairos mexri to epomeno paixnidi kai endiamesa einai ta xristougenna kala 8a kanoun na katsoun kai na skeftoun logika kai ka8ara gia na mhn sunexistei auto to pragma!

στις 19/11/2014 12:29
Loipon arxika armenos den perimenw apo sena enan antiolympiako na anagnwriseis tin axia twn paixtwn pou proanafera...mporei se thema formas oi athanasiadis kai gkekas na yperteroun twn mitroglou kai diamantakou alla mono se thema formas stis KOLOOMADES tous pou ekei pezei rolo i ximeia,i anyparxia kalwn pextwn ...an epeze o athanasiadis ston olympiako to pio pithanon na min gyalize oute ton pagko tis omadaras mas alla na dinontan daneikos se kanena parartima opws les kai esy...

στις 19/11/2014 12:29
.o pextis einai mono kalos gia ton paok mono gia ton paok omws pou den einai kai kamia megali omada kai oute diathetei oute sto en tetarto tis empeiries tou olympiakou,Episis vlepeis o klaus den mporei na desei stin ximeia tis ethnikis mas afou theoreite enas apo tous pleon antipathitikous gia diaforous logou.ti theleis diladi na synexizei na pezei epeidi vazei termata ston paok se omades apo leukwrosia kai moldavia?/to epipedo ton ethnikwn einai pio psilo file kai den metraei i forma se syllogiko epipedo alla i poiotita tou pexti kai i ximeia me tous ypoloipous stin ethniki....

στις 19/11/2014 12:38
kai file HZwhRiskarete milaw sovarotata..den trolarw katholou...kai otan lew o mitroglou einai poiotikos to lew se sygkrisi me tous gkeka kai athanasiadi...etsi...profanws kai o mitroglou einai se down fasi alla gia mena exakolouthei na einai panta epikyndinos...kati gnwrizei perissotero o mitsel pou apo tin prwti stigmi gyrise pisw ton entise kai pali vasiko meta tin polymini apousia tou ap ta gipeda....

στις 19/11/2014 12:56
kai kati teleutaio...o olympiakos exei tin dynatotita na pernei oti kalytero yparxei sto ellinko prwtathlima etsi?..epomenws oi ellhnes podosfairistes pou agwnizontai ston olympiako theorountai oi kalyteroi tou prwtathlimatos mas...auto kai mono leei gia to poioi prepei na kalountai stin ethniki

στις 19/11/2014 15:38
file manga01 dn einai o armenos antiolimpiakos apla antikeimenikos...antiolimpiakos 8a htan an elege p.x. gia ton roberto oti dn einai termatara h gia ton tsori oti den ein kalos...apla aythn th periodo pou eides ton mitroglou,diamadako,aulonith,mpouxalakh,se forma wste n tous parei e8nikh?apla epidi pezoun stn olimpiako?oi perissoteroi de lew den axizoun na einai sthn e8nikh mas tupou gkekas ,karelhs,mayrias alla mn leme kai oti na nai re file...kai mn berdeyeis ton palio mitroglou me ton twrino exei diafora...o palios mitroglou htan h aitia pou perasame mudial t anagnwrizw...o kainourgios meta ton traymatismo apla den kanei...filika panta

στις 19/11/2014 17:11
Γελανε οι πετρες και τα καγκελα με τους αχρηστους που εχετε μαζευη. Αυτοι θα χαλασουν και τους τρεις - τεσσερης που εχουν απομεινη

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.