Χάνει ΠΑΟΚ ο Ζέκα

Χάνει ΠΑΟΚ ο Ζέκα



Χωρίς τον Κάρλος Ζέκα προετοιμάζεται για το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ ο Γιάννης Αναστασίου, καθώς ο Πορτογάλος άσος υπέστη μυϊκή ρήξη οπίσθιου μηριαιού δευτέρου βαθμού και ο ακριβής χρόνος της απουσίας του θα διαπιστωθεί τις επόμενες ημέρες.

Ο Κάρλος Ζέκα ένιωσε ενοχλήσεις κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Αιντχόβεν και όπως διαπιστώθηκε έχει υποστεί μυϊκή ρήξη οπίσθιου μηριαιού δευτέρου βαθμού και δε υπολογίζεται για το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

Ο Πορτογάλος μέσος θα υποβληθεί τις επόμενες ημέρες σε μαγνητική για να φανεί ο ακριβής χρόνος της απουσίας του.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΚΑΡΛΟΣ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 07/11/2014 16:33
Αφου τραυματιστηκε και εκατσε να απιξει κουτσενοντας . Και η φαση ειναι οτι βοηθουσε .

στις 07/11/2014 17:12
a re zeka SAN ROFOS EISAI RE PATSAVOURI

στις 07/11/2014 17:59
ΣΙΓΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΖΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ, ΑΦΟΥ ΘΑ ΣΤΗΣΕΙ ΚΩΛΟ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ

στις 07/11/2014 18:06
ΧΑΑΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! LIVORNO21

στις 07/11/2014 19:02
thelo na sou rikso mia me to psarentofeko sto stoma.PSARI E PSARI

στις 07/11/2014 20:15
paides...ayta einai nea...xwris zeca ton kerdisame ton paok.valte 2 na konomisete kai dexomai thanks meta ton agwna.

στις 08/11/2014 00:25
kai ama xasei o vazelos tha ftene ta ballboy i apousia tou zeca o marinakis i toumpa o kairos kai pola alla

στις 08/11/2014 12:45
mporei na ftaiei kai to mouni ths manas sou opote vouloseto kai sevasmo ston megalutero syllogo ths elladas!

στις 08/11/2014 13:19
Κριμα για το Ζεκα χωρις εκεινον το Ντερμπυ δε θα ειναι ιδιο .. ας νκησει ο Καλυτερος!

στις 08/11/2014 16:06
peris pios einai o megaliteros sylogos utos pou se teseris agones exei `1 vatho stin europi kai klegete kathe fora pou xanei kai leei oti tou ftene oli?

στις 08/11/2014 16:44
πολυ ασχημος παικτης

στις 08/11/2014 23:20
δε μας στελνετε το σπαθα να κερδισουμε κωλογαυροι που καιγεστε κι ολας..σας γαμιεται η μανα ανελεητα με το ζεκα..κωλοαπογονοι του στολου..ειστε τοσο στημενη ομαδα που τετοιο στησιμο δε κανει ουτε η jena jamesson στις πορνοταινιες...γαυροι του κωλου απογονοι των αλβανων

στις 08/11/2014 23:22
και επειδη θα με βριζετε και βαριεμαι να ξαναστειλω σας γαμιεται επισης πατερας αδερφη αδερφος και γενικα ολο σας το γενεαλογικο δεντρο ....παπαρες

στις 08/11/2014 23:22
αντε γεια ρε αντε γεια.....

στις 09/11/2014 02:49
patsaboura zeka ahaha pos ine etsi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.