Μαρινάκης: «Ο Ολυμπιακός ομορφαίνει το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη»

Μαρινάκης: «Ο Ολυμπιακός ομορφαίνει το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη»



Υπερήφανος για την εμφάνιση του Ολυμπιακού δήλωσε ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά το παιχνίδι με τη Γιουβέντους. «Η ομάδα μας ομορφαίνει και μεγαλώνει το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη» δήλωσε.

Παρά την ήττα του Ολυμπιακού στο Τορίνο, ο Βαγγέλης Μαρινάκης εμφανίστηκε ιδιαίτερα ικανοποιημένος για την εμφάνιση της ομάδας, με δηλώσεις του στην επίσημη ιστοσελίδα της ΠΑΕ.

Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού δήλωσε πως οι «ερυθρόλευκοι» ομορφαίνουν και μεγαλώνουν το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη, ότι η τύχη γύρισε την πλάτη στην ομάδα του Μίτσελ και πως δεν είναι τυχαίο το γεγονός πως υπολογίζεται από όλους στην Ευρώπη.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη:


Νομίζω ότι κόσμος είναι περήφανος για την ομάδα ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα δεν ξέρω αν συμφωνείται;

«Είμαστε πολύ περήφανοι που ο Ολυμπιακός ομορφαίνει το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη, το μεγαλώνει και όπως έχουμε πει επανειλημμένες φορές εμείς συνεχίζουμε με τον ίδιο ρυθμό, να ανεβαίνουμε επίπεδο και να ονειρευόμαστε. Δεν καταπιανόμαστε ούτε με μικρότητες, ούτε με λάσπη, αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να κάνουμε την δουλειά μας σωστά και να προχωράμε. Αυτό είναι πολύ σημαντικό, πρέπει επιτέλους στην Ελλάδα να το καταλάβουνε, αν θέλουν οι παράγοντες αυτοί που ασχολούνται με το ποδόσφαιρο να κάνουν κάτι και στην Ευρώπη.

Βλέπετε ότι σήμερα η τύχη μας γύρισε την πλάτη, αλλά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να δώσουμε συγχαρητήρια σε αυτά τα παιδιά γιατί αγωνίστηκαν με πάθος, με δύναμη και στις λεπτομέρειες και σε ένα γκολ το οποίο, όπως είπα, η τύχη σου γυρίζει την πλάτη στο 2-2, δυστυχώς μας ισοφάρισαν και μετά χάσαμε το παιχνίδι. Αλλά είδατε τι έγινε τα τελευταία 20 λεπτά, πως αγωνιστήκαμε τις ευκαιρίες που χάσαμε και γενικώς το πάθος που δείξαμε. Όλο αυτό είναι πολύ σημαντικό, δεν είναι τυχαίο το βλέπετε, πλέον τον Ολυμπιακό τον υπολογίζουν όλοι στην Ευρώπη και τον σέβονται, καθώς επίσης αυτό μας δίνει δύναμη κάθε μέρα να εργαζόμαστε σκληρά και να προχωράμε μπροστά.
»

Είσαστε δύο μέρες εδώ μαζί με την ομάδα, είχατε επαφές με στελέχη της Γιουβέντους. Τις σας έλεγαν να μεταφέρετε, τι σας είπαν για τον Ολυμπιακό;

«Κοιτάχτε είχαμε πολύ εποικοδομητικές συζητήσεις και για τον Ολυμπιακό, για την Γιουβέντους και το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, το τι γίνεται στην UEFA και γενικότερα. Στην Γιουβέντους ηγείται ένας άνθρωπος νέος, είναι 39 χρονών, ο Αντρέ Ανιέλι, τον ενδιαφέρει ασχολείται πολλές ώρες με αυτό και σίγουρα το να ανταλλάζεις απόψεις και να συζητάς διάφορα καυτά θέματα, τα οποία θα πρέπει και να διορθωθούν και να προχωρήσουν, πιστεύω ότι μας κάνει πολύ καλό όχι μόνο σε μένα αλλά και στους συνεργάτες μου, στον σύλλογο μας και όπως σας είπα προχωράμε μπροστά»

Αισιοδοξείτε για την συνέχεια;

«Σίγουρα αισιοδοξούμε, για αυτό και τα δίνουμε όλα, πιστεύω ο Ολυμπιακός μπορεί να φέρει αποτελέσματα και με το ίδιο πάθος και δύναμη θα συνεχίσουμε και είμαστε ιδιαίτερα αισιόδοξοι»




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

59 σχόλια:

στις 05/11/2014 02:38
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΗ (Υ)

στις 05/11/2014 02:41
αρπα την πουτσα στο στομα σου τωρα και ασε τις παρλαπιπες...ντροπη της ελλαδας...

στις 05/11/2014 02:51
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 05/11/2014 04:22
xeiroteros apo politikos me tis mlkies pou mas petaei sta moutra...

στις 05/11/2014 05:49
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΗ Η ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΟΥΒΕ? ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΝΕ ΟΡΕΞΗ.

στις 05/11/2014 06:11
ηδονη.....η μια απο τις απατες της ευρωπης....γιουβε...δαγκασε και μας εδωσε μεγαλη χαρα το νεο ευρωπαικο λαμογιο .....τον θρηνο...ευχομαι παντα τετοια γελωτοποιοι της ευρωπης,να μας διασκεδαζετε με τον περιφερομενο θιασο σας....

στις 05/11/2014 07:38
O OLUMPILAKOS EXEI KSEFTILHSEI TO ELLHNIKO PRWTATHLIMA MAZI ME TON PANATHINAIKO GIATI 50 XRONIA EXOUN KANEI IDIOTIKO TOUS TO PRWTATHLIMA ME TH VOHTHIA THS DIETHSIAS MALAKA MARINAKH

στις 05/11/2014 08:28
Παιδια θα σας πω κατι που μαλλον πρεπει καποιος να σας το πει.....χθες χασατε....

στις 05/11/2014 08:39
e kai epeidh xasane ti seimainei ! apla ekanan polu kalh emfasinh !as phgaine allh ellinikh omada na paiksei tetoia mats kai na pairnei nikes opws me thn atletico kai thn juve ! as mhn leme kai oti na ne

στις 05/11/2014 09:25
Pantos eisai oloi polloi Mikroastoi ..! Trefeste apo tin htta tou diplanou sas..! kali epitixia sti sinexia tis evropis gia tis alles omades... O Osfp xtes edixe oti kamia megali omada dn mporei pleon na ton fovisei .. kai gia na ta leme ola .. o osfp pernaei se isovathmia me tin Juve.. opote nmz oti einai megalo epiteugma ..!Gia auto to nou sas min dagkosete ti glosa sas kai farmakothite :) Bravo Ston europeo Olumpiako tpt allo

στις 05/11/2014 09:26
einai stous 16 idi na to thimaste auto p sas leo.. i kiria tha minei e3o ..!

στις 05/11/2014 09:31
an nikisete ti malmo tou Rosenberg gt tin atletiko apokliete na ti kerdisete

στις 05/11/2014 09:35
2 φασεις 2 γκολ καλο αυτο αλλα μπαλα δν παιξατε κ αποδικνιεται οτι μονο οι οποαδοι στην εδρα σας κανουν τους αντιπαλους με τον θορυβο να μην μπορουν να κρατησουν μπαλα γτ εκτος ουτε στο 1 μετρο πασα μονο ο αφελαι επεζε και ο μαζουακου

στις 05/11/2014 09:36
Και ο πολυ καλος ρομπερτο

στις 05/11/2014 09:37
eeeeeeeeeeeeela re proedreeeeeeeeeee

στις 05/11/2014 10:29
Min les mpourdes xontre me to tsiraki sou ton spatha kseftilizeis to eliniko podosfairo

στις 05/11/2014 10:55
milane oloi milane kai oi aektzhdes . Mallon ta 6 pou fages htan liga .Prepei na exete megala komplex me ton marinakh kai einai logiko alla sthn eyrwph kanenas marinakhs den paizei mpala . Tespa sygxaritiria stous paixtes mas pou tromaksan thn juventus . Kai kati gia tous olympiakous ..mhn sas endiaferei ti leei o lagos h h koula apla otan exete amfivolies na koitate tis dhlwseis SIMEONE kai loipwn gia thn aksia tou thrylou.

στις 05/11/2014 12:13
Kala ta leei o Vaggelas...an den ypirxe o olympiakos tha eimastan ena matso skata stin evrwpi...Prepei na eimaste perifanoi pou mia tetoia omada kosmei ellhnika gipeda me tin parousia tis.

στις 05/11/2014 12:14
DIAMANTI ANAMESA STA SKATA EINAI O OLYMPIAKOS

στις 05/11/2014 13:20
POUTSA XWRIS SALIO.MPOURDELA TRAGIKOI EISTE GAMO TA SPITIA SAS

στις 05/11/2014 13:50
mangas01

Prepei na eimaste perifanoi pou mia tetoia omada kosmei ellhnika gipeda me tin parousia tis.

Πραγματικα μολις το διαβασμα μου ρθε Χεσιμο.... χαχαχ παω και ερχωμαι<!!

στις 05/11/2014 13:52
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

στις 05/11/2014 13:57
eiste oloi poustres antioplympiakoi... gt xairestai re mounopana me tn htta t olympiako??? kwlokomple3ika atoma, gamhmena, mougka re oloi, sapia atoma... ai sto diaolo pia...

στις 05/11/2014 14:01
KAI PAEI LEGONTAS KAI PAEI LEGONTAS GAMIETAI O THRILOS KAI O PEIRAIAS

στις 05/11/2014 14:05
livorno21 o osfp paizei cl,esu stis kounies? kopse tis mlks... ti omada eisai re?

στις 05/11/2014 14:10
Υποτιθεται εισαι Ντε μεκ εγαλη ομαδα.. και τοσα χρονια εχεις εμπειρια στην Ευρωπη εισαι 1-2 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ!!!! Και οκ δεν εισαι σε θεση να το κρατησεις για 20 λεπτα μεσα στο τορινι οκ λογικο..... αλλα δεν μπορεις να το κρατησεις για 5 λεπτα?????? εστο το Χ!! Μικρη ομαδα.... χωρις να μπορει να διαχειριστη το αποτελεσμα.......... και οποιος διαφωνει ας θυμηθει την νεκρη ουνιτεντ 2-0 εδω μεσα και καταφερατε να μεινετε εξω... Απλα Μικρη ομαδα.......!! Και αν δεν υπηρχε αυτος ο εξαιρετικος Τερματοφυλακας Ρομπερτο με βαρια ηταν θα εφυγε χθες....!!! Μεχρι και πεναλτι εβγαλε.....!! Ενας παικτης σας εχει αξια ΡΟΜΠΕΡΤΟ οι αλλοι παρε τον ενα χτυπα τον αλλων.....! Μητρογλου??? χαχαχαχ Αφελαι?? ολοι λεγαμε αφελαι αφελαι ηρθε σαπιο καραβο μας βγηκε δευτερος Σαβιολα.....! Αντε ο τσορι που κ που κατι κανει....! Αλλοι?? διαλησατε την αμυνα διαλησατε την επιθεση δωσατε και τον μαεστρο Ιμπαγασα.....! Και ακομα κοκορευεστε οτι εχετε την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα?? χαχαχα!!! (-5)

στις 05/11/2014 14:15
to X eixe ginei sto 65', an eides to mats, ara auto p les gia to 5lepto dn isxuei file m, alla enta3ei, apo mlks allo tpt, gt mlks les.

στις 05/11/2014 14:15
Μαρκανο Τοροσιδη.αβρααμ μανωλας.... ΣΤΗΛΟΒΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ......!!

Για κοιταξτε τωρα ποιους εχετε και συγκρινετε μονη σας.......!!! κατι κασαμιδες Ντουρ(λ)τζιδες.. Διαμαντακους και δεν σημαζευετε!!!!! Ο Χοντρος διωχνει τους καλυτερους τα βαζει στην κολοτσεπη.... σας φαιρνει 9 παλτα αλλα σου βαζει διπλα ενα δυνατο ονομα (αλλα μονο ονομα) για να μην πειτε δε εφερε τιποτα.....! και μενετε με τις μινιατουρες μεσα στο γηπεδο... και συνεχιζετε να υποστηριζετε αυτο την την πολιτικη τις ομαδας....! Μωρε καλας μας κανουν απεξω και μας ξεσκιζουν στα μνημονεια τοσο ζωα που ειμαστε καλα να παθουμε.....!

στις 05/11/2014 14:16
μπορεσες να το κρατησεις για 5 λεπτα??? ντε μεκ Μεγαααλη ομαδα εισαι.. που εισουν στην διαχειριση του αποτελεσματος??? πεταλουδες κυνηγουσατε??

στις 05/11/2014 14:18
re file Armenos, hthela na 3erw, pragmatika twra, mono o olympiakos se enoxlei me tous paixtes p exei? ti na poun k oi alles omades dld, einai trelo auto p ginete, na krazoun oles oi upoloipes omades tn monadikh omada p paizei cl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 05/11/2014 14:20
κερδιζεις ψοφια ουνιτεδ 2-0 δε μπορεις να διαχειριστης το σκορ κερρδιζεις 1-2 στο τορινο κ ουτε για 5 λεπτα δε μπορεις να διαχειριστης το σκορ,,, ποθ εισαι μεγαλη ομαδα να κερδιζεις 1-0 επειδη ετυχε να εχετε το καλυτερο κιπερ που περασε απο ελλαδα??

στις 05/11/2014 14:23
κοιτα.. εχχεις δικιο μεχρι κ πριν μια βδομαδα στη ευρωπη οταν παιζει υποστηριζω οσφπ κ εχω πανυγιρισει σε νικες... μετα απο αθτα που ειδα στη τριπολι........ ουτε στην ευρωπη ουτε πουθενα χερωμαι οταν χανει...!!! οχι ουτε ο πακ εχει κανενα φοβερο.. μακ κ κλαους.... ουτε ο παοκ....- μπεργκ αλλα σε αυτες τις ομαδες ποσα λεφτα βγαζεις εσυ για να φερεις, κ ποσα αυτοι??

στις 05/11/2014 14:26
o gavros ine kai aytos skato to pio vromero malista gt eperne ta protathlimata stinodas ta mats kai ti glitone plironodas tous dikastes kai olous aftous pos sto diaolo legode kai etsi me stimena protahlimata eprne protathlima pleronotan kai eperne pextes xorris stisimo tha isastan ena tpt

στις 05/11/2014 14:26
γαμα τους προεδρε

στις 05/11/2014 14:29
Δηλαδη οταν εσυ παιρνεις μονο για 1 παικτη 15εκα.. και μου φαιρνεις μποτια και ντουρμαζ και δε ξερω τι.... Σου φεναιτε οτι θελει να κανει ενυσχηση στο ροστερ???? απο τι καταλαβα εισαι οσφπ.... ο μαρινακης τι ειναι προεδρος ολυμπιακου?? ΟΧΙ ειναι η επιχειρηση του.....! τι κανει πουλαει αγοραζει αγοραζει 10 σαπιο καραβα.... που θα του βγει 1 για να πουλισει εξω.... σωστα? εσυ τι θα κανες αυτο δε θα κανες??? αυτο κανει...!! Μονο απο το μητρογλου πηρε 15 τι εκανε? εφερε ντουρμαζ κρατησε το ρομπερτο εφερε ελχαμαντουι πως το λενε αμπιναλ και κασαμι - ΤΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤΟ βλεπεις κανεναν αλλο να κανει κατι??? 6 εδωσε ροπεμτο 10 α παρει.... μπιζνες κανει... πιστευεις ποτε οτι θα σου φερει τρεζεγκε ανελκα????? γτ????? μηπως γιατι μετα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΛΟΓΟ ΗΛΗΚΙΑΣ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΝΕ????????!! ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ...!ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...!

στις 05/11/2014 14:50
ton kahmeno ton gauro ton rixnoun laspi san den ntrepetai na leei tetoies malakies meta to fiasko stin tripoli xotroeides vouvali

στις 05/11/2014 18:08
ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ Η ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!

στις 05/11/2014 18:51
Armenos merika apo ayta pou les einai swsta . Omws diaxwriste mia fora oti den agapame ton olumpiako logo marinakh . Agapame ton olympiako san omada . San paixtes . H taktikh ayth pou exei o proedros omws pou kathgoreis exei megalwsei ton olympiako giati sto sygxrono podosfairo na kerdiseis atletico juve na apoklizeis thn benfica apo to ch l ..(thymase thn poreia ths sto europa ) arsenal dortmund kai alla polla den einai eykolo kai den to exw dei apo kamia omada. Mporei na mhn fernei protoklasatous paixtes kai osoi erxontai sto thrylo na erxontai me kinhtro to Champions League alla exei petyxei o mitsel o olympiakos na pezei san omada kai na mh vasizete sta megala onomata . To oti o olympiakos einai megalh omada kai ypologisimh einai adiamfisvhthto .. Arkei na deis pos milame gia ayton sthn eyrwph . Simeone , Buffon klp. O olympiacos ta dyo teleytaia xronia exei megalwsei san syllogos . Oxi san roster . Den egine real ksafnika .Alla panw se ayto to stadio dhladh oti einai ypologisimos

στις 05/11/2014 18:52
den kserw etsi authormita mou irthe emetos me auta pou leei o proedros sas.....

στις 05/11/2014 18:52
......mporei na xtistoun polla pragmata.

στις 05/11/2014 18:59
kai oso gia to gegonos oti amfisvhteis th nikh me manchester klp . Mathe oti an h omada sou epeze me thn xeiroterh man utd olwn twn epoxwn opws lete tha evaze ta klamata. To oti htan 7h den thymame akrivws sthn agglia den leei kati giati an o osfp htan sto aggliko prwtathlima tha htan sigoura pio katw.. kai oso gia to match me juve den exw na sxoliasw ayta pou les giati milas san komplexikos .Egw ayto pou krataw einai to oti dyskolepsa thn juventus mesa sto torino na nikhsei kai tous anagkasa na kanoun kathisterhsh sto telos .Kai kati teleytaio gia na deis poia einai h megalyterh omada (o olympiacos h h dikh sou )arkei na mpeis sto site sthn uefa kai sthn katataksh syllogwn

στις 05/11/2014 19:40
με γαυρους και κνήτες ποτε μη συζητάς

στις 05/11/2014 19:47
7 ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ...3 ΕΦΑΓΕ..ΠΗΓΑ ΓΟΥΒΑ

στις 05/11/2014 19:49
panathinaikos ti mou thimises twra yparxei akoma ayth h omada? prasina den forage?

στις 05/11/2014 19:51
Captain nemo milas kai esy? 6 efages sta posa tha stamatiseis na milas. Einai diaforetiko na eisai aek ..pou xrewses 300 ek to ellhniko dhmosio kai ta plhrwnei o kosmakis ..oust kolo dikefales kotes

στις 05/11/2014 19:52
marinaki trava autoktona

στις 05/11/2014 19:56
ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΠΑΣΑΛΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΣΚΑΤΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΤΕ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ Η ΓΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΚΑΤΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ Ο ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 05/11/2014 20:26
ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑΚΙΑ? ΧΑ Χ Α ΧΑ ΧΑ. ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΣΤΕ!!!!!!

στις 05/11/2014 20:28
TO OMORFAINEI STHN EURWPH KAI TO KATASTREFEI STHN ELLADA :P :P :P

στις 05/11/2014 20:48
χοντρε πρπει να νευριασες πολυ και εκανες αυτες τις δηλωσεις.....δεν ομορφαινει ηλιθιε,μικραινει το ελληνικο ποδοσφαιρο γιατι ολοι ξερουν πλεον στην ευρωπη πως επαιρνες απο το 1950 πρωταθληματα και κυπελλα....ολοι χοντρε,και γι αυτον τον λογο ακριβως σε εχουν συνεχεια πανω στο αμονι......φροντισε την σαπιοκοιλια σου δωσε και λιγα ψιχουλα στους γενιτσαρους επιστημονες που εχεις για οπαδους,μη ξεχασεις τους διαιτητες--αν ειναι δυνατον--και ολα θα πανε καλα για σενα.....κακο ψοφο να εχετε ολοι οι ολυμπιακοι--για 5 γενεες γενα και χωμα σας αξιζει μονο

στις 05/11/2014 20:54
τρως για την πλακα 2 απο την μαλμε, γλυτωνεις απο του χαρου τα δοντια στην εδρα σου απο την γιουβε πας και τρως 3 απο την γιουβε και γλυτωνεις αλλα τοσα και εισαι υπερηφανος, τι να πω αντι να σε παρουν με τις πετρες σε κανουν και ντεμεναδες, πες μας ποσα τσεπωσες απο τις πωλησεις και ποσα εβαλες για μεταγραφες...

στις 05/11/2014 20:59
Chori35

στις 05/11/2014 19:51

Captain nemo milas kai esy? 6 efages sta posa tha stamatiseis na milas. Einai diaforetiko na eisai aek ..pou xrewses 300 ek to ellhniko dhmosio kai ta plhrwnei o kosmakis ..oust kolo dikefales kotes

με γαυρους και κνήτες ποτε μη συζητάς, Ευχαριστώ το φίλο γαυρο για την επιβεβαιωση του λογου μου :)

στις 05/11/2014 22:27
και επισης τα καταδτερεφαι στο ελλαντα

στις 05/11/2014 23:46
πρεπει να το γλεντησε ο χοντρος τρωγοντας κανα 10αρια σουβλακια με τζατζικι

στις 05/11/2014 23:55
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΓΕΡΑ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ,ΑΪΝΤΧΟΒΕΝ ΓΕΡΑ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ. ΜΟΥΝΟΣΚΥΛΑ Ε ΜΟΥΝΟΣΚΥΛΑ

στις 06/11/2014 02:43
ουτε τελικο θα πατε ποτε, ουτε στους 4, ουτε στους 8, ουτε θα κερδισετε σε νοκ αουτ αγωνα στο τσαμπιονς, που τη βλεπετε την επιτυχια, αναθεματο 20 χρονια επι 3 αγωνες στο γηπεδο σου ισον 60 αγωνες καποτε θα κερδισεις και εσυ, και κερδιζεις αυτους που παιζεις καθε χρονο, τωρα βεβαια οταν πεφτεις απο τα 7 της γιουβε στα 3 και απο τα 5 της μαντσεστερ στα 3 επισης οπως και να το κανουμε ειναι προοδος. επισης αν δεν ηταν ο παο και η αεκ της ευρωπης θα θεωρουσατε την ευρωπη μεχρι το καυταντζογλειο

στις 06/11/2014 18:10
eleos

στις 06/11/2014 18:13
gamw to spiti s xodre giati ksesikwneis ton kosmo....afou den drepeste me ayth thn broma pou peribalei ton sullogo sas mhn prokaleite ade geia twra

στις 06/11/2014 22:20
ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΧΟΝΤΡΕ?ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΛΕΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΥΣ 16 ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUE.ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΜΑΔΡΙΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΕΙ Ο ΣΠΑΘΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΟ Ε ΧΟΝΤΡΕ?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.