Σούπερ Λιγκ: «Κόλλησε» στην Τρίπολη ο Ολυμπιακός

Σούπερ Λιγκ: «Κόλλησε» στην Τρίπολη ο Ολυμπιακός



Λίγες ημέρες πριν το παιχνίδι με τη Γιουβέντους στο Τορίνο, ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να φύγει με τη νίκη από την έδρα του Αστέρα, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0 στην Τρίπολη, σε ένα παιχνίδι που είχε αρνητικό πρωταγωνιστή τον Ηλία Σπάθα και τους βοηθούς του, οι οποίοι προκάλεσαν τις αντιδράσεις των γηπεδούχων με τις αποφάσεις τους, κυρίως για την αποβολή του Μάσα στο 42’.

Παρότι ο Αστέρας έπαιζε με παίκτη λιγότερο από το 42', ο Ολυμπιακός έμεινε στο 0-0 στην Τρίπολη και επέτρεψε στον ΠΑΟΚ να διευρύνει ακόμα περισσότερο τη διαφορά του στην κορυφή

Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν την υπεροχή στο πρώτο ημίχρονο, δεν απειλήθηκαν από τον Αστέρα ωστόσο δεν μπορούσαν να δημιουργήσουν μεγάλες ευκαιρίες, καθώς οι γηπεδούχοι έκλειναν όλους τους χώρους.

Σούπερ Λιγκ: «Κόλλησε» στην Τρίπολη ο ΟλυμπιακόςΗ ομάδα του Μίτσελ απείλησε σημαντικά στο πρώτο μέρος μόλις δύο φορές, αρχικά στο 40’ με εκτέλεση φάουλ του Μήτρογλου και ένα λεπτό μετά ξανά με τον Έλληνα επιθετικό.

Ένα λεπτό μετά ο Σπάθας απέβαλε με δεύτερη κίτρινη τον Μάσα θεωρώντας πως θέλησε να εκμαιεύσει φάουλ, με το ριπλέι να δείχνει πως ο άσος των γηπεδούχων παραπάτησε και δεν είχε καμία πρόθεση να κοροϊδέψει τον διαιτητή.

Η απόφαση προκάλεσε τις αντιδράσεις των γηπεδούχων οι οποίοι διαμαρτυρήθηκαν και για αποφάσεις των βοηθών για λανθασμένες υποδείξεις οφσάιντ.

Στην επανάληψη, ο Ολυμπιακός, έχοντας αριθμητικό πλεονέκτημα έψαξε το γκολ, ωστόσο με εξαίρεση δύο προσπάθειες του Μήτρογλου στο 54’ και στο 90+2’ και ένα σουτ Φουστέρ στο 80’, δεν ανησύχησε σημαντικά τον Αστέρα, ο οποίος άντεξε την πίεση των «ερυθρόλευκων» και πήρε το βαθμό της ισοπαλίας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.255.259.001.651.851.113.32
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.552.457.001.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

80 σχόλια:

στις 01/11/2014 21:41
ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ,ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΠΑΓΕΡΝ-ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΠΑΡΑ ΤΟ ΑΘΛΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ.ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟΝ 1 ΒΑΘΜΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

στις 01/11/2014 21:48
Ουτε με σφαγη μπορει....

στις 01/11/2014 21:49
ντροπη για αλλη μια φορα.

στις 01/11/2014 21:50
EINAI APISTEUTO POSO STHMENO MPOREI NA EINAI ENA PRWTATLHMA ENA MONO THA PW GIA TON OLUMPIAKO NTROPH FANHKE H KATANTIA SAS

στις 01/11/2014 21:51
0-100 η διατησια με ανυπαρκτη κοκκινη ,οφσαιντ κατα του Αστερα και συνεχης φαουλ κοντα στην περιοχη του αστερα

στις 01/11/2014 21:52
τωρα ας περιμενουμε να δουμε ποτε θα βγουν οιελεφαντες..........

στις 01/11/2014 22:01
EIMAI PAO..ALLA ENA EXW NA PO O PAOK THA TO PAREI FETOS NA TO THIMASTE AUTO O OSFP THA MEINI ATITLOS FETOS..KAI ESEIS POU EISTE O OSFP PREPEI NA SKEFTEITE LIGO TI DINOUN UPER TIS OMADA SAS THA PREPE NA NTREPESTE LIGO EKTOS KAI AN SAS ARESEI NA KERDIZETE ETSI NA MOU PEIS EXETE SYNEITHISI ALLA GIA TOUS PIO LOGIKOUS GAYROU MILAW

στις 01/11/2014 22:02
ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΣΚΑΤΟΓΑΥΡΟΙ ΒΡΩΜΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΕΜΕΤΟΣ. ΟΥΣΤ. ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΤΟΥΙΤΕΡΜΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΑΘΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.

στις 01/11/2014 22:02
PAROLO POU DN KEDISATE

στις 01/11/2014 22:05
klete malakes eee poios paok re malaka kai esi mlk des ligo diladi bayern real juve barca dn tis eunnooune ti tha ekanes esi me ton marinaki apo pano sou oloi malakes poia varethika.kai ego leo oti eginan lathos apofaseis poli alla esis katadisate oloi antiolympiakoi oxi px paoktzides.

στις 01/11/2014 22:05
eno o paok den prepei na drepete pou xairotan ki olas me tin katadia tou stin touba

στις 01/11/2014 22:06
paxare sou gamiete h mana! gamw th troumpa sas

στις 01/11/2014 22:06
kai telos niki me juve kai atletiko sta arxidia mou gia omadoules opos pao kai astera

στις 01/11/2014 22:08
27-2 τα φάουλ. Τουλάχιστον πέντε οφσάιντ που δεν ήταν και δεκάδες ανάποδα σφυρίγματα σε φάουλ, πλάγια, άουτ...

στις 01/11/2014 22:08
makari na to pari o paok thelo na do ti tha gini

στις 01/11/2014 22:10
KALA BARCELONA95 DN KSEREIS TI NA PEIS KAI LES OTI NA NE OKKK

στις 01/11/2014 22:12
pes mou file sovara gt eimoun ipervolikos pes mou ti lathos eipa ektos apo auto gia ton pao kai ton astera

στις 01/11/2014 22:12
kai sorry pou se evrisa

στις 01/11/2014 22:15
NA SOU MPOREI NA TIS EUNOOYN ALLA OXI KAI ETSI RE SI NA POUME ESAS SAS STO DINANE STO PIATO NA POUME TOSA FAOUL TOSA OFFSIDE 4 KAI OXI STO ORIO NA PEIS ADE PAEI STO DIAOLO TI ALLO NA SOU PO

στις 01/11/2014 22:15
Κάποιος να πει τους βοηθούς να κατεβάσουν τη σημαία. Τελείωσε το παιχνίδι

στις 01/11/2014 22:19
ok simfonisa mazi sou tous eunoisan para poli alla edaksei eiste poli ipervolikoi kai o paok tha kanei tetoies ittes apla tora einai poli formarismenos dn simenei oti tha parei protathlima

στις 01/11/2014 22:20
χωρισ να εχει κανει φαουλ και εχει παρει καρτα απο διαμαρτηρια δν δινεισ και αλλη μια και αποβολη δινεισ μι αευκαιρια αλλοι κανουν χειροτερα τακλιν και παλι ουτε την πρωτη κιτρινη δν βλεπουν μονο απο διαμαρτηρια και θεατρο κοκκινη π να το πεισ. και 2 ανυπαρκτα οφσαιντ 2 μετρων πισω. και λετε οτι δν ενδιαφερεσται για μικρεσ ομαδεσ οπωσ ο σταρασ αλλα ουτε με διαιτησια δνκερδιζεται

στις 01/11/2014 22:20
ΧΑΝΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΗΜΕΝΟ, ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΗΜΕΝΟ, ΒΓΑΙΝΕΙ Χ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ

στις 01/11/2014 22:23
BARCELONA95 EDW THA MASTE THA TO DOUME...

στις 01/11/2014 22:24
οταν αυτο φαινεται τι να πουμε οτι το πηρε αξια μονο ενασ τρελοσ θα ελεγε οτι δν ευνοηθηκε σμρ ο ολυμπιακοσ

στις 01/11/2014 22:25
xaxa ok apla einai noris akoma o paok paizei orea bala to idio o olympiakos tha doume eisai oreos pados xaxa

στις 01/11/2014 22:59
barcelona 95 ap oti fenete eisai gavros. ena tha sou po... ayto pou sas stoixeiwnoi gia panta. kokallis stous pelates prepei na feromaste etsi oi pelates exoun dikio. twra skepsou esy ti enoouse. oso gia to protathlima ena exw na po poly ntopa perisi o gavros prota kovasevits meta galleti meta olaitan. i aek i pao se pernan to protathlima alla o paok tha deixnei mia zwi tin gimnia sou. emena tha fovasai kai lege oti thes.

στις 01/11/2014 23:45
μιλαμε για γελοια κοκκινη σε μασσα και συνεχεια ανυπαρκτα οφσαιντ σε αστερα τριπολης που μπορουσε να κανει την εκπληξη σε εναν ανυπαρκτο ακατανομαστο..

στις 01/11/2014 23:45
Δεν υπαρχει αθλητικο <site που να μην γραφει τη λεξη σιχαμα για τη διατισια του σπαθα!!!! Αυτο που ειδε ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ειναι χωρις λογια..... ΟΣΟ ΣΙΧΑΙΝΩΜΟΥΝ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΩΡΑ 10 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ... ΡΕΕΕΕ ΛΙΓΟ ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ ΛΙΓΟ ΝΤΡΟΠΗ ΓΑΜΩ ΤΙΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΡΕΕΕ ΤΙ ΓΕΛΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? ΜΟΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΔΕΝ ΣΦΥΡΙΞΕ....!!! ΤΟΝ ΣΦΑΞΑΤΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΥΠΠΕΛΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ??? ΤΙ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΑΠΡΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΕΙΣΤΕ ΣΕΙΣ????? ΑΥΔΙΑ ΣΑΣ ΤΗ ΚΟΛΟ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ..... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΟΚ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗ ... ΑΛΗΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ... ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΙΜΕΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΗΤΗ!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΔΙΑ ΣΑΣ... ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ... ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΝΑ ΦΑΤΕ @@@ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΗ !!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΑΜΑ ΔΕ ΣΑΣ ΣΠΡΩΞΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΧΑΝΕΤΑΙ ΖΩΑΔΙ

στις 01/11/2014 23:54
ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ..... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΩΜΑΙ ΠΩΣ... ΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΠΑΝΩ ΣΑΣ... ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΔΙΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ..... ΤΙ ΑΚΥΡΑ ΑΦΣΙΤΕ ΤΙ ΑΚΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ.... ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ...ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ!!

στις 02/11/2014 00:02
ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΤΟΡΙΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΑΞΕΧΑΣΤΟ 7-0 ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΥΠΟΚΡΙΣΗ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ...

στις 02/11/2014 00:02
***ΥΠΟΚΡΟΥΣΗ***

στις 02/11/2014 00:04
ΑΝ ΠΑΙΚΤΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΙΣΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΦΕΤΟΣ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.

στις 02/11/2014 00:18
Εγώ πάλι πιστεύω πως έπρεπε να έχει περάσει ο Ποντίκης στη θέση του Μήτρογλου μιας και είναι μαχητικός και δε σηκώνει πολλά πολλά, Κουκουλάκης στη θέση Φουστέρ γιατί είναι δίκαιος και ξέρει να αναγνωρίζει τα λάθη του κατόπιν εορτής και Δημητρόπουλο (τον παλιό) στη θέση του Αφελάι γιατόι όλοι αξίζουν μία ακόμα ευκαιρία.

Επίσης να απολυθεί ο Μίτσελ και να προσληφθεί ο κος Σαρρής προπονητής ως εξέχων βετεράνος υπηρέτης της ομάδας (γελάω) του λιμανιού. Ερώτηση: Ο Χιου Ντάλας θα το δει σε βίντεο φτιαγμένο στην Pixar ή έχει ήδη ενημερωθεί τι βαθμό να βάλει από τον πρόεδρα;

ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΙΤΕΣ

στις 02/11/2014 00:22
PARARE EKTOS TON BATHOS KRATHSTE KAI TON SPATHA!!!!! ANTE OMADARA NA GELASOYME LIGO THN TETARTH!!!!

στις 02/11/2014 00:24
kala e pou na kerdizame ki olas silalitirio tha kanan oi allothriskoi

στις 02/11/2014 00:29
RED KOZANI... Θεμα καθαρας τυχης ηταν αυτο.... αλλα και αν κερδιζατε..... Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΜΕ ΤΗΟΝ ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΙ ΦΙΦΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ... ΣΠΑΘΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ.....!!! Τυλαχιστον αντιλαμβανεστε ποσο σιχαματα ειστε???? 2 μετρα πισω οσφαιτε... ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΝΥΠΑΡΤΚΑ ΦΑΟΥΛ...... ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ???

στις 02/11/2014 00:35
oi idioi sas kseftilizete tin istoria auti tis omadas o marinakis na ta pairnei thelei eseis pigenete sto gipedo kai plirwnete isitirio twra an sas aresei auto ok alla na skeutite posa vgazei apo tin omada o xontros kai sas exei etsi na ntrepeste gia autin me aniparktes kokkines offside kai xwris apotelesma

στις 02/11/2014 00:46
πως και δεν του εδωσαν πεναλτυ ανυπαρκτο? απορω

χαχαχχα γαυροι εδω γελαμε με τα χαλια σας

στις 02/11/2014 00:47
Για ακομη μια φορα, τα συγχαρητηρια μου στην ελληνικη "διαιτησια"!

στις 02/11/2014 00:50
dn eimastan gia na kerdisoume shmera alla mou aresei pou oloi eseis oi apenantoi otan paizei o olympiakos kai kerdizei adika h dikaia kati tha brite na pite pali alla otan ginonte me alles omades auta dn vlepw tetoia tremoura opws twra kai ekei pou spaw polu plaka einai otan oloi ginosaste ena kai perimenete sthn gonia na gkela o olympiakos kai meta na vgite na kraksete pragmatika ekei exei polu plaka

στις 02/11/2014 01:02
esu giorgosaek21 pou les gia ton maridmakh (egw dn uportirizw kamia omada pou legete marinakhs) toulaxiston autos vazei lefta sthn omada o dikos sou pou gia na mhn valei fragko stn omada sas erikse epitides gia na parei tzampa thn omada kai meta tn apotheonete ki olas kai les emas pou thelei na pernei o marinakhs kai hmaste koroida pou pigenoume gipedo emeis pame gipedo gia na tn olympiako oxi gia tn marinakh

στις 02/11/2014 01:03
RED_KOZANH_7

Κανεις δεν ειπε οτι στη ευρωπη σπρωχνεται.. εκει κερδιζει γιατι παιζει (που κ που) και συν οτι υπαρχει και ο ρομπερτο....! Αυτη τη στιγμη ενα μπορει να δωσει πρωταθλημα στο ΠΑΟΚ ΑΛΛΑ σιγουρα δεν αρμοζει στις ιστοριες τον ομαδων... ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ας δωσουν τα παιχνιδια στο Παοκ...... ακουγεται ανανδρο ανηθικο........ ΑΛΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΤΕΙΑ ΜΕ ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΗ ΝΙΚΑΣ.... ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΟΧΙ.... ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΑΛΗΤΕΙΑ ΜΕ ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΙ ΝΙΚΑΣ!!!

στις 02/11/2014 01:07
RED_KOZANH_7 σορρυ φιλε αλλα οταν λες ολυμπιακο ενωεις μαρινακη.. πας να δεις την ομαδα του μαρινακη... αυτος τι διοικη τα χρηματα σου σε πιανου τσεπη πανε?? στην ουνισεφ???χααχ στη ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.. ποιος ειναι το κεφαλι εκει ξερεις?? αντε καλα θα σε αφησω να το σκεφτεις.....!! ΑΑΑ Ξεχασα.. ο Μαρινακης ΒΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΣΦΑΖΕΙ ΑΛΛΕΣ 15 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.... ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΗΝ ΞΕΓΙΕΛΙΕΣΑΙ.. ΤΟ ΜΙΡΑΛΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΜΕ ΤΑ ΕΚΑ. ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΗΡΘΑΝ.........!! ΦΑΝΤΑΖΩΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΙΠΑ!!

στις 02/11/2014 01:19
nai uparxei kai o termatofilakas tn exoume na prostateuei tn esteia auth einai h douleia tou gi auto tn plhronei h omada k oso gia to prwta8lhma pou les pote phgeme o paok gia prwta8lhma kai tou to sterisame? egw eimai 1000% sugouros oti ama paiksei kala o olympiakos kai to parei pali kati tha ftaiei edw tha eimaste kai tha to deis

στις 02/11/2014 01:34
ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ τι ενοουμε?? θα παιζει τοσο καλα οσο με τον αστερα χερια ποδια??? θα παιρνει το πρωταθληματα στα χαρτια?? (βλεπε ΑΕΚ 2008-9) Α συγνωμη ειμουν και εγω στο καραισκακη με το βαζελο και καλυπτα τον κατσουρανη....Θες να συνεχισω να λεω??? χαχαχα!!! οταν λεμε θα παιξει καλα ποιο απο τα 3 παραδειγματα μιλας.. να ξερουμε δηλαδη!!

στις 02/11/2014 01:37
Οποιος και να πηγε να σας κατεβασει απο το κατεστημενο τον φαγατε τοτε με την Καλαμαρια... και το πηρατε ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΙΧΑΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ! ΤΟ πρωταθλημα το πηρατε μονο στα χαρτια........ ζητησες ποιος πηγε για πρωταθλημα.. πως να παει? οταν παει καποιος και βαζεις θεους και δεμονες να παρεις το ματσ στα χαρτια αν εισαι λιγο μεγαλος θα θυμασαι......!

στις 02/11/2014 02:02
Άνανδροι όσοι υποστηρίζουν ακόμα τον Ολυμπιακό μετα τα σημερινά..... ας κοιτάξουν λιγο στα παντελόνια αν υπάρχει Τπτ μέσα και αν υπάρχει ας αντιδράσουν.

στις 02/11/2014 02:03
Επίσης να αναφερθεί πως στο τέλος του αγώνα με το σφύριγμα έπρεπε να βγει κόκκινη κάρτα στον παίκτη του Ολυμπιακού που έριξε γονατια στον παίκτη του Αστέρα

στις 02/11/2014 02:19
ok ο ολυμπιακός σέρνεται φέτος εκτος.. αλλα ποιος παοκ τον είδαμε και με τη φιορεντίνα

στις 02/11/2014 02:19
opoios mila akoma giautin tin omada kai tin ypostirizi einai megalos malakas kao oloi oi olympiaki mazi prepei na drepeste re oust re poustarades eksw apo tq gipeda auti I mpala re

στις 02/11/2014 02:47
gia to agona me thn kalamaria pou les otan vazeis ean paixth pou den exei dikaioma shmetoxhs trws thmoria kai den ginete mono edw auto pantou ginete kanto kai sthn europoh auto na deis ti 8a ginei opos to eixe kanei kapote o paok kai ton apeklisan kai me ton katsouranh pou les ksereis posoun ba8mous pisw eprepe na htan otan eixe er8ei sto karaiksakh? toulaxiston me 9-10 ba8mous pisw gt sta prohgoumena paixnidia ton esbroxnan an 8imase kala ok?

στις 02/11/2014 05:02
Tzakonatsis eisai tuflos re..?

στις 02/11/2014 05:22
ti kaki emfanisei gamo tis manes sas eiste gauroi kai dn vlepete ta rezilikia sas???? pou pate gamw tn mpanagia sas kai to kanate 8ema to 1-0 ....rezilia tou kerata

στις 02/11/2014 07:14
RED_KOZANH_7 μαλλον εισαι μικρος σε ηλικια φιλε και ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ! οντως επαιξε παρανομα... ΑΛΛΑ Ο ΚΟΚΚΑΛ!ΗΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕ! αλλα επειεδη ηταν σιγουρος οτι θα κερδιζε το αφησε..... ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΟΚΑΛΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΠΑΙΖΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ.. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕ?? το πιστευεις αυτο? χαχαχαχα!! Οταν χασατε το ματς αρα το πρωταθλημα ΤΟΤΕ ΒΓΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ!!Πριν το ματς τιποτα....! Οταν λεμε τα τροπαια δεν τα αξιζετε ολα εσεις βριζετε ουτε εδω αξιζε αφου κανατε ολα μετα το ματς και οχι πριν..... αλλα ουτε και στο τελικο κυππελου!!

στις 02/11/2014 07:17
οτι εκαναν οι γερμανοι στους εβραιους.....το ιδιο πρπει να γινει και με τους οπαδους του θρηνου για να ξεβρωμισει αυτος ο τοπος απο την σαπιλα τους....70 χρονια απατης....

στις 02/11/2014 07:33
tekton οι μονοι οπαδοι που δεν ξερουν απο μπαλλα 14 εναντιων 9 πλακα εχει στο στημενω τσαποιον λινγκ εκει ο εντιγκα πεταει ο μιτρογλου περνει μπρως με πλατανιαδες εργοτελιδες πανιωνιους και οφη

στις 02/11/2014 07:59
Πανω που οριομουν επι χρονια να εξηγησω στη δικια μου τη σημαινει το οσφαιτ... Ερχετε ο σπαθας και τα εισοπεδωνει Ολα!!!!! Ερε να σε παρει ρε σπαθα δε μας το λεγες απο τη αρχη δεκα ωρες εξηγουσα εξηγουσα!!!

στις 02/11/2014 08:32
O gayros fetos den paizei monos tou sto protathlima ....exei xalia!

στις 02/11/2014 09:05
xaxa http://panathinaikos24.gr/2014/11/01/o-spathas-kai-ta-syntrofia-tou-kseftilistikan/

στις 02/11/2014 09:06
deite to auto pou tha stulo http://panathinaikos24.gr/2014/11/01/o-spathas-kai-ta-syntrofia-tou-kseftilistikan/

στις 02/11/2014 09:51
Δηλαδή ρε παιδιά η Μπαρτσελόνα που έχασε από την Θέλτα εντός έδρας κιόλας έγινε μικρότερη ομάδα? Ο Ολυμπιακός γιατί να μην χάνει ποτέ?????

στις 02/11/2014 10:11
k1n1g0s

Τωρα θες και τα λες? η σου ξεφευγουν??? χθες 14 εναντιον 10 παιζατε μην μιλησω για τα /..... τουλαχιστον η Εστοριλ εχει παρομοιο (φανταζωμαι) μπατζετ με του παναθηναικου... ενω εσεις?? χαωδης διαφορα αλλα συν οτι παιζατε 14 εναντιον 10.... ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ!! ΖΥΓΙΣΕΤΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΤΡΟΠΗ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΝΙΟΝΙΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!

στις 02/11/2014 10:42
Εαν το πας ετσι ο ατρομητος σας κερδισε εσεις τη γιουβε αρα ο ατρομητος τη γιουβε χαχαχα!!! Δεν εχει το μπατζετ αλλα οτι παιζετε με @@@ αλλον.... ας μην εδινε τα οσφαιτ χθες και τωρα θα μιλουσαμε για +10 τον παοκ!!

στις 02/11/2014 10:45
εμετοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

στις 02/11/2014 10:58
gt oi vazeloi exoun parapona gia ton spa8a autos dn htan pou tous xarise to prwta8lhma to 2010 h mipos kanw la8os k htan allos?

στις 02/11/2014 11:02
Ειμαι ΠΑΟΚ και θα ειμαι ΠΑΟΚ οποιος κ αν το παρει, γιατι παιζω καθαρα κι ετσι ευχαριστιεμαι καθε μεγαλη νικη.

Ενα εχω να πω για το εν λογω ματς. Συγχαρητηρια στον Αστερα Τριπολης, ειναι μια ΟΜΑΔΑ με ολα κεφαλαία.

στις 02/11/2014 11:19
Loipon magkes ta polla logia einai ftwxia...Den einai tis parousas fasis na analysoume tous logous pou den nikisame...Ta pragmata exoun ws exhs-Nikame tin triti sto torino kai exasfalizoume tin prokrisi stous 16 kai mathimatika kai meta afosionomaste sto prwtathlima etsi wste ws ta xristougenna na vriskomate stin prwti thesi me diafora toulaxiston 5 vathmwn...komviko simeio to match tis tritis...Exoume varia fanela min to ksexname auto

στις 02/11/2014 12:45
3 πουλακια καθωνται φιλε μου... μονοτερμα στην εδρα σου σε ειχαν μου θες και διπλο εκτος εδρας χαχχαχχα

στις 02/11/2014 12:46
ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ

ΜΕ ΣΤΑΘΗ ΠΗΡΑΝ Χ

στις 02/11/2014 13:11
Μπορει να ειμαι Παοκ αλλα μιλαω παντα ρεαλιστικα . Φετος πρωταθλημα δεν περνετε , ο Ψαθας ο γελοιος ο πουλημενος εδωσε στον αστερα κοκκινη ποσα offside στον αστερα που δεν υπηρχαν κατι φαουλ εξω απο την περιοχη και τι δεν σας εδωσε ο ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ και φερατε χ . ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

στις 02/11/2014 13:32
PARTO STA XARTIA..

στις 02/11/2014 13:36
To xeirotero theama pou exo antikrysei.

An hmoun Olympiakos tha drepomoun

στις 02/11/2014 13:57
Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΘΡΥΛ ΟΠΟΥ ΝΙΚΑ ΓΙΟΥΒΕ ΚΑΙ ΑΤΛΕΤΙΚΟ (ΥΓ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΚΗΣΑΤΕ ΓΙΟΥΒΕ ΚΑΙ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΔΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

στις 02/11/2014 15:42
paidia oti kai na leme to prwta8lima kai fetos einai tou gayrou...prwton gt dn einai ikanos o paok pisteyw na paei etsi mexri telous kai deyteron skefthte pion exei proedro o osfp...ayta....armenos sostos file...

στις 02/11/2014 17:51
πραγματικα αηδια...ουτε ν βριστουμε για πλακα δν εχω ορεξη...μετα απο τοση αηδια π ενιωσα....

στις 02/11/2014 19:19
ΠΟΑ ΠΙΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟΔΟΚΊΑ , ΑΕΚ ΠΙΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟΔΟΚΊΑ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΡΆΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ? Γ Α Μ Ω Τ Ό. Σ Π Ι Τ Ι Σ Α Σ!!!!!!!!!!!!

στις 02/11/2014 19:33
axxaxaxxaxaxaxa

στις 02/11/2014 23:49
OOOX POUSTOGAUURE EKEI NA MIN SIKOSEIS KEFALI POTE THA FAS KAI MIA POUTSA APO GIOUVE KAI BB CH VROMOSKYLO

στις 03/11/2014 09:36
Koimaste oloi gia alli mia fora auto exw po .. 3upniste prin na ne arga..! o exthros einai e3w kai oxi edw mesa meta3i sas..! 3IPNATE OREEEEEEEEEEEEEEEEE ..! 3ekoliste ti kefala sas... pezete to stoiximataki sas xoris na poroneste..! Dn odigei pouthena olo auto pou kanete se kathe match.. tsampa xalate ti psixologia sas..! 3IPNISTE

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.