Σούπερ Λιγκ: Πήρε το ντέρμπι με Αυλωνίτη!

Σούπερ Λιγκ: Πήρε το ντέρμπι με Αυλωνίτη!



Με τον Αυλωνίτη να περνάει στο παιχνίδι και να σκοράρει με κεφαλιά στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα (59’), ο Ολυμπιακός κέρδισε με 1-0 τον Παναθηναϊκό στο «Καραϊσκάκη» και μείωσε στο -3 από τον ΠΑΟΚ. Έχασε πέναλτι στο 81’ ο Μήτρογλου, αποβλήθηκε ένα λεπτό νωρίτερα ο Αναστασίου.

Ο... πρωτάρης σε ντέρμπι αιωνίων Τάσος Αυλωνίτης πέρασε στο παιχνίδι στη θέση του τραυματία Μποτία και εξελίχθη σε «χρυσή» αλλαγή, καθώς στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα, κατάφερε να σκοράρει το γκολ που έκρινε το παιχνίδι, με τον Ολυμπιακό να παίρνει τη νίκη με 1-0 στο «Καραϊσκάκη».

Οι «ερυθρόλευκοι» τα βρήκαν… σκούρα απέναντι στο αμυντικό πλάνο του Παναθηναϊκού, ο οποίος έκλεισε τους χώρους και δεν επέτρεπε στην ομάδα του Μίτσελ να δημιουργήσει σημαντικές ευκαιρίες για γκολ, ωστόσο στον αντίποδα οι «πράσινοι» δεν μπορούσαν να φτιάξουν την μεγάλη φάση στην εστία του Ρομπέρτο.

Ο Ολυμπιακός εκτός από τη φάση του γκολ, είχε ευκαιρία για να «κλειδώσει» τη νίκη στο 82', με τον Στιλ να αποκρούει πέναλτι του Μήτρογλου και στα τελευταία λεπτά άντεξε την πίεση του Παναθηναϊκού, ο οποίος διαμαρτυρήθηκε στις καθυστερήσεις καθώς ο διαιτητής είδε ότι ο Πέτριτς χρησιμοποίησε το χέρι και όχι το στήθος για να σταματήσει τη μπάλα.

Να σημειωθεί πως η ομάδα του Αναστασίου (αποβλήθηκε στη φάση του πέναλτι για διαμαρτυρία) ζήτησε εξηγήσεις από τον διαιτητή και για το φάουλ από το οποίο ήρθε το γκολ του Ολυμπιακού.

Στους 16 βαθμούς ο Ολυμπιακός ο οποίος μείωσε ξανά στο -3 από τον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ, με τον Παναθηναϊκό να υποχωρεί στην 8η θέση με 10.

Ολυμπιακός (Μίτσελ): Ρομπέρτο, Ελαμπνταλαουί, Μποτία (58, Αυλωνίτης), Αμπιντάλ, Μαζουακού, Μιλιβόγιεβιτς, Μανιάτης, Κασάμι (76 Εντινγκά) , Ντομίνγκες, Αφελάι, Μήτρογλου

Παναθηναϊκός (Αναστασίου): Στιλ, Τριανταφυλλόπουλος, Κουτρουμπής, Σίντεφελντ (68' Μέντεζ), Νάνο, Λαγός (76 Δώνης), Ζέκα, Μπούι (64΄Πέτριτς), Πράνιτς, Ατζαγκούν, Καρέλης





Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
5.253.601.551.851.652.141.21.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.002.102.051.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

87 σχόλια:

στις 26/10/2014 21:53
ΘΡΥΛΟΣ 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 26/10/2014 21:55
FLOROI GAUROI MONO POUSTIES EISTE

στις 26/10/2014 21:55
ANTE GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

στις 26/10/2014 21:58
Σας γαμισανε μουνοπανα!!

στις 26/10/2014 21:58
gt pousties re file, sfuri3e kati o diaithths p dn htan??? elaxista kaluteros pantws htan o osfp.

στις 26/10/2014 21:59
ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ 2015.ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.ΑΣ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ EUROPA LEAGUE.

στις 26/10/2014 21:59
PANIGIRIZOUN POU KERDISAN TA PITSIRIKIA K ME BOHTHEIA TOU DIAITHTH

στις 26/10/2014 21:59
vazeles poutanes tis europis mia zoi pelates tha eiste

στις 26/10/2014 22:00
re lucadirisio, pali ta idia...

στις 26/10/2014 22:05
tragikoi kai oi 2 eidika o panathinaikos poy epaize me krifo amintiko ton kareli...kata ta alla o diatitis epaixe edra ...

στις 26/10/2014 22:08
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-0

Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΟΛ,Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣ,ΟΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ,Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ....ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΘΡΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ (ειμαι παοκ)

στις 26/10/2014 22:09
lucadirisio καλοχωνευτη (ξερεις εσυ ποια).

στις 26/10/2014 22:10
και για σενα παει τ4σο

στις 26/10/2014 22:10
αηδια .... 40 φαουλ για να βγαινουν γιομεσ αηδιααααααααααααααααααααα ε

στις 26/10/2014 22:10
etsi ree

στις 26/10/2014 22:11
βρωμα για.... ζαμπια μονο

στις 26/10/2014 22:11
διαιτητης:ευνοησε τον ολυμπιακο σε κρισιμα σημεια, ολυμπιακος:κατωτερος των περιστασεων, παναθηναικος:βελτιωμενος

στις 26/10/2014 22:11
αηδιαααααααααααααααααααααα

στις 26/10/2014 22:12
re t4sos, o diaithths logiko einai na pai3ei edra, alla oxi etsi opws ta parousiazete, thes na m peis oti o pana8hnaikos a3ize th nikh? sugxarhthria gia shmera stn paok.

στις 26/10/2014 22:12
οποιοσ γλυστραγε φαουλ

στις 26/10/2014 22:12
pali penalti eleos olimpiake eleeeeeosss bravo ston papara diatiti eida ti kitrines edine ston panathinaiko ke trelathika eno o pextes tou olimpiakou otan ekanan kati trela taklin stous prasinous oute kan skeftotan gia kitrini hahah ti plaka exoun afti i diatites trelo mathc eleos re olimpiake mexri pote tha ginontai afta sto elliniki protaflima ???

στις 26/10/2014 22:13
εμετοσσσσσσσσσσσσσσσσ

στις 26/10/2014 22:14
κ ετσι αδικειτε κ ο ολυμπιακοσ......αηδιααααααααα

στις 26/10/2014 22:14
εμετικη διαιτησια

στις 26/10/2014 22:14
pote tha paroun to mpoulo afti i kolo diatites eleos

στις 26/10/2014 22:16
re vazelakia anti na asxoliste pali me ton olympiako den vlepete tin bourdelomada sas pou kathe agonistiki den mpori na stavrosi niki

στις 26/10/2014 22:17
oi diaithtes sas ftaine.. mia zwh ta idia

στις 26/10/2014 22:28
Re 3eftilismenoi sovara tora o diethths htan swstos? Htan Penalty auto?? Htan xerh auto tou Petrits? Htan Faul ston Afellay? (auto p mpike to goal?)

στις 26/10/2014 22:39
to penalty dn mphke, an eixate omada as mn ekane tn kefalia o aulwniths k as th diwxnate xaxaxaxax giauto mn lete kati etsi gia na to peite...

στις 26/10/2014 22:44
abaloi kai oi 2 ine fetos to protathlima ine tou voriou adefou mas tou paok kai apo tou xronou tha xexasete ti lexi protathlima tha to exi h aek gia at epomena 30000000000000000000000000000 kai vale xronia

στις 26/10/2014 22:49
o diaititis alli mia fora ekane ta dika tou.oles oi faseis yper tou gay gia na metaferei to paixnidi sta kare tou panathinaikou.opoios exei paixei mpala xerei.1...o afelai travaei to sortsaki tou zeka prwtos faoul iper panathinaikou 2....o mitroglou paei kai xtypaei me to dexi tou podi to xeri tou steel o opoios kopanaei kai ta 2 xeria sto edafos kitrini gia theatro ston mitroglou 3....petric asist me stithos xeri o diaititis tet a tet azagkoun komeno.as vgei enas arxidatos olimpiakos na paradextei pws to mats itan 0-0.alla ipirxe o paok pou tha feyge me 5 vathmou.giati o panathinaikos se kamia peroptwsi den mporei na apeileisei gia titlo.o xontros ton paok fovatai kai tha kanei ta panta na min tou fygei.ayta gia na xeroume kai ti vlepoume.pote expaixe mpalara o olimpiakos me mas ta teleytaia 4 xronia;;;pote.ta 5-0 kai 4-0 sta oneira sas gay...100 prwtathlimata na pate 8-2 sas exw kai tha sas exw mexri to 3000 m.x

στις 26/10/2014 22:53
kala xalarwse, mono antikeimenikos dn eisai alla enta3ei, dikaiologhse

στις 26/10/2014 22:54
Μονόφθαλμος-Τυφλός 1-0...

στις 26/10/2014 22:59
άγαλμα στον αλαφούζο! ..που κρατάει ενωμένα τα βαζέλια

στις 26/10/2014 23:00
enas arxidatos o d-asimos.respect file vlepeis mpala.

στις 26/10/2014 23:03
Καλα ρε παιδιά ειναι απίστευτο πως ο μαλακας ο Αλαφούζος σας κοροϊδεύει με τα λόγια του ξυπνατε λίγο μέχρι το γκολ είχατε βάλει πούλμαν και νταλίκες μπροστά απο το τέρμα και μετά ούτε μια φάση και το πέναλτι ήταν σωστό. Ειναι τρελό που σας κοροϊδεύει ο μαλακας ο Αλαφούζος με τα λόγια του αντί να ακούτε τον μαλακα έπρεπε να τον σπαγατε στο ξύλο ο ολυμπιακος σας φταίει κατα τα αλλα

στις 26/10/2014 23:03
kai o alafouzos na paei na gamithei.emeis oi panathinaikoi den eimaste provata kai oute tha ginoume.eseis travate na parete kana xartziliki apo ton xontro kai ton prodoti ton samara pou thelei na ton kanei kai proedro tis elladas.alla kai oi ygeieis olimpiakoi to vlepoun pleon...4.000 provata gemizei kathe kiriaki to karaiskakis apo tous ipotaktikous tou marinaki.

στις 26/10/2014 23:05
ak777 to penalti eitan swsto;;;;mallon thes ofthalmiatro...gelagan kai ta moustakia tou mitroglou magka.0-0 itan to mats.den eisoun kaliteros mou.katoxi eixes opws kai gw me ton ofi kai exasa dikaia.i katoxi den vazei gkol.

στις 26/10/2014 23:08
to faoul dn htan swsto? gt epimeneis sto penalti afou dn mphke??? kanate kapoia ka8arh fash gia goal??? mono piesate meta to 82 alla k pali fash dn eida, mallon paizei na xreiazomai ofthalmiatro...

στις 26/10/2014 23:09
phre to derby me kalogeropoulo (o swstos titlos)

στις 26/10/2014 23:12
monompala o afelai travaei prwtos sortsaki...to eides;;;ougka...kana xeri tou petric sto 90 eides;;;oygka....to xtipima tou dexi xeriou tou mitroglou to eides;ougka...den me noiazei ti mpike kai ti oxi.thelw dikaiosini kai an kerdiza egw etsi tha ntrepomouna.0-0 itan ta matsaki;;katalaves;

στις 26/10/2014 23:15
ok file, exeis dikio, ougka twra...

στις 26/10/2014 23:20
vara prosoxi ston aggelo me ta pitsiria tou twra pou vlepeis tin plati tous kai se kana mina pou tha sai -9 ta xanaleme.emeis rantevou sta playoff.

στις 26/10/2014 23:28
o aggelos einai h teleytea sas elpida xaxa alla tha ksefouskosei

στις 26/10/2014 23:32
mpamias poso mpamias eisai re file;;;oso oi filoi sou oi aggelopouloi

στις 26/10/2014 23:35
vrika kai neo kalitero titlo:PEIRAIWTIKH NIKH

στις 27/10/2014 00:15
Πούτσα στην παράγκα ΠΑΟ κ ΑΕΚ!!!!!!!!!!Μπράβο Ολυμπιακέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 27/10/2014 00:17
undispured den eistai eseis i vazeli provata tou alafouzou e??

στις 27/10/2014 00:41
lipon miliao mono se autous pou xeroun k exoun pexi mpala ...de tha po pol liga apo auta pou eginan 1 sto gola tou olimpiakou to faoul pou kerdise den itan faoul 2 to penalty tou mitroglou den itan 3 stin arxi pou o karelis perni karta den perni karta o miligevit pos ton lene tespa pou tou rixni agonia k klotsia k meta ekane to markarimsama pou ekane an ixe auti tin karta tha etroge 2 kitrini eki me pranits 4 i fasi tou petrits pou evgale mono tou ton antzagoun den itan xeri k 5 edose 7 lepta kathisterisis k ixe 5 lepta sto penalty k ala 3 me ta kapnogona 8 sin ta lepta apo alagaes k lipa eprepe na dosi toulaxiston 11 lepta kathisterisis an esas sas aresi na kerdizi i omada sas etsi na ti xereste tpt alo makari na pari to protathlima o pako gt mexri stigmis ine makran i pio kali k kathari omada telos k den ime oute paok oute vazelos ....

στις 27/10/2014 00:45
10000 aniparkta foul ektos perioxis 1 TELIOS aniparkto pentaly kai 1 fasi pou dn ekana xeri o pranic kai sterisan pi8ano goal tou ajagoun kai 32000 epistimones na fonazoun eee se ka8e fasi anti gia beeeee EISTE POUSTIDES RE GAY-ROI

στις 27/10/2014 00:54
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΕΛΑΣΕ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ 'ΝΑΟ' ΤΟΥΣ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΙΘΕΝΤΕ ΚΑΛΝΤΕΡΟΝ?? ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΡΙΝΟ ΔΝ ΛΕΩ ΤΠΤ ΓΤ Η JUVE ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

στις 27/10/2014 01:06
gpapi mia erotisi mono o olympiakos fteei pou o vazelos den mpori na stavrosi niki ?? to pexnidi pantos to simerino kamia omada den itan kali aki to x tha itan mia xara kai gia tous dio ala protou milisis gia dietisia den prota tin omada sou persi nikises 0-3 kai eeges pentakatharo pexnidi fetos xaneis kai les stimeno

στις 27/10/2014 01:08
opote an thes na milisis gia ton agona min rinxeis mono eufines stous alous ala prota stin omada sou mia lete sas ftene ta ball boy mia o kairos mia tp gipedo mia i antipali pektes ti den igo tin omada sou

στις 27/10/2014 01:09
episis kaneis vazelos kai emeis i gayri den prepi na milame gia stimena kai aniparkta penalnty gt den kseplenete kamia omada

στις 27/10/2014 01:11
sugxaritiria re...

στις 27/10/2014 02:09
oli exoune vromika pexnidia oles o omades apo barcelona mexri kai pas gianne to mono sigouro omos einai oti o olimpiakos i omadara sas gavri exei exei ta diplasia stimena mathc apo olo to souper leagea se kathe peripou mathc i antipoli omada perni i kokkini i perni o olimpiakos penalti kai min mou pi kaneis oti den einai etsi tosa xronia vlepoume ta eidia kai para3eno giati to game me ton paok to ri3ane mexri ton dekemvri ????????? giati o gavros sas troma3e to kalavate troma3eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee den eimai oute paok oute pao aplos re pedia kathe xrono ta eidia kai ta eidia den ftanei pia posa lefta tha vali o marikanis stis tzempes tou ????? eeee ti na po re eleos oso paei xiroterevi fetos thelo na do na perni kapios allos to protaflima giati varethika ton olimpiako kokkini penalti kokkini penalti eleos stop plssss stop itttttt you fu.ck the footbal eleos

στις 27/10/2014 02:17
arthur omos oti kanei o olympiakos me stimena protthlimata tora etsi ekane kai o vazelos pio palia opote min katigorite mono ton olympiako

στις 27/10/2014 02:38
file den thes na vlepis mpala ??? katalaveno oti na pernis protaflima einai poli gamato omos re file den thes na dis mpala apo ales ellinikes omades ??? podosfero na gini pio antagonistiko to protaflima na min 3eris mexri to telos pios tha to pari to protaflima na exei oxi mia omada brosta me 20 i 10 vathmous sta teleftea 2 i 3 agonistika alla 4 me 5 omades na exei ligo fasi kai xoris tora vrisidia sovara tora den thes na gini to podosfero stin ellada pio antagonistiko >>??? ti allo na po file

στις 27/10/2014 02:47
ela bro gioro tora eida tin fasi me to penalti ston mitroglou file tora sovara xoris vrisidia kai malakies ee o alos oute kan ton akoumpise sovar tora trelenomai re o mitroglou voutia ekane pesmou oti den to eides re sovara tora den vlepis tin voutia pou kani eleos vlepi oti xani ton elexo tis mpalas kai kani voutia o alos aplos aploni ta xeria tou aplos aploni ta xeria oute pou kan akoumpaei ton mitroglou re file pes mou tora den to vlepis afto ??? sovara tora xoris malakies perimeno apantisi apo esena bro

στις 27/10/2014 02:47
oxi giora tora ithela na gra3o

στις 27/10/2014 06:44
Στο -3 ήταν έτσι κ αλλιώς. :Ρ

στις 27/10/2014 06:46
(παιχτηκε το ΠΑΟΚ-Βεροια πιο πριν δλδ αλλα στο τελος της αγωνιστικης ειμαστε εκει που ημασταν και πριν)

στις 27/10/2014 07:42
Εμετοσσσσσσσσσ κ βρωμα.....κριμα κ για τον ολυμπιακο που μαλλον χρειαζετε τετοια διαιτησια

στις 27/10/2014 08:49
Καμία διαιτησία ! Μπορεί να ζοριστήκαμε αλλα κερδίσαμε ομως. Και αντε εμείς δεν μπορόυσαμε... Οι βάζελοι γιατι δεν μας ρίξανε 2-3 ??? Γιατι αυτοί δεν μπορούσαν με τίποτα! Εγω ειδα οτι μόλις αλλαζανε 2-3 πάσες μετά χανανε την κατοχή... Και χωρίς επιθετικό κιόλας,σε τέτοιο μάτς τι περιμένεις να κάνεις ?? να λεμε τα πραγματα οπως ειναι

στις 27/10/2014 10:55
otan o olympiakos klaiei gia diathsies sto peristeri emeis den mporoume na fonazoume dikaia gia klepshmata....A re vlakes...

στις 27/10/2014 10:55
Αν εμας μας κοροιδευει ο αλαφουζος φανταστειται τι γινετε με εσας.σφουγγοκωλαριοι του κοκαλη και του μπουχεσα.

στις 27/10/2014 10:58
Kai oso gia to penalty toy mhtroglou pou lene kapoioi oti travhkse ton agona epithdes gia na ton xtyphsei....Mas koroideuete re?Profanos kai travhkse ton agona pros ta piso gia na mhn ton apofygei alla to terastio podi tou mhtrogla kapos vrethike ekei.Kai mhnh akouo oti "giati na vouthkse afou htan monos tou.Deite ksana thn fash kai tha katalavete oti eixe dyo amyntikous sto terma kai oit h mpala apo to anoigma tou ampalou eixe fygei poly kato.

στις 27/10/2014 10:58
gia na ton apofygei*

στις 27/10/2014 11:29
ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΛΩΝΗΤΗ ΑΥΛΩΝΗΤΗ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΛΑ ΠΟΠΟ ΚΑΥΛΑ ΠΟΠΟ ΚΑΛΥΛΑ

στις 27/10/2014 12:41
Ε ΡΕ ΚΛΑΨΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧ ΜΕ 0 ΤΕΛΙΚΕΣ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΕ ΣΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΕΡΓΚ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΒΑΖΕΛΕΣ!!

στις 27/10/2014 12:53
i dietisia mazi sas itan ok tora min milate kai glipse mas tin mpoutsa ante gia kai peite stis karioles xeretizmata apo eemena kai peite tis an ta perase kala xths to bradi sto krebati aaxaxaxaxa kai o diaititis prepei na timorithei

στις 27/10/2014 12:54
κοιτα που χεροντε με τα ψεματα τα μουνοπανα λεσ κ δε βλεπουν μπαλα να το παραδεχουν..γιαυτο μια ζωη ειστε καφρι με τα ψεματα καριολακια του κερατα.παναθα ολε...

στις 27/10/2014 13:43
πουστογαροι μουνοπανα γαμημενοι μπασταρδοι

στις 27/10/2014 14:21
ANTE GEIA ANTE GEIA PRWTATHLIMA KSANA STON PEIRAIA!!!!!!!!

στις 27/10/2014 15:04
RE EIXATE 0 TELIKES TI MILAS GIA DIAIYHSIA VLAKA SAKI???????

στις 27/10/2014 15:04
DIAITHSIA*

στις 27/10/2014 15:05
opos ipa opios den xeri k den exi pexi mpala ola auta tou aresoun apla anthropakia ego thelo na vlepo mpala k dikea pragmata k as to pari autos pou pragmatika axizi auto den simveni omos xerome pou toulaxiston fetos mexri stigmis ine 1os autos pou pragmatika axizi makari na mini etsi an k den to kovo k auto tha fani sto gauros paok an ine opos me pao i dietisia oli xeroun ti tha gini an pexi kanonika dld 60 40 iper tou olimpiakou tote o paok tha ton xekoliasi k mi sas fenete paraxeno to 60 40 iper tou olimpiakou gt fovaame pos tha ine opos me pao 95 5........

στις 27/10/2014 17:07
Λοιπον ο παναθηναικος οπως επαιξε δεν μπορουσε να κανει κατι... περα απο τον ολυμπιακο ο παναθηναικος δεν μπορεσε να απειλησει.......!! Τωρα για το ολυμπιακο τι να πω....! εχεις το καλυτερο ροστερ στην Ελλαδα.....! παιζεις με κοσμο στην εδρα σου... ΤΙ ΣΤΟ @@@ Θες την βοηθεια του καλογεροπουλου μπορεις να μας πεις????

το πεναλτι ΕΦΕΥΡΕΣΗ... πριν του ακουμπησει ο Στηλ.... εχει κανει τι κινηση για βουτια ο μητρογλου......! Και φυσικα για να μην το ξυλωσουν τη καριερα.... ΧΕΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΣΕ.......! Ο ολυμπιακος εχει πολυ μεγαλη ιστορια στις πλατες του για να κρεμεται απο τα @@ του καλογεροπουλου.....!! Ειναι ντροπη αυτο το πραγμα.... ενταξει να πεζεις λιγο εδρα οκ... εδωσε καποια φαουλ που δεν ηταν....! Αλλα τετιο πεναλτι δεν το δινει σοβαρος ρεφερι... στο πρωτο μερος ο ολυμπιακος επρεπε να φαει την κοκκινη... δεν την εδωσες....!!!

ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Ο ΑΦΕΛΛΑΕΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΟ..! αλλα δυστηχως υπαρχουν καπο

στις 27/10/2014 17:07
αλλα δυστηχως υπαρχουν καποια ανεγκεφαλα προβατα τυπου... (kinigos mangas1 tziovani) που θα κατσουν να κανουν καζουρα για την νικη.... αλλα ολυμπιακος να υμουν θα ντρεπομουν τετια νικη.... αλλα ποιος ολυμπιακος εχει νιωσει ντροπη για να νιωσουν αυτοι??? εδω δεβ ντραπηκαν να συκωσουν το κυπελλο ενω επρεπε ο αστερας και θα ντραπουν τωρα??? μια ζωη αποβρασματα τις κοινωνιας θα ειναι!!! Μακαρι να συνεχισει ετσι ο Παοκ!

στις 27/10/2014 17:11
Στην ευρωπη παιζεις σαν το χεστη (βλεπε γιουβετ και μαλμε) βαζεις γκολ και κλεινεσε στα 3/4 του γηπεδου... και στην ελλαδα παιζεις φουλ επιθεση γιατι ξερεις ολο και καποιο φαουλ οφσιτε πεναλτι?? ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ!! αυτοι ειναι υ Βρωμια της σουπερ λιγκ.....! Βλεπε ευρωπη και βλεπε ελλαδα......... Ο ΚΑΤΣΟΤΡΑΝΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ... ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ ΧΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!! αλλα............ να ναι καλα τα λεφτα απο του Τσ ΛΙΚ... οταν θα πεζεις προκριματα για να τα παρεις τοτε να σε δω ποιον καλογεροπουλο θα βρεις....~!!

στις 27/10/2014 17:21
A και να κανω μια ερωτηση κυριοι του ολυμπιακου......!! Καμια τιμωρια για τα πυρσουν κροτιδες καπνογονα για την καθυστερηση του ματς... ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΝΗ Μπαααα εεε??? τετιες ποινες μονο ο παοκ παιρνει ε κυριε Σαρρη??? σας εχεις δωσει ο μαρινακης την εντολη να τον τιμωρησετε?????? ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.... ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ... ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕς ΚΑΙ ΚΕΚΛΥΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ!! ΞΕΦΤΙΛΕΣ ζωα την στημενης Επο Κεδ....................! χαρειτε την αυδια και νιωστη περηφανοι για μια ομαδα που κλεβει κυππελα μπροστα στα ματια 26.000 φιλαθλον που ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ! αλλα και ποια τιμωρια θα παρει καποια ομαδα που εκανες παραβασεις ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ.......!! ΣΙΧΑΜΑΤΑ!!

στις 27/10/2014 19:07
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΓΧΙΖΟΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Ο ΓΑΒΡΟΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΔΕΙ ΠΑΛΙ ΣΕ 40 ΧΡΟΝΙΑ.ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΝ ΚΟΡΝΕΔΩΝ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΚΟΡΝΕΔΟΠΟΛΕΜΟΣ!!!ΕΚΤΟΣ ΑΝΑ ΤΑ ΦΑΕΙ ΟΛΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΕΙ!!ΟΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 27/10/2014 19:27
PAIDIA AN EXETE KATALAVEI.. AYTOS O OSFP. ME AYTHN THN OMADA. ME AYTON TON LAO KAI ME AYTON TON PROEDRO, ANTIPROEDRO, DIEYTHINTH EPIKOINONOIAS.. EINAI OXI GIA GELIA... GIA KORNEDES.. DHLADH KSEFTILISMENOI. ALLA ANTIKEIMENIKA AN DEN EXEIS OMADA NA KERDISEIS AYTON TON OLYMPIAKO POU GELANE KAI OI PETRES ME THN OMADA POU EXEI TOTE EISAI GIA GELIA.. ENTAKSEI O PAO EINAI GIA KLAMATA FETOS ALLA KAI O OSFP ME TETOIO ROSTER THA EPREPE NA PETAGE 3 GIA PLAKA SE AYTON TON PAO!!! TELOS..

YS AN TO SKOR HTAN 0-1 THA EIXAME NEOUS KALOPOULOUS AP OTI FANHKE

στις 27/10/2014 20:26
ΜΟΝΟ ΑΕΚ κουφάλες

στις 27/10/2014 20:59
προμηνυονται μεγαλες ανακαταξεις στο κοντινο μέλλον... θα ερθουν ξαφνικα τα πανω κατω και καποιοι θα βρεθουν προ εκπληξεως...

στις 27/10/2014 21:07
perimenete na anevei i aek mounia kai tha deite

στις 27/10/2014 21:12
Τα χουμε πει χιλιάδες φορές για τον Ολυμπιακό αλλά τίποτα δεν αλλάζει στο ελληνικό πρωτάθλημα. Απ' την άλλη κι ο Παναθηναικός βρίσκεται σε μεγάλα χάλια...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.