Ενρίκε: «Θα παίξει στο κλάσικο ο Σουάρες»

Ενρίκε: «Θα παίξει στο κλάσικο ο Σουάρες»



Ο προπονητής της Μπαρτσελόνα, Λουίς Ενρίκε αποκάλυψε πως ο Λουίς Σουάρες θα πάρει χρόνο συμμετοχής στο αυριανό παιχνίδι με τη Ρεάλ στο «Μπερναμπέου».

Ο Λουίς Σουάρες θα έχει δικαίωμα να αγωνιστεί ξανά σε επίσημο παιχνίδι μετά την τιμωρία του για το δάγκωμα στον Κιελίνι και όπως αποκάλυψε ο Λουίς Ενρίκε, ο Ουρουγουανός θα πάρει χρόνο συμμετοχής στο «κλάσικο»:

«Θα παίξει σίγουρα κάποια λεπτά, δεν ξέρω πόσα. Είναι μεγάλο πράγμα γι’ αυτόν να παίξει επιτέλους με τους συμπαίκτες του και να πάρει χρόνο συμμετοχής» δήλωσε ο τεχνικός της Μπαρτσελόνα.

Για το πώς θα αγωνιστεί η Μπαρτσελόνα: «Θα πάμε στη Μαδρίτη με στόχο να παίξουμε όπως παίζουμε όλα τα παιχνίδια από την αρχή της σεζόν. Θα μπούμε δυνατά από το ξεκίνημα και θα προσπαθήσουμε να έχουμε τον έλεγχο της μπάλας στην περιοχή τους. Θα δούμε βέβαια εάν θα είμαστε ικανοί γι’ αυτό».

Για τη συμμετοχή του Μπουσκέτς: «Ο Μπουσκέτς είναι πολύ καλά. Προπονήθηκε με τους υπόλοιπους παίκτες χωρίς προβλήματα και θεωρητικά είναι διαθέσιμος»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.253.552.651.402.301.381.221.52
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.802.103.301.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 24/10/2014 16:36
Παμε ρε μπαρτσα

στις 24/10/2014 16:40
ama dagosi fevgi apo ti varkeloni stamatai ti bala ton pane mesa 6 mines pleroni kai ena prostimo to epomeno dago se anthropo tha tou katastrepsi ti zoi...

στις 24/10/2014 16:41
dagoma*

στις 24/10/2014 17:16
kai siga min to kanei arias den einai vlakas gia na to kanei 3ana...file!

στις 24/10/2014 17:26
se pion ta poulas auta re vlaka louis 10 me 15 lepta k na pexi mlk exi 2 mines na pexi k tha ton valis sto clasiko axriste

στις 24/10/2014 17:30
Ας παίξει εμείς θέλουμε να παίξει για να γευτεί και αυτός την ήττα!

στις 24/10/2014 18:13
as elpisoume na orimase file maakari na doume ena el clasico me poolla goal kai na scorarroun kai oi 2 agapimenoi ams pextes ( messi cr7) as kerdisi o kaliteros

στις 24/10/2014 18:13
mas*

στις 24/10/2014 18:46
tin real tha tin kanei poutana o neymar na to thimaste auto!!!;)

στις 24/10/2014 20:26
gpappi fantasou poso asxetos eisai apo mpala re file TRAVA GAMISOU KAI SXOLIAZE GAMW ALLOU DEN THA PETAGESE EDW! KAI PROPONITE KATHE FWRA ME BARCA KAI EPAIZE ME TIN BARCA KANONIKA SE FILIKA! OPWS KAI ME OROUGOUAH TI SE TSUZEI ESENA RE VLAKA AN TON VALEI KIOLAS?

στις 24/10/2014 21:09
koita dontia :O

στις 25/10/2014 01:21
enw einai paixtaras kai mporei na kanei kali kariera,toxei riksei sta dagkwmata.Exei problimata to paidi sto myalo kai den tha argisei na to ksanakanei.

στις 25/10/2014 09:08
imperium ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΡΑΜΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΓΚΡΑΣ.ΚΙ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ Η ΛΟΥΓΚΡΑ Ο ΜΠΕΙΛ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΑΓΚΩΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟΥ.

στις 25/10/2014 10:13
kai meta tha to pigenane mesa re den in e vlakas orimase elpizoume dld

στις 25/10/2014 11:54
Θέλω να δω ματς με 4+ γκολ, κανένα πέναλτι, καμία κόκκινη, 2-3 δοκάρια και εντυπωσιακές αποκρούσεις από τους τερματοφύλακες!!!

στις 25/10/2014 13:49
pisteyo pvs o souares tha skorari me assist mesi

στις 25/10/2014 13:54
real barca 1-3 james/mesi,neymar,suarez

στις 25/10/2014 16:37
222 barcaaaa

στις 25/10/2014 17:35
θα δαγκωσει ο σουαρεζ τον πεπε και μετα ο πεπε θα το ξαπλωσει κατω και θα τον αρχισει στις κλοτσιες χαχαχαχ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.