08:00
-
|
Μπελκόνεν
Καμπέρα
|
|
|
08:00
-
|
Κανμπερα Ολύμπικ
Κούμα Τάιγκερς
|
|
|
09:00
2865
|
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
Μπλάκταουν Σίτι
|
|
|
09:30
-
|
Σαουθ Τσάινα
Κινγκ Φουνγκ
|
|
|
10:30
976
|
Τσινγκντάο Χαϊνίου
Γκουιτσόου Χένγκφεν
|
|
|
10:30
2867
|
Σάουθ Μέλμπουρν
Χιούμ Σίτι
|
|
|
11:00
-
|
Αβάλντσνες (Γ)
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)
|
|
|
11:00
2866
|
Μπρισμπέιν Στράικερς
Ρέντλαντς Γιουν.
|
|
|
11:15
-
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Βιτκοβίτσε
|
|
|
12:00
-
|
Περσέγκρες Γκρέσικ Γιουν.
Σέμεν Πάντανγκ
|
|
|
12:30
-
|
Κίτσε
Σάουθερν Ντιστρίκτ
|
|
|
12:30
-
|
Μπρασόφ
Ντουναρέα Καλαράσι
|
|
|
12:30
-
|
Κουάνγκ Ναμ
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
|
|
|
13:00
-
|
Τούλεβικ Βιλιάντι
Νόμε Κάλιου ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Καν Το
Χάι Φονγκ
|
|
|
13:00
-
|
Μπιν Ντονγκ
Λονγκ Αν
|
|
|
13:00
1296
|
Σοντερίσκε
Έσμπιεργκ
|
|
|
13:00
1297
|
Τζεονάμ Ντράγκονς
Ποχάνγκ
|
|
|
13:00
1298
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
13:00
1299
|
Σεούλ
Τζέονμπουκ
|
|
|
13:00
1300
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
|
|
13:00
1363
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
Ταμπόφ
|
|
|
13:00
2913
|
Θέλτα Βίγκο Β
Σανταντέρ
|
|
|
13:00
2916
|
Οσασούνα Β'
Κορούξο
|
|
|
13:00
2918
|
Αμορεμπιέτα
Μενσαχέρο
|
|
|
13:00
2919
|
Φουενλαμπράδα
Λογρονιές
|
|
|
13:00
2925
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Αρένας Κλαμπ
|
|
|
13:00
2931
|
Έμπρο
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
13:00
2966
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Μπόιρο
|
|
|
13:15
1301
|
Άβες
Μπενφίκα Β'
|
|
|
13:15
2938
|
Λα Ρόντα
Μελίγια
|
|
|
13:30
1302
|
Αϊντχόφεν
Χρόνινγκεν
|
|
|
14:00
-
|
Γκρέβε
Μάριενλιστ
|
|
|
14:00
-
|
Σχόνμπεργκ
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
|
|
14:00
-
|
TSV Μπούτσμπαχ
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
|
|
14:00
-
|
Τάν Κουανγκ Νιχ
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
|
|
|
14:00
-
|
Γκορ Μαχία
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Περσίμπα Μπαλικπαπάν
Περσικάμπο 1973
|
|
|
14:00
-
|
Καριομπάνγκι Σάρκς
Μόντερν Κόουστ Ρέιντζερς
|
|
|
14:15
-
|
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
Ρέντινγκ (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Μπούντισα Μπάουτζεν
Νοϊστρέλιτζ
|
|
|
14:30
-
|
Λειψία ΙΙ
Ομπερλάουσιτς
|
|
|
14:30
-
|
Βικτόρια Βερολίνου
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
-
|
Ουέρμπαχ
Μπέρλινερ
|
|
|
14:30
1294
|
Νταλιάν Τράνσεντενς
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
|
|
|
14:30
1306
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
|
14:30
1307
|
Μπραουνσβάιγκ
Νυρεμβέργη
|
|
|
14:30
1308
|
Ντιναμό Δρέσδης
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:35
1292
|
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
Χουνάν Μπιλοούζ
|
|
|
14:45
1295
|
Σανγκάη Σένζιν
Τιαντζίν Τιανχάι
|
|
|
14:45
1314
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Σκίβε
|
|
|
14:45
1315
|
Φρεντερίτσια
Νίκομπινγκ
|
|
|
14:45
1316
|
Χέλσινγκορ
Νάεστβεντ
|
|
|
14:45
1317
|
Γκρασχόπερς
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
14:45
1318
|
Σεντ Γκάλεν
Λουκέρνη
|
|
|
15:00
-
|
Σάντερλαντ U23
Σαουθάμπτον U23
|
|
|
15:00
-
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
ΠΣΜ Μακασάρ
Περσιπούρα Τζαγιαπούρα
|
|
|
15:00
-
|
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
Θίκα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Άλτα
Ούλερν
|
|
|
15:00
-
|
Τιμ TG FF
Μπράγκε
|
|
|
15:00
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Γιελγκάβα
BFC Νταουγκάβπιλς
|
|
|
15:00
1320
|
Οντένσε
Χόρσενς
|
|
|
15:00
1324
|
Σλουτσκ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
15:05
-
|
Μάντσεστερ Γιουν. U23
Τσέλσι U23
|
|
|
15:30
-
|
Απέγιες
Λιόν Μπλέσε
|
|
|
15:30
1326
|
Γουέστ Μπρομ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
15:30
1327
|
Κλαμπ Μπριζ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
15:30
1328
|
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Άγιαξ
|
|
|
15:30
1329
|
Ντεν Χάαγκ
Χέρακλες
|
|
|
15:30
1330
|
Ακίλιζ 29
Μάαστριχτ
|
|
|
16:00
-
|
Ουράρτου
Γκαντζασάρ
|
|
|
16:00
-
|
Μαζέμπε
Ρενεζόνς
|
|
|
16:00
-
|
Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας (Γ)
Καζιγκούρτ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
Άιχεντε
|
|
|
16:00
-
|
Χιλντεσχάιμ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Μόναχο 1860 II
Μπάγερν Μονάχου Β’
|
|
|
16:00
-
|
Φίνσνες
Φόλο
|
|
|
16:00
-
|
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
|
|
16:00
-
|
Αμαζούλου
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
16:00
-
|
Γιόμο Κόσμος
Κέιπ Τάουν
|
|
|
16:00
-
|
Μαμελόντι Σαντάουνς
Σούπερσπορτ Γιουν.
|
|
|
16:00
-
|
Φόργουορντ
Νίκοπινγκς Βις
|
|
|
16:00
-
|
Κελαντάν
ΠΔΡΜ
|
|
|
16:00
-
|
Νεγκέρι Σεμπιλάν
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
|
|
16:00
-
|
ΠΚΝΣ
Σέλανγκορ
|
|
|
16:00
-
|
Λόρενσκογκ
Έγκερσουντ
|
|
|
16:00
-
|
Μπαντάρι
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Κολόμνα
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
|
|
16:00
-
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ
Καλούγκα
|
|
|
16:00
-
|
Κάρντιφ Μετ. (Γ)
Μπρέινταμπλικ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
ΝΣΑ Σόφια (Γ)
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Τ-Τιμ
Φέλντα Γιουν.
|
|
|
16:00
1331
|
Μπορντό
Ναντ
|
|
|
16:00
1336
|
Λε Μοντ
Βίντερτουρ
|
|
|
16:00
1337
|
Σερβέτ
Κιάσο
|
|
|
16:00
1339
|
Ασάνε
Σάντεφιορντ
|
|
|
16:00
1340
|
Κφουμ Όσλο
Σάντνες Ουλφ
|
|
|
16:00
1341
|
Ράουφος
Στρόμεν
|
|
|
16:00
1342
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
Χάμαρμπι
|
|
|
16:00
1343
|
Γιένσεπινγκ Σόντρα
Έλφσμποργκ
|
|
|
16:00
1344
|
Χάκεν
Έστερσουντ
|
|
|
16:00
1345
|
Ατβίνταμπεργκ
Ντέγκερφορς
|
|
|
16:00
1368
|
Τιουμέν
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
|
|
16:30
-
|
Μπελεντιγιέσι (Γ)
Τβέντε (Γ)
|
|
|
16:30
1347
|
Χέρτα Βερολίνου
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
1348
|
Σογκντάλ
Στάμπαεκ
|
|
|
16:30
1349
|
Λεβάνγκερ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
16:30
1350
|
Λεχ Πόζναν
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
|
|
17:00
-
|
Σοζοπόλ
Τσάρσκο Σέλο
|
|
|
17:00
-
|
Βέντσπιλς
Μέτα Λου
|
|
|
17:00
-
|
Σπάρτακς Τζουρμάλα
Ρίγας Σκόλα
|
|
|
17:00
-
|
Ακρόπολις
Ενσκέντε
|
|
|
17:00
-
|
Βαστέρας ΦΚ
Ουμέα
|
|
|
17:00
-
|
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
Χόλβικεν
|
|
|
17:00
-
|
Ούτσικτενς
Έστερ
|
|
|
17:00
-
|
Ολεξάντρια
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
|
|
|
17:00
-
|
Καρπάτι Λβιβ
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
-
|
Δε Νιου Σεντς
Ριλ
|
|
|
17:00
-
|
Τζιλάνι
Φερονικέλι
|
|
|
17:00
-
|
Τρέπσα 89
Ντρίτα
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Μπενφίκα
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
|
|
|
17:00
-
|
Μπιαλόγκ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
17:00
-
|
Ντεπορτίβο Κααγκουάζου
Ιντεπεντιέντε FBC
|
|
|
17:00
-
|
Τομπένσε
Γκουαρατινγκουέτα
|
|
|
17:00
-
|
Μπέσα Πέτζε
Φεριζάι
|
|
|
17:00
-
|
Χατζβάλια
Ντρένιτσα
|
|
|
17:00
-
|
Λάπι
ΚΦ Τρέπσα
|
|
|
17:00
-
|
Κάερζενγκ 97
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Ζενίτ Πένζα
Τορπέντο Μόσχας
|
|
|
17:00
1323
|
Ναφτάν
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
17:00
1351
|
Κρουζέιρο
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
17:00
1352
|
Σάντος
Φιγκεϊρένσε
|
|
|
17:00
1353
|
Μπρόντμπι
Κοπεγχάγη
|
|
|
17:00
1354
|
Τουν
Βασιλεία
|
|
|
17:00
1356
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Νιουτάουν
|
|
|
17:00
1357
|
Λαντούντνο
Αμπερίστγουιθ Τάουν
|
|
|
17:00
1359
|
Ουράλ
Άρσεναλ Τούλα
|
|
|
17:00
1366
|
Ντιναμό Μόσχας
Τόσνο
|
|
|
17:00
1367
|
Σοκόλ Σαράτοφ
Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ
|
|
|
17:15
-
|
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
Τσέλσι (Γ)
|
|
|
17:15
-
|
ΠΑΟΚ (Γ)
Απόλλων Λεμεσού (Γ)
|
|
|
17:15
-
|
Χαϊβάλια (Γ)
Κι Κλάκσβικ (Γ)
|
|
|
17:30
-
|
Ντράγκον Γιάουντε
Ούνισπορτ Μπαφάνγκ
|
|
|
17:30
-
|
Έντινγκ Σπορτ
Λε Άστρ
|
|
|
17:30
-
|
Φόντι
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
17:30
-
|
Σκεντίγια
Πομπέντα
|
|
|
17:30
-
|
Άιγκλε Ρόγιαλ
Κανόν ντε Γιαουντέ
|
|
|
17:30
-
|
Μπαμπούτος
Ρασίνγκ Ντε Μπαφουσάμ
|
|
|
17:30
-
|
Κόσμος ΦΑ
Ουνιόν Ντουάλα
|
|
|
17:30
-
|
Πάνθερε Σπορτίβε
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
|
|
|
17:30
-
|
Ντεπορτίβο Εσπόλι
Ιμπαμπούρα
|
|
|
17:30
-
|
Βιλάζνια (Γ)
Σλόβαν Μπρατισλάβας (Γ)
|
|
|
17:30
1374
|
Ραπίντ Βιέννης
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
17:30
1375
|
Ακράγας
Βιμπονέσε
|
|
|
17:30
1376
|
Αρέτσο
Κόμο
|
|
|
17:30
1377
|
Βιτερμπέσε
Κρεμονέζε
|
|
|
17:30
1378
|
Τζιάνα Ερμίνιο
Καραρέζε
|
|
|
17:30
1379
|
Κατανζάρο
Κοζέντσα
|
|
|
17:30
1380
|
Λούπα Ρόμα
Πιστοϊέζε
|
|
|
17:30
1381
|
Μέλφι
Κασερτάνα 1908
|
|
|
17:30
1382
|
Μονόπολι
Λέτσε
|
|
|
17:45
1384
|
Άλκμααρ
Ναϊμέγκεν
|
|
|
18:00
-
|
Σβατς
Όμπι Βοργκλ
|
|
|
18:00
-
|
Μλάντοστ Ντόμποϊ
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
18:00
-
|
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
Σπάρτακ Πλέβεν
|
|
|
18:00
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
Κούρικο Ουνίδο
|
|
|
18:00
-
|
Μέντικ Κόνιν (Γ)
Ολίμπια Κλουζ (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Οσίγιεκ (Γ)
Σταντάρ Λιέγης (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Χαμ Καμ
Μόλντε ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
ΙΚ Σλέιπνερ
Μπρομαποϊκάρνα
|
|
|
18:00
-
|
Χουσκβάρνα
Λαντσκρόνα
|
|
|
18:00
-
|
Κρίστιανσταντ
Μιάλμπι
|
|
|
18:00
-
|
Κβίντινγκ
Πρέσπα Μπίρλικ
|
|
|
18:00
-
|
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
Βιτσζό (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Ακαντέμικ Σβίστοβ
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
|
|
18:00
-
|
Μπντιν Βίντιν
Πάρβα Ατόμνα
|
|
|
18:00
-
|
Καριάνα Έρντεν
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
|
|
|
18:00
-
|
Λέφσκι 2007
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
|
|
|
18:00
-
|
Σεβλιέβο
Παβλικένι
|
|
|
18:00
-
|
Κουμπράτ
Λοκομοτίβ Ρούσε
|
|
|
18:00
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα
Σβετκάβιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
Μπότεφ Ιχτίμαν
|
|
|
18:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
|
|
18:00
-
|
Σλιβνίσκι Γκερόι
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
18:00
-
|
Στρούμσκα Σλάβα
Γκερμανέα
|
|
|
18:00
-
|
Βελμπάζντ
Τσάβνταρ Έτροπολ
|
|
|
18:00
-
|
Βίχρεν
Μινιόρ Πέρνικ
|
|
|
18:00
-
|
Ντιμιτροβγκράντ
Μαρίτσα Πλόβντιβ
|
|
|
18:00
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
Γιεζέρο
|
|
|
18:00
-
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
Μπάνσκο
|
|
|
18:00
-
|
Μιζίγια 2005
Τριάβνα
|
|
|
18:00
-
|
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
Γιουβέντους Μαλτσίκα
|
|
|
18:00
-
|
Σβομπόντα Πεστέρα
Μάρεκ
|
|
|
18:00
-
|
Ντολγκοπρίντι
Ντιναμό Μόσχας 2
|
|
|
18:00
-
|
Τσέπινετς Βέλινγκραντ
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
18:00
-
|
ΖΦΚ Ντράγκον 2014 (Γ)
Μινσκ (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Βόρσκλα Πολτάβα (Γ)
Σαράγιεβο (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Λιγκον Σίτις
Ντριμς ΦΚ
|
|
|
18:00
-
|
Ασάντε Κοτόκο
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
|
|
18:00
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
|
|
18:00
-
|
Εμπούσουα Νταρφς
Μεντεάμα
|
|
|
18:00
-
|
Ίντερ Άλαϊς
Νιου Εντούμπιας Γιουν.
|
|
|
18:00
-
|
Βάφα
Αντουάνα Σταρς
|
|
|
18:00
-
|
Μπράτστβο Τσιγιέβνα
Μπεράνε
|
|
|
18:00
-
|
Τσετίνιε
Ιγκάλο
|
|
|
18:00
-
|
Τσελίκ Νίκσιτς
Ιμπάρ
|
|
|
18:00
-
|
Ραντνίσκι Μπεράνε
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
18:00
-
|
Ντινάμο Βράνιε
Κολουμπάρα
|
|
|
18:00
1073
|
Ντούκλα Πράγας
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
18:00
1074
|
Πρίμπραμ
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
|
18:00
1361
|
Βόλγαρ Άστραχαν
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
18:00
1362
|
Σινίκ Γιάροσλαβλ
Χίμκι
|
|
|
18:00
1365
|
Νεφτεχίμικ
Κούμπαν
|
|
|
18:00
1369
|
Φάκελ Βορονέζ
Μορντόβια Σαράνσκ
|
|
|
18:00
1385
|
Μάντσεστερ Σίτι
Γουέστ Χαμ
|
|
|
18:00
1387
|
Σεντ Ετιέν
Τουλούζ
|
|
|
18:00
1388
|
Εθνικός Άχνας
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
18:00
1389
|
Καρμιώτισσα
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
18:00
1390
|
Βίγκρι Σουβάλκι
Σταλ Μίελετς
|
|
|
18:00
1391
|
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
Βίσλα Πουλάβι
|
|
|
18:00
1392
|
Ακαδέμικα
Ουνιάο Μαδέιρα
|
|
|
18:00
1393
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
18:00
1394
|
Ολανένσε
Φάφε
|
|
|
18:00
1395
|
Πορτιμονένσε
Κοβίλια
|
|
|
18:00
1396
|
Φρεαμούντε
Πόρτο Β
|
|
|
18:00
1397
|
Μορεϊρένσε
Μαρίτιμο
|
|
|
18:00
1398
|
Μποαβίστα
Τσάβες
|
|
|
18:00
1399
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ρούνταρ Βελένζε
|
|
|
18:00
1400
|
Ασιρίσκα ΦΦ
Άνγκελχολμς
|
|
|
18:00
1408
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
|
|
18:00
1585
|
Νόβι Παζάρ
Ερυθρός Αστέρας
|
|
|
18:30
-
|
Αντμίρα Β'
Πάρντορφ
|
|
|
18:30
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
18:30
-
|
Ρούντες
Σολίν
|
|
|
18:30
-
|
Φουτούρα
Κούλτσου
|
|
|
18:30
-
|
YPA
Βίρκια
|
|
|
18:30
-
|
Μπουνταόρσι
Ντουνακανιάρ
|
|
|
18:30
-
|
Ντόρογκι
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
18:30
-
|
Κισβάρντα
Μπεκεσάμπα
|
|
|
18:30
-
|
Σοροκσάρ
Τσακβάρι
|
|
|
18:30
-
|
Ζέγκεντ
Σιόφοκ
|
|
|
18:30
-
|
Σεγκλέντι
Μοσονμαγιάροβαρ
|
|
|
18:30
-
|
Ντνεπρ Σμόλενσκ
Ζνάμια Τρούντα
|
|
|
18:30
1405
|
Χόφενχαϊμ
Λειψία
|
|
|
18:30
1406
|
Νοβάρα
Τραπάνι
|
|
|
18:30
1407
|
Ζαλγκίρις Βίλνιους
Σούντουβα
|
|
|
18:30
1409
|
Γκέτεμποργκ
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
18:30
1410
|
Έρεμπρο
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
18:30
1411
|
Σούντσβαλ
Μάλμε
|
|
|
18:30
1412
|
Ελσίνκι
Κουόπιο
|
|
|
18:30
1413
|
Μάριεχαμν
VPS Βάσα
|
|
|
18:30
1414
|
Γιάρο
Τούρκου
|
|
|
18:30
1415
|
Κότκα
Ούλου
|
|
|
18:30
1416
|
ΚΠΒ Κόκκολα
Γκράνκουλα ΙΦΚ
|
|
|
18:30
1417
|
Τζαζ
Χάκα
|
|
|
18:30
2932
|
Βιγιαρεάλ Β'
Γκάβα
|
|
|
18:50
-
|
Αλ Φατέχ
Οχούντ Μεντίνα
|
|
|
19:00
-
|
Λέφσκι Σόφιας
Βερέγια
|
|
|
19:00
-
|
Νοτς Κάουντι (Γ)
Άρσεναλ (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Άρης
Ξάνθη
|
|
|
19:00
-
|
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
Κενίτρα
|
|
|
19:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
19:00
-
|
Μασσίρα
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
19:00
-
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
19:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Μουλούντια Ούζντα
|
|
|
19:00
-
|
Μος
Κβικ Χάλντεν
|
|
|
19:00
-
|
Ποντεβέδρα
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
|
|
|
19:00
-
|
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
19:00
-
|
Τεμάρα
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
19:00
-
|
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
Βιτιάζ Ποντόλσκ
|
|
|
19:00
-
|
Ρασίνγκ Ουνιόν
Ζενές Κανάχ
|
|
|
19:00
-
|
Ραχάντ Μπερνούσι
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
19:00
-
|
Βιντάντ Φες
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
|
|
|
19:00
1360
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Σπαρτάκ Μόσχας 2
|
|
|
19:00
1364
|
Ζενίτ 2
Λουτς Βλαδιβοστόκ
|
|
|
19:00
1420
|
Άντερλεχτ
Γάνδη
|
|
|
19:00
1421
|
Άαλμποργκ
Άαρχους
|
|
|
19:00
1431
|
Ίντερ
Παλέρμο
|
|
|
19:00
1433
|
Βίκινγκ
Λίλεστρομ
|
|
|
19:00
1434
|
Μπόντο Γκλιμτ
Σταρτ
|
|
|
19:00
1435
|
Ρόζενμποργκ
Τρόμσο
|
|
|
19:00
1436
|
Κόνγκσβινγκερ
Ρανχάιμ
|
|
|
19:00
1437
|
Μιοντάλεν
Μπρίνε
|
|
|
19:00
1438
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Χοντ
|
|
|
19:00
1439
|
Λέχια Γκντάνσκ
Νιετσιέτζα
|
|
|
19:00
1440
|
Ρουχ Χορζόφ
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
|
19:00
1441
|
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
Μιέντζ Λέγκνικα
|
|
|
19:00
1442
|
Λεϊσόες
Βαρζίμ
|
|
|
19:00
1443
|
Μπράγκα Β
Φαμαλικάο
|
|
|
19:00
1444
|
Πεναφιέλ
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
19:00
2912
|
Τουντελάνο
Σομόζας
|
|
|
19:00
2922
|
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
Αλμπαθέτε
|
|
|
19:00
2944
|
Ελ Εχίντο 2012
Γρανάδα Β'
|
|
|
19:15
-
|
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
|
|
19:15
1445
|
Αλαβές
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
19:15
1446
|
Κρασνοντάρ
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
19:15
1447
|
Αχμάτ Γκρόζνι
Ροστόφ
|
|
|
19:15
1587
|
Λας Πάλμας
Γρανάδα
|
|
|
19:25
-
|
Αλ Ορόμπαχ Αλ Τζαούφ
Αλ Τααβόν
|
|
|
19:30
-
|
Μπαλμαζουιβάροσι
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
19:30
-
|
Λιβόρνο
Ρασίνγκ Κλαμπ Ρόμα
|
|
|
19:30
-
|
Κούσκο
Ντεφένσορ Λα Μποκάνα
|
|
|
19:30
-
|
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
|
|
|
19:30
-
|
Ντουντελάνζ
Μοντόρφ
|
|
|
19:30
-
|
Σταλ Καμιάνσκε
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
19:30
1448
|
Λουκέζε
Πιατσέντζα
|
|
|
19:30
1449
|
Ποντεντέρα
Ρομπούρ Σιένα
|
|
|
19:30
1450
|
Πράτο
Τουτοκουόιο
|
|
|
19:30
1451
|
Προ Πιατσένζα
Αλεσάντρια
|
|
|
19:30
1452
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Ρίζεσπορ
|
|
|
19:30
1453
|
Μπούρσασπορ
Μπασακσεχίρ
|
|
|
19:30
1454
|
Γκιρέσουνσπορ
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
19:30
1455
|
Σίβασπορ
Μέρσιν Ιντ. Γιουρ.
|
|
|
19:30
2910
|
Φερόλ
Γκουιθέλο
|
|
|
20:00
-
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
|
|
20:00
-
|
Καρταχίνες
Γουαδαλούπε
|
|
|
20:00
-
|
Κοζαρμισλένι
Σοπρόνι
|
|
|
20:00
-
|
Πούσκας Ακαντέμια
Σζεόλ SC
|
|
|
20:00
-
|
Ζολνόκι Μαβ
Σίγκαντ
|
|
|
20:00
-
|
Μπούντουτσνοστ
Τίτογκραντ
|
|
|
20:00
-
|
Πολόνια Βαρσοβίας
Μπελτσάτοφ
|
|
|
20:00
-
|
Λίγκα Ντε Λόχα
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
20:00
-
|
Μακαρά
Μάντα
|
|
|
20:00
-
|
Κλαν Γιούβενιλ
Ντεπορτίβο Κολόν
|
|
|
20:00
1215
|
Σπάρτακ Μιγιάβα
Τατράν Πρέσοφ
|
|
|
20:00
1423
|
Λεβάντε
Αλκορκόν
|
|
|
20:00
1426
|
Ουέσκα
Ταραγόνα
|
|
|
20:00
1427
|
Ουκάμ Μούρθια
Κόρδοβα
|
|
|
20:00
1456
|
Ριντ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
20:00
1457
|
Γιου Σι Ντι
Λίμερικ
|
|
|
20:00
1458
|
Βεστμαναέιαρ
Θρότουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
20:00
1460
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
20:00
1580
|
ΑΠΟΕΛ
Ερμής Αραδίππου
|
|
|
20:00
1581
|
Τολούκα
Μονάρκας
|
|
|
20:00
1582
|
Μπιτόβια Μπίτοφ
Τίσχι 71
|
|
|
20:00
1584
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πόρτο
|
|
|
20:00
1586
|
Ζίλινα
Τρεντσίν
|
|
|
20:00
2701
|
Τίγκρε
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
|
|
20:00
2927
|
Εσπανιόλ Β'
Βαλένθια Β
|
|
|
20:00
2943
|
Μέριδα
Λα Όγια Λόρκα
|
|
|
20:10
2692
|
Κίλμες
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
20:15
1588
|
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
20:30
-
|
Ντίφερντανζ 03
Ζενές Ες
|
|
|
20:30
-
|
Πετροβάτς
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
|
|
|
20:30
1070
|
Βικτόρια Πλζεν
Σλάβια Πράγας
|
|
|
20:30
2859
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Αρχεντίνος Τζούνιορς
|
|
|
20:55
-
|
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ
Αλ Χαζμ
|
|
|
21:00
-
|
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
Λος Τσάνκας
|
|
|
21:00
-
|
Οταβα Φιούρι
Ίντι Ελέβεν
|
|
|
21:00
1583
|
Σάντα Κλάρα
Ζιλ Βιθέντε
|
|
|
21:00
1589
|
Γκενκ
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
|
21:00
1590
|
Βίμποργκ
Μίντιλαντ
|
|
|
21:00
1591
|
Άκρανες
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
21:00
1592
|
Βίκινγκουρ Όλαφσβικ
FH Χαφναρφιόρντουρ
|
|
|
21:00
1593
|
Φιολνίρ
Φίλκιρ
|
|
|
21:00
1594
|
Ασντόντ
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
|
|
21:00
1595
|
Οντ
Βαλερένγκα
|
|
|
21:00
1596
|
Άστρα Γκιούργκιου
Βολουντάρι
|
|
|
21:00
1597
|
Βοϊβοντίνα
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
21:00
1641
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Αντοφαγκάστα
|
|
|
21:00
2929
|
Λ' Οσπιταλέτ
Μπανταλόνα
|
|
|
21:00
2934
|
Αλκογιάνο
Κορνεγιά
|
|
|
21:00
2935
|
Ατλέτικο Μάντσα
Σαν Φερνάντο
|
|
|
21:15
-
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
Λουντογκόρετς
|
|
|
21:15
1598
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Μπαρτσελόνα
|
|
|
21:15
1599
|
Τσέλιε
Μάριμπορ
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπόρτες Ιμπέρια
Νουμπλένσε
|
|
|
21:30
1600
|
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
|
|
21:30
1601
|
Μεσίνα
Σιρακούσα Κάλσιο
|
|
|
21:30
1602
|
Ταράντο
Ματέρα
|
|
|
21:30
1604
|
Ανζί Μαχάτσκαλα
Σπαρτάκ Μόσχας
|
|
|
21:30
2861
|
Ντάγκλας Χέιγκ
Λος Άντες
|
|
|
21:30
2959
|
Γιουβεντούτ
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
21:30
2960
|
Βίλα Εσπανιόλα
Ράμπλα Τζούνιορς
|
|
|
21:30
2962
|
Πλάζα Κολόνια
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
|
|
|
21:45
1605
|
Μονακό
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
21:45
1606
|
Κάλιαρι
Ρόμα
|
|
|
21:45
1607
|
Κροτόνε
Τζένοα
|
|
|
21:45
1608
|
Ουντινέζε
Έμπολι
|
|
|
21:45
1609
|
Σαμπντόρια
Αταλάντα
|
|
|
21:45
1610
|
Σασσουόλο
Πεσκάρα
|
|
|
21:45
1611
|
Τορίνο
Μπολόνια
|
|
|
21:45
1612
|
Φιορεντίνα
Κιέβο
|
|
|
21:45
1613
|
Ανκαρασπόρ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
21:45
1614
|
Φενερμπαχτσέ
Καϊσερισπόρ
|
|
|
21:45
1615
|
Γκεζτεπέ
Αλτινορντού
|
|
|
21:45
1616
|
Μαλάτιασπορ
Σαμσουνσπόρ
|
|
|
22:00
-
|
Πετρολέρο
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
|
|
22:00
-
|
Κομπρελόα
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Ντεπόρτες Βαλντίβια
|
|
|
22:00
-
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
22:00
-
|
Κουιαμπά
Άσα Αλ
|
|
|
22:00
957
|
Μπελγράνο
Ιντεπεντιέντε
|
|
|
22:00
1422
|
Ράγιο Βαγιεκάνο
Βαγιαδολίδ
|
|
|
22:00
1617
|
Γκρέμιο
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
|
22:00
1618
|
Σάο Πάουλο
Κοριτίμπα
|
|
|
22:00
1619
|
Σαπεκοένσε
Φλαμένγκο
|
|
|
22:00
1620
|
Φλουμινένσε
Παλμέιρας
|
|
|
22:00
1621
|
Ίστρα
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
22:00
2862
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Ιντεπ. Ριβαντάβια
|
|
|
22:15
-
|
Κασμ Μαρακές
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
22:15
1623
|
Ρίο Άβε
Φεϊρένσε
|
|
|
22:15
2695
|
Ουνιόν Σάντα Φε
Ολίμπο
|
|
|
22:30
-
|
Μαργκαρίτα FC
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
|
|
|
22:45
2942
|
Λινάρες
Μαρμπέγια
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
Αλαχουελένσε
|
|
|
23:00
-
|
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
|
|
23:00
-
|
Τζουτικάλπα
Μάραθον
|
|
|
23:00
-
|
Πορτουγκέζα
Σαμόρα
|
|
|
23:00
-
|
Δομινικανή Δημοκρατία
Πουέρτο Ρίκο
|
|
|
23:00
-
|
Σιενσιάνο
Ατλέτικο Τορίνο
|
|
|
23:00
-
|
Έντμοντον
Πουέρτο Ρίκο ΦΚ
|
|
|
23:00
1622
|
Σετούμπαλ
Αρούκα
|
|
|
23:00
1624
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
|
|
23:15
1508
|
Τολίμα
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
23:15
1643
|
Βιγιαρεάλ
Σεβίλλη
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπόρτες Κουίντιο
Γιανέρος
|
|
|
23:30
-
|
Ατλέτικο Κάλι
Ντεπ. Κουκούτα
|
|
|
23:30
-
|
Ακαντέμια Καντολάο
Σπορτ Άνκας
|
|
|
23:30
-
|
Κάρλος Μανούτσι
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
|
|
|
23:30
-
|
Ουνιόν Ουαράλ
Σπορτ Μπόις
|
|
|
23:30
1637
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
23:30
1644
|
Κάντιθ
Μαγιόρκα
|
|
|
00:00
-
|
Λιμόν
Ερεντιάνο
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Ανζοατεγκουί
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Λάρα
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
00:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Ολμέντο
|
|
|
00:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Ντεπορτίβο Κίτο
|
|
|
00:00
-
|
Σεράτο Πακασμάγιο
Αλφρέντο Σαλίνας
|
|
|
00:00
960
|
Ρίβερ Πλέιτ
Μπάνφιλντ
|
|
|
00:00
1645
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Σιάτλ Σάουντερς
|
|
|
00:10
2888
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
|
|
00:15
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
|
|
00:30
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
CD Ντράγκον
|
|
|
00:30
1661
|
Βιτόρια Μπαΐα
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
00:30
1662
|
Σπορτ Ρεσίφε
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
01:00
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Σάντα Τζέμα
|
|
|
01:00
-
|
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
Μπόστον Μπρέκερς (Γ)
|
|
|
01:00
-
|
Ζουβεντούδε
Μποταφόγκο SP
|
|
|
01:00
1626
|
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
01:00
1663
|
Τζαγκουάρες Τσιάπας
Πουέμπλα
|
|
|
01:00
2964
|
Πενιαρόλ
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
|
|
|
01:30
-
|
Γιορκ Σούτερς
Ουκρέιν Γιουν.
|
|
|
01:30
-
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Περέζ Ζέλεντον
|
|
|
01:30
-
|
Γκουαρανί
Πορτουγκέσα
|
|
|
01:30
1628
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
02:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Πλάζα Αμαντόρ
|
|
|
02:00
956
|
Λανούς
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
02:00
1640
|
Σαν Λούις
Ουατσιπάτο
|
|
|
02:00
1664
|
Ορλάντο Σίτι
Νιου Γιόρκ Σίτι
|
|
|
02:00
1665
|
Σάντος Λαγκούνα
Λεόν
|
|
|
02:15
2895
|
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
03:00
-
|
Ρεάλ Εσπάνα
Ονδούρα Προγκρέσο
|
|
|
03:30
1630
|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
Λος Μιγιονάριος
|
|
|