Forum / Συζητήσεις

Bet-Akis04/02/2012 10:29
ΛΟΥΚΕΡΝΗ – ΖΥΡΙΧΗ …….1 (1,95) ( Κοντά στο 1,95 είναι τώρα το σημείο στις περισσότερες εταιρείες. Στον Οπαπ 1,80.Επανέναρξη του πρωταθλήματος με τους φιλοξενούμενους να έχουν στο μεταξύ παραχωρήσει πολλούς βασικούς παίκτες, να έχουν πολλούς τραυματίες, και 2 που βρίσκοναι στο Κόπα Αφρικα. Πιο λεπτομερής ανάλυση στην στήλη match of the day ……………….http://www.sistimatakias.gr/2012/02/e%ce%bb%ce%b1-%cf%81%ce%b5-%ce%bb%ce%bf%cf%85%ce%ba%ce%b5%cf%81%ce%bd%ce%b7/ ).

.

ΛΟΚΕΡΕΝ – ΜΟΝΣ …..1 (2,00) ( Οι δυο ομάδες είναι αδιάφορες για το πρωτάθλημα. Αυτό που νοιάζει πιο πολύ είναι τα ματς που έχουν για το κύπελλο μεσοβδόμαδα. Σε ένα τέτοιο αδιάφορο ματς εντύπωση μου προκαλούν κάποια πονταρίσματα στο διαδίκτυο για την νίκη των γηπεδούχων. Δεν είναι κάτι μπετό αλλά υπάρχουν κάποιες ενθαρρυντικές ενδείξεις. Το σημείο έχει ήδη μικρή πτώση στις εταιρείες . Στο 1,80 η ελληνική ).

.

ΡΕΘΥΜΝΟ – ΚΑΒΑΛΑ( 6,5) …….1 (1,90) ( Πολύ καλύτερο σύνολο για μένα το Ρέθυμνο που μας έχει πληρώσει πάρα πολλές φορές φέτος . Ο ΑΓΟΡ είναι πανίσχυρος στην έδρα τους με την τριάδα των αμερικανών να είναι πραγματικά εξαιρετική. Ράιτ, Πετγουεϊ και Κριστμας κάνουν πράγματα και θαύματα. Ειδικά ο τελευταίος έκανε συγκλονιστικό παιχνίδι την περασμένη εβδομάδα στο Σεφ. Μπήκε μέσα στην καρδιά μου, μιας και ήταν μια ομάδα μόνος του ώστε να πληρωθώ το +20 της κρητικής ομάδας απέναντι στον Ολυμπιακό. Στο 1,90 είναι το σημείο στην βετ365 , στο 1,85 στις περισσότερες εταιρείες).

.

ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ……ΟΒΕΡ (2,35) ( Έμπνευση πιο πολύ εδώ. Νομίζω θα σκοράρουν αμφότερες. Θα προτιμήσω όμως το πολύ ποσοτικό σημείο του οβερ. Ο Παοκ ένα γκολ στην έδρα του λογικά θα το κάνει. Και οι Πειραιώτες όμως απέναντι στην ελλιπέστατη άμυνα του Πάοκ θα βρουν δίχτυα. Καλύτερη τιμή το 2,40 της βετ365 , στην ελληνική εταιρεία είναι στο 2,10).

.

ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ – ΝΤΕ ΜΠΟΣ ……1 (2,10) (Ντερμπάκι κορυφής . Χάλια ο καιρός στην Ολλανδία και δεν ξέρω αν τελικά γίνει το ματς. Πιθανολογώ πως θα γίνει. Κάποια πονταρίσματα στην νίκη των γηπεδούχων με πείθουν να βάλω και γω το σημείο αυτό στο σύστημά μου. Εξάλλου το κίνητρο είναι και μεγάλο μιας και με νίκη οι γηπεδούχοι γίνονται το πρώτο φαβορί να κατακτήσουν την ‘’ Τρίτη περίοδο’’ που θα τους οδηγήσεις . Η Ντε Μπος θεωρητικά είναι αδιάφορη μιας και έχει κερδίσει την ‘’ δευτερη περίοδο’’ και έχει εξασφαλίσει ήδη την συμμετοχή της στα πλέι οφ. Η μία λοιπόν είναι με κίνητρο και η άλλη αδιάφορη. Προτιμώ την πρώτη).

.

.

ΜΕ ΧΑΛΑΡΟ ΒΕΤ …

ΖΗΤΑΩ 4ΑΔΕΣ ΚΑΙ 5ΑΔΑ. ΕΙΝΑΙ 6 ΣΤΗΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1,80 ΕΥΡΩ ΣΤΟ 0,30 Η ΣΤΗΛΗ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ.

BEBAIA ΠΙΟ ΟΡΘΟΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 3ΑΔΕΣ 5ΑΔΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΑΛΙ ΘΕΜΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΝΕ 2ΑΔΕΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ 3 ΑΝ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ..ΤΟΥς ΒΓΆΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΝ…

ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ 5ΑΔΑ ΞΕΡΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΉΜΑΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΥΤΗΝ ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ.

04/02/2012 12:50
peistryw sto 2 toy pao kai 2 toy olympiakoy

05/02/2012 11:23
1/3 gia aythn thn sthlh kathws kai h lukernh mas ta xalase kai h kavala kerdise ala me 3 pontus kai oxi 7 diafora.

yparxoun omws ala 2 match pu mporei na swsun thn partida..

05/02/2012 11:24
lathos 1/2 exume to pexnidi kavala rethymnos dn egine akoma...

05/02/2012 20:33
monada h sparta.. thn pianume ala ws monada den peirazei..

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: