Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Eπαναφορά λογαριασμού του χρήστη Leon
07/06/2016 08:21
Αdmin, ΑΙΣΧΟΣ και ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Παρακαλώ Πολύ όπως και άλλοι σοβαροί και σωστοί χρήστες, όπως ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΜΕΣΑ και τον λογαριασμό του χρήστη... Leon, διότι είναι και αυτός από τα πιο εντάξει και σοβαρά άτομα εδώ μέσα, ΚΑΤΑ ΚΟΙΝΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, τόσα χρόνια που είμαι εδώ.

Όσοι έχουν λίγη τσίπα και φιλότιμο εδώ μέσα (πιστεύω οτι είναι αρκετοί ακόμα) ας κάνουν τον κόπο και ας στείλουν ένα μνμα στον admin για άμεση επαναφορά του λογαριασμού του Leon. Με εκτίμηση, KaneKorso

07/06/2016 10:02
AITOUMAI THN AMESH EPANAFORA TOU XRHSTH LEON !!!!!!!!!!!! O LEON MAS STHRIZEI K MAS PARAKOLOUTHEI APO MIA XSENH XWRA !!!!!!!LEON EIMASTE MAZI SOU ADERFE UPOMONH!!!!!!

07/06/2016 10:09
Για άλλη μια φορά ο ίδιος ο Admin στέλνει πολλά βήματα πίσω το ίδιο το site του. Η ελάχιστη ενασχόληση του Admin με τους users έχει αυτά τα αποτελέσματα. Τέτοιες κινήσεις του Admin όχι απλά δεν φέρνουν στο site νέα αξιόλογα άτομα, αλλά διώχνουν και τα ήδη υπάρχοντα (όσα έχουν μείνει δηλαδή, διότι ο αριθμός τους είναι απελπιστικά ελάχιστος).

07/06/2016 14:31
ΚΥΡΙΕ ΚΑΝΕ ΚΟΡΣΟ ΕΙΣΕ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΤΕΙ Ο LEON ΑΠΌ ΤΟ ΣΑΙΤ.

Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ.

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ = ΤΟ USERNAME Η ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ USERNAME ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ http://agones.gr/social.php?user=

ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΦΕΛΕΣΤΑΤΕ ΚΟΡΣΕ ΟΤΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ LEON, ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΟΠΕΣΕΙΣ ΕΚ ΝΕΟΥ ΣΕ ΨΕΜΑ.

ΚΑΛΗ Η ΜΟΔΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΑΚΟ

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΟΥ GERAKI1965@ H TOY AKASA ΝΑ ΔΟΥΜΕ ? ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥΣ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.

ΑΕΤΟΣ1965@ ΚΑΝΕ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ TO GERAKI1965@ KAI ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΟΛΟΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

07/06/2016 15:15
Χαλαρωστε παιδια, μια παρεα ειμαστε..

07/06/2016 18:03
Σωστος ο μανος . οσο για τον Akasa η VETERAPNOS h PR0PAGANDA h El Medico εδω ειναι κ πουλαει κ πνευμα ,για το παπακι τι να πει κανεις , εχει ολα τα προφιλ που τελειωνουν σε μανα η γκει , τραγικος. Τελος ο χειροτερος ολως ειναι ο αντμιν, πληρης αδιαφορια αλλα κ τι να τον νοιαζει εχει τους πιο πανω καραγκιοζηδες που του κανουν την δουλεια του , οποτε ξυπναει διαγραφει κ κανα 2 ετσι για να δικαιολογει την παρουσια του , Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ 1 ! ! !

07/06/2016 18:33
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΡΕΤΑΛΙ ΜΠΕΤ 365 ΔΕ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η Ο ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ Η Ο ΝΤΟΙΦΕΡ. Η Ο ΑΤΤΙΧΟΣ Η ΝΤΟΝΑΛΤ ΝΤΑΚ. ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΒΛΑΚΑ ΡΕΤΑΛΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ. Σ ΕΤΣΟΥΞΕ ΜΕΝΤΑΛΟΥΚΟ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ Ε. ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ Ο ΑΤΜΙΝ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ. ΚΑΤΙ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΑΡΙ ΓΑΜΑΝΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΗΛΙΘΙΕ ΜΕΤΑΛΙΣΤ. ΟΥΣΤ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΡΕΤΑΛΙ

07/06/2016 18:39
φΥΓΕ ΡΕ ΑΓΡΑΜΜΑΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ , ΟΣΟΙ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ , ΚΑΤΣΕ ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΑ 2000 ΑΚΟΜΑ ΓΚΕΙ Η ΜΑΝΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑ

07/06/2016 18:41
Kύριοι ας σοβαρευτούμε λίγο και ας είμαστε περισσότερο ευγενίκοι με τον διαχειρίστη του ιστότοπου..Μην πυροβόλειται τον πιανίστα..Δεν είναι κανείς διαχείριστης υπόχρεωμενος να γνώριζει 6000 χρήστες τι ρόλο βαράνε..Διαβάσαμε δίαφορες κριτικές για χρήστες που βρίζουν μάνες κλπ κλπ..Στο γήπεδο όταν πηγαίνετε δεν έχετε ξανακούσει να βρίζουν μάνες??Εκεί ηθέλα να ηξέρα αντιδράτε?Η φοβόσαστέ να αντιδράσετε μηπώς σας πάρουν στο ψηλό..Έτσι είναι και εδώ πέρα ..Μιά μικρόγραφια των Ελληνίκων γηπέδων!Αφηστέ λοιπόν τα πιτσίρικια να ξεδώσουν γιατί καλύτερα να ξέδωσουν εδώ μεσά και να εκτονοθούν παρά να κατσαβιδίασουνε τον αντίπαλο οπαδό της άλλης ομάδας για να του κλέψουν και το πορτοφόλι..Η να κλέψουν την κάθε Γιαγία..Χαλαρωστέ λιγάκι εξυγιαντές του agones.gr..Εδώ εκτονόνεται κοσμάκις και κοσμάκις και αυτό ειναι θετικό αρκεί να μην παραβιάζει ελευθέριες άλλων συνανθρώπων ή να υποκλεπτει χρηματικά ποσά με paysafe...Ολά τα υπολοιπά ειναι αποδέκτα με κάποιο μέτρο σαφως!!Χαλαρώστε προφανώς κάποιο λάθος δημιούργηθηκε με τις διαγράφες...Φιλόξενουμενοι είσαστε στο site! Δεν είναι τσιφλίκι σας...ΤΕΛΟΣ

07/06/2016 19:28
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ. ΒΡΕ ΡΕΤΑΛΙ ΑΜΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΑ 5ΕΥΡΩ ΑΠ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΣΟΥ. ΡΕΤΑΛΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣ ΤΟ ΣΑΙΤ ΛΕΜΕ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ. ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΚΩΠΡΟΣΚΥΛΟ.

07/06/2016 19:56
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΜΕΤΑΛΙΣΤ Η ΔΟΙΦΕΡ Ή ΒΕΤ 987 Η ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ; ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

08/06/2016 08:18
manos2002

07/06/2016 14:31

ΚΥΡΙΕ ΚΑΝΕ ΚΟΡΣΟ ΕΙΣΕ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΤΕΙ Ο LEON ΑΠΌ ΤΟ ΣΑΙΤ.

Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ.

Απάντηση: ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΞ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ!!!

08/06/2016 17:22
@ΚaneHumor δεν θα ξαναγραψω για αλλη φορα μην ξανασχοληθεις μαζι μου...Ειναι η εκατοστη εικοστη πεμπτη φορα που στο γραφω!!!Βλεπεις εδω και χρονια σταματησα να σε κοροιδευω, αν και προξενεις μεγαλο χαβαλε με τα καραγκιοζιλικια σου...Μην ξαναγραψεις για μενα στο χρονολογιο σου σου εχσω γαμησει το σπιτακι!!! ...Και αν εχεις αρχιδια, γαμω το σπιτι σου κανε μου μηνυση για εξυβριση...Να σε δερνω εξω απο τα διακστηρια της ευελπιδων...ΓΙΑ ΜΕΝΑ , ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ, ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΟ ΣΟΥ ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΤΥΡΟΠΑΡΑΓΩΓΕ ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΠΕΙΛΗ ΤΩΡΑ...αναπηρε διανοητικα

08/06/2016 17:24
ΓΚΕΓΚΕ ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ??Η ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ???

08/06/2016 17:30
ΑΙΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΒΛΑΧΑΔΕΡΟ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΠΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ SITE, KAI THN EIDE ΝΑΠΟΛΕΟΝ ΒΟΝΑΠΑΡΤΗΣ Ο ΚΑΘΕ ΔΙΑΤΕΡΑΓΜΕΝΟΣ ΨΥΧΟΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΖΟΓΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΙΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΡΟΠΑΡΑΓΩΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΣΑ ...ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΞΗ...ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΣΟΥ ...

08/06/2016 18:05
και θα δεις μετα ποιος απο του δυο μας εχει περισσοτερα προφιλ ,και ποιος γραφει και απαντα στον εαυτο του, με δολο να συμπαρασυρει πιτσιρικια να τζογαρουνε....Δεν σχολιαζω τα κωμικα που γραφεις οτι βοηθας κοσμο...Η παρωτρυνση και προτροπη μικρων παιδιων να παιζουν δελτια στοιχηματος, με παιχνιδια που προτεινεις εσυ και οι διαλογοι με τα USERNAME που εχεις στην κατοχη σου , (και παντοτε πανε στο καλαθακι των αχρηστων ως χαμενα στοιχηματα) εχε υποψην σου οτι ειναι βαρυτατο ποινικο αδικημα...Τα μικρα παιδια μπορει να τελειωσουν ενα πανεπιστημιο που δεν φοιτησες ποτε, και να εργαστουν για να βγαλουν το ψωμακι τους...Και οχι απο το στοιχημα ρομπεν των δασων που βηθας κοσμο με τις προβλεψεις σου...Θα μπορουσα εδω να διακομωδησω ως συνηθως,αλλα οπως διακρινεις ειμαι σαοβαρος αυτη την φορα...Στην γωνια σε εχω κακομοιρη μου, μην μου κολοτριβεσαι, λογω χαζομαρας σου δεν σε εχω κλεισει ακομα στην μπουζου...

09/06/2016 07:30
γιατι διαγραψατε τον φιλο μου τον σουηδο; δεν εχει ενοχλησει ποτέ να διορθωθει αυτη η γκαφα αμεσως!

09/06/2016 07:33
επισης πηρα 2-2 τελικο σκορ το περου και μαθαινω πως ο λεον ειναι μια χαρα Στην υγεια μας λοιπον ολα ειναι καλα Αυριο θα σας γραψω και ενα ποιημα χαχχααχαχχα

09/06/2016 09:02
bet_maker, γιωτα τσογλανε με τα 100 profiles, που καθεσαι και γραφεις οποτε βρεις ευκαιρια κατεβατα παπαρολογιων, MHN ME ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΥΠΕΡΒΛΑΞ!

09/06/2016 09:07
και θα δεις μετα ποιος απο του δυο μας εχει περισσοτερα προφιλ ,και ποιος γραφει και απαντα στον εαυτο του, με δολο να συμπαρασυρει πιτσιρικια να τζογαρουνε.... ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ. ΠΟΣΟ, ΜΑ ΠΟΣΟ, ΒΛΑΞ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?

09/06/2016 09:09
Αντε τωρα μπες και κατσε και γραψε τα κατεβατα σου των παπαρολογιων με καμια 10αρια προφιλ σου.

09/06/2016 09:25
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΕΣ..

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩΝ...

{ ΑΜΕΣΗ ΟΜΩΣ-ΟΧΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...}

09/06/2016 15:47
Eιδα καλα??Τολμησες τυροπαραγωγε και εγραψες σχολιο απευθυνομενος σε μενα??Επαιξες και εχασες!! σου ειχα γραψει κατι για τελυταια φορα!!...Λυπαμαι πολυ ,για αυτα που θα επακολουθησουν απο εδω και επειτα ...μαγκας δηλωνεις... μαγκας θα πρεπει και να αποδειχθεις τυροπαραγωγε ,ειτε αποφασισω να σε κλεισω μπουζου δικαστικα ,ειτε να φας τις μαπουλες σου εξωδικαστικα....τολμησες ρε αρχιδακι μπαστουνοβλαχε να απευθυνθεις παλι σε μενα???σου γαμησα οτι δεν σου γαμησει μεχρι τωρα....βαλε κατω και θυμησου τι σου εχω γαμησει μεχρι τωρα ,και τα διαβαζαμε και γελαγαμε...Μανες,γυναικα κλπ τωρα θα σου γαμησω στα αληθινα οτι δεν σου εχω γαμησει μεχρι τωρα...ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ Η ΚΟΛΑΣΗ ΝΑ ΠΑΓΩΣΕΙ...

09/06/2016 15:52
ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ Ο bet maker ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΗ ΠΕΤΑΜΕ ΛΑΣΠΗ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ

09/06/2016 16:04
Φιλος @ΑΕΤΟΣ1965 δεν με απασχολει αν γραφει ο καθε τυχαρπαστος για μενα αρνητικα ειτε θετικα σχολια...Εγω δεν γουσταρω που ειναι εδω μεσα φιλοξενουμενοι τους δωσαμε μια πενα να γραφουν και την εχουν δει ορισμενοι Μεγα Αλεξανδροι και οτι θα περνανε γραμμη στον διαχειριστη του site ποιους λογαριασμους να διαγραψει και ποιους να επαναφερει ασχετα του οτι δεν γνωριζω πολλα απο τα παιδια που ανα καιρους αναφερονται...Τα πιτσιρικια μπαινουν εδω μεσα και θα εκτονοθουν και θα βρισουν και θα σπαμαρουν και θα πουν και μια μαλακια παραπανω...Το site εκτος απο στοιχηματικο νομιζω οτι ειναι και οπαδικο..Οσοι δεν το βλεπουν να μην ξαναμπουν...χαρη θα μας κανουν...τωρα συμβουλες και επιταγες αλλου...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙΙΙ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ SITE ΣΑΝ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΙΤΙΑ Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ SITE ΚΛΕΙΣΕΙ...ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΛΟΠΕΣ PAYSAFE ΑΝΤΕΘΝΙΚΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ KAI BRISIDI ΣΗΜΑΙΩΝ ΚΡΑΤΩΝ ...καλυτερα ο καθε πιτσιρικας να βριζει μανες οπαδων ομαδων εδω μεσα παρα να κατσαβιδιαζονται εξω σε ραντεβου...Οσοι καταλαβατε καταλαβατε ...Οι υπολοιποι θα με βρητε μπροστα σας...Με ομορφο τροπο παντοτε...

09/06/2016 16:15
Εδω τσιφλικι δεν το εκανα εγω που εφερα και κοσμο και κοσμακι στο agones.gr...Oχι ο καθε τυχαρπαστος μυρωδιας ...Οσο ειμαι εγω εδω μεσα,υποδειξεις στον administrator, εκτος απο προτασεις του να βελτιωθει το site στοιχηματικα, και οχι να γινει facebook...Apo μενα θα τρωνε πορτα...Μαζι με admin εγω στην συγκεκριμενη περιπτωση...Aιντε ο καθε ερωτευμενος με ta facebook μας κανει και υποδειξεις τωρα...

09/06/2016 16:53
Ο κύβος εριφθει. Καιρός επί πάσιν άριστος.

09/06/2016 17:29
νόημα ἤ

μέτρον τόν χρόνον, οὐχ ὑπόστασιν

10/06/2016 08:12
Υπερβλαξ bet_maker, με τα 100 profiles που μιλανε μεταξυ τους, με κατηγορεις για κατι εμενα? και με απειλεις και απο πάνω? Εσυ... εμενα? αντε ρε απο εδω τσογλανακι του κερατα, που θα με βρισεις και θα με απειλησεις κι απο πανω εμενα και τη οικογενεια μου, τσογλαναρα!!!

10/06/2016 15:29
xaxaxaxa ρε καραγκιοζη προπαγανδιστη σιγα μην απειλησα την οικογενια σου...Αρχιδακι εε αρχιδακι τυρογαλο...Αι γαμησου σοβαρεψου πανυβλακα που την εχεις δει Μεγας Αλεξανδρος...ΑΙντε σκατοβλαχε να λες ευχαριστω που υπαρχει αυτο το site και σε εκανε να πιστευεις μεσα σε μια εικονικη πραγματικοτητα οτι εισαι tipster ολκης...Οτι σχεση εχει η Τζουλια με την πυρηνικη φυσικη αλλο τοσο εχεις εσυ με το στοιχημα...Η τζουλια εχει περισσοτερες πιθανοτητες να ισχυει παραπανω υποθεση...Κανε μας την χαρη τριμαλακα που απειλησα την οικογενοια σου...Απλα αν σε ξαναδω να γραφεις για μενα στο χρονολογιο σου θα σε βρω και θα φας βρωμοξυλο...τι δεν καταλαβες???δεν ειναι απειλη...προειδοποιηση...αν πιστευεις οτι ειναι απειλη κανε μου μηνυση κουτορνιθι 45 χρονο τριμαλακα...Να δεις μετα τι φαπες θα φας εξω απο τα δικαστηρια...θα γελαμε οσο δεν εχουμε γελασει μαζι σου μεχρι τωρα...βλακα τυροπαραγωγε

10/06/2016 15:33
Ααα για την γυναικα σου λες που εγραψα οτι της εκανα ερωτα???Αυτο δεν ειναι βρισια φιλε μου ουτε απειλη...Πρεπει μου φαινεται να ξεκινησουμε μαθηματα ερμηνιας της Νεοελληνικη γλωσσας...Ενα ρομαντσο ειχαμε στο παρελθον που σημερα ξεχαστηκε....

10/06/2016 15:37
Μην προτρεπεις πιτσιρικια εδω μεσα να παιζουν στοιχημα με δικες σου προβλεψεις..Εισαι υποπτος και σε βαλω μπουζου...Ουτε αυτο ειναι απειλη...Εχεις συγχηση με την ερμηνεια καποιων εννοιων τυροπαραγωγε...Απλα σε νουθετω στην ταξη...Καταληκτικα λοιπον ασε τις παρατηρησεις στον admin και την βοηθεια στα παιδακια να βγαλουν δηθεν μεροκαματο απο το στοιχημα και σοβαρεψου...Δεν θα κατσω να σου μαθω γραμματα εγω εδω μεσα,ουτε να σε μαθω να συμπεριφερεσαι..Εγω θα σε νουθετω...Και αν εγω κρινω θα σε δεσω και για μπουζου...Εσυ απλα συμβουλευεσαι απο μενα...Τελος δεν θα ξαναγραψω ...μην σε δω να απευθυνεσαι σε μενα με νεωτερο ποστ εχασες...

10/06/2016 16:21
KANEPIPA MALAKA KANEMASTHXARH KANEKORSO

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: