Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Sporting Bet - ΑΝΑΛΗΨΗ ΚΕΡΔΩΝ
08/03/2016 20:45
καλησπέρα ,

ενώ η εταιρεία μοιάζει σοβαρή παραταύτα περιμένω εδώ και ένα Μήνα 1000 ευρώ στον Τραπεζικό μου λογαριασμό που αποτελεί στοιχηματικό κέρδος .

3-5 εργάσιμες λένε ότι θέλουν για να σε πιστώσουν ( βέβαια ο Ο πελάτης όταν καταθέτει θέλει μονό μερικά δευτερόλεπτα )

από 6/2 ακόμη περιμένω..... ανταλλαγή μαιλ - live chat και το λουρι της μάνας ...!!!

λέω μήπως είναι απατεώνες ???ή απλά καφενεία ??? είμαι verification έχω στείλει ταυτότητες αποδεικτικά Διευθ .κατοικίας το σώμα της κάρτας αντιγραφο τραπ.λογ... κλπ.... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ !!!

ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ - ΚΑΦΕΝΕΙΑ Η ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

09/03/2016 02:12
ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΗΛ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΝΟΜΙΜΕΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΝΧΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΝΙΜΕΣ.. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΠΟΤΕ (ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ ΣΤΝ SPORTING BET) ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ.. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΣΟ ΘΕΛΕΙ 3-5 ΕΓΡΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.. ΕΔΩ ΒΓΑΖΟΥΝ 10.000Ε+ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.. ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ 1000Ε.. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ.. ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΗΛ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ CHAT ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ.. ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΣΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.

09/03/2016 02:15
ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..

09/03/2016 19:01
TO ΘΕΜΑ ΦΙΛΕ TZAKONATSIS EINAI OTI ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 2 ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΑΠΟ SPORTING BET ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 5 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ .

ΕΧΩ ΣΤΕΛΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥN REPLY ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ - ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΙΣΩΣ... !

ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ACCOUNT ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ MARKET BROKERS ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΏΣΩ ΕΧΩ ΚΆΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟ BROKER ΣΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SKRILL ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ !!! ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΤΜ !!! ΔΗΛΑΔΗ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΝΑΙ ΑΜΦΙΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΗ ΠΛΕΟΝ , ΑΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ .

ΕΝΩ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΩΡΩΜΗ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΤΩΝ ΚΕΡΔΩΝ ΤΟΥ .

15/03/2016 14:42
Επειδή έχω ακούσει πολλά και υπέρ και κατά του sporting bet. Το πιο πιθανό είναι ότι έχουν πελαγώσει κι έχουν χάσει και τ' αυγά και τα πασχάλια. Σε κάθε περίπτωση ένα απλό τηλεφώνημα από δοκηγόρο με μια δήλωση του τύπου "τα λεφτά αύριο το πρωί ή μήνυση και αγωγή" συνήθως λήγει το ζήτημα. Αυτό υπό την προϋπόθεση ότι έχεις διαβάσει όλους τους όρους και είσαι σίγουρος ότι δεν έχεις παραβεί κανένα.

18/03/2016 07:16
Bassit ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ "ΝΟΜΙΜΕΣ" ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΤΙ ΒΓΑΛΕΙΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ! ΕΛΕΟΣ.. ΕΔΩ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 100.000Ε+ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ 10Ε ΕΙΤΕ 100.000Ε ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΛΕΦΤΑ. ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΧΟΝΔΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.000 ΚΑΙ 3.000 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 2-3 ΕΓΡΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ SPORTING BET ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΙΤΕ 1.000 ΕΙΤΕ 10.000 ΕΙΤΕ ΟΣΑ ΕΒΓΑΖΑ ΤΕΛΟΣ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.. ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΝΟΜΙΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

18/03/2016 15:39
Καμία σχέση το σχόλιο σου Tzakonatsis με αυτό που έγραψα εγώ. Αν κάτσεις λίγο προσκετικά να διαβάσεις τους όρους που αναφέροντ;αι σε κάθε bookie θα δεις ότι σου λένε πότε μπορούν να σου πάρουν τα λεφτά και να είναι και νόμιμο αυτό που κάνουν. Π.Χ. Αν θεωρήσουν ότι τα κέρδη που αποκομίζεις χρησιμοποιούνται για διάπραξη εκληματικών πράξεων. Ή αν τα λεφτά που παίζεις προέρχονται από διάπραξη εγκληαμτικών πράξεων. Ή αν θεωρήσουν ότι παίζεις με διπλό και τριπλό λογαριασμό ή για λογαριασμό άλλου χωρίς εξουσιοδότηση. Υπάρχει ολόκληρη λίστα με περιπτώσεις που σου λένε ότι θα σου κρατήσουν τα λεφτά για παραβίαση κανονισμών και σε ορισμένες υπάρχει και πρόβλεψη για παραπομπή στον εισαγγελέα. Γι αυτά μιλούσα εγώ.

18/03/2016 17:22
loipon!!paizw se 2 stoixhmatikes etairies...bet365 kai sportingbet...kai stis 2 katathetw kai kanw analhpsh me to neteller logariasmo mou...ean exeis dwsei ta aparaithta eggrafa gia thn tautopoihsh tou logariasmou sou kai o neteller logariasmos einai sto onoma sou(eite o trapezikos logariasmos,kartes,ktlp...)h analhpsh ginetai KANONIKOTATA entos twn wrwn h hmerwn pou apaitountai gia thn epeksergasia tou aithmatos analhpshs bash ths etaireias...wstoso emena sth sportingbet analhpsh den exei kathysterisei perissotero apo 24 wres!!

18/03/2016 17:32
vasxen..αν και ψιλοακυρο που ανεφερα τη neteller(το ηλεκτρονικο πορτοφολι που χρησιμοποιω εγω για καταθεσεις-αναληψεις)διαβασα και καπου αλλου οτι καποιος ειχε θεμα παλι με τη sportingbet με το neteller acc του...ωστοσο παρτους τηλεφωνο...τα λεφτα σου θα τα παρεις...

19/03/2016 06:16
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20.000Ε+ ΣΤΗΝ ΒΕΤ365.GR ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ 3500Ε ΣΤΟ BG ΑΠΟ ΤΗΝ NETBET.GR ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.. ΣΥΜΦΩΝΩ WESTCOAST123 ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.. ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΚΤΛΠ.

19/03/2016 06:27
Bassist ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟ Π.Χ 100.000Ε ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΙΞΟΥΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΤΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΛΕΝΓΧΟΝΤΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ. ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ "ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ" ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΣΥΧΟ. ΑΥΤΟ. ΟΚ Bassist. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΣΥΜΦΩΝΩ.

19/03/2016 06:29
ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΩ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ Bassist ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.

26/03/2016 19:30
ΠΟΛΛΟΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΦΙΛΕ

26/03/2016 19:34
ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ ΠΑΠΑΚΙ Κ ΤΑ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΠΑΥΣΕΦ ΑΞΙΑΣ 500 ΕΥΡΩ!!!

26/03/2016 20:00
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΧΕΣΤΗ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ

26/03/2016 20:20
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΧΕΣΤΗΣ ΤΡΑΒΕΣΤΙ

27/03/2016 00:21
ΤΡΑΒΕΛΙ ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΧΕΣΤΗΗΗ ΘΑ ΣΕ ΣΧΙΣΩ

27/03/2016 16:05
GERAKI PAPAKI EFAGES DELETE APO TON ADMIN XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA KOROIDARAAAAAAAAAAA

30/03/2016 23:22
sporting bet defacto Κλεφτες !!!φιλαρακο το γραφει στους κανονισμους τους δεν πληρωνουν συνεχομενα κερδισμενα στοιχηματα....Μου τι ειχαν πει στα ισια δεν δεχομαστε επαγγελματιες...κλεισε τον λογαριασμο σου και ανοιξε αλλου γιατι πολυ απλα δεν θα σε πληρωνουν αν συστηματικα εχεις κερδοφορο λογαριασμο....Οσο για τον τζακονατσις που απανταει ολος τυχαιος αμεσα σε τετοιες αναρτησεις απλα σε ενημερωνω οτι εκτος απο ψευτη (δεν εχει βγαλει δεκαρα απο στοιχημα στην ζωη του) υπαρχει υποψεια και πιθανοτητα μεγαλη να εχει μεσαζοντες στην Bet365 και στην ουσια υπαρχει σε τετοιες ιστοζελιδες οπως το agones.gr για να διαφημιζει την βετ365...Μην πιστευεις τιποτα αυτες οι εταιριες εχουν δημιουργηθει για να βγαζουν κερδος και οσες παρεμειναν αυστηρα αποδεχομενες να πληρωνουν την Ελληνικη φορολογια που προβλεπεται να πληρωσουν πολυ απλα δεν εχουν την ορεξη να συντηρουν κανενα επαγγελματια του χωρου δη ανθρωπους που εχουν συστηματικα και με συνεχη συχνοτητα κερδοφορους λογαριασμους....Μια απο αυτες τις εταιριες ειναι και η Bet365 οπου αν βγαλεις ποτε τα λεφτα που υποσστηριζει το παπαγαλακι ο τζακονατσις ο αρχιασχετος με στοιχημα πολυ απλα η θα σου λιμιταρουν τον λογαριασμο ή απλα θα στον κλεισουν με προσχημα οτι εισαι εθισμενος με τον τζογο!!!ΕΣΤΙ ΑΠΛΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΧΑΝΕΙΣ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΓΟ!!ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ...ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΟΤΕ ΧΡΗΖΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟς ΨΥΧΟΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙς εταιριες που υπα5ρχουν αυτη την στιγμη στην ΕΛλαδα νομιμα...διαφορετικα απο Κυπρο παιζεις σε ανταλακτηρια ,Pinnacle,5d,the greek και ασιατικες μον αυτοι ξερεις σιγουρα οτι θα σε πληρωνουν και εκει δεν θα προκαλεις ποτε με μεγαλες κερδοφοριες!!

30/03/2016 23:33
ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ ΚΟΥΡΑΔΑ Ο ΓΕΡΑΚΗΣ1965 ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ. ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΠΑΥΣΑΙΦ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΡΕ ΠΙΤΟΥΡΟ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: