Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ BET365
18/01/2016 11:08
Καλημερα σας και καλη εβδομαδα... Εκανα σημερα εγγραφη στο site σας γιατι θεωρω πως εδω μπορω να ακουστω και να γινει κατι επιτελους.. Θα μπω κατευθειαν στο θεμα...

Το σαββατο το απογευμα και ενω ημουν στην Bet365 συνδεδεμενη και επαιζα και αφου ειχα χασει ενα κεφαλαιο ζητησα αναληψη των χρηματων μου μεσω neteller..

Την Κυριακη το πρωι και εφοσον δεν ειχε ερθει καποιο μαιλ για την αναληψη μου προσπαθησα να μπω στον λογαριασμο μου στην bet365 και δεν εμπαινε..

Εκανα Live chat και αφου μπηκε στην συνομιλια μετα απο ωρα μια κοπελα μου ειπε οτι ο λογαριασμος εκλεισε γιατι θελουνε απο το αρμοδιο τμημα screen shoot της neteller μου για να

φαινεται πως την χρηματοδοτω. Αφου τους εστειλα και το screen shoot που μου ζητησαν μετα απο δυο μερες (σημερα δηλ.) ξανα επικοινωνησα μαζι τους μεσω live chat και μου

ζητησαν τα στοιχεια του Mail που μου εστειλε τα χρηματα στην neteller καθως και τον λογο που μου τα εστειλε και ποιος ειναι και γιατι μου τα εστειλε..

Σε αυτο το σημειο τρελαθηκα και δεν αντεξα και θα ηθελα να το μαθουν και αλλοι.. Αυτο νομιζω ειναι καταπατηση προσωπικων δεδομενων καθως δεν μου ζητησαν στοιχεια δικα μου

αλλα τριτου που δεν εχει καμια σχεση.. Σας αντιγραφω παρακατω ενα κομματι της συζητησης μας..

Anoushka V Μια στιγμή παρακαλώ.

Anoushka V παρακαλώ το μέιλ που αναγράφεται σε αυτό που στείλατε, σε ποιόν ανήκει;

THEODORA ti ennoeite?

THEODORA pio mail

Anoushka V το gmail που αναγράφεται σε αυτό που στείλατε

Anoushka V διότι φαίνεται η χρηματοδότηση να γίνεται όχι από εσάς

THEODORA a to gmali.. einai tis filis mou

Anoushka V και ποιά η σχέση σας μαζί με αυτό το άτομο; (σας μεταφέρω την ερώτηση όπως μου τέθηκε από το τμήμα ασφάλειας)

THEODORA mou esteile xrimata

THEODORA tis exw stelei k gw

THEODORA einai i koliti mou

Anoushka V και το όνομα της φίλης σας και για ποιόν λόγο χρηματοδοτεί τον Νέτελλερ λογαριασμό σας;

Παρακαλω οπλυ θα ηθελα τα σχολια σας πανω στο θεμα μου και αν εχει καποιος αναλογη ιστορια..

22/01/2016 23:42
Γι αυτο βάζεις κανονικό τραπεζικό λογαριασμό και κανεις ανάληψη με τραπεζικό έμβασμα

Netteler και πορτοφόλια και wallet και αηδίες.

Τον πιο εύκολο τροπο και δοκιμασμένο διαλέγεις

Έχουν ακουστεί διαφορα παντως για την συγκεκριμένη

24/01/2016 17:54
1)Σας εχω ξαναπει οτι κατι τζακονατσιδες αρχιασχετοι που γραφαν εδω μεσα ανα καιρους και δημοσιευαν φωτογραφιες οτι αποκομιζαν κερδη απο την συγκεκριμενη εταιρεια ειναι βαλτοι παρατρεχαμενοι της συγκεκριμενης εταιριας με παρουσια σε εκατονταδες παρομοιες ιστοσελιδες με θεματολογια σχετικη με στοιχημα για να ξελασπωσει το ονομα της bet365 μετα την πτωση σε κατηγορια -A απο Α που ηταν επειτα απο παλιοτερες καταγγελιες επαγγελματιων παικτων στον SBR.. Στην συγκεκριμενη εταιρεια καταλαβετε το επιτελους οσοι ασχοληστε επαγγελματικα με το αντικειμενο δεν προκειται να πληρωνεστε απο ενα σημειο και μετα...Η θα σας κλεισουν τον λογαριασμο ειτε θα σας λιμιταρουν τα ποσα των πονταρισματων μεχρι αστειων οριων ποσων ουτως ωστε να σας αναγκασουν να αποχωρησετε απο την συγκεκριμενη εταιρεια εφοσον διαπιστωσουν οτι ειστε επαγγελματιας...2)Αυτες οι εταιριες εχουν στηθει με μοναδικο τους γνωμονα την κερδοφορια οταν λοιπον εχουν να κανουν εστω με 100 επαγγελματιες παικτες χρηστες στην σελιδα τους τοτε αναγκαζονται και μεταβαλουν ολους τους ορους χρησης των υπηρεσιων τους σε βαθμο που να μην συμφερει κανενα νοημων σωφρονα χρηστη και ιδιατερα ενα επαγγελματια παικτη στοιχηματος...Δεν αντεχουν να πληρωνουν επαγγελματιες παικτες αυτες οι εταιριες,απλα εχουν σκοπο οσο μεγαλυτερη κερδοφορια μπορουν να αντλησουν μετα φορων απο τους παικτες που εχουν στην ''μεριδα'' τους...Οποτε οι επαγγελματιες παικτες για παρομοιες εταιριες ειναι κατι το απαγορευμενο με λιγα και λαικα λογια...Υπαρχουν τα ανταλακτηρια η pinnaclesports η thegreek.5dimes σε τετοιες εταιριες θα παιζετε και σε καποιες Ασιατικες σοβαρες....Οι περισσοτεροι απο τους υπολοιπους ειναι apriorι ''κλεφτες''...... --ΒΕΤmaker--

27/01/2016 09:21
KAI EGW TO IDIO APANTISA stakman.. oti itan o tropos pou ekane analipsi.. me trapeziko logariasmo na teleioneis! apla mporei na eixe problima k me ta parakato k kurios me ta prosopika stoixeia! egw prosopika opws kai alla atoma pote den eixan problima kai na eixan problima h na ginotan kamia poustia dn uparxei periptosei na min pareis ta lefta sou. egw prosopika tin protimo gt me ekeini ksekinisa gt exei tis kaluteres apodoseis k exw sikosei lefta k dn eixa pote 8ema.

Aπό:

Tzakonatsis

(20/01/2016 11:36)

Προς:

sotirast8

Τίτλος:Χωρίς Τίτλο

KALISPERA, EIDA STO FORUM AUTO P EGRAPSES GIA TIN BET365. KOITA EGW PAIZW TA TELEUTAIA 3 XRONIA STIN BET K EXW BGALEI PANW APO 22 XILIARIKA K POTE DN EIXA PROBLIMA ANALIPSI. UPIRXAN MERES P EKANA SINEXOMENES 3 XILIARIKA K EMPAINAN META APO 3 EGRASIMES MERES STIN KARTA M STO TRAPEZIKO LOGARIASMO M.. TORA DN KSERO GT EIXES ESU PROBLIMA MALLON GIA TON TROPO ANALIPSIS POU EPELEKSES! EGW POTE DN EIXA.. DN KSERO ISOS AUTO NA FTAIEI I ISOS DN EIXES BALEI SOSTA TA STOIXEIA? GT PREPEI NA TA EXEIS IDIA.. PANTOS AN EISAI KOMPLE DN MPOROUN NA S KANOUN TPT.. AKOMA K NA S KANOUN UPARXOUN DIKIGOROI.. ALLA S LEW TA XRIMATA S TA PAIRNEIS ARKEI K ESU NA EISAI SOSTOS MIPOS EKANES KATI LA8OS STIN TAUTOPOIHSH? I STA STOIXEIA S? DN KSERO TI NA PW APLA EPEIDI DIABASA TO FORUM P EGRAPSES EGW TOSA XRONIA P PAIZO K EXO BGALEI ARKETA LEFTA POTE DN EIXA PROBLIMA

28/01/2016 15:46
otan kaneis "analipsi" se opoiadipote etairia kai an eisai eite stin bet365 eite stin vista eite se opoiadipote (akri na einai nomimi fusika) 8elei panta na einai idia stoixeia tou logariasmou sou me to trapeziko logariasmo.. egw pisteuw kati tetoio 8a eixe peftei kai gi auto sou zitisan kai itan etsi.. alla kalutera na to lineis tilefonika para meso chat. alla apokleietai na min pareis ta lefta sou otan eisai swstos/h apenanti tous.. to polu polu meso dikigoro pou den nomizw na eftanan ws ekei opoiadipote etairia kai an itan stiximatiki. sotirast8

30/01/2016 20:10
eine apla ta pragmata prepei na pezeis me dika sou stoixeia kai prosopika kai kartas gia analipsis h katatheseis den eine epistimei...

30/01/2016 20:11
etsi tzako pesta meta tous fteei h bet...

31/01/2016 00:27
ακριβως φιλε..ετσι ειναι..γιατι δυστυχως θα εχεις θεμα στην ανάληψη.. δεν φταίνε οι εταιρίες σε οποιαδήποτε και να είσαι θα εχεις Θέμα..

02/02/2016 18:02
βρε μυρωδια τζακονατση εσυ που δηθεν πληρωνεσαι κακομοιρε...Γιατι δεν ανοιγεις ενα λογαριασμο στην pinnacle τοτε να εχεις 10% μεγαλυτερη κερδοφορια χωρις να υπολογιζω τους φορους??εεε μυρρωδικο ??Η στα ανταλακτηρια που δεν υφισταται γκανιοτα???εεε καστανα??σχετικα με ποιες εταιριες εχει τις καλυτερες αποδοσεις μηπως συγκριτκα με τον Stoiximan???Me τι?? με 8% γκανιοτα??Μην γραφετε ανακριβιες στον κοσμο ρε χαιβανια η 365 δεν υπαρχει θεωρεια να σε αφησει ενεργο αν της τραβας ενα γερο μεροκαματο καθε μηνα...Βαλτος ειναι sotirast8 εκτος της πιθανοτητας να το παιζει ο pro ο καραγκιοζακος για πουλμουρ...αιντε τραβα κρυψου ασχετε, κακο κανεις δεν κανεις καλο σε τετοιες συζητησεις ηλιθιε...

02/02/2016 18:56
θα σου πει το ξεφτερι ο τζακονατσις οτι δεν υπαρχει πλεον η πιθανοτητα να παιζεις σε ανταλακτηρια στην Ελλαδα αν ξερει τι ειναι τα ανταλακτηρια....Δηλαδη βγαζει 20000 σε 3 χρονια αλλα δεν θα του αρεσε να ειναι στην Χαβαι η στην Κοστα ρικα με μουνακια διπλα του στην παραλια να ριχνει τα ματς απο παραλια μερια,να ειναι αφορολογητος και να τραβαει apo 1500 eyrw απο το καθε ανταλακτηριο χωρις γκανιοτα ,και χωρις την ΕΛληνικη φορολογια...Τραβα μωρη λινατσα ανεργε με το κουβαδακι σου σε αλλη παραλια ασχετε τζακονατσις που μας το παιζεις και pro κωμικε/....χαχαχαχαχαχα

26/03/2016 19:32
ΕΕΕΕ ΣΥΝΒΑΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΑ

26/03/2016 19:33
ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ ΠΑΠΑΚΙ Κ ΤΑ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΠΑΥΣΕΦ ΑΞΙΑΣ 500 ΕΥΡΩ!!!

26/03/2016 20:01
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΧΕΣΤΗΗ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ

26/03/2016 20:03
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΘΑ ΣΕ ΣΧΙΣΩ

26/03/2016 20:03
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΘΑ ΣΕ ΣΧΙΣΩ ΧΕΣΤΗΗΗ

26/03/2016 20:15
ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: