Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Βαρέθηκα αυτούς που τάχα γαμούν Live
29/10/2015 18:29
Bαρέθηκα τους γαμίκουλες του σάιτ

Μου πρήξατε το πέος και τα μέζεα

Άλλη δουλειά δεν έχετε να κάνετε;

Άνεργοι και αργόσχολοι όλοι σας;

Άσε που όλοι είστε ειδικοί στο στοίχημα και όλοι κονομάτε από ένα αρχίδι πάντα. Σιγά μην κάτσει σοβαρός άνθρωπος εδώ.

Και το κυριότερο, σιγά μην ασχοληθεί άνθρωπος που ρίχνει λεφτά με εσάς τους μαλάκες.

Αναγάγατε την μαλακία σε επιστήμη.

ΟΥΣΤ ΚΟΡΠΟΣΚΥΛΑ

ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΕΝΕΚΕΔΩΝ

ΑΛΕΣΤΟΣ και όλα τα παράγωγα αυτού,

ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ -ΠΡΟΠΑΓΚΑΝΤΑΣ=ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ κ.λ.π. ψεύτικα προφίλ

ΝΑΥΤΙΛΟΣ-ΝΑΥΤΙΚΟΣ και αηδίες

SQYPTAR & ΑΛΒΑΝΟΜΟΥΤΣΟΥΝΕΣ παντώς ταχυτήτων

ΤΥΠΟΙ τύπου Hooligan - gate 13 gate 21 gate 4- gate 7 και το gate της μάνας σας που είναι πάντα ανοιχτό ηλίθιοι

ΑΡΙΑΣ - ΑΡΙΑΣ με αριθμούς από το 1 έως το 300 ΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΑΣ

ΨΕΥΤΟΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΥΠΟΥ MARIA-MARAKI-ELENA-ELENAKI kai tis mamas sou to mounaki malaka κρυφτοαδελφή - κρυφτόπουστρα gay, έβγαλες τα απωθημένα σου κουνίστρα

ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ-ΣΟΥΛΑΤΣΑΔΟΡΟΣ-ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΣ και λοιποί τενεκέδες του BET- BΑRBABET MEBERS OF TROBAS

ΛΟΙΠΟΙ ΤΕΝΕΚΕΔΕΣ ΤΟΥ τύπου έχω σάιτ και μπλόγκ.

BET BLOG - ANALYSEIS AGONON -ANALYSEIS OURON - NATA BET - PARTA BET - PARTE TA ARXIDIA MOU.

ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΚΑΙ ΣΚΥΛΑΔΕΣ KANE KORSO - KANE SEX - PITBULL RED NOISE - PITBULL BLACK POUTS - ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ- ΚΑΝΙΣ - ΚΟΝΙΣ Κ.Λ.Π

Kαραγκιόζηδες γενικώς ΠΑΞΑΡΟΣ - ΡΙΒΕΡ -ΡΟΒΕΡ - QCQC -ΣΑΛΜΕΙΔΑΣ - ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΣ Κ.Λ.Π

ΣΦΑΛΙΑΡΑΣ - ΦΑΠΑΣ -ΚΛΩΤΣΙΑΣ -ΜΑΠΑΣ -ΜΠΟΥΝΙΑΣ- ΓΡΟΘΙΑΣ- ΚΑΡΠΑΖΙΑΣ - ΑΥΝΑΝΑΣ

ΟΙ αριθμητικά ηλίθιοι εις την ν = άπειρο 1.1.1.1- 222-2.2.2.2. -3.3.3.3. -4.4.4.4.-5.5.5.-6.6..-7.7.-8.8.8.8.-9.9.9.9

Συνεχίζεται ......................................

30/10/2015 09:43
Ολοσωστος

30/10/2015 13:52
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΣΟ ΔΊΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ

ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΕ ΤΑΜΕΙΟ ΣΤΑ ΛΑΪΒ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΑ

ΟΥΣΤ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

30/10/2015 15:27
Orgiel δεν μπορω να διαφωνησω ουτε σε λεξη με αυτα που ειπες,με καλυψες απολυτα.Αλλωστε για αυτο και το σαιτ εχει χασει το ενδιαφερον του

31/10/2015 00:36
Φιλε orgiel92 μπες στο προφιλ μου. Εχω λινκ απο το μπλογκ μου!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

03/11/2015 08:39
Εγω παντως σκυλας... επ ουδενι δεν ειμαι :P Tωρα για το καραγκιοζης ελεγχομαι... οσο για περι Live δεν παιζω ποτε, οποτε ζητω την αμεση αποκατασταση μου!!!

03/11/2015 20:23
to diavasa

xaxaxaaxax

eklaiga apo ta gelia

06/11/2015 13:06
Και συνεχίζω………

αφού πρώτα ζητήσω συγνώμη από felou και KaneKorso γιατί πράγματι δεν μπορώ να τους θυμηθώ όλους.

Ο άνθρωπος από γενετής του πάντα ήθελε να είναι το επίκεντρο του κόσμου.

Σε μια σελίδα λοιπόν που αφορά το στοίχημα, προσπάθησαν πολλοί να τραβήξουν με το user name τους κόσμο πάνω τους.

O ΑΡΧΙΜΑΣΤΟΡΑΣ στην μαλακία QCQC- ΚΙΟΥ ΚΙΟΥ , qcQC, qcqc KKE – qcqcKKE MΟΥ-ΛΟΥ , qcqcKKE ΜΑΡΞΙΣΤΕΣ –ΣΕΞΙΣΤΕΣ….

άρχισε τα φιξεντ και παπαροφίξεντ games….

Μνημειώδες χαρακτηρίστηκε η αρχιδιά που είχε γράψει ο κιου-κιου σε γερμανικό αγώνα…… « Φίξεντ μάτς………μου το είπε ο θείος μου που δουλεύει στο γήπεδο, πουλάει φυστίκια και πασατέμπο στις εξέδρες»

Στην συνέχεια ορμώμενοι αρκετοί ηλίθιοι του είδους, έφτιαξαν λογαριασμούς fixed που υπόσχονταν κέρδη-στημένα ματς και πληροφορίες από την Τουρκία-Ζουαζηλάνδη- Γουαδελούπη και όπου ανα την υφήλιο παίζουν μπάλα ή τόπι και πάντα είχαν «ανθρώπους» στο εξωτερικό, ώστε να δίνουν στημένα.

Ιδού οι FIXED MALAKES…..

fixedgames, fixedSIGOYRAgames , fixedtopay, Fixed_Sthmena, fixed_today

Συνεχίζεται..........

06/11/2015 13:21
Οι 7++++++ θα γίνω ΤΟΠ ΓΙΟΥΣΕΡ ο κόσμος να χαλάσει.

Παίζω όλους τους αγώνες 7++++++

Στα ρχίδια μου. Έτσι κι αλλιώς τζάμπα είναι..... μήπως πληρώνω????

Αν έπαιζα με λεφτά, σιγά να μην τα έπαιζα, αλλά τι να κάνω........???

Μόνο έτσι γίνεσαι ΤΟΠ ΓΚΑΝ -ΤΟΠ ΑΡΧΙΔΑΣ και μετά πουλάς μούρη.

Μετά γίνεσαι κότα. ΚΟ-ΚΟ-ΚΟ-ΚΟ .

Παίζεις τα 1,30 και τα 1,18 για να είσαι κορυφαίος μαλάκας.

Ίδου τι γίνεται σήμερα- Το δείγμα είναι τυχαίο . Κατά καιρούς παίζουν όλοι οι πικραμένοι.

Δώσε και μένα 7++++++++ μπάρμπα να γίνω ΓΙΟΥΣΕΡ.

Μαμάάάάάάάά΄.................... έγινα TOP USER.....

delije, R4F4, NIK-CY, arbill, ARISDIAMOND, foxakias7, ken.ben, Demoscharal, teo93rus, SIZMIC, pneuma, Tankers, Babis1969,

vaggos_bet, vasilakisvikos7, perkof, jova, Igodmode, booker2, Boss21, black-demons, mixalisGate13, SoRiBLE, JOKER2015, LOKO50, Tenekedaki, NightVisitor, geo1980, osfp7hools, LEFTAS., tHaMoNk., tokolpo, Tragikos2015, giagia, tolis1908, 3.3.3.3.3, lakis2, DiplomatiS,davidoff-gr

Συνεχίζεται.......

06/11/2015 20:45
Respect ξανά

07/11/2015 10:18
αχααχχαχαχαχαχαα

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

04/04/2016 16:34
Και φτάσαμε και σε αυτούς που γράφτηκε το θέμα.

MENTALIST -METALIST - MENTALIST1 -MENTALIST 2 - MENTALIST. ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ ΜΕ ΚΟΜΑ - ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ ΜΕ ΤΟΝΟ .

Ο ίδιος άνθρωπος με τα άπειρα ακάουντ. Αυτή την εποχή συστήνεται και ως DOIFER ή Dafy Dack το παπάκι, που ως νταής που είναι ζητάει τα τηλέφωνα όλων ώστε να στραβώσει με την όπισθεν κάμποσα κουτάλια.

Ρίξτε μια ματιά εδώ http://agones.gr/forum/1647/MENTALIST+MEGALOS+APATEWNAS ή εδώ:

http://agones.gr/forum/1687/%CE%A0%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%9A%CE%99%CE%91+%CE%91%CE%95%CE%A4%CE%9F%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%9B%CE%91+%CE%94%CE%A1%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%99+%CE%9A+%CE%9A%CE%9F%CE%A4%CE%95%CE%A3 .

Ο άνθρωπος είναι έξω και δεν τον μαζεύει κανείς. ΤΡΕΛΟΣ με δίπλωμα. Τα θέματα και τα πόστ τον τελευταίο μήνα κατάντησαν καθημερινά. Φυσικά πρωταγονιστής στο έργο οι AETOS1965 ΠΡΩΗΝ GERAKIS1965 - KONDORAS1965 - GYPAS 1965 - GYPAETOS 1965 -KORAKI 1965 - MAYROKORAKAS 1965 KAI O BALACKJACK 12 - BLACK JACK 12 - BACCARA 12 - ROULETAS12 - TRIANTAMIAS 12 - ΠΡΕΦΑΣ 12 -ΔΗΛΩΤΗΣ 12 - ΞΕΡΗ 12 ή ΚΟΛΙΤΣΙΝΑΣ 12.

Παρέας τους οι υπόλοιποι ΓΑΜΑΩ ΛΑΙΒ ΟΠΩΣ :: ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ - ΕΓΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΠΕΙΡΑ - ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ - ΧΑΛΑΡΗΣ 22 - ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΕ ΤΛΕΙΑ - ΧΑΛΑΡΗΣ ΧΑΛΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑΧΑ ΓΑΜΑΝΕ ΛΑΙΒ. ( ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ ΣΤΟΝ Κ. ΜΕΝΤΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ)

04/04/2016 16:40
ΠΟΥ ΘΑ ΧΥΣΟΥΜΕ;

04/04/2016 17:09
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΣΤΟΧΩΣ ΣΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΜΕΤΑΛΙΣΤ 1 ΜΕΤΑΛΙΣΤ 2 ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΛΙΣΤ 1 Η 2 Η 3 ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΙΑΛΥΟΥΝ ΤΟ ΣΑΙΤ. ΟΠΟΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΣ ΠΡΑΞΟΥΝ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ

04/04/2016 23:51
KALA TA LES RE FILE ALLA EPREPE NA STOXEYSEIS PERISSOTERO STON TRELO TOY SITE MHPWS KAI OI YPEYTHINOI POY EKTOS TOY MRBETARA POY EKANE KAPOIES ERWTHSEIS AKOMH PERIMENW APANTHSH STHN PROTASH MOY. NA DEIS GIA POTE KSEVRWMIZEI TO SITE.

20/05/2016 14:26
O Doifer Kai o medalist pou gamane tzampa pos Kai den egrapsan edo???

21/05/2016 12:52
Πρεπει να σβήσει ο αντμιν όλους αυτούς τους αλήτες που έκαναν το σάιτ βόθρο.

Κατι μενταλιστ , ντοιφερ , σκύλος Χάλαρης , μανα γιος θείος μπατζανάκης μενταλιστ να διαγραφούν.

Κοιμούνται οι αντμιν και οι οχετοι ξερνάνε

Απλά αηδία σε όλο το μεγαλείο της

21/05/2016 23:36
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΠΟΛΥ ΛΑΙΒ. ΜΙΚΡΟΣ ΓΑΜΟΥΣΕ ΤΗ ΣΚΥΛΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΓΑΜΑΕΙ ΜΟΝΟ ΜΑΝΑΔΕΣ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΞΕΚΟΛΙΑΖΕ ΕΜΕΝΑ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΠΟΥΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΝΑΔΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ GAY MENTALIST ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΓΑΜΑΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΒ. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΥΒΑΣ ΘΕΛΕΙ ΕΥΡΩ. ΜΠΑΤΙΡΗΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΣ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΓΑΜΙΑΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΑΙΒ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΞΕΚΟΛΙΑΡΗΣ ΦΤΥΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑ Ο ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΕΡΟΓΑΜΗΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΣ ΗΤΑΝ. ΠΟΛΥ ΛΑΙΒ ΞΕΚΟΛΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΡΕΕΕΕ....

21/05/2016 23:41
ΓΙΕ ΜΟΥ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ

23/05/2016 10:12
ΞΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ, ΑΠΛΑ ΒΟΘΡΟΣ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ

ΝΑ ΣΒΥΣΤΟΥΝ ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ

23/05/2016 17:06
ΝΑΙ saka ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΡΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΒΟΘΡΟΣ. ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΟΛΟΙ ΧΑΜΠΑΡΙ.

31/05/2016 20:58
Οχετός και ξεράσματα . Απλά εμετός.

Να σβήσει ο αντμιν τους βόθρους και τα βοθρολύματα μενταλιστ - ντοιφερ - αετός -ντραγκον -Χάλαρης και οικογένεια χαλαρή - αδελφη - μανα - μπατζανάκης - κουνιαδος κλπ Χάλαρης και ολα τα ζώα του γάτος - σκύλος - παπαγάλος Χάλαρης.

Βρώμα και σκατιλα - ξεφτίλισαν το σάιτ οι βόθροι.

31/05/2016 22:05
AH GAMHSOY MWRH ADERFARA KRYFTHKES PISW APO ENA ANYPARKTO ONOMA KAI KANEIS THN PARTHENA. AI STO DIAOLO UFO ARXIVOTHRE

31/05/2016 23:07
ΒΡΕ ΒΛΑΚΑ ΔΕΣ ΠΡΩΤΑ ΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΗΛΙΘΙΕ.

01/06/2016 00:00
ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΝΑ ΜΕ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΑΤΜΙΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΙΚΡΗ Ή ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ

02/06/2016 18:15
Kseftiles ke alites

Na diagrafoun oi karagiozides tou site xalarides Kai mentalades Oti pio aidiastiko iparxi na kanoun mpanio me inopnevma ke na pinoun kathartiko oi oxetoi.

Na svistoun oloi tous.

Apovrasmata tis koinonias alitarades

02/06/2016 18:42
Kαλο ποστακι και με βρισκεις συμφωνο σε ολα τα ονοματα αν και εμπλεξες την πουτσα με την βουρτσα και γραφεις και για μενα μεσα...Βασικα στα παπαρια μου δεν δικτυονομουνα εδω ποτε για να αποδειξω κατι..Στην αρχη ηθελα να σας μαθω να παιζεται στοιχημα,και ποτε δεν ζητησα κατι απο κανενα...Η αγνωμοσυνη ομως ορισμενων και επειδη χαλαγα την συνταγη σε καποιους αλλους με αναγκασε απο ενα σημειο και μετα να το γυρισω στον χαβαλε και μεχρι εκει...Γιατι μεχρι εκει πρεπει...Αν εχεις υπομονη φιλε φτιαξε καφεδακι και διαβασε ολα τα σχολια που εχω κανει με αυτον τον λοογαριασμο σε παιχνιδια...Δεν θα σου παρει πανω απο δυο ωρες...Πιστεψε με σε αυτες τις δυο ωρες αν εχεις μια μικρη αντιληψη σχετικα με τον στοιχηματισμο, θα εχεις γινει κατι τις καλυτερος...Θα ειναι μια φορα που δικτυοθηκες στο agones.gr και δεν εχασες αδικα την ωρα σου!!Ουτε προκειται να βγω σαν τον καθε Κορσο και να υπερηφευανευομαι ευλογοντας τα γενια μου, για καθε τρια σημεια που πιανω σε καθε δεκαπεντε προβλεψεις...Τα στατιστικα μου τα αντιλαμβανεται ακομα και ενας ανιδεος διαβαζοντας ολα τα σχολια μου που εχουν επαληθευθει σε στατιστικη επαληθευση πανω απο 75%...

02/06/2016 22:40
ΑΛΗΤΑΡΑΡΙΑ ΠΑΝΤΟΥ

ΝΑ ΣΒΥΣΤΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΑ ΠΡΟΦΙΛ -ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ.

ΜΠΕΤ ΜΕΚΕΡ: Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΒΑ. ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ.

ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΤ ΜΕΚΕΡ ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΟΛΝΤΙΓΚ ΚΟΡΠΟΡΕΣΙΟΝ ΟΦ ΛΟΣ ΠΑΠΑΡΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΚΑ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΟΠΩΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.

ΧΑΛΑΡΗΣ: Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ

ΜΕΤΑΛΙΣΤ: Ο ΠΡΟΣΦΥΓΑΣ ΑΛΒΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΛΛΗΝΑΣ

ΝΤΟΙΦΕΡ: Ο ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ ΣΕ ΠΑΡΑΛΑΓΗ.

ΑΚΑΣΑΣ ΚΑΙ ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΚΑΙ ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΦΑΙΒ: ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΣΥΣΙΤΙΩΝ.ΠΑΝΤΟΥ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗΝ ΖΗΤΙΑΝΙΑ.

ΡΕ ΟΥΣΤ ΚΡΙΑΡΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΝΑ ΖΗΣΕΤΑΙ , ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΤΡΩΤΕ-ΚΟΠΡΙΤΕΣ

02/06/2016 23:56
POIA ZHTIANIA RE BATIRI KSEFTYLA MH SOY GAMHSW TO SPITI PAIDI THS FAPAS KAI THS PIPAS

03/06/2016 02:54
@kostasbiou τον διαβαζεις ομως τον betmaker διακρινω εμαθες το μπαγλαμαδες να το λες καλα...Δεν προκειται να ασχοληθει κανεις μαζι σου σοβαρα ρε μαλακιστηρι ,Τα παιδια δεν τα ξερω που γραφεις αλλα κατι dragon7 kai betmaker ειναι παραδειγματα ηθικης τουλαχιστον..Δεν θα σου μιλησω στοιχηματικα γιατι δεν προκειται να καταλαβεις ουτως η αλλως ειναι ξεκαθαρο οτι οταν πηγαινες σχολιο την εβγαζες συνεχεια κοπανα και τσιγαρακι στο προαυλιο...Οχι αν δεν κλεβουνε paysafe να μην διαγραφτει κανεις...Αλλα σας ενδιαφερει μαλακιστηρια κομπλεξικα μην σας κλεψουν την δοξα...Μου γινατε φιρμες εδω μεσα κατι lazioredicola και λοιπα μαμοθρεφτΑ που συνηθως εξιδιων κρινεται και τους αλλους...Τραβα σε ενα Γιατρο αγορι μου και σταματα να διαβαζεις εδω μεσα τι γραφει η αληταρια...Πολλοι απο εμας κανουμε χαβαλε...Εσυ χαλιεσαι και συγχηζεσαι..Θα παθεις κανενα εγκεφαλικο απο τα πολλα νευρα ,και ειναι κριμα εισαι μικρουλης ακομα βλακακο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

03/06/2016 14:00
ΒΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΟΥΓΚΡΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΒΛΑΚΑ ΝΤΟΥΠΕΚΙ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΗΘΟΣ.

03/06/2016 17:09
Αγαπητέ μου νεαρε kostasbiou πολύ άστοχη ή προσέγγιση που έκανες στον DraGoN7. Εκτός αγόρι μου αν τα έχεις μπερδέψει και εχασες τον μπουσουλα. Πρόφτασε να διορθώσεις γιατί όπως λέει και ο φίλος AETOS1965@ ο DraGoN7 τυγχάνει μεγάλης αποδοχής και θα υποστης επίθεση από όλο το site. Κάτι ανάλογο έπαθε ο χρήστης MENTALIST..Κλείνοντας θα σου δώσω και μία συμβουλή για το μέλλον. Ανοήμονες βιούσι ού τερπόμενοι βιούν. Προς γνώσιν και συμμόρφωση. Ποτέ όλα τα αυγά στο ίδιο καλάθι νεαρουλη μου.

03/06/2016 17:11
Να προσθέσω ότι Συμφωνώ με την τοποθέτηση του tyropitas.

03/06/2016 17:15
Ηθικό δίδαγμα για το νεαρό kostasbiou: Εύροις δ’ αν επί ων πόλεις ατειχίστους, αγραμμάτους, αβασιλεύτους, αοίκους, αχρημάτους, νομίσματος με δεομένας, απείρους θεάτρων και γυμναστηρίων. Ανιέρου δε πόλεως και αθέου, μη χρωμένης ευχαίς, μη δ’ όρκοις, μηδέ μαντείαις, μηδέ θυσίαις επ’ αγαθοίς, μη δ’ αποτροπαίς κακών ουδείς έστι, ουδ’ έσται γεγονώς θεατής. Έτσι Μικρέ μου;

04/06/2016 16:50
Τα ίδια σκατα και ο μενταλιστ και ο ντοιφερ και όλοι οι αλήτες. Έχουν φτιάξει 32 προφίλ και γράφουν συνέχεια. Όπως και ο βλακομπετ μέικερ η Μπέικερ. Γράφει αυτος γράφει ο νοργουιτς γράφει ο μιλγουολ , γράφει ο πιτσαδόρος , ο κουμανταδόρος , γράφει ο μιστερ πουσταρας .....εεεε ο κύριος μπεταρας , γράφουν και τα παπαρια μου.

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ρε ζώα. Μας τα πριξατε . Για ολα έχετε άποψη και παντα αλάνθαστη. Στα αρχιδια μας το Μπέτ κλαμπ μέικερ και πλέι μέικερ. Γράφει ο ίδιος με σαράντα προφίλ και δινει συγχαρητήρια στον εαυτό του.

Δεν θελουμε να μας ξεστραβωσετε ρε φωστήρες. Πηγαίνετε αλλου να γράψετε τις παπάντζες σας.

Καθηγητές του πέους. Πήξαμε απο ειδικούς , ειδήμονες και προφεσορες.

Άι στα τσακίδια όλοι σας ντενεκέ δες ξεγάνωτοι.

Καλα σας κανει ο μενταλιστ και σας χεζει.

Χεσιμο θέλετε τρομπαριφες.

Αντε να γράψει ο Μπέτ μέικερ με τα χίλια προφίλ που τον τρώει ο κολος του να απαντήσει ο διάσημος

04/06/2016 17:00
Όσο για τον σπανακοτυροπιτα είπαμε:

Για τον ίδιο άνθρωπο μιλάμε.

Μέλος και αυτος του Μπέτ μεμπερς οφ λος παπαρας, μαζι με τους υπόλοιπους.

Αντε σημερα θα γράψει ο μπάρμπα Μπέτ για ξεκάρφωμα και λιγο αργοτερα θα εμφανιστεί ο μπειβις και μπιτχεντ τα ίδια προφίλ να γράψουν αμπελοφιλοσοφίες.

Γνωστή τακτική

04/06/2016 17:20
ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ Ε? ΜΗΠΩΣ ΠΑΤΩΝΕΙΣ???

04/06/2016 17:21
ΣΤΟ ΛΕΩ ΡΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΡΟΦΙΛ. ΑΝΤΕ ΠΑΠΑΡΑ.

04/06/2016 17:29
Ο Νικολάκης σε κατουράει

10/06/2016 03:01
o νικολακις τον κατουραει..Οποτε λοιπον συνοψιζουμε: κραταμε τον Νικολακι στο site, και διαγραφουμε οσους δεν γουσταρει ο Νικολακις13 που τους καρουραει κιολας...Ρε τσουτσουνοπαιχτη, εγω δεν θελω να σε διαγραψουνε γιατι αν δεν βγαζεις εδω μεσα τα κομπλεξ σου, θα τα βγαλεις στο πουλακι σου και θα το κανεις λαστιχο απο το πολυ τρομποφωνο...Αν δεν γουσταρεις να ξεστραβωνεσαι στραβαδι διαβαζοντας πεντε σοβαρους ανθρωπους εδω μεσα ,δεν θα διαβαζεις ειναι πολυ απλο...Ποστακια με αφορισμους και κακοχαρακτηρισμους για ανθρωπους που δεν γνωριζεις παρα μονο απο ενα agones.gr δεν θα κανεις...Εμεις οτΑν το πραττουμε γινεται για χαβαλε, ΦΙΛΕ ΜΟΥ κομπλεξικε 15χρονε,σχεδον και το 90% των παιδιων που καταγραφεις και που ενω δεν σου αρεσει οπως μας λες,χαζευεις να τους διαβαζεις εδω στο forum,χαβαλεδιαζουν και ειναι παντελονατοι...Λοιπον βγαλτε σιωπηλα το σκασμο ειτε Ελληνακια ειστε ειτε Αλβανακια καλυτερα να ειστε εδω και να βγαζετε απωθημενα μεταξυ σας,παρα να κατσαβιδιαζεστε εξω στους δρομους ή να ληστευετε γιαγιαδες...Και ο πληθυντικος πιανει για αυτους που νομιζεις οτι θες να καταγραψεις @nikolakis13 αλλα στην ουσια εισαι πολυ χειροτερος απο αυτους...Διοτι εκεινοι κανουν χαβαλε...ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ...--ΒΕΤΜΑΚΕR---

10/06/2016 03:16
To ιδιο ισχυει και για τον ποστερ ...Ειμαι κατα του τζογου αν δεν γινεται με μεθοδολογια και με στατιστικη επαγγελματικη αναλυση και πειθαρχεια...Γενικα δεν προτρεπω κανενα απο εσας να παιζει στοιχημα..Αλλα το agones.gr ειναι ενα μεσο ψυχαγωγιας για ολες τις κοινωνικες βαθμιδες και επιπεδα εγκεφαλων ανθρωπων,και σαν τετοιο πρεπει να το βλεπεται ολοι σας...Ολους τους δεχομαστε στην παρεα μας αρκει να μην κλεβουν paysafe,να μην βριζουν Σημαιες Κρατων,νεκρους τα Θεια και αντεθνικα συνθηματα, γενικος οιαδηποτε σεσημασμενο ποινικο αδικημα που τιμωρηται απο τον νομο...Βρισιδι που ακουγεται και σε Ελληνικα γηπεδα ειναι αποδεκτο,παντοτε ομως στα πλαισια του χαβαλε και μεχρι εκει..Μακρυγορω αλλα με δυο λογια συνοψισα Στο δια ταυτα...ΤΕΛΟΣ ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΟΙ BATMAN ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΦΤΙΑΧΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ

10/06/2016 03:46
Κλεινω με το σημαντικοτερο που πρεπει να ειπωθει...Οσοι προσπαθουν να αποσπασουν paysafe χρησιμοποιοντας το agones.gr εκτος του οτι ρισκαρουν για πενταροδεκαρες να πανε φυλακη ,βαζουν σε κινδυνο και το ιδιο το site...Oποτε απο την μια καλυτερο απο το να ληστευεις μια Γιαγια στο δρομο για δεκα ευρω οπως θα ελεγε κανεις, να προσπαθεις να αποσπασεις μια paysafe απο ενα ανυποψιαστο και εθισμενο παικτη...Αλλα πρεπει να σεβαστεις και το ιδιο το site που αποτελει χωρο ψυχαγωγιας για ολους εμας τους υπολοιπους...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΥΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΩΝ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΨΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.....ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...ΑΛΛΑ Η ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΣΠΑΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ...ΟΣΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΣ ΟΣΟΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ...

Τ Ε Λ Ο Σ

12/06/2016 02:11
Tyropitas πανε γράψε σε καμια εφημερίδα να σε διαβάζουνε τα Παπούδια.

Κουραστικός πολύ εισαι .

Ελπίζω να μην έρθει κανένας νοργουιτς τωρα να γράψει για ξεκάρφωμα.

Πρεπει να σβηστούν οι τρύπες.

Κατι λογαριασμοί με πρόθεμα μανα-πατέρας -αδελφός-σογαμπρος να πάρουν τον πουλο , όπως και οτι υπαρχει σε ζώο όπως γάτος-σκύλος -ψάρι χαλαρη - αλιγάτορας χαλαρη κλπ.

Επίσης αυτοί που ταχα έχουν μπλογκ. Αυτοί ουτε μπλοκ να γράψουν δεν έχουν.

Άνεργοι και ψάχνουν κανα πελατακο.

Να σβηστούν όσοι χρησιμοποιούν το πρόθεμα ΒΕΤ γιατι ανήκουν στους παπατζηδες και φυσικά όσοι βρίζουν.

12/06/2016 02:16
Ααααα ξεχασα και τους Αγίους, τους σαιτοπατερες, τα ""καλα"" παιδιά , τους σωτήρες του sait , τους δήθεν καλούς χρήστες που ενδιαφέρονται ....

Στα τσακίδια.

Να σβηστούν άπαντες.

Γελοίοι , γλοιώδη άτομα , ρουφιάνοι των ες ες , ξέρουν τα παντα και παντα έχουν δίκιο.

12/06/2016 16:41
Συμφωνώ απόλυτα.

Κατι τυρόπιτες , ζαμπονοτυροπιτες , μενταλιστ , χεβυ μενταλιστ , ντραγκον , Ντράγκι και πρεζακι να διαγραφούν

Οςο για τους member of bet ο ίδιος καραγκιόζης με τα είκοσι προφίλ. Μπαίνει γράφει και ξαναμπαίνει με αλλα προφίλ και κανει κουβέντα με τον εαυτό του. Συχνά δίνουν και συγχαρητήρια μεταξυ τους για τις μπούρδες

Περιμένω και εγω να εμφανιστεί ο beaves και ο bad head Το ίδιο άτομο.

Ο δε Χάλαρης και τα παρελκόμενα οικόσιτα στον καιαδα.

Proedros και λοιποί λογαριασμοί του επίσης διαγραφή.

Εγω προσωπικά βαρέθηκα να μου ζαλίζουν τον πουτσο καθε μερα λαιβ.

Υ. Γ. Για κατι τ4σος και στάσου μυγδαλα δεν αναφέρομαι , αυτοί ειναι νεουδια στο σάιτ.

12/06/2016 21:32
χαχαχα ενω εσυ luffy9965 που εχεις μονο ενα προφιλ και ολα τα υπολοιπα που γραφουν και σε αυτο το ποστ να σε κρατησουμε χαχαχαχαχαχαχαχα δεν θα γινετε αντρες ποτε..μονο με κλοτσιες τελικα ο μενταλιστ καλα σας λεει οτι θελετε ενα καρο κλοτσιες και δεν θα περισσεψει ουτε μια...ολες θα πιασουν τοπο...Αν βαρεθηκες ρε καθυστερημενε στον εγκεφαλο μην τους διαβαζεις...σε υποχρεωσε κανεις να τους διαβαζεις???αααα ρε πουστη ετσι και τσακωσω κανενα απο σας να μαγκωνει paysafe και δεν σας κλεισω μπουζου θα ειμαι αδερφη....Γιατι κατι μου περναει απο το μυαλο μεσα μου οταν δυο μαλακες με εκατο acoounts ο καθε ενας οταν επιμενουν τοσο για διαγραφες αλλων μηπως τελικα θελουνε να μασησουνε paysafe kai toys χαλανε αυτοι οι αλλοι την συνταγη...ααααχ και να τσακωσω κανενανε μοναχα ιδιως απο εσας που ζητατε διαγραφες αλλων.

12/06/2016 21:41
Παιζει και live ο luffas9965 και τους βαρεθηκε χαχαχαχαχα Αλλα να τον κλεβουν oi στοιχηματικες μπροστα τα ματια του δεν βαρεθηκε...για αυτο παιζεις live??θες να το βλεπεις σε real time πως χανεις τα λεφτα σου..Απορω ρε θηριο που βρισκει λεφτα ο πατερας σου και σου δινει χαρτζιλικι ακομα για να τροφοδοτεις τον Οπαπ

12/06/2016 22:18
ΦΙΛΕ ΑΝΑΧΙΜΑΝΔΡΕ ΑΤΥΧΗΣΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟ ΤΟ ΜΕΝΤΑΛΟΥΚΟ. Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΑΥΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ.

12/06/2016 23:01
LUFFY9965 MH KSANASXOLHTHEIS MAZI MOY GIATI THA SOY GAMHSW TO SPITI. KAI PROSEXE MH MPERDEPSEIS TA PROFIL SOY POYSTOPAIDO.

12/06/2016 23:33
ANAXIMANDROS η ANAXIOPOYSTAS

O idios trobarifas toy bet maker poutsos club.

Oso Gia sena ΔΡΑΓΚΟ fae μια ΦΑΣΟΛΑΔΑ και κλασε μάντρες

Να σας σβήσει ρεντικολα της κοινωνίας αποβράσματα.

Gamate manes ke spitia poutanopeda kotes lirates

Elate na mou klasete ta rxidia ke na mou parete kamia pipa all together.

Acacacaccaaaaaacaca

12/06/2016 23:56
MIMHS4 MELOS APO 19/3/2016. EVGALE GLWSSA O MPASTARDOS AKOMH DEN EGINE MELOS. RE GAMW H MANA SOY ELA NA MOY KRATAS TON POYTSO NA KATOYRHSW POYTANOPAIDO. KAI MH KSEXASEIS NA MOY TON TINAKSEIS HLITHIE. HAHAHA

12/06/2016 23:59
Εχω να πω οτι μου κάνατε το ποστ βόθρο.

Το οτι υπάρχουν άτομα με 256 προφίλ το ξέρουμε.

Άλλωστε έχουν τον ίδιο τροπο γραφής στα σχόλια τους. Γράφουν με τον ίδιο τροπο είτε ως maraki είτε ως Gamias tis gitonias. Θα συμφωνήσω οτι μιλάνε παντα μεταξυ τους και παντα υποστηρίζουν την γνώμη τους ως το αλάθητο του Παπα.

Απο το σάιτ έχουν φύγει αυτοί που ηταν αξιόλογοι και όσοι μένουν , μένουν μέχρι να αηδιασουν και να πατήσουν delete.

Ας μην ξαναγράψει κανένας εδω.

Το ποστ κλείνει.

Γράψτε καλυτερα στα αλλα που βρίζετε ο ένας το σπίτι του άλλου.

Τ Ε Λ Ο Σ

24/07/2016 04:13
@orgiel92 @luffy9965 @giannis199o1991 @nikolaki13 και ολα τα υπολοιπα account σου Πλατυελμινθα πορδιστη...δεν σου εκανε το ποστ βοθρο κανεις, μικρε αμετροεπη πορδιστη...περδεσαι και ξερογλυφεσαι με τσεκαρισμενα τουλαχιστον 5 λογαριασμους,πανω απο τις ψολες τουλαχιστον 6 διαφορετικων ανθρωπων ,διχως να εξετασω το δικιο ή το αδικο ,αυτων που γραφεις στο ποστ που δημιουργησες ''βαρεθηκες αυτους που ταχα γαμουν live''...Για να σου δωσουμε απλα σημασια...Αυτη ειναι η θεωρεια οπου αν μαζευτουν 5 ηλιθιοι ή ενας ηλιθιος με 5 λογαριασμους και περδονται τοτε σημαινει αυτοματα οτι εχουν και δικιο!!Ειναι η θεωρεια της ποσοτητας χαχαχαχαχαχα

Ρε καγκουροτριμαλακα αν ηταν ετσι οπως θεωρεις ακομα θα πιστευαμε οτι η γη ειναι τερταγωνη...Αγραμματε αμορφωτε λυκε ντυμενε προβατο που μας το παιζεις και διανοηση με χιουμορ κουλτουρας Αλεκα Παπαρηγα..... Φωναζει η πουτανα βοηθεια για να της δωσουν, και αυτης σημασια ,και επιτελους να νιωσει και μια πουτσα απο ερωτα επιτελους...Οτι και να κανεις ανυπαρκτε μυρωδια ,τσουτσουνοβροντη σου ξαναειπα η μονη Ιατρεια στην βαρυτατη ασθενεια που εχεις, ειναι να κοψεις το στοιχηματακι...Ειναι πασιφανες οτι σε ενοχλει στην ψυχοπνευματικη σου υγεια..Τωρα κουλτουριαρη ψευτοδιανοουμενε της πουτσας εχεις κατι επικοδομητικο να γραψεις εκτος απο το να περδεσαι και να σπαμαρεις με 10 διαφορετικα accounts????..OXI!!BΓΑΛΕ ΣΙΩΠΗΛΑ ΤΟΝ ΣΚΑΣΜΟ, ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΑΜΕΤΡΟΕΠΗ ΝΕΑΝΙΑ, ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ, ΚΑΝΕ ΕΝΑ SHUTDOWN ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ IP ΣΟΥ...ΕΧΩ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ...ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ,ΠΙΣΤΕΨΕ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΔΙΗΓΗΣΑΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΠΟΤΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΒΡΟΝΤΗ...ΠΑΡΑΤΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΕΣΑΙ...ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ...ΦΙΛΙΚΑ

24/07/2016 14:11
@orqiel92 (οργηλος92,οργιο92) τον Χαλαρη ξεχασες να γραψεις !!μονο αν τον δεις πουθενα, διαβιβασε του απο μενα οτι τωρα που εμαθα το betoworld αισθανομαι αλλος ανθρωπος!!Τετοια πενα τετοια ταμεια!!Τετοια συγκινηση χαρας απο τα γελια δεν μου ξανασυνεβει.....Βγαλε ρε μπουρδελο το νυχτερινο γυμνασιο που δεν ξερεις να γραφεις το ονομα σου και ασε την κουλτουρα και την πρωτοπορεια βλακα...Αιντε κασταναδες, που μοιραζουν λεφτα ρε μπουρδελο σε αποφοιτους γυμνασιου ??

24/07/2016 14:14
Και ειπαμε τοιχο τοιχο πουστριλο ,ειναι μικρος ο κοσμος...Εχω φωτογραφια σου πια..Προσεξε μην σε πιασουν οι αστυνομικοι πριν απο μενα...

24/07/2016 18:20
O χαβαλες στην ολη ιστορια ποιος ειναι??Ο akyros.gr!!Toυ δινει και τα ευσημα! κατι σαν να ανακαλυψε το τροχο..Κατι σαν να μας απαλαξε απο τα προβληματα της ανθρωποτητας!!Το βασικο προβλημα της καθημερινοτητας του orgiel92 ειναι η υπαρξη στο agones.gr του arias,του kanekorso,του Pitsadoros,του mentalist,του dragon ,του natabet ,του river,του paxaros και ο καταλογος δεν τελειωνει μεχρι αυριο να τους γραφω...Και καταληκτικα τον ενοχλουν και οσοι ψηφιζουν συν7 για να πλασαριστουν στους top users!!Δηλαδη με λιγα λογια τον ενοχλει και βαρεθηκε, σχεδον περιπου τους μισους χρηστες στο agones.gr!!Μηπως βαρεθηκες και την ζωη σου την ιδια??Σκεφτεσαι μηπως θα ηταν καλυτερη λυση να αυτοκτονησεις??Πες μου εμενα την αληθεια, ουτως η αλλος διχως ονομα και επιθετο δικτυωνεσαι ,απροσωπο ειναι δεν σε γνωριζει κανεις!!

Mε οχετο χαρακτηρισμων αφορισμων και ευφυολογηματων τυπου Αντζελας Δημητριου, προσπαθει σαν νεος Αριστιππος,Ηρακλειτος,Σωκρατης,Μεγας Αλεξανδρος να μας εντρυφησει στην ψυχοσυνθεση μας, οτι ναι εχουμε ελπιδες,υπαρχουν ακομα αρχαιοι Ελληνες οπως οι προαναφερομενοι..Και ο σωτηρας των καθημερινων μας προβληματων δηλαδη της καθαρσης του agones.gr ειναι εδω μαζι μας ,σαν νεος Μεγας Αλεξανδρος..Ναι μπορει και σημερα να υφιστανται στην Ελλαδα ισαξιοι σε αρετες ανθρωποι με τους προαναφερομενους δεν αντιλεγω!!

Αλλα σιγουρα ενας απο αυτους δεν εισαι εσυ φιλτατον αμετροεπη παιδαρελιον orgiel92!!

Εχεις την εξης ειδοποιο διαφορα με τον Μεγα Αλεξανδρο :ο Φιλιππος οταν ο Αλεξανδρος ενηλικιωθηκε του ειπε:''Γιε μου ηρθε πλεον η ωρα!!Αυτο ειναι το αλογο σου ο Βουκεφαλας ,παρελαβε το και κατακτησε ολον τον κοσμο''

Εσενα orgiel92 ο πατερας σου σου ειπε οταν ενηλικιωθηκες:''Γιε μου ηρθε η ωρα γαμησεις!!Παρε 50 ευρω και πηγαινε στις πουτανες!!''

Ισως να εισαι απο τους Μεγα Αλεξανδους και Ναπολεοντες του Δρομοκαιτιου!!Ισως δεν ειμαι Ιατρος!!αλλα οταν ενας ανθρωπος κατηγορει αλλους 9 ,οτι χρησιμοποιουν πολλους λογαριασμους με αφορισμους κακοχαρακτηρισμους και μπουρδολογιο, ενω ο ιδιος κανει ακριβως το ιδιο που κατηγορει (εχεις τουλαχιστον μετρημενα 7 nicknames sto agones.gr)τοτε δεν μου δινει πολλα περιθωρια απο το να πιστεψω ,οτι ο akyros.gr που σου εδωσε τα ευσημα, ειναι ενα χαρακτηριστικο αντιπρωσωπευτικο δειγμα της μαλακιας που κουβαλαει στον εγκεφαλο πλεον το συγχρονο Ελληνοπουλο ....

Και στο τελος μας απειλει οτι με αυτα και με αυτα, αν συνεχισουν θα τον χασουμε και απο την χρισιμη παρεα του, και συμμετοχη του εδω στο agones.gr...

Kαι εγω σου λεω αμετροεπη κομπορρημονα φανφαρονε, οτι θα ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις ,και πιστεψε με δεν θα λειψεις σε κανενα...ΤΕΛΟΣ

24/07/2016 23:48
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΖΕΤΑΙ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ

26/07/2016 02:54
Γεια σας εγω ειμαι ο ενας και μοναδικος μαλακας ,με τους κατωθι λογαριασμους @orgiel92 @losif83 [email protected] @luffy9965 @giannis199o1991 @nikolaki13 @mimis4 και θα μπω και με αλλους αν δεν με πιστευετε...

Ειχα βαλει ποστ ,και εγραφα οτι εχω βαρεθει τους παντες και τα παντα διαβαστε το δωστε μου και εμενα σημασια!!!Να το ποστ

http://agones.gr/forum/1638/

Και επειδη ο beavis μου εχει κανει γαρυφαλο την κολοτρυπιδα μου ,γιατι πιανει το στοιχημα και ειχε τρεις λογαριασμους ταυτοχρονα στο top1 top 2 kai top3 users, και εγω το προσπαθουσα να το κανω με εναν απο τους 120 που εχω, και δεν μπορεσα ποτε,αλλα και επειδη με κοροιδευει, γραφω με ολους αυτους τους λογαριασμους και τον βριζω για να νομιζετε οτι ειμαστε πολλοι και αρα εχω δικιο...

Ναι ειμαι και λιγο πουστρακι αλλα δεν νομιζω να ειμαι για το Δρομοκαιτιο οπως γραφει ο beavis στο ποστ μου....

..Απλα οταν ημουν μικρος ειχα δει τον beavis απο την κλειδαροτρυπα να ψαχουλευει την μαμα μου, και το θυμαμαι μεχρι σημερα...

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: