Forum / Συζητήσεις

19/10/2014 02:18
.

20/10/2014 18:47
avec pleusure la sept cyilote sil vous plais

20/10/2014 19:08
Εκπληκτικο το επιπεδο!!Με θανατηφορα επιστροφη του διανοουμενου PRISONERr απο τις φυλακες ,γνωριζοντας απτεστα καταλανικα ,και toy γνωστου σε ολους μας σοφιστη διανοουμενου γκουρου της φιλοσοφιας και των Μαθηματικων: PITSADOROS, νΑ βρισκει ευκαιρια να ανταπαντησει με αψογη προφορα στην γλωσσα των σαλονιων!!!Tωρα πιστευω οτι το site αναβαθμιστηκε!!

20/10/2014 21:21
رجل البيتزا

21/10/2014 14:31
και μετα ερχεται ο τζιχαντιστης ακυρος για να χαλασει αυτο το επιπεδο...

21/10/2014 15:29
+1 felou

22/10/2014 00:02
akouses kai tin profora esu

23/10/2014 03:08
ΨΑΧΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΙΣ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΦΥΑ...

23/10/2014 22:35
SALMEIDA PITSADOROS POU EISAI RE KASTANEMPORA AKOMA SE PERIMENW NA MOU KLASEIS TO PAPARI POU ELEGES

23/10/2014 22:36
ALESTOS=FRAGA MALAKA

24/10/2014 16:26
ΑΑΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΡΥΒΟΣΟΥΝΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ IP SOY ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ ΑΚΟΜΑ ΞΥΛΟ ,ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΑΡΧΙΔΑΡΑΣ ΠΑΛΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ...ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ...ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΣΕ ΠΗΔΗΞΩ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΝ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΡΩ ΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ...

24/10/2014 16:28
ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ..ΜΑΜΗΣΙ ΚΑΙ ΞΥΛΟ....ΑΛΕΣΤΟΣ=ΧΑΒΑΛΕΣΤΟΣ

24/10/2014 21:47
OK SALMEIDAKO MOU, ALLA MEXRI NA ME VREIS EGW THA GAMAW TH MANOULA SOU, KRIMA.....

ACCACACCACACCACACACCACACCACACCAAA

MALAKA TOP USER THS POUTSAS

24/10/2014 21:48
PERASTIKA ETSI EINAI H ZWH

24/10/2014 22:41
MEXRI ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ...ΘΑ ΓΑΜΑΣ ΤΗΝ ΧΟΥΦΤΙΤΣΑ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΓΑΜΑΩ ΤΗΝ ΝΑΣΤΑΖΙΑ ΚΙΝΣΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΜΕΛΑ ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ..ΠΡΑΓΜΑΤΙ..

26/10/2014 11:37
καλα ρε. ο αλεστος δεν ηταν φιλαρακι με τον σαλμειδα? μεχρι οτι ηταν και το ιδιο ατομο μας ειχε πει και εμπαινε ο σαλμειδα απο το προφιλ του για να φανει οτι ειναι ο αλεστος οταν μας ελεγε ο αλεστος δειτε τωρα που θα μπω απο το προφιλ σαλμειδα. τι εγινε τωρα ρε παλικαρια?

26/10/2014 14:52
ti ine ayta re priso; oustttt vamos real hala madriddd 3-11111111111111

26/10/2014 17:05
Χαχαχαχα Φελου

28/10/2014 18:56
ALESTOS SALMEIDA EINAI ADERFIA FELOU, MI PSARWNEIS STA PAIXNIDAKIA MAS, SE EIXA KAI GIA EXIPNO,O TOP USER NO7 POLU KALOS FELOU E?

28/10/2014 18:56
CACACCACACCACACACCACACCACACA

28/10/2014 18:57
ALESTOS=FRAGA

28/10/2014 18:58
SUNTOMA THA DEITE BOBA POU THA SKASEI STO AGONES.GR.... THA SAS FYGEI OTI MUALO SAS APEMEINE...

28/10/2014 20:49
SALMEIDA KAI PITSADORE SAS KATOURAEI O TZAKONATSIOS O ALBANOS VLEPW

28/10/2014 23:26
TZAKONATSIS PATRIDA EVGE PAIDI MOU, TELEIA!!! NA KAI ENAS ALBANOS TOP USER NO 1

29/10/2014 05:15
χαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι πραγματι ποτε κανει δεν ξερει!!Ισως salmeida me alesto να ειναι φιλαρακια και να δημιουργησανε τεχνηεντως καυγα εθνικων αιτιασεων για να γινει και πιστευτος στο ευρυ κοινο χαχαχαχαχαχαχαχαχα ποτε δεν ξερεις φιλαδελφε felou...Tου λεω μια μερα που σηκωθηκα και ειχα εμπνευση ρε συ αλεστο δεν βαζεις αλβανικη σημαια που ξερουν οτι ειμαι εθνικιστης να γινω πυραυλος και να γινουμε ματσομπουρδελο για καποιες δικες μας επιδιωξεις...

ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 2

Οσο για τον τζακονατσι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ειναι ξεκαθαρα στο χερι μου αν θα το φτασω ξανα 200 ή θα το στειλω στο 110...Οσοι διαβαζουν και παρακολουθουν τις εξελιξεις γνωριζουν τους λογους του 140 απο το 190...ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ 170 ΞΑΝΑ.....χαχαχαχαχαχαχαχαχα γατακια κανουμε μπλοφα στους υπαλληλους με τον αλεστο.....τιποτα μην εχετε σιγουρο οταν αναφερεστε σε b e t m a k e r...ενα ζωντανο πραγματικο θρυλο του στοιχηματος...το αφησα λιγο το παιδακι να χαρει...ειμαι large typos και το γνωριζετε ολοι σας κατα βαθος...Η μαγκια θα ηταν να το ειχε φτασει με 300 πονταρισματα στο 148...τωρα μουρη και μαγκια με 2 συν7 ...δεν ειναι κανεις παικτης λογω τεραστιας κολοτρυπιδας...νομιζω δηλαδη χαχαχαχαχαχαχαχαχα απολαυση εισαστε παντα με διασκεδαζετε χαχαχαχαχαχαχα

29/10/2014 05:24
Να μου λεγες για κανενα booker ή κανενα brou ή kouklizo που τα παιδια ψηφιζουν και μπορει ανα περιοδους να με κοντραρουν να το καταλαβω...αλλα με την κουρτινα καρφωμενη με τα δυο συν7 και δεν ψηφιζω μην με παρει η κατηφορα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ειναι κωμικη η διαφορα μεγεθους για να γινει συγκριση...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχχαχαχαχα

29/10/2014 13:07
salmeida

29/10/2014 05:15

ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 2

Οσο για τον τζακονατσι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ειναι ξεκαθαρα στο χερι μου αν θα το φτασω ξανα 200 ή θα το στειλω στο 110...Οσοι διαβαζουν και παρακολουθουν τις εξελιξεις γνωριζουν τους λογους του 140 απο το 190...ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ 170 ΞΑΝΑ.....χαχαχαχαχαχαχαχαχα γατακια κανουμε μπλοφα στους υπαλληλους με τον αλεστο.....τιποτα μην εχετε σιγουρο οταν αναφερεστε σε b e t m a k e r...ενα ζωντανο πραγματικο θρυλο του στοιχηματος...το αφησα λιγο το παιδακι να χαρει...ειμαι large typos και το γνωριζετε ολοι σας κατα βαθος...Η μαγκια θα ηταν να το ειχε φτασει με 300 πονταρισματα στο 148...τωρα μουρη και μαγκια με 2 συν7 ...δεν ειναι κανεις παικτης λογω τεραστιας κολοτρυπιδας...νομιζω δηλαδη χαχαχαχαχαχαχαχαχα απολαυση εισαστε παντα με διασκεδαζετε χαχαχαχαχαχαχα

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΛΑΨΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

29/10/2014 17:03
EΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΑΙ ΡΕ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ,ΕΚΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ...ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΕ ΜΕΝΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ...ΜΗΠΩΣ ΚΛΑΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ??ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΡΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ..ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ...ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΒΛΑΚΑΚΟ..

29/10/2014 17:03
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

29/10/2014 17:04
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

29/10/2014 17:09
Tzakonatsis

29/10/2014 13:01

κάθεσαι και μιλάς και εσύ ρε last1onearth με σοβαρό άνθρωπο..

last1onearth

29/10/2014 13:39

Πραγματικά Τζακονατση εχεις δίκαιο ,θα σταματήσω εδώ,δεν ασχολούμαι ξανά.

Tzakonatsis

29/10/2014 15:07

και πολύ καλά θα κάνεις last1onearth, καλή συνέχεια

29/10/2014 17:14
Ο ''δεν ασχολουμαι'' ή αλλιως τζακονατσις...Δεν λες που το κατεβασα και πηρες παρασημακι topuser που περιμενες μηνες για να το παρεις,που αν ηθελα να το παιξω οπως με τον κορσο θα το αφηνα 150 και το ξερεις αυτο καλυτερα απο ολους μας...Εγω πιτσιρικα δεν παιζω εδω μεσα,οταν κραταω στατιστικη σε κατι δεν με απασχολει τιποτα αλλο...πρωτα η δουλιτσα και μετα η διασκεδαση μπουλη...αλλο ο κορσο αλλο εσυ...χαος η διαφορας σας σου το εχω ξαναπει...και με τον κορσο αν ηθελα δεν θα επαιρνε ποτε παρασημο top user...αλλα επειδη εισαστε συλλεκτες σας το επιτρεπω ενεκα της προβληματαρας σας....οταν φορεσεις παντελονακι ελα να μου πεις μετα δεν ασχολουμαι με τον salmeida...αιντε μικρουλη απο μενα σε μαθανε ολοι εδω μεσα...και κανεις σοβαρος δεν σε λαμβανει στα σοβαρα προς ενημερωση σου...

30/10/2014 16:18
AFISTE TOUS TSAKWMOUS KAI PIASTE KANA STOIXHMA RE BATIRIA

31/10/2014 10:38
Ρε τον ποιητή φανφάρα,πάλι εγραψε την παπαριά του.

Καμμία σχέση με το Τζακόνατση,πάνσοφε "φίλε" μου.

Και αφου η δουλίτσα σου είναι το αν εισαι τοπ γιουζερ,αν στείλεις πουθενά κανένα βιογραφικό μην παραλείψεις να το γράψεις.Θα σε πάρουν στα σοβαρά.

02/11/2014 13:16
ΒΑΣΙΚΑ ΦΙΛΕ (ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕ ΦΙΛΕ ΟΧΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ) ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΟΚΟΝΤΑΤΖΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟΛΕΞΗ:''last1onearth

Πραγματικά Τζακονατση εχεις δίκαιο ,θα σταματήσω εδώ,δεν ασχολούμαι ξανά.''

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ CLUB:''ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ BETMAKER''...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5-6 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΄΄ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑ ΜΑΛΟΝ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΑ ΑΣΤΟ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ,ΜΑΘΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΚΕΙΜΕΝΟΥ...ΟΙ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΜΑΡΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ..ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ...ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΕ ΓΡΑΦΗ ΕΙΝΑΙ...

05/11/2014 22:51
Ο ''δεν ασχολουμαι'' ή αλλιως τζακονατσις...Δεν λες που το κατεβασα και πηρες παρασημακι topuser που περιμενες μηνες για να το παρεις,που αν ηθελα να το παιξω οπως με Κ.Λ.Π

ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ Ο ΛΑΣΤ,ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ Ο ΤΖΑΚΟΤΕΤΟΙΟΣ?

ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΑ

06/11/2014 22:42
οχι ρε δεν εγραψα πουθενα οτι ειναι το ιδιο ατομο..για τον τζακο γραφω που δηλωνει οτι δεν ασχολειται μαζι μου εδω και ενα χρονο...και τελικα ασχολειται μαζι μου σε καθημερινη βαση...εε το ιδιο κοινο εχει και ο last...δεν θα ξανασχοληθει μαζι μου ...αλλα του αρεσα στα κρυφα και ασχολειται...αυτο ειπα...αλλα παραφραστηκε προφανως και αφετερου στα αρχιδια μου χαχαχαχαχαχα

07/11/2014 17:58
πΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΕ ΓΡΑΦΗ??????? ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΠΡΕΟΠΕΙ ΝΑ ΚΛΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ......ΤΡΑΓΕΛΑΦΕ

07/11/2014 18:03
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΙΜΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΒΛΑΜΕΝΕ

ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΑΝ Ο ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΣΕ ΑΠΕΚΑΛΕΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟ,ΤΟΝ ΜΙΣΗΣΑ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΙΝΟ ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ.ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ .

ΑΝΤΕ ΚΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΣΕ ΓΡΑΦΗ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΡΕ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

07/11/2014 23:12
last1onearth

Πραγματικά Τζακονατση εχεις δίκαιο ,θα σταματήσω εδώ,δεν ασχολούμαι ξανά.

ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!ΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ!!ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ???...ΠΟΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

07/11/2014 23:14
ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΩΡΑ...ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

07/11/2014 23:22
ΑΥΤΟ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΓΑΛΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΑ FACEBOOK ΚΑΙ ΖΟΟ...ΨΩΦΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΥΓΑ ΤΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΑΚΙΑ...ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΚΥΛΟΤΕΣ...ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΚΟΥΤΟΔΟΙΜΙΡΙΑ ΤΩΝ 5 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕΣΩ ΚΑΥΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ SITE,NA ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΡΕ ΛΟΥΛΗ ΞΥΠΝΑ...ΚΑΙ ΣΑΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΕΣ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ IATRIKA BLOGS!!OXI ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΛΟΡΑΚΙΑ ΜΕ ΣΤΡΙΓΚ...

07/11/2014 23:23
ΕΔΩ ΘΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΛΟΥΚΙΕΣ...ΓΙΝΑΤΕ ΟΛΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΚΟΥΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΩΣΤΑΤΕ ΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ!! ΚΟΥΡΑΔΙΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: