Forum / Συζητήσεις

06/10/2014 15:36
συνχαιρω το σαιτ για την δουλεια που κανει και θα ηθελα σας παρακαλω να μαθω ποσα μελοι ειναι εγγεγραμενα , σας ευχαριστω!

06/10/2014 21:17
users πολλοι ατομα λιγα...

και οτι καταλαβες καταλαβες...

06/10/2014 21:20
αααα και οσο αφορα το footballfan 2 δεν ειμαι σαν τα μουτρα τους....το 2 προεκυψε απο μια διαγραφη των κυριων που συγχαιρεις παραπανω....

06/10/2014 22:15
καμια 3-4 χιλιαρικα users ειναι.

07/10/2014 07:55
ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ KAMIA 300ΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ

07/10/2014 20:05
Εγγεγραμμένοι 4.825

Ελαβαν

Ο γνωστός 2,892

Ο γνωστός Β 1,980

Λοιποί (κάνε την αφαίρεση)

07/10/2014 21:53
OΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΑΛΙ....@ioannisathan ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 2000 ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΝΟΝΤΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ,ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1000 ΑΤΟΜΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ SE LIVE SCORE ΕΚΤΟΣ LOGIN ΣΠΟΡΑΔΙΚΑ...ΕΝΕΡΓΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 2000...ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΓΡΑΦΟΥΝ 30 ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ 170 ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΨΩΝΙΑ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΑ 300 ΑΤΟΜΑ...ΑΝ ΗΤΑΝ 300 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ LOGIN ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ Ο SERVER ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΑΙΕΙ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΑ...ΑΙΝΤΕ ΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ...

07/10/2014 22:00
MONO O GLASCOW EXEI 1100 AKOΛΟΥΘΟΥΣ ΞΥΠΝΑΤΕ ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ...

08/10/2014 03:41
Επειδή το σχόλιο μου ήταν τρολάρισμα ,όπως λέει ο συντροφος Αλέξης,υπάρχουν,γυρω στα 4.000 ονόματα.

Βέβαια ,επειδή φίλε πιτσαδόρε σε θεωρώ εξυπνο άτομο και επειδή εχω ενα κουσούρι,το ότι θα σκάσω αν δεν μιλήσω,το ξέρεις ότι σε 1 μέρα ο καθένας με λίγες γνώσεις ,μπορεί να αποκτήσει 2,000 ακόλουθους,χωρίς να υποτιμώ ,ουτε τον Glaskow,ούτε κανέναν.

Και επειδή τελευταία ,δεν πολυμπαίνω στο τσατ ,αυτοί που γραφουν (στο τσατ)δεν ξεπερνουν τα 40- 50 άτομα.

Πάντα με εκτίμηση και με καμμία κακοπροαίρετη διάθεση ΤΕΟ

08/10/2014 04:02
EΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ''ΑΝΑΠΗΡΟΙ'', ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΚΤΥΟΝΕΤΑΙ ΣΤΟ AGONES..ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ, ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ..ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ??ΓΙΝΕΤΑΙ Ο GLASCOW ΝΑ ΕΧΕΙ 1100 ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ 300 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ??ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ACCOUNTS ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ...ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΛΛΟ ΤΙΓΚΑΡΕ...

08/10/2014 12:52
αν δεν φάει μία γερή ...... δεν θα στρώσει αλλιώς.. (αν και πάλι δεν νομίζω.. θέλει πολλές) ένας από τους λόγους που βλέπω ακόμα τον αποτυχημένο.. admin άντε.. μην αργείς..

08/10/2014 21:27
ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ!!ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΩΡΑ ,ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙΣ...ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΔΩΔΕΚΑ ΚΙΛΥΝΔΡΟΥΣ ΜΟΥ...ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΜΠΟΥΛΗ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ IQ ΜΥΓΑΣ...ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΠΙΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΕΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΒΕΛΙΞ!!

08/10/2014 21:30
ΑΙΝΤΕ ΟΠΟΥ ΒΓΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ,ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΟΣΑΥΡΕ...ΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ...ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΦΗΣΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ, ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΟΥΙΣΚΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡ...ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

09/10/2014 00:50
Με αποκάλεσες "ανάπηρο"ενω εγω σου είπα,ότι σου είπα, με τη γνωστή μου καλοπροαίρετη διάθεση για διάλογο,ειδικά όταν υπάρχουν διαφορετικές απόψεις.

Αν θεωρείς εξυπνο τον εαυτό σου και μένα "ανάπηρο",( δεν αναφέρομαι σε άλλους,ποτέ,)τότε πρόσεξε το λίγο.Είσαι νεος ακόμη,δεν εισαι χαζός,ούτε "ανάπηρος".

Τα χρόνια περνάνε φίλε,προσεξε μην γίνεις γραφικός,οχι στο αγωνες .gr,αλλά στον αγωνα για επιβίωση.Πάλι φιλικά ΤΕΟ

Μην το πάρεις στραβά δες το σαν μία συμβουλή απο κάποιον αρκετά μεγαλύτερο,όχι μόνο ηλικιακά.

09/10/2014 01:10
PITSADOROS

08/10/2014 21:30

ΑΙΝΤΕ ΟΠΟΥ ΒΓΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ,ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΟΣΑΥΡΕ...ΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ...ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΦΗΣΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ, ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΟΥΙΣΚΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡ...ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΕΚΛΑΨΑ ΜΕ ΤΟ 10 ΧΡΟΝΟ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΡΕ ΤΕΟ.. ΦΙΛΕ ΜΟΥ.. ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ.. ΣΟΒΑΡΑ..

09/10/2014 16:05
teo καλοπροαιρετος εισαι!!! αλλα δεν ταιριαζεις εδω μεσα...Εσυ και καποιοι αλλοι, διαδικτυακα φιλαρακια σου στο agones. ...facebook το εχετε κανει!!Βαρεθηκα, κουραστηκα!! και για αυτο την εκανα με ελαφρα!!!Αντε την κανω τον πουλο που λεει και ο ΚaneCake!!!!

09/10/2014 23:44
Οντως δεν ταιριάζω εδω μέσα salmeida,το εχω καταλάβει απο καιρό.Ευτυχως που δεν ταιριάζω.Διαδυκτιακά φιλαράκια δεν έχω πάντως ,καμμία σχέση,με κανέναν και ούτε θέλω να αποκτήσω.Εχω 2-3 φίλους στη ζωή και αυτοί μου αρκούν.facebook δεν έχω ,ετσι και αλλιώς,κατάλαβα ότι εννοείς άλλο πράγμα,απλά σιχαίνομαι τις σχεσεις ,τύπου facebook,ειναι το μόνο στο οποίο κάνεις λάθος.Δεν θα γίνω "κατίνα" στα 50 μου.

Τεσπα να ειστε όλοι καλά,πάντα φιλικά ΤΕΟ

10/10/2014 02:16
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ hIGH ΤΥΠΟΣ Η ΔΗΘΕΝ!!ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ!!ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!!ΑΛΛΟ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΡΣΟΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ..ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΚΟΜΕΝΑ Η ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK...AYTO ENNOΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ FACEBOOK OI ΓΝΩΣΤΟΙ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΟΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ...ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

10/10/2014 02:22
ΑΛΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΙΗΜΑΤΑ ,ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΡΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ (ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΟREDGU)..META ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΑΝΤΑ...ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ, ΜΗΝ ΙΣΟΠΕΔΩΝΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ!!ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ..

10/10/2014 21:08
ΜΑΛΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΩΡΩ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΩΡΩ

ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΜΑΕΙ

10/10/2014 22:20
Μαρεσει που καθεσαι και του απαντας ρε τεο ,λες και θα βαλει ποτε μυαλλο.

11/10/2014 00:58
ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΑΥΤΟΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΖΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ ΣΑΣ,ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΦΤΕΙΣ...ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΛΗΤΟΥ ΣΟΥ ΤΟΥ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΒΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΝΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΡΑΥΓΑΛΕΑ ΕΠΑΝΕΛΕΙΜΕΝΑ ΕΦΑΓΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 133 ΣΚΟΡ,350 ΜΑΤΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ....ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΚΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΙΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΨΗΦΟΥΣ...ΜΕΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ FACEBOOK....O AKYROS ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΧ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ,ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑ

11/10/2014 01:19
ΕΓΙΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΠΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ!!ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ!!ΕΓΩ ΜΕ 180 ΣΚΟΡ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ Ο ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ 50 ΣΚΟΡ...ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ??ΕΠΕΙΔΗ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΠΟΣΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ.....ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ ΑΚΥΡΕ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΜΙΚΣ....ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΖΩ ΕΣΑΣ ΤΑ 5 ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΡΕ ΚΥΛΟΤΕΣ...(ΑΚΥΡΟΣ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΚΛΠ) ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΕΟ..ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΖΩ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ//

11/10/2014 01:20
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ !!ΓΡΑΨΕ ΕΙΠΑ ΜΑΛΑΚΙΑ!!! ..ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΣΕΙ Η ΥΠΟΛΗΨΗ!!...

11/10/2014 01:23
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ @ΤΕΟ...ΤΕΛΟΣ

11/10/2014 16:17
ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ??????

ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ "ΓΑΜΑΕΙ" ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΙΕΡΟ ΚΑΙ ΟΣΙΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ

ΚΡΥΜΕΝΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ,ΔΕΧΘΗΚΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑ

ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ,ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ,ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

11/10/2014 16:22
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΑ 30 ΜΟΥ.

Η ΜΟΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ

11/10/2014 21:36
akyros.gr

10/10/2014 22:20

Μαρεσει που καθεσαι και του απαντας ρε τεο ,λες και θα βαλει ποτε μυαλλο.

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΑΚΥΡΟΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΡΕ ΤΕΟ.. ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ? ΠΦΦ..

12/10/2014 17:06
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ??ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Ο ΤΖΟΚΟΝΤΑΤΣΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΥΡΟ??ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΕΓΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ??ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ..ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΜΗΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ...@ΤΕΟ TO SITE ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2000 ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΤΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 300 ΜΕ 100 NICKNAMES Ο ΚΑΘΕΙΣ...ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΠΕΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΙΣ :ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ FACEBOOOK,FACECOOK ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ...ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ

13/10/2014 06:27
teowoolf

08/10/2014 03:41

Επειδή το σχόλιο μου ήταν τρολάρισμα ,όπως λέει ο συντροφος Αλέξης,υπάρχουν,γυρω στα 4.000 ονόματα.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ???????

ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΡΟΛΑΡΑ ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ??????

ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΠΑ 4,000 ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΧΙ ΧΡΗΣΤΕΣ

ΔΕΝ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΑΙ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗ(ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ,ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ),ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙ

ΤΖΑΚΟ ΚΑΙ ΑΚΥΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΣΑΣ

13/10/2014 06:57
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΟΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ

ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΓΩ .

ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ,ΟΤΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ,ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ,ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΠ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΟ ΣΑΙΤ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ.

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ FACEBOOK,ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΥΠΟΥ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ??ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Ο ΤΖΟΚΟΝΤΑΤΣΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΥΡΟ?

ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ FACEBOOKISTIKA ΣΧΟΛΙΑ.

13/10/2014 07:01
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ,ΕΠΕΙΔΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΙΠΕΣ ΜΑΛΑΚΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ,

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΤΙ

ΠΡΩΤΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΤΟ.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΣΕ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ

13/10/2014 14:34
κάλλιο αργά.. παρά ποτέ.. αρκεί να το συνειδητοποιήσεις..

14/10/2014 00:35
TO ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΕΠΙΔΡΑ ΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ SITE.Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟ ΟΦΘΑΛΟΜΟΦΑΝΕΣ!!ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΧΑΒΑΛΕ ΣΤΟΥΣ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΟΑΚΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΔΕΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΕΟ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ SITE ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ (ΤΙPSTERS) SE AYTA??TROLARISMA ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΕΟ,ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΙΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΛΑΜΠΑΔΕΥΣΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ!!ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΟΥΤΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΤΕΛΟΣ

14/10/2014 00:49
Υ.Γ.ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΔΙΔΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ''TOP USERS''ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ, ΟΠΟΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ SITE,Η ΜΑΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ SITE,ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ DHMIOYRGHSE AYTO TO SITE ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΙΔΟΥΝ ,ΟΙ ''ΠΟΙΗΤΕΣ'',ΟΙ ''ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ'' ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟ AGONES.GR, ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΙΛΟΙ ΑΤΑΚΑΔΟΡΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE ΓΙΑ ΘΕΩΡΕΙΕΣ ΠΕΡΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΧΕΣΕΩΝ !!!TO EIDAME ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΑ! ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΕΞΑΝΤΛΗΣΑΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.

14/10/2014 04:53
φίλε Τέο.. και εγώ κάποτε ήμουν 15 ετών.. αλλά πίστεψε με δεν ήμουν σαν αυτούς ούτε καν..

σημασία δεν έχει πόσο είσαι ηλικιακά αλλά πόσο είσαι το μυαλό.. και υπάρχουν πολλοί που λένε είναι 30 και είναι 15.. βλέπεις και μόνος σου..

14/10/2014 10:27
ΦΙΛΕ ΤΖΑΚΟ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΝΑΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ

Υ.Γ ΔΕΝ ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ,ΑΠΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΛΕΞΗ

ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΣΥ.ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟP USER ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ "ΧΤΥΠΙΕΣΤΕ" ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΙ ΝΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΣΑΣ.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ

14/10/2014 10:40
ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΡΙΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΠΤΥΞΩ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΘΩ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ

ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ

ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

14/10/2014 13:39
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ,ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΧΑΒΑΛΕΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΕΡΔΟΦΟΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (ΒΛΕΠΕ ΠΟΣΤ VIP).KAI ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ,ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ SITE ΜΕ 2000 ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΟ FORUM...EΔΩ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΤΕΟ ΚΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ...Η ΨΥΧΟΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΕΝ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ SITE ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΤΟΠΟΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΠΟΥ ΑΠΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ...ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ???ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΕΦΟΣΟΝ ΔΙΝΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΑ ΓΡΑΦΩ!!!ΧΑΙΡΕΤΩ

15/10/2014 10:28
AKOΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΠΡΟΣΩΠΟ,ΕΝΟΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΟΑΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΥΣ "ΦΙΛΟΥΣ"

ΑΛΛΟΥΣ ΕΣΥ,ΑΛΛΟΥΣ ΕΓΩ,ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΚΤΙΜΩ ΤΟΝ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΗ,ΤΟΝ ΑΚΥΡΟ ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.

ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ¨ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ" ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΛΜΕΙΔΑ (ΤΥΧΑΙΟ ΟΝΟΜΑ),ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ,ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠ ΣΤΟ ΣΚΟΡ,ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ,ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Ο ΣΑΛΜΕΙΔΑ,ΕΣΥ,Ο ΚΟΥΚΛΙΖΟΡΖ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΤΕ,ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΛΕΩ

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΕΧΕΙΣ ΤΟ "ΤΑΛΕΝΤΟ" ΝΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙΣ .

15/10/2014 10:37
PITSADOROS

05/10/2014 06:22

ΛΙΝΤΑΚΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ...ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ INBOX....ETSI APLA..APARAITHTH ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Η ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ....

ΣΥΜΦΩΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΡΕΣΕΩΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ,ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ.ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΙΑ ΣΧΟΛΙΩΝ

15/10/2014 10:42
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑ,ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ,ΠΑΝΤΑ ΠΑΟΚΑΡΑ(ΑΣΧΕΤΟ)

ΤΕΟ

16/10/2014 16:24
ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ''ΠΑΩ'' ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ...ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΣΑΤ , ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ Η ΕΔΩ ΣΤΑ FORUM,ΑΝ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΑΝ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ,ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΤΕ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΟΡΣΟ!!!...ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΥΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ 200 ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΤΕ ΣΤΟ SITE ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΕΡΓΑΛΕΙΟ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΘΙΣΤΑ ΤΟ SITE ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΓΙΑ ΔΙΚΤΥΩΣΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ SITE ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΚΟΣΜΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ..ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΧΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΝΕΣΤΕ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ AGONES.GR ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΙΣΤΟΤΟΠΟΥΣ...ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΣΟ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΙΛΕ ΤΕΟ..

16/10/2014 16:35
ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ...ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΕΧΑΣΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΔΙΚΤΥΟΜΕΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΤΟ ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΑΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΕΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΕΝΑ ΣΙΝΕΜΑ Η ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ...Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΜΠΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ..ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΣΚΟΠΑ...

17/10/2014 11:59
ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΧΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΝΕΣΤΕ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ AGONES.GR ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΙΣΤΟΤΟΠΟΥΣ.

ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΛΑΣΕΙΣ "ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ" ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΕΦΑΛΑΙΟ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ,ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΑΥΤΟ

ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑΤΑΙ Η ΕΥΛΟΓΗ ΑΠΟΡΙΑ

17/10/2014 12:10
ΕΣΕΙΣ ΟΙ 2-3 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΠΟΥ ΔΙΚΤΥΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΔΑΞΕΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ,

ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΑΞΗ????

ΤΙ ΕΝΟΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ,ΤΟ ΣΑΛΜΕΙΔΑ,Κ.Λ.Π

ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ

ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ,ΤΡΟΠΟΥΣ,ΙΔΕΕΣ,ΟΧΙ ΣΗΜΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ

ΩΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΥΝ ΤΖΑΜΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΧΑΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ,ΔΕΝ ΤΡΟΛΛΑΡΩ ΕΝΝΟΩ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΕΙΣ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΡΙΑΣ ΜΟΥ

17/10/2014 15:08
ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΛΑΜΒΑΝΑΜΕ ΧΛΕΥΗ ΚΑΙ ΥΒΡΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ!, ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΔΙΔΑΞΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑΜΕ ...ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ EΙΣΠΡΑΞΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΟ ''ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ'', ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ!!ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΣΕ ΑΛΛΑ FORUM TEO...ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΟΤΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ ΧΡΟΝΟΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ...

17/10/2014 15:10
*ΣΥΓΓΡΑΦΩ

17/10/2014 15:30
ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..Ο GLASCOW!!Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΑΥΤΗ ΣΤΟ SITE ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!!ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ TOP RANKING ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΕΓΩ ΣΤΟ SITE ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟ ΣΚΟΡ ΜΟΥ (ΒΕΒΑΙΑ ΑΤΥΧΗΣΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΤΟΤΕ)ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΕΥΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ (ΒΕΤPROF KAI X_MAN) ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΝΑΙΤΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΨΗΦΙΖΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ SITE 66 ''ΠΟΝΤΟΥΣ'' ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 550 ΜΑΤΣ ΔΗΛΑΔΗ 166 SCORE...EΦΟΣΟΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΠΟΙΟ ΔΕΙΓΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΤΟ SITE ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΑΜΕΙΟ...ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΑ ΠΕΡΙΔΟΔΟ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ O GLASCOW ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΕ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΡΑΓΚΑ...ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ Ο GLASCOW ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...ΔΗΛΑΔΗ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΥΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ gLASCOW 10000% ΣΙΓΟΥΡΙΑ!!!ΑΥΤΟΣ Ο GLASCOW ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΔΙΑ ταυτα ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗ!!!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΩ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ GLASCOW ΚΛΠ ΚΛΠ...ΕΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΑΓΚΑ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΧΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΖΟΥΣΑΝ ΕΠΟΧΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΑ ΠΕΤΑΓΑΝΕ ΣΤΟΝ ΚΑΙΑΔΑ ...ΦΛΩΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ GLASCOW...KAIADA KAI ΞΕΡΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΡΑΤΤΑΝ ΤΟΤΕ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ...

17/10/2014 15:42
ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΦΛΩΡΑΚΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ 2 ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ...ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΡΣΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ..ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΩΤΟΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΠΡΩΤΑΘΗΛΜΑ ΧΙΛΗΣ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΥΝ7 ΚΑΙ 0-1 ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΧΙΛΗ ΠΑΡΑ oVER- UNDER...ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΚΟΡΣΟΣ ΜΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΣΥΝ7 ΟΛΑ ΤΗΣ ΧΙΛΗΣ ΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ TOP USER ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΚΙ ΤΟΥ ΟΛΟ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ BETMAKER SALMEIDA...KATALABES ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ??Η ΑΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΙΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΙΑ...Η ΑΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΣΤΡΑΒΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΠΡΙΤΣΙΟ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΘΑΨΟΥΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ''ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ'', ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΩ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΖΗΤΑΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΡΟΧΑΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ!!!

18/10/2014 00:09
ΓΑΜΑΩ ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΥΣ -ΣΑΛΜΕΙΝΤΕΣ-ΑΛΕΣΤΟΥΣ- ΑΝΑΛΕΣΤΟΥΣ - ΜΠΕΤ ΤΙΜ- ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ- ΚΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΟΠΩΣ ΡΙΒΕΡ 7 - ΠΑΞΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ

Ο ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΡΩΜΑ.

Ο ΣΑΛΜΕΙΝΤΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ ΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΠ ΑΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΣΑΙΤ.

ΑΝΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ-ΜΟΥΝΟΣΚΥΛΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΑΤΕ ΤΑ ΡΧΙΔΙΑ ΚΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ

18/10/2014 09:15
(Y) 123trelos αν και ένα πρόσωπο είναι όλοι αυτοί που ανέφερες φίλε

18/10/2014 09:18
teowoolf

15/10/2014 10:28

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠ ΣΤΟ ΣΚΟΡ,ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ,ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Ο ΣΑΛΜΕΙΔΑ,ΕΣΥ,ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΤΕ,ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΛΕΩ

teo είσαι λάθος φίλε μου.

ένα SCORE δεν σε κάνει να κατέχεις το "στοίχημα" και η σαλμείδα που ανέφερες έχει 100 λογαριασμούς και έφτασε με 3 180SCORE το να έχεις 100 λογαριασμούς και να ψηφίζεις μπας και κάτσουν σε μερικά προφίλ μερικά ματς και να ανέβεις ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

ΕΛΕΟΣ

18/10/2014 11:55
Καλημέρα σε όλους του φίλους του agones.gr

Δημιουργήσαμε ένα νέο παιχνίδι προγνωστικών ποδοσφαίρου, που μεταξύ άλλων προσφέρει δωρεάν Guru Tips με αποδεδειγμένο ποσοστό επιτυχίας >50%. Κάντε έγγραφή στο www.tipster11.com με τον λογαριασμό FB και αποκτήστε πρόσβαση σε πολύτιμη πληροφορία!!

Για οποιαδήποτε ερώτηση στείλτε μας στο [email protected]

18/10/2014 18:00
ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΑΠΟΔΥΚΝΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ...ΒΡΕ ΖΩΑΔΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΥΧΗ ΣΕ 600 ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΕΝΑ ΜΑΤΣ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΣΚΟΡ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 170...ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΤΑΥΤΤΟΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΠΑΝΕ 180 ΣΚΟΡ ΣΕ 500 ΜΑΤΣ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΩΝ...ΜΑΘΕΤΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΔΕΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 123 ΤΡΕΛΟΣ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΦΙΛΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΣ ΑΥΤΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ ΓΑΜΙΟΛΑΚΙ 123ΤΡΕΛΟΣ ΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

18/10/2014 18:00
ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ * ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ

18/10/2014 18:06
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΓΕΛΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΘΕ ΒΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΡΓΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΙΑ ΦΤΑΣΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ 180 ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΒΛΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΤΑ ΔΩΔΕΚΑΧΡΟΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ 400 ΟΧΙ 180 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΖΑΚΟ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΗ ΑΞΙΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΛΟΓΙΑ!!

18/10/2014 21:36
παιδιά σόρρυ 300*+ λογιαριασμούς δεν είναι 100

18/10/2014 22:43
XAXAXAXXAXAXA ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΕ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΦΙΛΟΣ ΤΖΑΚΟΑΛΒΑΝΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ

ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

19/10/2014 15:32
Χεσε ρε πιτσαδορε - πουστραδορε η όπως αλλιώς σε λένε. 25 + παίζεται όλοι. Απο εκεί ξεκινάτε. Μηδενισμός σκορ κάθε μέρα και 25+. Άντε γαμηθητε top user της μαλακιας

19/10/2014 17:08
ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙΣ 190 ΜΕ ΣΥΝ7 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΖΩ ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΑΣΧΕΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ....ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ 20 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΝ7 ΚΑΙ ΜΗΔΕΝΙΖΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙΣ 190...ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΧΑΝΩ 100.000ΕΥΡΩ...ΒΛΑΚΑ ΑΣΧΕΤΕ 123trelos..

19/10/2014 17:10
ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΕΓΩ ΓΑΜΩ ΚΑΛΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ !!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ 123trelos....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΘΙΞΕΣ, ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

19/10/2014 21:12
Ένταξη σταματάω την αρχιδολογια και τις χιομουριστικες ύβρεις και μιλάω σοβαρά. Πιτσαδορε είσαι τσεκαρισμενος ότι είσαι καλός. Ειναι σχετικά εύκολο να βρεις 7+ όταν διαγράφεις και ψηφίζεις συνέχεια Κάπου θα το πετύχεις και θα σε ανεβάσει. Το δύσκολο ειναι να διατηρηθείς στις πρώτες θέσεις. ( αυτό που κανεις ΕΣΥ δηλαδή). Τώρα τα υπόλοιπα γατάκια πιάνουν τα 7+ ανεβαίνουν πεντάδα και μετά μια εβδομάδα ειναι στα αζήτητα. Τέλος πάντων. Όλοι καλοί ειναι και κάνε κορσος και τζακονατσις και αλεστος και λοιποί συγγενείς Καλή συνέχεια λεφτάδες .

22/10/2014 08:14
Προς τον χρηστη teowoolf

Επειδή βλέπω ότι σε κάθε σχόλιο σου οχι μόνο,απάντηση δεν πήρες ,αλλά μόνο λόγια του αέρα θα ήθελα να μάθω τι το παιδεύεις το γαμημένο????

Εχουμε ενα μαιντανό στο φόρουμ.

Αυτά επειδή σε "παρακολουθώ" και σε θεωρώ απο τα πολύ καλά παιδιά του τσατ,σαν συμβουλή,αν και γνωρίζω οτι εχω τα μισά σου έτη.

23/10/2014 03:12
Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Γεια σας

ioannisathan

συνχαιρω το σαιτ για την δουλεια που κανει και θα ηθελα σας παρακαλω να μαθω ποσα μελοι ειναι εγγεγραμενα , σας ευχαριστω!

23/10/2014 03:16
Ο ΑΡΧΙΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΕ ΠΟΣΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ SITE ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΙΝΤΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΤΟΥΡΑ....ΨΑΧΝΕΤΕ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ ΜΕΤΑΤΡΕΨΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 30 ΕΤΗ!!ΓΙΝΟΜΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ META ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΚΡΑΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ FACEBOOK!!OSO ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΚΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΖΩ..

23/10/2014 03:19
ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ SITE ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ Η ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΤΕ...ΕΔΩ ΣΤΟ AGONES ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΚΑΙ ΠΙΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑΙΝΤΑΝΟΙ...ΔΥΟ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΨΟΛΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ...ΑΑΑ ΡΕ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟ ΣΕ ΚΑΝΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ...100 ''ΜΑΛΑΚΕΣ'' ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ!!!

28/10/2014 22:37
το σχόλιο μου ηταν μόνο για τον χρήστη teowoolf

Δεν θα εξηγήσω για πιο λόγο τον θεωρώ απο τα πολύ σωστά άτομα,δεν είμαι δικηγόρος του

Αλλά για το μαιντανο΄ς πιτσαδόρε όλοι ξέρουν ποιος ειναι ο GRAND ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Και αν εγω είμαι στόκος ,εσύ έχεις μπαζώσει 3ουρανοξύστες

ΠΙΟ ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ,ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ

29/10/2014 04:57
PITSADOROS

23/10/2014 03:12

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Γεια σας

ioannisathan

PITSADOROS

18/10/2014 18:06

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΓΕΛΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΘΕ ΒΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΡΓΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΙΑ ΦΤΑΣΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ 180 ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΒΛΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΤΑ ΔΩΔΕΚΑΧΡΟΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ 400 ΟΧΙ 180 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΖΑΚΟ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΗ ΑΞΙΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΛΟΓΙΑ!!

29/10/2014 05:05
Δηλαδή ρε γίδι ,κατηγορείς τους άλλους ,στο ότι ξεφύγανε απο τι θέμα που πόσταρε,(άψογα ελληνικά) ο φίλος και συ κάθεσαι και βρίζεις??????????

Στα παπαρια μου ποιον βρίζεις,γιατί είσαι ικανός να με βγάλεις συμπέθερο του τζακοματση,πως τον λένε.

Και όσο για τα εκκλησιαστικά σου θέματα,ψάλε κανένα απολυτήκιο,μπας και συνέλθεις,γιατί δεν πας καλά ,παληκάρι μου.

Τυχαίο το ότι εκτός απο τον εαυτό σου με τα 50 προφίλ,όλοι οι άλλοι σε θεωρούν,βλαμμένο???

Εδω μέχρι και στο χρονολόγιο σου ,κάνεις διάλογο με τον εαυτό σου,έλεος δηλαδή

29/10/2014 05:07
xaxaxaxaχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα για αυτο μου αρεσε παντοτε αυτο το site!!!Κυριως επειδη καπιοι ασχετοι βαφτιζουν γρηγορα το κοριτσακι με ονομα αγοριου ,πριν καν ακομα αυτο γεννηθει....χαχαχαχαχαχαχαχαχα βιαζεσαι νεε μου!!πραγματικα το οτι σου γραφω αυτη την στιγμη δυκνυει ποσο large ανθρωπος ειμαι..και μεχρι εκει ,and nothing else matters xaxaxaxaxaxax

29/10/2014 05:40
Και μάθε να σέβεσαι το συνομιλητή σου(δεν αναφέρομαι σε μένα)ειδικά όταν σου κάνει την τιμή με επειχηρήματα να σου θέτει κάποια θέματα.

Και επειδή εισαι προβλέψιμος μην ξαναπείς για facebook ,γιατί εχεις καταντησει η Μενεγάκη του φόρουμ.

Και κάτι ακόμη.Επειδή ολη σου η ζωή ειναι το αν θα εισαι τοπ στο σκορ,άλλον βλέπω να ειναι στο νούμερο 1

Και χωρίς να ξλερω κανένα σας ,αυτόματα μου προκαλεί ικανοποίηση,αυτό.

Και όλη αυτή η επιθετικότητα μου ,απο μένα που ποτέ δεν σχολιάζω στο φόρουμ ειναι γιατί ενω απευθύνθηκα σε άλλον,οπως το συνηθίζεις,πετάχτηκες με τα επιχειρήματα που μόνο ο Ιουνέσκου θα καταλάβαινε ,να μας πεις τα ίδια και τα ίδια

29/10/2014 05:45
Τι εισαι ????large?????.extra small εισαι φίλε.

Και δεν δίνω δεκάρα αν απαντας η όχι.Πάντα προβλέψιμος,τα ιδια και τα ίδια.

Μας κάνεις τη "χάρη να απαντάς"??

Δεν σου το απιτήσαμε.Μόνος σου πετάχτηκες πάλι,so i dub the unforgiven,φίλε

29/10/2014 10:57
χαχααχαχαχαχαχαχουουουχΑχαχα εσυ και αν ψαχνεσαι για κουβεντουλα..συγνωμη ομως που θα σε γραψω στα παπαριιαα μου...εχω αυτο το δικαιωμα πιστευω....οτι να ναι εισαι....

29/10/2014 11:03
Μπες με το παλιο νικ κωμικε...χαχαχαχαχα απολαυση ειστε ορισμενοι..χαχαχαχαουουουχαχαχαχα

29/10/2014 12:00
ρε γράψε με όπου γουστάρεις,εχεις καθε δικαίωμα και προσωπικά στα παπάρια μου επίσης.

Οσο για το παλιό νικ,επειδή είσαι πάλι αλλού τι εννοεί ο ποιητής????

1 εχω ,αν θες το παλιο μου πες μου πιό είναι,αν ξέρεις.Ισως το μάθω και εγώ

29/10/2014 13:01
κάθεσαι και μιλάς και εσύ ρε last1onearth με σοβαρό άνθρωπο..

29/10/2014 13:39
Πραγματικά Τζακονατση εχεις δίκαιο ,θα σταματήσω εδώ,δεν ασχολούμαι ξανά.

29/10/2014 15:07
και πολύ καλά θα κάνεις last1onearth, καλή συνέχεια

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: