Forum / Συζητήσεις

03/08/2014 01:41
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΑΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ SITE.......ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ AΣ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ USERS ΜΕ ΣΩΣΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ!!....

*ΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ENA SITE ΣΤΟΙΧΗΜΑTΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ... ΛΟΓΩ ΤΗΣ "ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗΣ" ΤΟΥΣ...

03/08/2014 01:44
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΕΤΕ...ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΞΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΩΣ...thanks

03/08/2014 01:53
Αμα θεωρει ο αντμιν σωστο να κραταει ατομα οπως τον αλεστο και να διαγραφει ατομα οπως τον φουτμπολφαν ,τι να πω...Ας πουμε δειτε τι απαντηση θα δωσει απο κατω ο αλεστος και θα καταλαβετε για τι ατομο μιλαμε(για οσους δεν τον ξερουν).

03/08/2014 01:55
Τουλαχιστον ας διαγραψει ΕΝΑ απο τα ακαουντ του.

03/08/2014 01:55
Η αυτο που βριζει πιο πολυ η αυτο που εχει τους περισσοτερους ακολουθους.

03/08/2014 02:01
πολλοι καταλαβαν ποιος ειναι ο GEO παραπανω...τεσπα..thanks geo...

Tο φορουμ δεν το εκανα επειδη με διεγραψε ο αντιν πριν κατι μηνες (στα @@ μου προσωπικα).....(και στα @@ μου αν θα με διαγραψει παλι....)

Εκανα το φορουμ μηπως και αλλαξει κατι απο τα σχολια που θα αφησετε ως προς τα προβληματα που υπαρχουν σε ενα site για στοιχημα...

ολοι φραγκα θελουμε... γιαυτο μπαινουμε εδω ...και για τιποτα παραπανω...!!

03/08/2014 02:02

03/08/2014 10:30
giati se diagrapse footballfan-2? me to palio sou account..? uparxi kapoios logos? i ekanes tipota pou den eprepe? i etsi ksaftika? eisai sigouros?

03/08/2014 14:13
nai esteila mnm se orismena atoma apo to chat pou milousame na me akolouthisoun gia na mporw na toys vriskw kai na toys lew gia kana matchaki .... fovero ee????

03/08/2014 16:42
εχω την εντυπωση οτι δεν βλεπει τα φορουμ η μας κανει τα στραβα ματια....του εστειλα μνμ και δεν απαντησε για τα φορουμ

03/08/2014 19:26
ρε τζακονατσις ,αστο ρε ασχετε ανθρωπε με το στοιχημα...εσυ εβριζες την μανα του top χρηστη στο site ,καθηνερινα για 4 μηνες στο χρονολογιο σου ,και εισαι ακομα εδω μεσα με το idio account και γραφεις κανοντας υποδειξεις!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....αστο αγορακι μου ξεκολα!!! πηγαινε να πιεις κανενα καφε ,σε καμια παραλια να σε δει ο ηλιος!!!...ολη σου την ζωη εδω μεσα εισαι συνδεδεμενος....τζακονατσις πιο αερολογος μετα γινεσαι αεροστατο...πιο γραφικος μετα σε κανουν καδρο ζωγραφικης....το παιζει και υποδειγμα χρηστη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα αλλο αλβανακι που την ειδε πυρηνικος φυσικος!!!τζακονατσις χωρις σχολια απλα γελαμε !!!

03/08/2014 19:31
Eιναι αμεροληπτος ο administrator!!!Akoma φαινεται το βρισιδι στο χρονολογιο του τζακονατσις για την μανα του salmeida...Epi μηνες σε καθημερινη βαση το διαβαζανε περιπου 400 ατομα που ειχε ακολουθους ο τζακονατσις,μεταξυ τους και ανηλικα παιδακια!!!

03/08/2014 19:34
Να πω οτι παιρναει και απαρατηρητος ο τζακονατσις??παει στο διαολο,αλλα εκτος του οτι ειναι συνεχεια και γραφει στο τσατ καθε μερα,εχει και 500 ακολουθους....Αλλα εχει το ελευθερο να βριζει μανες να δημοσιευει μονταρισμενες φοτογραφιες που δηθεν παει ταμεια με μεγαλα ποσα πονταρισματος...γενικα ενας τυπος στημενος υποπτα για να παρασυρει χρηστες να παιζουν στοιχημα με μεγαλα ποσα...ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΟΥΝΑ ΥΠΟΠΤΟΣ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ!!!

03/08/2014 20:35
den kserw footbaillfan.. ti na pw.. pantws o admin apo oso kserw diagrafei atoma san salmeida-alesto me tosa profil (pou exoun xiliades) me diafora nickname opws o moyrtzoynas px. kai atoma poy zitane paysafe kai diafimizoun alla sait.

03/08/2014 20:48
rwta ton na sou apantisei ti na pw.. pantws autous tous logous pou aksigisa sini8os diagrafei. i atoma pou brizoun kai den katalabainoun ti tous ginetai..

pantws auto 8a allaksei arga i grigora me to new sistima pou 8a dimiourgisei o admin p t exoume zitisei.

03/08/2014 20:57
''i atoma pou brizoun kai den katalabainoun ti tous ginetai.. '' Ακριβως αυτο υποτιθεται οτι γινεται τζακονατσις,γιατι εσυ και βριζεις συστηματικα κατ'επαναληψη και δεν ξερεις τι σου γινεται ταυτοχρονα...ΑΛΛΑ ''ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙΣ''///Αυτο λενε σε αυτο το ποστ τα παιδια τζακονατσις!! οτι υπαρχει μεροληψια υπερ καποιων χρηστων οπως εσυ!!!εσυ εισαι το πιο αντιπροσωπευτικο παραδειγμα!!!

03/08/2014 21:08
΄''pantws auto 8a allaksei arga i grigora me to new sistima pou 8a dimiourgisei o admin p t exoume zitisei.''

Οχ αγορακι μου τζακονατσις δεν ειναι λυση αυτο που προτεινατε στον admin...Mono αν γινει συνδρομητικο το site με ενεργοποιησει λογαριασμου μεσω κινητου τηλλεφωνου θα σταματησουν οι αλητειες και το βρισιδι μαναδων...Δεν μπορει εσυ τζακονατσις να μου εξυβριζεις την μητερα μου εδω και μηνες σε καθημερινη βαση και το agones.gr να μην γνωριζει τα στοιχεια σου...Και για να σε ανακαλυψουμε θα πρεπει να ασχοληθει το τμημα της διωξης...οχι λεβεντια μια συμβολικη συνδρομη ενος ετους αξιας ενος ευρω με ενεργοποιηση μεσω κινητου τηλεφωνου μεσω sms...OPOTE ΑΝ ΞΑΝΑΒΡΙΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΗΝΥΣΗ!! ΠΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΟΥΒΑ ΠΡΙΝ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΠΟΥΛΗ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ???ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΕΥΡΩ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΝΕΣ???ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΒΑΝ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK KAI TA BLOCK...ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΖΑΚΟΝΑΣΤΙΔΕΣ ΤΟ ΜΕΤΕΤΡΑΨΑΝ ΣΕ FACEBOOK ΚΟΠΡΟ ΤΟΥ ΑΥΓΕΙΑ..

03/08/2014 21:14
Οποιος δεν θα ειναι συνδρομητης δεν θα μπορει να γραφει σε τσατ σχολια παιχνιδιων και σε forum,αλλα θα μπορει μονο να ψηφιζει...Η συνδρομη θα ενεργοποιειται μονο για οσους θελουν να μπαινουν τσατ και γενικα να γραφουν στο site...Οι περισσοετροι απο τους 2500 που δικτυονονται συστηματικα στο agones.gr δεν γραφουν σχεδον ποτε...περιπου 300 ατομα απο τα 2500 γραφουν συστηματικα ειτε σε σχολια παιχνιδιων ειτε στο τσατ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝΕ...ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Η ΥΠΟΠΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ....ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΜΕΤΑ...

03/08/2014 21:19
ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ PAYSAFE ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ???ΕΜΜ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ??ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟΙ, ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ,ΤΟ AGONES ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΟΝ....>>>

03/08/2014 21:55
gamblingman ...kapws etsi tha ginei pistevw k gw ...

04/08/2014 02:33
m'aresei pou sumfwneis me enan arrwsto FootballFaN-2. (me pollapla profil pou apantaei) opws kai na exei FootballFaN-2 opws sou eipa tous logous. i rwta ton admin kai an sou apantisei kalos.

04/08/2014 04:10
Oχι δεν σου αρεσει που συμφωνε!!!ι ...Γιατι κατα πρωτο εσυ εισαι ο πραγματικος αρρωστος, και κατα δευτερον εσυ γραφεις μαλακιες οπως σχεδον παντοτε,και εγω σωστα πραγματα!!Αν σου αρεσε που συμφωνει μαζι μου ,θα εισουν σε καλο δρομο θεοτρελο μαλακιστηρι ,που η ζωη σου ειναι το agones.gr με την κυριολεξια της εκφρασης!!!

04/08/2014 04:13
Κοιτα βρε μαλακηστηρι γαμω την ανατροφη σου αλητακι τι γραφω εγω ,και τι μαλακιες γραφεις εσυ για αλλη μια φορα,και μετα αφου σκεφτεις καλα, πριν γραψεις παλι τις παπαριες σου και γινεις ρεζιλι, ξανασκεψου αμετροεπη καφροτριλιγουρα τζακονατσι.

04/08/2014 04:17
Αν εγραφε αυτος ο αλητης με συνδρομη θα με αποκαλουσε αρρωστο????Οχι βεβαια!! γιατι ΜΕΤΑ θα με πληρωνε ο μπαμπας και η μαμα του!!...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ,ΕΔΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ!!!...ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟ ΚΑΘΕ ΑΛΗΤΑΚΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΑΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ!!!ΕΔΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ!!

04/08/2014 10:10
EGW HTHELA NA KATALHKSW STO MOUNI THS MHTERAS SOU GAMBLINGMAN KAI TELIKA TA KATAFERA.EINAI WRAIO NA VAZEIS STOXOUS STH ZWH...CACAACACACACACACAACAAACAACA

04/08/2014 10:12
EXOUN KAI APOPSH TA 17XRONA..<<AX ADMIN DIEGRAPSE TOUS,EMENA GIATI ME DIEGRAPSES?>> SAS DIEGRAPSE GIATI KANATE ENA VASIKO LATHOS...EISTE 17XRONA....ACCACACAAACACACACACACACACACACACACACAC

04/08/2014 17:04
ok re dn ekana to forum gia na tsakwtheitai...mono giayto den to ekana ... :)

04/08/2014 17:06
apla mhpws kai exei kanenas kana parapono na pei...mpa kai to dei o admin...

04/08/2014 21:30
ρε κλωτσιαλεστο κλωστουφαντουργε ανεργ!!!ε...σου ειπα ασε την μανα μου την γρια δεν εχει περαση!! ...την γιαγια σου δηλαδη!!!..και βρες την μαμα σου που με παρατησε ,να γυρισουμε καμια ταινια να κονομησουμε!!...αλλιως φραγκα δεν θα δεις ποτε στην ζωη σου γυιε μου!!!θα σου δωσω και μεριδιο επι των κερδων αν την βρεις,που γυρναει τσοντες παλι....ας σοβαρευτουμε χαβαλεστο να κανουμε χρυσες δουλειες επιτελους οι δυο μας...βρες την μαμα γρηγορα να με παρει τηλεφωνο...

04/08/2014 21:45
ααχχ γυιε μου βαζεις στοχους στην ζωη σου ,αλλα ειναι αποτυχημενοι οπως εσυ!!!ακουσε με παιδακι μου επιτυχημενος επιχειρηματιας ειμαι...

04/08/2014 23:36
TI EISAI?????CAACACACACACACACACACACACACACACAC GELANE TA TSIMENTA RE MALAKA MHN TA LES ETSI..CACCACAACAACCACACAACAACAACACAACACAACAC EKTOS KAI AN TO SPITI SOU TO EXEIS METATREPSEI SE MPOURDELAKI,TOTE PAW PASO...EPOMENOS MOU STOXOS EINAI NA GAMHSW TO PAIDI SOU SAN TO SKULI...OTAN TELEIWSW MAZI TOU THA TO VREIS SE HMILUPOTHYMH KATASTASH...KAI THA KLAIS ME MAURO DAKRY KWLOGERE....CACACACACAACACACAACA

05/08/2014 01:19
προσευχησου μοναχα να σε βρει πρωτα η διωξη ,πριν απο μενα χαμενε μου γυιε...Γιατι αν σε βρω εγω πρωτος ...(ακαταλληλο για ανηλικους)στα εχω γραψει σε μηνυματακια ξερεις εσυ γυιε μου...

05/08/2014 08:48
Re football ti perimenes dld? Na mhn arxisoun oi taxa mages tou pc na malwnoun?Kai malista gia to pios einai pio magas.Sto pc.Tha 8ela na tous dw exw,ekei pou otan vriseis th mana kapoiou 8a fas to xylo ths arkoydas

05/08/2014 11:05
den tous blepeis? "oloi gamane" (to pliktologio tous..)

05/08/2014 12:41
Nai re tzakonatsis (klwtsias :.EPOMENOS MOU STOXOS EINAI NA GAMHSW TO PAIDI SOU SAN TO SKULI...OTAN TELEIWSW MAZI TOU THA TO VREIS SE HMILUPOTHYMH KATASTASH...KAI THA KLAIS ME MAURO DAKRY KWLOGERE....CACACACACAACACACAACA) As ta lege h kota tou pc mprosta se kapoion kai tha ton mazevan me sakoylakia.

kotes ,mpastarda, agamhta,pou den xeroun ti 8a pei zwh

kai einai polloi gamw th mizeria tous

05/08/2014 13:53
οντως ρε και το βρισιμο εχει τα ορια του...

05/08/2014 14:12
;)

07/08/2014 00:30

07/08/2014 00:49
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ...(ME ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ) ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ....ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΙΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ...ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ...ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ "ΠΡΩΤΟΠΑΛΙΚΑΡΑ" ΤΟΥ SITE ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΚΤΠΛ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝA ΑNAΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ... ΟΛΟΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ...ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ TOP USERS ATOMA TOY SITE ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟΥΣ USERS ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ...ΔΕΙΤΕ ΤΟ ...ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΥΣ TOP 50 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ SITE ΠΑΡΑΚΛΑΔΙ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ??? Καλο βραδυ...

-FFN-

07/08/2014 00:49

07/08/2014 00:50

07/08/2014 19:09
FootballFaN-2 οχι δεν ειναι παρακλαδι του ΟΠΑΠ,καποιων αλλων εταιριων ισως το συζηταμε,αλλα δεν υπαρχει καμια σχεση με τον ΟΠΑΠ...Εχεις αντιληφθει με σωφροσυνη παντως καποια βασικα πραγματακια !!!

08/08/2014 18:18
έτσι ακριβώς είναι.. Dilliger

08/08/2014 18:26
FootballFaN-2 κοίτα τι δουλειά σου και άσε τους άλλους τι κάνουν.. κοίτα εσύ τι θα κάνεις.. το να κάθεσαι και να βλέπεις και να ακούς τον κάθενα ΔΕΝ..

και εγώ έχω πει μερικά πράγματα, αν ο άλλος δεν καταλαβαίνει.. και είναι ΤΕΡΜΑ ΗΛΙΘΙΟΣ.. ΑΠΛΑ QQ.

και όσο αφορά για την διαγραφή που είχε φάει από τον αδμιν..

αν ΌΝΤΩΣ την έφαγες χωρίς να έκανες κάτι από τα παραπάνω που ανέφερα τότε.. ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. κάποιοι ακόμα είναι μέσα.. που αξίζουν όχι μόνο δελετε σε κάθε προφίλ νέο που φτιάχνει αλλά γενικός από το ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

09/08/2014 04:43
ENAS ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ TZAKONATSIS ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ!!ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΚΑΤΙ ΑΛΗΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙ ΠΟΥ ΔΙΚΤΥΟΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΟΤΙ ΘΥΛΗΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ...ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΟΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ Η ΚΑΤΙΝΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ...ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟΤΗΤΑ...ΑΡΕ ΠΑΝΥΒΛΑΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ΠΙΟ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΔΡΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ...ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!! Ο ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗΣ ΜΑΣ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ....

09/08/2014 04:46
ΚΑΝΤΟ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ Ο ΠΑΓΟΤΑΤΖΗΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΤΗΝ ΑΥΘΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ....ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ, ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΛΟΥΣΤΡΟ..

09/08/2014 04:52
ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΑΜΥΑΛΕ ΑΜΟΡΦΩΤΕ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕ gREEKLISH ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΟ ΣΟΥΑΧΙΛΙ...ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ ΤΟΝ ΚΩΜΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΣΟΥ...IQ MYGAS ...EINAI SAN ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΜΥΓΕΣ ΤΡΩΝΕ ΣΚΑΤΟ...ΑΥΤΕΣ ΞΕΡΟΥΝ!!ΤΕΤΟΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΡΕ ΜΠΟΥΛΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ...ΑΕΡΑΣ ΕΙΣΑΙ...ΠΙΟ ΑΕΡΙΤΖΗΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ...ΒΛΑΚΑ..

21/08/2014 20:36
οπως και να χει ...ξεφτιλα ειν

21/08/2014 22:41
Σε συγκριση με αλλα αθλητικα site το συγκεκριμενο ειναι ενα μηδενικο...Μονο για χαβαλε μπορει να ερθει κανεις εδω για να ψηφισει κανενα αποτελεσμα ...και για να δει γενικοτερα αν πιανει τιποτα στο στοιχημα...κατι που μπορει να κανει και σε ενα φυλλο χαρτι.... αλλα οκ ...

22/08/2014 10:10
Φουτμπολφαν αν όντως ισχύουν αυτά που λες τότε είναι απαράδεκτη η λειτουργία του σάιτ.Είναι γελοίο μερικοί μερικοί να το μετατρέπουν σε fb η άλλα forum κοινωνικού χαρακτήρα.Όπως σωστά λες μπαίνουμε γιατί θέλουμε να κερδίσουμε λεφτά,αλληλοβοηθιόμαστε στο στοίχημα,τέλος.Δεν είναι ούτε σάιτ γνωριμιών,ούτε σάιτ κουτσομπολιού.

22/08/2014 23:37
olympiakarass καποιοι μονο για στοιχημα δεν μπαινουν εδω φιλε...γιαυτο και καταντησε ετσι το site...

23/08/2014 01:03
οσο και να προσπαθεις....ματαιο ειναι..ο αδμιν καθε φορα που του λεω για αυτο το θεμα δεν μου απανταει...

23/08/2014 07:08
Ντάξει είναι βλακεία όχι μόνο επειδή είναι στοιχηματική η σελίδα αλλά και γενικά ορισμένα άτομα να ψάχνονται με αγνώστους διάφορων σάιτ.

23/08/2014 07:36
Προσπάθησε απλά να κάνεις τη δουλειά σου εδώ μέσα και μη δίνεις σημασία

24/08/2014 22:38
mirallas σιγα μη σου απαντούσε...τι να πει κ αυτός?

24/08/2014 22:40
Μπορει πιο παλιά να διέγραφε τους μλκες απο το site άλλα μετά τον πολλαπλασιασμο τους...βαρέθηκε κ αυτός!

24/08/2014 22:41
...

24/08/2014 22:52
δεν είναι οργάνωση όμως αυτό

27/08/2014 02:24
@@ ειναι...

27/08/2014 08:01
Ρε δε γίνεται αλλιώς.Για να σταματήσει αυτή η μ@@@@@@@ πρέπει οι διαιχειριστές να παίρνουν στοιχεία ταυτότητας από κάθε χρήστη χωρίς απαραίτητα το σάιτ να είναι συνδρομητικό.Και μετά δες αν θα γίνονται τα ίδια

29/08/2014 20:29
ΟΚ εγω προσωπικα δεν θα εδινα τα στοιχεια της ταυτοτητας μου στο site για να γινω user....ποτε δεν ξερεις...Αλλα τουλαχιστον να υπαρχει ενας ελεγχος για τις ενεργειες του καθενος εδω μεσα(οπως γινετε σε ξενα site αθλητικα και μη )

29/08/2014 21:08
Εγώ πριν μπω στο σάιτ έμπαινα σε ένα σάιτ καμία σχέση με αυτό(για την ακρίβεια ήταν κοινωνικό) και εκεί ο οποιοσδήποτε έτρωγε μπαν έμπαινε με καινούριους λογαριασμούς όπως γίνεται εδώ.Οι βρισιές δεν ήταν όπως εδώ βέβαια αλλά φαντάσου σε ένα σάιτ κοινωνικού χαρακτήρα κυρίως που απλά ρώταγες και περίμενες να σε βοηθήσουν σε οτιδήποτε θέμα οποιουδήποτε είδους(και αθλητικού) τι κόντρες υπήρχαν.Προσβάλλαν ακόμα και εμένα σε προσωπικό επίπεδο και εκτός του ότι τα μπαν δεν ήταν αμέσως οι συγκεκριμένοι χρήστες ξαναέρχονταν σύντομα

29/08/2014 21:09
Για αυτό σου λέω πως σε πολλά σάιτ αθλητικά και μη γίνονται αυτά

31/08/2014 01:50
κανα δελτιο να πιανουμε και οι αλλοι να πανε να γ**ηθουνε...

31/08/2014 09:54
Αυτό ακριβώς!!!

07/09/2014 21:16
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ...ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ TOP USERS...ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΛΕΥΤΑ...ΜΕ ΔΗΘΕΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΑΝΕ ΤΙΣ PAY SAFE ΚΑΡΤΕΣ....

ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ

07/09/2014 21:17
ΟΚ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΙ...ΑΚΡΑΙΟ....

ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ!

07/09/2014 21:17
...

07/09/2014 22:44
καθολου απιθανο σωστος ο φιλος,βεβαια καλο θα ηταν να αναφερω οτι αυτοι που εχουν πληροφοριες πραγματικες για στημενα ματς δεν δινουν ΠΟΤΕ παιχνιδια με λεφτα ,αλλα ουτε και ΥΠΟ την απειλη οπλου!!!...σωστος ο φιλος!!!,αν τυχον και σας ζητησουν λεφτα για στημενα παιχνιδια σημαινει μαιμουδια στην μεση...

07/09/2014 22:46
Γενικα ενας που εχει την πληροφορια απο διαφορες πηγες και με διαφορους τροπους να ξερετε οτι την μοιραζετε με λιγους,και εννοειται ποτε με λεφτα....Ειναι ανεκδοτο να πιστευετε κατι διαφορετικο!!

08/09/2014 00:03
salmeida χαίρομαι που συμφωνείς και εσυ..όπως συμφωνούν και άλλα άτομα μαζί μου εδώ μέσα...Βλέπω τα πας πολύ καλά με το στοίχημα...συνέχισε έτσι φίλε...

08/09/2014 00:17
σιγουρα συμφωνουμε απλα για να μην παρει η μπαλα ολο τον κοσμο διευκρινηζουμε οτι παιδια οπως ο kouklizo ,glascow,manqas01,και αλλοι ana kαιρους top users ειναι παραδειγμα προς μιμηση και δεν εχουν δωσει ποτε δικαιωματα τετοιου ειδους....Μην παιρνει η μπαλα και τα σωστα παιδια του site ειναι κριμα ... B E T M A K E R(salmeida)®

09/09/2014 23:38
παλικαρια καλησπερα..ξερει κανεις πως και που να στειλω ενα μνμ στον αντμιν..? 2 φορες εχω πιασει τριαδα και δεν μου την βαζει την ταμειακη..πχ εχτες εριξα τριαδα διπλες ευκαιριες το 229,230 και 240 τα πιανω και ταμειακη δεν μου βαζει..

10/09/2014 00:01
Γεια σου φιλε amilas...λοιπον ακου.Ο αντμιν απανταει μονο οταν τον βολευει και τον συμφερει...πχ οταν εμενα με διεγραψε απο το site χωρις λογο και αιτια του εστειλα μνμ 2-3 φορες για να μου εξηγησει τον λογο. Ηξερα πολλα ατομα εδω μεσα που μιλουσαμε για στοιχημα καθημερινα...και τωρα με το νεο προφιλ τους περισσοτερους τους εχω χασει ...Λοιπον μετα απο το 2-3 μνματα του εστειλα αλλο ενα υπενθυμιζοντας του μια λεζαντα που στελνει αυτοματα οταν ανοιγεις λογαριασμο κατι σαν"για οτιδηποτε χρειαστειτε στειλτε μνμ και θα σας εξυπηρετησω αμεσα" κατι τετοιο τελος παντων...Εεε οταν στελνοντας του ενα μνμ λεγοντας του "ωραια αμεση εξυπηρετηση διαθετεται (ξεφτιλιζοντας τον με λιγα λογια) μου απαντησε αμεσως λεγοντας μου και τον χαζο λογο διαγραφης μου που ουτε να τνο αναφερω δεν αξιζει...

Τεσπα επιχείρησε φιλε...bb

10/09/2014 00:02
-FFN-

10/09/2014 00:09
Amilas Αν δεν γνωριζεις πως να το στειλεις πας τα μυνηματα πατας πανω που λει "στειλτε ενα νεο μυνημα " βαζεις εκει που λεει "προς" το ονομα admin γραφεις αυτο που θες και το στελνεις ...ειναι ο user με ενα αστερι για σημα...Αυτο αν δεν ξερεις πως να το στειλεις.Αν τωρα του το εχεις στειλει και δεν σου απανταει σου εξηγησα ποιο πανω τι να κανεις.

Ελπιζω να βοηθησα.

10/09/2014 07:55
ευχαριστω φιλε ησουν σαφεστατος..

10/09/2014 08:00
ωστοσο να συμπληρωσω και εγω κατι στο θεμα που συζητουσατε πριν..τον καιρο που εγιναν η εκλογες στην ελλαδα καθημερινα μου στελνανε μυνηματα με βρισιες και απειλες και διαφορα αλλα..ο λογος επειδη εχω την ελληνικη σημαια για αβαταρ..επειδη δεν με ξερεται θα σας πω ενα πραγμα και αν θελεται το πιστευεται..καμια φορα δεν μιλησα για πολιτικα..και καμια φορα δεν ξεκινησα να βριζω αν δεν με εβρισαν..μπαινω σε αυτο το σαιτ μονο για να ανταλλαξω γνωμες γυρω απο το στοιχημα..τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο..

10/09/2014 08:10
κάποια στιγμή είχα νευριασει τόσο πολυ που εγραφα διαφορα μεχρι που μου εστειλε μνμ ο αντμιν στο email μου..οταν του ειπα το λογο που ειμαι εκνευρισμενος(με ενοχλουσαν για πολιτικα,ο καθενας εκανε οτι ηθελε,αλεστος,μανα αλεστου,θεια αλεστου 2 και 3 και 4 προφιλ ο καθενας και πολλα αλλα)ο φιλος ο αντμιν γυρισε και μου ειπε αν σε εκνευριζει τοσο πολυ το σαιτ μην ξαναμπεις εδω και με απειλησε οτι θα με διαγραψει..(χαχα)εκει ηταν το γελοιο γιατι ανειγουν εταιριες και σαιτ χωρις να ξερουν τι τους γινεται..η απαντηση μου ηταν η εξης και δεν λεω αλλα γιατι σας κουρασα.."με τις paysafe που κλεβεται απο ανυποψιαστους χρηστες και με 2-3 αλλα να εχεις ορεξη και λεφτα να τρεχεις στα δικαστηρια..γιατι εγω και λεφτα εχω και δικηγορος ειμαι"..απο τοτε δεν ξαναπαντησε..

10/09/2014 13:07
Καλα του τα ειπες φιλε ...ετσι ακριιβως ειναι τα πραγματα σε αυτο το site.Θα μου πεις ομως"ρε φιλε αφου εχεις αυτη την αντιληψη γιατι συνεχιζεις να μπαινεις εδω" και απαντω οτι δυστυχως στην ελλαδα δεν υπαρχουν αλλα site τετοιου τυπου στοιχηματος ...δηλαδη να μπορεις να παιζεις(ψηφιζεις) ματς χωρις να πληρωνεις απλα για να εχεις μια εικονα για το πως τα πας στο στοιχημα ωστε να περασεις και απο το πρακτωριο μετα να παιξεις με χρηματα.Επισης το καλο με αυτο το site ειναι οπως ειπες και εσυ μπορεις να ακουσεις και να πεις γνωμες για το στοιχημα τροπους-τεχνικες και διαφορα αλλα για τα οποια μπαινει ο καθε φυσιολογικος ανθρωπος εδω μεσα.Και οχι για να κανει τις καφριλες του βγαζοντας και το κομπλεξ που διαθετει.

10/09/2014 13:14
Ομως τονιζουμε πως ο υπεύθυνοι ή ο υπευθυνος του site θα πρεπει να λαβει λιγο πιο σοβαρα το ρολο του site και να πραξει αναλογως.Καθως υπαρχουν και συνειδητοποιημενοι χρηστες εδω μεσα.

Και σχετικα με το θεμα που ανεφερες πιο πανω ...Απο ποτε η ελληνικη σημαια αποτελει καποιο πολιτικο συμβολο?

Και για οσους βιαστουν να απαντησουν "απο τοτε που η χρυση αυγη εμφανιστηκε στην πολιτικη σκηνη"...Καλα θα κανουν να ανοιξουν κανενα βιβλιο και να μαθουν τι εστι πραγματικα η ελληνικη σημαια.

10/09/2014 14:35
Τραγική η απάντηση του admin στον amilas22a.

10/09/2014 18:40
Φίλε footballfan συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..και θα συνέχισω λέγοντας οτι Απο το πρωί που διάβασα το ποστ σου και έστειλα μνμ στον αντμιν ακόμα απάντηση δεν έχω πάρει..χαχαχα..τραγικά τα πράγματα..

10/09/2014 23:55
Ναι ρε στο είπα ότι δεν θα απαντήσει... γράψε αυτό που είπα μήπως απαντήσει χαχα

10/09/2014 23:56
Geo άστα να πάνε φίλε ....

χαχχα

11/09/2014 00:01
FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN

11/09/2014 00:03
FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN FFN

11/09/2014 21:05
Παλικάρια ο αντμιν απάντησε...ολέ ολέ..χαχα..ετσι για να μάθουν όσοι δεν το ξέρουν για να πιάσεις τριάδα στο σάιτ πρέπει και οι τρεις ομάδες να παίζουν την ίδια μέρα..χαχα..

11/09/2014 21:40
ALBANIA DE KSEXNW POUTSA SE ELLADA 2-1 MESA STH XWRA,, APEYTHEIAS EKTELESH FOUL 36 METRA KAI NIKOPOLIDHS GIA PERISTERIA

12/09/2014 02:15
καλα μην ξεχνας!!! φερε μου τωρα ενα καφε σερβιτορε αλβανε και ας μην ξεχνας....για αυτο υπαρχετε για να μας φερνετε καφεδες στις παραλιες...

12/09/2014 10:01
sfaliarass μην γινεσαι προκλητικος..ανοιξε ενα καινουργιο θεμα και γραψε εκει τα πιστευω σου..εδω τι ηρθες να γραψεις..?οτι η αλβανια ειναι καλυτερη ποδοσφαιρικα απο την ελλαδα..??ουτε οι αλβανοι δεν θα σε πιστεψουν..τελος παντων δεν συνεχιζω..αν θες ανοιξε καινουργιο θεμα και μιλαμε εκει..

13/09/2014 20:00
amila απαντησε??? σοβαρα? χαχα καιρος ηταν!

εφαρμοσες τα λεγομενα μου και σου απαντησε ?

Η ειχε κεφια??

13/09/2014 20:02
χαχαχα

14/09/2014 20:09
Ρε παιδια μη γινεστε ρατσιστες οπως δε πρεπει να χουμε διαφορες στον αθλητισμο και στις ομαδες ετσι δεν πρεπει να χουμε και στα εθνικα θεματα ...ΟΚ να αγαπαμε την πατριδα μας αλλα οχι και να ψαχνουμε λογους για να απομονωθουμε απο τον υπολοιπο χαρτη.Ξερω οτι πλεον η αλβανοι εχουν μπει στο στοχαστρο πχ εαν ο τυπος πιο πανω ταν αγγλος δεν θα εβλεπα τετοια αντιδραση(καλα μην ειμαστε σιγουροι οτι οσοι εδω στο σιτε παρουσιαζονται ως οτι ειναι και αλβανοι απλα μπορει να θελουν να παρουν λιγη σημασια που δεν περνουν στην υπολοιλη ζωη του.Οποτε εκτος οτι το θεμα ειναι ασχετο με το forum ειναι και ρατσιστικο και τα ραστιστικα φαινομενα θα πρεπει να εξαλειφονται.Αποψη μου ετσι...

18/09/2014 14:23
σωστα φιλε μου..πολυ καλα τα λες και συμφωνω ακομα μια φορα μαζι σου..απλα ο συγκεκριμενος ειναι πολυ προκλητικος..οποτε ειναι στο τσατ βριζει την ελλαδα πεθαμενους ανεστημενους κτλ..δεν σεβεται και δεν εχει αξιες για τιποτα για κανεναν και κυριως για τον εαυτο του αλλα τελος παντων..προβλημα του στο κατω κατω..απλα οχι να μας προσφερουν ενα πιατο φαγητο και να κοιταμαι πως θα κλεψουμε το δαχτυλιδι απο το χερι που μας το δινει..

18/09/2014 14:58
Παιδια μην παρεξηγηθω συμφωνω απολυτα μαζι σας...Απλα εδω μεσα κανουμε πλακα στον αλεστο,δεν εχουμε κατι με τους Αλβανους ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,υπαρχουν αλβανοι καλοι οικογενιαρχες που συντηρουν οικογενιες και σεβονται οχι την πατριδα που ζουν αλλα και τον εαυτο τους και αρκετοι δηλωνουν και Ελληνες με περηφανια...Apla otan prokeitai για μαλακες ειτε ειναι Ελληνες ,ειτε αλβανοι ,ειτε αγγλοι,παντα θα τους κραζουμε και θα τους γλενταμε....Ο τροπος που γινεται αυτο καμια φορα τεινει να ομοιαζει με ρατσιστικα φαινομενα αλλα δεν σημαινει οτι ειναι ρατσισμος....Ειναι κατι σαν τα ανεκδοτα με τους ποντιους ή τους Ιρλανδους...δεν σημαινει οτι οι ποντιοι ή οι ιρλανδοι ειναι κουτοι,απεναντιας ειναι πανεξυπνοι ανθρωποι!!!...

19/09/2014 00:52
πΡΟΦΑΝΩς ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ.ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΙΧΑ ΤΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΚΕΙ.800.000 ΠΟΛΥΒΟΛΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΙΧΑΝ ΣΤΡΑΜΕΝΑ.ΓΙΑΤΑΙ Ο ΜΠΕΡΙΣΑ ΕΛΕΓΕ ΓΚΡΕΚΟ ΣΩΒΙΝΙΣΤ,ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ ΤΗ ΜΑΦΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΑΝ ΟΙ ΒΡΩΜΟΑΛΒΑΝΟΙ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΥΤΣΑ,ΚΟΡΣΑ ΤΗ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ.ΟΣΟ ΖΩ ,ΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΒΑΝΟΣ,ΟΠΩς ΛΕΕΙ Ο ΚΑΡΠΑΖΙΑΣ,ΣΦΑΛΙΑΡΑΣ ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ.

19/09/2014 01:00
καλα φιλε τεο ξερουμε την τρομοκρατια που επικρατει στους ΒορειοΗπειρωτες Ελληνες δεν μας λες κατι καινουργειο...Εγω αναφερομαι για τους σωστους οικογενοιαρχες ποηυ ζουν στην Ελλαδα και σεβονται το ψωμακι που βγαζουνε,και σε πληροφορω οτι μιλανε στα παιδακια τους Ελληνικα και τα διαπεδαγωγουν με Ελληνικη νεοτροπεια ,παιδεια!!Εχω αρκετα παραδειγματα ως αναφορα....Βεβαια δεν νομιζω να ειναι 800.000 πολυβολεια ...ουτε οι Τουρκοι δεν εχουν τοσα.....ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΟ ΜΕ ΜΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΥΛΩΝΑ, ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΟΡΥΤΣΑ ....ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑΣ ΛΟΧΟΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ...ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑΡΧΙΑ...ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

19/09/2014 01:02
και πεντε leopard....ok to καλυψαμε τωρα...

19/09/2014 11:44
Φιλε βετ μακερ δεν ειπα ότι λέω κάτι καινουριο .Ειπα τι εζησα προσωπικά,οχι τι ακουσα.ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡ¨Α το ενα με το άλλο.Ειπα επίσης ότι ο καλύτερος μου φίλος και γείτονας ειναι αλβανός.Και ναι 800,000 ηταν τα πολυβολέια,τωρα γκρεμίστηκαν.Ηταν και περήφανοι για αυτό.Για αυτό είπα.αν δεν πας κάπου,δεν βιωσεις καταστάσεις,ανθρώπους,οχι για διακοπές, δεν εχεις δικαίωμα να κρίνεις,θετικά η αρνητικά.

Ξερω πάλι ρατσιστη θα με πουν ,άτομα που δεν βιωσαν ρατσισμό

19/09/2014 19:21
Οχι φιλε μου σωστα μιλας δεν διαφωνω σε τιποτα απο αυτα που λες....Μαζι σου ειμαι,απλα αναφερα οτι οι αλβανοι που ζουν εδω και μαλιστα ενα μεγαλο ποσοστο απο αυτους που δεν ειναι εγκληματιες και κλεφτοκοταδες να ξερεις οσοι απο αυτους επελεξαν με την κριση να επιστρεψουν στην αλβανια,οι εκει αλβανοι τους κραζουν και τους χλευαζουν,και ιδιως τα μιρκα παιδια που μεγαλωσαν εδω και γαλουχηθηκαν σε Ελληνικα σχολεια λησμουνουν την ''δευτερη'' τους πατριδα την Ελλαδα...να τα λεμε ολα....εννοειται οτι συμφωνω μαζι σου ,ιδιως για τα αισχη που εχουν κανει στους ΒορειοΗπειρωωτες συνΕλληνες μας ανα καιρους ...

19/09/2014 19:24
Σκεψου κατι παιδια αλβανακια που γεννηθηκαν στην Ελλαδα και μεγαλωσαν εδω και πριν δυο χρονια πηραν το αναγκαστικο εισητηριο επιστροφης στην πατριδα τους για πρωτη φορα,τα φωναζουνε Ελληνακια και τα κραζουν στην αλβανια...Δεν ξερω αν αντιλαμβανεσαι τι εννοω??Ναι οι αλβανοι που ζουν στην αλβανια ειναι καφροι απολιτιστοι δεν το συζηταω,δεν λεμε στην ουσια κατι διαφορετικο....

21/09/2014 00:13
Por dhe ne kemi luftuar turkun o vlla

24/09/2014 22:10
Λοιπον επειδη το θεμα αλλαξε τροπη και βλεποντας αρκετα θετικα και αρνητικα σχολια θα θελα να σας πω πρεπει να αναρωτηθουμε τελικα πως επηρεασαν , πως επηρεαζουν και πως θα επηρεασουν την ζωη των ελληνων οι μεταναστες ειτε αυτοι ειναι αλβανοι ειτε οχι...Πραγματικα ευθυνονται οι μεταναστες για την οικονομικη - πολιτικη - πολιτισμικη- κοινωνικη κατασταση της ελλαδας??

Αν ναι σε τι ποσοστο και εαν οχι γιατι συνεχιζουν να υπαρχουν ρατσιστικα και ξενοφοβικά φαινομενα...Μπορουν να εξαλειφθουν?

24/09/2014 22:11
οι απαντησεις δικες σας

ΦΦΝ

24/09/2014 22:54
Φυσικά και δεν ευθύνονται οι μετανάστες για την κοινωνικο-οικονομική κατάσταση στη χώρα. Όσο μας γαμάνε τα "αφεντικά" τόσο καλλιεργούν ταυτόχρονα το μίσος ενάντια σε μετανάστες ενώ και πάλι το ίδιο το κράτος ευθύνεται για τον αριθμό των μεταναστών που υπάρχουν. Δεν μπορείς να κατηγορείς τους ανθρώπους οι οποίοι έρχονται στην Ελλάδα κυνηγώντας ένα καλύτερο μέλλον.

(δυο στίχοι αφιερωμένοι σε φασίστες που τους φταίνε οι μετανάστες για τα πάντα : "Όσο καίγεται ο κόσμος εσείς το χτενίζετε, το κεφάλαιο σας πηδά; Μετανάστες να βρίζετε!")

Αυτά.

24/09/2014 23:25
Οταν σε λιγα χρόνια,όχι πολλά ,σύμφωνα με το σχέδιο εξοντωσης των ελλήνων απο την ΕΛΛΑΔΑ ,ειμαστε μειψηφία στη χωρα μας τα ξαναλέμε.Παραπάνω δεν λέω,ετσι και αλλιώς για φασίστα με εχουν κάποιοι που δεν ξερουν την έννοια της λέξης.Και τότε να χαίρεστε τον Σφαλιάρα,καρπαζιά πως σκατά τον λένε,που λέει ότι η αλβανιτσα μας εσωσε το 1821,βγαζωντας τον Μιαούλη και τη Μπουμπουλίνα,αλβανους

25/09/2014 14:12
"σύμφωνα με το σχέδιο εξόντωσης των Ελλήνων" ? ? ?

δεν αξίζει καν ν' απαντήσω

25/09/2014 20:38
Ναι σχεδιο .Οχι φυσικά απο τους αλλοδαπούς που ειναι στην Ελλάδα.Π.χ Ερντογαν Για να κάνουμε την Ελλάδα τουρκική ,τους στελνουμε οσους περισσότερους μουσουλμάνους μπορούμε,βγαζοντας και βουλευτές Τουρκους.Πολλά τετοια παραδείγματα υπ'άρχουν Στεφανε,δεν ειπα ότι φταίνε αυτοί που έρχονται εδω.Φταινε αυτοί που τους στελνουν και οι Σαμαροβενιζέλοι,που για κανα ψηφο,ανέχονται καταστάσεις

29/09/2014 14:03
Stef θα συμφωνησω με τον teo οντως υπαρχει ενα σχεδιο εξοντωσης των ελληνων και γενικα του ελληνικου εθνους.Το σχεδιο αυτο ειναι σχεδιασμενο απο τα αφεντηκα της Ε.Ε. γερμανια κτλπ...Δεν μπορω να πω οτι ο ελληνικος δεν ευθύνεται για την τωρινη κατασταση...Ομως αυτοι που εξελεξαν τις κυβερνησεις δηλαδη οι απλοι πολιτες τα τελεταυταια χρονια δεν μπορουσαν να προβλεψουν πως το παραπανω σχεδιο θα επιτευχθει απο το εσωτερικο της χωρας δηλαδη απο τους ιδιους τους πολιτικους που προδοσαν την ελλαδα ξεπουλοντας την οικονομικα κανοντας την υποδουλη στα παραπανω αφεντηκα που ανεφερα.

29/09/2014 14:08
Μεσα σε αυτο το σχεδιο υπαρχει και οι μετακινηση ενος μεγαλου αριθμου μεταναστων οι οποιοι περνουν απο τα ανατολικα στην ελλαδα καθημερινα πεφτοντας και οι ιδιοι οι μεταναστες θυματα καθως το "καλο" μελλον που τους ταζουν αυτοι που μεσολαβουν για την μεταναστευση τους δεν το βρισκουν στην ελλαδα.Με τον παραπανω τροπο το φαινομενο τους εκφυλισμου της ελληνικης εθνικης ταυτοτητας ενισχυεται.

29/09/2014 14:08
φφν

30/09/2014 03:46
Αυτό περίπου ήθελα να πω φίλε footballfan-2..Ηδη ειμαστε σχεδόν εξοντωμένοι.Οικονομικά,ψυχολογικα.Που αλλου χτυπάς ενα εθνος.Στη παιδεία,στην ιστορία,στα ήθη και έθιμα του.Δεν είναι τυχαίο ότι θεωρείται γλωσσα τα γκρικλις,δεν είναι τυχαίο ,ότι οι παρελάσεις,το μόνο ππου μας θυμίζει,την ιστορία μας,θελουν να τις σταματήσουν,θαρείς και έτσι θα σωθεί η οικονομία μας και δεν είναι φυσικά τυχαίο,η μεγάλη μετακίνηση των ξένων στη χωρα μας.Βέβαια το μόνο που θα διαφωνήσω είναι το ποιός είναι πίσω απο όλα αυτά.Πρωτα το παγκόσμιο τραπεζικό σύστημα που ελέγχει κάθε κυβέρνηση του κόσμου και που διευθύνεται απο σιωνιστές,νεοεβραίους,π.χ γκολντμαν σακς.και μετά απο τους κυβερνώντες κάθε χωρας που είναι πιόνια του συστήματος.

30/09/2014 04:05
Και για να τελειώνω ενα ακόμη παράδειγμα.Ο δήμαρχος μας,ο Μπουτάρης με τη συνοχή του ΣΥΡΙΖΑ και κάποιων Ρεπούσηδων,θεώρησαν λογικό να ονομαστεί η Αγιου Δημητρίου στη Θεσσαλονίκη,οδος κεμαλ ατατούρκ.Δηλαδή έλεος.Στο you tube υπάρχουν ντοκουμέντα για αυτό.Εννοείται ότι Ν.Δ και ΠΑΣΟΚ είναι τρισχειρότεροι.

30/09/2014 07:34
ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΤΕΟ,ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΝΟΟΥΣΕ.ΕΛΠΙΖΩ

30/09/2014 11:00
μη λετε αρε μαρες κουκουναρες ο ελληνισμος παντα θα υπαρχει επι τουρκοκρατιας 400 χρονια δεν αλιωσαν την γλωσσα μας. μη φανατσιονωστε εχθρούς εκει που δεν υπαρχουν. και μη ακουτε πολιτηκους νεοναζι

30/09/2014 16:22
Σχετικά με τις παρελάσεις είμαι υπέρ στο να καταργηθούν. Όσο για το σχέδιο με τους μετανάστες:Είμαστε τόσα εκατομμύρια έλληνες και περίπου ένα εκατομμύριο μετανάστες. Για πείτε μου πως ακριβώς θα αλλοιωθούμε πολιτιστικά? (και μη μου πείτε γι' αυτά που παρουσιάζουν κάτι προπαγανδιστές χρυσαυγίτες,δηλ ότι οι μετανάστες είναι 3 εκατομμύρια κτλπ)

Ώστοσο συμφωνώ πως η χώρα δεν αντέχει άλλους και πρέπει να βρεθεί κάποια λύση, αλλά μη σας παραμυθιάζουν δεν τίθεται θέμα για πολιτιστική αλλοίωση.

30/09/2014 16:26
Και ίσα-ίσα που στο σχολείο κάνουν καθαρή προπαγάνδα υπέρ της θρησκείας και τα μισά πράγματα που διδάσκουν στην νεότερη ιστορία είναι ανακρίβειες για να τονώσουν το εθνικό μας φρόνημα. Και δεν το αναλύω περαιτέρω,ψαχτείτε μόνοι σας πανω σ' αυτό το θέμα.

30/09/2014 20:32
Ο τεο καλά τα λέει αλλά τζάμπα.Ενα άγαλμα του μεγιστου των ελλήνων,γιατί δεν υπάρχει στην Αθήνα? Του Μεγάλου Αλεξάνδρου ενοώ.1 παράδειγμα ειναι.Οποιος κατάλαβε ,κατάλαβε Στεφανε.Φιλικα πάντα

30/09/2014 20:39
Εφιαλτικά στοιχεία προκύπτουν από την απόρρητη έκθεσή ομάδας εργασίας επιτελών αξιωματικών του αρχηγείου της Ελληνικής Αστυνομίας.

Η έκθεση της ομάδας των επιτελών έχει τίτλο «Έρευνα για το Πρόβλημα της Παράνομης Μετανάστευσης στην Ελλάδα» και αποτυπώνει το μεγαλύτερο ίσως πρόβλημα της ελληνικής κοινωνίας μετά την οικονομική κρίση.

Όπως επισημαίνουν οι συντάκτες στο κεφάλαιο για την «Εκτίμηση Μεγέθους του Προβλήματος», προκύπτει ότι «ο αριθμός των μεταναστών το 2014 θα είναι 2.142.348, εκ των οποίων οι 1.219.089 μη νόμιμοι» ενώ σε άλλο σημείο, με τίτλο «Εκτίμηση Απειλής», αναφέρεται ότι «σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του ΟΗΕ, ο πληθυσμός της Ελλάδας το έτος 2015 θα είναι περίπου 14 εκατομμύρια, εκ των οποίων ποσοστό άνω του 20% θα είναι αλλοδαποί».

30/09/2014 20:47
και φυσικά κάποιος θα πει ότι όλα αυτά προπαγάνδα,δεν ξερω ποιού.Οχι και 1 .000.000 φίλε

30/09/2014 20:49
Και δεν εξήγησες γιατί θες κατάργηση των παρελάσεων??Για οικονομία?Μόνο αυτό μην ακούσω

Υ.Γ Δεν ψηφίζω κανένα πούστη,μη με βγαλετε και χρυσοτέτοιο:P

30/09/2014 21:19
Στο σχολείο κανουν προπαγάνδα?Εγω κάτι για συνωστισμούς διάβασα,απο το βιβλίο της Ρεπούση,που καταργήθηκε κατόπιν μ΄υνησης στο υπ.παιδείας,κατι για το παραμύθι του Ζαλλόγγου,κάτι για το ότι οι ελληνες κακως επαναστάτησαν.Μια χαρά περνούσαν,άκουσα.Πάντα τα σκοπια λεγόταν Μακεδονία λένε τα βιβλία Ελεος.

Τεσπα δεν ειναι πολιτικο το θέμα που ανέδειξε ο φουτ,οπότε αν δεν ακούσω κανα κουφό το κόβω.

30/09/2014 21:41
Προς Teowoolf: Το συγκεκριμένο βιβλίο που αναφέρεις συμφωνώ ότι ήταν απαραδεκτο και καλώς καταργήθηκε αλλά άκου με που σου λέω για προπαγάνδα, κάτι ξέρω. Όταν από μικρό σου μαθαίνουν ότι ο Μεταξάς είπε το όχι και ότι ήταν μεγάλος ηγέτης, ότι ο Μ. Αλέξανδρος ήταν ελευθερωτής και όχι κατακτητής(αν είναι δυνατόν), ότι ο ελληνικός πολιτισμός ήταν ο μεγαλύτερος και ο καλύτερος απ' όλους, Όταν η σχολική ύλη στο βιβλίο της ιστορίας σταματά στον εθνικό διχασμό και τα παιδιά δεν μαθαίνουν τις φρικαλεότητες των ναζί, το ότι ο μετέπειτα δικτάτορας Παπαδόπουλος συνέλεγε σιτάρι για τους ναζί κατακτητές, και τα παιδάκια των Ελλήνων ήταν σκελετωμένα, το ότι οι δωσίλογοι μετά τον πόλεμο μπήκαν στον κρατικό μηχανισμό και οι αγωνιστές που πάλευαν για την ελευθερία της πατρίδας ήταν είτε στις φυλακές είτε κυνηγιόνταν από τον "Εθνικό" Στρατό τότε για πες μου πως αυτό δεν είναι προπαγάνδα. Α και ξέχασα ν' αναφέρω τα ψέμματα για τα κρυφά σχολειά(ε να μην εξυμνήσουν και τη θρησκεία μας, που είναι φυσικά η ανώτερη απ' όλες τις άλλες όπως μας έμαθαν).

Αυτά (αν και ξέφυγα λίγο απ' το θέμα) και δεν ξανασχολούμαι γιατί έτσι και αλλιώς ότι κι αν πω ή πείτε μυαλά δε θ' αλλάξω ούτε εγώ ούτε εσείς. Θα συνεχίσουμε να βλέπουμε τα πράγματα από διαφορετική οπτική.

30/09/2014 21:44
dilliger στείλε μου την πηγή, δηλαδή από που βρήκες τη συγκεκριμένη έκθεση.

30/09/2014 21:46
Και προς θεού όταν είπα για χρυσαυγίτες δεν εννοούσα κανέναν συγκεκριμένα από δω. Δεν ξέρω τι ψηφίζει ο καθένας.

30/09/2014 22:27
Τώρα που κοιτάω τα σχόλια το γαμήσαμε το πράγμα. Γι' άλλο θέμα αρχίσαμε σ' άλλο καταλήξαμε...

01/10/2014 06:22
Oντως συμφων'ω στο ότι το παραγαμήσαμε Στέφανε.Σιγουρα αλλιως βλεπει ο καθένας τα πράγματα για αυτό και δεν θα αντιπαρατεθώ ,(με την ενοια της σωστής συζήτησης) άλλο μαζί σου.Για όλα όσα είπες εχω απαντήσεις που διαφερουν φυσικά απο τις δικές σου,αλλά κρίνω σκόπιμο να μην συνεχιστεί αυτη η κουβέντα.Σωστα λες για αλλού ξεκινήσαμε και αλλού καταλήξαμε.....

Φιλικά πάντα ΤΕΟ

Αντε πάμε να πιάσουμε κανα στοίχημα ,γαμω τους μπουκ μου μέσα:P

01/10/2014 12:23
συμφωνώ Τεο, ας το αφήσουμε το θέμα. Καλά ταμεία!

01/10/2014 18:53
Επίσης Στέφανε.Καλά ταμεία φίλε!!!

05/10/2014 22:20
ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ DNA ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΤΟΝ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΖΥΓΟ ΤΩΝ ΠΕΡΣΩΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΞΟΡΙΑ,ΒΛΕΠΕ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΛΕΠΕ ΚΟΛΩΚΟΤΡΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΔΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΑΜΕ ΕΞΟΡΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΗ...ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΜΕ ΤΟΥς ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ....ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ!!!

05/10/2014 22:26
ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΚΛΕΚΤΟ ΦΙΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΞΑ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΑ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΦΙΛΕ Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΟΣΙΛΟΓΟΣ ΜΑΛΟΝ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΔΑΞΕΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟ...

05/10/2014 22:29
ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΤΑΚΤΟΡΙΑ ΤΟ 1974 ΗΤΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΤΟΝ ΑΤΙΛΑ??ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΣΑΝ ΠΑΣΟΚ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ???ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΟΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ???

05/10/2014 22:33
ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΤΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ???ΟΤΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ???ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ (ΠΟΥ Η ΚΡΙΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ Η CIA) ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΜΕ ΣΑΝ ΕΘΝΟΣ....

06/10/2014 12:46
Φίλε πιτσαδορε κανένας δε μου έχει κάνει πλύση εγκεφάλου και δεν ανήκω σε κανένα κόμμα. Όσα έγραψα είναι προσωπικές απόψεις πάνω σε θέματα που έχω ψάξει μόνος μου.

07/10/2014 22:22
PITSADOROS συμφωνω φιλε και προσθετω πως κατα την γνωμη μου

ο παπαδοπουλος ηταν ενα πιονι των αμερικανων τιποτα παραπανω.Οι αμερικανοι τον χρησιμοποιησαν οσο ηθελαν και μετα τον εκλεισαν στην φυλακη.

07/10/2014 22:26
Ουσιαστικα η κυβερνηση της ελλαδος ειναι εντελως εικονικη οι περισσοτεροι απο εμας ξερουν πως την ελλαδα δεν την κυβερνα ο αντωνακης και ο καθε αντωνακης...

Ολες οι κυβερνησεις ελεγχονται απο τους αμερικανους και κυριως απο τους εβραιους...Βεβαια υπαρχουν και τα αντιπαλα μετωπα με αυτους... βλεπε ρωσια...

07/10/2014 22:28
Στεφ cool ρε τις αποψεις και τις αντιληψεις σου λες...οπως ολοι...

και καλα κανεις.

08/10/2014 03:28
Φίλε πιτσαδόρε,υπάρχει ένα βιβλίο που λέγεται "ο διωγμός των αρίστων",θα σου το συνιστούσα να το διαβάσεις

Πλύση εγκεφάλου,που αναφέρεις παραπάνω,τι σε κάνει να πιστεύεις ότι με την ευρήτερη ένοια δεν εχουμε υποστεί όλοι???

Και εσυ και εγώ και όλοι μας.

Αυτοί που απελευθέρωσαν τη χωρα απο τη δικτακτορία,οπως την αποκαλείς,ειναι οι ιδιοι που την έφεραν,όλοι το ξέρουν.

Στην τελευταία σου παράγραφο κάνεις κάποια λάθη,κατά την ταπεινή μου άποψη,αλλά επειδή ειμαι με 39 πυρετό επίτρεψε μου να σου αναλύσω άλλη φορά που είσαι λάθος,αν και στα περισσότερα συμφωνώ μαζί σου.

Και ενοείται φίλε φουτ ότι οι νεοεβραίοι κυβερνούν τον κόσμο.

Με εκτίμηση σε όλους ΤΕΟ

15/10/2014 14:10
ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΤΕΟ....

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ...

20/10/2014 19:17
OI NEOEBRAIOI ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ''ΕΜΕΙΣ'' ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ....ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ (ΕΛ-ΩΙ ΕΛ-ΩΙ ΛΑΜΑ ΣΑΒΑΧΘΑΝΙ)

20/10/2014 19:22
''ΟΣΟΙ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΘΟΥΝ ,ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ΘΑ ΑΝΑΠΑΥΤΟΥΝ ΑΙΩΝΙΑ''....ΠΡΕΠΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΑΝΤΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΒΑΛΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ!!ΘΕΛΟΥΜΕ Η ΕΛΛΑΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝΙΣΧΥΡΗ ΣΤΟΝ ''ΕΧΘΡΟ''...

20/10/2014 19:27
ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΙΣΜΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ...

20/10/2014 19:28
----ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ----

23/10/2014 21:28
Φτιάξε μια μαργαρίτα με αντζούγιες και τυρί και στείλε ενα παιδί να την φέρει μαζί με δυο ΦΙΞ

04/11/2014 23:57
ΠΙΤΣΑΔΟΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΕΣΥ...

ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...

Η ΑΠΛΗΣΤΙΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΥΠΕΡΤΕΤΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ...

04/11/2014 23:57
ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ *

06/01/2015 20:42
Η ΧΟΥΝΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΙΣ 25...

08/04/2015 15:31
ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ Η ΠΡΑΚΤΩΡΙΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ??? ΤΙ ΛΕΤΕ ??

...

08/04/2015 21:46
PITSANTORO POLU MALAKA PAIDI,

13/04/2015 20:54
ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ Η ΠΡΑΚΤΩΡΙΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ??? ΤΙ ΛΕΤΕ ??

ΠΕΙΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ...

22/04/2015 12:37
Εγώ προσωπικά παίζω πρακτορείο...τώρα για σένα αναλόγως....πιστεύω πως το στοίχημαν είναι καλύτερο στα λάιβ από τον ΟΠΑΠ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: