Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΑΛΕΣΤΟΥ
29/07/2014 23:47
ADMIN ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΕΥΘΗΝΕΤΕ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟΝ PROEDROSS KLWTSIAS Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ ΙΕΡΑ ΚΑΙ ΩΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΗΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΙΛΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΛΕΣΤΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ...Ε ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟΔΗΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΘΕΙ ΟΡΙΣΤΕ....ΑΦΗΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΣΑΣ

29/07/2014 23:49
alestos=fraga

29/07/2014 23:50
egw auto p exw paratirisei file france einai oti o admin den asxoleite pleon me to agones kai to exei paratisei teleiws kai exei katantisei ena mpourdelo...

29/07/2014 23:50
siga pou tha apofasisete edw mesa gia thn tuxh tou alestoy

PROBATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ALESTOS=FRAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ALESTOS=PSUXH TOU CHAT , APISTEYTOS ATAKADOROS

AS FYGOUN OI BARETOI TOU CHAT....

29/07/2014 23:54
POTO MPES CHAT...MH MALAKIZESE...NAI RE POULO O ALESTOS..KAKOMATHIMENO 15XRONO EINAI!!

29/07/2014 23:56
proton h lida+alestos egine trabeli gia na mhn toy kanoyne ban...

30/07/2014 00:00
kai exoyme kai leme o admin den ton niazei etsi kai alios ta oikonomaei apo tis diafimiseis ama eitane tha eixe diagrapsei poloys aloys edw mesa aplos toys kanoyme ban sto chat den yparxei ali lisei o admin eine san na mhn yparxei se ayto to thema otan brizei kapios manes panagies kai xristoys den anakatebete soy leei tha barethoyne kai tha stamathsoyne pitsirikia malakizmena eine poy brizwnteden yparxei lisei apla ta pragmata...kai na psifisw na diagraftei tha mas klasei o admin etsi kai alios den ton niazei telos...

30/07/2014 01:29
Ποια διαγραφη ρε παιδια?? Και???? αντε και τον διαγραφει...Συλληψη και μπουντρουμι ή μουρλοκομειο..Δεν ειναι καμια επιστημη το αντικειμενο..Εξαντληθηκε απο το αλλο ποστ πιστευω..Τετοιοι τυποι δεν πρεπει να κυκλοφορουν ελευθερα ειτε στην κοινωνια ,ειτε στο διαδικτυο...Δεν χρειαζεται καμια αναλυση περισσοτερο...

30/07/2014 02:45
france tsaba kopos oso kai na theloume na ton dioksoume apo to site o admin den tha kani tpt

30/07/2014 03:15
κατι επρεπε να κανω ρε παιδια

30/07/2014 09:38
λυδα για ποιον ατακαδορο λες?? τον αλεστο?? ατακα είναι να βριζει μαναδες?? κριμα ειχα άλλη γνωμη για σενα

30/07/2014 18:22
ΛΗΔΑ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ , ΑΤΑΚΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΙΕΡΑ Κ ΟΣΙΑ , ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΚΛΠ ?? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΕΣ...

30/07/2014 19:54
egw den milhsa gi auta

to dieukrinhsa sto chat

pantws kai polloi prokaleite edw mesa...den xerw poios to ksekinhse to olo thema...

kai oses fores ebrize...pali den ton uposthrixa kai idiaitera gia karkinous kai manes klp....tespa

pisteuw oti yparxoun xeiroteroi apo ton alesto edw mesa

den xerw giati exete tetoia exthra metaxu sas

30/07/2014 19:55
ti exete na xwrisete?

30/07/2014 19:55
ti exete na xwrisete?

30/07/2014 20:42
tipota δεν εχουμε να χωρισουμε!!απλα ο καθε αλεστος κομπλεξικος οπως κανει πλακα στους τζακονατζηδες πρεπει να μαθει να ανεχετε οταν του κανουν πλακα εφυεστεροι ανθρωποι απο αυτον....Και οχι οταν στριμοχνετε απο το διαδικτυακο ''ξυλο'' να αρχισει να βρισει νεκρους ,μαναδες ,τα ΘΕΙΑ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ...Αν ειναι τρελος ,να μην μπαινει εδω μεσα !!!δεν ειναι υποχρεωμενα τα παιδια μας, να διαβαζουνε τον καθε ανισορροπο ΑΘΕΟ,ιεροσυλο ,ψυχασθενη βαρεας μορφης..

30/07/2014 20:43
ευφυέστεροι*

30/07/2014 20:46
και σιγα τον ατακοδορο...δεικτης ευφυηας homo neaterntal...ενταξει χαλαρωσε λιγο....οτι βλεπεις εδω μεσα αντιγραφη ειναι apo ta facecook...και στην τελικη οι ατακαδοροι και οι ποιητες ας δειξουν τα ταλεντα τους στις μαντιναδες και στα ποιηματα του facebook,απο εκει που μας ηρθαν δηλαδη..ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE!!!OYTE KAN OΠΑΔΙΚΟ!!

30/07/2014 20:50
ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥ ΜΕ ΠΡΩΣΟΠΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΝΕΚΡΟΥΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΙΑ...

30/07/2014 22:20
ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ... ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ Η ΟΧΙ ... ΑΝ ΣΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΣΤΟ CHAT ... ΑΠΛΑ BAN!!!... ΤΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ??? ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΜΕ ΤΑ 200 ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΤΟ SITE...

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ !

30/07/2014 23:10
για εμενα ομως ηξερε να ασχοληθει οταν με διεγραψε...

31/07/2014 00:01
FootballFaN-2 σωστος!!! συμφωνουμε!!!απλα σε βλεπω λιγο χαλαρων ηθων και διαθεσεων!!!μαλον πολυ χαλαρο...σωστα !!δεν γινεται τιποτα με την οποιαδηποτε διαγραφη του α_λετσου και του καθε λετσου!! ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΠΑΓΓΕΛΕΙΑ ΠΟΙΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ...Και δυστυχως ειναι κατι που αν δεν ασχοληθει ο ιδιος ο admin,και το πραξει καποιος ''ασχετος'' και μπλεχτει ο εισαγγελεας,δυστυχως το αγαπημενο μας site θα κλεισει σαν ακαταλληλο!!ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!!θελετε να το αντιληφθειτε?? παλι δεν θελετε??εεε θα κλεισει το site καποια στιγμη με μαθηματικη ακριβεια ,αν ο ιδιος ο admin δεν λαβει σοβαρα μετρα,οχι απλα διαγραφες για το θεαθήναι και ''τα ματια του κοσμου''....ακου εκει διαγραφη...

31/07/2014 03:19
NAI NA DIAGRAFEI

31/07/2014 03:19
france 1)kai emena me eixe diagrapsi o admin xoris logo

2) pos se legane prin?

31/07/2014 10:40
MALAKA GALLE MIRALA, O ADMIN SVINEI MONO TOUS MALAKES OXI TOUS MAGGES,, ALESTOS=FRAGA... KLASTE MOU TA ARXIDIA OLOI,, GABLIMAN-SALMEIDA BATIRAKO AKOMA GIA ALESTO MILAS???? SE PONESE H TAMEIARA FTOXADAKO DE PEIRAZEI ETSI EINAI H ZWH,, O ALESTOS THA FYGEI OPOTE KAVLWSEI DE THA TON DIWXEI KAMIA POUTANA POU KLEGETE STON ADMIN, CACACACCACACCACCACACCACACCACACACCACACCACACCA XYNWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

31/07/2014 10:41
KAI KATARXHN O KLOTSIAS DEN EIMAI EGW, EINAI O POUTANAS GIOS O SALMEIDA KAI PARISTANEI EMENA TO ZWO, FTHNH ANTIGRAFH

31/07/2014 10:42
ELATE KOUTSA KOUTSA KAI GLUPSTE MOU TH POUTSA

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

OPOIOS GRAPSEI META APO MENA GAMIETE H MANA TOU

31/07/2014 13:09
xaxaxa nai alesto piges tameiara me 500eura fototipies

31/07/2014 13:44
KAI MENA ME EIXE DIAGRAPSEI WS FOOTBALLFAN ..ALLA DEN EVRISA KANENAN APLA EKANA MIA PSIFOFORIA STO XRONOLOGIO MOU ...KAI TO THEWRHSE SPAM... H MALAKIA EINAI OTI WS FOOTBALLFAN EIXA POLLOUS NA ME AKOLOUTHOUN KAI MILOUSAME ME POLLOUS APO AYTOUS GIA STOIXIMA SE MYNHMATA...OI OPOIOI DEN ME VRISKOUN PLEON....!! APO OTI EXW KATALAVEI MPOREI ME MPOREI XWRIS THN THELISH TOY "ALESTOS" EXETE DIHMIOYRGHSEI MIA "FAKE KOINWNIA" EDW MESA ...KAI KAPOIOI ANTI NA ASXOLHTHOYN ME STOIXHMA MPAINOUN GIA NA TOYS PERASEI H HMERA DIHMIOURGONTAS ALLA PROFIL LES KAI DEN EXOUN PRAGMATIKH ZWI NA ASXOLITHOYN KAI DIHMIOURGOUN MIA NEA SE ENA SITE GIA STOIXIMA...TO PROFIL TO EXETE APLA GIA NA TO XRHSIMOPOIEITAI WS PAIKTHS STOIXHMATOS...OXI GIA NA TSAKWNESTE NA VRIZETE KAI NA PAROUSIAZESTE ME DIAFORETIKA ONOMATA KATHE FORA...LES KAI DEN KSEROUME POIOI EISTE ...

AYTO

31/07/2014 14:03
Στην αρχη ο αντμιν ηταν μια χαρα διεγραφε το καθε ιβρυστικο σχολιο και γενικως οποιος εβριζε , διαφημιζε αλλο σαιτ η εκανε spam τον διεγραφε.Τωρα διαγραφει ακαουντ οπως του μιραλλας του φουτμπολφαν το δικο μου που δεν εχουμε δημιουργησει καποιο προβλημα και κανεις δεν εκανε παραπονα για εμας και κραταει αυτον.Πιστευω πως αν δεν δει να αντιδραμε δεν θα κανει τιποτα και οπως ειπε πολυ σωστα ο σαλμειδα(gamblingman) το σαιτ θα κλεισει.

31/07/2014 14:20
PW PW KLAMAAAAAAAAA...CACACACAC KALA EKANE KAI SAS DIEGRAPSE,AFOU EISTE ROUFIANOI...OSO GIA TON GAMBILNGPSYXAKIA PREPEI NA DIAGRAFEI APO TH ZWH GENIKA...EMEIS KANOUME KOUMANTO,PARTE XAMPARI.

31/07/2014 14:22
AMA DEN GOUSTARETE MAZEYTE TA KAI POULO...

31/07/2014 14:43
CACCACACCACACCACACCACACCACACCACCACACCACCA O ALESTOS KONOMAEI KAI ESEIS KLETE KOLOZWA, ETSI EKEI SAS AXIZEI MOUNOPANA, ALLOI 500EYRA KAI O GIORGAKIS DEN EXEI MANTILI NA KLAPSEI KAI LEEI FOTOTYPIES,, ACCACCACACACCACCACCACACCAA

31/07/2014 14:45
GIA LUPISH EISTE BATIRIDES, KANTE TSIBOUKIA STON ADMIN TWRA NA DIAGRAPSEI TON ALESTARA GIATI DEN ANTEXETE TA TAMEIA TOU CACACCACACCACCACCACACCACACCACACCACACCACACAA

31/07/2014 20:13
τι μια γραφεις οτι ο klwtsias ειμαι δηθεν εγω (salmeida),meta μπαινεις με το klwtsias και γραφεις για μενα να διαγραφω απο την ζωη...δηλαδη τον salmeida...αποφασισε τελικα μορη κυλοτα μπουμπου ο κλωτσιας ειμαι εγω (salmeida) ή ο θεοτρελος αλεστος δηλαδη εσυ??xaxxaxaxaxa κριση πανικου εχεις παθει μικρε...εγω δεν θελω να σε διαγραψουνε ομως...να γινει κινηση να συλληφθεις εγραψα!!!αλλο το ενα ,αλλο το αλλο....κρισιμη ειδοποιος διαφορα!!!χαχαχχαχαχαχαχαχαχα εχεις πολυ γελιο ρε μουρλε,αλλα πρεπει να κανεις λιγο στην φυλακη, την κοπελιτσα του αρχηγου...

31/07/2014 20:17
ποσο ρεζιλης ξεφτιλισμενος ειναι η παλιορομπα ο αλεστος???,ακομα γραφει οτι ο κλωτσιας ειμαι εγω δηλαδη ο salmeida!!!,για να διαγραψουν τον λογαριασμο salmeida!!!!!...xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa χειροτερη ρομπα κοπελιτσα, εγινες απο τον τζακονατσις που κοροιδευες για μηνες!!!ετσι πουτανα θα σε κανω τελειως....ποιος ''παρακαλαει'' τον admin τωρα μορη αλβανικη ρομπα???χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

31/07/2014 20:19
klwtsias

21/07/2014 18:47

TO PAIDI SOU THA TO VIASW,THA TO KOMMATIASW KAI THA TO DWSW STA SKULIA.AUTO EINAI TO KALUTERO POU MPORW NA KANW GIA THN ANTHRWPOTHTA.GIA NA MHN SUNEXISTEI H KATARA THS SALMEIDOOIKOGENEIAS.MOU EGINES KAI ASTYNOMOS TWRA?ACCACAACACCACAACAACACCACACAACACACAACCACCACACACACACACACAACACACACACACACCAACCACACCCACACACACAAC

31/07/2014 20:21
να απολαυστε τον ανθρωπο απο την αλβανια !!και προσπαθει να μας πεισει ,οτι ο κλωτσιας ειμαι εγω(salmeida) !!!Αυτος ο τυπος κυκλοφορει ακομα ελευθερος στο διαδικτυο,γιατι δεν ξερω αν κυκλοφορει ελευθερος στην κοινωνια,για to deytero επιφυλασσομαι...

31/07/2014 21:06
MALAKA KLOTSIA-SALMEIDA AN PAW EGW FYLAKH ESENA EPREPE NA SE EIXAN KREMASEI MALAKA, KSEXASES POU SE KATHGOROUSAN GIA PAIDERASTIA,, CACACCACACACCACACCAC ASTO MI MILAS GIA FULAKH DE SE PERNEI KATHOLOU

31/07/2014 21:07
APOLAFSE TH FTOXIA SOU KAI PSIFISE KANENAN AGWNA NA PAS TOP USER THS POUTSAS KAI MPES ME 1000 PROFIL NA PARISTANEIS EMENA MALAKA, AYTH EINAI H ZWH SOU APOTYXIMENE

31/07/2014 21:07
ALESTOS=FRAGA

31/07/2014 22:11
Οταν θα γραφεις μεσα απο τις φυλακες κορυδαλου ,θα δεις τι με περνει και τι θα περνεις...Τιποτα δεν ξεχασα εσυ με κατηγορουσες ,δεν ηταν πολλοι,και αν θες το ψαχνουμε....Μην ανυσηχεις σε βρισκει η διωξη αν εισαι ο κλωτσιας ή δεν εισαι.....Για κασταναδες τους περασες??Αρε πουστρακο εκλασες ακομα το σπερμα που ειχες στην κολαρα σου....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κοντος ψαλμος πουσταριο...

31/07/2014 22:16
θα τους ξεφυγεις νομιζεις αν γινει καταγγελια??....αντι να μου γλυφεις τα αρχιδια μην παω στον εισαγγελεα ...προκαλεις και απο πανω...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και φυλακη θα πας!!! και θα με πληρωνουν αποζημιωση μεχρι και τα εγγονια σου.....εξυβριση Νεκρων,Θειων,Σημαιας κλπ κλπ και μολις τωρα συκοφαντικη δυσφημηση....Την προηγουμενη σου χαριστικα,δεν θελω να τρεχω παλι σε ποινικα σαν μαρτυρας, οσο αποζημειωση και αν απαιτησω στο τελος....Αλλα δεν το εχω σε τιποτα,το site λυπαμαι που θα κλεισει...

31/07/2014 22:18
Αφου εχεις και φραγκα να με πληρωνεις αποζημιωση κλωτσια...δεν θα τον ανακαλυψουν απο την διωξη τον κλωστη,ετσι του ειπανε να λεει....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αρε πουστη θα στην φτιαξω εγω την κεντα οταν δεν θα το περιμενεις...αααα χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

31/07/2014 22:21
θα δεις εσυ και την παιδεραστια, και ποσο παει το μαλι για συκοφαντικη δυσφημηση ,και κατ'επαναληψη εξυβριση νεκρων και ΘΕΙΩΝ....και υποπτος για κατασκοπεια .....κοντος ψαλμος ....εχω υπομονη ετων αλεστο....χρονια μπορει να περιμενω....

31/07/2014 22:53
CACACCACACACCACACCACACCA PALI THN IDIA KARAMELA ARXISES MALAKA BATIRI, PES TH DIWXH NA VREI POOIOS EINAI O KLOTSIAS KAI O MPOUNIAS SE GRAFW STH POUTSARA MOU, AN EXEIS 100 EURO KANE MOU MHNYSH ONOMASTIKH KAI ELA NA TA POUME

31/07/2014 22:54
APO TO OTI THA ME PUROVOLISEIS POU ELEGES STA MHNUMATA TO GYRISES STHN ASTYNOMIA TWRA MALAKA KLEW ACCACACCACACCACACCACACCACACCACA, PARE FORA KAI ELA NA MOU KLASEIS TIS ARXIDARES

31/07/2014 22:59
SOU EXW PEI TO MONO POU MPOREIS NA MOU KANEIS ESY EINAI AERA STA ARXIDIA LOGO KALOKAIRIOY. TA LEME APO SEPTEMVRH BATIRAKO MOU, HRTHE H WRA NA FYGW DIAKOPES AVRIO

31/07/2014 23:03
kalo kalokeri proedre

31/07/2014 23:04
EPISHS ARIA ADERFE MOU, KALO KALOKAIRI SE OLOUS ME KALA TAMEIA..

31/07/2014 23:05
KAI MH KSEXNATE ALESTOS=FRAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

31/07/2014 23:05
ααα δεν ξερεις...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΩ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ δεν ξερεις πως θα σε παιξω και ποτε μπουλη....χαχαχαχαχαχαχαχαχα οτι θελω σε κανω,αν γουσταρω μπορει να σε κανω ,να το σκεφτεις να ξαναμπεις σε οιοδηποτε διαΔικτυακο μεσο!!!...οτι γουσταρω σε κανω..και εσυ χεσμενος!!! οπως θελω να σε εχω ,εκει στο σπιτακι σου που δηθεν το διασκεδαζεις αθυρμα...Το πουτανακι μου εισαι εδω και μηνες!!!...ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εμμμ ελα μου ντε ...πως θα τα παιξει τα χαρτια του ο πραγματικος large Τυπος ???χεστη αλεστο...χαχαχαχαχαχα σου ειπα, εσυ φοβασαι μην περασω μεσα απο τα καλωδια και σε καρπαζωσω...ξερεις εσυ καταλαβες...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σουργελο...

31/07/2014 23:07
NAI PERNA APO TA KALODIA NA MOU KLASEIS TIS ARXIDOMPALES. TA LEME KOROIDO SALMEIDA TOP USER THS POUTSAS

31/07/2014 23:07
CACACCACACCACACCACACCACACCACACACCACACACCACACCACACCACACCACACCAA

31/07/2014 23:08
μην φοβασαι και ενα χρονο να κανεις να ξαναμπεις ,απο την διωξη μπορει να σε βρουνε μην επαναπαυεσαι!!απλα κανε την προσευχη σου στον ΘΕΟ που δεν πιστευεις μην παω στον εισαγγελεα...χαχαχαχα και πες εσυ οτι σου ειπα οτι θα σε πυροβολησω μπουλη....χαχαχαχαχαχαχαχαχα πιο χεστης μετα γινεσαι λεκανη ideal standart!!!!μαλακα κακακια γιογιο σε εχω κανει σουργελο...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολυ γελιο ο χαβαλεστος...

31/07/2014 23:09
MH MOU LES TETOIA GIATI DE FAW META APO TO FOVO MOU CACCACACCACACACCACACCACACA

31/07/2014 23:10
IDH XESTIKA PANW MOU

PARE TH DIWXH KAI ELA NA MOU KLASEIS TA ARXIDIA LEME

TO PIASES????

31/07/2014 23:11
εβριζε μανες και νεκρους σε συχνοτητα καθε δυο προτασεων,τον εχω κανει κολοχαρτο,και γραφει ακομα cacacacacacacacacacacacacaca...ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΟΡΡΙΜΟΝΑΣ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ ΧΕΣΤΗΣ....χαχαχαχαχαχαχαχαχα με διαφορα ο πιο χαζος και τρελος κανονικος στο site....για ψυχιατρικο ιδρυμα αμεσα...

31/07/2014 23:13
BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

KLAS MY POUTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

SOU GAMW TH MANA GRAPSE KAI AYTO

τραβα αυτοκτονα βρε τριμαλακα....να μου το θυμασαι αν σε βρουν πρωτοι απο την διωξη πριν απο μενα,το site θα το κλεισουν...ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ....ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΕΔΩ...ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ

31/07/2014 23:14
STH MUNHTHRIA ANAFORA CACCACACCACACCACACCACACCACACA

31/07/2014 23:14
ΑΠΟ ΤΟ PC ΓΑΜΑς APO ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΛΟΥΛΟΥ....

31/07/2014 23:15
ESENA THA KLEISOUN SE PSUXIATREIO PANTWS AN MPEI H DIWXH EDW GIA AYTO ASTO MI MILAS GIA AYTA DE SE PERNEI LEME

AYTA POULA TA SE KANENAN PITSIRIKA OXI STON ALESTARA

απο το pc γαμας και εσυ .....οπως ολοι....

ELA GIANNENA AKOMA SE PERIMENW PERASAN 3 MHNES POU ME APEILEIS, ELA NA SOU GAMISW TH MANA LEME

31/07/2014 23:16
KAI TWRA SE GRAFW STH POUTSARA MOU KAI PAW GIA KANA POTAKI, ARAXE EDW NA FULAS TO FORUM APOTYXIMENE SALMEIDA, NYXRTOFYLAKA SE EXW KANEI

31/07/2014 23:17
CACACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACACACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAACCACACCACACACCACACCACACCACACACCACACCACACAA

31/07/2014 23:18
βρε μαλακα δεν εχεις την στοιχειωδη ευφυια που εχουν πολλοι πιτσιρικαδες εδω μεσα...ασε τα πιτσιρικια...............μεζεδακι εισαι,πιπα κολο σε παω εδω και ενα μηνα,το αθυρμα μου εισαι ...ελα τελος αρκετα μιλησες μαζι μου ...τελος τα υπολοιπα θα τα πουμε οταν συναντηθουμε απο κοντα...

31/07/2014 23:18
ναι γραφε μου τωρα οτι σου εγραφα πριν μια εβδομαδα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα iq μυγας

01/08/2014 10:22
1)δεν ανηκεις πουθενα αλεστο η ζωη σου ειναι το σάιτ

2)mirallas007 με λεγανε...και σβηστηκα εστειλα μηνυμα στον αντμιν για την διαγραφη του αλλα δεν προκειτε να κανει κινηση ακομα...και καταλαβε αλεστο....ο ανταγωνισμος σε τρεφει..εγω και καπιοι αλλοι που εχουμε προιστορια εδω μεσα μας βριζεις απο τοτε που το καταλαβες αλλα οχι σαν ολους τους αλλους...σαν στοχους αυτο αποδεικνυει την ανικανοτητα σου να κατανοησεις την κατασταση του σάιτ και της ζωης...καμενο χαρτι εισαι και ολο το σάιτ ειναι μαζι μου (με υποστηριζει στην γνωμη μου)

01/08/2014 10:29
1) STA ARXIDIA MOU POIOS EISAI PWS SE LEGANE KAI GIATI SE SVISANE, ENA KAKOMATHIMENO ANHLIKO EISAI KALA SE EKANE KAI SE ESVISE O ADMIN O FILOS MOU CACCACACACCACACCACACCA OPWS VLEPEIS EXW NA BW CHAT KANA MHNA GIATI SAS EXW VARETHEI APO KAIRO, OSO GIA TO POU EINAI H ZWH MOU MIRALA ASE NA TO XERW EGW,

01/08/2014 10:29
http://i61.tinypic.com/atwwfm.jpg

01/08/2014 10:30
IT'S MY LIFE

01/08/2014 10:30
TRAVA PEXE KANA 30LEPTO STOIXHMA TWRA, O ALESTARAS MAZEVEI VALITSES, TA LEME APO SEPTEMBRH HATERS

01/08/2014 10:31
ALESTO$$$$$$$=FRAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

01/08/2014 10:36
poto

den axizei na asxoleise

poto

min perimeneis tpt apo ton admin

FRANCE

μιραλλας-μαριος εδω σε θημαμε δεν ξερω αν με θημασε εσυ

poto

tsampa xaliesai

poto

nai nai se thumamai

KaneKorso

MPHKE KAI O XESTHS... O ΜΙΡΑΛΛΑΣ?

FRANCE

μάικ εμενα γκρινιαζε η ξαδερφη μου η μικρη και της εδωσα ενα τσιγαρο χαχα

KaneKorso

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΞΑΝΑ

FRANCE

πωπω μιλησε ο κορσο και τα εκανα πανω μου

FRANCE

αχ0αχ00χα0αχ0αχ

FRANCE

τρελε καλημερα

arias34567

france exo 6ada statistika an thes rixe mia matia kai oti sou aresi pexe I psifise

mixalis_k..

aria psofa

FRANCE

αρια....περνω ρεπο στην 4η θεση...απο αυριο

mixalis_k..

pigene protos re france

arias34567

a ok

KaneKorso

ΜΙΡΑΛΛΑΣ... ΜΕ ΓΚΟΦΡΕ Ή ΤΕΤΡΑΦΥΛΛΟ...??

mixalis_k..

o glascow ti egine?

FRANCE

9φυλλο...ριζλα

arias34567

na akouso poso exi o minaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaas

FRANCE

δεν ψηφησε για 5 μερες συνολο 5 αγωνες και βγηκε..

KaneKorso

Η ΕΕΑ ανακοίνωσε τις άλλες πέντε ομάδες που πήραν πιστοποιητικό και είναι οι εξής: Ολυμπιακός, Εργοτ

mixalis_k..

kalo mina reeeeeeeeeeeeee bro

KaneKorso

Ολυμπιακός, Εργοτέλης, Βέροια, Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης.

poto

kalo mhna

arias34567

pio kalo minaaa

FRANCE

1/8/2014 10:18 πμ

arias34567

1 meraaa gia tis diakopeeews mouuuuuuuuuuuuu uuuu ]

KaneKorso

Μετά και από την σημερινή ανακοίνωση οι έξι ΠΑΕ που βρίσκονται χωρίς πιστοποιητικό είναι:

poto

pou tha pas?

mixalis_k..

kalo minaaaaaaaaaaaa aaa

mixalis_k..

bro

arias34567

amarintho eviaaaa

KaneKorso

ΟΦΗ, Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα, Νίκη Βόλου, Α.Ο. Κασσιόπη και Πανθρακικός.

poto

kala na peraseis!!

KaneKorso

Στην προηγούμενη συνεδρίαση η ΕΕΑ είχε δώσει πιστοποιητικό στις ΠΑΕ:

arias34567

ty episis

KaneKorso

Παναθηναϊκός, Σκόντα Ξάνθη, Ατρόμητος, Λεβαδειακός, ΠΑΟΚ, Πλατανιάς και Καλλονή.

poto

:)

mixalis_k..

kl diakopes

KaneKorso

ΚΟΙΝΩΣ... ΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ 6 ΟΜΑΔΕΣ..ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΥΝΑΝΕ ΗΔΗ ΜΑΝΤΗΛΙ...

arias34567

ty al

mixalis_k..

kalo mina bro aria kai france

arias34567

l

KaneKorso

ΕΔΩ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ ΣΤΗΝ Β... ΣΤΗΝ Α ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ??

KaneKorso

ΚΩΛΟΧΑΝΙΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

gay.trela

Kalo mina...me to kalo na mas mpi

KaneKorso

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΓΚΕΙ... ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

arias34567

21.30 ores gia na figo

KaneKorso

ΓΚΕΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΥΚΟΝΟ ΒΟΥΡ??

arias34567

simera metrao kathe ora

KaneKorso

ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΣΤΟΝΗΣΙ

KaneKorso

ΕΓΩ ΣΕ 1.30 ΩΡΙΤΣΑ ΑΡΙΑΣ..

KaneKorso

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΔΩ ΣΤΙΣ 18/8...

arias34567

kl ise

KaneKorso

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΣΑΣ... ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΩ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

arias34567

ego tin epomeni mera meta ton agiasmo

theo102030

kala oloi diakopes pate

KaneKorso

NAI THEO... STO XΩΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

KaneKorso

ΣΤΟΝ ΠΑΧΥ ΤΟΝ ΙΣΚΙΟ

FRANCE

μολις εγραψα στο φορουμ.....τον αδιασα

FRANCE

κορσο πηγες δουλεια?

theo102030

ego feugo kuriaki re

KaneKorso

ΝΑΙ ΡΕ... ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ... ΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΑΚΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ

FRANCE

ωραια δουλεια ρε να ηχα και εγω μια τετια

KaneKorso

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΡΕ ΜΙΡΑΛΛΑΣ ΑΡΧΙΖΩ

FRANCE

αντε καλα να περνας ρε

arias34567

avrio 7 h 8 tha ine kanis mesa to proi;

PROEDROSS

GEIA SAS KASTANADES TOU STOIXHMATOS

PROEDROSS

CACCACACCACACCA

PROEDROSS

NOUMERA

arias34567

alestos=fraga

arias34567

fragaaaaaaaaaaa aaaa

arias34567

xipnateee

Benoulis

Po re malaka gamo tin mNa tou

Benoulis

Tou aster

Benoulis

Sto 45 gamo to spiti tou... Re ppusti ke ro epeksa x / aso

arias34567

krima

PROEDROSS

ALESTOS=FRAGAAA AAAAAAAAAAAAAAA A

arias34567

gama ton okaazaki

Benoulis

Kai tora exo 0 lefta mesa :(

arias34567

fragaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

PROEDROSS

http://i61.tiny pic.com/atwwfm. jpg

arias34567

lemeee

PROEDROSS

FRAGAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAA

PROEDROSS

ETIMAZW VALITSES HATERS

PROEDROSS

TA LEME SE ENA MHNA

arias34567

kl kalokeri proed re

PROEDROSS

EPISHS ARIA

Benoulis

Kana mats prin figeiiiis reeee

Benoulis

XD

FRANCE

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕ

FRANCE

σε εχω και μπαν βλακα

01/08/2014 10:37
POUTANAS GIE FRANCE MIRALLA AN VRIZEIS MANES LOGIKO NA SE SVISEI O ADMIN CACACCACACCACACCCACACCACA ANTE GEIA KOROIDA

01/08/2014 10:38
FRANCE

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕ

FRANCE

σε εχω και μπαν βλακα

01/08/2014 12:26
KLWTSIAS=SALMEIDA,MIRALLAS=15 XRONO ME PROISTORIA...CAACCACACACACACACACA

01/08/2014 14:42
Καθε μερα στο τσατ εισαι ρε τι ενα μηνα;χααχαχχααχαχ

"POUTANAS GIE FRANCE MIRALLA AN VRIZEIS MANES LOGIKO NA SE SVISEI O ADMIN" Παλι καλα που εσυ δεν βριζεις μανες γιαυτο δεν σε διαγραφει χαχχαχαχαχααχαχχαχα.

Γιαυτο αντμιν αν μπορεις διεγραψε μονο το PROEDROSS τα αλλα τα ακαουντ αστα να γελαμε λιγο χαχαχα.

01/08/2014 15:01
mono o attixos na diagrafi aytos prokali tin fasaria ban olio ton attixo

01/08/2014 23:19
αλεστακο κλαις η μου φενετε??

02/08/2014 10:47
χαβαλεστο την προηγουμενη βδομαδα δεν εισουν Σαντορινη???ακομα τα πραγματα σου μαζευεις??η εχουν απεργειες τα καραβια??υπαρχουν και αεροπλανα ρε χαβαλεστο.....Και καλα ο αλβανος παει διακοπες ενα μηνα!!!ΡΕ ΣΥ ΧΑΒΑΛΕΣΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΠΑΛΙΑ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ???ΑΛΒΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΧΑΒΑΛΕΣΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΒΑΝΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ...Οχι ρε παρε και κανενα tamplet μαζι σου να μπαινεις απο παραλια να γελαμε...τοσα λεφτα εχεις παρε και ενα ταμπλετ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τον μαλακα τον χεστη φευγει απο το site γιατι φοβαται μην τον ψαχνει η διωξη...τον εχω χεσμεντεν και με το κολοχαρτο και στις δυο μασχαλες...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα φερε και την μανα σου μαζι στην Σαντορινη να γαμησουμε χαβαλεστο τουλαχιστον εμεις!!!!

02/08/2014 10:49
μαζεψε τα οσο ειναι καιρος αλεστο,αλλα και αλασκα να πας θα σε βρω μπουλη...το ονειρο μου πλεον θα γινει πραγματικοτητα!!!χαχαχαχαχαχαουουουουουουουοχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

02/08/2014 13:18
http://www.youtube.com/watch?v=a3JFmVlOJe4

02/08/2014 13:18
TA FARMAKA SOU NA PAREIS KAI ASE TIS MAGKIES GIATI OTAN SE VRW THA FAS TOSO KSULO POU THA AKOUS KLWTSIAS KAI THA KRYVESAI KATW APO TO KREVATI.CACACACACACACAACACACACACACACA

02/08/2014 15:01
απαντησε μια φορα σωστα ρε αλεστο , μονο με βρισιες και αερολογιες εισαι.

02/08/2014 19:54
Θα σε βοηθησω εγω να με βρεις!!!..Στειλε μου μηνυμα οταν φτασεις Ροδο και θα σου δωσω ,και διευθυνση να με βρεις...και θα σε βαλω πανω απο το κρεβατι οχι απο κατω...αντε μορη μπουμπου ολο λογια εισαι..... ελα ροδο να μου τα πεις απο κοντα.....Οπως κρυβοσουνα στον χαρο?? ετσι θα κρυβομαι και εγω αλβανακι???χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αντε γαμω την μανουλα σου κατεβα Ροδο να την γυρισω ταινια επιτελους.....

03/08/2014 11:32
GAMBLINGMAN AN DEN HSOUN ANAPHROS KAI KARKINOPATHIS THA SE EIXA SKOTWSEI.TWRA APLA GOUSTARW NA SE VLEPW NA UPOFEREIS...STEILE MOU KANA INBOX AKOMA NA GELASW GAMW THN MANA SOU..PAPARAAAAAAAAAAAAA CACAACACACCCACAACACACAC

03/08/2014 19:17
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΟΝ ΚΛΩΣΤΗ ΤΟΝ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν μου απαντησες ομως στο αλλο ποστ χαβαλεστο ,Ελληνας εισαι ή αλβανακι???μην φοβασαι ρε!! απαντησε με δικα σου λογια,δεν θα περασω μεσα απο τα καλωδια να σε καρπαζωσω....

04/08/2014 10:17
RWTA TH MANA SOU.AUTH KSEREI NA SOU PEI...ACACACACACACACAACACACACACAACCACACAACAACAACACACACACACAAACACACACACACACACACACACACACACACACACACACCAACCACACACACACACACACAACCACACACACAC

04/08/2014 10:22
FRANCE=17XRONO ME PROISTORIA...TO PAIZEI KAI PALIOS.EMPENE STO CHAT APO TA 12 DEN EKSHGEITE ALLIWS...ACAAAACACACACAACACAAACAACCAACACACAC PRHZEI TA ARXIDIA OLWN NA RWTAEI:"ME THYMASAI?MIRALLAS EDW?"SSSSSSKASEEEEEEEEEEEE KANEIS DEN SE THYMATAI OUTE THELEI NA SE THYMATAI MIKRO MYKSIARIKO...PARE TON MPOURTZOUNOVLAXO NA ARMEKSETE KANA PROVATO STH RODO.ACACACACAACCACACAACACACACACACCAAACCACACAC

04/08/2014 21:26
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΟΝ ΚΛΩΣΤΗ ΤΟΝ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν μου απαντησες ομως στο αλλο ποστ χαβαλεστο ,Ελληνας εισαι ή αλβανακι???μην φοβασαι ρε!! απαντησε με δικα σου λογια,δεν θα περασω μεσα απο τα καλωδια να σε καρπαζωσω....

04/08/2014 23:31
SOU APANTHSA MWRH KARAFLH KOURADA.EIMAI O GAMIAS THS MANAS SOU...

05/08/2014 01:21

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα

12:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Κασίμα Άντλερς - Όκλαντ Σίτι

Περισσότερα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: