Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » admin (για τα.. ΣΤΗΜΕΝΑ!)
23/07/2014 04:35
admin ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ " ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ " " ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ " ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΑ "ΔΗΘΕΝ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟΥ" ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΩΛΟ ΣΑΣ! ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ NICK NAME ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ 10 ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΑ Ε? ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ Ε? ΚΟΡΟΙΔΙΑ.. ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΚΟΥΒΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΛΟΥΤΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.. ΦΥΣΙΚΑ.. ΤΟ 97% ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.. ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ.. ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΛΑΜΟΓΙΟ. ΖΩΑ! Ε ΖΩΑ!

23/07/2014 04:37
Υ.Π ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΜΑΤΣ.. ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΜΑΣΤΕ! ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΡΕΦΑΡΟΥΜΕ.

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ.. ΟΤΙ ΧΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΚΗ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΒΑΔΕΣ.

23/07/2014 04:41
ΒΛΕΠΩ ΕΙΤΕ ΣΤΟ CHAT ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΝΑ ΛΕΝΕ "ΠΟΛΛΟΙ" 100% ΣΤΗΜΕΝΟ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ.

ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ! ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ! ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΟΥΒΑΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΕΦΤΑ.

23/07/2014 04:48
polu swstos file, mprabo gia to forum pou anebases.

23/07/2014 07:59
☹ ασε Τζακο χθες χαθηκε στημενο 100%

23/07/2014 08:00
...ο ασσος της Ουγγαριας... :P:P:P:P axaxaxaxax

23/07/2014 10:59
Polu asteio re kanehumor

23/07/2014 11:00
Xo-xo-xo

23/07/2014 17:38
Μα αφου ο qcqc εχει πληροφοριες απο τουρκους!.χααχαχαχαχχαχα...θα σας το ξαναπω , οσο υπαρχουν κοροιδα(που υπαρχουν και πολλα) εδω μεσα , τοσο θα υπαρχουν και οι βλακες που θα λεν οτι εχουν στημενα.

23/07/2014 19:01
Dn einai mono o qcqc einai kai kapoioi alloi pou lene vgazoun xiliades th mera enw dn boroun na piasoun 2plh eukairia

23/07/2014 21:33
Σε κάθε σοβαρό chat ο admin ειναι υπο 24ωρου βάσης μέσα παρακολουθώντας τι γίνεται.Οχι 1 άτομο φυσικά,αλλά όσοι χρειάζονται.Με λέξεις ή φράσεις οπως,εχω στημένα,δωσε ΡΑΥ,με βρισιές,νε διαφημίσεις κλπ κλπ κατευθείαν διαγράφονται.Τώρα αν κάποιος έχει 190 προφίλ,αφού πει κάτι απο τα παραπάνω διαγράφεται ενα-ενα.Κάποτε πιστέψτε με ημουν σε άλλο σαιτ,όπου μία φορά προειδοποιούσε ο αντμίν.Τη 2η διαγραφή.Και ειχε ενεργό ρόλο στο chat.Εβλεπες π.χ admin σχόλιο:τεο αν ξαναπεις για στημένα,διαγράφεσαι.Με άλλο προφίλ ο τεο,ξανά διαγραφή.Τεσπα αυτό που θέλω να πω είναι,ότι ο αντμιν,πρέπει να έχει πιό ενεργό ρόλο στο σάιτ του.Ας βάλει και άλλους να παρακολουθούν τι γράφει ο κάθε παπάρας.Δεν ειναι κανα σάιτ της πλάκας,είναι με διαφημίσεις με μπόνους,με κέρδη γενικά.Γιατί όσο υπάρχουν κωλόπαιδα,θα υπάρχουν και κορόιδα στο σάιτ.

Με εκτίμηση τεο

23/07/2014 21:42
(Y)

24/07/2014 09:15
ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ, ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ Ο ΤΖΑΚΟΚΛΑΜΑΣ(ΑΛΒΑΝΟΣ ΤΖΑΚΟΝΑΣΤΗΣ) ΕΠΕΞΕ ΤΟ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ 0-0 12 ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΟΒΕΡ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΝΩ ΧΑΝΕΙ 2ΠΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ,Ο ΟΛΙΚΟΣ(ΠΑΡΟΤΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΜΕ.ΚΑΙ 2ΟΣ ΚΟΥΒΑΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΚΑΝΕΚΟΡΣΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ 2ΠΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΠΡΟΤΙΝΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΚΟΥΒΑ.ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΤΩΧΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΑΝΕΡΓΟΣ

02/11/2014 13:49
Re apla block se ola ta 10xrona malakismena...! Opios exei mualo skefete! Ola ta upoloipa einai perita...! Alla pistebo pws kala ekanes tzako kai dhmhourgises auto to thema!

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: