Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » Ολη η αληθεια για εμενα και τον ΔΗΜΗ
18/01/2014 05:21
Ειναι 00:00 και εγω καθομαι σε μια πολυθρονα διπλα στο τζακι μου...το οπιο ειναι ενα κεράκι μυρωδικο αλλα λογο του δημιουργικου και εμφυιες μυαλου μου το φανταζομαι σαν τζακι..αφου περιμενω τον Αι βασιλη να κατεβει απο στιγμη σε στιγμη...Ομως μεσα στο μυαλο μου δεν ειναι μονο ο Βασιλης αλλα και καποιος αλλος..τον οποιο βλεπω ερωτικα...καποιος που μου εχει σκλαβωσει και την καρδια μου την εχει παραδωσει στα ονειρα του, καθε επυθημια μου ειναι να βρεθω κοντα του...ο τελειος αντρας λοιπον ο αντρας που εκπληρωνει καθε θελω μου...Ο Δημης ο μονος ανθρωπος που νιωθω την αναγκη να ειμαι κοντα του..Έτσι και εγινε μια μερα ηλιολουστη γεματη κατεγιδες απο αυτες που μασανε ταραμα..αλλα ειναι και κατεργαρες πηρα την αποφαση να τον κατακτήσω να τον κανω αποκλειστικα δικο μου..να μου παραδωθει.Και πραγματι πηγα με περιφανια και σιγουρια ,τον βρήκα και του είπα..Διμακο μου; ΣΤΗχωνω,θες να ακουσεις ενα ποιημα μου;; Και τοτε μπαμ και κατω ετσι απλα μωρακι μου φευγατο έγραψα το πιο ερωτικό αγαθό ερωτικο και παθιασμένο ποιήμα μοναχά για την πάρτυ του μοναχα για τον ιδιο,μοναχα για τον ΔΗΜΗΤΡΗ ,το οποιο πάει καπως έτσι Α-Π-Ο-Λ-Α-Υ-Σ-Τ-Ε..''Μεσα στου χάους την βουή μεσα στου χαους την θολωμενη εικονα βρισκετε η δικια σου μορφη οπου ο ηχος σου στα αυτια μου αντιχει ακομα..μεσα στης θαλασας τα καταγάλανα νερα μεσα στου ουρανου τ' άστρα ψάχνω απεγνωσμένα να σε βρώ η πουτσα μου έγινε κρεμμάστρα...Με αυτο μου το ποιημα ο Δημης ελιωσε λυγισε ερωτέυτικε.. Η απολυτη αλήθεια ειναι πως αρχικά του φανηκα καπως πεζος,σεξομανής ,αχριος ,πονηρος ,δολιος και ποταπος ...έκανε λάθος ομως μεσα μου κρύβω μια ψυχή ευαισθητου ρομαντικού και μονογαμικου άντρα που μονο Ο ΔΗΜΗΣ μου βγαζει...ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ αντρας η ΑΠΟΛΥΤΗ τελειοτητα..ο αγγελος μου...Ενα βραδυ λοιπον έπρεπε να δράσω ολα η τιποτα..η θα με γαμισει να τελειωνουμε η θα μεινω ετσι να φανταζομαι...και χωρις δευτερη σκεψη ετρεξα με ναζι και μπριο προς το σπιτι του...Και οπως το φανταστικα τον βρικα να χεζει και με το παραθυρο ανοιχτο να κλανει στου γειτονες...αυτος ειναι ο Διμακος μου ειπα και του αφιερωσα το εξης (πριν του παρω πιππα) εν ωρα χεσιμου..''η θα με βαλεις κατω και να μου σκισεις τον πατο..η θα παρω ταξι να φυγω δεν θελω βαρος σου να γινω... μοναχα ενα κομματι μεσα στην καρδια σου να με ζητας τα βραδυα παρεα με τα ονειρα σου..ομως μια σχεση χωρις συνουσιασμο δεν λεει αν δεν με γαμησεις τωρα θα βγω να φωναζω οτι εισαι γκει..'' Και τοτε ο Δημης αμεσως δακρυσε και σπαραξε απο το κλαμα...λες να συγκινήθικε η με πήρε για καμια πουτανα?

18/01/2014 05:25
Σας ενημερωνω φιλοι μου οτι ο zGIOS θα βαλει και αυτος ενα τετιο για τον παξαρο και ζηταμε να τα βαθμολογατε..παρακαλω αφηστε την βαθμολογια σας μετα τον χαρακτηρηστικο ηχο...Αγγουριαα???

22/01/2014 04:20
FTANEI,FTANEI,FTANEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

22/01/2014 04:21
http://youtu.be/ArL07FrQJ9Q

22/01/2014 04:22
https://www.youtube.com/watch?v=d0VF7od68fM

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: