Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Η ΦΕΤΙΝΗ SUPER LEAGUE???
28/11/2013 19:03
Φέτος ο ΟΣΦΠ είναι δύο κλικ πανω από τις άλλες ομάδες. Ο ΠΑΟΚ δεύτερος νικάει όλες τις ομάδες (πλην του ΟΣΦΠ), κ όλες οι άλλες χαροπαλεύουν. Βρείτε μου ένα λόγο που έχω (εκτός από την αγάπη για την ομάδα μου) για να κάτσω να δώ SUPER (χαχαχα άκου σούπερ) LEAGUE!!!

30/11/2013 00:39
Den tha to elega oti o paok kerdizei oles tis omades. Parolo pou exei 2 httes kai 1 isopalia mexri stigmis, kapoia paixnidia ta exei parei me th psyxh sto stoma. Dixnei kai tha kanei geles o paok me to podosfairo pou paizei (pou den paizei mallon) perimena perissotera fetos.

Gia vathmologiko endiaferon den exei kaneis logo na katsei na dei to prwtathlima, mono gia balitsa! Kai ama sou katsei na deis paixnidi me pathos goals kai eykairies eisai na les kai eyxaristw :D Apo thema poiothtas asto kalytera.....

30/11/2013 19:36
Omologumenos ontos exi pesi se terastio ba8mo i apodosi tou prota8limatos,,i mones pu apodidoun kalo podosfero ine o OLIMPIAKOS ke o PAOK i ipolipes omades ine pola skalia kato..

30/11/2013 20:28
τι ενδιαφερον να εχει?!παλι διπορτο το εχει ο θρυλος

09/12/2013 11:33
afou uparxei h mpaokara tha xei pollh endiaferon kai gelio

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα

15:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Κισσαμικός - Πανιώνιος

Περισσότερα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: