Λόγω συντήρησης το site θα κλείσει στις 23:45 για 2 περίπου ώρες.

Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Σχετικά με τον διαγωνισμό » ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ BETMAKERCLUB
23/11/2013 03:21
Σημερα επειτα απο εναμιση χρονο παρουσιας μου στο site θα τιμησω καποιους φιλους που ''βαθμολογησα'' σε ολο αυτο το διαστημα ως καλυτερους παικτες σε σταθεροτητα ,απο τους χρηστες που ψηφιζουνε συστηματικα εως και καθημερινα στο site.

H θεωρηση μου αυτη δεν ειναι βαση καποιας συμπαθειας ,αλλα πραγματικα ειναι αποτελεσμα οπως προκυπτει, μεσω αντικειμενικης κριτικης γνωσης σε επιπεδο επαγγελματικου επιπεδου.

Σχεδον ολα τα παιδια που θα αναφερθω με λιγη δουλεια και πειθαρχεια ,μπορουν να σταθουν σε επιπεδα επαγγελματισμου με το χομπι του στοιχηματισμου.

Θα ξεκινησω με τον ( 1 ) JIMMY που για μεγαλυτερο διαστημα βρισκοταν στην πρωτη θεση σταθερα με ιδιαιτερα προσεγμενες, βατες επιλογες χωρις κυνηγητα εκπληξεων και υπεραποδοσεων που μας συνηθιζουν πολλοι νεοτεροι και ηλικιακα παικτες στο site..

(2)

kastanies,karol,ALOGOMOYRHS

στο ιδιο επιπεδο τολμηροι παικτες με εκπληκτικα peak ,αλλα δυστυχως παρολες τις παρακλησεις μου να τους παρακολουθησω για μεγαλυτερο καιρο, μεσα σε λιγο χρονικο διαστημα ψηφιζοντας φαντασματα ο ενας, και μηδενιζοντας ο αλλος εξαφανιστηκαν ξαφνικα απο τις πρωτες θεσεις ,χωρις να μπορω να διακρινω τον δυνατοτερο..Ιδιο στυλ παρομοια peak γνωση του αντικειμενου αλλα και του αθληματος...

(3) abcd

το καλυτερο ταλεντο στο site ηλικιας μολις 15 ετων για μηνες στην πρωτη πενταδα με χαρακτηριστικη ανεση,με στατιστικα στα Χ που θα ζηλευε ο καθε επαγγελματιας ,ακομα και εγω οπως του εχω πει και ιδιαιτερως,παραλληλα και απο τα καλα παιδια του site,γνωστης της ευγενους αμιλλας απαραιτητης αρετης για τον Επαγγελματια παικτη...Αποχωρησε apo to site λογω μαθητικων υποχρεωσεων προς μεγαλη μου χαρα, διοτι ειναι διανοηση που πρεπει να απασχοληθει με τομεις ανωτερων επιστημων!!

(4) Petros με ολα τα γνωστα παραγωγα usernames εκπληκτικος παικτης κυνηγος υπεραποδοσεων αλλα και δυνατων στανταρ αχαστων ,που παροτι παρεξηγημενος επειδη ψηφιζε με 15 accounts υπεραποδοσεις ,και συχνα πλασαριζοταν στην πενταδα εξαιτιας αυτου...Ειναι ενας παικτης που συμφωνω με πολλους εχει τυχη, κυνηγαει συν7, αλλα παραλληλα μυριζεται την υπεραποδοση με στατιστικα που ξεφευγουν της απλης τυχης ή της θεωρειας των πολλων λογαριασμων...Μεγαλο του μειον η επιπολαιοτητα και ανυπαρκτη πειθαρχεια,δεδομενα που αν τα βελτιωσει θα μπορουμε σε λιγα χρονια να μιλαμε για τον νεο betmaker ακομα και σε παγκοσμιο επιπεδο...Τον ειχα μαλωσει καποια στιγμη επειδη εκλεβε στις ψηφοφοριες με την αβαντα του admin και του ειχα εξηγησει οτι ειναι τεραστιο ταλεντο, και δεν χρειαζεται να κλεβει...ΔΕΝ ειχε καταλαβει οτι εννοουσα οτι εκλειπει υπομονης και πειθαρχειας...Me eixe παρεξηγησει και με ειχε κακολογησει και αυτος!

(5) Αntwnis Εδω και καιρο σταθερα πανω απο τους 125 σταθερους ευστοχους ψηφους ανεξαρτητα αποδοσεων ,με εκπληκτικη πειθαρχεια επαγγελματικη θα ελεγα ,αλλα με απαιτηση για μεγαλυτερη μελετη σε αρκετα πρωταθληματα,γνωστης του ποδοσφαιρου και δευτερευοντα του στοιχηματισμου,αφανης στους top users διοτι ψηφιζει με σταθερη σπανια συχνοτητα, σε βαθμο που διακρινει πραγματικο επαγγελματια που φορτωνει στα ματς 1000 ευρω στο πονταρισμα, και για αρκετους μηνες πανω απο 125.Θα βοηθουσε την κριση μου να τον εβλεπα να ψηφιζει και σε ουδετερα για αυτον παιχνιδια.

(6) chalent xaletakos halid xalitinio jackwilshere jacksonrunner κλπ κλπ ειναι ενα ατομο!! συνηθως με το σημα της αρσεναλ ,παντα στην πρωτη δωδεκαδα για αρκετο χρονικο διαστημα ,εκπληκτικα peak σοβαρη αντιληψη, γνωση του αντικειμενου, υπευθυνο παιξιμο ανεξαρτητου αποδοσεων,μεγαλο του μειον η ελλειψη πειθαρχειας και επιπολαιοτητα με συνεπεια πολλες φορες να ψηφιζει Λεβαδειακος ΟΣΦΠ ασσο, διχως να σκεφτεται παρασκηνιακα δρωμενα που ειναι σημαντικος παραγοντας κρισης για τον υπευθυνο στοιχηματισμο...με λιγα λογια ψηφιζει προβλεψεις που ουτε ο ιδιος πιστευει...

23/11/2013 04:18
(7) MARATHONRUNNER ,MESSI SHARK ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΩΓΑ, PAXAROS AVENIDA BRAZIL mesodomos-rodou bastardos και ολα τα παραγωγα

ιδιο επιπεδο και οι τρεις εκπληκτικα στατιστικα τρομερη γνωση ποδοσφαιρου καμποσες φορες επαναλαμβανομενα στην αφροκρεμα των topusers ,αλλα ασχετοσυνη στο αντικeιμενο του στοιχηματος,απαιτηση για μελετη περισσοτερων πρωταθληματων και παραλληλα περισσοτερη τολμη που δεν υπαρχει ιδιως απο τον paxaro,δεν κρατας την πρωτη θεση με αποδοσεις 1,30 αν δεν εισαι o JIMMY ή ο betmaker...Ston φιλο paxaro τα εχω πει ανα καιρους αλλα απο το ενα αυτι μπαινει στο αλλο βγαινει, ''ψηφιζε μονο σημεια δεν το κατεχεις το over under και αριθμο γκολ''...Με τρομερες πιθανοτητες αν κατανοησουν την τεχνη του στοιχηματισμου,και οι τρεις εκπληκτικοι γνωστες του ποδοσφαιρου για ερασιτεχνικο επιπεδο!!!

(8) Εtemon, zefi, littlepipis ,VETTEL, Kouklizo,lpan,tzogadoros ή lazioIRRIDUCIBILI

ΣΥΧΝΑ στην πρωτη δεκαδα με αξιοσημειωτα peak στο ιδιο παικτικο επιπεδο και τολμης και αντιληψης, αλλα και συλληψης της καλης value αποδοσης, εδω αντιθετα με τους παραπανω εχουμε γνωστες του στοιχηματισμου, αλλα λιγοτερο γνωστες του ποδοσφαιρου,απαιτηση για μελετη του αθληματος και περισσοτερων πρωταθληματων,και το αποτελεσμα θα εκπληξει και τους ιδιους...ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΩΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!!Ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ!!ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ!!ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!

(9) papinho,onlyblue,tzoutzou,rsotos,stavrossgate4 χαστουκης και ολα τα παραγωγα εδω εχουμε μια κατηγορια παικτων με λιγο διαφορετικα χαρακτηριστικα αλλα τους ομαδοποιησα παροτι εχουν διαφορες παικτικα, ως προς την συχνοτητα που βρισκοντε στην δεκαδα,ισαξιοι παικτες γνωστες του παιχνιδιου και του ποδοσφαιρου αλλα με κοινο χαρακτηριστικο μειον που ειναι η "αυτοκτονια του παικτη'', και αυτο ειναι η ελλειψη αυτοπεποιθησης κατα βαθος...Οταν ενας παικτης δεν πιστευει στις δυνανοτητες του σε περιπτωση χασουρας. βυθιζεται στον πανικο και στις αστοχες επιπολαιες και υπο πιεση προβλεψεις ,που στατιστικα κατα 70% παντοτε βγαινουνε λανθασμενες...Η πιστη στην αξια και στις δυνατοτητες των παραπανω παικτων αν θεμελιωθει, και γινει ισχυρη ΒΑΣΗ μπορει να τους ισχυροποιησει σε πολυ μεγαλυτερα επιπεδα κυριως παικτικα ,γιατι και εδω οι ποδοσφαιρικες γνωσεις ειναι εξαιρετες....

ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ,ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΕ ΤΟ SITE ΑΝΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΝ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΝ.ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ Ο ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ PSOMIADHS,ΚΑΙ PYTHAGORAS ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...EIPA ISWS XAXAXAXA

Tα αποτελεσματα ηταν κατοπιν κοινης αποφασεως ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ των μελων της λεσχης μας επειτα, απο τον ενδελεχη ελεγχο εναμιση ετους για ανευρεση νεων ταλεντων, που θα μπορουσανε να ασχοληθουν επαγγελματικα με το χομπι του στοιχηματισμου,με κυριο δεδομενο την παρουσια στους topusers ολων των χρηστων για τον τελευταιο εναμιση χρονο σχεδον,και οπως αποδειχτηκε διχως καμια επιρροη λογω φιλιας ή συμπαθειας με καποιους παικτες δεδομενου .οτι πολλοι απο τους αναφερομενους ειναι αγνωστοι, και με ορισμενους εχουμε ''τσακωθει'' ανα καιρους, φυσιολογικα στα πλαισια του χομπι του στοιχηματισμου..ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΕΤΑΛΑΜΠΑΔΕΥΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ...

23/11/2013 04:39
ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ

LEVEL: GRANDE MAITRE

ΠΑΝΟΣ

23/11/2013 04:41
ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΕΛΟΥΣ

LEVEL:GRANDE MAITRE

ΜΑΚΗΣ

23/11/2013 14:01
ok

25/11/2013 15:56
Επειδη ειμαι παλαιο μελος και πολλα χρονια στο συγκεκριμενο σαιτ (το ονομα ΒΕΤ JACKAL ειναι καινουργιο) και επειδη υπαρχουν πολλοι νεοι χρηστες και οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι και ανηλικοι ειμαι υποχρεωμενος να σχολιασω το εν λογω κειμενο..

Ο συγκεκριμενος κυριος ειναι απατεωνας..

Δεν υπηρξε ποτε η λεσχη που αναφερει (ΒΕΤ ΜΑΚΕR BET CLUB) ουτε κ ο γραμματεας κ το μελος που δηθεν υπογραφουν στο τελος σαν μελη..

Προκειται για το ιδιο ατομο με διαφορετικους λογαριασμους..

O καθενας εχει δικαιωμα να αυτοαποκαλειται spesialist και ειδημον στο στοιχημα,να ΄΄βαθμολογει΄΄ οπως λεει κ ο ιδιος και να κανει κριτικη..

Ακομα κ να παρουσιαζεται ως διαφορετικο ατομο με διαφορετικους λογαριασμους κ να ψηφιζει πολλαπλα..

Δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ δικαιωμα ομως να το κανει αυτο με τροπο καιροσκοπικο ως προς αγνωστο για μας οφελος του να ψευδεται κ να προσπαθει να παραπλανησει τα μελη του σαιτ ιδιως τα νεα μελη - η πλειοψηφια των παλιων γνωριζουμε..

Κατοπιν τουτου ειμαστε ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να περνουμε θεση οταν αυτο ειναι αναγκαιο ωστε να προστατευουμε κ να πληροφορουμε την ιστοσελιδα για την αποκατασταση της αληθειας..

Επι της ευκαιριας θα ηθελα να υπενθυμισω σε σας τους νεοτερους χρηστες να μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ αγνωστους κ να μη δινετε ΠΟΤΕ λεφτα σε μορφη PAYSAFΕ για δηθεν στημενους αγωνες οπως κ να μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ προσωπικα σας στοιχεια κ δεδομενα..

Ευχαριστω

25/11/2013 16:16
Συμφωνω και επαυξανω με τον BETJACKAL μονο ως προς το:

''Επι της ευκαιριας θα ηθελα να υπενθυμισω σε σας τους νεοτερους χρηστες να μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ αγνωστους κ να μη δινετε ΠΟΤΕ λεφτα σε μορφη PAYSAFΕ για δηθεν στημενους αγωνες οπως κ να μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ προσωπικα σας στοιχεια κ δεδομενα..''

Φιλε δεν υπαρχει καποιο ωφελος ουτε καιροσκοπισμος, απλα στα πλαισια του χαβαλε δημοσιευσαμε αυτο το ποστ...τωρα ο απατεωνας απο που προκυπτει οπως και αυτη η σιγουρια σου οτι ειμαστε ενα ατομο δεν μπορω να καταλαβω αλλα δεν προκειται να επιμεινω κιολας αλλωστε μου εχουν διαγραφει 3 λογαριασμοι μεχρι τωρα σε περιοδους που αυτοι οι λογαριασμοι ξεπερνουσανε τους 130...Καποια νοηματα προφανως παιρναω σε εσας τους παλιους χρηστες,αλλα οταν εισαι κακοπροαιρετος ουτε τα νοηματα αντιλαμβανεσαι και κατα δευτερον βλεπεις φαντασματα....Για το δευτερο σκελος συμφωνω και επαυξανω αλλα θα σου υπενθυμησω ταυτοχρονα οτι αυτοι που εχουν φτιαξει λογαριασμους στο facebook και ''κλεβουν'' paysafe απο χρηστες για να τους πουλησουν δηθεν στημενα παιχνιδια ειναι γνωστοι σε εσας τους παλιους χρηστες αλλα......αλλα χαχαχαχαχαχαχααχα BETJACKAL δεν μας επεισες φιλτατε BETJACKAL για τις καλες προθεσεις σου ....ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΕΛΟΣ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!!

25/11/2013 20:29
ρε συ jackal που δήθεν κόπτεσαι για τους χρήστες!! Αυτούς που κλέβουν τις paysafe εφοσον τους ξέρετε (ΔΙΟΤΊ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ) γιατί κάθεστέ αμέτοχοι???Μαλόν πόνεσε αυτό που είδες στην πρώτη θέση των topusers,αλλά φιλέ ας είμαστε λίγο δίκαιοι δυό λογαριασμούς 130 βαθμών μου είχατε διαγράψει με ανήθικο και ύπουλο τρόπο και ουσιαστικά χώρις λόγο πραγματικό!Εε ρε παιδιά το ξέρω οτί σας πόνεσε,αλλά έπρεπε να είναι με 220 όχι 148 που γράφει.220.Πως να το κανούμε τώρα?Σας το ειχά ξαναπεί αφήστε το να το φτάσω 190 να το δείτε οτί γίνεται,Και 300 γινεταί και 500 ...Οσο περισσότερα ματς ψηφίζω τοσό περισσότερο θα ανεβαίνει...Να είσαστε παντελονάτοι και να δέχεστε την ανωτερότητα του άλλου...Θα επιζειτήτε την πρωτιά μόνο αν εισάστε πραγματικά οι καλύτεροι,και όχι με πουστίες και αδικίες....οταν καταλάβετε και συνηδητοποιήσετε οτί πάντα υπάρχει ενάς πολύ καλύτερος απο εσάς ,τότε εισαστέ έτοιμοι να κάνετε το επόμενο βήμα εμπρός.Δεν ειναι ντροπή ούτε κακό ρε συ jackal απλά είμαι επαγγελματιας και εσύ ερασιτεχνής!!Δηλαδή γιατί σε ενοχλεί τόσο πολυ αυτό??Δν σας καταλαβαίνω!!και είναι λογικό να μην με αντιλαμβάνεστε και εσείς..Δεν θα δείς στην ζωή σου προκοπή λεβέντη ετσί όπως σκέφτεσαι.

25/11/2013 20:59
YG. ΤΟΝ PANPAN ξεχάσαμε με όλα τα παράγωγα Πανθρακικού accounts,κατηγοριοποιείται στις κατηγορίες (8) @ (9) αν και κρατάω κάποιες επιφυλάξεις, σίγουρα θα ξέχναγα και καποιούς χρήστες αλλά δεν κρατάω και αρχεία για να θυμάμαι..

25/11/2013 21:58
μεγαλος καραγκιοζης....

25/11/2013 22:03
Δε θυμαμαι να απευθυνθηκα σε σενα φιλε μου αλλα στα μελη του agones.gr και ιδιως στους νεοτερους..

Οι απανταχου επαγγελματιες παικτες ποτε δε καυχιουνται για την ανωτεροτητα τους και τις γνωσεις τους και δεν εχουν αναγκη ουτε για προβολη ουτε για επιβεβαιωση ουτε επιστρατευουν μεθοδευσεις οπως κανεις εσυ σημερα σε αυτο το post..

Οπως ειπα και παραπανω ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει ελευθερα τη γνωμη του και να κανει τη κριτικη του οπως επισης και να αυτοαποκαλειται οπως αυτος νομιζει σε αυτο το site..

Δεν εχει δικαιωμα ομως σε καμια περιπτωση να παραπλανει και να ψευδεται οπως κανεις εσυ σημερα εδω και σε αυτο το τομεα συγκεκριμενα προσπαθεις φιλοτιμα να γινεις οντως επαγγελματιας τολμω να πω..

Εδω μεσα υπαρχουν και ανηλικοι και καποιοι εχουν την ευθυνη να βαζουν τα πραγματα στη θεση τους και να αποκαθηστουν την αληθεια οταν βλεπουν ανορθοδοξες μεθοδευσεις αγνωστου σκοπιμοτητας αρεσει δεν αρεσει αυτο σε καποιους..

Και ο νοων νοειτο..

Η αληθεια ειναι οντως πως δε θα δεις προκοπη στη ζωη σου με το τροπο που ενεργεις και σκεφτεσαι αλλα ειναι δικο σου θεμα αυτο προσωπικο..

Τελος παντα χαιρομαστε να υπαρχει ανταγωνισμος κ να βλεπουμε νεους παιχτες στις πρωτες θεσεις οπως χαιρομασταν ολα αυτα τα χρονια..

Με αλλα πραγματα δε χαιρομαστε ιδιαιτερως αλλα παντα βρισκουμε να κανουμε κατι για αυτα..

Καλη Συνεχεια Σε Ολους

25/11/2013 23:57
Την παραπλανηση δεν μπορω να αντιληφθω πως την θεωρεις,και σου ξαναλεω τα υπονοουμενα που παραθετεις εδω με τα γραπτα σου στο διαταυτα ειναι ανευ ουσιας χωρις επιχειρηματολογια..Και αφου σε ποναει τοσο πολυ ρε αδερφε ειμαι ασχετος απο τυχη το φτανω καθε μηνα 130 και με διαγραφετε...Και θα το φτασω 180 αν δεν με ξαναδιαγραψετε...το επαναλαμβανω λοιπον για να υσηχασεις ειμαι ασχετος δεν εχω ιδεα απο στοιχηματισμο και παραπανω κανω πλακιτσα,αλλα οταν γραφετε θα γραφετε με τα κανονικα σας username και οχι το καινουργειο username οπως παραδεχτhκες ο ιδιος jackal ...Για νa ξερουμε με ποιον εχουμε να κανουμε,οπως ο φιλος cisakos πριν ειπε την αποψη του με το πραγματικο του username..Kai an to deις και φτασει 200 απλα απο τυχη θα ειναι γιατι ειπαμε ειμαι ασχετος απλα ειμαι λιγο τυχερος!!ΘΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΤΑΤΕ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ....ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΔΗΘΕΝΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΛΕΒΕΙ ΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...ΜΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΤΟΥ 2014 ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ..

26/11/2013 00:00
BETJACKAL

25/11/2013 15:56

Επειδη ειμαι παλαιο μελος και πολλα χρονια στο συγκεκριμενο σαιτ (το ονομα ΒΕΤ JACKAL ειναι καινουργιο) και επειδη υπαρχουν πολλοι νεοι χρηστες και οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι και ανηλικοι ειμαι υποχρεωμενος να σχολιασω το εν λογω κειμενο..

ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΟΥ USERNAME ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ,ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ...ΤΕΛΟΣ

26/11/2013 00:07
ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΧΤΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ...ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΧΤΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ...ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΧΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΝ ΑΝΕΧΟΝΤΕ...ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ,ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ME TO STOIXHMA ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΠΑΛΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ JACKAL..

26/11/2013 00:14
TO ΒΡΙΣΙΔΙ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΑΝΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ!!ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ PAYSAFE ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΤΟΥ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΥΠΟΝΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ,...ΙΔΙΩΣ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΣΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΦΙΛΕ...ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ USERNAME ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΟ ΟΠΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ

26/11/2013 01:25
Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΕ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΘΕΣΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ 10 ΚΑΙ 20 ΠΡΟΦΙΛ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΕ ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΟ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΤΙΜΠΑΝΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΕ ΜΑΓΚΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΜΑΓΚΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΤΟΡΙΝΟΥΣ ΥΠΑΡΧΙ ΜΕΓΑΛΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΙΤΙΣΩ ΣΙΓΝΩΜΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΕ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΖΙΤΑΩ ΔΕΝ ΕΧςΩ ΘΕΜΑ ΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΕ 10 ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ.

26/11/2013 02:29
δυο ανθρωποι ειμαστε που πραγματι χρησιμοποιουμε απο κοινου ολα τα προφιλς...Το γιατι εχουμε 3 προφιλς το εχω εξηγησει ανα καιρους,δηλαδη οτι κανω συνηθως χαβαλε στο sitε για διασκεδαση μπαινω και ενιοτε στα πλαισια παντα του χαβαλε χρησιμοποιω τρια accounts γιατι βοηθανε την ροη του διαλογου... και παραλληλα μπαινεω σε αυτο τον ιστοτοπο επειδη ειναι καλο εργαλειο για να κραταωγ στατιστικα που δεν μου δινει αυτη την δυανατοτητα καμια στοιχηματικη εταιρια...Τωρα απο που προκυπτει η υποπτη φυση μου που διακρινες,ισως επειδη σημερα δεν εμπιστευομαστε κανενα και τιποτα και ειμαστε καχυποπτοι με τα παντα ,οποτε σε καταλαβαινω...Αλλα οταν αναφερεσαι σε ποινικα αδικηματα οπως το ανωτερω επρεπε και εγω να παρω θεση για να μην δημιουργουντε λανθασμενες εντυπωσεις...Διοτι εγω πρωτος τσακωνομουνα στα site να μην ριχνετε καντιλια,να μην βριζεστε μεταξυ σας και να μην προκαλειτε,και ειναι τοσο χαωδεις η κατασταση στο tsat που ακομα και εγω προκληθηκα τοσο πολυ ωστε επεσα στο ιδιο επιπεδο με ορισμενους και αρχισα να βριζω...Και μου εμεινε μαλιστα και κουσουρι...Εγω τσακωνομαι συνεχεια να μην βριζουνε βουλγαρους και τουρκους και ολα τα αντεθνικα ανεγκεφαλα συνθηματα,αλλα ειναι και στοιχηματικο site πως να το κανουμε!!Το πηρα αποφαση οτι το βρισιδι θα ειναι στην ημερησια διαταξη του site...Δεν υπαρχει καμια μαγκια το να φτανεις στην πρωτη θεση,απλα αυτοι οι χρηστες που εγραψα παραπανω ειναι οι καλυτεροι στο site απο αυτους που ψηφιζουνε συστηματικα...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ...ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ...ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΕΙΤΕ ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ JACK...KAI AYTH EINAI H MONADIKH OYSIA KAI AITIA ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΑΜΕ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΦΟΣΟΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΠΑΨΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΚΑΠΙΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ...ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΕ..

26/11/2013 05:35
Tsisako τραβα για τσισα σου μικρουλι,εδω γραφουμε για την αφροκρεμα,,...Οταν θα γραψουμε για τους κουτους του site τοτε θα μας πεις την γνωμη σου ως ο πιο κουτος ...Αλλα εδω μικρουλι βαζελακο τουμπεκι...γιατι εισαι μικρουλης για τετοιες κουβεντες....μικρουλης παντου...σε ομαδα σε πουλακι παντου μονο σε κουβα εισαι μεγαλος...αιντε τσισακο το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια μικρουλη///

26/11/2013 05:36
cisako*

26/11/2013 05:40
ΠΟΙΟΣ Ο TSISAKO ΑΑΑΧΧΧΧ ΓΙΑ ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ///ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΙΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΤΣΙΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΡΔΗΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ...ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ Ο ΤΣΙΣΑΚΟΣ...ΚΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΣΙΣΑΚΟΣ...ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ??

27/11/2013 01:12
ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΝΑΤΖΕΡ

LEVEL: GRANDE MAITRE

ΑΛΕΞ

27/11/2013 19:00
TRAJIK

30/11/2013 15:01
''έπρεπε να είναι με 220 όχι 148 που γράφει.220.Πως να το κανούμε τώρα?Σας το ειχά ξαναπεί αφήστε το να το φτάσω 190 να το δείτε οτί γίνεται,Και 300 γινεταί και 500 ...Οσο περισσότερα ματς ψηφίζω τοσό περισσότερο θα ανεβαίνει...'' ''έπρεπε να είναι με 220 όχι 148 που γράφει.220.Πως να το κανούμε τώρα?Σας το ειχά ξαναπεί αφήστε το να το φτάσω 190 να το δείτε οτί γίνεται,Και 300 γινεταί και 500 ...Οσο περισσότερα ματς ψηφίζω τοσό περισσότερο θα ανεβαίνει...'' ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝ ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ 0 - 2 45' re c pitsadore les p les tis m..... sou toulaxiston mhn psifizeis assous tou 1.75 kai bgainei 2/2 me diafora. pame oloi kouva pou se empisteuomaste krima re c, kai mhn ftaseis sta 500 den antexoume na perimenoume toso lupisou mas.

01/12/2013 03:55
Ante να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα γιατι μπαινουνε τα παιδια και παιζουνε αυτα που ψηφιζουμε και πανε κουβα...Λοιπον παιδια πρεπει να σας πω οτι ολα αυτα τα κανω γιατι εκανα φιγουρα σε ενα γκομενακι που μπαινει εδω στο agones και ηθελα να την τουμπαρω...Μην με παιρνετε στα σοβαρα ως προς το σκελος που αναφερω οτι ειμαστε επαγγελματιες,απλα ηθελα να ενθουσιασω μια κοπελα και εφτιαξα 3-4 λογαριασμους και τυχαια εφτα σε 150 ποσο εφτασε...Δεν σας προτρεψε κανεις να παιξετε καποιο ματς ουτε δωσαμε ή προτειναμε παιχνιδια σε καποιον να παιξει...Εμεις οταν δινουμε προβλεψεις το κανουμε ΜΟΝΟ στα σχολια των παιχνιδιων!! (και παλι απο τυχη μην παρεξηθουμε ξανα)και απλα αυτες οι προβλεψεις στα σχολια των παιχνιδιων οταν γινοντε, συνηθως ή (για τους παλιοτερους να μην σας κοροιδευω ) σχεδον παντα βγαινουν...Αλλα ειναι απλη τυχη...Αυτα που ψηφιζουμε εδω μεσα δεν ειναι προτροπη για στοιχηματισμο...ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ!!

01/12/2013 03:56
Και στο τσατ πιο παλια καλες εποχες...αλλα παντα απο τυχη...

02/12/2013 11:10
JAJAJAJAJAJAJAJAAJA A RE KARAGIOZI SALMEIDAPITSADOREBETMAKER STIS 10 LEKSIS POY LES OI 15 EINAI PSEMATA RE KARAGIOZI SINEXISE NA MAS DIASKEDAZEIS ETSI JAJAJAJAJAJAJAJAJA KARAGKIOZI EPIPEDOY ME LEVEL GRANDE SOUPER ULTRA EXTRA METR

03/12/2013 01:45
αυτα που του λεγαμε περυσι οταν τον ειχαμε παρει στο ψιλο *(sah ειναι ενας απο τους κυριος λογους που ειμαι ακομα στο site το παιδι εχει απιστευτο χαβαλε) μας τα γραφει φετος...γραψε τουλαχιστον κατι δικο σου βρε καημενε μεχρι και στην ειρωνια με αντιγραφεις...

12/03/2014 09:30
Πριν καιρό είχα γράψει στο chat παρουσία των βραδυνών ,οτί:-'' ο γλασκόβης είναι συγκρίσιμος παίκτης με μένα ,όταν ακόμα είχε 125 στο ''ταμπλό''.......Και μπορεί να το φτάσει ακόμα και 180 ή και παραπάνω''-.Που το ήξερα όμως ο άτιμος???.Μάλον τελικά, μπορώ να αντιληφθώ αν ένας παίκτης είναι απο τύχη top user ή απο τέχνη.Χιχιχιχιχι

14/05/2014 17:20
AXXXXXXXX AXXXXXXXX MARESOUN OI POUTSES AXXXXX DN MPORW EIMAI O SALMEIDA TOP URSER TIS POUTSAS AXXXXXXXXX AXXXXXXXX K KOROIDEUW TO SITE AGONES . GR EIMAI GAY KAI TO PERNW APO KOLOOOO TI STOIXIMATIKO SAIT? LATHOS MPHKE EGW POUTSES THELW EGW KAI O ALESTOS K O GLASGOW KAI ALLA TOSA DIKA MOU PROFIL POU EXW TA EXW GIA NA PERNW PARTOUZESSSSS AXXXXX AXXXXXXXX THA FTIAKSW KAI ALLA PROFIL TOSA EXW GIA NA GRAFW POSES POUTSES THELWWWWW AXXXXXX EIMAI O SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAA K GOUSTARW POUTSESSSS K APO STOIXIMA DEN KSERW TIN TIFLA MOU MONO MONO POUTSESSSSSS OUTE ORTHOGRAFIA KSERW AMORFOTHOS POU THELW KAI LEUTA NA BGALW APO STOIXIMA CACACACACA MONO POUTSES SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

14/05/2014 17:20
AXXXXXXXX AXXXXXXXX MARESOUN OI POUTSES AXXXXX DN MPORW EIMAI O SALMEIDA TOP URSER TIS POUTSAS AXXXXXXXXX AXXXXXXXX K KOROIDEUW TO SITE AGONES . GR EIMAI GAY KAI TO PERNW APO KOLOOOO TI STOIXIMATIKO SAIT? LATHOS MPHKE EGW POUTSES THELW EGW KAI O ALESTOS K O GLASGOW KAI ALLA TOSA DIKA MOU PROFIL POU EXW TA EXW GIA NA PERNW PARTOUZESSSSS AXXXXX AXXXXXXXX THA FTIAKSW KAI ALLA PROFIL TOSA EXW GIA NA GRAFW POSES POUTSES THELWWWWW AXXXXXX EIMAI O SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAA K GOUSTARW POUTSESSSS K APO STOIXIMA DEN KSERW TIN TIFLA MOU MONO MONO POUTSESSSSSS OUTE ORTHOGRAFIA KSERW AMORFOTHOS POU THELW KAI LEUTA NA BGALW APO STOIXIMA CACACACACA MONO POUTSES SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

14/05/2014 17:21

14/05/2014 17:27
8ELWWWWWW POUTSES MIN TO KSEXASETE EIMAI O SALMEIDA K 8ELW POUTSES MONO AUTO ME KANEI KALA KAI APO KOLO KAI APO MOUNIIIIIIIIIIIIIIIII POUTSA NA XW KAI EIMAI ENTAKSEI!!! CACACACACACACACACACACACACACA

14/05/2014 17:27
8ELWWWWWW POUTSES MIN TO KSEXASETE EIMAI O SALMEIDA K 8ELW POUTSES MONO AUTO ME KANEI KALA KAI APO KOLO KAI APO MOUNIIIIIIIIIIIIIIIII POUTSA NA XW KAI EIMAI ENTAKSEI!!! CACACACACACACACACACACACACACA

15/05/2014 13:04
THELW POUTSES NA PERNW EIMAI TOP URSER MONO SE AUTO POUTSES POLLES THELWWWWWWWWWWWWWWW LIPITHITE ME DOSTE M LIGI A3IA SIMASIA PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ THELW POUTSES GIATI EIMAI GAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

15/05/2014 13:05
ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟN TOP URSER TIS POUTSASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BETMAKERCLUB

15/05/2014 13:32
CACACACACACA MWRI GALOTSA EDW DEN TO PAREDEXESAI ME TA ALLA PROFIL POU EINAI AUTONOHTA THA TO PARADEXTEIS TWRA????A ANDROS MEXRI MEXRI AIDIA MIKSAAAAAAAAAAA MIKSAAAAAAAAAAAAAAA I MANA SOU PIO POLLA ARXIDIA APO ESENA EXEI RE APOTIXIMENO KORMI TIGKA STA PSIXOLOGIKA EISAI RE SPASE TO KEFALI SOU KAI KANEIS DEN THA ERTHEI STO NEKROTAFEIO NA SOU DOSEI SILIPITIRIA ALLA TOSA ATOMA NA SOU BGALOUN TA ARXIDIA TOUS K NA SE KATOURISOUN CACACCACACACACA TOSO 3EFTILAS??????? CACACACACACACACA POULO MESA STO SAIT POULO KATHE MERAAAAAAAAAAAAAAAA TOP URRSER TIS PIPAS ESU TOP URSER TIS POUTSAS EGW CACACACACA

17/05/2014 02:35
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΔΕΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ''ΕΡΜΗ ΤΟΝ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ''...ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ,ΔΙΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΙΣΤΟΡΙΚΑ Ο ΕΠΩΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟΣ ''ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ'' ....ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 3 ΧΑΖΟΥΣ ΤΟΥΣ SITE...ME THN ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!! ''ΤΡΙΜΑΛΑΞ Ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ''

17/05/2014 14:45
CACACACACACACACA MPES KAI ME TA ALLA 100 PROFIL SOU RE ANAPIRI POU OLO TO SAIT SE KRAZEI RE MALAKISTIRI POUSTI GIE TOP URSER TIS POUTSAS RE!!!! MPIKE TO BLIMA ME TA ALLA PROFIL T NA UPERASPISTI TON EAUTO TOU RE NOUMERO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OLO TO SAIT KATHE MERA GELAEI ME TA XALIA SOU RE BLIMAAAAAAAAAA KAI ESU TO PAIZEIS PWS EISAI TOP ! NAI EISAI TOP TIS POUTSAS POUTANA GIE CACACAXA SARESE I DIAGRAFEI VARAVAS???? SE LIGO EXEI KAI STA EPOMENA KARAGKIOZI ENAN ENAN KAI KLAPSE META FONAKSE TIN ASTINOMIA SXIZOFRENI CACACACAXAXA TOP URSER TIS POUTSAS THA EISIA MIA ZWI ISOUN STIN ZWI SOU TORA STO PC SOU CACACACA NOUMERO MEXRI AIDIAS EISAI SE LUPMOUNTE REEEE KAKOMIRI CACACACACACACA ARE EXOUME KLASEI STA GELOIA K ESU MPAINEIS ME PROFIL SOU MPAS NA DIKSEIS KATI REEE ZWOOOOON RE ZWOOOON KANEIS DEN SE THELEI EISAI MALAKAS POUTANAS GIOS MALAKAAAA MIN MAS APODIXNIS TO ANTITHETO RE CACACACA AKOMA PIO GELOIOS DIXNEIS CACACACACA PETA TO PC SOU MPAS K SOTHEIS CACACACA KOROIDO T SAIT!!! TOP URSER TIS POUTAS MIN TO KSEXNAS SALMEIDA!!! CACACACA OLO TO SAIT TON KRAZEI K AUTOS EXEI KOLLISEI STO IDIO PROSOPO TO NOUMERO STOKOS MEXRI AIDIAS HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH MATHIMATIKI POUTSA POU EXEIS FAEI AFENTI M AXAAXAXAXAXA OI POLU KOUBA SE KANEI NA TA XANEIS TA MUALA SOU HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH FAE TIN POUTSA SOU ! MPASTARDI!

17/05/2014 14:48
CACACACACACACACA GRAPSE TORA KAI ME TA ALLA 10000 PROFIL SOU APOTIXIMENE NOUMERO KANEIS DEN SE THELEI TO SAIT KAI MENEIS ME TO ZWI NA SE KSEFTILIZOUN RE STOKE NOUMEROOO CACACACA GRAPSE ME TA PROFIL SOU MONOS SOU MILAS EXEI 1000 PROFIL GIA NA NOMIZOUME PWS EXEI FILOUS K TON UPERASPIZOUN K EXEI KOSMO P TON THAUMAZEI HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH ILITHIOS MEXRI AIDIAS XAXAXAXAXA POSO ZWON?????? GAMW TIN MANA SOU TON PERNEI KAI AUTI???? CACACAXCACA TOP URSER TIS POUTSASSSS LEME NIWSTO K BALTO STO SKATOPOUTSOMUALO SOU MOULE E MOULE CACACACACA

17/05/2014 14:57
TOP URSER TIS POUTSASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

17/05/2014 21:47
Εla re filos...Malista !!!Taxitsis ,pagotatsis,h patomatsis????gia poion les sygkekrimena?? gine pio sygkekrimenos!!

17/05/2014 21:48
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax κοντά έπεσες η κατάληξη είναι σε tsis!!!!Mάλον αναφέρεται στον Τσακωμενατσίς ή καπως ετσί τελος πάντων,δεν βαρίεσαι αφού τον ανακαλύψαμε,τελός καλό όλα καλά!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα έχεις ψωμί ρε φιλαράκι ,είσαι showman,οτι και να λέμε είναι λίγο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τον Αθεόφοβο δάκρυσαμε πάλι, για αυτό σε αγάπαμε!!!

17/05/2014 22:13
Aπό:

tyropitas

(17/05/2014 17:38)

Προς:

ton_pernw_pitsadoros

Τίτλος:efyga gia τον εισαγγελεα ....

εφυγα για τον εισαγγελεα,ελπιζω να εχει πολλα χρηματα ο μπαμπας σου,γιατι την μαλακια που σε βαραει θα με πληρωσεις,και θα σου φαω και πολλα φραγκα..

Aπό:

ton_pernw_pitsadoros

(17/05/2014 22:11)

CACACACACACA TO MOUNI TIS MANAS SOU !!!! CACACACACACACA PES TOUS NA ERTHOUN NA MOU KLASOUN TA ARXIDIA P DN EXEIS ESU MPASTARDE AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

18/05/2014 01:56
SARESE H DIAGRAFEI T VARAVA???? CACACACA PERIMENE POU NA DEIS KAI STA EPOMENA SUNEXISE POUSTRAKI KAI THA DEIS AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA "TOP URSER TIS POUTSAS" AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA TON PERNEIS LEME !!!

18/05/2014 19:17
CACACACACACACACACACACA PARISTANI ALLO CACACACA EXEI MPERDEUTEI ME TA TOSA PROFIL POU EXEI KAI GRAFEI THA 3EXASEI KAI TO PRAGMATIKO TOU ONOMA CACACACACA TO PSIXANOMALO MAS CACACACACACACACA "TOP URSER TIS POUTSAS EIPAME" XOSTONNNNNNNNNNNN NA PAEI STO DIAOLO CACACACACACACA SARESEI I POUTSAS? GLIPSE M TIN RE MPSTARDE POUSTI TOU KERATA CACACACACACA GAMW TIN MANA SOU TIN POUTANA OUTE PIPES DE 3EREI NA PERNEI CACACACACA

18/05/2014 19:18
"TIMITIKES DIAKRISEIS APO TON TOP URSER TIS POUTSAS" CACACACACACACACACACA

31/05/2014 20:21
wowwwww xoyxoy beavis what's this?? cool xaxaxxaxa looks like hall of fame bet xaxa cool wowww gagagagagaga heavy metal cool xaxaxaxaxoyxoyxoy

31/05/2014 20:24
yeah what a site!!wowww cool check it out butthead...here is salmeida cool ...xaxxaxa check it out !!score 187 wow he fucks kick your ass butthead xaxaxa cool wow Pitsadoros score 180 wowwww what' this??he forget to loose bets xaxaxaxa cool score fucks..xaxaxaxa salmeida fucks cool xoyxoyxoy

31/05/2014 20:30
xaxaxxaxa yes beavis here is hall of fame bet giants!!wowww xaxaxaxa bet scorers..eeei salmeida where is the ministry to request for you loosing bets???xaxaxa what happened ??he never loose bets///xaxaxa cool maby beavis salmeida plays reverse bets than you play...xaxaxaxaxa beavis salmeida watch your playing beting xaxaxaxa cool...

31/05/2014 20:53
axaaaxaxa fuck you butthole buckethead...maby salmeida take dope for bet...i resign!! i play clear sports..xaxaxaxa cool wowww

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: